در سال‌های اخیر تقاضا برای بازاریابی پیامکی در کشور رشد بالایی داشته است و تجارت‌های مختلف شروع به استفاده از این رسانه برای تبلیغات کردند. در چنین شرایطی نیاز به عرضۀ خدمات پیامکی بیشتر از قبل احساس می‌شود و در نتیجه عرصه برای ورود افراد جدید به این تجارت باز شده است.

شرکت ملی‌ پیامک با در نظر گرفتن این موقعیت به خصوص، اقدام به ارائه پنل نمایندگی سامانه پیامکی کرده است. “با دریافت نمایندگی، شما سامانۀ اینترنتی مستقل خود را دارید و می‌توانید از طریق آن اقدام به فروش پنل‌های ارسال پیامک نمائید.” با توجه به وضعیت فعلی نمایندگی پیامکی، موفقیت سامانۀ شما با صرف وقت و تلاش کافی بسیار بالاست، پس اگر به دنبال شغلی مستقل و پردرآمد هستید، راه‌اندازی سامانۀ ارسال پیامک می‌تواند گزینۀ مناسبی باشد. در ادامه می‌توانید بیشتر در مورد سامانۀ نمایندگی، مزایا و معایب آن بخوانید.

در منزل نشسته و درآمد داشته باشید!

فعالیت در زمینۀ ارسال پیامک وقت چندانی نمی‌گیرد و با گذاشتن وقت مشخصی در روز می‌توانید به تدریج کاربران خود را افزایش داده و کار را توسعه دهید. بنابراین حتی لازم نیست شغل اصلی خود را کنار بگذارید و به راحتی می‌توانید در کنار آن به فروش پنل‌های اس‌ ام‌ اس بپردازید، همچنین برای شروع هیچ نیازی نیز به ثبت شرکت نیست و می‌توانید فعالیت خود را از منزل آغاز کنید. اما مطمئناً با پیشرفت و توسعه کار می‌توانید شرکت خود را نیز تاسیس کرده و به صورت جدی‌تر کار را دنبال کنید.

پنل نمایندگی سامانه پیامکیکلیه امکانات لازم را دریافت کنید!

با پنل نمایندگی سامانه پیامکی از ملی پیامک، سامانه مستقلی را همراه با امکانات کاملاً مشابه با سامانۀ اختصاصی ملی‌ پیامک در اختیارتان قرار می‌گیرد. در پنلی که می‌خرید، هیچ نامی از ملی‌پیامک وجود ندارد و شما می‌توانید با نام تجاری، لوگو و دامنۀ اختصاصی خود (www.yourname.com) yourname به معنی نام انتخابی شما، سامانه را راه‌اندازی کنید. امکان ویرایش سامانه با توجه به نیاز و صلاح‌دید خودتان نیز وجود دارد. بعد از راه‌اندازی، از طریق سامانه می‌توانید اقدام به ارائه خدمات پیامکی به متقاضیان کرده و از این طریق کسب درآمد داشته باشید.

می‌توانید از طریق پنل مدیریت بر فعالیت همهٔ کاربران نظرات کرده و انواع گزارش‌های مختلف را از سیستم دریافت کنید. برای این منظور نیاز به هیچ تخصص خاصی نیست و تنها آشنایی ساده با اینترنت و کامپیوتر برای شروع کار کافی است. چرا که همهٔ امکانات لازم برای فروش و پشتیبانی از کاربران به شما ارائه می‌شود. بنابراین فعالیت اصلی در زمینۀ فروش پنل‌های پیامک به مشتریان است.

مشتریان خود را در هر مکانی جستجو کنید!

در نمایندگی پنل، مشتریان کسانی هستند که نیاز به ارسال انبوه پیامک دارند و استفاده از این رسانه می‌تواند در رونق کسب و کار آن‌ها تاثیر مثبت داشته باشد. فعالیت اصلی شما نیز در زمینۀ فروش پنل‌های پیامک به این افراد و پشتیبانی است و همهٔ ابزارهای لازم نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد. البته واضح است که هر تجارتی می‌تواند با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی درآمد خود را افزایش دهد و به جرات می‌توان گفت که هر شخص حقیقی و حقوقی می‌تواند تبدیل به یکی از مشتریان سامانه شما شود. پس می‌توانید در همه جا به دنبال متقاضیان ارسال انبوه پیامک باشید. موسسه‌ها، اداره‌ها، آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، شرکت‌های بیمه، آژانس‌های هواپیمایی، فروشگاه‌ها و سایر کسب و کارها می‌توانند تبدیل به یکی از مشتریان شما شوند.

 

پنل نمایندگی سامانه پیامکیدرآمد پنل نمایندگی سامانه پیامکی به چه صورت است؟

حالا که با شرایط گرفتن نمایندگی ملی پیامک آشنا شدیم، بهتر است به صورت شفاف از میزان درآمد صحبت کنیم. شما با راه‌اندازی سامانۀ نمایندگی از چند طریق درآمد دارید:

فروش پنل‌های پیامک

با فروش 10 پنل در ماه می‌توانید در حدود 1 میلیون تومان درآمد ماهیانه داشته باشید. هر شخصی می‌تواند از پیامک برای توسعه تجارت خود استفاده نماید و بنابراین شما می‌توانید مشتریان خود را در هر مکانی جستجو کنید.

سود پیامک‌های ارسالی

با افزایش کاربران تعداد پیامک‌های ارسالی نیز به تدریج افزایش می‌یابد. اگر کاربران روزانه 50,000 پیامک بفرستند و هر پیامک برای‌تان 2 تومان سود داشته باشد، درآمد روزانۀ به 100 هزار تومان می‌رسد.

فروش خطوط اختصاصی

بخشی از درآمد با فروش خطوط اختصاصی به‌دست می‌آید. با فروش 5 خط با سود متوسط 10 تومان در پایان ماه سود فروش خطوط اختصاصی به 300 هزار تومان می‌رسد. البته با فروش خطوط رندتر سود نیز بیشتر می‌شود.

فروش سامانۀ نمایندگی

شما به عنوان صاحب پنل نمایندگی سامانه پیامکی می‌توانید به صورت مستقل، فروش سامانۀ نمایندگی داشته و از این طریق نیز کسب درآمد کنید. البته علاوه بر سود در زمان فروش سامانه، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود دارید.

 چشم‌اندازی نهایی

به تدریج کاربران سامانه افزایش پیدا می‌کنند و در نتیجه تعداد پیامک‌های ارسالی نیز بیشتر می‌شود. با بالا رفتن حجم ارسالی‌های، تخفیفاتی نیز از طرف ملی‌ پیامک شامل حال سامانه شما شده و به این ترتیب سودتان بالاتر می‌رود، تا جایی که با ارسال 200,000 پیامک در روز می‌توانید بالغ بر 12 میلیون تومان در ماه سود داشته باشید.

 

پنل نمایندگی سامانه پیامکیهمه‌چیز در دستان شما خواهد بود!

با دریافت نمایندگی، می‌توانید با نام تجاری، لوگو و دامنۀ شخصی خود فعالیت کنید و هیچ نامی از ملی‌ پیامک در سایت شما وجود ندارد. بنابراین می‌توانید به صورت کاملاً مستقل فعالیت داشته باشید و مدیریت سامانه را در دستان خود بگیرید. می‌توانید بخش‌های مختلف سامانه را با توجه به صلاح‌دید خود ویرایش کنید و طراحی مورد نظر را به روی آن پیاده کنید. امکان این نیز وجود دارد که بسته‌های مختلف پنل پیامک را آنطور که می‌خواهید تنظیم کنید، امکانات دلخواه را به آن‌ها تخصیص داده و قیمت را خودتان مشخص کنید. علاوه بر این، حتی می‌توانید تعرفه‌های پیامک را نیز مشخص کنید، بنابراین می‌توانید در هر سطحی میزان سود خود را مشخص کنید.

فعالیت خود را به سطح بعدی ببرید!

به تدریج نام تجاری شما مطرح‌تر شده و تعداد کاربران سامانه افزایش پیدا می‌کند. در این مرحله لازم است، درگاه الکترونیک اختصاصی برای سامانۀ خود راه‌اندازی کرده و بدین ترتیب پرداختی‌ها را به صورت مستقیم دریافت کنید. ایجاد یک بانک شماره تلفن اختصاصی برای سامانه نیز می‌تواند باعث جذب مشترکان بیشتری می‌شود.

با افزایش کار، تخفیفات ویژه‌ای نیز از طرف ملی‌ پیامک به شما تعلق می‌گیرد و حتی می‌توانید یک طراحی جدید را بروی وب‌سایت خود بارگذاری کنید. در نهایت نیز سامانۀ تا حدی توسعه پیدا می‌کند که شرکت خصوصی خود را تاسیس نمائید و کارمندانی را برای مدیریت بهتر سامانه استخدام نمائید.

از سامانه ملی پیامک، نمایندگی بگیرید

در این مطلب، پنل نمایندگی سامانه پیامکی را به صورت کامل توضیح دادیم، گفتیم که چطور از سامانه پیامکی می‌توانید به روش‌های متفاوت درآمد کسب کنید و خودتان نیز به عنوان صاحب پنل به مشتریان نمایندگی بدهید. برای تهیه پنل می‌توانید با سامانه ملی پیامک تماس بگیرید. اگر سوالی در این زمینه دارید می‌توانید به شماره 02163404 زنگ بزنید و از کارشناسان ملی پیامک، مشاوره رایگان دریافت کنید.

پنل نمایندگی سامانه پیامکی، شغل پردرآمدی که دنبالش بودید
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید