انواع روش‌های بازاریابی و تبلیغات آموزشگاه ها

انواع روش‌های بازاریابی و تبلیغات آموزشگاه ها

Engagements Icon
213


خب، کدام یک از جملات زیر را تابه‌حال شنیدید؟!

 • زنگ زدم. تلفن اشغال بود. یک ساعت پشت سرهم زنگ زدم بگم کلاس این هفته لغو شده!
 • من اینجا نمی‌توانم به تک‌تک 500 نفر بچه‌های آموزشگاه زنگ بزنم و بگم مابقی شهریه را واریز کنند؟ خود 118 هم نمی‌تواند!
 • منشی ما 5 بار هفتۀ گذشته تماس گرفته که بگوید استاد روز کلاس را تغییر داده، اما جواب ندادید.

موسسات آموزشی و آموزشگاه‌ها با شاگردان زیادی در ارتباط هستند. اطلاع‌رسانی لغو کلاس یا تغییر زمان برگزاری کلاس، برنامۀ امتحانات، یادآوری شهریه و ... تنها بخشی از کارهای قسمت پذیرش است که وقتی تبلیغات آموزشگاه هم به آن اضافه شود، متوجه می‌شویم به زمان و هزینه زیادی نیاز داریم.

تبلیغات موسسات آموزشی و آموزشگاهامروز می‌خواهیم مفصل دربارۀ انواع روش‌های تبلیغات آموزشگاه صحبت کنیم. از هزینه بازاریابی و اطلاع‌رسانی به مراجعان بگوییم تا بتوانیم بهترین روش برای تبلیغات انتخاب کنیم.

روش‌های تبلیغات آموزشگاه‌

بیایید اول از همه درباره روش‌های تبلیغات آموزشگاه صحبت کنیم. هر موسسه آموزشی برای سرپا ماندن و کسب درآمد به تبلیغات و بازاریابی نیاز دارند. ماهم در ادامه مهم‌ترین ابزارها و روش‌هایی که برای اموزشگاهتان نیاز دارید، به شما می‌گوییم.

تبلیغات گوگل

اگر سایت دارید، تبلیغات آموزشگاه شما برای رتبۀ خوب در نتایج گوگل به گوگل ادوردز نیاز دارد. گوگل ادز پلتفرم تبلیغاتی برای نمایش سایت‌ها در جایی بالاتر از رتبه واقعی‌شان در نتایج جستجوست.

گوگل ادز بر اساس کلمات کلیدی کار می‌کند. به این ترتیب، وب‌سایت‌های مختلف می‌توانند با استفاده از کلمات کلیدی دلخواهشان در رتبه اول قرار بگیرند. البته باید برای این رتبه اول در کلمه کلیدی موردنظرتان به گوگول مثل هر تبلیغات دیگری پول بدهید.

تبلیغات گوگل ادز مثل تصویر زیر به صورت باکس کوچک AD در صدر نتایج گوگل قرار می‌گیرد. درصورتی‌که کاربر کلمه کلیدی مورد نظر را سرچ کند، سایت شما یکی از نتایج اولیست که به کاربر نمایش داده می‌شود. اگر می‌خواهید از تبلیغات گوگل استفاده کنید، پیشنهاد من به شما خدمات سایت نوین است.

 

تبلیغات گوگل برای آموزشگاه ها

ایمیل مارکتینگ

برای بسیاری از مردم، ایمیل یکی از متداول‌ترین و در دسترس‌ترین ابزارهای ارتباط است. در سال‌های اخیر با افزایش ایمیل‌های اسپم بی‌اعتمادی مردم نسبت به ایمیل‌های تبلیغاتی افزایش یافته است.

در سال 2009 پژوهشگران حوزۀ بازاریابی دیجیتالی تخمین زدند تا سال 2013، 84% از ایمیل‌ها به اسپم تبدیل می‌شوند. امروزه نرخ خواندن ایمیل‌های تبلیغاتی فقط 10% است، برای همین بسیاری از کاربران سراغ شبکه‌های اجتماعی و سوشال رفتند.

تبلیغات شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات آموزشگاه به شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و توییتر نیاز دارد. این شبکه‌ها از جدیدترین کانال‌های ارتباطی با مردم  هستند که روزبه‌روز محبوب‌تر می‌شوند. با این‌حال مخاطبین، اساتید و پرسنل یک آموزشگاه طیف گسترده‌ای از سنین متفاوت هستند. شاید بسیاری از آن‌ها به شبکه‌های اجتماعی دسترسی نداشته باشند. بنابراین این شبکه‌ها نمی‌توانند تنها روش تبلیغات آموزشگاه باشند.

البته اگر دوست دارید در سوشال مدیا تبلیغ کنید، به صفحۀ ما در دیدوگرام مراجعه کنید. بخشی از شاگردان و مشتریان موسسه شما در همین شبکه‌ها فعال هستند و بخشی از تبلیغات شما نه "همه" آن باید روی سوشال مدیا تمرکز کند.

مزایای بازاریابی پیامکی

حالا بیایید در کنار دیگر روش‌های تبلیغات آموزشگاه با روش جدیدی که شاید کمتر درباره‌اش بدانید، صحبت کنیم. بازاریابی پیامکی یکی از مناسب‌ترین روش‌های بازاریابیست که در ادامه با مزایایش آشنا می‌شویم.

تبلیغات و جذب مشتری

یکی از مهم‌ترین کاربردهای تبلیغات آموزشگاه جذب مشتری است. سامانه پیامکی تعرفه مناسبی دارد و برای جذب مشتری پیشنهاد می‌شود. سامانه ابزاری به نام ارسال انبوه دارد که تاثیر خوبی در جذب مشتری دارد. تقریباً 98% پیامک‌ها خوانده می‌شود. پس بیایید از این فرصت استفاده کنید و با هزینه مناسب برای جذب مشتری، پیامک هدفمند انبوه با متن جذاب و کوتاه بفرستید.

راهنمای نوشتن بهترین متن‌ تبلیغاتی برای پیامک‌حتما بخوانید: راهنمای نوشتن بهترین متن‌ تبلیغاتی برای پیامک‌

اطلاع‌رسانی شروع دوره

تبلیغات آموزشگاههر آموزشگاهی نیاز به اطلاع‌رسانی دارد تا مشکلاتی که اول مقاله گفتیم، اتفاق نیفتد! اطلاع‌رسانی کلاس، دوره، زمان پرداخت شهریه، زمان امتحانات و هر چیزی که باید به گوش شاگران برسد، با پنل پیامکی انجام شدنیست. فقط کافیست که پنل آموزشگاه، دفترچه تلفن شاگردان را به تفکیک کلاس و دوره داشته باشد. حالا هر چیزی که لازم است را می‌توانید از طریق پنل برای هر گروه دفترچه که می‌خواهید، بفرستید و این پیام تا 15 دقیقه به دست همه می‌رسد.

نظرسنجی دوره‌ها و کلاس

تبلیغات آموزشگاهنظرسنجی هر کلاس و دوره‌ای که برگزار شود، نه تنها در رضایت مراجعان تاثیر خوبی دارد بلکه یک راهمکار مهم تبلیغات آموزشگاه است. در واقع در تمام کسب‌وکارها نظرسنجی، تاثیر به‌سزایی در رشد و پیشرفت آن کار دارد. اما در مورد آموزشگاه‌ها قضیه خیلی جدی‌ترست چون یکی از محورهای اصلی درآمد آموزشگاه حول نظرسنجی می‌چرخد. در حقیقت، نظرسنجیست که همه چیز را در آموزشگاه تعیین می‌کند.

شما با پنل پیامکی می‌تواند بعد از پایان هر دوره و کلاس از شاگردان نظرسنجی کنید. براساس این نظرسنجی‌ها در مورد اساتید تصمیم‌گیری کنید. اگر می‌بینید سه ترم مداوم بچه‌های چند کلاس از استاد فتوشاپ راضی نیستند، قطعاً با این استاد باید قطع همکاری کنید. نظرسنجی پیامکی تقریباً آسان است. باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود. از همه مهم‌تر با این روش حالا آرشیوی از تمام نظرسنجی‌ها دارید و می‌توانید هر زمان که لازم شد از آن استفاده کنید.

پیاده‌سازی مراحل اتوماسیون مالی

چه راهی بهتر از این که از طریق پیامک شاگردان را از وضعیت مالی‌شان آگاه کنید. اگر قرار است شاگردان شهریه خود را ماهانه و اقساطی پرداخت کنند به راحتی با ارسال یک پیامک تاریخ اقساطشان را به آنها یادآوری کنید. ارسال زماندار برای همین نیاز طراحی شده و معمولاً برای یادآوری مهم استفاده می‌شود.

نتیجه استفاده از بهترین روش‌های تبلیغات آموزشگاه

تبلیغات موسسات آموزشی و آموزشگاهتا اینجا حتماً به‌خوبی با روش‌های تبلیغات آموزشگاه آشنا شدید. شما برای آموزشگاهتان می‌توانید از تبلیغات گوگل، شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات محیطی مثل پخش تراکت برای آموزشگاهتان استفاده کنید. بااین‌حال اگر می‌خواهید تبلیغات هدفمند داشته باشید، از سرویسی استفاده کنید که علاوه‌بر تبلیغ شرایط اطلاع‌رسانی را هم برایتان فراهم کند باید از پنل پیامکی استفاده کنید.

برای دریافت سامانه پیامکی می‌توانید از شرکت ملی پیامک کمک بگیرید. ملی پیامک یکی از سامانه‌های ارائه‌دهندۀ پنل‌های پیامکیست که آموزش کار با پنل، ارسال پیام و تبلیغات اس ام اسی را به صورت ویدئویی در آپارات و نوشتاری در کتاب بازاریابی پیامکی برایتان آماده کرده است. در صورتی که نیاز به مشاوره اختصاصی در این مورد دارید، در انتهای همین متن برایمان بنویسید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید تا در این مورد راهنمایی‌تان کنیم.

 

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
95دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  فاطمه غلامی

  19 شهریور 1400، 15:55

  سلام وقتتون بخیر؛ من یه آموزشگاه موسیقی دارم و توی زمینه های مختلفی فعالیت میکنم و قصد دارم کلاس های حضوری برای افراد vip با کم ترین تعداد برگزار کنم چون درصد یادگیری توی حضوری خیلی بیشتر هستش نسبت به آنلاین میخواستم بدونم آیا برای این کار اول باید به دانشجو های خودم ارسال پیامک داشته باشم بعد به صورت منطقه ایی ارسال کنم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:21

   درود بر شما،
   بله دقیقا کاری که خودتون میگید باید انجام شه خیلی استراتژی خوبیه.
   اول به هنرآموزای خودتون پیامک بدید، بعد منطقه‌ای ارسال کنید، کد تخفیف داخل متن پیامک بگذارید، اگر آموزشگاهتون دخترانه یا پسرانه است ارسال به تفکیک جنسیت داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  مجید خاکپور

  13 شهریور 1400، 09:57

  سلام امکان پاسخ خودکار هم میتونیم داشته باشیم؟
  صرفا نمیخوایم دریافت پیامک باشه و قصد ارسال پاسخ مشخص شده هم میخوایم داشته باشیم.
  کدوم پنل مناسب هستش؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:19

   درود بر شما،
   برای این کار باید یک خط اختصاصی داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  کاکاوند

  10 شهریور 1400، 09:12

  باسلام وقتتون بخیر
  کار من فروش محصولات موسیقی هستش و این کار هم به صورت تک فروشی شروع کردم به نظر شما من به چه کسب و کار هایی باید ارسال پیامک انجام بدم که خوب باشه؟ شما بانک شماره های اصناف رو داخل پنل دارید؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:19

   درود بر شما،
   بله ما انواع و اقسام بانک شماره‌ها رو داریم . میتونید به بانک شماره آموزشگاه‌های موسیقی پیامک بزنید یا فروشگاه‌های صنایع دستی

 • Gravatar Icon

  حسین صوفی

  07 شهریور 1400، 09:44

  سلام وقت بخیر
  من میخوام پنلرو به سایت خودم متصل کنم زبان برنامه نویسی من وردپرس هست
  ایا این مورد امکان پذیر هست و ایا خطی که به ما تخصیص داده میشه خدماتی وهست یا تبلیغاتی ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:18

   درود بر شما،
   برای این کار باید از وبسرویس استفاده کنید. به این صورت که یه پنل اقتصادی یا بالاتر می‌خرید و سایت خودتون رو متصل می‌کنید به وبسرویس. حالا میتونید از خطوط خدماتی اشتراکی ملی پیامک استفاده کنید یا خودتون خط خدماتی اختصاصی تهیه کنید.

 • Gravatar Icon

  حسام اسدی

  04 شهریور 1400، 09:27

  برای استفاده از ایمیل مارکتینگ هم میبایست پنل پیامکی خریداری کنیم؟
  اگه به این ترتیب هست کدوم پنل باید خریداری گردد که این ویژگی دارامیباشد؟
  سپاس

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:37

   سلام دوست عزیز،
   ما خدمات ایمیل مارکتینگ رو ارائه نمی‌دیم اما می‌تونید خودتون برای مشتریان قدیمی ایمیل بفرستید.

 • Gravatar Icon

  بختیاری

  02 شهریور 1400، 14:19

  سلام وقت بخیر
  ما آموزشگاه هنرهای دستی داریم
  میخوایم تبلیغات کنیم براشون.
  آیا پیام در واتس اپ دارید شما؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:36

   درود بر شما،
   خیر فقط پیامک تبلیغاتی داریم.

 • Gravatar Icon

  مصطفی فرجی

  02 شهریور 1400، 10:12

  سلام من برای اموزشگاه رانندگی خودم این پنل رو میخوام فقط میخوام روز قبل برگذاری کلاس ها و اموزش ها به مخاطب های هر گروه پیامک یادآوری ارسال کنم در پنل شما امکان پذیر هست

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:21

   درود بر شما،
   بله دوست عزیز می‌تونید این کار رو با استفاده از پنل پیامکی انجام بدید.

 • Gravatar Icon

  haghighi

  01 شهریور 1400، 09:38

  من فکر میکردم پنل پیامکی فقط برای اصناف رستوران ها و اسنپه از بس از این مجموعه ها پیام تبلیغاتی دریافت کردم.
  حتما تست میکنم و امیدوارم نتیجه خوبی بده

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:01

   درود بر شما،
   خیر تقیربا تمام کسب‌وکارها می‌تونن از پیامک تبلیغاتی استفاده کنن.
   امیدوارم موفق باشید.

 • Gravatar Icon

  شیما طلایی

  31 مرداد 1400، 18:19

  سلام وقتتون بخیر امیدوارم خوب باشید من تازه اقدام به افتتاح یک آموزشگاه خیاطی کردم اما اصلا کسی استقبال نمی کنه کلی هم هزینه کردم و اساتید واقعا ماهر و خوبی هم دارم به نظرتون پیامک می تونه موثر باشه در معرفی و جذب کارا»وز برای من ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:00

   درود بر شما،
   بله قطعا فقط اینکه دو تا نکته رو برای ارسال پیامک فراموش نکنید: یک اینکه به تفکیک جنسیت پیامک بفرستید. مثلا اگر آموزشگاه خیاطی زنانه دارید، به خانم‌ها و اگر آموزشگاه شما مخصوص آقایانه فقط به مردان پیامک بفرستید. نکته دوم اینکه منطقه خودتون رو هدف قرار بدید.
   اگر بتونید یک کد تخفیف هم داخل متن پیامک بگذارید که افراد ترغیب بشن ثبت‌نام کنن عالیه.

 • Gravatar Icon

  خیری زاده

  31 مرداد 1400، 18:17

  سلام من به صورت خصوصی اموزش رانندگی می دم درواقع مهارت های رانندگی رو به افرادی که خودشون گواهی نامه دارند اما تسلط کافی در رانندگی ندارن می دم آیا با پنل پیامکی شما می تونم تبلیغات داشته باشم یا خیر ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 11:59

   درود بر شما،
   برای این مورد باید مجوز آموزشگاه رانندگی یا مرببی‌گری داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  سلمان نژاد

  31 مرداد 1400، 18:15

  اگر یک آموزشگاه زبان دخترانه در یک شهر کوچک داشته باشیم چطوری می تونیم به جمعیت اون شهر پیامک بزنیم به نحوی که به دستشون برسه این پیامک ها ممنون میشم منو راهنمایی کنید تشکر

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 11:58

   درود بر شما،
   می‌تونید از بانک شماره تفکیک جنسیت استفاده کنید داخل شهر خودتون. همچنین ارسال پیامک زنده هم میتونه برای شما خیلی مفید باشه چون هم شهر و منطقه رو هدف قرار میده و هم میتونید داخلش تفکیک جنسیت و بازه سنی اعمال کنید.

 • Gravatar Icon

  پوریا توکلی

  30 مرداد 1400، 19:43

  سوالی که من داشتم ازتون میخواستم بدونم آیا امکانش هست از خط خدماتی استفاده کنم ولی نرم‌افزار و سایتی ندارم فقط میخوام اطلاع رسانی جلسات رو داشته باشم برای دانشجویان

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:11

   درود بر شما،
   بله با اسم شرکت و شماره خودتون می‌تونید از امکان ارسال از طریق پترن به افراد پیامک اطلاع‌رسانی بفرستید.

 • Gravatar Icon

  شیاسی

  30 مرداد 1400، 16:57

  سلام ممنون از مقاله تون
  سوالی که پیش میاد بایت این تبلیغات شبکه های اجتماعیه که در مقاله تون گفتین
  پنل های شما این قایلیت رو داره که مثلا شماره رو در شبکه هیا اجتماعی بذاریم و پاسخ خودکار داشته باشه بابت دریافتی ها؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:22

   سلام دوست عزیز،
   بله می‌تونید از قابلیت منشی و منشی هوشمند استفاده کنید برای این کار.

 • Gravatar Icon

  امانی

  25 مرداد 1400، 18:20

  من از تبلیغات پیامکی استفاده میکنم
  میخوام از تبلیغات ایمیلی هم استفاده کنم ولی میخوام همزمان باهم باشه و نوتیف هاش باهم ارسال بشه؟
  بنظر شما این کار انجام شدنی هست؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:10

   درود بر شما،
   میتونید پیامک زماندار تنظیم کنید و از طرف ایمیل هم روی گزینه schedule بزنید و هر دو رو در یک زمان ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  اموزشگه فنی و حرفه ای سمین

  06 مرداد 1400، 17:44

  با عرض ادب
  من برای اتوماسیون مالی اموزشگاه فنی و حرفه ای که دارم از نرم افزار هلو استفاده میکنم نرم افزار هلو امکان وب سرویس و ارسال پیامک از طریق نرم افزار را دارد من میخواستم ازتون جویا بشم ایا ملی پیامک بابته بحث وب سرویس و ارسال پیامک از طریق این نرم افزار قادربه همکاری با اموزشگاه ما میباشد؟
  ممنون میشم پاسخگوی درخواست بنده باشید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 مرداد 1400، 09:44

   سلام خدمت شما
   بله دوست عزیز، امکان‌پذیره!

 • Gravatar Icon

  کریمی

  05 مرداد 1400، 21:25

  الان همه اطلاع رسانی ها دیگه از همین طریق انجام میشه
  من خودم سایت یک درمانگاهی زیر نظرمه که همه نوبت دهیه و واریز وجه و … همه کاراش از سایت و به وسیله پیامک ارسال میشه
  ایمیل سخته واقعا استفاده ازش برای کاربرا

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 مرداد 1400، 12:26

   بله درسته! ایمیل هم کاربرد داره منتهی الآن پیامک خیلی سریع‌تر و راحت‌تره!

 • Gravatar Icon

  آموزشگاه زبان ادیب

  23 تیر 1400، 14:43

  سلام و عرض ادب
  اینجانب مدیر تبلیغات آموزشگاه زبان ادیب هستم. برای این آموزشگاه کدوم یکی از پنل‌های پیامکی رو پیشنهاد میدید؟ همچنین ما یک نرم افزار به نام tice تهیه کردیم و پیشنهاد این نرم افزار برای اتصال به پیامک، سامانه شما بوده است. با توجه به اینکه برخی از افراد پیامک های سیمکارت خود را مسدود کرده اند، آیا شما تدابیری برای این مورد اندیشیده اید؟
  با تشکر

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 11:55

   درود بر شما،
   پنل پیامکی شرکتی رو میتونید استفاده کنید چون هم امکانات کاملی داره هم تعرفه هر پیامک توش کمتر هست.
   برای استفاده از نرم‌افزار هم میتونید به وبسرویس متصل بشید که از خطوط خدماتی اشتراکی ملی پیامک ارسال داشته باشید و به لیست سیاه یا همون افرادی که پیامک‌ها رو مسدود کردن هم ارسال بشه.

 • Gravatar Icon

  رضا خزانه

  14 تیر 1400، 13:21

  سلام وقتتون بخیر؛
  ما یک آموزشگاه زبان داریم که توی این دوره کرونا بسته هستش و ما کلاس هامون رو به صورت مجازی برگزار میکنیم میخواستیم برای اطلاع رسانی به دانشجوهای خودمون موقع برگزاری کلاس ارسال پیامک انجام بدیم آیا این امکان هست که بتونیم از خط خدماتی شما استفاده کنیم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 مرداد 1400، 09:52

   سلام وقت شما هم بخیر
   دوست عزیز برای دریافت شرایط خدماتی، لطفاً با بخش فروش یا پشتیبانی 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  فاطمه شرقی

  14 تیر 1400، 12:44

  سلام ما تازه کسب و کارمون رو راه اندازی کردیم و در زمینه فروش لوازم خانگی فعالیت داریم و یه پیج اینستاگرام هم راه اندازی کردیم و چندتا پستی درج کردیم.
  سایت در دست اقدام هستش و محتوای زیادی نداره حالا بنظر شما اول از کدوم روش بازاریابی استارت کار رو بزنیم برای تبلیغات؟
  برنامه نویسمون گفته 100% از پنل های شما برای وب سرویس استفاده کنم ولی برای تبلیغات لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 مرداد 1400، 09:59

   بسیار عالی، برای شروع تبلیغات، ابزار پنل اس ام اس برای تبلیغ کسب و کارتون به همشهری و هم محله‌ای‌های شما خیلی میتونه موثر واقع بشه!

 • Gravatar Icon

  موسسه خیریه نور شرق

  14 تیر 1400، 12:34

  روزبخیر ما موسسه خیریه داریم برای اتوماسیون مالی و ارسال قبض ها و فاکتور ها برای خیرینی که مبلغ پرداخت میکنند میتونم از پنل پیامکی استفاده کنم؟
  روش اتصالش به چه ترتیبه اگر اشتباه نکنم نیاز به پننلی دارم که قابلیت وب سرویس داشته باشه
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 مرداد 1400، 10:06

   سلام خدمت شما
   پیشنهاد می‌کنم برای مشاوره دقیق و فنی و شرایط وب‌سرویس، لطفا با شماره 02163404 و بخش فروش تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  الهه حسینی

  14 تیر 1400، 12:12

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم که ملی پیامک این ایمیل مارکتینگ رو داره|؟ و شرایطش به چه نحوی میشه فعالش کرد
  و هینطور که شما علاوه بر ارسال پیامک ارسال به واتساپ یا تلگرام رو هم دارید؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:38

   سلام دوست عزیز،
   خیر ما فقط تبلیغات پیامکی داریم. برای این دو مورد باید به آژانس‌ها و شرکت‌های دیگه مراجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  راحله سروی

  14 تیر 1400، 11:20

  من قصد دارم برای هر درسی که تدریس میشه تو اموزشگاه یک واژه ی خاصی ایجاد کنم که هر کسی هر درسی که مد نظر داشت اونو ارسال کنه و ساعت و و روز کلاس براش یه صورت پیامک براش ارسال بشه قبلا شنیده بودم داخل پنل ی بخشی هست به اس منشی این کارو انجام میده می خواستم بدونم امکان پذیر هست ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 11:54

   سلام دوست عزیز،
   بله این امکان اسمش منشی و منشی هوشمنده. میتونید از داخل پنل ازش استفاده کنید. آموزشش رو هم داریم که بتونید به سادگی کارتون رو انجام بدید.

 • Gravatar Icon

  علی شمسی

  13 تیر 1400، 18:55

  قبلا برای من خیلی پیام میومد از کافیران که عدد 4 رو بفرست منو رو برات ارسال کنیم
  منم هرسری منو رو میگرفتم و غذاهای روزشون رو سفارش میدادم
  به نظرم کار باحالی بود

 • Gravatar Icon

  محمدهادی یورتچی

  13 تیر 1400، 18:52

  ایمیل مارکتینگ خوبه ولی خب کسی نمیبینه. حداقل تو ایران.
  ولی اس ام اس اونم با شماره های تبلیغاتی، همه رو مشتاق میکنه ببینن چیه.
  بنابراین بازدهیش بهتره حداقل برای من…

 • Gravatar Icon

  علی محرمی

  20 اسفند 1399، 15:04

  سلام؛ من تی یک آموزشگاه کار میکنم و قرار هست که دانشجوها به اساتید امتیاز بدم از طریق پیامک و این امتیاز ها تیو یک نموداردر سایت نمایش داده بشه آیا برای این مورد باید کار خاصی انجام بدم تیو پنل یا این که نیاز به دانش برنامه نویسی داره

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 12:16

   بله دوست عزیز، می‌تونید از ابزار امتیاز دهی داخل پنل کاربریتون استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  پرویز تاجعلی زاده

  19 اسفند 1399، 16:28

  سلام وقتتون بخیر
  آیا امکان اتصال پنل به نرم افزار مدیریتی دانشگاه وجود داره؟ که در موارد خاص، مثل اعلام بدهی، اعلام شروع ثبت نام، اعلام زمان حذف‌اضافه و … پیامک به دانشجوهای ثبت نام شده توی همون ترم جاری رو داشته باشه؟ در این صورت دانشجوهایی که پیامک های تبلیغاتیشون رو بلاک کردن چه راهکاری دارین؟
  با سپاس بی کران

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 اسفند 1399، 10:38

   بله دوست عزیز
   با تیم وب‌سرویس 02163404 تماس بگیرید تا در این مورد راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  ریاحی

  19 اسفند 1399، 13:07

  وقتتون بخیر باشه ممنون از مقاله مفید و خوبتون می خواستم بدونم برای آموزشگاه هنرم که نقاشی و موسیقی تدریس می کنم چطور می تونم از ارسال پیامک استفاده کنم که بتونم راحت مشتری و هنرجو جذب کنم از ایمیل مارکتینگ استفاده کردم همونطور که شما اعلام کردین اما نتیجه دلخواهم رو بدست نیاوردم ورودی از طریق سایت هم نمی تونه خیلی کمک کنه به جذب هنرجو می خواستم بدونم به نظرتون آیا پیامک می تونه کمک کنند باشه یا نه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 13:51

   دوست عزیز باید همه روش‌ها رُ باهم استفاده کنید
   بهتره سایت داشته باشید، در کنارش حتماً پیج اینستاگرام فعالی داشته باشید و با پنل پیامکی شروع به تبلیغات کنید.
   ابزارهای تبلیغاتی پنل وسیع‌تره و قیمت بهتری هم داره

 • Gravatar Icon

  تاييدي

  18 اسفند 1399، 18:40

  من از خدماتتون استفاده میکنم
  آیا ایمیل مارکتینگ رو هم خود ملی پیامک ارسال میکنه یا نه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   15 فروردین 1400، 09:25

   خیر دوست عزیز، در حوزه بازاریابی پیامکی می‌تونیم راهنمایی‌تون کنیم

 • Gravatar Icon

  بهاره تبری

  16 اسفند 1399، 15:12

  سلام ممنون از مقاله تون سوالی ازتون داشتم بایت این نظرسنجی که در مقاله تون توضیح داده بودید
  نظرسنجی شما این قایلیت رو داره که مثلا به ما نمودار انلاین بده تا بتونه پزینه هارو روی نمودار به ما نمایش بده و به صورت آنلاین هرکس گزینه ای رو انتخاب میکنه روی نمودار نمایش داده بشه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 اسفند 1399، 11:55

   دوست عزیز بعد از نظرسنجی نمودار بررسی و مقایسه گزینه‌ها در اختیارتون قرار می‌گیره

 • Gravatar Icon

  یاسر محمدی

  15 اسفند 1399، 17:05

  درود فراوان بر شما و همکاراتون
  من یک اموزشگاه رانندگی در شهرستان ابهر دارم و تونستم با تبلیغات پیامکی مشتری های خوبی توی شهرستانمون جذب کنم.
  کار با پنل هم با وجود ویدیو های اموزشیتون بسیار راحت هستش .
  درکل با تشکر از مجموعه خوبتون و همکارای صبورتون

 • Gravatar Icon

  بنفشه الله نژاد

  11 اسفند 1399، 09:49

  ببخشید اسم این ماژول که عدد 1 بفرستن متن پیامک مورد نظر ما ارسال بشه چیه؟
  و اینکه کدوم از یک پنلاتون این مورد دارن که من تهیه کنم ؟
  تشکر از راهنمایی شما.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 اسفند 1399، 10:18

   دوست عزیز ماژول منشی هوشمند و ماژول تحلیلگر رُ در قسمت ابزار ویژه می‌تونید استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  رقیه بابایی

  11 اسفند 1399، 09:25

  سلام من برای آموزشگاهمون از تبلیغات گوگل استفاده کردیم که به شدت گرون تموم شد
  تبلیغات شبکه های اجتماعی هم همینطور ماشالله اینفلوئنسرها دندون گردن
  حالا بنظرتون تبلیغات پیامکی به این ارزونی میتونه جذب مشتری داشته باشه برامون؟
  هزینه پنل های پیامکی شما یک دهم شبکه های اجتماعی هم نیست

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 اسفند 1399، 10:37

   دوست عزیز برای نتیجه گرفتن از بازاریابی پیامکی باید حتما برنامه و استراتژی مشخصی داشته باشید. پیشنهاد می‌کنم برای شروع کار حتماً کتاب بازاریابی پیامکی که لینکش رُ گذاشتم براتون، مطالعه کنید.

 • Gravatar Icon

  امیر پیری

  26 بهمن 1399، 23:04

  شما تبلیغات گوگل هم انجام میدید؟
  هزینه هاش چجوریه؟
  الان صرف میکنه با این قیمت دلار؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 بهمن 1399، 08:37

   دوست عزیز برای گوکل ادز با 02163404 تماس بگیرید و با همکاران بخش نوین صحبت کنید. ما تبلیغات گوکل انجام نمی‌دیم

 • Gravatar Icon

  محمد آبشتن

  20 بهمن 1399، 19:47

  باسلام؛ من یه کاری رو به تازگی شروه کردم و آموزش گیتار الکتریک میدم و زمینه آموزش من هم چیزی نیست که همه پسند باشه و اصولا کسانی خوششون میاد که از این نوع موسیقی خوششون بیاد میخواستم بدونم آیا راهکاری هست که تا جای ممکن بتونم به این نوع افراد ارسال پیامک انجام بدم یا این که باید از همون منطقه هدفمند اراسل کنم و پیامپ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   21 بهمن 1399، 09:08

   دوست عزیز برای این راهکار می‌تونید از پیامپ و ارسال هدفمند استفاده کنید ولی دسته‌بندی نوازنده‌های گیتار روی سایت نیست

 • Gravatar Icon

  فریبرزیان

  13 بهمن 1399، 22:07

  من خودم دانش اموز اموزشگاه زبان کیش هستم و از طریق همین پیامک ها با این مجموعه اشنا شدم . خودمم برام سوال بود که این پیامک تبلیغاتیا چیه داستانشون که با یه جست و جو ساده با سایت شما اشنا شدم و برای کسب و کار خودم تبلیغات کردم با تشکر از تیم ملی پیامک.

 • Gravatar Icon

  مهری

  13 بهمن 1399، 09:56

  سلام خسته نباشین آموزشگاه خیاطی ما تازه راه اندازی شده و هنوز مجوز ها کاملا صادر نشده لطفا بفرمایین ما میتونیم از پنل های شما استفاده کنیم(تبلیغات و وب سایتمون برای ثبت نام اینترنتی) و اگر خیر بفرمایین دقیقا چه مجوزهایی نیازه
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 بهمن 1399، 08:42

   دوست عزیز اگر سایتتون ای نماد و درگاه پرداخت داره، با تیم وب‌سرویس 02163404 تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  بروجردی

  13 بهمن 1399، 09:40

  سلام عصر بخیر من مدیر یک اموزشگاه زبان در شرق تهران هستم و سوالی دارم از خدمتتون فرمایشات شما برای ارسال پیامک مثلا برای شهریه دانش اموزان کلاس های زبان خوندم و کاملا متوجه شدم با اپلود شماره های دانش اموزان و نوشتن متن پیامکی میتونیم پیامک هامونو به شماره های مورد نظر ارسال کنیم الان سوال بنده اینه ایا شما نرم افزاری هم دارید که با بتونیم اتصال بدیم به پنل پیامکی و به صورت خودکار پیامک ها ارسال شود یا اینکه اصلا داخل پنل ماژولی هست به صورت خودکار این کار را انجام دهد؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   13 بهمن 1399، 10:48

   دوست عزیز باید از خدمات وب‌سرویس استفاده کنید، با 02163404 تماس بگیرید، همکاران تیم‌ وب‌سرویس برای اتصال پنل و سایت راهنمایی‌تون می‌کنند

 • Gravatar Icon

  محمد رنجی زاده

  11 بهمن 1399، 23:30

  سلام خوب هستین؟ یه سوال از مقاله ی خیلی خوبی که نوشتین دارم. البته اینو بگم که 2 ساله از ملی پیامک استفاده میکنم و راضیم خداروشکر
  میخواستم بدونم که شما ایمیل مارکتینگ هم انجام میدین؟ تو پنل میشه به ایمیل ها فرستاد؟ چون توضیحش در حد یه پاراگراف بودش دقیق منظورش رو نفهمیدم. چون از پنلتون راضیم، میخوام ایمیل مارکتینگ هم شما برام انجام بدین که اگه خوب باشه، باهاتون همکاری خودمو زیادتر کنم. سلام بنده رو به همکاران پشتیبانتون برسونید، واقعا دلسوز و مهربونن.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 بهمن 1399، 09:10

   سلام، نه متاسفانه ما در حوزه ایمیل مارکتینگ فعال نیستیم

 • Gravatar Icon

  ramin

  11 بهمن 1399، 11:17

  همه ی مواردی که در خصوص ارسال پیامک توضیح دادید مثل نظرسنجی خیلی کارآمد هستش تا بتونیم اطلاع سانی هامون رو انجام بدیم
  من خودم از نظرسنجی ملی پیامک استفاده میکنم برای کالاهایی که میفروشم که ببینم مشتریانم کدوم یکی از کالاهایی که میفروشیم رو بیشتر دوست دارند تا من بتونم خدمات بهتری بهشون ارائه بدم.

 • Gravatar Icon

  لاله

  30 دی 1399، 20:54

  سلام من یک اموزشگاه رانندگی دارم میخوام وقتی کسی ثبت نام میکنه تایم کلاس هاش و اقساط شهریه هاش براشون پیامک کنم چه جوری شماره هارو می تونم وارد پنل کنم و ایا امکان هست با اسم خود فرد براشون پیامک تبلیغاتی بفرستیم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 بهمن 1399، 16:32

   بله دوست عزیز، پیامتون رو می‌تونید با ابزار متناظر بفرستید

 • Gravatar Icon

  اموزشگاه موسیقی ارمین

  30 دی 1399، 17:25

  من یه آموزشگاه موسیقی برای کودکان برای کودکان دارم. چجوری میتونم جوری پیامک رو ارسال کنم که مطمئن بشم به ساکنای منطقه خودم بره؟
  یعنی جای پرت ارسال نشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 اسفند 1399، 16:12

   دوست عزیز از ابزار منطقه‌ای یعنی ارسال از روی نقشه و ارسال کدپستی می‌تونید برای تبلیغات محله‌ای استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  جواد رحمتی

  30 دی 1399، 15:42

  سلام من اموزشگاه رانندگی دارم این پنل مناسب بنده هم می تونه باشه و این که من از کجا مطمئن بشم پیامک میرسه به دست اون فرد یا نه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   13 اسفند 1399، 09:07

   دوست عزیز بعد از ارسال، تیک فایل گزارش رُ بزنید تا اطلاعات جزئی ارسال در اختیارتون قرار بگیره

 • Gravatar Icon

  Saharii

  30 دی 1399، 15:33

  پیامک بهترین راه برای تبلیغات هست من آموزشگاه رانندگی دارم . اولش شروع کردم پیامک تخفیف افتتاحیه فرستادم برای اهالی محل و کسانی که 18 ساله بودن . خیلی جواب داد و خیلی ها سرازیر شدن برای ثبت نام توی آموزشگاه باید راهش رو بلد باشی تا پیامک بتونه کمکت کنه و گرنه اینم می تونه فقط برات هزینه اضافی بتراشه و آخرش هیچ فایده ای نداشته باشه. در کل از اس ام اس مارکتینگ خیلی راضی ام

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   18 اسفند 1399، 16:29

   دوست عزیز فعلاً ارسال پیام با فیلتر سن و جنس غیرفعاله

 • Gravatar Icon

  خیری

  30 دی 1399، 15:24

  به نظر من پیامک بهترین راهکار برای تبلیغات و باازرایابی هست بنده خودم یک آموزشگاه کامپوتر و حسابدار در شهر کرج دارم . اولش اصلا نتیجه ای از هیچ کدوم از روشهای تبلیغاتی نمی گرفتم چون راهش رو بلد نبودم . اولش شروع کردم کلی هزینه کردم برای تراکت و بروشور اما الان که دارم نگاه می کنم می بینم که هیچ فایده ای نداشته برام و فقط پول خرج کردم در حالی که توی اس ام اس مارکتینگ شما هزینه هاتون هدر نمی ره .

 • Gravatar Icon

  عطیه سماوات

  08 دی 1399، 01:15

  من یه اموزشگاه اشپزی و شیرینی پزی دارم و از وقتی کرونا وارد زندگیامون شد پنل شمارو خریدم و استفاده کردم و قتی قرار بر کنسلی کلاسها شد به همه دانشجویان پیام زدمو خبر کنسلی دادم و بعدم تصمیم گرفتم توو این شرایط به صورت انلاین اموزشامو ادامه بدم بازهم از پنل شما استفاده کردم و پیامک اطلاع رسانی اموزش های انلاینو که داخلش لینک صفحه اینستاگرامم بودو به دانشجویام دادم خداروشکر برام مفید بودو تونستم با دانشجویام همچنان با توجه به شرایط کرونا ارتباطمو حفظ کنم.
  ممنون ازتون

 • Gravatar Icon

  صادق حبیبی

  05 دی 1399، 16:58

  من آموزشگاه موسیقی دارم و برای سایت آموزشگاه تبلیغات گوگل رو با بخش نوین شما کار کردم و از کارشون راضی بودم فقط بحثی که هست آیا من میتونم به اطراف آموزشگام ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشم، یا این که حتما باید شماره خودم داشته باشم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 دی 1399، 09:04

   سلام دوست عزیز، نه نیازی نیست که شماره‌های خودتون رو داشته باشید، اگر ساکن تهران یا کلانشهرها هستید، میتونین از ابزار ارسال پیام از روی نقشه استفاده کنین و برای منطقه مورد نظرتون هر تعداد که میخواین پیامک ارسال کنین!

 • Gravatar Icon

  مهشید بیاتی

  02 دی 1399، 08:58

  سلام ما برای آموزشگاه زبان میخوایم از پنل های پیامکی شما استفاده کنیم و شنیدیم که حتی اگر فردی با میل خودش شماره ای در آموزشگاه ما بذاره برای اطلاع رسانی های دوره های جدید ولی از طرفی خطش رو هم بسته باشه بازم پیامک ما رو دریافت نمیکنه
  آخه چراااا؟؟
  برای رفع این مشکل چه پیشنهادی دارید؟ آموزشگاه ما کاملا قانونی و معتبره

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 دی 1399، 12:30

   سلام، اگر آموزشگاهتون وب‌سایت داشته باشه، با استفاده از وب‌سرویس پیامکی برای کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی رو مسدود کرده باشن میتونین پیام بفرستین

 • Gravatar Icon

  بهروز

  01 دی 1399، 21:55

  خب ما امورشگاه هستیم که نیاز به ارسال به لیست سیاه داریم با توجه به شرایط موجود شما چه راهی رو به جز خدماتی کردن خط به ما پیشنهاد میدین؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1399، 12:07

   دوست عزیز برای مشاوره راجع به خط خدماتی و شرایط فعلی آموزشگاهتون و متون ارسالی، با ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرین و با بخش فروش یا پشتیبانی صحبت کنین

 • Gravatar Icon

  كاوه دادگر

  30 آذر 1399، 01:17

  يه پيشنهاد عالى براى آموزشگاه ها
  من خودم از اين امكان يادآوري تاريخ شهريه استفاده ميكنم واقعا كارمون خيلى راحت شده. تعداد شاگرداى ما واقعا زياده و خيلى زمان بر بود تماس گرفتن باهاشون كه با خريد پنل پيامكى اين مورد براى ما خيلى راحت شد.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 11:38

   بله، پنل اس ام اس برای آموزشگاه‌ها و موسسات هم خوبه هم هزینه‌های جانبی رو کم میکنه!

 • Gravatar Icon

  فرانک درستی

  28 آذر 1399، 18:00

  خیلی عالی و مفید بنده یک دفتر بیمه دارم که میخوام برای سر رسید هر فردی بهش پیامک ارسال بشه بهش اطلاع داده بشه که موعود سر رسید اون بیمه رسیده و زودتر اقدام کنه با توجه به مطالب شما فکر میکنم این مورد به درد من هم میخوره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 آذر 1399، 09:01

   بله دوست عزیز، بعد خرید پنل می‌تونین از ارسال زماندار استفاده کنین و پیامکای یادآوری خودکار برای مخاطب ارسال میشه

 • Gravatar Icon

  محبی

  19 آذر 1399، 23:55

  مقالتون درباره کاربرد سامانه پیامکی برای مدارس و آموزشگاه ها بود که خیلی خوب بود. من مدرسه فوتبال دارم، مربی فوتبال هستم. میخواستم موقعهایی که زمین تعطیل میشه یا بارندگی میشه به اولیای فوتبالیستام اس ام اس بفرستم که در جریان باشن.
  فقط تعدادشون زیاده. دفترچه تلفن سامانتون؟ میشه به اسم خودشون اس ام اس فرستاد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 آذر 1399، 09:43

   سلام، بله شما میتونین شماره شاگردهاتون رو در قسمت دفترچه تلفن سامانه وارد کنین و هر موقع خواستید برای پنل مشخص کنین که پیامک رو برای شماره‌های دفترچه تلفن بفرسته!
   امکان شخصی سازی پیام و ارسال به اسم مخاطبتون هم هست و میتونین در متن پیامک اسم شاگرداتون رو بیارین

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید