آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی | چگونه اس ام اس انبوه ارسال کنیم؟

آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی | چگونه اس ام اس انبوه ارسال کنیم؟

Engagements Icon
269


فردی درحال نگاه کردن به پیامک انبوه تبلیغاتی که به دستش رسیده است.حتما همه ما پیامک تبلیغاتی دریافت کرده‌ایم و با آن آشنا هستیم. اما پیامک انبوه تبلیغاتی چیست؟ و چگونه باید اس ام اس تبلیغاتی انبوه فرستاد؟

قبل از اینکه به سراغ چیستی و چرایی ارسال پیامک انبوه برویم، شاید پیش خودتان فکر کنید این روزها با وجود شبکه‌های اجتماعی، هنوز هم بازاریابی پیامکی راه موثری برای تبلیغات است؟ جواب یک بله بلند‌ و محکم است!

برخلاف تصور بسیاری از افراد بازاریابی پیامکی همچنان قدرت خودش را دارد، اما متاسفانه بعضی از مشاغل به‌درستی از آن استفاده نمی‌کنند! برای همین در ابتدای کار برای بهترین نتیجه، جذب مشتری و فروش بیشتر پیشنهاد می‌کنم حتماً با ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه آشنا شوید و بعد ارسال اس ام اس را شروع کنید.

بگذارید با مثال توضیح بدهم. فرض کنید با یکی از دوستان‌تان کار مهمی دارید، ترجیح می‌دهید در شبکه‌های اجتماعی به او پیام بدهید یا مستقیماً برایش اس‌ام‌اس ارسال ‌کنید؟

اکثر افراد در این‌‌جور مواقع پیامک را ترجیح می‌دهند، چون سریع‌تر توجه مخاطب را جلب می‌کند، بدون اینترنت هم ارسال می‌شود و می‌توانند زودتر به جواب یا خواسته خودشان برسند. رمز ماندگاری و موفقیت بازاریابی پیامکی هم دقیقاً همین جلب توجه مخاطب و گرفتن بازخورد بالاست.

 

پیامک تبلیغاتی انبوه چیست؟

یکی از روش‌های محبوب، پرطرفدار و پربازده برای بازاریابی پیامکی، ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه است. در این روش بازاریابی دیجیتال، پیامک‌هایی با هدف تبلیغات به مخاطبان بسیار زیادی فرستاده می‌شود. ارسال انبوه پیامک‌های تبلیغاتی، با استفاده از سامانه پیامکی یا پنل اس ام اس انجام می‌شود.

ماشین نوشته درباره پیامک انبوه تبلیغاتی و ارسال پیامک انبوه

سامانه پیامکی چیست؟

پنل پیامکی نرم افزاری آنلاین و تحت‌وب است که برای ارسال پیامک به مشتری، دریافت پاسخ و مدیریت پیام‌ها استفاده می‌شود. فرقی ندارد کسب‌وکارتان چیست یا چه خدماتی ارائه می‌دهید، برای هر هدف تبلیغاتی می‌توانید از ابزارهای مختلف پنل اس ام اس برای جذب مشتری و فروش بیشتر استفاده کنید.

مزایا و معایب ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

درست مانند هر چیز دیگری، اس ام اس تبلیغاتی انبوه هم مزایای و معایبی دارد و شما به عنوان صاحبان مشاغل باید تصمیم بگیرید کدام ویژگی و مزیت آن بیشتر به دردتان می‌خورد و باید از کدام عیب‌ها چشم‌پوشی کنید. بیایید با هم این مزایا و معایب را بررسی کنیم.

مزایای اس ام اس تبلیغاتی انبوه

بدون شک همه شما با نحوه کارکرد پیامک آشنا هستید. یک متن کوتاه و جذاب آماده می‌کنید و آن را برای مخاطب‌ ارسال می‌کنید. حالا فرض کنید همین پیامک را می‌خواهید برای بیش از یک مخاطب بفرستید تا از طریق آن، تبلیغات انجام بدهید یا محصولات و خدمات خودتان را معرفی کنید. این همان پیامک تبلیغاتی انبوه است که از طریق پنل به مخاطبان زیادی ارسال می‌شود.

حالا شاید بپرسید چرا پیامک تبلیغاتی انبوه؟ پاسخ خیلی ساده است. با این روش هم به‌صورت هدفمند مشتری جذب کنید، هم به شماره‌های جدید در هر محله که می‌خواهید پیامک ارسال کنید. البته ارسال پیامک انبوه به همین موارد ختم نمی‌شود و مزایای این روش ارسال را در ادامه برایتان آوردیم:

بانک شماره به‌روز

تصویری نمادین از بانک شماره به‌روز سامانه ملی پیامک برای ارسال پیامک انبوه

بعضی از فعالیت‌ها و خدمات، نیازمند تبلیغات وسیع است. برای همین بانک شماره‌های به‌روز ایرانسل و همراه اول در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا بتوانند برای هر مشتری در هر نقطه از شهر پیامک ارسال کنند. همانطور که گفتم بعد از ارسال هم می‌توانید فایل گزارش را به‌صورت اکسل دریافت کنید.

ارسال پیامک به پیش‌شماره‌های خاص

یکی دیگر از مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال به پیش‌شماره‌هاست. در این روش شما با دانستن اینکه پیش‌شماره مربوط به کدام شهر است، می‌توانید به تمام یا تعداد خاصی از این شماره‌ها پیامک انبوه تبلیغاتی بفرستید.

مثلاً پیش شماره ۰۹۱۲۴۹۱ مربوط به مشترکین ورامین است. می‌توان به تمام یا تعدادی از شماره‌های بازه ۰۹۱۲۴۹۱۰۰۰۰ تا ۰۹۱۲۴۹۱۹۹۹۹ پیامک انبوه ارسال کرد. استفاده از این روش، نظم و گروه‌بندی خاصی را به کمپین تبلیغاتی شما می‌دهد.

نظر مشتریان دربارۀ بازاریابی پیامکی چیست؟حتما بخوانید: نظر مشتریان دربارۀ بازاریابی پیامکی چیست؟

به یک صنف خاص پیامک بفرستید!

ممکن است شما سرویس یا محصولی داشته باشید که فقط به درد صنف یا شغل خاصی از مردم بخورد. مثلاً اساتید دانشگاه، پزشکان، دبیران، فعالان ساختمانی، سهامداران، طلا‌فروشان، مدیران شرکت‌های خصوصی و صنعتی و وکلا گروه‌های مختلفی هستند که در پنل برای ارسال پیامک به آن‌ها دسترسی دارید.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به اصناف و مشاغل برای بسیاری از کسب‌وکارها به عنوان یک روش تبلیغاتی پربازده شناخته می‌شود. در ویدئو زیر می‌توانید به‌طور کامل با این روش ارسال پیامک انبوه آشنا شوید:

معایب ارسال پیامک انبوه

درست است که پیامک تبلیغاتی انبوه یکی از پربازده‌ترین راه‌های بازاریابی دیجیتال است؛ اما معایب خاص خودش را هم دارد.

لیست سیاه مخابرات

لیست سیاه مخابرات که پیامک انبوه تبلیغاتی را دریافت نمی‌کند.برخی از کاربران به دلایل گوناگون دریافت هر نوع پیامک تبلیغاتی به سیم‌کارت خود را مسدود کرده‌اند. این افراد به اصطلاح بلک لیست یا لیست سیاه مخابرات خوانده می‌شوند. یکی از معایب ارسال پیامک انبوه این است که این افراد به هیچ‌وجه اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی انبوه را دریافت نمی‌کنند.

محدودیت پیامک فارسی

می‌دانیم که در ارسال اس‌ام‌اس فقط می‌توان از کاراکترهای مشخصی استفاده کرد. تعداد این کاراکترها در پیامک فارسی 70 است و شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا پیام خود را در این هفتاد کاراکتر به دست مخاطب برسانید. البته می‌توانید پیامک را به دو بخش تبدیل کنید اما هزینه‌ای که می‌پردازید هم به اندازه دو پیامک خواهد بود. به همین دلیل همیشه تاکید می‌شود که در نوشتن پیامک تبلیغاتی انبوه باید اختصار را رعایت کرد.

پیامک متنی

در ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه نمی‌توانید از تصویر یا پیام صوتی استفاده کنید. یعنی باید بتوانید مخاطبانی که به تصاویر و ویدئوهای شبکه‌های اجتماعی عادت دارند را با متن‌های بسیار کوتاه به خود جذب کنید.

آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

حالا که با چیستی و ماهیت پیامک انبوه تبلیغاتی آشنا شدیم و مزایای و معایب آن را بررسی کردیم، نوبت به آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی می‌رسد.

چگونه اس ام اس انبوه بفرستیم؟

برای ارسال پیامک انبوه باید ابتدا وارد صفحه اصلی ملی پیامک شوید و از دکمه ثبت نام در سمت چپ صفحه، ثبت‌نام کنید. پس از ثبت نام موفق باید وارد سامانه پیامکی خود شوید و از صفحه نخست، روی منوی ارسال کلیک کنید. در این منو گزینه‌های متفاوتی برای ارسال انبوه پیامک پیش‌روی شماست که در ادامه آن‌ها را توضیح خواهیم داد.

ارسال انبوه

همان‌طور که از نام آن مشخص است، با کلیک روی گزینه «ارسال انبوه» می‌توانید به هدف خود برسید. در این ماژول وقتی روی ارسال جدید کلیک می‌کنید، با سه روش ارسال پیامک به شماره‌های فایل اکسل، به شماره‌هایی که در دفترچه تلفن خود دارید و البته شماره‌هایی که می‌توانید به صورت دستی وارد کنید، اس ام اس انبوه بفرستید.

منطقه هدفمند

با کلیک روی ماژول منطقه هدفمند به بانک شماره‌های ملی پیامک دسترسی خواهید داشت. در این قسمت می‌توانید به بانک شماره استان‌ها، مشاغل و اصناف، بانک کدپستی و ارسال براساس تفکیک جنسیت، پیامک ارسال کنید. این ماژول یکی از روش‌های هوشمندانه برای هدف قرار دادن مخاطبینی خاص و جذب مشتری از منطقه، شغل یا جنسیت به‌خصوصی است.

بانک شماره موبایل‌ها در ملی پیامک

ارسال با استفاده از دکل مخابراتی bts

ارسال پیامک انبوه با دکل مخابراتییکی از قابلیت‌های مهم سامانه ملی پیامک، ارسال پیامک به شماره‌های تحت پوشش دکل‌های مخابراتی ایرانسل است. شما با استفاده از این ماژول درواقع به شماره موبایل‌های ایرانسل یک محدوده خاص پیامک انبوه ارسال می‌کنید. به عبارت دیگر، افرادی که در یک محدوده سیم‌کارت فعال ایرانسل دارند را هدف قرار می‌دهید. یکی از بزرگ‌ترین مزایای روش ارسال با دکل مخابراتی، این است که دکل‌های ایرانسل هر 15 روز یک بار، از ساعت 12 تا 2 شب به‌‌روز‌رسانی می‌شوند. این یعنی پیامک شما قطعا به دست کسانی می‌رسد که در آن محدوده خاص سکونت دارند. حداقل میزان پیامکی که با روش bts می‌توان فرستاد 50 هزار اس ام اس است.

ارسال پیامک زنده (Live) از طریق دکل LBS همراه اول

یکی دیگر از راه‌های ارسال اس‌ام‌اس انبوه، ارسال پیامک زنده است. این قابلیت نیز بر اساس مکان و موقعیت جغرافیایی افراد است. یعنی اگر فردی به آن منطقه‌ای که دکل مخابراتی همراه اول وجود دارد وارد شود یا حضور داشته باشد، پیامکی دریافت می‌کند. برای ارسال پیامک زنده باید یک پنل پیامکی داشته باشید و سپس از صفحه نخست ملی پیامک، مطابق تصویر زیر، روی «شرایط ارسال پیامک زنده - پیامک LBS همراه اول» کلیک کنید. با استفاده از این قابلیت می‌توانید پیامک‌های انبوه خود را به تفکیک سن، جنسیت و سیستم عامل گوشی مخاطبان بفرستید.

ارسال پیامک زنده (Live) از طریق دکل LBS همراه اول

ارسال از روی نقشه گوگل

یکی دیگر از روش‌های ارسال پیامک انبوه به محدوده جغرافیایی خاص، استفاده از ماژول «پیامپ» در پنل ملی پیامک است. وقتی روی گزینه پیامپ کلیک می‌کنید، یک نقشه برایتان باز می‌شود و با استفاده از نقشه می‌توانید محدوده مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس به شماره‌های ایرانسل و همراه اول آن منطقه پیامک انبوه بفرستید. ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه از روی نقشه گوگل فقط در 17 کلان‌شهر ایران امکان‌پذیر است. اگر منطقه‌ای که قصد ارسال اس‌ام‌اس انبوه به آن را دارید در این 17 کلان‌شهر نیست، باید از امکان ارسال با کدپستی ایرانسل و همراه اول استفاده کنید که در ادامه آن‌ها را توضیح خواهم داد.

برای مشتریان خود چه پیامکی ارسال کنیم؟حتما بخوانید: برای مشتریان خود چه پیامکی ارسال کنیم؟

ماژول پیامپ برای ارسال انبوه پیامک

ارسال از کدپستی ایرانسل و همراه اول

تصویری از ارسال راحت و سریع اس ام اس تبلیغاتی انبوه

ارسال از کد پستی ایرانسل و همراه اول دو ماژول جداگانه در ملی پیامک هستند، اما کارکرد یکسان دارند. با استفاده از این دو ماژول می‌توانید با وارد کردن 3 تا 5 رقم اول کدپستی آن منطقه خاص، به شماره موبایل‌های همراه اول یا ایرانسل آن منطقه، پیامک انبوه تبلیغاتی بفرستید. به این صورت، اس ام اس انبوه فقط به یک محدوده خاص فرستاده می‌شود.

ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل

یکی دیگر از راه‌های ارسال پیامک انبوه در سامانه ملی پیامک استفاده از صفحه ارسال انبوه است. ارسال بدون خرید پنل پیامکی به درد کسانی می‌خورد که می‌خواهند یک بار به تعداد خیلی گسترده اس ام اس بفرستند. توجه کنید که این روش در دراز مدت و برای کسانی که می‌خواهند بازاریابی پیامکی را در برنامه‌ریزی تبلیغاتی برای کسب‌وکارشان قرار دهند مناسب نیست. زیرا برای ارسال‌های مکرر پیامک انبوه می‌توانید آن‌ها را به دسته‌های کوچک اما هدفمندتر تقسیم کنید و از این طریق، بازاریابی پیامکی موفق‌تری داشته باشید.

در ارسال انبوه بدون خرید پنل، کم‌ترین میزان ارسال پیامک انبوه 100 هزار اس ام اس و بیشترین میزان آن 2 میلیون پیامک است. اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی شما در این روش با یک شماره رند 8 رقمی فرستاده می‌شوند و می‌توانید انتخاب کنید پیامک‌ها به دست کدام شغل و جنسیت و منطقه‌ای برسند.

برای این کار باید ابتدا وارد صفحه ارسال پیامک انبوه ملی پیامک شوید. سپس تعداد پیامک خود را مشخص کنید و روی دکمه «خرید بسته» کلیک کنید. یک صفحه برایتان باز می‌شود که باید در آن اطلاعات خود را وارد کنید تا همکاران ما برای ارسال اس ام اس انبوه بدون خرید پنل با شما ارتباط برقرار کنند.

بهترین سامانه پیامک انبوه

حرفی که در ابتدای همین مقاله گفتم یادتان هست؟ بازاریابی پیامکی نه‌تنها از بین نرفته است، بلکه هوشمندتر و بهینه‌تر هم شده است. یعنی از صرفه‌جویی در زمان و هزینه گرفته تا هدف قرار دادن افراد یا مناطق خاص، همگی از مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه هستند.

اگر شما هم می‌خواهید این روش تبلیغاتی را امتحان کنید، برای دریافت فوری پنل و ثبت‌نام به صفحۀ اصلی سایت ملی پیامک بروید و اطلاعاتتان را وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. اگر هم تجربه‌ای در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی دارید، با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

آیا می‌توان با گوشی شخصی خود پیامک انبوه تبلیغاتی فرستاد؟

بر اساس مصوبه‌ای اگر شخصی بیشتر از 500 پیامک در روز از سیم کارت شخصی خود بفرستد مجازات خواهد شد. بنابراین ارسال پیامک انبوه از گوشی شخصی ممنوع است و در صورت انجام خط شما مسدود و شامل جریمه می‌شود.

نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به چه صورت است؟

برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه باید ابتدا یک پنل از ملی پیامک بخرید. پس از تهیه پنل، باید به قسمت ارسال انبوه بروید و از آن‌جا کار خود را آغاز کنید. در صورت وجود هر گونه مشکل و ابهام نیز می‌توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

آیا اپلیکیشنی برای ارسال پیامک وجود دارد؟

علاوه‌بر برنامه پیش‌فرض اس ام اس، می‌توان پیامک را با کامپیوتر و سایر برنامه‌ها هم مدیریت کرد. اپلیکیشن‌های ارسال پیامک در محیط ویندوز، اندروید و آی او اس فعال هستند و می‌توانید از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید.
برچسب ها ارسال SMS منطقه ایارسال اس ام اس به دندان پزشکانارسال اس ام اس تبلیغاتی هدفمندارسال اس ام اس دعوت به سمینارارسال اس ام اس کنسرتارسال پیام کوتاه به ورزشکاران باشگاه هاارسال پیامک از شماره 2000ارسال پیامک انبوه از طریق موبایلارسال پیامک انبوه به اردبیلارسال پیامک انبوه به استان یزدارسال پیامک انبوه به بندرعباسارسال پیامک انبوه به قزوینارسال پیامک انبوه به قمارسال پیامک انبوه به کرجارسال پیامک انبوه به کرمانارسال پیامک انبوه تبریزارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی در اصفهان (سامانه و پنل اس ام اس)ارسال پیامک با پیش شماره 1000ارسال پیامک به کد پستی روستاهاارسال پیامک به یک محدوده جغرافیایی خاصارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ایارسال پیامک در شهر شیرازارسال و دریافت اس ام اس آنلاین (از طریق اینترنت)با پیامک مشتریان خود را به خرید دعوت کنیدچگونه اس ام اس انبوه بفرستیم؟چگونه اس ام اس تخفیف بفرستیم؟چگونه با پیامک کسب و کار خود را رونق دهیم؟چگونه پنل اس ام اس بخریم ؟چگونه فروشگاه خود را تبلیغ کنیمچگونه کسب و کار خود را تبلیغ کنیمچگونه مشتری هایمان را افزایش دهیمروش های ارسال اس ام اس تبلیغاتیروش های اطلاع رسانی گروهیسامانه پیام کوتاه در شیرازسرشمارهفروش محصولات از طریق ارسال پیامکمنطقه اینحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتی؟
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
102دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  زهره محمودی

  24 شهریور 1401، 23:12

  سلام وقت بخیر برای تبلیغ کسب وکار نمیشه باشماره شخصی خودمون این کارو انجام بدیم برای مشتری هایی که شمارشون رو موجود داریم ؟؟؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   09 مهر 1402، 17:15

   سلام وقتتون بخیر دوست عزیز.
   بر اساس مصوبه 21 سورای عالی فضای مجازی، فرستادن پیامک انبوه از موبایل شخصی ممنوع است. پیامک‌هایی که شما از سیم کارت شخصی می‌تونید در طول روز بفرستید 500 عدد هستش.

 • Gravatar Icon

  مینا

  23 شهریور 1401، 13:45

  سلام ،چطور میشه به مخاطبین هد دسترسی پیدا کرد؟ من باشگاه ورزشی دارم و میخوام برای دانشجویان تربیت بدنی پیامک انبوه بدم. ولی دانشگاه به اسم حفظ حریم خصوصی شماره ها رو نمیده،با اینکه بدون نام هستن ،چکاد کنم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   15 آبان 1402، 16:49

   سلام دوست عزیز وقت شما به خیر
   به دلیل حفظ حریم شخصی افراد، دانشگاه احتمالا اجازه این کار رو نداره.
   اگر پنل پیامکی تهیه کنید، بانک شماره هایی در اختیار شما قرار میگیره که گروه «آموزش رشته های ورزشی» داخلش قرار داره و میتونید برای اون ها پیامک ارسال کنید. اما زیر گروهی به عنوان دانشجو وجود نداره

 • Gravatar Icon

  صفی خانی

  27 شهریور 1400، 19:34

  ببخشید از سایت دیوا و بانک پاسارگاد با شماره اس ام اس نمیاد با اسم میاد شما هم میتونید این رو ارائه بدید؟
  هزینش چقدر هست؟ ارسال انبوه هم میشه داشت از این خطوط؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آبان 1402، 16:00

   سلام دوست عزیز. بله هر خط اختصاصی‌ای میتونه این کار رو انجام بده. اما هزینه خیلی بالایی داره و باید استعلام بشه. لطفا زنگ بزنید به پشتیبانی و برای استعلام سوال کنید:02163404

 • Gravatar Icon

  صفی خانی

  27 شهریور 1400، 19:32

  ببخشید از سایت دیوا و بانک پاسارگاد با شماره اس ام اس نمیاد با اسم میاد شما هم میتونید این رو ارائه بدید؟
  هزینش چقدر هست؟

 • Gravatar Icon

  مبینا جلال

  24 شهریور 1400، 17:24

  سلام امکان مشاهده پنل قبل از خرید پنل پیامکی وجود داره؟؟
  بانک شماره های پرستاران استان خوزستان رو میخوایم و تعدادش مهمه
  البته ترجیحا خانم ها باشن بیشتر جز جامعه هدف ما هستن برای تبلیغات
  امکان تفکیک جنسیت وجود داره؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   10 مهر 1402، 13:44

   سلام وقتتون بخیر، در ماژول منطقه هدفمند می‌تونید ارسال بر اساس جنسیت و استان رو داشته باشید. استان خوزستان بیش از 40 شاخه داره و هزاران شماره رو در برمی‌گیره. همچنین تو همین ماژول می‌تونید پرستاران رو انتخاب کنید و براشون پیامک بفرستید.

 • Gravatar Icon

  یوسف سفر دوست

  21 شهریور 1400، 18:25

  من بیشتر فروشم روی مشتری های قدیمی خودمو چون کارم سوپر مارکت هستش و سایت دارم اصولا هم بیشتر کسایی سفارش میدن که نزدیک فروشگاه هستن من میخوام مثل دیجی کالا خرید سر ماه بزارم و میخوام به طور اتوماتیک ارسال پیامک یکم هر ماه ارسال بشه این امکان از چه طریق میتونم داشته باشم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   17 مهر 1402، 15:51

   سلام وقتتون بخیر. برای این کار می‌تونید از ماژول پیامک زماندار استفاده کنید. با «ارسال پیامک زماندار» شما می‌تونید هر ماه اتوماتیک برای افرادی که در دفترچه تلفن خودتون ذخیره کردید پیامک بفرستید.

 • Gravatar Icon

  اهو رنجبر

  16 شهریور 1400، 18:20

  سلام من با دیدن ویدیو های اموزشیتون تونستم ارسال پیامک رو به راحتی یاد بگیرم و انجام بدم
  واقعا توش همه نکته ها و ریزه کاریا توضیح داده شده و عالیه
  ممنون از سایت شما

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   09 مهر 1402، 17:17

   سلام وقتتون بخیر دوست عزیز؛ خوشحالیم که ویدئوهای آموزشی کانال آپارات ملی پیامک تونسته بهتون کمک کنه. امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

 • Gravatar Icon

  الهایی

  16 شهریور 1400، 09:45

  سلام ممنون از مقاله خوبتون
  یک سوالی ازتون داشتم من پنل دوم شما رو خریداری کردم که خب راضی هستم از پنلتون خیلی خوبه اما در این پنل تعرفه ی ارسال پیامک هام زیاد هستش و چون من تبلیغات انبوه انجام میدم خب برام زیاد به صرفه هستش راهی هستش که پنلم تعرفه اش تغییر کنه

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آبان 1402، 16:01

   سلام خوشحالیم که مقاله بهتون کمک کرده. شما می‌تونید پنل رو ارتقا بدید و اینطوری در دراز مدت هزینه کمتری به ازای هر پیامک صرف کنید.

 • Gravatar Icon

  آذر هاشمی

  08 شهریور 1400، 12:40

  سلام من یک آموزشگاه آرایشی دارم فقط می خوام به خانوم های شهرم پیامک ارسال کنم بتونم شرایط و ادرس محل آموزشگاه رو ارسال کنم و حتما بتونم لینک پیجمو داخل متن پیامک قرار بدم می تونم از پنل پیامکی شما استفاده کنم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   17 مهر 1402، 15:52

   سلام وقتتون بخیر. بله حتما می‌تونید ارسال به منطقه خاص و به تفکیک جنسیت داشته باشید. لینک رو هم می‌تونید به سادگی در انتهای پیامک قرار بدین.

 • Gravatar Icon

  هانا بهشتی

  08 شهریور 1400، 09:57

  اگر خودمون بانک شماره داشته باشیم هم میتونیم به صورت انبوه ارسال کنیم ؟
  یعنی خودمون شماره وارد کنیم ارسال پیامک بدیم دیگه نیاز نباشه از بانک شماره شما استفاده کنیم؟هزینه بیشتر میخواد بانک شماره درسته؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   17 مهر 1402، 15:52

   سلام دوست عزیز. بانک شماره موبایل‌ها هزینه بیشتری نمی‌خواد ولی بله! شما می‌تونید پیامک‌ها رو به افرادی که خودتون دلتون می‌خواد بفرستید.

 • Gravatar Icon

  کوروش

  04 شهریور 1400، 13:12

  من میخ وام کار تبلیغات مو شروع کنم و یک هزینه ای ام کنار گذاشتم برای پیامک منتها چون کلا هزینه تبلیغاتم محدوده آیا
  به نظرتون منطقیه که پنل بخرم آیا جواب میده یا نه؟ ممنون از راهنمایی تون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   17 مهر 1402، 15:55

   سلام دوست عزیز، بازاریابی پیامکی به نسبت تبلیغات دادن به اینفلوئنسرها و غیره به صرفه تر هست. چون شما حتی اگر گرون‌ترین پنل ما رو هم خریداری کنید، باز هزینه کمتری نسبت به تبلیغات در اینستاگرام خواهید داد. یه سری به صفحه تعرفه‌ها بزنید و قیمت‌ها رو خودتون مقایسه کنید. https://www.melipayamak.com/line/

 • Gravatar Icon

  دهقانیان

  04 شهریور 1400، 13:10

  وقتتون بخیر باشه ممنون از مقاله خوب و کاربری تون میخواستم بپرسم که آیا میشه یوزر سایت رو از طریق پیامک افزایش داد یا نه ؟ یعنی بازدید کننده سایتمون رو از طریق پیامک بالا ببریم ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   09 مهر 1402، 17:31

   سلام وقتتون بخیر.
   بله دوست عزیز شما با قرار دادن لینک سایت در پیامک می‌تونید بازدید سایتتون رو افزایش بدید. البته توجه کنید متن پیامک باید آنقدر جذاب باشه که افراد دوست داشته باشن روی لینک شما کلیک کنن.

 • Gravatar Icon

  جوان مرد

  04 شهریور 1400، 13:09

  من یک پیج اینستاگرام دارم که 20 کا فالوور داره آیا می تونم از طریق اس ام اس انبوه تعداد فالورهامو افزایش بدم یا نه ؟ منتها فالور فیک نمی خوام . فالور بدرد بخور که ازم خرید هم داشته باشه

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آبان 1402، 16:02

   سلام دوست عزیز. شما می‌تونید پیامک انبوه رو به همراه لینک صفحه‌تون ارسال کنید و یک متن جذاب بفرستید تا افراد با کلیک روی لینک بتونن شما رو فالو بکنن.

 • Gravatar Icon

  رضا شایانی

  03 شهریور 1400، 11:13

  سلام برای ارسال پیامک به صورت انبوه محدودیتی وجود داره می تونم همزمان مثلا 100 هزار تا پیامک ارسال کنم و ایا هر چقدر تعداد ارسال پیامک من افزایش پیدا کنه ایا تعرفه ی ارسال پیامک پایین تر محسوب می گردد
  یا خیر ؟

 • Gravatar Icon

  تفتی

  03 شهریور 1400، 09:34

  سلام من بخوام هر هفته ۱۰۰۰ تا اس ام اس ارسال کنم ، کدوم پلن رو میتونم بخرم؟ و اینکه یه دفترچه تلفن شخصی هم میخوام روی پلن. کدومش مناسب تره؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   17 مهر 1402، 16:08

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر. ما معمولا ارسال‌ها رو ماهانه حساب می‌کنیم. اگر فرض رو بر این بگیریم که پیامک‌های شما یک بخشی هستند و ماهانه 4 هزار پیامک می‌فرستید، بهتره پنل اقتصادی رو تهیه کنید. اما دقت کنید که پنل اقتصادی بعضی از امکانات رو نداره. مثلا به جنسیت خاص نمی‌تونید پیامک بدید چون بانک شماره موبایل بر اساس جنسیت از پنل شرکتی به بالا فعال هست. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره امکانات به دست بیارید، با پشتیبانی به شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  ابوالقاسم خلیلی

  30 مرداد 1400، 23:49

  من فروشنده محصولات خوراک دام و طیور هستم و خب بانک شماره ایی برام اهمیت داره که دامداری و طیور نگهداری میکنن هیچ سامانه ایی بانک شماره ایی که من بخوام رو نداشت میخوساتم سوال کنم قبل خرید آیا شما این بانک رو دارید؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   09 مهر 1402، 17:24

   سلام جناب خلیلی، در بانک شماره ملی پیامک هم شماره مرغداران وجود داره و هم شماره دامداران. برای ارسال پیامک به این اصناف می‌تونید وارد پنل بشید و از قسمت منطقه هدفمند، برای این شماره موبایل‌ها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  زهرا قالیباف

  30 مرداد 1400، 18:34

  سلام خسته نباشین
  من به تازگی از پنل های شما استفاده کردم برای ارسال های انبوه
  ولی همش ارسال نشده میشه
  لطف میکنید راهنمایی کنید ممنوع ها چی هستند؟

 • Gravatar Icon

  محمودی

  30 مرداد 1400، 17:18

  سلام و ممنون بابت مقاله های خوبتون
  بانک شماره های شما جدید هست.
  چون میگن که همه بانک شماره ها قدیمی هست.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   09 مهر 1402، 17:28

   سلام دوست عزیز برای اطلاع از آپدیت بودن بانک شماره‌ها لطفا با پشتیبانی به شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  علی جمالی

  16 مرداد 1400، 17:46

  سلام من کلاسای اموزشی تعویض روغنی برگزار میکنم و ارسالم رو با شماره های اقایان شروع کردم و بازدهی خوبی داشته برام
  کلاس انلاین هم دارم و دوره هاشو به فروش میرسونم و خداروشکر راضی ام
  ممنون از سامانه خوب شما که تونستم بازاریابی خوبی رو باهاش انجام بدم

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   19 مرداد 1400، 13:12

   سلام سپاس از نظر شما دوست عزیز

 • Gravatar Icon

  زهرا اسمعیل زاده

  11 مرداد 1400، 16:17

  من پنل شمارو دارم به هنگام ارسال انبوه وقتی فایل اکسلمو وارد میکنم ارور دریافت میکنم با این عنوان که فایل شما همانند نمونه نیست ممنون میشم این مورد توضیح بفرمایید من از کجا میتونم فایل نمونه بردارم ایا ویدیو اموشی و یا پی دی اف اموزشی برای این مورد به بنده ارائه میدید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 مرداد 1400، 10:55

   سلام دوست عزیز، ویدئوی آموزشی ارسال انبوه رُ می‌تونین مشاهده بفرمایین، فقط روی کلمۀ ارسال انبوه کلیک بفرمایین! فایل نمونه هم از قسمت گیرندگان فایل اکسل در ابزار ارسال انبوه، قابل دسترسی است.

 • Gravatar Icon

  نوروزی

  30 تیر 1400، 19:02

  سلام وقتتون بخیر. نرم افزار شما فایل اکسل هم قبول میکنه؟ فایل اکسل چند شماره موبایل قبول میکنه؟
  حدود 2400 تا شماره موبایل دارم، کدوم پنل رو بگیرم که ظرفیت دفترچه تلفنش جوابگوی کار من باشه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 مرداد 1400، 09:28

   سلام وقت شما هم بخیر
   بله از نرم‌افزار اکسل پشتیبانی می‌کنه! محدودیت آنچنانی نداره اما بهتر است که توی دسته‌بندی‌های 50,000تایی آپلود بفرمایید. با توجه به تعداد مورد نظرتون، پنل اقتصادی می‌تونه مناسب باشه!

 • Gravatar Icon

  رضا ایمانی

  27 تیر 1400، 10:56

  سلام وقتتون بخیر؛ من امروز داشتم ارسال پیامک منطقه هدفمند انجام میدادم و دیدم بانک شماره های جدیدی توی سامانه قرار داده شده آیا بانک شماره های سامانه در حال آپدیت هستش و این که چه دسته بندی هایی الان داره به سامانه اصافه میشه.

 • Gravatar Icon

  حامد تدین

  23 تیر 1400، 19:07

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم این بانک شماره چه تاریخی بروز شده و شماره های بانوان و اقایون هم تفکیک شده یاخیر؟

 • Gravatar Icon

  فاطمه کاویان پور

  21 تیر 1400، 18:15

  اول مقالتون نوشتید در جواب تبلیغات پیامکی یک جواب بلند قاطع بله هستش
  خب شما هر مغازه و فروشگاهی بری از جنس خودش تعریف میکنه
  ما برای مطمئن شدن از این قضیه چه کاری رو میتونیم انجام بدیم؟
  اصلا پنل هم تهیه بکنیم از کجا مطمئن میشیم ارسالش انجام شده؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 تیر 1400، 08:27

   دوست عزیز ممنون که مقاله رُ مطالعه کردید
   در مورد سوال اول، شما میتونین معیارهای پنل‌های پیامکی، تعرفه و هزینشون، پشتیبانی و خدماتی رُ که به کاربر ارائه میدن باهم مقایسه کنید و بعد خودتون بهترین رُ انتخاب کنید.
   در مورد سوال دوم هم اگر از ملی پیامک، سامانه تهیه کنید، بعد از هر ارسال فایل گزارش در اختیارتون قرار می‌گیره و می‌تونید پیام‌های ارسال شده و ارسال نشده، رسیده به مخابرات و نرسیده به لیست سیاه رّ مشاهده کنید

 • Gravatar Icon

  زیبا خلیلی

  19 تیر 1400، 09:35

  سلام وقت بخیر ممنون از توضیحاتتون
  من یک مغازه فروش لوازم ارایشی دارم و همینطور پیج اینستا هم برای این مغازه ام هم دارم میخوام به خانم های شهرم پیامک تبلیغاتی ارسال کنم چون کار من لوازم ارایشی هستش خیلی برام مهمه که بتونم فقط برای خانم ها پیام ارسال کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 تیر 1400، 12:25

   دوست عزیز بعد از دریافت پنل، در قسمت ارسال روی منطقه هدفمند کلیک کنید و فیلتر جنسیت رُ انتخاب کنید تا برای بانک شماره بانوان ایرانسل شهرتون ارسال داشته باشید

 • Gravatar Icon

  ولی پور

  17 تیر 1400، 10:13

  سلام خسته نباشین
  یکی از دوستان شما رو معرفی کردن برای خرید پنل های پیامکی
  روی تمامی پنل ها بانک شماره ها موجود هستش؟ یا باید پنل خاصی تهیه بشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 تیر 1400، 13:39

   بله دوست عزیز، هر پنلی که تهیه کنید به بانک شماره‌های همراه اول و ایرانسل دسترسی دارید

 • Gravatar Icon

  نیلوفر روزبهانی

  16 تیر 1400، 09:57

  من خودم بانک شماره های مشتریامو دارم و میخوام فقط به اونها ارسال پیامک انبوه انجام بدم و مطمئنم پنل شمارو خریداری کنم این قابلیت براتون مقدور هست و قابل انجامه من سوالم اینه ایا من میتونم شماره هامو داخل پنل ذخیره کنم و به صورت انبوه ارسال کنم چون هر دفعه بخوام شماره هاشونو بارگزاری کنم قطعا کارسخت و زمانبری خواهد بود و اگر این امکان دارید بفرمایید روی کدام پنل این امکان موجود هست چون من دیدم 4 نوع پنل دارید؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   17 مهر 1402، 16:11

   سلام دوست عزیز. وقت شما بخیر.
   بله شما می‌تونید شماره موبایل مشتری‌ها رو در دفترچه تلفن ذخیره کنید و سپس براشون پیامک انبوه بفرستید. اینکه کدام پنل رو تهیه کنید، بستگی به میزان ارسالی‌هاتون داره. اگر ارسال‌های زیادی دارید، پیشنهاد می‌کنم پنل شرکتی رو تهیه کنید که در تعداد براتون مقرون به صرفه‌تر دربیاد.

 • Gravatar Icon

  امیر ناهید

  16 تیر 1400، 09:40

  درود
  من در شهر کیش ساکن هستم و اصلا تا به حال نتونستم به یک بانک شماره ی درست به شهر کیش دسترسی پیدا کنم تعداد شماره هایی که معمولا تو بانک شماره های سامانه قرار داره خیلی کم هستند و فقط هم برای همراه اول هستند و همراه اول هم که تقزیبا 50 درصد بلاک لیست هستند می خواستم بدونم پیشنهاد شما برای تبلیغات من در شهر کیش چی هست
  ممنون میشم در اسرع وقت پاسخ بدهید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   21 بهمن 1402، 13:03

   درود بر شما دوست عزیز،
   برای ارسال پیامک تو جزیره کیش ما هم بانک شماهر داریم و هم میتونید از ارسال کدپستی، ارسال پیامک از دکل مخابراتی ایرانسل و پیامک زنده همراه اول استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  عرفان معظمی

  17 خرداد 1400، 07:33

  سلام
  میخواستم بپرسم به نظر شما وقتی بدون اجازه افراد براشون پیامک تبلیغاتی بفرستیم باعث خراب شدن وجهه بیزینسمون نمیشه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 خرداد 1400، 08:39

   اگر منظورتون لیست سیاه مخابراته، ارسال پیامک تبلیغاتی به این گروه ممنوعه و نقض حریم شخصی افراد قطعا چهره بیزینس شمارو خراب میکنه

 • Gravatar Icon

  مهدی سلیمانی

  26 اردیبهشت 1400، 10:23

  سلام من کارم تعمیرات مبله میخواستم ببینم میتونم از این طریق تبلیقات کنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 اردیبهشت 1400، 15:06

   بله دوست عزیز
   با 02163404 تماس بگیرید تا همکاران تیم پشتیبانی در مورد نحوه استفاده از پنل راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  میلاد حسام

  29 اسفند 1399، 01:54

  سلام و درود می‌خواستم بدونم به نظر متخصصین ملی پیامک
  تعداد استاندارد ارسال پیامک پربازده در بازار هدف “مشاغل” چند روز یکبار و به چه تعداد توصیه میشه؟
  (البته با وجود تعداد بالای بلک لیست ها)

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 فروردین 1400، 11:10

   دوست عزیز این مورد بستگی به حوزه کاری و مخاطبان شما داره
   ما همیشه پیشنهادمون اینه که تقویم مناسبی داشته باشید و در بازه‌های زمانی مشخص پیامک ارسال کنید
   برای این مورد هم می‌تونید کتابچه بازاریابی پیامکی رُ مطالعه کنید و هم با تیم پشتیبانی 02163404 برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  مظفری

  18 اسفند 1399، 17:34

  سلام وقت بخیر.
  ما کارمون فروش تجهیزات پزشکی هست. ولی فقط تو تهران کار میکنیم. میخواستم ببینم میتونیم به پزشکان تهران هم ارسال کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   15 فروردین 1400، 09:31

   بله، می‌تونید از بانک اصناف و مشاغل به تفکیک استان استفاده کنید و فقط برای پزشکان سطح استان ارسال پیامک انبوه داشته باشید

 • Gravatar Icon

  سارا صدیقی

  17 اسفند 1399، 10:14

  سلام روزتون خوش؛ من از طریق این مقاله کتابچه بازاریابی پیامکی شمار رو هم خوندم که خیلی خوب بود و به طور کامل درک کردم که چطور باید ارسال پیامک به مناطق در چه ساعتی انجام بشه واقعا دستتون درد نکنه.

 • Gravatar Icon

  هلنا

  10 اسفند 1399، 10:19

  سلام من از قسمت ارسال پیامک ارسال انبوه انجام دادم ولی گزارشش رو پیدا نکردم یه راهنمایی در خصوص دریافت گزارش ارسال های انبوه میدید.
  همچنین بفرمایین برای دریافت گزارش مدت زمان محدود است؟
  خسته هم نباشین

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 اسفند 1399، 10:20

   دوست عزیز موقع ارسال، تیک دریافت گزارش‌ رُ بزنید تا در پنل اختصاصی به‌صورت فایل اکسل براتون بارگذاری بشه

 • Gravatar Icon

  شکری

  02 اسفند 1399، 23:50

  من با استفاده از بانک شماره هایتون ارسال پیامک رو انجام دادم از قسمت منطقه هدفمند که بسیار عالی بود و به صورت جامع مطالب رو توضیح داده بود با تشکر از شما

 • Gravatar Icon

  نریمان حنیفی

  20 بهمن 1399، 09:52

  پیامک یکی از بهترین روش های تبلیغاتی هستش که میتونه خیلی بازدهی خوبی براتون داشته باشه
  چون پیامک بدون نیاز به هیچ امکان و اپلیکیشنی در همه ی گوشی ها حتی گوشی های ساده وجود داره و حتی شما بدون نیاز به اینترنت میتونید بهش دسترسی داشته باشید پس به همین راحتی میتونید تبلیغات و اطلاع رسانی هاتون رو به مشتریانتون اعلام کنید

 • Gravatar Icon

  کوشا جعفرزاده

  15 بهمن 1399، 09:48

  سلام
  من می خوام 200 هزار تا پیامک ارسال کنم اول میخو.ام بدونم با یک بار ارسال این امکان پذیر هست و سوال دوم اینه ک من پنل ها رو دیدم می خواستم بدونم پایین تر از تعرفه ی پنل تجاری دارید چون برای این حجم از ارسال می خوام پایین ترین تعرفه رو داشته باشم و سوال اخر این که ایا هزینه ی پیامک های ارسال نشده به ما بر می گردد یا خیر

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   18 بهمن 1399، 09:30

   سلام.
   بله این امکان وجود داره، اما پیشنهاد می‌کنم برای گزارش‌گیری و پاسخگویی راحت‌تر، تعداد ارسالتون رو به بسته‌های ۳۰٫۰۰۰تایی یا ۵۰٫۰۰۰تایی دسته‌بندی کنید و بعد ارسال رو انجام بدین.
   برای سوال دوم هم، تعرفه کمتر از پنل تجاری داریم که میشه پنل نمایندگی که برای دریافتش میتونین با بخش فروش ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین از قسمت «ثبت‌نام» سایت تهیه کنید.
   برای سوال سوم هم، هزینۀ ارسال نشده به «لیست‌سیاه مخابرات» به صورت اتوماتیک برمی‌گرده و اگر گزارش‌ تحویل رو بگیرید، هزینه «نرسیده به مخابرات» رو هم برمی‌گردونه!

 • Gravatar Icon

  سهیل تهامی

  11 بهمن 1399، 12:49

  سلام؛ من نزدیک به 20 هزار شماره دارم توی چند تا موبایل میخواستم ببینم آیا میشه از شماره موبایل هام خروجی بگیرم توی سامانه آپلود کنم و ذخیره کنم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 بهمن 1399، 12:11

   دوست عزیز از نرم افزار Exel contact استفاده کنید تا بتونید شمارۀ مخاطبین رُ به‌صورت اکسل در پنل بارگذاری کنید

 • Gravatar Icon

  سلیمانی تبار

  05 بهمن 1399، 20:13

  ارسال پیامک انبوه می تونه خیلی به توسعه کار آدم کمک بکنه و می تونه حتی در مواردی منجر به نجات کسب و کار و جذب فروش بیشتر بشه. من موارد متعددی رو دیدم که این اتفاق براشون افتاده و و تونستن خودشون رو از گرداب ورشکستگی با این روش بیرون بکشند. البته بهتره که آدم همیشه هدفمند بازاریابی داشته باشه تا هزینه هاش کمتر بشه و فروشش بیشتر.

 • Gravatar Icon

  بهروز داوودي

  03 بهمن 1399، 22:43

  سلام ممنون از مقاله تون
  در مقاله تون گفتيد كه از رسيدن پيام به مشترى مطمئن شويد ميخواستم بدونم در سامانه شما امكان ارسال پيامك به شماره هاى بلك ليست وجود دارد؟ يا خير

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 بهمن 1399، 08:59

   بله، شما می‌تونین برای لیست سیاه مخابرات هم پیام ارسال کنید ولی اصلاً نباید محتوای تبلیغاتی داشته باشه!

 • Gravatar Icon

  شهلا اسدبیگی

  01 بهمن 1399، 22:23

  به نظرم از تراکت پخش کردن بهتره.هم اینجوری روش پیشرفته تر رو انجام دادی هم از قطع کردن کلی درخت جلوگیری کردی هم بازدهی بیشتر با مبلغ کمتر داشتی.

 • Gravatar Icon

  باتری سازی فرض‌ الله

  01 بهمن 1399، 03:21

  سلام خوبین؟ اول که ممنونم از مقاله خوبتون. من جز اتباع کشور هستم و داخل ایران ساکن هستم و کد فراگیر دارم، میخواستم ببینم میتونم از پنل شما استفاده کنم؟ چون یه مقاله یه جایی از سامانه شاهکار (شبکه احراز هویت کاربران ایرانی) خونده بودم که با کد فراگیر نمیشه از سامانه های پیامکی استفاده کرد. اگر امکان پذیر نیست، راهکار شما برای اینکه بتونم از پنلتون استفاده کنم چیه؟ چون من باتری ساز هستم و مغازم جابه‌جا شده و میخواستم به مشتریان ثابت خودم اطلاع بدم که بدونن جای مغازه عوض شده، حدود 300 تا شماره داشتم.
  ممنون و خسته نباشید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 بهمن 1399، 16:05

   دوست عزیز با 02163404 تماس بگیرید و با همکاران بخش فروش صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  سعدیانی

  30 دی 1399، 18:25

  سلام من با دوستم میخوایم پنل بگیریم امکانش هست دوتایی با یه نام کاربری و رمز عبور از پنل همزمان استفاده کنیم؟اختلالی ایجاد نمیشه؟
  ما شریک هستیم در واقع و باید هر دو در جریان کار و شارژ پنل باشیم
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 اسفند 1399، 10:50

   دوست عزیز اگر یک کسب‌وکار مشترک دارید،یک پنل براتون کافیه. می‌تونید نام کاربری و رمز عبور رُ در اختیار همکارتون هم قرار بدید

 • Gravatar Icon

  mohammadali rezaei

  30 دی 1399، 16:44

  امکانش هست بجای شماره های تبلیغاتی اسم شرکت خودمون بیفته؟ اگر بله محبت میکنید شرایط و هزینه اش رو بگید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   13 اسفند 1399، 08:59

   باید برای ارسال پیامک با نام تجاری درخواست بدید که دو ماه زمان نیاز داره و قیمتش تقریباً بالاست
   برای این مورد با تیم فروش 02163404 تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  اسدی ارضی

  30 دی 1399، 12:47

  من یه دفتر بیمه دارم و سالیان ساله از پنل شما استفاده میکنم و واقع مدیون ارسال های هوشمندو سررسیدو زماندارو مناسبتیتون هستم و صدالبته همه اینارو بیشتر مدیون دفترچه تلفن پنل هستم که خیلی راحت میتونم شماره هامو داخل پنل سیو کنم و ارسال پیامک هامو انجام بدم وواقعا هم تونستیم با این ارسال ها مشتری های خودمو و ارتباطمو باهاشون حفظ کنم ممنون از ملی پیامک عزیز

 • Gravatar Icon

  sara amiro

  30 دی 1399، 10:15

  سلام وقت بخیر
  من ارایشگاه زنانه دارم و می خوام تو شهر خودمون پیامک تبلیغاتی بفرستم و بتونم لینک صفحه ی اینستاگرامم بذارم ایا این مورد امکان پذیر است و برای ارسال های بالا شما کدوم پنل رو پیشنهاد میدید و من می تونم شمارا هایی که بهشون ارسال میشه رو ببینم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 فروردین 1400، 15:21

   دوست عزیز از پنل تجاری یا شرکتی استفاده کنید که تعرفه کمتری برای هر پیامک داره
   در ضمن برای ارسال لینک باید حتماً حط 3000 یا 50004 داشته باشید

 • Gravatar Icon

  Najafi kourosh

  03 دی 1399، 06:26

  سلام وقت بخیر
  این شماره های خاص که گفتین ۰۹۱۲۴۹۱۰۰۰۰ تا ۰۹۱۲۴۹۱۹۹۹۹ زیاد نمیشه؟ هزینش تقریبا چقدر میشه؟ البته من برای کد 1 رو میخوام فعلا. کار من مشاوره املاکه میخوام اونایی که کد 1 و 2 دارن بفرستم. یک هزینش رو میخواستم بدونم دو هم میشه اینا رو تیکه تیکه بفرستم؟ احساس میکنم هزینش زیاد میشه اینجوری

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 دی 1399، 09:08

   بله دوست عزیز، هزینش زیاده
   برای مشاوره هزینه‌هاش با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرین
   با ابزار منطقه هدفمند میتونین این‌کار رو انجام بدین! تو آپارات هم از این لینک استفاده کنیم

 • Gravatar Icon

  علی مشهدی مقدم

  02 دی 1399، 12:37

  خوب اینکه میگید مشتر یهاتون باید هدفمند باشه درسته من واقعا قبول دارم ولی واقعا این که دیگه زدن بنر یا بیلبورد یا حتی شبکه های اجتماعی تاثیری ندارند هم درست نیست اونام هم تاثیر خودشونو قطعا خواهند داشت مخصوصا اگر تبلیغات در صفحه یکی از بلاگر های مطرح دیده بشه و یا بیلبور با طراحی خوب داخل یکی از اتوبان های پر تردد نصب بشه!
  حالا سوال بنده اینه حالا اگه ما بخوایم هدفمند ارسال کنیم شما اصناف برای همه شهر ها دارید؟مثلا وکلای فعال شهر مشهد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 دی 1399، 09:11

   ممنون که نظرتون رو با ما درمیون گذاشتید، بله بلاگرها هم قطعاً بی‌تاثیر نیستند، ولی مهمه که مخاطب و مشتری شما به تبلیغات اون بلاگر اطمینان کنه!
   برای ارسال هدفمند هم میتونین از ابزار ارسال به اصناف و مشاغل استفاده کنین تا پیامک تبلیغاتی شما فقط برای گروه شغلی خاصی که مدنظرتونه ارسال بشه

 • Gravatar Icon

  علی شمس

  02 دی 1399، 12:11

  میشه بیشتر راجب این قسمت توضیح بدید ( پیام‌تان را با اسم شرکت خودتان بفرستید) منظورتون مثله شرکت اسنپ که پیاماشون با اسم snap ارسال میشه؟ خوب شرایط این کار چیه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 دی 1399، 09:12

   بله دوست عزیز، شما میتونین با نام تجاری خودتون هم پیامک ارسال کنین که البته شرایطی داره
   با 02163404 تماس بگیرین تا تیم پشتیبانی راهنماییتون کنن!

   • Gravatar Icon

    خرمی

    15 اسفند 1399، 17:04

    سلام وقتتون بخیر
    لطفا یه مقداری شرایط اولیه نام تجاری رو توضیح میدین لطفا؟ شما خودتون شما تجاری برای فروش دارین؟ ممنون میشم راهنمایی بیشتری کنین که اگه به صرفه بود با شرکت صحبت کنم و برای خرید اقدام کنیم

    • Gravatar Icon

     نیلوفر اکبریان

     16 اسفند 1399، 12:39

     دوست عزیز برای ارسال با نام تجاری باید دو ماه زمان و حدود 240 میلیون هزینه نیاز دارید
     با 02163404 تماس بگیرید و با تیم فروش صحبت کنید تا راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  محمدنوروزی

  02 دی 1399، 12:06

  الان شما بانک شماره همه صنف هارو دارید؟
  میشه قبل از خرید بانک شماره هارو چک کرد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 دی 1399، 12:28

   دوست عزیز متاسفانه بدون پنل به بانک شماره‌ها دسترسی ندارید.
   و برای سوال اولتون، بله ما بانک شماره محله‌ای و اصناف و مشاغل هم داریم!

 • Gravatar Icon

  سیما

  30 آذر 1399، 11:29

  سلام و درود
  در ارسال انبوه اگر موبایل فردی خاموش و یا در دسترس نباشد و هیچوقتم روشن نکند آیا هزینه ای کم میکند؟
  و سوال دیگه ای که دارم در مورد پیش شماره های خاص بود آیا سیستم شما این پیش شماره های خاص را دارد یا میبایست خودمون این اطلاعات رو داشته باشیم؟
  پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1399، 09:06

   سلام. دوست عزیز در صورتی که پیامک به مشتری نرسه هزینش برمیگرده!
   بله ما پیش شماره‌هارو دارم

 • Gravatar Icon

  سارا بخشی‌پور

  30 آذر 1399، 10:27

  مقالتون واقعا عالی بود من تا قبل این که این مقاله رو بخونم همین جوری ارسال پیامک انجام میدادم و خب اون بازخوردی که باید میگرفتم رو نداشت و فکر میکردم مشکل از پنل و بانک شماره هستش ولی بعد از خوندن مقاله و کتاب بازاریابی پیامکی خیلی بازخورد خوبی گرفتم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 11:30

   سلام، خوشحالم بهتون کمک کردیم

 • Gravatar Icon

  رضا

  26 آذر 1399، 17:03

  ممنون از مقاله تون. الان یک سوال ! ارسال منطقه ای به شماره هایی که سامانه ها دارند مفیدتر هست یا ارسال به شماره هایی که خودمون جمع آوری می کنیم؟ آیا برای کسب و کار نوپای من (سایت فروش لباس) هزینه کردن برای ارسال بانک شماره ای مناسب تر و منطقی تره یا ارسال به همون تعداد شماره هایی که از مخاطبینم دارم؟ ممنون میشم به سوالم جواب بدین

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   13 دی 1399، 09:13

   دوست عزیز امیدوارم به زودی کسب‌وکارتون حسابی رونق بگیره
   شما از هر دو روش میتونین استفاده کنین برای جذب مشتری، حجم پیام ارسال به هدف خودتون از تبلیغات بستگی داره ولی میتونی از تیم پشتیبانی ماهم (02163404) در مورد بازاریابی پیامکی کمک بگیرین

 • Gravatar Icon

  ارش سعیدی

  26 آذر 1399، 14:10

  از نظر من پیامک تبلیغاتی هیچ وقت شکست نمی خوره همون طور ک خودتون تو این مقاله گفتید ارسال پیامک به مخاطب هامون قطعا دسترسی اسون تری داره و زمان کمتری هم برامون صرف میشه اینم می دونیم ک اس ام اس نیازی به اینترنت اینا نداره همیشه می تونیم ارسال داشته باشیم و مخلطب هم همیشه می تونه اون پیاما اگه تو ساعت درستی ارسال بشه بخونه

 • Gravatar Icon

  نفس محمدى

  26 آذر 1399، 14:04

  سلام وقتتون بخير
  من يه سوالى داشتم تويه مقالتون گفتيد كه از رسيدن پيام مطمئن شويد ميخواستم بدونم كه ميشه يه گزارشي از ارسال داشته باشيم مثلا داخل يه فايل اكسل يا ورد به ما داده بشه كه گزارش ارسال پياممون داخلش مشخص شده باشه كه كي پيام رو دريافت كرده؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   13 دی 1399، 09:18

   بله دوست عزیز بعد از ارسال هر پیامی فایل گزارش که شامل پیام‌های رسیده و نرسیده به دست مشتری هست براتون به صورت اکسل ارسال میشه.

 • Gravatar Icon

  مجتبی

  16 آذر 1399، 22:39

  سلام دوستان . برای شهر های تازه تاسیس و منطقه هایی که اکثرا مستاجر نشین هستن و ممکنه ارسال بر اساس کدپستی کم تاثیر باشه ؛ شما برای این مناطق کدوم ارسال رو پیشنهاد می فرمایید و هزینه ان حدودا چقدر می باشد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   13 دی 1399، 09:31

   دوست عزیز اگر ساکن کلانشهرها هستید میتونین ارسال از روی نقشه رو امتحان کنین و به تفکیک برای هر محله که دوست دارین، پیام بفرستین

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید