30% تخفیف ویژه خرید سامانه پیامکی، ملی پیامک در کنار کسب و کار ها
مشاهده تعرفه‌ها

سایر مقالات

مقالات سرگرم‌کننده و آموزندۀ ما که به طور مستقیم به بازاریابی و تبلیغات مرتبط نیستند، در اینجا جمع‌آوری می‌شوند. مقالاتی که خواندن آنها خالی از لطف نیست.

چگونه از شر تبلیغات گوشی‌ اندرویدی راحت شوم؟

برای خلاص‌شدن از شر تمام تبلیغات و پاپ‌آپ‌هایی که وسط بازی یا کار کردن اعصاب شما را بهم می‌ریزند؛ چندتا راه‌حل پیشنهاد دادیم.
1

نیاز به ارسال پیامک انبوه دارید؟

ملی پیامک با ارائه سامانه ارسال پیامک، امکان ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی را در اختیار شما می گذارد.
مشاهده تعرفه ها 3 روز تست رایگان

آموزش فعالسازی زیرنویس در سیستم عامل ios

تنظیمات کلی و روش فعال‌سازی زیرنویس در سیستم عامل ios (آیفون) را با استفاده از پلیرهای مختلف برایتان توضیح دادیم.
15

مشاهده سوابق بیمه (بررسی روش­‌های مختلف)

از سابقه بیمه خودتان خبر دارید؟ 4 راه مختلف وجود دارد که خیلی راحت می‌توانید کاملاً به‌صورت غیرحضوری از سابقه بیمه‌تان باخبر شوید.
6

آموزش استعلام و پیگیری گذرنامه

در این مطلب چندتا روش ساده را مرور کردیم که با استفاده از آن خیلی راحت می‌توانید گذرنامه خودتان را پیگیری کنید.
7

اینفلوئنسر کیست و اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

دستاوردهای برندهای مختلف ثابت کرده است که اینفلوئنسر مارکتینگ به‌خصوص در اینستاگرام خیلی جواب می‌دهد. پس با این حساب وقتش رسیده تا نکته‌های مهم را درباره این روش بازاریابی یاد بگیریم.
14

راهنمای ثبت مکان در گوگل مپ

شرکت، مغازه یا فروشگاهتان را در گوگل مپ ثبت کنید و نکات حیاتی و مهمی را درباره جستجوی محلی و تبلیغات از روی نقشه یاد بگیرید.
11

آموزش دریافت کد پستی

در بانک یا هنگام ثبت‌نام در یک سایت اینترنتی، کد پستی به یکی از اطلاعات مهمی تبدیل می‌شود که بدون آن کارمان راه نمی‌افتد! برای همین 4 روش ساده را برای استعلامش یاد دادیم.
27

سیستم ارسال و دریافت پیامک

با استفاده از سیستم ارسال و دریافت پیامک، مشتریان جدیدی را جذب و سپس از آن ها نگهداری کنید و تعاملی طولانی مدت ایجاد نمایید.
مشاهده تعرفه ها 3 روز تست رایگان

چگونه از باقیمانده اینترنت ایرانسل خود آگاه شویم؟

اگر سیم‌کارت ایرانسل دارید، برای مدیریت مصرف حجم اینترنت‌تان، باید از میزان باقیمانده اینترنت ایرانسل باخبر شوید. برای اینکار 3 روش را به شما معرفی کردیم.
6

معرفی و آموزش خرید بسته های اینترنتی ایرانسل

اگر نمی‌دانید که برای خرید بسته های اینترنت ایرانسل کدام کد را باید شماره گیری کنید؛ این مطلب به شما کمک می‌ کند تا خیلی راحت بسته مورد نظرتان را بخرید.
10

چگونه از باقیمانده اینترنت همراه اول خودمان باخبر شویم؟

برای اینکه از باقیمانده اینترنت همراه اول مطلع شوید و بتوانید میزان حجم مصرفی را مدیریت کنید، یکی از روش‌های سریع این مطلب را استفاده کنید.
7

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید

نیاز به ارسال پیامک از اینترنت دارید؟ تعرفه ها