کلاس کنکور، کتاب تست، جزوه کمک آموزشی و راهنمای انتخاب رشته همۀ زندگی یک متقاضی کنکور حداقل به مدت 1 سال است. دانش‌آموزان سال آخر دبیرستان همیشه دنبال پیدا کردن آموزشگاه و استاد خوب هستند و می‌خواهند بهترین نتیجه را از آزمون سراسری داشته باشند.

امروز 100 دانشجو جدید جذب کنید!

با ارسال پیامک به محله و منطقه خود دانش آموزان جدیدی را جذب کنید و نمرات، تولد، جلسات لغو شده و... را به صورت پیامک اطلاع رسانی کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

اگر شما هم یکی از صاحبان و مدیران آموزشگاه‌های کنکور سطح کشور هستید، برای جلب توجه این متقاضیان و دعوت به ثبت‌نام باید روش‌های تبلیغ متفاوت‌تری را انتخاب کنید. تا همین چند سال پیش برای جذب مشتری از روزنامه و تراکت استفاده می‌شد ولی این روزها بیشتر مردم به خصوص نسل پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکورجدید از گوشی موبایلشان استفاده می‌کنند. پس اگر می‌خواهید توجه این دانش‌آموزان را جلب کنید، باید سراغ تبلیغات دیجیتال یعنی حضور در شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و از همه مهم‌تر بازاریابی پیامکی بروید.

 

ما هم این جا هستیم تا در حوزه تبلیغات پیامکی به تمام سوال‌های شما پاسخ دهیم و بهترین تبلیغات دیجیتال، یعنی بازاریابی پیامکی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه شوید تا اینجا مفصل دربارۀ صفر تا صد پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور را بخوانید.

پنل ارسال پیامک چیست؟!

بیایید اول از همه با ابزار کارتان یعنی پنل ارسال اس ام اس آشنا شوید. پنل، نرم افزاری آنلاین است که هر موقع به اینترنت دسترسی داشته باشید، می‌توانید به راحتی و در حجم انبوه برای کاربران پیامکِ تبلیغاتی، خدماتی و اطلاع‌رسانی بفرستید.

برای همین در ادامه می‌خواهم خیلی سریع و خلاصه به ویژگی‌های پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور، اشاره کنم.

با پیامک انبوه شروع کنید!

ارسال انبوه پیامک برای پنل آموزشگاه کنکوراولین تبلیغی که با پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور می‌توانید انجام دهید، ارسال پیامک به صورت انبوه است.

 ارسال پیامک انبوه دقیقاً یک تبلیغات وسیع و گسترده با قیمتی به مراتب مناسب‌تر است که اسم شما را به گوش تعداد زیادی از شهروندان می‌رساند. پیشنهاد می‌کنم که موسسه‌تان را در یک جمله معرفی کنید، شعارتان را بنویسید و با آدرس یا شماره تلفن و آدرس سایت پیامک را برای تعداد زیادی از شهروندان به صورت انبوه بفرستید.

بعد از ارسال حتماً گزینه دریافت فایل گزارش را هم فعال کنید تا بتوانید بازخورد تبلیغ انبوه را تحلیل کنید، در جریان تعداد ارسالی و تعداد پیامک‌های نرسیده به دست مشتری قرار بگیرید.

قابلیت تبلیغات منطقه‌ای پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور

مهم‌ترین قابلیت پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به صورت منطقه‌ای است. شما می‌توانید برای 17 کلانشهر بزرگ کشور از ابزار ارسال از روی نقشه (پیامپ) استفاده کنید و برای شهرهای کوچک‌تر هم سراغ ابزار کدپستی بروید.

با این ابزار می‌توانید برای منطقه خودتان یا هر محله‌ای که مدنظرتان است، پیامک تبلیغاتی بفرستید، آموزشگاهتان را در سطح منطقه به دیگران معرفی کنید و از همین اول دانش‌آموزانی که در نواحی اطراف زندگی می‌کنند را جذب کنید.

این قابلیت در شهرهای بزرگ‌تر با توجه به بُعد مسافت و سختی رفت‌وآمد در مسیرهای طولانی بیشتر طرفدار دارد. حتی برای تاثیر بیشتر این ابزار می‌توانید تخفیف ویژه ثبت‌نام برای محله خودتان در نظر بگیرید و آن را به صورت پیامک ارسال کنید. در آخر خوب است این نکته را بدانید که هیچ کدام از روش‌ها و ابزارهای تبلیغاتی قابلیت ارسال تبلیغات به صورت محله‌ای و به تفکیک مناطق را ندارند.

نظرسنجی و توجه به نظر دانش‌آموزان

همانطوری که خودتان هم روزی دانش‌آموز کنکوری بودید، حتماً می‌دانید که کیفیت آموزش در این دوران اهمیّت زیادی دارد. اگر آموزشگاه شما کیفیت آموزش را در سطح بالایی نگه دارد، مطمئن باشید که روزبه‌روز متقاضیان بیشتری سراغتان خواهند آمد. برای همین باید حتماً در جریان وضعیت کلاس‌ها و رضایت دانش‌آموزانتان باشید.

نظرسنجیپیشنهاد می‌کنم بعد از برگزاری کلاس یا هر دورۀ آموزشی سراغ ابزار نظرسنجی پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور بروید و نظر دانش‌آموزان را دربارۀ کیفیت کلاس‌ها جویا شوید. ابزار نظرسنجی هم شما را به عنوان مدیریت در جریان کلاس‌ها، کیفیت آموزش و نحوه تدریس قرار می‌دهد و هم کمک می‌کند تا توجه و رضایت دانش‌آموزان را بیشتر جلب کنید، به آن‌ها نشان دهید که برای رضایتشان ارزش قائل هستید و می‌خواهید کیفیت را هرچه بیشتر ارتقا دهید. مطمئن باشید که نظرسنجی تاثیر خوبی در جلب نظر مثبت مراجعان خواهد داشت.

ارسال پیام‌های سررسید

آموزشگاه کنکور بر خلاف دیگر موسسه‌های سطح کشور تنها یک دوره ندارد، بلکه برای دروس مختلف هر رشته چندین دوره برگزار می کنند، کلاس‌ها و منابع آموزشی مختلف دارد و برای دانش‌آموزان پشتیبانی برگزار می‌کند. همین باعث شده تا تقریباً هزینۀ کلاس کنکور از کلاس زبان یا رانندگی و هنر بیشتر باشد.

با توجه به این هزینه سنگین پیشنهاد می‌کنم که حتماً شرایط ثبت‌نام قسطی را فراهم کنید و خیلی هم نگران زمان یادآوری پرداختها نباشید.

تا همین چند سال پیش اگر دانش‌‌آموزی قسطی در کلاس ثبت‌نام می‌کرد، باید نیروی اداری و دفتری آموزشگاه چند بار با او تماس می‌گرفتند تا زمان پرداخت را یادآوری کنند. حالا اگر چنین چیزی را برای تعداد بالایی در نظر بگیرید، خودتان متوجه می‌شوید که چقدر این تماس‌ها می‌تواند برای موسسه زمانبر و هزینه‌بر باشد. در صورتی که با سامانه پیامکی به ابزاری به نام ارسال سررسید دسترسی دارید، که به صورت خودکار قابل تنظیم کردن است تا یادآوری‌های مهم را برای شخص مورد نظر اس ام اس کند.

 با پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور می‌توانید نام و مشخصات هر دانش‌آموز، میزان قسط و زمان پرداخت را ثبت کنید تا سامانه اتوماتیک روز پرداخت قسط یا حتی چند روز قبل پیامک یادآوری را برای شخص بفرستد. این یادآوری به صورت هفتگی، ماهیانه و سالیانه هم روی پنل تنظیم شدنیست و علاوه‌بر صرفه‌جویی در هزینه، زمان زیادی هم از نیروی دفتری شما نمی‌گیرد.

اطلاع‌رسانی‌های مهم که همه باید بدانند!

وب سرویس پیامکیهرآموزشگاه کنکور یا موسسه آموزشی به اطلاع‌رسانی‌های مهمی مانند برگزار نشدن یا جابه‌جا شدن زمان کلاس، تعطیلی آموزشگاه در زمان خاص، برگزاری دوره‌های ویژه مانند وبینار و سمینار و …. دارد که تماس گرفتن برای هر کدام از این موارد آن هم در تعداد بالا دوباره هم هزینه و هم زمان زیادی از شما و نیروی دفتری آموزشگاهتان می‌گیرد. برای همین بهترین کار باز هم استفاده از پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور است.

البته برای استفاده از این ابزار باید حتماً شماره تلفن دانش‌آموزان را به صورت اختصاصی و تفکیک‌شده (بر اساس کلاس و دوره) در دفترچه تلفن پنل ثبت کنید و بعد وارد قسمت ارسال پیامک شوید. در قسمت ارسال انبوه پیامک موردنظرتان را بنویسید و گزینه دفترچه تلفن را انتخاب کنید. حالا می‌توانید کلاسی که می‌خواهید را انتخاب کنید و اس ام اس اطلاع‌رسانی را بفرستید. در مدت ده دقیقه پیامک اطلاع رسانی شما به دست دانش‌آموزانتان خواهد رسید و دیگر نیازی به تلفن زدن و هزینه اضافی ندارد. این را هم یادتان باشد، بر خلاف تماس که شاید تعداد زیادی آن را جواب ندهند، با ارسال پیامک می‌توانید مطمئن باشید که اس ام اس ارسالی به دست همه مخاطبین می‌رسد.

قابلیت و خدمات وب سرویس پیامکی

بین مهم‌ترین قابلیت‌های پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور در آخر نوبت به خدمات وب‌سرویس پیامکی می‌رسد.

حالا دیگر در دورانی هستیم که تقریباً تمام آمورشگاه‌ها هم وبسایت دارند و هم با شیوع پاندمی کرونا وارد فصل آموزش‌های آنلاین شدند. در این شرایط شما می‌توانید با استفاده از خدمات وب‌سرویس پیامکی سایت و پنلتان را بهم وصل کنید و از خدمات ارسال پیامک استفاده کنید.

در حین ورود دانش‌آموزان به سایت و ساخت حساب کاربری می‌توانید با خدمات وب‌سرویس رمز عبود، رمز یکبار مصرف و کد تائیدیه و …. را برایشان بفرستید.

جمع‌بندی

تا اینجا با کاربردهای مختلف پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور آشنا شدید. برای استفاده از این قابلیت‌ها و ابزارهای کاربردی دیگر پنل پیامکی، مانند جذب مشتری، ارتباط و تعامل بهتر با آن‌ها، می توانید در صفحه اصلی سایت ملی پیامک ثبت نام کنید تا تیم پشتیبانی با شما تماس بگیرد و برای دریافت پنل راهنمایی‌تان کند.

پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکورهمچنین اگر فرصت چک کردن وبسایت ملی پیامک را ندارید، می‌توانید با 02163404 تماس بگیرید و کارهای دریافت پنلتان را زیر یک ساعت با کمک تیم فروش پیگیری کنید. برای آموزش هم در آپارات ملی پیامک نحوۀ کارکردن با تمام ابزارهای ارسال اس ام اس را می‌توانید به صورت کامل ببینید و در صورت نیاز برای تیم فنی تیکت بفرستید تا مشکل شما را برطرف کنند.

حالا اگر هنوز نیاز به مشاوره بیشتر دارید، در قسمت کامنت‌ها برایمان بنویسید، تا فوراً به آن پاسخ دهیم.

پنل اس ام اس – راهکاری طلایی برای آموزشگاه های کنکور
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید