موفقیت در کسب و کار آنلاین و سنتی امروزه وابسته به اینترنت شده است. انقلابی که اینترنت در ارتباطات برای بشر ایجاد کرد، سهم عظیمی در دگرگونی نحوه جذب مخاطب و مشتری را برای بشر داشت به گونه ای که امروزه کمتر کسی را می شناسیم که پیش از خرید، جستجوی اینترنتی در مورد محصول مورد نظر خود انجام ندهد. اما کسب و کارها برای اینکه بتوانند در جذب مخاطب، مشتری و فروش بیشتر موفق باشند باید برخی از تکنیک های افزایش فروش و مشتری را انجام دهند که در این پست به معرفی 20 نمونه از مهم ترین روش های افزایش فروش و جذب مشتری خواهیم پرداخت و در ادامه به معرفی 5 ابزار کمکی می پردازیم که می تواند در افزایش فروش محصولات و جذب مشتریان جدید برای کسب و کار شما بسیار تاثیرگذار باشد.

معرفی +20 تکنیک برای افزایش فروش و جذب مشتری

+20 تکنیک برای افزایش فروش و جذب مشتری +معرفی 5 ابزار کمکی

روش اول: به مشتریان قدیمی ایمیل ارسال کنید

مشتریان مهم ترین قسمت کسب و کار شما می باشند. آن ها را خوشحال کنید تا کسب و کار شما رونق بگیرد! هر هفته می توانید چند ساعت را به این امر اختصاص دهید که از آن ها بابت خرید از فروشگاه شما تشکر کنید یا پیشنهادهای جدیدی که دارید را برای آن ها ارسال کنید. به یاد داشته باشید که مشتریان وفادار بهترین تبلیغات برای کسب و کار شما به شمار می روند.

روش دوم: به مشتریان بالقوه خود ایمیل ارسال کنید

مشتریان بالقوه مانند مشتریان قبلی حائز اهمیت می باشند. رسیدن به مشتریانی که علاقمند به کسب و کار و یا محصول شما می باشند ولی هنوز خریدی نداشته اند. توجه داشته باشید که برای رسیدن به این مشتریان باید کمی وقت صرف کنید و شخصیت جامعه هدف خود را شناسایی نمایید تا مشتریان بالقوه را تحریک به خرید از کسب و کار خود کنید.

یک وبلاگ راه اندازی کنید

روش سوم: یک وبلاگ راه اندازی کنید

در دنیای محتوا محور امروز، وبلاگ نویسی یکی از راه هایی است که برای گسترش کسب و کار می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. بازاریاب های B2B که از وبلاگ استفاده می کنند، 67% بیشتر از کسانی که این کار را انجام نمی دهند موفقیت کسب کرده اند. علاوه بر این، مشتریانی که قصد خرید خدمات یا محصولاتی را دارند، معمولا سه بار در مورد وسیله ای که می خواهند خریداری کنند اطلاعات کسب می کنند. برای شروع به کار یک وبلاگ برای کسب و کار شما هیچ هزینه ای را در بر نخواهد داشت.

هر هفته ساعاتی را برای ایجاد پست در وبلاگ خود اختصاص دهید و محتوایی را تولید کنید که مربوط به کسب و کار شما می باشد. این وقت بسیار کمی که می گذارید در آینده بازده بسیار زیادی خواهد داشت.

روش چهارم: در شبکه های مجازی فعال باشید

با توجه به دنیای امروزی، امیدواریم که کسب و کار شما در حال حاضر حداقل در یک شبکه مجازی فعال باشد و اگر نباشد، شما باید در حداقل یکی از پلت فرم هایی که موجود می باشند ثبت نام خود را انجام دهید. این مسئله دیگر یک امر دل به خواه نبوده و به یک امر ضروری به شمار می رود. اگر نمی توانید در هر 15 شبکه اجتماعی که امروزه فعالیت در آن ها بسیار رایج است حداقل در دو یا سه شبکه اجتماعی فعال باشید. (به اینستاگرام، فیس بوک و توییتر بیشتر فکر کنید.) و بقیه شبکه های مجازی را فراموش کنید. فقط از اجتماع هدفی که می خواهید برای آن ها شبکه مجازی راه اندازی نمایید، مطمئن شوید.

نیازهای مشتریان خود را بررسی کنید

روش پنجم: نیازهای مشتریان خود را بررسی کنید

بهترین راهی که برای خوشحال کردن و ایجاد رضایت در مشتریان خود سراغ دارید چیست؟ بهترین راه برای ایجاد رضایت در مشتری این است که به مشتری آن چیزی را بدهید که او می خواهد. بررسی کنید که مشتریان فعلی و قدیمی شما از چه چیزی در کسب و کار شما خوششان می آمده و دوست داشته اند چه چیزی در کسب و کار شما تغییر کند. به مشتریان خود این شانس را بدهید که با شما صحبت کنند و از نظرات آن ها مطلع شده تا بهتر بتوانید برای آینده کسب و کار خود نتیجه بگیرید.

روش ششم: نیازهای کارمندان خود را بررسی کنید

مانند روش پیشین برای کارمندان خود نیز ارزش قائل شوید. مشتریان راضی، خدمات خود را از کارمندان راضی دریافت می کنند. با کارمندان خود صحبت کنید و نیازهای آن ها را بررسی نمایید. همچنین می توانید یک جلسه پرسش و پاسخ را با کارمندان خود داشته باشید تا خیال آن ها بابت سوال های پیرامون کسب و کار را راحت کنید.

طرح های پیشنهادی و تخفیفی ارائه دهید

روش هفتم: طرح های پیشنهادی و تخفیفی ارائه دهید

یکی از راه های بسیار خوب برای افزایش تعامل شما با مشتریان در اینترنت و فروشگاه های سنتی می باشد. تخفیف بدهید، کد های تخفیف برای خرید آنلاین ارائه دهید و یا برای تشویق مشتریان، آن ها را دعوت کنید تا از کسب و کار اینترنتی شما دیدن کنند. شما می توانید برای این کار از شبکه های اجتماعی نیز کمک بگیرید. ایمیل های تبلیغاتی یا ایمیل به صورت مستقیم داشته باشید. ارائه پیامک تبلیغاتی نیز می تواند برای شما مناسب باشد؛ این کارها گرچه هزینه برای شما در پی خواهند داشت ولی خیالتان راحت باشد که تمامی مبالغی که هزینه کرده اید، به زودی به کسب و کار شما باز میگردند.

روش هشتم: تبلیغات اینترنتی داشته باشید

داشتن تبلیغات اینترنتی یکی از روش هایی است که می تواند برای جذب مشتریان جدید بسیار تاثیرگذار باشد. به این منظور می توانید تبلیغات مستقیم داشته باشید و یا رپورتاژ خبری ایجاد کنید. بهتر است اگر کسب و کار شما به صورت سنتی اداره می شود، به فکر راه اندازی یک وب سایت یا یک فروشگاه آنلاین برای کسب و کار خود باشید. رپورتاژ خبری یا تبلیغات اینترنتی خود را در وب سایت هایی منتشر کنید که بازدید کننده زیادی دارند و در مورد موضوعی در حوزه کاری شما در حال فعالیت می باشند.

با مالکین سایر کسب و کارها همکاری داشته باشید

روش نهم: با مالکین سایر کسب و کارها همکاری داشته باشید

اگر نمی خواهید تبلیغات و یا رپورتاژ اینترنتی داشته باشید، می توانید با مالکین سایر کسب و کارهای اینترنتی همکاری کنید و به مشتریان کسب و کار دیگر اینترنتی، یک بسته هدیه و یا کد تخفیف ارائه دهید. فقط باید اطمینان کسب کنید که کسب و کار شما تصمیم به همکاری با مشتریان مشابه را دارد ولی رقبای مستقیم شما با شرکت هدف در حال همکاری نیستند. باید مراقب باشید که زمانی که می خواهید بهترین گزینه ها را برای افزایش مشتریان انجام دهید، رقبای مستقیم خود را از دست نمی دهید.

روش دهم: کتاب بخوانید

برای بهبود کسب و کار خود، می توانید یک کتاب در حوزه کسب و کارتان مطالعه نمایید یا زندگی نامه شخصی کارآفرینی که همیشه او را تحسین می کرده اید را تهیه کنید. خواندن یکی از بهترین راه های برای یادگیری چیزهای جدید و آموزش خود با راهنمایی از رهبران کسب و کار در دنیا به شمار می رود که قطعا باید از آن استفاده نمایید.

اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب های بزرگ را ندارید، می توانید مقالات کوتاه و جزواتی که در این مورد چاپ شده اند را مطالعه نمایید.

دیجیتا مارکتینگ

روش یازدهم: به منظور دیده شدن و افزایش فروش در یک رویداد شرکت کنید

اگر شما واقعا علاقه ای به مطالعه کتاب و مقاله ندارید، برای ورود به یک رویداد محلی در زمینه کسب و کار تلاش کنید. این یک راه ایده آل برای برقراری ارتباط با صاحبان کسب و کارهای دیگر و یافتن مشتریان جدید به شمار می رود. همچنین شما به احتمال زیاد چیزهای جدیدی را در این فرآیند یاد خواهید گرفت که در ادامه می تواند به کسب و کار شما کمک شایانی نماید.

روش دوازدهم: کارگاه آموزشی برگزار کنید

پس از اینکه یادگیری را به اتمام رساندید و دانش مورد نیاز خود را به دست آوردید، آن را به اشتراک بگذارید. می توانید برای به اشتراک گذاشتن دانش خود از فروشگاه یا حتی میز کاری شخصی خود در منزل برای برگزاری یک کارگاه آموزشی استفاده کنید. اجازه دهید صاحبین سایر کسب و کارها و مشتریان نظرات خود را به اشتراک بگذارند تا باز هم شما چیزهای جدیدی یاد بگیرید. به اشتراک گذاری اطلاعات می تواند برای همه مفید باشد و این را در نظر داشته باشید که همه دوست دارند چیزهای جدیدی یاد بگیرند.

روش سیزدهم: در شبکه های مجازی لایو بگیرید

شاید همه دوست نداشته باشند که پشت دوربین قرار بگیرند یا نتوانند از پس این کار بر بیایند ولی در صورتی که در کسب و کار خود کسی را دارید که بتواند این کار را انجام دهد، از او استفاده کنید. یک دوربین را راه اندازی کنید (می توانید از کامپیوتر و یا موبایل هم استفاده کنید) و در شبکه های مجازی مانند فیس بوک، اینستاگرام و یوتیوب لایو بگذارید و هر آن چیزی که می خواهید با مشتریان خود به اشتراک بگذارید را به آن ها نشان دهید. این کار تنها یک تولید محتوا نیست و به مشتریان شما این شانس را می دهد تا با افراد پشت کسب و کار شما بیشتر آشنا شوند. می توانید از رویدادهای آموزشی و کنفرانس ها هم لایو تهیه کنید.

روش چهاردهم: راه ارتباط آنلاین داشته باشید

اگر نمی خواهید در شبکه های مجازی لایو داشته باشید، هنوز هم می توانید با به اشتراک گذاری پست های خود و لایک کردن پست هایی که دوست دارید در اینترنت با مشتریان خود تعامل برقرار کنید. داشتن یک حساب در شبکه های اجتماعی به این معنا نیست که شما فقط مطالب را برای کاربران ارسال کنید و مهم ترین هدف آن، ایجاد تعامل با مشتریان به شمار می رود. با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. البته در ادامه به شما ابزارهای مفیدی را در این رابطه معرفی خواهیم کرد. بهتر است در شبکه های اجتماعی، واقعا اجتماعی باشید!

روش پانزدهم: اسپانسر یک رویداد باشید

آیا یک نمایشگاه محلی در شهر شما در حال برگزاری است و یا نیاز به کمک مالی در اجرای یک رویداد حس می شود؟ کسب و کار خود را با حمایت از رخدادها و شرکت در این رویدادها درگیرد کنید. این کار به شما در بهبود تولید محتوا کمک می کند و همچنین برخی از شرکت ها و روابط بسیار جذاب را برای شرکت شما پیش خواهد آورد.

روش شانزدهم: مشارکت داوطلبانه داشته باشید

مشارکت داوطلبانه یکی از راه های افزایش جلب توجه مشتریان به شمار می رود. شما می توانید با مشارکت داوطلبانه و افزایش حضور خود در اجتماع، توجه برخی از رسانه ها را به کسب و کار خود جلب کنید. علاوه بر این، مشتریان از شرکت هایی که بیشتر در اجتماع حضور دارند، بیشتر خرید می کنند و همچنین می توانید بخشی از درآمد خود را به کارهای خیریه اختصاص دهید چرا که مشتریان ترجیح به خرید از این دست کسب و کارها می باشند.

از مشتریان بخواهید نظرات خود را بدهند

روش هفدهم: از مشتریان بخواهید نظرات خود را بدهند

نظرات مشتریان می تواند برای خرید یک محصول تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. تقریبا 40 درصد از خریداران، تصمیم خود را به خرید پس از مطالعه یک تا سه نظر در بخش نظرات یک محصول انجام می دهند. پس ضروری است که حداقل در وب سایت، صفحه فروش آمازون و یا هر کجا که محصولات خود را می فروشید، از مصرف کنندگان بخواهید که نظرات خود را اعلام کنند. ارسال ایمیل پس از خرید هر مشتری و یا انتشار بازخورد از خرید در صفحات اجتماعی می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. همچنین می توانید از مشتریان خود بخواهید که صفحه خرید خود را برای دوستان، آشنایان و یا کسانی که فکر می کند از محصول شما خوششان خواهد آمد ارسال نمایند.

روش هجدهم: با تولید محتوا به انتشار مطالب بپردازید

نام بردن از این روش بسیار آسان تر از انجام دادن آن می باشد ولی انجام آن غیر ممکن نیست. ابزاری انتخاب کنید که بتواند پوشش مناسبی روی محتوای مالتی مدیای شما داشته باشد و این محتوا را در شبکه های مجازی و سایت های مختلف منتشر کنید.

یکی دیگر از راه های انجام این کار ارسال مطالب مربوط به کسب و کار شما به روزنامه های محلی، مجله ها و وبلاگ ها می باشد. شما باید همیشه تلاش داشته باشید که محتوای خودتان را بنویسید یا کتاب خود را داشته باشید اگر چه که این روش ها شاید وقت زیادی بگیرد ولی ارزشش را دارد.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

روش نوزدهم: اطلاعات قدیمی خود را به روز رسانی کنید

سعی کنید همیشه به روز باشید و اطلاعات صحیح را در مورد کسب و کارتان به مشتریان نشان دهید. این که دسترسی به شماره تلفن های شما چقدر آسان است و چند دقیقه به طول خواهد انجامید تا مشتریان به آدرس ایمیل، شماره تلفن، آدرس پستی و وب سایت شما دسترسی داشته باشند. همچنین وب سایت شما باید به روز بوده و تمامی اطلاعات تماس در آن به درستی وارد شده باشد. اگر خریداران برای دسترسی به اطلاعات شما مجبور باشند که زیاد در وب سایت شما جستجو کنند، ممکن است از خرید خود منصرف شوند.

روش بیستم: به خودتان استراحت بدهید

در نهایت، با تقویت خودتان، کسب و کارتان را تقویت کنید. خستگی بیش از حد می تواند از کیفیت کسب و کارتان بکاهد و به همین دلیل بهتر است برای اینکه به سلامت روحی و روانی خود بازگردید، به خودتان استراحت بدهید تا هم خودتان و هم کسب و کارتان شاد و سالم باشید.

5 ابزار کمکی برای افزایش فروش و جذب مشتری

5 ابزار کمکی برای افزایش فروش و جذب مشتری

بیست روش از بهترین راهکارهایی که برای افزایش فروش فروشگاه های اینترنتی و مغازه ها می توانند مناسب باشند را در این بخش به شما معرفی کردیم ولی گاها متوجه می شویم که ما برای ورود و ماندن در عرصه رقابت یا پیروزی قطعی در رقابتی که آغاز کرده ایم، نیازمند ابزارهای کمکی هستیم که تضمین کننده پیروزی ما باشند. در ادامه 5 مورد از بهترین ابزارها را مورد بررسی قرار می دهیم. شما می توانید با استفاده از این ابزارها، خودتان و کسب و کارتان را به چالش بکشید و در نهایت، هر روز از روز گذشته قدرتمندتر در جذب مشتری و افزایش فروش در صحنه حاضر شوید.

ملی پیامک

ابزار شماره یک: ملی پیامک

همان طور که در بخش های ابتدایی از بحث به شما گفتیم، دیده شدن از طریق وب سایت، ارسال ایمیل و درخواست از مشتری برای بازدید از فروشگاه اینترنتی می تواند جوابگو باشد. ملی پیامک ابزاری است که می تواند راه ارتباطی خوبی مابین شما و مشتریان فعلی و بالقوه ایجاد نماید. این ابزار کمکی به شما یاری خواهد کرد تا در شناخته شدن توسط بازار هدف موفق تر باشید و بتوانید کسب و کار خود را متحول کنید. خرید یک اکانت از ملی پیامک و کار کردن با این سیستم شاید هزینه چندانی برای کسب و کار شما در پی نداشته باشد ولی قطعا می تواند جوابگوی نیاز شما باشد.

امکانات مختلفی که این پنل پیامکی در اختیار شما قرار می دهد، می تواند در افزایش تعامل شما نیز تاثیر داشته باشد و در کل حداقل در 5 مورد از موارد و روش های بالا می تواند ابزار کمکی بسیار مناسبی به شمار رود. در صورتی که قصد دارید کسب و کار خود را متحول کنید یا میزان بازدید از سایت و فروشگاه اینترنتی شما در طول مدت زمان گذشته چندان زیاد نبوده است؛ می خواهید طرح های تخفیفی را به اطلاع مشتریان قدیمی خود برسانید و باشگاه مشتریان راه اندازی کنید که همه این طرح ها می تواند در متحول کردن کسب و کار شما تاثیر داشته باشد و انقلابی در افزایش فروش شما به شمار رود، استفاده از ملی پیامک را در دستور کار خود قرار دهید.

برای ورود به ملی پیامک جهت افزایش تعامل با مشتریان کلیک کنید.

پرتال

ابزار شماره دو: پرتال

اگر فروشگاه اینترنتی ندارید، قصد دارید وب سایت راه اندازی کنید ولی دانش خاصی در این مورد ندارید و یا اگر هم دارید می خواهید این کار را به بهترین نحو انجام دهید، پرتال می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای شما به شمار رود. شما در پرتال قادر خواهید بود که یک وب سایت راه اندازی کنید، امکانات مربوط به فروشگاه اینترنتی را به وب سایت خود بیفزایید، وب سایت خود را با موبایل همگام سازی کنید، از خدمات مربوط به افزایش مشتری استفاده کنید، در بهینه سازی وب سایت خود از پرتال کمک بگیرید و هر آن چه که بتواند به سادگی در افزایش مشتری و فروش شما تاثیر مثبت داشته باشد را می توانید از وب سایت پرتال دریافت کنید.

شما قادر خواهید بود با استفاده از پرتال، به راحتی ابزارهای مربوط به رونق کسب و کار اینترنتی خود را دریافت کنید. به یاد داشته باشید که در کسب و کارهای امروزی، جایی برای کسب و کار محلی و قدیمی وجود ندارد و فروشگاه های سنتی نیز برای افزایش فروش و مشتری خود باید به دیجیتال مارکتینگ روی بیاورند و پرتال، دقیقا می تواند نقطه ای برای شروع پیشرفت شما باشد. از دیگر امکانات پرتال می توان به پشتیبانی رایگان و دائم به صورت شبانه روزی اشاره نمود که در کمک کردن به شما دارای تاثیر بسیار زیادی می باشد.

برای ورود به پرتال و ایجاد انقلاب در دیده شدن و رونق کسب و کار کلیک کنید.

دیدوگرام

ابزار شماره سه: ربات اینستاگرام دیدوگرام

اگر دقت کرده باشید، به شما در مورد ایجاد و مدیریت شبکه های اجتماعی و نقش آن ها در افزایش رونق کسب و کار، پیدا کردن مشتریان بالقوه و افزایش فروش گفتیم و حالا وقت آن رسیده است که شما را با ابزاری آشنا کنیم که می تواند در افزایش بازدید از کسب و کار شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام کمک شایانی نماید. حتما از خود پرسیده اید که چرا ابزار کمکی معرفی شده از طرف ما برای شبکه اجتماعی اینستاگرام کار می کند؟

جواب ساده است! اینستاگرام یکی از بزرگترین جامعه های دیجیتالی ایرانی به شمار می رود و مشتریان بالقوه بسیار زیادی در این شبکه اجتماعی منتظر شما هستند تا بتوانید با رونق کسب و کار، سهم خود را از افزایش بازدید از طریق اینستاگرام افزایش دهید. ابزار معرفی شده توسط ما بهترین ربات فارسی زبانی است که می تواند برای افزایش فالوور فعال، لایک، کامنت و همچنین نشان دادن میزان موفقیت شما در این شبکه اجتماعی کاربرد داشته باشد. دیدوگرام فراتر از فالوور گیر کار می کند و در واقع ابزاری است که برای گسترش کسب و کار طراحی شده است و شما می توانید با استفاده از این ابزار، کسب و کار خود را متحول نمایید.

برای بیشتر دیده شدن کسب و کارتان از طریق شبکه مجازی اینستاگرام، کلیک کنید.

تبلیغات گوگل نوین

ابزار چهارم: تبلیغات گوگل نوین

گوگل را می توان به عنوان بهترین ابزار برای ایجاد ارتباط با مخاطب معرفی نمود. این موتور جستجو که امروزه تقریبا بدون رقیب در حال واکاوی اطلاعات درون وب سایت ها می باشد، ابزاری را در اختیار مدیران سایت ها و کسب و کارها قرار می دهد که بتوانند با استفاده از آن، تبلیغات خود را انجام دهند. به همین منظور شرکت نوین در ایران نیز می تواند به صاحبان کسب و کارهای اینترنتی کمک کند تا تبلیغات خود را در گوگل انجام دهند.

از مهم ترین مزایای استفاده از این خدمات می توان به افزایش بازدید وب سایت اشاره نمود و افزایش میزان بازدید از صفحات به معنای جذب مشتری و افزایش فروش خواهد بود. همچنین شما در کلمات کلیدی مهمی که در موتور جستجوی گوگل وجود دارد به عنوان اولین و بهترین سایت نمایش داده می شوید و می توانید بیشترین بازده را داشته باشید. تجربه بسیاری از کسانی که در حال حاضر با استفاده از تبلیغات گوگل نوین به کسب و کار خود را رونق بخشیده اند، مثبت ارزیابی شده است.

اما چرا نوین؟ در واقع وب سایت نوین می تواند این خدمات را با بهترین کیفیت و بازده ای که شما انتظار آن را دارید انجام دهد. انجام تبلیغات در گوگل اصلا کار آسانی نیست و باید پارامترهای بسیار مهمی را در نظر داشت که در صورت عدم رعایت این پارامترها، قطعا به مشکل خواهید خورد و به همین سبب کارشناسان نوین می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

برای انجام تبلیغات گوگل به وسیله نوین و افزایش رونق کسب و کار خود، کلیک کنید.

تبلیغات بنری نوین

روش پنجم: تبلیغات بنری نوین

حتما تا به حال برای شما پیش آمده است که با ورود به وب سایت خاصی، تعدادی تبلیغات را به عنوان بنر در وب سایت مشاهده کنید که با کلیک بر روی بنر، به وب سایت خاصی ارجاع داده شوید. این روش از تبلیغات در صورتی که به صورت حرفه ای انجام داده شود می تواند نتیجه بخش باشد و به گسترش کسب و کار اینترنتی شما، پیدا کردن مشتریان بالقوه و ایجاد اطمینان در میان مشتریان شما کمک شایانی خواهد نمود.

برای این که تبلیغات بنری متفاوتی داشته باشید و در بهترین وب سایت های پر بازدید تبلیغات خود را منتشر نمایید، تبلیغات بنری نوین می تواند گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود. اما اگر برای شما سوال پیش می آید که مهم ترین پارامتر در ایجاد تبلیغات بنری در چیست؟ باید به شما بگوییم که پیدا کردن وب سایتی که در زمینه کاری شما در حال خبررسانی می باشد می تواند بهترین سایت مقصد برای بنر سایت شما به شمار رود. شما می توانید با خدمات تبلیغات بنری نوین، در بهترین سایت های فارسی زبان با بیشترین میزان بازدید، تبلیغات خود را انجام دهید.

کلام آخر

همان گونه که در ابتدای بحث گفتیم، روش ناگزیر رونق کسب و کار شما در بهترین وسیله ارتباط جمعی نهفته شده است و شما باید از اینترنت و ابزارهای موجود در حیطه دیجیتال مارکتینگ، برای گسترش کسب و کار خود کمک بگیرید. ابزار مناسبی برای رونق کسب و کار اینترنتی شما در دسترس است که در این پست به 5 مورد از بهترین آن ها اشاره داشتیم و شما می توانید با انتخاب این هر یک از این 5 مورد، بازده وب سایت و کسب و کار اینترنتی خود را بالا ببرید. همچنین به معرفی 20 مورد از بهترین روش های ایجاد کسب و کارهای اینترنتی اشاره کردیم و شما می توانید با انجام هر یک از این 20 مورد در ایجاد ارتباط بهتر و تعامل با مشتریان و در نتیجه دریافت بازخورد بهتر و رونق فروش اقدام نمایید.

در صورتی که در خصوص 5 ابزار کمکی که در انتهای مقاله به شما معرفی کردیم نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید می‌توانید با شماره تلفن 63404-021 تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه ملی پیامک و نوین پاسخگوی شما باشند. اگر شما هم در زمینه افزایش فروش و افزایش مشتری تجربه ای دارید و یا در این زمینه به مشکلی برخورد کرده اید، می توانید در بخش نظرات، ما را از تجربیات خود آگاه نمایید.

+۲۰ تکنیک برای افزایش فروش و جذب مشتری
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید