صمیمانه‌ترین تقدیر خود را از عملکرد مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد آن شرکت اعلام داشته و ضمن تبریک برای ایجاد سیستم‌هایی در خور تحسین، رضایتمندی شرکت هواپیمایی ماهان را از 4 سال پشتیبانی بی‌نقص سامانه ملی‌پیامک ابراز می‌داریم.
شرکت ملی‌پیامک یکی از همکاران قدیمی شرکت چرم مشهد می‌باشد. حفظ کیفیت خدمات طی این سالها، یکی از نکات قابل توجه این همکاری است.
بلوچیچرم مشهد
ملی‌پیامک با ارائه یک پنل عالی، بانک اطلاعاتی گسترده و پشتیبانی منحصربفرد خود توانسته خدمات پیامکی مطلوبی به دینگ ارائه کند. شکی نیست که همکاری با تیم ملی‌پیامک یکی از تجربیات خوب و موفقیت‌آمیز دینگ بوده است.
نظم، دقت، پیگیری، سرعت و اخلاق حرفه‌ای، اینها کلماتی هستند که می‌توانند ملی‌پیامک را در انجام امور محوله به این شرکت به خوبی توصیف نمایند. بیش از 5 سال همکاری با ملی‌پیامک، رضایت کامل شرکت حیات‌گستر و نساجی بروجرد را به همراه داشته است.
ملی‌پیامک به لطف تجربه و دانش فنی خود و ادغام آن با اصل مهم مشتری‌مداری، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های ارسال پیامک شناخته می‌شود. تجربه شخصی ما با این مجموعه، یکی از بهترین دوران‌های کاری را برای ما رقم زده است. بازخورد مثبت این همکاری 5 ساله را به خوبی می‌توان در جذب دانشجویان جدید برای دانشگاه و همینطور تعامل دقیق‌تر با دانشجویان و اساتید لمس کرد.
مجتمع دارویی-درمانی هلال احمر ایران در طول 4 سال گذشته، از خدمات مجموعه ملی‌پیامک و سیستم پشتیبانی و فروش مشتری‌مدار آن بهره‌مند گردیده و همکاری با این مجموعه را مطلوب ارزیابی می‌نماید.
جهاد دانشگاهی (واحد صنعتی امیرکبیر) با بهره‌مندی از سامانه ملی‌پیامک در 3 سال اخیر توانسته بخش عمده‌ای از نیاز تبلیغاتی خود را مرتفع نماید. ما ضمن کاهش هزینه‌های خود، توانستیم فرآیند موثرتری برای اطلاع‌رسانی و جذب مخاطب برای دوره‌های کوتاه‌مدت و تخصصی، و همینطور تبلیغات حوزه فرهنگی ایجاد نماییم. از نظر این مجموعه، سامانه ملی‌پیامک در مقایسه با سایر سامانه‌های پیامکی، از نقاط قوت بسیاری از جمله پایگاه دادۀ طبقه‌بندی شده، سرعت ارسال بالا با اختلال کم و مهم‌تر از هر چیز، رعایت اصل مشتری‌مداری برخوردار است.

به جمع خانوادهملی‌پیامک بپیوندید!

ایمان اقبالی

باسلام وخسته نباشید خدمت کارکنان محترم این مجموعه من سایت های شمارابررسی کرده ام وبسیار جالب بود وتاکنون بسیارراضی هستم

حسین رضاییان سازه گستر افراز

سلام، من بیش از 3 ساله از خدمات ملی پیامک برای اتصال به وردپرس استفاده می کنم و کاملا راضی هستم. لازم میدونم یه خسته نباشید هم به تیم توسعه دهنده پلاگین وردپرس و پشتیبانی مجموعه بگم. فوق العاده اید. ممنون

محمد جهانشاهی تبیان هاستینگ

سامانه ملی پیامک این امکان را برای ما ایجاد کرده است که در مواقع ایجاد سرویس ایجاد تیکت اطلاع از فاکتور ها را از طریق پیامک به مشتریان و همچنین به ما پیامک ارسال میشه این امکان در مواقعی مفید است که کاربر به اینترنت متصل نیست و از طریق پیامک تمامی تغییرات در پنل کاربری به ایشان اعلام میگردد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید

ثبت دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان 021-63404
مشاوره رایگان تلفنی