با بازاریابی پیامکی دقیقاً به قلب هدف بزنید!

با بازاریابی پیامکی دقیقاً به قلب هدف بزنید!

Engagements Icon
205


همۀ کسب‌وکارها به دنبال این هستند که محصولات(کالا یا خدمات) خود را به گروه‌های بزرگی از مخاطبان هدف معرفی و تبلیغ کنند. همانطور که می‌دانید روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارند و این ما هستیم که تصمیم می‌گیریم با توجه به نوع محصول، میزان بودجه و بازار هدف از کدام روش استفاده کنیم؛ اما ما امروز می‌خواهیم دربارۀ گزینه‌ای صحبت کنیم که برای اکثر کسب‌وکارها قابل اجرا است و از طریق آن می‌توان با تعداد بسیار زیادی از مخاطبان بازار هدف ارتباط برقرار کرد. این روش چیزی نیست جز: بازاریابی پیامکی!

 

بازاریابی پیامکی چیست؟مزایای بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی (SMS MARKETING) یکی از کم‌هزینه‌ترین و پربازده‌ترین روش‌های بازاریابی است. شما در این روش از طریق ارسال پیامک به مخاطبان خود آن‌ها را در جریان جشنواره‌ها، تخفیفات، اخبار، رویدادها و... قرار می‌دهید. اما هدف از این کار چیست؟

کسب و کار شما نیاز به فروش بیشتر دارد. برای این منظور باید:

 1. مشتریان فعلی را به برند خود وفادار نگه دارید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید آمارها نشان داده‌اند که 40% از درآمد ثابت ماهیانه شما توسط مشتریان وفادارتان تامین می‌شود.
 2. همواره مشتریان جدیدی برای خود بدست آورید. بدون جذب مشتریان جدید، شما هیچوقت نمی‌توانید کسب‌و‌کار خودتان را گسترش دهید.

بازاریابی پیامکی یا اس‌ام‌اس مارکتینگ، راهکاری است که می‌تواند در هر دو مورد به شما کمک کند. با پیروی از اصول درست، پیامک می‌تواند به یکی از ساده‌ترین، موثرترین و البته، کم‌هزینه‌ترین روش‌های بازاریابی شما تبدیل شود.

کدام استراتژی بازاریابی پیامکی برای شما بهتر است؟

شما می‌توانید به دو روش به بازاریابی پیامکی بپردازید:

 • تبلیغات انبوه با پیامک

در این روش، شما پیامک تبلیغاتی را به بازار هدف خود ارسال می‌کنید، اما نمی‌توانید مطمئن باشید که دریافت‌کنندگان این پیامک، به محصول یا خدمات شما علاقه‌مند هستند.

 • بازاریابی اجازه‌ای با پیامک

در این روش، شما پیامک خود را به کسانی ارسال می‌کنید که در خبرنامه پیامکی یا همان باشگاه مشتریان شما عضو شده باشند و با شور و اشتیاق منتظر دریافت پیامک‌های شما باشند.

حالا فکر می‌کنید کدام روش برای شما بهتر است؟ مطمئناً عالی‌ترین راهکار پیامکی برای یک کسب‌و‌کار ترکیب‌کردن دو روش تبلیغات انبوه و باشگاه مشتریان است. می‌پرسید منظور ما چیست؟ برای اینکه دقیقاً این موضوع را بفهمید، بگذارید ببینیم که شما چگونه می‌توانید اینکار را انجام دهید.

شما قصد دارید یک خبرنامه پیامکی داشته باشید تا همیشه با مشتریان وفادار خود در ارتباط باشید. اما وقتی که هنوز کسی عضو خبرنامه شما نیست (یا شاید حتی مشتری چندانی ندارید)، این کار چندان راحت نیست. بنابراین بد نیست که یک‌بار (فقط یک‌بار، چون نمی‌خواهید مزاحم مخاطبان شوید) به هر مخاطب پیامک بفرستید و از او برای اشتراک در خبرنامه خود، دعوت کنید، آن هم با ارائه یک پیشنهاد ارزشمند.

برای مثال، شما می‌توانید به مخاطبان خود بگویید که با ارسال عدد 1 می‌توانند یک تخفیف 20% دریافت کنند و به‌علاوه، در خبرنامه شما عضو شوند و پیشنهادهای بعدی شما را هم دریافت کنند.

اما استراتژی طولانی‌مدت شما باید روی خبرنامه پیامکی تمرکز داشته باشد. یعنی جمع‌آوری یک لیست از مشتریان وفاداری که محصولات و خدمات شما را دوست دارند و می‌خواهند در مورد پیشنهادها و رویدادهای مرتبط با شما بدانند. به این ترتیب، مطمئن هستید که با هزینه کمتر، بازدهی بیشتری از تبلیغات خودتان می‌گیرید و البته، مزاحم کسی هم نمی‌شوید.

مراحل اصلی یک بازاریابی پیامکی موفق کدامند؟

مانند هر کار دیگری، بازاریابی پیامکی هم اصول و روش‌های خاص خود دارد. این نوع بازاریابی فقط در انتخاب یک متن و ارسال آن به عده‌ای از مردم خلاصه نمی‌شود. در بازاریابی پیامکی نکاتی وجود دارد که در عین سادگی، بسیار مهم و کلیدی هستند و رعایت آنها شما را به نتیجه مطلوب و دلخواهتان نزدیک‌تر می‌کند. اگر شما این نکات را به‌خوبی بشناسید و به‌کار بگیرید، دیگران نگران اتلاف هزینه و انرژی خود نخواهید بود. برای اینکه با این نکات آشنا شوید، بیایید مرحله به مرحله یک بازاریابی اصولی را با هم مرور کنیم.

مرحله اول: تعیین مخاطبان هدف

مزایای بازاریابی پیامکی

نخستین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است: پیامک‌های ما باید به دست چه کسانی برسند؟

تعرفه و قیمت ارسال پیامک انبوه چقدر است؟حتما بخوانید: تعرفه و قیمت ارسال پیامک انبوه چقدر است؟

قبل از هر چیزی باید بدانید که مخاطبان شما چه کسانی هستند و تبلیغات شما به درد کدام گروه از مخاطبان می‌خورد؛ مثلاً اگر کسب‌و‌کار شما فروش لوازم آرایشی باشد کدام مخاطبان را باید هدف قرار دهید؟ واضح است که در این‌جا شما باید پیامک خود را برای گروهی از مخاطبان خانم ارسال کنید. حالا فرض کنید اگر این نکته را در نظر نگیرید چه اتفاقی می‌افتد؟

وقتی چنین نکته‌ای را در نظر نگیرید و پیامک خود را به گروه بزرگی از مردم که شناختی از آن‌ها ندارید ارسال کنید، تبلیغ شما به جای اشتباهی می‌رود. با این کار نه تنها هیچ سودی عاید شما نمی‌شود، بلکه هزینه‌های شما در جای اشتباهی هدر می‌روند. این در حالیست که شما می‌توانستید همان هزینه هدر رفته را در جای درستی صرف کنید و به نتیجه مطلوبی هم برسید.

مرحله دوم: اجازه بگیرید!

درست مثل بازاریابی ایمیلی، در بازاریابی پیامکی هم بهترین کار این است که قبل از ارسال پیامک به مشتری، از او اجازه بگیرید؛ برای مثال اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید، می‌توانید هنگام ثبت‌نام گزینه‌ای برای دریافت اجازه قرار دهید و از مشتری بپرسید آیا تمایلی به دریافت آخرین تخفیف‌ها از طریق پیام کوتاه دارد یا نه؟! یا اگر از طریق پیام کوتاه می‌خواهید جذب مشتری کنید، بهتر است از مشتری سوال کنید که آیا تمایلی به دریافت پیامک‌های بعدی شما دارد یا خیر؟!

مرحله سوم: متن پیامک خود را جذاب بنویسید.

تا‌به‌حال به متن پیامک‌هایی که برایتان ارسال می‌شوند دقت کرده‌اید؟ بله، اکثر این پیامک‌ها خسته‌کننده و تکراری هستند و شما را به باز کردن پیامک و خواندن کامل آن ترغیب نمی‌کنند. اما در این بین پیامک‌هایی هم هستند که متفاوت و جذابند و شما را تا حرف آخر به دنبال خود می‌کشند. همیشه سعی کنید که جزو دستۀ دوم باشید. می‌پرسید چطور؟!

 • متن را جذاب شروع کنید.
 • خودتان را جای مخاطب بگذارید و ببینید آیا این پیامک برایتان مفید است یا نه؟!
 • مختصر و مفید بنویسید. (کم گوی و گزیده گوی چون دُر!)
 • در مشتری حس ضرورت ایجاد کنید و مهلت زمانی برای انجام عمل قرار دهید.
 • فراخوان عمل (Call to Action) قرار دهید. (او را به بازدید از سایت، تماس یا خرید دعوت کنید.)
 • با مشتری مهربان و صمیمی باشید.

مزایای بازاریابی پیامکی

نوشتن متن جذاب برای پیامک یک مرحلۀ خیلی مهم و تعیین‌کننده است. برای اینکه بتوانید جذاب‌ترین متن‌ها را خلق کنید و با آن استراتژی بازاریابی پیامکی خود را به خوبی جلو ببرید، پیشنهاد می‌کنم مقالۀ «راهنمای نوشتن بهترین متن‌های تبلیغاتی برای پیامک‌» را حتماً بخوانید.

مرحله چهارم: زمان مناسب ارسال پیامک تبلیغاتی را پیدا کنید.

اولاً: ارسال پیامک پی‌درپی و بدون برنامه‌ریزی نه تنها افزایش بازدید ندارد و شما را محبوب نمی‌کند، بلکه باعث می‌شود مخاطبان، شما را به عنوان یک مزاحم بشناسند و برای اینکه از شر اس‌ام‌اس‌های وقت و بی‌وقت شما خلاص شوند، به‌دنبال راه حل مسدود‌کردن پیامک شما بگردند. پس، برای بازاریابی پیامکی خود برنامه‌ریزی منظم داشته باشید.

ثانیاً: ساعاتی در روز هستند که بیشترین تاثیرگذاری و بازدهی را دارند. یعنی اگر در این ساعات پیامک خود را ارسال کنید، فیدبک بهتری دریافت خواهید کرد. برای مثال بهترین زمان ارسال پیامک تبلیغاتی در شروع روز ساعات 9 صبح تا 1 بعدازظهر، و بهترین زمان در ساعات پایانی روز، بین ساعت 4 عصر تا 8 شب است. از طرف دیگر، زمان ارسال پیامک به نوع کسب‌و‌کارتان هم بستگی دارد. مثلاً اگر رستوران دارید، بهتر است نزدیک زمان ناهار یا شام، کدهای تخفیف‌تان را اس‌ ام‌ اس کنید. پس، ساعات مشخصی را برای ارسال پیامک تبلیغاتی خود در نظر بگیرید.

مرحله پنجم: سامانۀ پیامکی خود را انتخاب کنید.

انتخاب پنل ملی پیامک

اول ببینیم، سامانه پیام کوتاه چیست و چه کاری برای ما انجام می‌دهد؟

سامانه‌ پیامک کوتاه یک نرم‌افزار آنلاین است که دقیقاً برای رفع همین نیاز (ارسال پیامک انبوه) ساخته شده است. این سامانه به سیستم‌های مخابراتی متصل شده است و به شما اجازه مدیریت آسان پیام‌های کوتاه را می‌دهد. با ثبت‌نام در سامانه پیامکی، یک پنل اس ام اس به شما داده می‌شود که می‌توانید از طریق آن پیامک‌های تبلیغاتی خود را ارسال و از مشتریان‌تان پیامک دریافت کنید.

حالا ببینیم، ویژگی‌های یک سامانۀ پیامکی خوب چیست؟

 • ویژگی‌های سامانه پیامکیارسال پیامک در تمام مقیاس‌ها (مثل محله، شهر یا کل یک کشور)
 • دسته‌بندی اصولی بانک شماره تلفن‌ها (مثلاً دسته‌بندی بر اساس زن یا مرد بودن، بر اساس شغل و...)
 • گزارش‌گیری از پیامک‌های ارسال شده (برای مثال چه تعداد از مشتریان شما پیامک تبلیغاتی شما را دریافت کردند و چه تعداد نه؟!)
 • راحتی در استفاده کردن (رابط کاربری سامانه باید طوری باشد که بخش‌های مختلف آن ساده و قابل مدیریت باشند.)
 • پشتیانی خوب (یک پشتیبانی خوب باید همیشه در دسترس باشد و ضمن راهنمایی شما، مشکلات به‌وجود آمده را به‌سرعت برطرف کند.)
 • داشتن ابزارهایی برای تحلیل عملکرد بازاریابی پیامکی (مانند ابزارهایی مثل منشی هوشمند، تحلیلگر، نظرسنجی و...)
 • پوشش‌دهی تمام اپراتورها (پنل شما باید قابلیت ارسال پیامک به هر سه اپراتور کشور یعنی همراه اول، ایرانسل و رایتل را داشته باشد.)

پیشنهاد می‌کنم برای اینکه بتوانید سامانه پیامکی خودتان را با اطمینان خاطر انتخاب کنید، سری به مقاله‌های « سامانه پیام کوتاه چیست؟» و « در هنگام خرید پنل اس‌ام‌اس به چه نکاتی توجه کنیم؟» بزنید و با خواندن آن‌ها جواب تمام سوالات خود را پیدا کنید.

مرحله ششم: آنالیز کردن بازاریابی پیامکی

بعد از ارسال پیامک (با در نظر گرفتن مراحل قبلی) نوبت به آنالیز و بررسی عملکردمان در طول یک مدت معین می‌رسد. نکاتی که در این مرحله باید به آن‌ها توجه کنیم عبارت است از:

 • چه تعداد از پیامک‌های ارسال شده، توسط مخاطبان دریافت شده‌اند؟

این مهم است که بدانیم، کدام یک از شماره‌های بانک پیامک ما از دسترس خارج شده‌اند (یا مسدود شده‌اند) و چه تعداد از پیامک‌های ما به دست مخاطبان رسیده‌اند. با این کار می‌توانیم در طولانی مدت از هدر رفت هزینه‌ها جلوگیری کنیم.

 • چه تعداد از کاربران به فراخوان ما پاسخ داده‌اند؟آنالیز ارسال پیامک

مثلاً اگر ما فراخوان مشاهده محصول در سایت گذاشته باشیم، می‌توانیم ببینیم که چه تعداد از کاربران آن را قبول کرده و وارد سایت شده‌اند.

 • نرخ تبدیل را اندازه‌گیری کنید.

مثلاً زمانی که ده هزار پیامک ارسال کردید و ۱۰۰ نفر در خبرنامه پیامکی شما عضو شده باشند، نرخ تبدیل معادل 10 درصد می‌شود.

 • هزینه‌ها را محاسبه کنید.

برای آن‌که ببینید تبلیغاتتان اثرگذار بوده یا نه، لازم است که میزان بازگشت سرمایه خود را محاسبه کنید. برای اینکار باید سود خود را از مشتریانی که به‌وسیله ارسال پیامک جذب شده‌اند، ثبت کنید، سپس آن را تقسیم بر هزینه نهایی تبلیغ نمایید.

با انجام این بررسی می‌توانید نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسید و همچنین مراحل بعدی استراتژی بازاریابی پیامکی خود را با نگاهی دقیق‌تر و جامع‌تر از قبل طراحی و پیاده کنید.

کلام آخر...

در این مطلب با بازاریابی پیامکی و روش درست و اصولی به‌کارگیری آن آشنا شدیم. حالا می‌توانیم بازاریابی پیامکی را به‌عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود به‌کار بگیریم و با بررسی مدوام آن، تاثیری را که روی کسب‌وکارمان می‌ گذارد، ارزیابی کنیم.

با یک متن خوب تاثیر پیامک خود را افزایش دهیدحتما بخوانید: با یک متن خوب تاثیر پیامک خود را افزایش دهید

مزایای بازاریابی پیامکی

تمام مواردی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم، به‌علاوه بسیاری امکانات جانبی دیگر، همگی در سامانۀ ملی پیامک، برای شما در نظر گرفته شده‌اند. این امکانات شما را تا پایان مسیر یک بازاریابی پیامکی موثر و نتیجه‌بخش یاری می‌کند. پیشنهاد می‌کنم برای این‌که با امکانات دیگر این سامانه قدرتمند آشنا شوید، نگاهی به صفحه «امکانات و تعرفه‌های پنل‌های کاربری» ملی پیامک بیندازید. برای مشاوره رایگان با شماره 02163404 تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر ویدئوی استراتژی بازاریابی پیامکی | چگونه مشتری گذری خود را به مشتری دائمی تبدیل کنیم؟ را تماشا کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
97دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  ابوالفضل صدقی

  08 اردیبهشت 1402، 11:22

  مغازه من در استان مازندران شهر نکا
  برای این شهر نه تفکیک جنسیتی و نه سنی و نه مشاغل وجود ندارد ولی در مشاوره ها گفته بودن امکان تفکیک هست
  من واقعا به این چند مورد نیاز دارم
  لطفا رسیدگی بکنید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 دی 1402، 16:47

   سلام دوست عزیز؛
   من الان شهرزستان نکا رو نگاه کردم تفکیک جنسیت داره بریا ایرانسل آقایان و بانوان (که کلا تفکیک جنسیت برای شماره‌های ایرانسله در تمام شهرهای ایران).
   برای بازه سنی هم اصلا بانک شماره نداریم باید از ارسال پیامک زنده اقدام کنید که تو شهرستان نکا فعاله.
   شما پنلتون چیه؟ اگه پنل پایه یا اقتصادی دارید نمی‌تونید به تفکیک مشاغل و جنسیت پیامک ارسال کنید.
   در نهایت توصیه می‌کنم این مورد رو با واحد پشتیبانی و فروش پیگیری کنید: 02163404

 • Gravatar Icon

  الهام غلامی

  19 شهریور 1400، 14:56

  من یک ماه هستش که کار دوم خودمو شروع کردم و زمینه ایی که دارم فعالیت میکنم فروش بازی های کنسول و pc هستش پیج اینستاگرام راه انداختم و سایت هم تا چند وقت دیگه با وردپرس بالا میاد من میخوام پیج خودمو پیامک کنم از بین این همه شماره به کدوم یکی ارسال پیامک کنم به نظر شما کدوم بهتره

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 دی 1402، 16:31

   سلام دوست عزیز؛
   امیوارم که در کارتون موفق باشید. به نظرم با استفاده از ارسال پیامک زنده به پسران و دختران جوان تو بازه سنی 18 تا 30 پیامک ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  شیرین مددی

  10 شهریور 1400، 15:54

  وقت بخیر
  برای متن پیامک، بنظر شما تمامی راه های ارتباطی رو بذاریم بهتره یا فقط پیج اینستا و سایت و یه شماره تماس؟
  با توجه به اینکه سایت هنوز کامل نشده

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 دی 1402، 16:32

   سلام دوست عزیز؛
   من توصیه می‌کنم چند بار پیامک بفرستید و هر کدوم رو امتحان کنید. چون کسب‌وکارها متفاوت هستند. مثلا شاید اگر مخاطبان شما افراد جوان باشند، ارسال لینک پیج براشون بهتر باشه.
   از طرفی افراد مسن با شماره تماس راحتتر هستن.
   برای همین باید یک بدونید مخاطبانتون تو چه بازه سنی هستن و سطح سوادشون حدودی چقدره و دو اینکه امتحان کنید.

 • Gravatar Icon

  یاورنیا

  08 شهریور 1400، 10:04

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  من برای تبلیغات خودم می خوام از پنل پیامکی استفاده کنم اما متاسفانه نمی دونم چه متنی رو بنویسم می خواستم بدونم راجب این مورد شما مشاوره میدید
  ممنون از پاسخگوییتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 دی 1402، 16:35

   سلام دوست عزیز؛
   شما می‌تونید از متن پیامکی آماده که ما در سایت داریم استفاده کنید. حوزه کاریتون چیه؟ ما مقاله‌های متفاوتی داریم با متن پیامک. مثلا 30 نمونه متن پیامک رو داریم که سعی کردیم تمام مشاغل رو پوشش بدیم.
   یا این متن پیامک برای تورهای لحظه آخری.
   پیشنهاد می‌کنم شغل و حرفه خودتون رو به همراه ملی پیامک در گوگل سرچ کنید احتمالا ما براتون متن پیامک آماده داریم.

 • Gravatar Icon

  مهیار ضرابی

  06 شهریور 1400، 11:43

  سلام و روز و شبتون
  می خواستم بدونم که ایا ساماانه ی شما بانک شماره هتای مربوط به پزشکان پرستاران و .. رو به صورت اپدیت شده هست یا خیر و این بانک شمار ه ها از کجا دریافت شده

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   03 اسفند 1402، 10:16

   سلام وقت شما به خیر
   بله ملی پیامک در بازه های مختلف شماره ها رو به‌روز میکنه

 • Gravatar Icon

  مزون دریا

  04 شهریور 1400، 09:04

  وقت بخیر
  من اگر بخوایم ارسال سن و جنسیت داشته باشم کدوم پنل باید خریداری کنم همون پنل پایتون هم این امکان داره که من برای شروع همین پنل پایه تهیه کنم؟
  ممنون میشم پاسخ گو باشید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 دی 1402، 16:36

   سلام دوست عزیز.
   برای ارسال پیامک به تفکیک جنسیت باید پنل شرکتی رو خریداری کنید. به طور کلی هرچی پنل قویتری داشته باشید در طولانی مدت براتون هزینه کمتری داره و از امکانات بیشتری برخوردار هستید.

 • Gravatar Icon

  یاسمن برزویی

  02 شهریور 1400، 16:43

  سلام من بازاریابی پیامکی انجام میدم و راضی ام و بقیه دوستان پیشنهاد میکنم که استفاده کنند
  من پنل شرکتی این مجموعه رو دارم و بانک شماره هاش اپدیت هست و تفکیک جنسیت هم داره که به نظرم عالیه

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 دی 1402، 16:36

   سلام دوست عزیز؛ خدمت به شما باعث افتخار ماست.
   امیدورام در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.

 • Gravatar Icon

  هادی ترابی

  02 شهریور 1400، 10:02

  سلام
  ممنون از مقاله های خوبتون
  فقط یک سوال آپدیت بانک شماره های داخل پنلتون تقریبا برای چه زمانی هست و ایا به تازگی آپدیت شده یا خیر
  سپاس

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 دی 1402، 16:37

   سلام دوست عزیز؛ یک سری از بانکش ماره‌ها بریا سال 1400 هست.
   یه بانک شماره خیلی جدید هم در پاییز 1402 برامون آپدیت شده به نام بانک شماره سامانتل. توصیه می‌کنم استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  نسرین ابرازی

  01 شهریور 1400، 20:42

  من ارایشگاه دارم ، واقعا با بانک شماره هاتون که تفکیک جنسیت داره به هدف میزنم
  برای بانوان بندرعباس ارسال میکنم و بازدهی خوبی هم داره برام
  به بقیه دوستان هم پیشنهاد کردم و راضی بودن
  متشکرم از شما و سایت خوبتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آذر 1402، 16:18

   سلام دوست عزیز؛
   خوشحالم که از خدمات ما استفاده می‌کنید و راضی هستید.
   امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق و سربلند باشید.

 • Gravatar Icon

  اسفندیار

  01 شهریور 1400، 16:20

  سلام من از مشتری های شما هستم و با کمک شما و پیامک تبلیغاتی تونستم کسب و کارم رو بحد چشمگیری گسترش بدم
  حالا میخوام بدونم الان میتونم موقع ارسال به جای شماره اسم برند ام بیفته؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آذر 1402، 16:20

   سلام دوست عزیز،
   برای این کار باید سرشماره با نام تجاری داشته باشید. من پیشنهاد می‌کنم مقاله مربوط بهش که لینکش رو گذاشتم مطالعه کنید. فقط برای گرفتن تعرفه (چون از اون زمان تا الان عوض شده) یه تماس با پشتیبانی بگیرید.: 02163404

 • Gravatar Icon

  ترکمان

  31 مرداد 1400، 11:18

  سلام من یک پنل بخرم چقدر زمان می بره فعال بشه و چه مدارکی برای شما باید حتما ارسال کنم و ایا روی پنل ب من خطی برای ارسال پیامک داده میشه یا مجدد خودم باید بعد از خرید پنل یک خط بخرم ازتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آذر 1402، 16:21

   سلام دوست عزیز،
   برای مدارک اگر شخص حقیقی هستید تصویر اسکن شده کارت ملی و تصویر سلفی برای احراز هویت باید بفرستید.
   خط هم لازم نیست بخرید چون با خرید پنل یک یا دو خط بهتون هدیه میشه.

 • Gravatar Icon

  غزال

  31 مرداد 1400، 10:35

  سلام و وقت بخیر می خواستم بگم که من اگر پنل پیامکی بخرم چطور می تونم به جامعه هدفم پیامک بزنم چون خودم تعداد شماره هایی که دارم خیلی کمه می خواستم بدونم آیا ملی پیامک خودش شماره داره به من بده یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آذر 1402، 16:22

   سلام دوست گرامی،
   بله ملی پیامک امکاناتی داره که بدون نیاز به اینکه خودتون شماره داشته باشید، بتونید تبلیغات کنید. این امکانات هم خیلی زیاد هستن و دستتون کاملا برای بازاریابی بازه.

 • Gravatar Icon

  ابراهیم حامدی

  31 مرداد 1400، 10:29

  ممنون از توضیحاتی که دادید می خواستم بدونم چطوریه که بعضی مواقع که اس ام اس می فرستیم نرخ تبدیل 5 تا 7 درصد هستش ولی بعضی مواقع تا 50 درصد هم نرخ تبدیل داریم چطوریه که بعضی مواقع خیلی خوب جواب میده خیلی مواقع کمتر

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 دی 1402، 16:40

   سلام دوست عزیز؛
   سوالی که پرسیدید خیلی جوانب مختلف داره مثلا ممکنه برخی مواقع پیشنهادی که به کاربر میدید به اندازه کافی براش جذاب نباشه یا با اون جامعه هدف تناسب نداشته باشه و گاهی دقیقا به هدف بزندی و پیشنهادتون کاملا با جامعه هدف سازگاری داشته باشه.
   به طور کلی عوامل مختلف دخیل هستن اما شما هیچ وقت ناامید نشید. اگر لازمه با یک بازاریاب حرفه‌ای مشاوره انجام بدید

 • Gravatar Icon

  حسن گلاب

  31 مرداد 1400، 10:06

  سلام ممنونبه خاطر توضیحات کاملی که دادید من توی ملی پیامک پنل دارم و یکی از مشتری های قدیمی شما هستم می خواستم بپرسم چطور میشه که مشتری روی خط اختصاصی ما ریپلای کن و بتونیم دریافت هم داشته باشییم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   03 اسفند 1402، 10:18

   سلام وقت شما به خیر
   برای این کار باید از خطوطی که امکان دریافت پیامک هم دارند استفاده کنید.
   برای این کار باید برای خودتون از یکی از اپراتورها خطوط اختصاصی خریداری کنید.

 • Gravatar Icon

  محمد مصطفوی

  30 مرداد 1400، 19:06

  من مشتری شمات هستم، میخواستم تشکر کنم ازتون بابت بانک شماره جدیدی که توی سامانه برای ما قرار داید به خاطر این که من امروز برای امتحان ارسال پیامک داشتم داشتم و واقعا عالی بود تا حالا این طوری جواب نگرفته بودم
  تشکر از تیم خوب شما

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آذر 1402، 16:23

   سلام دوست عزیز،
   مرسی که کامنت گذاشتید برامون. خدمت رسانی به شما باعث افتخار ماست.

 • Gravatar Icon

  امیرعلی پایدار

  30 مرداد 1400، 16:27

  سلام خسته نباشین امیدوارم حال دلتون خوب باشه
  من یه آرایشگاه مردانه دارم توی شرق تهران و خب فقط میخوام به آقایان ارسال پیامک انجام بدم آیا این کار قابل انجام هستش و به چه شکل؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آذر 1402، 16:25

   سلام دوست عزیز؛
   بله شما می‌تونید با ماژول منطقه هدفمند از بانک شماره آقایان پیامک ارسال کنید.
   یه قابلیت دیگه هم ارسال پیامک زنده است که می‌تونید هم سن و هم جنسیت افراد رو مشخص کنید و براشون پیامک بفرستید.

 • Gravatar Icon

  کیائی

  25 مرداد 1400، 18:09

  ایا میشه از طریق پیامک پرسش و پاسخ ایجاد کرد؟
  یعنی مشتری جواب بده سیستم ازش سوال بعدی رو بپرسه؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 آذر 1402، 16:26

   سلام دوست عزیز؛
   بله ما در ملی پیامک قابلیت آزمون رو داریم و با استفاده از این ماژول به هدفی که دارید می‌رسید.

 • Gravatar Icon

  تراب جعفری

  04 مرداد 1400، 21:30

  درود واقعا باید به هدف زد
  من باشگاه ورزشی دارم و برای باشگاه از بانک شماره منطقه هدفمند شما برای منطقه ازگل ارسال پیامک انجام دادم و نتیجه خوبی داشت برام
  برای سالن ارایشی یکی از دوستان هم ارسال پیامک انجام دادم و از طریق لینکی که ارسال کرده بودیم متوجه شدیم که از 10000 نفر 4000 نفرشون روی لینک زده بودند
  درکل راضی ام خداخیرتون بده

 • Gravatar Icon

  لاله شمس

  03 مرداد 1400، 15:40

  سلام و روزبخیر
  من تعرفه پنل های شما مشاهده کردم اما متوجه یک مطلب نشدم هزینه پیامک های ملی پیامک به لاتین به چه ترتیب محاسبه میگردد؟برای مثال ما قصد داریم حتما ادرس پیج اینستاگراممنون داخل متن پیامکمون درج کنیم که به صورت لاتین میباشد هزینه پیامک به صورت لاتین محاسبه میگردد؟اگر اینطور میباشد محبت بفرمایید هزنیه پیامک لاتین اعلام بفرمایید اگر که نه هزینه پیامک های لینک دار کلا جدا از پیامک ها محاسبه میگردد محبت بفرمایید هزینه انها هم بفرمایید.
  سپاس از توجه شما

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 مرداد 1400، 09:09

   سلام روز شما هم بخیر
   تعرفۀ ارسال پیامک فارسی، فارسی محاسبه میشه! تعرفۀ ارسال پیامکی با متن کاملاً انگلیسی، انگلیسی محاسبه میشه که هزینه این حالت، 3 برابر متن پیامک فارسی است.
   هزینه ارسال پیامک با متن ترکیبی (یعنی متن فارسی + انگلیسی یا همون متن پیامک فارسی با لینک) به صورت فارسی محاسبه میشه!
   پیشنهاد می‌کنم برای دریافت تعرفه‌ها با بخش فروش در ارتباط باشید. 02163404

 • Gravatar Icon

  احمد عباسی

  23 تیر 1400، 14:29

  سلام. در مورد دسته بندی اصولی بانک شماره ها که نوشتین، لطفا بفرمایید که چه دسته بندی هایی شما دارین؟ دسته بندی شما شامل چه مشاغل و چه گروه های شغلی میشه؟ آخرین به روزرسانیش کی بوده؟ و برای دسته بندی مهندسین چند تا شماره موبایل دارین؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 مرداد 1400، 09:53

   سلام وقتتون بخیر
   بانک شماره‌های همراه اول به صورت منطقه‌ای و محله‌ای، بانک شماره‌های ایرانسل به تفیکیک استان و پیش شماره و جنسیت، بانک شماره‌های اصناف برای همراه اول به صورت شهر به شهر و…!
   آخرین به روز رسانی مربوط به سال 1399 و 1400 است که پیشنهاد می‌کنم برای اطلاع از تعداد شماره موبایل‌های موجود با بخش فروش 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  کامرانی

  14 تیر 1400، 11:52

  وقتتون بخیر من سوالی ازتون داشتم اگر کسی نخواد پیام ما رو دریافت کنه و گزینه لغو رو براشون بزاریم و اونها لغو کنن امکانش هست اگر مجدد خواستن پیام مار و دریافت کنند این لغو پیامک براشون کنسل بشه و توی لیست ارسال ما قرار بگیرن؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 مرداد 1400، 09:54

   وقت شما هم بخیر دوست عزیز
   بله این امکان وجود داره، حذف از لیست و اضافه به لیست!
   لیست سیاه سامانه و لیست سفید سامانه!
   هر کدوم کاربرد دارند که پیشنهاد می‌کنم با پشتیبانی مشاوره بگیرید.

 • Gravatar Icon

  خدیجه فتوحی

  14 تیر 1400، 10:36

  سلام روزتون بخیر باشه
  من یه بوتیک دارم توی غرب تهران و خب فقط میخوام به خانم ها ارسال پیامک انجام بدم آیا این کار قابل انجام هستش یا نه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 مرداد 1400، 09:55

   سلام روز شما هم بخیر
   بله این کار امکان‌پذیره و از پنل شرکتی یا تجاری استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  جواد زرتشتی

  14 تیر 1400، 09:55

  سلام و خسته نباشید
  ایا پروسه ی خدماتی کردن خطوط برای شرکت های ثبت شده اغاز شده است من حدودا دو ماه قبل قصد خریداری پنل رو داشتیم اما خط خدماتی نمی تونستیم داشته باشیم الان اگر این پروسه اغاز شده ممنون میشم این مورد به من بگید که پنل رو خریداری کنیم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   13 اسفند 1402، 10:40

   درود بر شما،
   بله الان میتونید خط رو خدماتی کنید.

 • Gravatar Icon

  رعنا عبادتی

  13 تیر 1400، 18:24

  سلام من زیاد از سرویس هوایی برای جابه جایی استفاده میکنم مخصوصا از ماهان ایر
  برای کار خودم اومدم تبلیغات انجام بدم که اولین چیزی که چشم خورد این بود که ماهان با اون عظمتش مشتری شماست
  همین باعث شد که از شما پنل رو تهیه بکنم
  ممنون از شما

 • Gravatar Icon

  محمدعلی رازقندی

  13 تیر 1400، 14:51

  در پنل های پیامکی چطوری میتونیم مخاطبان هدف خود را بصورت دقیق دسته بندی کنیم؟مثل دفترچه تلفن گوشی موبایل هرچی شماره ذخیره کنیم قابل تفکیک نیست؟
  بانک شماره های شما به چه صورت دسته بندی شده است؟همچنین به چه صورت از صحت شماره ها میتونیم مطمئن شویم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   03 اسفند 1402، 10:20

   سلام وقت شما به خیر
   شما میتونید به کمک ماژول دفترچه تلفن، مخاطبان خودتون رو به راحتی تو پنل ذخیره کنید و اون ها رو دسته بندی هم کنید.
   بانک شماره ها بر اساس اصناف و مشاغل و جنسیت و مناطق و شهرهای مختلف دسته بندی شدن.

 • Gravatar Icon

  علی اژدری

  13 تیر 1400، 13:58

  خسته نباشید من یه سری شماره دارم که فقط صرفا میخواستم برای اونها ارسال پیامک انجام بدم یعنی قصدم این هست که یک پنل پیامک بخرم از سامانه شما و از قسمت ارسال انبوه استفاده کنم اما با توجه به توضیحات داده شده مثله اینکه میتونم ارسال پیامک به بانک شماره های شمارو داشته باشم خواستم بدونم کدوم یک از پنل های شما این امکانات را هر دو را پشتیبانی میکندو تعرفه پیامک هر پنل به چه صورت میباشد؟سپاس فراوان

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   02 دی 1402، 16:53

   سلام دوست عزیز؛
   شما از پنل پایه میتونید از دفترچه تلفن استفاده کنید. اما پیشنهاد ما اینه که پنل شرکتی یا تجاری بخرید که امکانات کامل داره و دستتون رو برای بازاریابی کاملا باز می‌گذاره.

 • Gravatar Icon

  میثم معصومی

  12 تیر 1400، 20:49

  سلام
  میشه لطفاً بفرمائید بازدهی پیامکی چقدر باشه خوبه و نرخ تبدیل رو چجوری میشه حساب کرد؟

 • Gravatar Icon

  شریف احمدی

  24 اسفند 1399، 10:21

  درود بر شما من می خوام بدونم آیا برای آرایشگاه مردانه گرفتن پنل پیامکی جواب می ده یا نه ؟ اینکه بخوام از طریق پنل اس ام اس به مشترانم نوبت و شماره بدم آیا میشه و امکان پذیر هست یا نه ؟ و اینکه آیا میشه از این روش برای تبلیغ به منطقه مون و شهرمون استفاده کنیم و آیا ملی پیامک این امکانات و این شماره ها رو در اختیارمون میذاره یا نه؟ ممنون میشم اگه سریع تر پاسخ بدید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 فروردین 1400، 14:04

   دوست عزیز برای مورد اول، می‌تونید از مازول نوبت‌دهی در قسمت ارسال ویژه استفاده کنید
   برای مورد دوم هم بله، از ارسال منطقه‌ای، ارسال از روی نقشه یا کدپستی می‌تونید برای تبلیغات استفاده کنید. بعد از دریافت پنل، این بانک شماره در اختیارتون قرار می‌گیره

 • Gravatar Icon

  محمودیان

  21 اسفند 1399، 18:46

  به نظرم حق مطلب تو همین عکس اول ادا شده . باید برای همون منطقه ایی که میخوای فعالیت کنی پیامک بفرستی نه هر کسی
  یه بنده خدایی برای هایپر مارکتش تو کرج برا منی که تهرانم تبلیغات میفرسته
  دوست من کاش این مقاله رو بخونی و برای منظقه خودت تبلیغات کنی…

 • Gravatar Icon

  پوریا خلیلی

  20 اسفند 1399، 16:23

  کار من توی زمینه شال و روسری هستش و میخوام ارسال پیامک داشته باشم میخوام بدونم چه ساعتی و چه روز هایی ارسال پیامک داشته باشم واسه کار هم بهتر هستش

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 اسفند 1399، 16:08

   دوست عزیز پیشنهاد می‌کنم چند بازه زمانی رُ در نظر بگیرید
   در اون بازه‌های زمانی ارسال داشته باشید و بر اساس فیدبکی که گرفتید، بهترین زمان برای ارسال پیامک تبلیغاتی رُ پیدا کنید

 • Gravatar Icon

  شهروز داودی

  20 اسفند 1399، 13:11

  این روزها که جامعه به سمت کارهای اینترنتی رفته بازاریابی پیامکی یک روش خیلی عالی برای تبلیغات هستش من با تحقیقاتی که کرده بودم بازاریابی پیامکی رو برای تبلیغاتم استفاده کردم و میتونم بگم که تونستم بازدهی خوبی از این روش تبلیغ بگیرم پیشنهاد میدم که شما هم اگر کسب و کارتون رو تازه شروع کردین از این روش استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  فهیمه گل بر

  20 اسفند 1399، 10:32

  من همیشه سوال بود برام که تو 70 کاراکتر چجوری خودمون و معرفی و تبلیغ کنیم ولی با اون عکس خیلی مختصر و مفید توضیح داد
  به شخصه هیچوقت دقت نکرده بودم که چقدر مخاطب قرار دادن شخص در متن پیامک چقدر میتونه تاثیر گذار باشه
  ممنون بابت آموزش ها

 • Gravatar Icon

  فولادی

  18 اسفند 1399، 20:10

  من توی دوره هاتون خوندم اصل درامد و سود از مشتری های قدیمی هست
  بنابر این با پیامک شروع کردم به یادآوری خدماتم برای مشتری های قبلی و بازدهی عالی بود.
  مرسی از ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  برزین هوشمند

  18 اسفند 1399، 17:59

  سلام خوب هستین مرسی از مقاله مفید و کاملتون. فقط یه سوال داشتم، شما نوشتید که از مشتری اجازه بگیرید.
  چجوری میشه ازش اجازه گرفت؟ وقتی بخواییم پیامک بفرستیم که اجازه نمیخواد. منظورتون رو میشه واضح تر بگین لطفا

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 14:22

   دوست عزیز با خبرنامه پیامکی، مشتری شما با میل و خواست خودش پیام‌هاتون رُ دریافت میکنه

 • Gravatar Icon

  ضیافر

  16 اسفند 1399، 12:42

  برای اینکه بخوام به صورت حقوقی ثبت نام داشته باشم برای تبلیغات پیامکی برای صنف اسانسور به چه مدارکی نیاز هست؟
  ممنون میشم یه توضیح جامع بهم بدید ممنون.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 فروردین 1400، 08:40

   دوست عزیز لیست مدارک رُ از لینکی که براتون گذاشتم می‌تونید مشاهده کنید

 • Gravatar Icon

  میلاد صدری

  04 اسفند 1399، 09:50

  سلام و خسته نباشد
  سوال بنده در خصوص اینه که بانک شما ها علاوه بر شهر و استان به صورت منطقه ای ایا به صورت صنف و مشاغل هست و این بانک شماره ها از کجا تهیه شده و برای چند سال پیش هست میشه به عنوان بانک شماره مطمئن نگاه کرد
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   05 اسفند 1399، 09:48

   دوست عزیز بانک شماره‌های ملی پیامک مرتباً در حال به‌روزرسانیه و جای نگرانی بابت تبلیغات پیامکی و دسترسی به شماره‌های به‌روز نیست
   در مورد سوال اولتون هم بله، بانک شماره‌ها به تفکیک مشاغل مختلف هم هست

 • Gravatar Icon

  ابولفضل نوروزی

  27 بهمن 1399، 00:05

  اصل هدف اینه که بیای روی مشاغل تمرکز کنی.
  خیلی بازدهی بالایی داشته برای من

 • Gravatar Icon

  احسان

  23 بهمن 1399، 17:08

  باسلام
  من به تازگی گیم نت افتتاح کردم و میخوام به محدوده خودم و مشتریایی که از قبل داشتم ارسال پیامک انجام بدم و خب طبیعتا بیشتر مشتریان من اقایون و پسر ها هستن آیا میشه توی سیستم شما به یک همچین افرادی ارسال پیامک انجام بدیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 15:23

   غسر دوست عزیز متاسفانه در حال حاضر فیلتر سن و جنس فعال تیست! البته با کمال احترام بانوانی هم هستند که دوست دارند game بازی کنند

 • Gravatar Icon

  حمید غلامپور

  22 بهمن 1399، 17:26

  سلام وقتتون بخیر
  یه خورده بیشتر در مورد آنالیز پیامک های ارسال شده می تونین توضیح بدین؟ یعنی بعد از ارسال باید دونه دونه بریم از مشتریان بپرسم که کیا دریافت کردن؟ منظورتون رو واضح متوجه نمیشم. ممنون غلامپور هستم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 11:10

   دوست عزیز، منظور از آنالیز پیام فایل گزارشی هست که به‌صورت اکسل براتون ارسال میشه

 • Gravatar Icon

  شعله حقیقت

  18 بهمن 1399، 21:25

  یکی از راهه ایی که میشه به قلب هدف زد ارسال بر اساس سن و جنسیت هستش که غیر فعاله….
  ای کاش زدتر این مسئله برطرف بشه تا مایی که بوتیک زنونه داریم پیامکمون برای اقایون ارسال نشه.
  با تشکر از شما

 • Gravatar Icon

  رها

  14 بهمن 1399، 09:46

  سلام در خصوص پنل های پیامکی میفرمایین بانک شماره هاتون از کجا جمع آوری شده؟ من تعدادی شماره از مشتریان رو دارم که برای آنها هم پیامک هایی مانند تبریک تولد و … ارسال کنم بنظرم این دست پیامکها باعث میشه تو ذهن مشتری موندگارتر باشیم
  این پیامکها هم مورد تاییده درسامانه شما؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   15 بهمن 1399، 08:55

   بله دوست عزیز، پنل ملی پیامک در قسمت ارسال ویژه ابزار تبریک تولد داره

 • Gravatar Icon

  سیما مدنی

  14 بهمن 1399، 09:40

  سلام وقتتون بخیر سوالی داشتم از خدمتتون خواستم بدونم پنل پیامکی شما امکان ارسال پیامک های زماندار هم داره مثلا مشخص کنیم در یک زمان معین و به یک سری افراد خاص و یک متن مشخص ارسال بشه و اینکه اگر پاسخ شما مثبت هست همونجور داخل سایتتون دیدم شما 4 نوع پنل دارید کدوم یک از پنلهاتون این امکان را دارد؟
  سپاس از پاسخدهی شما دوست عزیز

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   15 بهمن 1399، 09:00

   بله دوست عزیز، پنل امکان ارسال زماندار هم داره که شرایط ارسالش رُ می‌تونید در این لینک مفصل مطالعه کنید.
   یادآوری زماندار برای پنل تجاری و شرکتی فعاله و ارسال زماندار هوشمند فقط برای پنل تجاری فعاله!

 • Gravatar Icon

  یاسر دادور

  12 بهمن 1399، 09:47

  بازاریابی پیامکی یکی از روش های خوب و عالی برای تبلیغات هستش که تونسته خیلی جوابدهی خوبی داشته باشه شاید خیلیا فکرکنن که دیگه کسی پیامکرو نمیخونه، درحالی که اصلا اینطور نیست پیامک یکی از روش هایی هست که میشه به راحتی بدون هیچ مشکلی با مشتری ارتباط برقرار کنی و مشتری همیشه به پیامکاش دسترسی داره حتی بدون اینترنت.

 • Gravatar Icon

  پویش

  11 بهمن 1399، 10:26

  سلام وقت بخیر من قصد دارم یک نرام افزار با زبان جاوا اسکیریپ بسازم ایا این پنل های پیامک قابلیت اتصال به نرم افزار اپلیکشن هم داره و باید علاوه بر خرید پنل برای اتصال یک خط اختصاصی هم خریداری کنیم ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 فروردین 1400، 12:30

   بله دوست عزیز، نرم‌افزارهای آنلاین همگی قابل اتصال به پنل هستند. برای درخواستتون با 02163404 تماس بگیرید و با تیم وب‌سرویس صحبت کنید تا راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  زیور اسدی

  01 بهمن 1399، 04:08

  به نظرم ارسال پیامک منطقه ای و انبوه برای همه کسب و کارها مفید نیست . اما کسب و کارهایی مثل رستوران و اونهایی که خدماتشون حالت عمومی تر داره و خیلی اختصاصی نیست خیلی براشون خوبه این مدل تبلیغ کردن . ولی مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید باید خانم ها رو هدف قرار بدید و البته مهمتر از همه اینه که اول به مشتریان خودتون ارسال پیامک داشته باشید تا به صورت انبوه

 • Gravatar Icon

  سروش ملک

  10 دی 1399، 13:06

  سلام، مقالتون عالی بود فقط بحثی که هست من کارم فروش آیتم های بازی هستش و طبیعتا مشتری های من افرادی با سن کمه میتونم تفکیک داشته باشم که به افرادی با سن کم ارسل کنم یا باید به صورت منطقه ایی باشه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 دی 1399، 09:48

   سلام دوست عزیز، متاسفانه فعلا فیلتر سن و جنس غیرفعال شده، امیدوارم در به‌روز‌رسانی‌های بعدی این مشکل بر طرف بشه

 • Gravatar Icon

  امیر رشتی

  08 دی 1399، 22:23

  ببخشید یه قسمت از مقالتون راجب زمان مناسب ارسال پیامک صحبت کردید میخواستم بدونم کلا ساعت ارسال پیامک ها از چه ساعتی و تا چه زمانیه؟ یعنی ما اگر عضو سامانتون بشیم طی 24 ساعت تووو طول شبانه روز امکان ارسال پیام. داریمو پنل فعاله؟یا اینکه استفاده از پنل تووو یک زمان مشخصی از روزهستش؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 دی 1399، 12:05

   بله دوست عزیز، شما هر زمان که بخواین می‌تونین پیامک ارسال کنین فقط پیشنهاد می‌کنم توی ساعتای استراحت مثل موقع نهار یا شام نباشه تا مشتری کلافه نشه، در واقع به حریم خصوصی مشتری باید احترام گذاشت!

 • Gravatar Icon

  صادق عابدین

  08 دی 1399، 22:19

  تو عکس این مقاله دیدم با اسم ارسال شده. میخوام ببینم منم میتونم پیامکم رو با اسم ارسال کنم و باید چیکار کنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 دی 1399، 12:06

   بله دوست عزیز، پنل امکان ارسال به صورت شخصی‌سازی‌شده هم داره، تا شما مشتری رو با نام فامیل یا اسم کوچکش خطاب کنین.

 • Gravatar Icon

  رقیه سهلیان

  06 دی 1399، 21:58

  من کسب و کار خونگی دارم و پیج اینستاگراممو از طریق همین پنل ها معرفی کردم و خداروشکر بازخورد خوبی هم گرفتم.
  به کسب و کارهای خونگی و نوپا پیشنهاد میکنم استفاده کنند

 • Gravatar Icon

  جعفر

  06 دی 1399، 17:14

  سلام وقتتون بخیر ما تو کار مصالح ساختمونی هستیم و خیلی مخاطب زیادی نداریم مثل رستورن ها و یا بیمه
  بنظرتون پنل پیامکی برای کار ما هم میتونه مفید باشه؟ شما بانک شماره های مهندسین و صنفایی که به کار ما نزدیکه رو دارید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 دی 1399، 11:35

   بله دوست عزیز، پنل امکانی به اسم ارسال پیامک برای اصناف و مشاغل داره! پس اگر فقط برای گروه خاصی میخواین پیامک بفرستین ما بانک شماره‌های به‌روز شغل موردنظرو روی پنل در اختیارتون قرار میدیم.

 • Gravatar Icon

  فريد عباسى

  06 دی 1399، 11:57

  از اونجايي كه ارسال پيامك تبليغاتي انبوه به ليست سياه ارسال نميشوند به دليل متن تبليغات آيا در اين امكان پيامك اجازه اي هم ارسال به بلك ليست انجام نميشود يا چون خودشان اجازه ارسال را ميدهند ارسالها انجام ميشوند؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 دی 1399، 11:40

   اگر فرد تمایل داشته باشه تا در خبرنامه پیامکی عضو بشه، عددی رو میفرسته به سامانه اختصاصی و عضو خبرنامتون میشه، حالا هر موقع شما برای اعضای خبرنامه پیامک بفرستید هرکسی که موبایلش روشن باشه یا آنتن داشته باشه، پیام شما رو دریافت میکنه!

 • Gravatar Icon

  حامد جوهری

  28 آذر 1399، 23:19

  سلام وقت بخیر من پنل پیامکی شما رو دارم فقط داشتم این مقاله رو مطالعه میکردم خب من برای پیامک اجازه ای چ کاری باید انجام بدم مثلا به مخاطب بگم در صورتی که می خواین جزو مشتری های ما باشید و‌ منوی رستوران ارسال بشه کلمه ی منو.رو ارسال کنید خب من از کجا بفهمم کلمه ی منو کجا برام ارسال شده و چ جوری اتوماتیک منو رو بفرستم ایا اصلا همچنین قابلیتی رو پنل پیامکی دارند یا خیر؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 آذر 1399، 08:26

   سلام. بله دوست عزیز شما میتونین از مخاطبتون بخواین تا در صورت تمایل عضو بشه، پنل قابلیت دریافت خودکار این پیام و درج شماره در لیست مخاطبین خبرنامه پیامکی رو داره، نگران نباشید

 • Gravatar Icon

  خضر محمدی

  21 آذر 1399، 17:37

  مقالاتتون که عالیه، تقریبا یه دو ماهه که پلن من فعال شده و پشتیبانی تلفنیتون هم مثل مقالاتتون عالیه. پیج اینستاگرام هم دارین؟؟؟ 😍❤❤😍😍

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 آذر 1399، 16:23

   بله melipayamak رو در اینستاگرام سرچ کنین مارو پیدا میکنین و میتونین ویدئوهای آموزشی رو هم ببینین

 • Gravatar Icon

  ماندگار

  25 شهریور 1399، 18:58

  بسیار عالی و کارامد

 • Gravatar Icon

  بهزاد

  25 آذر 1398، 13:38

  ممنون خوب بود

  • Gravatar Icon

   زهرا جوادی

   26 آذر 1398، 10:04

   خوشحالیم که خوشتون اومده.

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید