30% تخفیف خرید پنل اس ام اس، ویژه سایبر ماندی (فقط تا جمعه)
خرید پنل پیامکی

انتقال پیامک

با ماژول "انتقال پیامک" آشنا شوید!

انتقال پیامک یکی از جالب‌ترین و در عین حال ساده‌ترین ماژول های ملی‌پیامک است که باعث ساده‌تر شدن خواندن و reserve  پیامک‌های دریافتی شما می‌شود. یعنی چه؟ یعنی اینکه یک نسخه از پیام‌های دریافتی شما مستقیما به شماره تلفن همراه‌تان ارسال می‌شود. استفاده از این ماژول بسیار ساده و راحت است و  ما در این راهنمای تصویری و گام به گام، قصد داریم تا توضیحات مفصلی درباره کاربردها و طرز استفاده آن، به شما آموزش دهیم.

انتقال پیامک چیست و چه کاربردی دارد؟

امروزه بسیاری از ما صاحب گوشی‌های هوشمند هستیم و دائماً با شبکه‌های اجتماعی و رسانه‎‌های ارتباطی مجازی مختلف مثل اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، لینکدین، توئیتر و غیره در ارتباط هستیم. پیامک نیز در جایگاه مهمی در ارتباطات ما قرار دارد و یک راه ارتباطی خوب و ارزان است که به وسیله آن می‌توانید حتی زمانی که اینترنت ندارید و نمی‌توانید به پنل پیامکی تان متصل شوید، پیام‌های دریافتی‌تان را کنترل کنید.

اگر یادآور(نوتیفیکیشن) پیامکی در گوشی همراهتان روشن باشد، می‌توانید از پیام‌های دریافتی سامانه پیامکی‌تان مطلع شوید. اطلاع از پیام‌های دریافتی سامانه به شکل اس‌ام‌اس نسبت به مشاهده پیامک از داخل پنل اس‌ام‌اس خیلی آسان‌تر بوده و زمان کمتری هم لازم دارد.

انتقال پیامک بر روی پنل‌‌ تجاری در سامانه ملی‌پیامک فعال می‌باشد. چنانچه این امکان بر روی پنل شما فعال نیست همین الان با شماره 02163404 تماس بگیرید.

انتقال پیامک چگونه کار می‌کند؟

برای استفاده از این ماژول کافی‌ست به قسمت ابزار ویژه مراجعه کرده و بر روی گزینه انتقال پیامک کلیک کنید. مانند تصویر زیر:

سپس به قسمت درج انتقال پیامک جدید وارد شوید تا صفحه زیر برایتان باز ‌شود:

  • 1. عنوان انتقال پیامک :  در این قسمت یک عنوان مناسب صرفاً برای دسته‌بندی و یادآوری خودتان قرار دهید.
  • 2. گیرنده : این قسمت خطوط اختصاصی‌تان را مشخص می‌کند . در این قسمت به راحتی می‌توانید خطوط اختصاصی که برای دریافت پیامک اختصاص داده اید را انتخاب کنید. به علاوه، می‌توانید با انتخاب گزینه همه شماره ها، تمام پیامک‌های دریافتی‌تان را از تمام خطوط اختصاصی، در گوشی موبایل‌تان دریافت کنید.

توجه داشته باشید که با انتخاب خط اختصاصی، تنها پیامک های دریافتی آن خط را می‌توانید در صندوق دریافتی موبایل‌تان مشاهده کنید.

  • 3. اعمال بازه زمانی: در این قسمت باید بازه زمانی را که می‌خواهید ماژول انتقال پیامک فعال باشد را تنظیم کنید.

توجه داشته باشید که اگر بازه زمانی را اعمال نکنید، این امکان کار نخواهد کرد.

  • 4 و 5- عملگر و ایمپورت : در این بخش، شماره‌هایی که باید برایشان پیام فرستاده شوند را وارد کنید. این قسمت به 3 شکل انجام می‌شود، یا ایمپورت شمارگان به صورت فایل متنی و اکسل( که در این صورت حتماً فایل نمونه را دانلود کنید)، و یا به صورت دفترچه تلفن، و یا می‌توانید شماره های مورد نظرتان را در کادر مربوطه به صورت ستونی وارد کنید.

تنظیمات پیشرفته: در این قسمت شما با سه گزینه مواجه هستید:

  • . ارسال به شماره های غیر تکراری
  • ارسال به کلیه شماره‌ها
  • ارسال به شماره های مشترک

با تنظیم یکی از سه گزینه بالا می‌توانید شماره هایی را که وارد کرده‌اید برای انتقال پیامک، فیلتر کنید. سه گزینه بالا بیشتر در دفترچه تلفن و بارگذاری فایل که تعداد شماره‌ها معمولا بالاست، کاربرد بیشتری دارد.

در نهایت یک رکورد مانند تصویر زیر برای شما ایجاد می‌شود حاوی عنوان، تاریخ شروع و خاتمه، انقضاء و وضعیت را نشان می‌دهد. همچنین می‌توانید با حذف رکورد، ماژول را غیر فعال، و با ویرایش آن را تصحیح کنید.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی