ملی پیامک

مستندات وب‌سرویس پیامک

ملی پیامک

مستندات وب‌سرویس پیامک

ملی پیامک

مستندات وب‌سرویس پیامک

const username = 'username';const password = 'password';const api = new MelipayamakApi(username,password);const sms = api.sms();const to = '09123456789';const from = '5000...';const text = 'عضویت شما تایید شد!';sms.send(to,from,text).then(res=>{    //RecId or Error Number }).catch(err=>{   //})
ملی‌پیامک:عضویت شما تایید شد!

مستندات وب سرویس و API

مستندات وب سرویس و API ملی پیامک با ارائه متغیر های اتصال به سامانه به همراه نمونه کد 14 زبان برنامه نویسی به شما کمک می کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن وب‌سایت و نرم افزار خود را به پیامک مجهز کنید.

همچنین سرویس جدید سامانه ملی پیامک با نام کنسول ملی پیامک که کاملا بر پایه REST و Auth Token می‌باشد برای استفاده کاربران ایجاد شده است.

در صورتی که سوالی داشته باشید میتوانید
همه روزه از ساعت 8 الی 22 با ما تماس بگیرید

ارسال تیکت

همواره می توانید سوالات و مشکلات خود را به صورت تیکت در بخش پشتیبانی سامانه ارسال نمایید، همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگو شما خواهند بود.
ارسال تیکت

تماس با ما

واحد پشتیبانی تیم ما روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 22 و پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی تماس تلفنی شما هستند.
شماره تماس021-63404

کنسول ملی پیامک

کنسول ملی پیامک، یک سرویس قدرتمند بر پایه REST API و Auth Token است که حاوی قطعه کدهای آماده برای استفاده راحت و سریع برنامه نویسان می باشد.
ورود به کنسول