چگونه بهترین سامانه پیامک را شناسایی کنیم؟

چگونه بهترین سامانه پیامک را شناسایی کنیم؟

Engagements Icon
165


بهترین سامانه پیامکاگر عبارت «بهترین سامانه پیامک» را در گوگل سرچ کنید، قطعاً با لیستی بلندبالا مواجه می‌شوید، که حسابی شما را سردرگم می‌کند که چه سامانه‌ای را تهیه و استفاده کنید، یا بهترین پنل اس ام اس باید چه ویژگی‌های را داشته باشد تا هنگام خرید به آن‌ها توجه کنید؟

اصلاً نگرانی به دلتان راه ندهید! از آن‌جایی که گوگل نمی‌داند دقیقاً چه سامانه‌ای به کار شما می‌آید، ما وظیفه خود دانستیم تا در این مطلب قدم به قدم راهنمای تهیه سامانه‌ خوب و مفید برای کسب‌وکارتان را بنویسیم.

فقط قبل از آن، اگر با بازاریابی پیامکی اصلاً آشنایی ندارید، حتماً نگاهی به مطلب چگونه با بازاریابی پیامکی مشتریان خود را درگیر کنیم بیندازید تا با قلق بازاریابی پیامکی آشنا شوید و بتوانید به‌صورت بهینه از پنل پیامکی‌تان استفاده کنید.

اما اگر آماده هستید و می‌خواهید پنل پیامکی مناسب کسب‌وکارتان را پیدا کنید و قال قضیه را بکنید، از شما دعوت می‌کنم که قدم‌زنان ادامه مقاله را بخوانید!

انتخاب بهترین پنل اس ام اس

در مسیری که می‌خواهیم با هم پیاده‌روی کنیم، ویژگی‌های مهم سامانه‌ای کاربردی را می‌نویسیم؛ پس اگر سر جمع، چند دقیقه وقت شریف‌تان را به من بدهید، کلاف سردرگم ذهن شما آرام آرام باز می‌شود و با خیال راحت می‌توانید سامانه پیام کوتاه مناسب برای کسب‌وکارتان را پیدا کنید.

ابتدا ببینیم سامانه پیامکی چیست؟ سامانه اس ام اسی، نرم‌افزاری تحت وب است که می‌توانید برای ارسال پیام به مخاطبان، دریافت اس ام اس از کاربران و مدیریت پیامک‌ها از آن استفاده کنید. حال ببینیم بهترین پنل اس ام اس باید چه ویژگی‌های را داشته باشد.

سامانه پیامکی باید همه اپراتورهای قانونی مخابرات را پوشش دهد

سامانه‌های پیامکی مانند پلی میان شما و مخابرات عمل می‌کنند. در حقیقت مخابرات به اپراتورهایی مانند ایرانسل و همراه اول پیش‌شماره‌هایی را برای ارسال پیامک اختصاص می‌دهد.

برای انتخاب سامانه پیامکی اولین چیزی که باید به آن دقت کنید، این است که سامانۀ مورد نظر، همه اپراتورهای قانونی ایران را پوشش دهد و از اپراتورهای غیرمجاز و غیر‌قانونی تغذیه نشود. برای آشنایی بیشتر با اپراتورهای مختلف و تفاوت‌ بین آن‌ها، می‌توانید مقالۀ تفاوت خطوط متفاوت برای ارسال پیامک در وبلاگ ملی پیامک را بخوانید.

بهتر است برای پیشگیری از ضرر و زیان، خدمات پیام کوتاه را فقط از شرکت‌های معتبر و ثبت‌شده بگیرید، زیرا اگر شرکت مورد نظر از لحاظ قانونی ثبت شده باشد، این امکان را دارید که درباره اطلاعات ثبتی شرکت و شناسه ملی موسس آن، به‌طور کامل تحقیق کنید.

بررسی ویژگی‌های سامانه

شما بهتر از هر کس دیگری مشتریانتان را می‌شناسید؛ بنابراین خیلی خوب می‌دانید که چه سرویس‌هایی را برای بازاریابی پیامکی نیاز دارید. مثلاً کسب‌وکار شما ممکن است به امکاناتی مثل نظرسنجی، قرعه‌کشی و چیزهای دیگری از این قبیل نیاز داشته باشد. بعضی از سامانه‌های پیامکی برای این امکانات هزینه‌های جداگانه‌ای را دریافت می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین عناصر بازایابی پیامکی، دیتابیس Database مشتریان است، بنابرین دقت کنید که سامانه پیامکی که انتخاب می‌کنید، قابلیت اتصال به وب‌سرویس را داشته باشد تا بتوانید به‌راحتی به اطلاعات و شماره‌های مشتریان‌ دسترسی داشته باشید.

وب سرویس ملی پیامک به کاربر اجازه می دهد تا سایت، نرم‌افزار یا اپلیکیشن خود را با استفاده از کدنویسی به سامانه پیامکی متصل کرده و در زمان‌های مختلف اقدام به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک کند. نگران کدنویسی نیز نباشید، زیرا برنامه‌نویسان ملی پیامک برای بیش از 14 زبان، برنامه نویسی انجام داده و در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا به راحتی سایت یا نرم‌افزار را به سامانه ملی پیامک متصل و اس‌ ام اس‌های هدفمند ارسال کنند.

سامانه ملی پیامک ویدیویی در رابطه با وب‌سرویس پیام کوتاه آماده کرده است که می‌توانید ببینید.

یکی از بهترین راه‌هایی که بتوانید ویژگی‌های سامانه‌های مختلف را بررسی کنید و پنل مورد نظرتان را انتخاب کنید استفاده از نسخۀ تست رایگان یا دموی آن‌هاست. در بیشتر سامانه‌ها این امکان وجود دارد؛ برای مثال ما در ملی پیامک امکان سه روز تست رایگان را برای شما گذاشتیم تا فرصت داشته باشید تمام زوایا و امکانات پنل اس ام اس انتخابی‌تان را بررسی کنید، فقط کافی است که در سایت ما ثبت نام کنید.

امکانات بهترین سامانه پیامکی

تعرفه‌ سامانه های پیامکی مختلف را بررسی کنید

برای تهیه بهترین پنل اس ام اس باید ابتدا نیاز کسب‌وکار خود را بسنجید و بعد اقدام به خرید پنل کنید. مثلاً اگر کسب‌وکار شما کوچک است و ماهانه تعداد کمی اس ام اس می‌فرستید، نیاز نیست تا با هزینه بالایی پنلی را تهیه کنید که همه امکانات را به صورت کامل ارائه دهد. هزینه ارسال پیام کوتاه هزینه‌ای جاری است، ازاین‌رو تعرفه ارسال پیامک در تعداد بالا روی هزینه‌ها تاثیر زیادی دارد. اغلب سرویس‌دهنده‌ها تعرفه ارسال پیام کوتاه را بر اساس میزان پیش‌خرید کاربر تعیین می‌کنند، به این شکل که با پیش‌خرید بیشتر، تعرفه ارسال پیامک کاهش پیدا می‌کند. برای مقایسه تعرفه، ابتدا متوسط تعداد پیامکی که در هرماه ارسال می‌کنید، برآورد کرده و بر اساس آن تعرفه‌ای که سرویس‌دهنده‌ها تعیین کرده‌اند را مقایسه کنید.

خط خدماتی چیست؟ و شرایط استفاده از آن چگونه است؟حتما بخوانید: خط خدماتی چیست؟ و شرایط استفاده از آن چگونه است؟

سامانه ملی پیامک با توجه به نیاز مشتری 4 نوع پنل مختلف به نام پنل پایه، اقتصادی، شرکتی و تجاری را با تعرفه مناسب طراحی کرده و در اختیار کاربران قرار داده است، تا با توجه به نیاز خود، سامانه موردنظر را انتخاب کنند.

شاید ندانید اما خرید پنل اس ام اس رایگان گران‌ترین انتخاب شماست. اگر بازۀ طولانی‌مدت را در نظر بگیرید، پنل پیامکی رایگان بیشتر از پنل‌های پولی برای شما هزینه دارد. چراکه تعرفۀ پیامک این سامانه‌ها عموماً بالاتر از تعرفۀ پیامک پنل‌های پولی است و معمولاً هزینۀ پیامک‌های ارسال نشده (لیست سیاه مخابرات) را باز نمی‌گردانند، بنابراین تنها به ارزان‌بودن سامانه‌ها دقت نکنید. چراکه اکثر هزینه‌ها صرف به‌روزرسانی‌های سیستم می‌شود و به‌روزرسانی اهمیت بسیار زیادی برای کاربر دارد.

پشتیبانی یکی از ویژگی‌های مهم بهترین پنل اس ام اس

خیلی وقت‌ها، پیش می‌آید که پیامک با تاخیر به مشتریان می‌رسد، یا اصلاً به دست آن‌ها نمی‌رسد. بحث پشتیبانی خیلی مهم است. هر سیستم اینترنتی ممکن است ایرادات و به‌اصطلاح باگ‌هایی داشته باشد. سیستمی را انتخاب کنید که در سریع‌ترین زمان ممکن بتواند مشکلات را برطرف و پاسخگوی سوالات کاربر باشد.

دقت کنید که سامانه پیامکی در همه روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل به شما پشتیبانی دهد؛ چراکه قرار نیست فقط در ساعات اداری پیامک‌ ارسال کنید. کارشناسان پشتیبانی در سامانه ملی پیامک  هر روز از 8 صبح تا 10 شب و روزهای تعطیل از 9 صبح تا 5 بعدازظهر در خدمت مشتریان هستند.

بهترین پنل اس ام اس

بانک شماره جامع و به‌روز

یکی از راه‌های بازاریابی پیامکی، ارسال اس ام اس به بانک شماره‌های مختلف از قبیل بانک مشاغل، اصناف و ... است. بنابرین سامانه انتخابی باید بانکی کامل و جامع داشته باشد که بتوانید بر اساس کسب‌وکار خود از بانک شماره‌های مختلف استفاده کنید. بانک شماره‌های ملی پیامک جامع و کامل است، به صورت مرتب به‌روزرسانی می‌شود و شماره‌ تلفن‌های غیرفعال حذف می‌شوند.

در سامانه ملی پیامک، علاوه بر بانک شماره‌های مختلف، روشی برای ارسال پیامک به نام پیامپ وجود دارد که بر اساس منطقهٔ فعالیت خود، می‌توانید ارسال پیام را انجام دهید. روش ارسال پیامک با نقشه برای کسب‌وکارهای کوچک معجزه می‌کند. برای آشنایی بیشتر می‌توانید مطلب پیامپ، ارسال از روی نقشه را مطالعه کنید.

اگر علاقه به اطلاعات بیشتر در مورد ارسال پیامک به بانک شماره‌های اصناف، مشاغل، مناطق و ... را دارید ویدیوی ملی پیامک را ببینید.

ویدیوی ارسال اس ام اس به بانک شماره‌های جامع و به‌روز ملی پیامک 

امکان ارائه گزارش دقیق از ارسال پیامک‌ها

طبیعی است که بعد از ارسال پیامک، بخواهید بررسی کنید که چه تعداد پیامک به دست مخاطب رسیده و چه تعداد اس ام اس به مشتری نرسیده است. سامانه ملی پیامک به کاربران این امکان را می‌دهد تا گزارش کاملی از پیام‌های ارسالی، ارسال نشده و خاموشی تلفن همراه را به صورت فایل اکسل در اختیار آنان قرار ‌دهد.

سامانه باید محیط کاربری آسانی داشته باشد

افرادی که سامانه پیامکی را تهیه می‌کنند، دانش متفاوتی دارند، بنابراین سامانه باید محیط کاربری ساده‌ای را در اختیار کاربران قرار دهد تا هر فردی بتواند به راحتی با آن کار کند. پنل کاربری ملی پیامک با توجه به نیاز کاربر طراحی شده و محیط کاربری بسیار ساده‌ای دارد، علاوه بر این در سامانه روی هر امکانی که کلیک کنید، همه توضیحات به زبانی ساده و قابل فهم نوشته شده است.

ارائه فایل های راهنما و ویدیوهای آموزشی

بعد از طراحی هر محصول یا خدماتی، فایل راهنمای کار با آن، یکی از ویژگی‌های مهم محصول است. با این‌که محیط کاربری پنل پیامکی بسیار ساده طراحی شده است، اما سامانه ملی پیامک فایل‌های راهنما را به صورت فایل‌های PDF  و ویدیوهای آموزشی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا در استفاده از آن دچار مشکل نشوند.

بهترین پنل اس ام اس را انتخاب کنید

حالا که قدم‌های اساسی را در یک پیاده‌روی آزمایشی کنار هم برداشتیم، وقتش رسیده تا با یک سرچ ساده در گوگل، وارد عمل شوید و پنل‌های پیامکی مختلف را بررسی کنید. برای شروع می‌توانید تعرفه‌های ملی‌پیامک را چک کنید و برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران من توضیحات تکمیلی را خدمت‌تان ارائه کنند. امیدوارم که خیلی زود پنل مورد نظرتان را پیدا کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
75دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  رادان

  03 دی 1400، 09:49

  سلام وقت بخیر
  من پنل شما دارم و از خدمات وب سرویس شما استفاده میکنم چند روز پیش برای راهنمایی با شماره 02163404 تماس گرفتم دیدم داخلی وب سرویس تفکیک شده باداخلی های فروش و پشتیبانی پنل خیلی خیلی بابته این موضوع خرسند شدم ممنون از توجه شما بابته این مورد چون واقعا کار ما با برنامه نویسا راحت کردید سریع با بخش فنیتون ارتباط میگیریم ممنون از شما

 • Gravatar Icon

  مهدیه کرامتی

  02 دی 1400، 19:03

  واقعا نمیشه به هر سامانه ایی اعتماد کرد
  من از یجا تهیه کرده بودم و بعدش فهمیدیم که یه خط رو به 10_15 نفر داده بود
  یکیشون تخلف کرده بود ماهم نمیتونستیم ارسال پیامک انجام بدیم ولی سامانه شما خوبه سرعت ارسال خوبی هم داره به محض تهیه پنل هم یه خط هدیه بهم دادند
  ممنون از شما

 • Gravatar Icon

  میربهادین

  02 دی 1400، 09:53

  سلام با خرید پنل پیامکی شما پشتیبانی شما به چه صورت هست ایا بابت پشتیبانی باید هزینه پرداخت کنیم ممنون میشم بفرمایید و این که پشتیبانی شما تا چه ساعتی هست

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 دی 1400، 12:41

   سلام روزتون بخیر
   خیر دوست عزیز، پشتیبانی پنل رایگانه و به صورت تلفنی 02163404 و یا ارسال تیکت از داخل سامانه است.
   پشتیبانان ملی پیامک در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 22 شب؛ پنج‌شنبه‌ها از ساعت 8 صبح الی 19 عصر؛ جمعه‌ها و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 صبح الی 17 عصر به صورت تلفنی پاسخگوی شما عزیزان هستند!

 • Gravatar Icon

  سیفی

  02 دی 1400، 09:41

  سلام وقتون بخیر
  من سوالی ازتون داشتم که ارسال پیامک به همراه اول دارای ضریب میباشد؟ و برای ارسال پیام روی سامانه شما حداقل تعداد پیامک مشخص شده است یا به میزان دلخواه میتوان پیامک ارسال کرد؟و ممنون میشم ساعات ارسال رو هم بفرمایید

 • Gravatar Icon

  mr.l

  30 آذر 1400، 12:56

  من از ملی پیامک خرید کردم یکی از بهترین سامانه ها یپیامکی هستش از پشتیانی اش هم نگم واقعا کار راه بنداز هستن مخصوصا که الان که تعداد پشتیبانان فنیش هم زیاد شده کاش همه شرکتها مثل ملی پیامک باشن

 • Gravatar Icon

  حیدری

  27 شهریور 1400، 19:27

  اخه شما خودتون بهترینید
  چجوری میتونید بهترین سامانه رو معرفی کنید؟
  من ازتون خدمات گرفتم خدایی پشتیبانی تون عالیه

 • Gravatar Icon

  ساناز فکور صبور

  24 شهریور 1400، 17:10

  سامانه پیامکی ملی پیامک فوق العاده است و برای ارسال پیام به لیست سیاه مخابرات امکان خدماتی کردن خطوط رو فراهم کرده
  تو سامانه های پیامکی دیگه دیده بودم ارسال به لیست سیاه مخابرات ولی هزینه های هنگفتی میگرفتن بابتش
  ممنون بابت خدمات عالی که فراهم کردید

 • Gravatar Icon

  مسعود افتخار پور

  21 شهریور 1400، 18:20

  سلام؛ من یک اپلیکیشن آموزش زبان درست کردم و میخواییم برای دانلود و استفاده تبلیغات داشته باشم ولی من نظرم بانک دانش آموزان ودانشجو ها هستش آیا این بانک شماره رو دارید

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 دی 1400، 12:32

   سلام دوست عزیز
   لطفاً برای استعلام دقیق بانک شماره‌ها با بخش فروش ملی پیامک 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  بهروزی

  04 شهریور 1400، 13:02

  سلام خسته نباشید من می خوام خرید انجام بدم از پنل شما آیا امکانش هست که منو راهنمائی کنید ؟ من یک آرایشگاه مردانه دارم که تازه دارم کارم رو شروع می کنم کدوم یکی از پنل های شما رو باید بخرم که واسه کارم جواب بده؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   06 فروردین 1403، 15:40

   سلام دوست عزیز،
   پنل اقتصادی برای شروع خوبه.

 • Gravatar Icon

  سینا مافی

  04 شهریور 1400، 12:58

  ارسال پیامک از ملی پیامک خیلی تجربه خوبی بوده تا اینج که دو ماه هست خرید کردم اما می خواستم بدونم میشه تعرفه من رو یکمقدار کاهش بدید ؟ یعنی هر یک پیامکم ارزونتر بفته؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   16 دی 1402، 15:48

   سلام دوست عزیز،
   پنلتون چه پنلی هست؟ چون پنل‌ها و حتی نوع خطی اکه استفاده می‌کنید روی تعرفه پیامکتون تاثیر داره.
   لطف کنید به همکاران ما در بخش فروش با شماره 02163404 زنگ بزنید امیدوارم جا داشته باشه به مشتریان خوبی مثل شما تخفیف هم بدیم.

 • Gravatar Icon

  سمیه راهداری

  03 شهریور 1400، 11:07

  سلام
  سامانه ی شما قابلیت ارسال به شماره های بلک لیست رو داره پیامی که می خوام بفرستم پیام تبلیغاتی هست اگر امکانش نیست بفرمایید چه راه حلی پیشنهاد خود را بفرمایید

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   02 اسفند 1402، 16:38

   سلام وقت شما به خیر
   خیر نمیتونید این کار رو انجام بدید
   اما میتونید با خط خدماتی خودتون برای کاربران خودتون پیامک ارسال کنید

 • Gravatar Icon

  فربدی

  03 شهریور 1400، 09:33

  سلام من چه طوری می تونم یک خط خدماتی دریافت کنم برای ارسال پیامک تبلیغاتی ایا امکان پذیر هست و این که شما ایا سیمکارت هم دارید برای ارسال پیامک تبلیغاتی چون میخوام حتما پیامک ب دست همه برسه

 • Gravatar Icon

  محمد مهدی بلوچی

  30 مرداد 1400، 23:38

  شناسایی بهترین سامانه پیامک سادس:
  1- لینک های اول گوگل میشه گفت سایت های برتر هستن و بازدید خوبی داشتن البته باید توجه داشت که تبلیغات نرفته باشن
  2- همکاری با شرکت های برند
  3- پشتیبانی 24 ساعته
  4- آخر از همه همه جا اسمش باشه و همه پیشنهاد بدن

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   16 دی 1402، 15:48

   سلام جناب بلوچی،
   دقیقا درست میگید.

 • Gravatar Icon

  زهرا نادری پور

  30 مرداد 1400، 18:19

  سلام خسته نباشین
  من سامانه ملی پیامک رو در آپارات دیدم و با ویدئو ها در سایت مشتاق استفاده از پنل ها شدم
  به تازگی خریداری کردم و اگر نتیجه بگیرم به دوستان و آشنایان معرفی میکنم حتما

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   16 دی 1402، 15:49

   سلام خانم نادری پور،
   چقدر خوشحالم که خوشتون اومده، امیدوارم در کسب و کارتون موفق و سربلند باشید.

 • Gravatar Icon

  بهمن

  30 مرداد 1400، 16:46

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم من منطقه ای میخواستم ببینم میتونم ارسالش رو الان درج کنم مثلاً ولی براش ساعت تنظیم کنم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   16 دی 1402، 15:49

   سلام دوست عزیز،
   از امکانات پیامک زماندار استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  قادر ملکی

  13 مرداد 1400، 21:15

  بی شک شما از بهترین ها هستید
  من سه چار سالی هست از خدمات شما استفاده میکنم و راضی ام ازتون
  مخصوصا از وب سرویستون واقعا سرعت ارسال خوبی داره و سریع ارسال میشه و بهترینه به نظر من بین شرکتای همکارتون
  درکل ممنون

 • Gravatar Icon

  اسانسور اسان فراز (امیر فرازمند)

  11 مرداد 1400، 16:09

  من خیلی وقته پنل ملی پیامک را شناسایی کردم و واقعا از همه نظر بهترینید ممنون از خدمات فوق العادتون پشتیبانان صبورتون و ممنون از شما که انقد مطالب و مقاله های مفیدی برای ما کاربران ثبت میفرماییدو
  تبریک به مدیریت مجموعه برای چنین تیم درجه یک.

 • Gravatar Icon

  منوچهر هادی

  30 تیر 1400، 18:30

  سلام خدمت شما. نحوه خرید پنل پیامک به چه صورت است؟ آیا برای نصب پنل کارشناس شما حضورا تشریف میارن؟ ما شهرستان هستیم آیا نمایندگی برای شهرستان ها هم دارید؟
  هزینه را ماهانه باید پرداخت کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 مرداد 1400، 09:33

   سلام و عرض ادب
   خرید پنل‌ها به صورت آنلاین هستند و از طریق وب‌سایت ملی پیامک امکان‌پذیر است.
   با توجه به اینکه پنل، یک نرم‌افزار کاملاً آنلاین و تحت وب است، لذا نیازی به دستگاه فیزیکی خاصی نداره تا عملیات نصب آن به صورت حضوری باشه! سامانۀ ملی پیامک به تمامی شهرها خدمات ارائه می‌کنه!
   می‌تونین شماره تماستون رُ بذارین تا باهاتون تماس بگیریم یا اینکه با شماره 02163404 می‌تونین تماس بگیرید.
   هزینۀ پنل‌ها به صورت سالانه هستند.

 • Gravatar Icon

  هومن سلطان زاده

  27 تیر 1400، 09:43

  از نظر من اگر میخواهید بهترین سامانه رو پیدا کنید که با یک سرچ کوچیک توی گوگل میتونید کسایی که لینک های اول هستن رو ببینید. وقتی وارد سایت میشید یه یک فضای عالی مواجه میشید که تمام مشخصات به صورت کامل نوشته شده جدا از اون وقتی تماس میگیرید برای مشاوره باید یک نفر پاسخگو شما باشه.
  مراحل بعد پنل کاربری هستش و حتما باید سایتی که واردش میشید امکان مشاهده دمو رو به شما بده که ببینید میتونید با پنل ارتباط برقرار کنید یا نه.
  همین امکاناتی که بهتون گفتم فقط برای این که بتونید فرق خوب و بد رو تشخیص بدید کافی هستش.

 • Gravatar Icon

  وحید اسداللهی

  23 تیر 1400، 18:21

  والله نیاز نیست بگردیم بهترین پیدا کنیم
  ملی پیامک با این پشتیبانیش بهترینه
  من هرجا پنل داشتم سلاممو به زور جواب میدادن
  ولی خدایی ملی پیامک اینجوزی نیس

 • Gravatar Icon

  داریوش جمالی

  21 تیر 1400، 18:07

  برای سایتم من خط خدماتی ندارم و اینکه ارسال پترن انجام میشه میخواستم بدونم ارسال غیر پترن و انجام میده خط اشتراکی شما ؟
  چه راه حلی جز این ارائه میدین برای این مورد؟
  ممنون از پاسخدهی شما

 • Gravatar Icon

  سالارپور

  19 تیر 1400، 09:30

  سلام خسته نباشید
  سوالی ازتون داشتم من از چند تا شرکت پنل پیامکی گرفتم اما هیچ کدوم ارسال به شماره های بلک لیست ندارن من میخوام پیامک های اطلاع رسانیم رو ارسال کنم به مخاطبینم و میخوام پیامم حتما به دست مشتریانم برسه ایا ملی پیامک راهکاری برای ما دارد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 تیر 1400، 12:32

   دوست عزیز بابت ارسال پیامک غیر تبلیغاتی به لیست سیاه با تیم فروش 02163404 تماس بگیرید تا راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  فریبا روزبهانی

  17 تیر 1400، 09:39

  خب مسلما وقتی خدمات قرار دریافت کنی باید به بحث پشتیبانی دقت کنی من خیلی از سایت های پیامکی رو میبینم که پنل رو رایگان میدن ولی شماره تماس پشتیبانی نمیذارن برای مشکلی که به وجود اومد پیگیری کنید.

 • Gravatar Icon

  ارش نبی

  16 تیر 1400، 09:44

  سلام روزتون بخیر
  اخرین اپدیت بانک شماره های پنل شما برای چه سالی هست؟
  چون من خیلی برام مهمه شماره به روز باشه و واقعا هم ارسال بالایی دارم و هزینه زیادی هم برای شارژ پرداخت خواهم کرد فقط سوال بنده اینه دقیقا برای چه سالی هست ممنون میشم پاسخ بدید و اینکه بانک شماره های تهران به همراه همه اصنافش هسن داخل پنلتون درسته؟

 • Gravatar Icon

  ژتون

  16 تیر 1400، 09:32

  سلام و دورد
  من قصد دارم روی محصولاتمون که مربوط به شرکت خودمون هست و محصولات مراقب پوست و مو هست یک قد قرعه کشی به صورت لیبل چاپ کنیم که بعد خرید کد رو به ما ارسال کنن و ما بتونیم از بین کد های ارسالی صحیح قرع کشی انجام بدم قبلا شنیده بودم این مورد رو از طریق سامانه ی پیامکی میشه انجام داد در حال حاضر می تونم از این مورد استفاده کنم
  ممنون

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   02 اسفند 1402، 16:41

   سلام وقت شما به خیر
   بله به کمک ماژول کدخوان میتونید این کار رو به راحتی انجام بدید دوست عزیز

 • Gravatar Icon

  محمدی

  18 اسفند 1399، 17:57

  بنظر من.
  پشتیبانی یکی از مهم ترین بحث ها توی خرید از سامانه های اینترنتی هست.
  من از جاهای دیگه پنل دارم و اصلاً جواب نمیدن هیچ وقت. هفته ای یبار تیکت جواب میدن.
  باز خوبه شما تا 10 شب تلفن جواب میدید

 • Gravatar Icon

  سلار منتظری

  17 اسفند 1399، 10:54

  سلام؛ من خیلی وقت هستش که یه پیج توی اینستاگرام ایجاد کردم و میخوام به فالور هام ارسال پیامک بزنم میخوام یه استوری بزارم و توش از فالورهام بخوام که شماره هاشون رو برای این که از تخفیفات ما با خبر بشن برای ما ارسال کنن آیا این کاری که من میخوام انجام بدم برای شروع کار خوب هستش؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   18 اسفند 1399، 09:06

   دوست عزیز علاوه‌بر روشی که گفتید (میتونه نتیجه مثبت هم داشته باشه، باید امتحان کنید)، پیشنهاد می‌کنم خط 3000 یا 50004 تهیه کنید و از طریق بازاریابی پیامکی لینک صفحتون رُ برای مخاطب ارسال کنید

 • Gravatar Icon

  شارمین

  16 اسفند 1399، 15:14

  من فکر می کنم اوون سامانه ای که میاد در مورد اینکه بهترین سامانه پیامکی چی هستش مقاله می نویسه خودش می تونه یکی از بهترین سامانه ها و پنل های پیامکی باشه . اکثر میژگی هایی که توی این مقاله گفته شده مثل شفاف همل کردن، بانک شماره قوی، پشتیبانی خوب و تمام وقت، امکانات و اتوماسیون خوب و همین طور قیمت و تعرفه معقول که همه اقشار بتونن ازش استفاده کنن رو ملی پیامک همه رو داره. واقعا بهشون خسته نباشید می گم و امیدوارم پرقدرت عمل کنن مثل گذشته

 • Gravatar Icon

  کوشا سرخیل

  15 اسفند 1399، 17:14

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم قدرتمند ملی پیامک
  با توجه به اینکه من سایت دارم و مدت زمان زیادی هم هستش که از پنل های ملی پیامک استفاده می کنم، تیم ملی پیامک باعث شده که با پشتیبانی خوب و به موقع و با حوصله زیاد و سریع، بتونم سایت ها رو به پنل اقتصادی متصل کنم. خواستم یه تشکر ویژه و دست مریزاد بگم به مجموعتون. مرسی ممنونم

 • Gravatar Icon

  حبیب ترابی

  11 اسفند 1399، 09:37

  ممنون از مقاله تون
  من طبق بررسی هایی که خودم کردم و پیشنهاد دوستانم پنل پیامکی را از ملی پیامک خریداری کردم . خیلی هم راضی بودم هم پشتیبانی خیلی قوی دارید که در تماس ها و تیکت ها به خوبی پاسخ ما داده میشود و همینطور از بانک شماره های خیلی جامعی پنل برخوردار هستش که میتونیم تبلیغات خیلی خوبی رو برای کسب و کارمون انجام دهیم.

 • Gravatar Icon

  هدیه

  10 اسفند 1399، 10:38

  خب این طبیعیه همه دنبال کالا و یا خدمات رایگان و یا ترجیحا ارزون باشند ولی اینو من بعد از کار کردن با چندتا سامانه متوجه شدم که پشتیبانی در این زمینه خیلی خیلی مهمه چون یه سری مسائل هست که تو همه سامانه ها مشترکه و فقط ملی پیامک بود که در سریعترین زمان ممکن تونست این مشکل رو حل کنه
  واقعا واقعا ممنون بخاطر خدمات عالیتون

 • Gravatar Icon

  ارغوان نژاد

  10 اسفند 1399، 09:30

  من شمارو به این دلیل انتخاب کردم چون به محض ثبت نامم با من تماس گرفتند و همه توضیحاتو دادن حدس میزدم سامانه ای که از همان ابتدا حواسش به کاربراش هست تا اخر همینطوره و با گذشت زمان متوجه شدم درست حدس زدم و ملی پیامک همراه همیشگی منه.

 • Gravatar Icon

  لاله حمیدی

  07 اسفند 1399، 15:59

  از دوستانم که سایت داشتن پرس و جو کردم همه شون سایت شما رو پیشنهاد کردن بهم و منم بعد از تماس با واحد فروشتون و بررسی سایت پنل رو تهیه کردم و بسیار راضی هستم از سیستم
  ممنون از سایت خوبتون و واحد پشتیبانیتون

 • Gravatar Icon

  مهرداد محمدی

  26 بهمن 1399، 22:38

  من خودم برای این کار علاوه بر جستجو توی اینترنت، از یکی دوتا کافی نت پرسیدم که از کجا پنل گرفتن برای مشتری پیامک بفرستن شمارو معرفی کردن.

 • Gravatar Icon

  سهیل حافی

  20 بهمن 1399، 17:39

  با سلام؛ من توی یک شرکت تازه به کار شدم و به من گفتن که بهترین راه تبلیغاتی رو پیدا کنم من توی سرچ هام چندین بار با سایت شما مواجه شدم با این که سایت شما توی زمینه پیامکی کار میکنه همه راه های تبلیغاتی رو برای یه کسب و کار توضیح دادید و باهاتون تماس گرفتم و مشاوره های خوبی به من دادن پشتیبان های شما انشالا که بتونیم با شرکت شما کار کنیم.

 • Gravatar Icon

  کیارش عسگری

  18 بهمن 1399، 10:14

  درود
  سامانه ای که خوبه همیشه اون سامانه ای نیست که همه چییو رایگان دراختیار کاربر قرار بده همیشه رایگان بودنه ممکن است که اون کیفیت مناسب نداشه باشه
  و از نظر من پشتیبانی خیلی تو خوب بودن اون سامانه مهم هست من چندین ساله از ملی پیامک استفاده می کنم و واقعا پشنیبانی و خدمات رضایت دارمم

 • Gravatar Icon

  عاطفه صدر

  15 بهمن 1399، 09:54

  از نظر من بهترین سامانه پیامکی اوون سامانه ای هستش که پشتیبانی خوبی ارائه کنه یعنی وقتی یه جا لنگ می شی و به مشکل بر می خوری، یکی باشه که کمکت کنه و بهت مشکل رو راهنمایی کنه تا بتونی از سامانه است و پنلت به درستی استفاده کنی. مورد دیگه اینه که سامانه با صداقت کامل تعرفه ها رو برات مشخص کنه و اگر ارسال پیامک انجام میدی الکی چیزی ازت کم نکنه .

 • Gravatar Icon

  زیبا غفوری

  11 بهمن 1399، 10:24

  یکی از مهم ترین گزینه ها برای کسانی که پنل پیامکی برای تبلیغات خریداری کنند بانک شماره ها هستش که برای بنده الویت اول را دارد که ملی پیامک بانک شماره های کاملی از همه ی استان کشور در اختیار کاربرانش قرار میدهد علاوه بر بانک شماره ها ارسال از روی نقشه که یک امکان خیلی جالب برای محدوده های هر شهر می باشد را هم در پنل خود دارند.

 • Gravatar Icon

  محمود جعفری

  04 بهمن 1399، 21:24

  با سلام.واقعا یکی از دلایلی که شمارو انتحاب کردم این هستش که ساعت 9 شب مسئول فروشتون بامن که درخواست مشاوره گذاشته بودم تماس گرفت و کل راه و روش استفاده و خرید پنل رو توضیح داد.با تشکر از پشتیبانی خوبتون

 • Gravatar Icon

  قاصدک

  01 بهمن 1399، 03:32

  با سلام و عرض ادب
  بنده داشتم در مورد دیتابیس اطلاعات مقاله های مختلفی رو مطالعه میکردم که رسیدم به مقاله شما و حقیقتا یکم تو سایتتون گشتم و اطلاعات اولیه رو تقریبا بدست آوردم. اما سوالی که دارم آیا شما خودتون دیتابیسی از اطلاعات افراد رو دارید؟ در صورت بله بودن پاسخ، آیا بانک اطلاعاتی از جامعه‌ی مهندسین رو دارید؟
  با تشکر

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 بهمن 1399، 16:03

   بله دوست عزیر، بانک اصناف و مشاغل رو بعد از دریافت پنل در اختیارتون قرار میدیم تا برای بانک شماره مهندسان هر استانی که مدنظرتونه پیامک بفرستید

 • Gravatar Icon

  علی

  30 دی 1399، 18:32

  ممنون بابت پشتیبانی و مقاله های آموزندتون به جرات میتونم بگم ملی پیامک یکی از بهترین سامانه های پیامکی هستش که 3 ساله باهاشون کار میکنم و از طریق پنل نمایندگی کسب و کار خودمو راه انداختم.
  مرسی مرسی

 • Gravatar Icon

  گلستان مهر

  30 دی 1399، 10:25

  علاوه بر فرمایشات شما یک بحث خیلی مهم بحث پشتیبانی پنل پیامکی هست که متاسفانه خیلی ها از پس این مورد بر نمیان همه چیو پشت گوش می ندازن اما در حال حاضر ملی پیامک از نظر پشتیبانی و وب سرویس خیلی قوی عمل کرده و تا این لحظه من و همکارنم رضایت کامل داشتیم خدا قوت به تیم درجه یک شما

 • Gravatar Icon

  اله اسدی

  07 دی 1399، 23:38

  اره واقعا گل گفتید همه این فرمایشات شما برای انتخاب یک پنل پیامکی تاثیرگزاره ولی مهم ترین مزیتی که پنل شما داره و من چندین ساله از کاربرای شما هستم و شما تونستید همیشه منو راضی نگهدارید راحت کار کردن با پنل اولش برام سخت بود مثله انجام همه کارها که اولش سخته اما بعدش با استفاه از فایلای پی دی اف اموزشیتون راحت به پنل مسلط شدم تازگیا هم متوجه شدم کلی ویدیو اموزشی به بخش اموزش پنلتون اضافه کردید دیگه چی از این بهتر؟
  مرسی ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  حمید نویدی

  03 دی 1399، 06:42

  من خیلی تحقیق کردم، علاوه بر مواردی که اشاره فرمودین؛ بحث وبسرویس هستش که به لحاظ اهمیت ارسال پیامک اطلاع رسانی و خدماتی به همه شماره موبایل ها، باید سریع باشه، قطع نشه و از همه مهم تر اینکه پشتیبانی فنی هم داشته باشه. خوشبختانه ملی پیامک یه تیم قوی داره که علاوه بر اینکه صبح ها راهنمایی فوق العاده قوی دارن، شب ها هم پاسخگو هستن و مشتری معطل نمیشه. دیتابیس و مستندات مربوط به همه کدها رو دارین.
  سرعت پاسخ به تیکت ها هم عالی.
  خواستم اینو هم به اشتراک بذارم و تشکری کرده باشم که توی این مورد هم یه امتیاز مثبت دارین نسبت به بقیه

 • Gravatar Icon

  پریا دانش ور

  01 دی 1399، 22:19

  سلام خسته نباشید همه بچه های ملی پیامک
  من از شما پنل گرفتم و یه مزیت ای که دارید نسبت به بقیه این ساعت پشتیبانی تلفنی تون هست که هر موقع کار داشتیم جواب دادید.
  دمتون گرم
  میخواستم بپرسم ببینم امکان ارسال به اصناف یه محله هم هست؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1399، 12:06

   سلام دوست عزیز، امکان ارسال به اصناف رو در پنل دارین، اما نه به صورت محله‌ای! صرفاً به تفکیک شهر امکان ارسال به اصناف وجود داره

 • Gravatar Icon

  سهراب بهادری

  30 آذر 1399، 11:26

  من سایت نوین رو داشتم نگاه میکردم که با سایت شما آشنا شدم من چون سایت نوین رو برای توسعه کار خودم قبول دارم صد درصد انتخاب اول من شما هستید. من امروز پنل محبوب شما اقتصادی رو خریداری کردم و روی سایتم که توی زمینه فروش لوازم جانبی و گوشی هست ست کردم و واقعا از مقاله هاتون کلی درس گرفتم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1399، 09:07

   سلام، خوشحالیم که تونستیم بهتون کمک کنیم

 • Gravatar Icon

  علیرضا جعفری

  29 آذر 1399، 12:09

  ممنون از مقاله مفیدتون واقعا کمک کرد به من. فک کنم الان بتونم بین این همه پنل و سامانه پیامکی که مثل قارچ رشد می کنه و معلوم نیست واقعا کدوم معتبره و کدوم فیک انتخاب کنم . البته همیشه داشتن اینماد و یا ساماندهی رو تووی همه سایتها چک می کنم ولی واقعا با راهنمایی شما دیگه می تونم بهترین سامانه رو از بین مدل های مختلف انتخاب کنم. لطفا در مورد لیست سیاه بیشتر توضیح بدین . بازم ممنونم از راهنمایی ارزشمندتون.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1399، 09:10

   ممنون که نظرتون رو گفتید و خوشحالیم تونستیم به کسب‌وکارتون کمک کنیم!

 • Gravatar Icon

  kiya

  26 آذر 1399، 14:27

  سلام وقت بخیر
  کاملا درست گفتید اما یک نکته ای که خیلی حائز اهمیت هست همیشه برای من و اطرافیانم اون بحث پشتیبانی اون سامانه هست ک بتونه مشکل مارو رفع کنه در کمترین زمان که خوش بختانه سامانه ی شما به درستی از پس این مورد بر اومده ی نکته ای هم خدمتتون عرض کنم همیشه قیمت پایین و تعرفه ی پایین خوب نیست اتفاقا باید از این موردا ک پنل رایگان میدن تعرفه ی پایین میدن بهت ترسید چون اینا همون کسایی هستند ک وقتی مشکلی داری کسی نیست بهت کمک کنه و در نهایت نیست و نابود میشن تو می مونی با ی عالمه وقت و هزینه ای که کردی …

 • Gravatar Icon

  دانيال غلامي

  26 آذر 1399، 14:18

  يكي از گزينه هاى مهم در خريد پنل براى من بانك هاى شماره بوده تا بتوانم تبليغات خوبى داشته باشم و خب ملي پيامك بانك شماره هاى جامعى در پنل در اختيار كاربرانش ميزاره و مهم تر از همه دسترسي داشتن به شماره ها بعد از ارسال بوده كه اين مورد هم به راحتى بعد از ارسال براي من فراهم هستش.
  از انتخاب كنم واقعا راضي هستم

 • Gravatar Icon

  بنیامین علوی

  17 آذر 1399، 22:11

  مسلما برای خرید هر چیزی اصالت و کیفیت اون کالا مهمه.
  توی بحث پیامک هم همینطوره من خیلی تحقیق کردم و با دیدن چنتا از مشتریای خفن و بزرگتون تصمیم گرفتم از سامانه پیامکی شما استفاده کنم.
  به دوستانم هم پیشنهاد دادم و پیامک هدیه هم بابت دریافت کردم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   24 آذر 1399، 15:29

   خوشحالیم که راضی بودین

 • Gravatar Icon

  امیر بنایی

  19 آبان 1399، 16:12

  بانک شماره های پنل برای من مهم تره. من تو این یک سالی که با ملی پیامک بازاریابی داشتم همیشه غیر از شماره های خودم از بانک شماره های سامانه هم استفاده کردم.

 • Gravatar Icon

  املاک مهدی

  19 آبان 1399، 11:05

  ما 3 ساله از سامانه ملی پیامک استقاده میکنیم واقعا از نظر پشتیبانی عالیه و همه نیاز ما رو برآورده کرده.

 • Gravatar Icon

  مونا هادی

  19 آبان 1399، 10:47

  ما با پیامپ تونستیم کارمون گسترش بدیم و کلی مشتری محلی پیدا کردیم

 • Gravatar Icon

  محمدجواد

  23 شهریور 1399، 08:57

  یکی از مزخرفترین سامانه های پیامکی سامانه پیامکی سحر که فقط پولتون رو دور میریزید نه پشتیبانی پاسخگوهست نه پیامکش به مشترکا میرسه وقتی هم پاسخ میده پشتیبانیش با لحن بد وتند حرف میزنه فقط پول میگیره از مردم وگرنه اصلا کارایی نداره به عنوان کسی که پنلش رو خریداری کردم توصیه میکنم نخرید پولتون رو دورمیریزید منخریداری کردم الان رفتم ی سامانه دیگه خریداری کردم
  پاسخ

 • Gravatar Icon

  feri

  09 شهریور 1399، 11:09

  از نظر گوگل هر کی سئوش قوی باشه بهترین شرکته 😂

 • Gravatar Icon

  خادم

  28 بهمن 1397، 01:03

  تکست تون غلط املایی داره خط اخر …وچقدر رو..نوشتید…وجقدر

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   19 اردیبهشت 1398، 19:45

   اصلاح شد، ممنون.

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید