کاربردهای بازاریابی پیامکی برای وبلاگ نویسان

کاربردهای بازاریابی پیامکی برای وبلاگ نویسان

Engagements Icon
1


بله، اگر شما یک وبلاگ نویس هستید سامانه ارسال پیام کوتاه می تواند به شما کمک کند و با کمک این سرویس خدماتی شگفت انگیز می توانید به راحتی بازدید از سایت خود را افزایش دهید. در نتیجه در مدت کوتاهی می توانید از وبلاگ خود درآمد کسب نمایید. در طی چندین سال گذشته، بازاریابی پیامکی محبوبیت بسیاری را کسب نموده است و اگر شما وبلاگ نویسی هستید که می خواهید سایت یا وبلاگ خود را معروف کنید، بهتر است بدانید که بازاریابی پیامکی چگونه می تواند شما را در این امر یاری کند.

وبلاگ نویس ها می توانند از خدمات لذت ببرند

علی رغم اینکه مردم معمولا به سامانه ارسال پیامک به عنوان ابزاری نگاه می کنند که تنها رستوران ها، سوپر مارکت ها، آژانس های هواپیمایی و ... از آن استفاده می کنند. اما نکته ای که نمی دانند این است که سامانه ارسال پیام کوتاه این امکان را به وبلاگ نویس ها می دهد تا سایت خود را به بهترین نحو ممکن موفق سازند. یک وبلاگ نویس می تواند از راه های بسیاری از سامانه ارسال پیامک استفاده کند. مطمئن باشید که استفاده از این سامانه تبلیغاتی ایده ی بسیار خوبی می باشد.

وبلاگ نویس ها می توانند از بازاریابی پیامکی برای مطلع کردن مشتریان از اخبار جدید سایت، مطالب جدید، مسابقات و .... استفاده نمایند. شما به راحتی می توانید باکس کوچکی را در وبسایت خود قرار دهید تا بازدیدکنندگان سایت بتوانند به راحتی عضو خبرنامه ی پیامکی شما شوند. همچنین می توانید برای جذب کردن اعضای جدید به خبرنامه ی پیامکی خود، بنر های تبلیغاتی طراحی کنید یا از طریق ایمیل به اعضای سایت خود خبر رسانی کنید. هنگامی که مطالب سایت شما بسیار کاربردی و مفید باشد، مطمئن باشید افرادی که پیامک شما را دریافت کنند به وبسایت شما نگاه می کنند و وبسایت شما را به دوستانشان نیز پیشنهاد می کنند.

کمپین پیامک خود را راه اندازی کنید

برای راه اندازی کمپین پیامکی خود ابتدا لازم است که یک کشرکت ارائه دهنده خدمات سامانه ارسال پیام کوتاه را برای وبسایت خود انتخاب نمایید. نیازی نیست که نگران باشید. تعداد شرکت های ارائه دهند سامانه ارسال پیامک بسیار زیاد است. بنابراین بهتر است به دنبال شرکت با تجربه ای باشید که سابقه ی درخشانی در این زمینه دارد و همچنین تعرفه های بالایی را برای ارائه خدمات خود نداشته باشد.

نکته ی مهم تر جمع آوری فهرست اعضای خبرنامه ی پیامکی می باشد. طبق قانون، شما باید پیامک های خود را به افرادی ارسال نمایید که مشتاق دریافت پیامک از جانب شما هستند و به عضویت خبرنامه ی پیامکی شما درآمده اند. بهتر است در ابتدا از اینکه با برنامه ریزی به آن ها پیامک می دهید مطمئن شوید. هر پیامک باید برای هر فرد شخصی سازی شود و شامل محتوای ارزشمندی برای کاربران باشد. مطمئنا نمی خواهید به عنوان شرکتی مزاحم که پیامک های اسپم گونه به مخاطبان ارسال میکند، مشهور شوید.

بازاریابی پیامکی جدیدترین و بهترین روش برای بدست گرفتن نبض بازار است، حتی برای وبلاگ نویس ها. مطمئنا با گذشت زمان و استفاده ی درست از سامانه ارسال پیامک می توانید تاثیرات مزایای بازاریابی پیامکی را بر روی کسب و کار خود مشاهده نمایید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید