در سال‌های اخیر تقاضا برای بازاریابی پیامکی در کشور رشد بالائی داشته است و تجارت‌های مختلف شروع به استفاده از این رسانه برای تبلیغات خود کرده‌اند. در چنین شرایطی نیاز به عرضۀ خدمات پیامکی بیش از پیش احساس می‌شود و در نتیجه عرصه برای ورود افراد جدید به این تجارت باز شده است.

شرکت ملی‌پیامک با در نظر گرفتن این موقعیت به خصوص اقدام به ارائه نمایندگی کرده است. "با دریافت نمایندگی، شما سامانۀ اینترنتی مستقل خود را دریافت کرده و می‌توانید از طریق آن اقدام به فروش پنل‌های ارسال پیامک نمائید." با توجه به وضعیت فعلی این تجارت، موفقیت سامانۀ شما با صرف وقت و تلاش کافی تضمین شده خواهد بود.

پس اگر به دنبال یک شغل مستقل و پر درآمد هستید، راه‌اندازی یک سامانۀ ارسال پیامک می‌تواند یک گزینۀ مناسب برای شما باشد. در ادامه می‌توانید بیشتر در مورد سامانۀ نمایندگی، مزایا و معایب آن بخوانید.

در منزل نشسته و درآمد داشته باشید!

فعالیت در زمینۀ ارسال پیامک وقت چندانی از شما نخواهد گرفت و با گذاشتن وقت مشخصی در روز می‌توانید به تدریج کاربران خود را افزایش داده و کار خود را توسعه دهید. بنابراین حتی لازم نیست شغل اصلی خود را کنار بگذارید و به راحتی می‌توانید در کنار آن به فروش پنل‌های اس‌ام‌اس بپردازید. همچنین برای شروع هیچ نیازی نیز به ثبت شرکت وجود ندارد و می‌توانید فعالیت خود را از منزل آغاز کنید. اما مطمئنا با پیشرفت و توسعه کار می‌توانید شرکت خود را نیز تاسیس کرده و به صورت جدی‌تر این کار را دنبال کنید.

کلیه امکانات لازم را دریافت کنید!

با دریافت نمایندگی از ملی‌پیامک، یک سامانه مستقل با امکانات کاملا مشابه با سامانۀ اختصاصی ملی‌پیامک در اختیار شما قرار می‌گیرد. در این سامانه هیچ نامی از ملی‌پیامک برده نخواهد شد و شما می‌توانید با نام تجاری، لوگو و دامنۀ اختصاصی خود (www.yourname.com) سامانه را راه‌اندازی کنید. حتی امکان ویرایش سامانه با توجه به نیاز و صلاح‌دید شما نیز وجود دارد. بعد از راه‌اندازی، از طریق سامانه می‌توانید اقدام به ارائه خدمات پیامکی به متقاضیان کرده و از این طریق کسب درآمد داشته باشید.

شما می‌توانید از طریق پنل مدیریت بر فعالیت تمام کاربران خود نظرات کرده و انواع گزارش‌های مختلف را از سیستم دریافت کنید. برای این منظور نیاز به هیچ تخصص خاصی نبوده و تنها یک آشنایی ساده با اینترنت و کامپیوتر برای شروع کار کافی است. چرا که کلیۀ امکانات لازم جهت فروش و پشتیبانی از کاربران به شما ارائه می‌گردد. بنابراین فعالیت اصلی شما در زمینۀ فروش پنل‌های پیامک به مشتریان خواهد بود.

مشتریان خود را در هر مکانی جستجو کنید!

در این تجارت، مشتریان شما کسانی هستند که نیاز به ارسال انبوه پیامک دارند و استفاده از این رسانه می‌تواند در رونق کسب و کار آنها تاثیر داشته باشد. فعالیت اصلی شما نیز در زمینۀ فروش پنل‌های پیامک به این افراد و پشتیبانی از آنها است و کلیۀ ابزار لازم برای این منظور نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. البته واضح است که هر تجارتی می‌تواند با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی درآمد خود را افزایش دهد و به جرات می‌توان گفت که هر شخص حقیقی و حقوقی می‌تواند تبدیل به یکی از مشتریان شما شود. پس می‌توانید در همه جا به دنبال متقاضیان ارسال انبوه پیامک باشید. موسسات، ادارات، آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، شرکت‌های بیمه، آژانس‌های هواپیمایی، فروشگاه‌ها و سایر کسب و کارها می‌توانند تبدیل به یکی مشتریان شما شوند.  

در آمد گرفتن نمایندگی پرسود پیامکی به چه صورت خواهد بود؟

حالا که با شرایط گرفتن نمایندگی ملی پیامک آشنا شدیم، بهتر است به صورت شفاف از میزان درآمد صحبت کنیم. شما با راه‌اندازی سامانۀ نمایندگی از چند طریق درآمد خواهید داشت:

  • فروش پنل‌های پیامک: با فروش 10 پنل در ماه می‌توانید در حدود 1 میلیون تومان درآمد ماهیانه داشته باشید. هر شخصی می‌تواند از پیامک برای توسعه تجارت خود استفاده نماید و بنابراین شما می‌توانید مشتریان خود را در هر مکانی جستجو کنید.
  • سود پیامک‌های ارسالی: با افزایش کاربران تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز به تدریج افزایش می‌یابد. اگر کاربران روزانه 50,000 پیامک بفرستند و هر پیامک برایتان 2 تومان سود داشته باشد، درآمد روزانۀ شما به 100 هزار تومان خواهد رسید.
  • فروش خطوط اختصاصی: بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. با فروش 5 خط با سود متوسط 10 تومان در پایان ماه سود فروش خطوط اختصاصی به 300 هزار تومان می‌رسد. البته با فروش خطوط رندتر سود عایدۀ شما نیز بیشتر می‌شود.
  • فروش سامانۀ نمایندگی: ما به شما اجازه می‌دهیم به صورت مستقل به فروش سامانۀ نمایندگی پرداخته و از این طریق نیز کسب درآمد کنید. البته شما علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانه، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.
  • یک چشم‌انداز نهایی: به تدریج کاربران شما افزایش پیدا می‌کنند و در نتیجه تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز بیشتر می‌شود. با بالا رفتن حجم ارسالی‌های شما تخفیفاتی نیز از طرف ملی‌پیامک شامل حال شما شده و به این ترتیب سودتان بالاتر خواهد رفت. تا جائی که با ارسال 200,000 پیامک در روز می‌توانید بالغ بر 12 میلیون تومان در ماه سود داشته باشید.

نمایندگی پیامک

همه‌چیز در دستان شما خواهد بود!

با دریافت نمایندگی شما می‌توانید با نام تجاری، لوگو و دامنۀ شخصی خود به فعالیت بپردازید و هیچ نامی از ملی‌پیامک در سایت شما برده نخواهد شد. بنابراین می‌توانید به صورت کاملا مستقل فعالیت داشته باشید و مدیریت سامانه را در دستان خود بگیرید. شما می‌توانید بخش‌های مختلف این سامانه را با توجه به صلاح‌دید خود ویرایش کنید و طراحی مورد نظر خود را به روی آن پیاده کنید. امکان این نیز وجود دارد که بسته‌های مختلف پنل پیامک را آنطور که می‌خواهید تنظیم کنید، امکانات دلخواه را به آنها تخصیص داده و قیمت آنها را مشخص کنید. علاوه بر این، شما حتی می‌توانید تعرفه‌های پیامک خود را نیز مشخص کنید. بنابراین، امکان این وجود دارد در هر سطحی میزان سود خود را مشخص کنید.

فعالیت خود را به سطح بعدی ببرید!

به تدریج نام تجاری شما مطرح‌تر شده و تعداد کاربران سامانه افزایش خواهند یافت. در این مرحله لازم است یک درگاه الکترونیک اختصاصی برای سامانۀ خود راه‌اندازی کرده و بدین ترتیب پرداختی‌ها را به صورت مستقیم دریافت کنید. همچنین ایجاد یک بانک شماره تلفن اختصاصی برای سامانه نیز می‌تواند باعث جذب مشترکان بیشتری به سامانۀ گردد.

با این روند و با افزایش کار، تخفیفات ویژه‌ای نیز از طرف ملی‌پیامک به شما تعلق می‌گیرد و حتی می‌توانید یک طراحی جدید را بروی وب‌سایت خود بارگذاری کنید. در نهایت نیز سامانۀ تا حدی توسعه خواهد یافت که شرکت خصوصی خود را تاسیس نمائید و کارمندانی را برای مدیریت بهتر سامانه استخدام نمائید.

نمایندگی سامانۀ پیامک، شغل پردرآمدی که دنبالش بودید
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید