آموزش و راهنمای کامل ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

آموزش و راهنمای کامل ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

Engagements Icon
98


تا به حال این سوال مهم را از خودتان پرسیدید که چطور می‌توانید مشتری‌هایتان را در هر جایی که زندگی می‌کنند، پیدا کنید؟ یا مثلاً تبلیغات پیامکی‌تان را به جای انبوه به صورت منطقه‌ای ارسال کنید تا بتوانید بازاریابی جزئی‌تر و هدفمندتری برای بیزینس و کسب‌وکارتان داشته باشید؟! ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای شاید پاسخ سوالتان باشد، پس بیایید بیشتر این روش را بررسی کنیم و به یک پاسخ مشخص برسیم. قبل از پاسخ به این سوال، ویدئوی ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای | اس ام اس تبلیغاتی منطقه ای | ملی پیامک را مشاهده کنید:

پنل ارسال اس ام اس چیست؟

برای ارسال پیامک تبلیغات منطقه‌ ای باید با پنل ارسال پیامک، آشنا شویم. پنل ارسال اس ام اس نرم افزاری آنلاین و تحت وب برای ارسال پیامک انبوه و دریافت پاسخ مخاطب است، در واقع پنل شامل دو خط عمومی و اختصاصی می‌شود.ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

خط عمومی بین چندین کاربر مشترک است، یعنی قابلیت دریافت پاسخ مشتری را بعد از هر ارسال ندارد. این خطوط بیشتر برای اطلاع‌رسانی استفاده می‌شود. در آن سو، خطوط اختصاصی تنها به یک کاربر تعلق دارد، در نتیجه امکان دریافت پاسخ مخاطب نیز برای خط اختصاصی تعریف شده است.

این خطوط چه عمومی و چه اختصاصی، با سرشماره‌های مختلفی مانند 1000، 3000، 2000 و .... در اختیار کاربران قرار می‌گیرند که هر کدام اپراتور جداگانه‌ای دارند اما توسط شرکت‌های ارائه دهندۀ پنل‌های اس ام اسی مانند ملی پیامک ارائه می شوند.

ملی پیامک بر اساس دسترسی‌های متفاوت، مثلا ارائۀ خدمات وب‌سرویس یا امکان ارسال پیامک از روی نقشه، 4 نوع پنل پایه، اقتصادی، شرکتی و تجاری را طراحی کرده است. به این ترتیب هر کسب‌وکاری با هر میزان بودجه می‌تواند از تبلیغات پیامکی استفاده کند، در نتیجه خیلی فرقی ندارد که چقدر می‌خواهید برای بازاریابی و جذب مشتری هزینه کنید، در هر صورت می‌توانید از ارسال پیامک تبلیغاتی برای شناخته شدن و فروش بیشتر استفاده کنند.

ارسال پیامک منطقه ای چیست؟

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای یکی از مهم‌ترین مزایا و قابلیت‌های پنل اس ام اس است. در واقع با این روش می‌توانید برای هر منطقه، محله یا حتی کوچه که می‌خواهید اس ام اس بفرستید. در این ویدئو راهنمای کامل ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای به صورت گام به گام ذکر شده است.

بسیاری از کسب‌وکارها برای تبلیغات محله‌ای سراغ شبکه‌های اجتماعی می‌روند، بیلبوردهای کوچک اجاره می‌کنند یا به دنبال استخدام فردی هستند که برایشان تراکت پخش کند! اما هیچ کدام این روش‌ها به اندازه نوشتن و آماده کردن یک متن تبلیغاتی جذاب و ارسال آن به محلۀ موردنظر جواب نمی‌دهد.

مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای !

خب حالا مزایای این ارسال پیامک منطقه ای برای کسب‌وکارها چیست؟

در این قسمت خیلی خلاصه به قابلیت‌هایی اشاره می کنیم که با بهترین تعرفه، ارسال پیامک محله‌ای برایتان فراهم کرده است:

 • قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی محله‌ای در تمام شهرهای ایران
 • جذب مشتریان دائمی و وفادار از طریق اجرای تبلیغات در محلی خاص به صورت مداوم و برنامه‌ریزی‌شده
 • تقسیم بودجه تبلیغاتی برای شروع تبلیغات در مناطقی خاص و توسعه قدم به قدم ارسال پیامک در دیگر مناطق
 • ارسال پیامک‌های انبوه و کد تخفیف به صورت محله‌ای
 • اطلاع‌رسانی درباره ارسال رایگان در محله خودتان
 • ارسال رونمایی از محصولات خاص با قیمت بالا در تعدادی از محله‌ها

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

نحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتیخب در این قسمت نوبت این است که با نحوۀ ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ ای در محیط کاربری ملی پیامک آشنا شویم. برای این ارسال اول از همه باید از این شرکت پنل ارسال اس ام اس داشته باشید تا بتوانید از روی نقشه یا بر اساس 5 رقم اول کدپستی برای محله‌هایی که می‌خواهید، اس ام اس تبلیغاتی بفرستید.

ارسال پیامک از روی نقشه برای 17 شهر بزرگ ایران فراهم شده است. برای دیگر شهرها امکان ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس کدپستی را فراهم شده، همچنین برای ارسال اس ام اس به تفکیک استان هم می‌توانید از ماژول منطقه هدفمند استفاده کنید که در ادامه هر سه روش را مفصل توضیح خواهیم داد.

پیامپ ، از روی نقشه اس ام اس بفرستید!

برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ ای از روی نقشه بعد از ورود به محیط کاربری پنل باید روی گزینه پیامپ کلیک کنید. در صفحه جدید که نقشه روی تهران تنظیم شده، اول باید شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید و بعد از آپلود شدن نقشۀ شهر موردنظر، محله یا محله‌های منتخب را پیدا کنید و روی منطقه کلیک کنید. با انتخاب محله، می‌توانید تعداد شماره‌های همراه اول و ایرانسل منطقه را ببنید و تصمیم بگیرید برای کدام یک اس ام اس بفرستید. البته برای هر دو نمی‌توانید به صورت همزمان ارسال داشته باشید و باید جداگانه اقدام کنید.

اما اگر شهر موردنظر در نقشه های پیامپ نباشد، از کدام روش باید استفاده کرد؟

ارسال پیامک منطقه ای از روی کدپستی

برای شهرهای کوچکتر که هنوز نقشه‌شان در سیستم پیامپ تعریف نشده است، همانطوری که گفتم می‌توانید بر اساس رنج کدپستی شروع به ارسال پیامک کنید. برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ ای بر اساس کدپستی اول از همه باید محله موردنظرتان را انتخاب کرده و بعد رنج کدپستی، یعنی 5 رقم اول را پیدا کنید. حالا که 5 رقم اول را پیدا کردید، وارد پنل شوید و ارسال کدپستی همراه اول یا ایرانسل را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب سرشماره، متن پیامک را بنویسید. عنوان را هم برای دسته‌بندی در قسمت ارسالی‌ها انتخاب کنید، سپس مطابق شکل زیر 5 رقم اول کدپستی محله موردنظرتان را بنویسید و سپس روی تائید بزنید تا پیامک بعد از تائید اپراتور برای کاربران ارسال شود.

ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان، قابلیت متفاوت بازاریابی پیامکیحتما بخوانید: ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان، قابلیت متفاوت بازاریابی پیامکی

ارسال پیامک منطقه ای از روی کدپستی

منطقه هدفمند و ارسال پیامک منطقه ای

برای ارسال پیامک منطقه ای به تفکیک استان هم می‌توانید از قسمت منطقه هدفمند  پنل ملی پیامک اقدام کنید.

البته این بانک شماره هنوز در حال آپلود شدن است و در حال حاضر شامل 17 زیر شاخه در استان البرز، 18 زیرشاخه در  استان تهران و 11 زیر شاخه توابع استان، 20 زیر شاخه یزد و در نهایت 184 زیر شاخه در مشهد می‌شود!

تبلیغات منطقه‌ای را جدی بگیرید!

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ایارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای یکی از مهم‌ترین مزایا و قابلیت‌های پنل ارسال پیامک است که برای تبلیغات هدفمند کسب‌وکارهای مختلف توصیه می‌شود. فرقی ندارد کسب‌وکار شما چیست یا چه کالا و خدماتی ارائه می‌دهید، در هر صورت می‌توانید به مناطق مختلف اس ام اس تبلیغاتی بفرستید، کسب‌وکارتان را معرفی کنید و دسترسی خیلی آسانی به مخاطبانی داشته باشید که با یک برنامه‌ریزی دقیق می‌توانند به مشتریان همیشگی‌تان تبدیل شوند. با یک اس ام اس مشتریان را در هر جایی که زندگی می‌کنند، پیدا کنید و با یک پیامک آن ها را ترغیب به خرید کالا یا خدماتتان کنید.

برای ثبت‌نام و دریافت فوری پنل ملی پیامک می‌توانید با 02163404 تماس بگیرید یا در سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید تا با ارائه مدارک احراز هویت به عنوان شخص حقوقی یا حقیقی فوراً پنل اختصاصی کسب و کارتان را داشته باشید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، در انتهای همین متن برایمان بنویسید تا تیم پشتیبانی فوراً به آن پاسخ دهیم.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
64دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  کیانوش افخمی

  20 تیر 1402، 09:27

  با عرض سلام
  من یک سوال از حضورتون دارم ایا بعد از ارسال پیامک تبلیغاتی بنده دسترسی به گزارش های تحویل پیامک های ارسال شده دارم که ببینم ایا ارسال شده اند و یا خیر؟چون خیلی از سامانه فقط میگن ارسال شد گزارش ارسال نمیدن سامانه شما به چه ترتیب میباشد؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   03 مرداد 1402، 18:00

   سلام دوست عزیز وقت شما به خیر
   بله می‌تونید جزئیات ارسال‌های خودتون مثل، رسیده به گوشی، ارسال نشده و… رو کامل دریافت کنید.
   برای این گزارش باید وارد پنل بشید و از بخش پیام‌ها، قسمت ارسالی این لینک رو انتخاب کنید. بعدش می‌تونید خروجی اکسل ارسالی‌ها رو دریافت کنید و وضعیت اون‌ها رو بررسی کنید. البته اپراتورهای مختلف زمان گزارش‌دهی متفاونی دارند. اما در کل شما وضعیت ارسال خودتون رو می‌تونید مشاهده کنید. برای اطلاع بیشتر با پیشتیبانی ما تماس بگیرید. 02163404 این لینک

 • Gravatar Icon

  محمد مهدی موسوی

  11 تیر 1402، 08:08

  سلام یک سوال داشتم، برای آژانس دیجیتال مارکتینگ هم باید جواز کسب بفرستیم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 15:55

   سلام وقت شما به خیر
   اگر قراره پیامک خدماتی هم ارسال کنید باید جواز کسب هم داشته باشید

 • Gravatar Icon

  محسن نظری

  08 تیر 1402، 11:15

  من دمو تمام سامانه های پیامکی رو نگته کردم و بانک شماره ها تمام یکسان بود ولی توی دمو شما بانک شماره سال 1400 هم موجود بود این بانک از کجا جمع آوری شده؟
  توی این بانک فقط مشاغل موجود بود آیا به صورت محله ایی هم دارید؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   22 اسفند 1402، 14:22

   درود بر شما،
   بله ما هم بانک اصناف و مشاغل رو داریم هم محلات استان‌های بزرگ مثل تهران و البرز

 • Gravatar Icon

  ده بزرگی

  07 تیر 1402، 09:23

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید یک سوالی داشتم بانک شماره هاتون که در این بخش قرار گرفته بر اساس کدپستی ثبت شده است یا بر اساس کسایی که زمانی که انتخاب میکنیم در اون منطقه حضور دارن؟ و سوال بعدی ایا این امکان در همه ی پنل های شما فعال هستند؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   16 فروردین 1403، 10:07

   درود بر شما،
   بر اساس کدپستی هستن. در تمام پنل‌ها فعال نیستن! در صفحه تعرفه‌ها میتونید امکانات هر پنل رو بنویسید.

 • Gravatar Icon

  سبحان رفعتی

  05 تیر 1402، 14:19

  سلام وقت بخیر ارسال پیامک به خارج از کشور هم روی سامانه ی شما فعال است برای کشور هایی مثل امارت مد نظر دارم این مورود لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون از مقاللتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 آذر 1402، 17:19

   سلام دوست عزیز؛
   بله امکان ارسال به خارج از کشور هم با ماژول «پیامک بین الملل» موجوده.
   اگه می‌خواید استفاده کنید یک پنل تجاری خریداری کنید که به تمام امکانات دسترسی داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  بیگی

  20 خرداد 1402، 09:31

  سلام خسته نباشید بنده یک مغازه کفش فروشی در سیتی سنتر اصفهان دارم خیلی روز ها که پاساژ خلوت هست ما اصلا فروش نداریم پیج مون رو هم تازه راه اندازی کردیم و داریم تبلیغ می کنیم براش، می خواستم ببینم می تونیم به صورت منطقه ای هم اس ام اس بزنیم که ارسال داشته باشیم یا خیر ؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   03 مرداد 1402، 18:11

   سلام دوست عزیز
   بله به کمک ماژول ارسال منطقه هدفمندراهنمای ارسال اس‌ام‌اس هدفمند، می‌تونید با کمک بانک شماره‌هایی که داریم، شهر خودتون رو انتخاب کنید و برای گروه‌های مختلف این شهر، پیامک بفرستید و فروشگاه کفش خودتون رو معرفی کنید.
   حتی می‌تونید به کمک ارسال BTS BTSبرای شماره‌های ایرانسل اطراف دکل مخابراتی فروشگاه هم پیامک بفرستید.
   یک روش دیگه ارسال با کد پستی هست. وقتی کد پستیکد پستی ایرانسل منطقه خودتون رو وارد کنید، شماره‌های ایرانسل یا همراه اول ثبت شده اون منطقه براتون میاد و به راحتی می‌شه براشون پیامک فرستاد.
   برای مشاوره بیشتر با همکاران واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید. 02163404

 • Gravatar Icon

  احمدپور

  13 خرداد 1402، 09:28

  سلام ممنون از توضیحات خیلی خوبتون ما یک آموزشکاه موسیقی داریم به نظر شما میتونه این روش تبلیغات برای کسب و کار ما بازدهی خوبی داشته باشه؟ جامعه هدفی دارید که مرتبط به کسب و کار ما باشه تا بهشون تبلیغ کنیم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   03 مرداد 1402، 17:49

   سلام دوست عزیز
   ممنون از شما
   بله شما به راحتی می‌تونید برای شماره موبایل‌های اطراف آموزشگاه خودتون پیامک بفرستید و اون‌ها رو از کلاس‌های آموزشگاه با خبر کنید. مثلا تو ارسال منطقه هدفمند این لینک شما به بانک شماره‌های مختلفی دسترسی دارید که گروه‌های موسیقی یکی از اون‌هاست.
   همچنین میتونید از BTS که ارسال به شماره های ایرانسل و LBS که ارسال برای شماره های همراه اول هست هم استفاده کنید.
   برای اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید. 02163404

 • Gravatar Icon

  تاجیک

  04 خرداد 1402، 18:13

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم ارسال برای جنسیت های مشخص رو هم دارید شما یا هنوز قطعه؟
  خیلی از جاها نمیدن دیگه این قابلیت رو

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   03 مرداد 1402، 18:19

   سلام جناب تاجیک
   بله این قابلیت برای ارسال وجود داره
   کافیه از تو پنل وارد بخش ارسال و بعد منطقه هدفمند این لینک بشید
   در حال حاضر که دارم جواب شما رو میدم، تعداد شماره‌های ایرانسل هر شهر به تفکیک آقا و خانم مشخص شده که می‌تونید براشون پیامک ارسال کنید
   برای اطلاعات بیشتر می‌تونید با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید. 02163404

 • Gravatar Icon

  علی خاتمی

  03 خرداد 1402، 20:37

  سلام من برای سایت وردپرسی میخواستم از سرویس شما استفاده کنم میخواستم بدونم که ایا شما مثل 0098 خط اختصاصی در اختیار ما قرار میدید؟
  چون برای ما مهم هستش که ارسال به لیست سیاه انجام بشه و برای همه کاربران با سرعت خوب ارسال بشه

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   16 فروردین 1403، 10:08

   سلام دوست عزیز،
   خط اختصاصی از طرف ما بهتون هدیه میشه اما برای ارسال به لیست سیاه باید از ارسال الگو یا پترن استفاده کنید و یا باید خودتون خط رو خدماتی کنید.

 • Gravatar Icon

  حیدری

  23 بهمن 1400، 20:41

  سلام وقتتون بخیر
  برای ارسال منطقه ای باید چه مجوز هایی داشته باشیم که بتونیم ارسال پیامک داشته باشیم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   24 بهمن 1400، 15:33

   درود بر شما دوست عزیز؛
   داشتن مجوز برای ارسال پیامک منطقه‌‌ای، کاملاً به کسب‌وکار شما بستگی داره، کسب‌وکارهایی که خیلی به صورت عمومی فعالیت می‌کنند (سوپرمارکت، تعمیرگاه، کارواش، فروشگاه لباس، باشگاه ورزشی، سالن‌های زیبایی، رستوران و فست‌فودها و…) نیازی به ارسال مجوز ندارند.
   کسب‌وکارهایی که با سلامت انسان یا حیوان مرتبط هستند به عنوان مثال (جامعه پزشکان، دامپزشکان، طبیبان سنتی، بیمارستان‌ها، کلینیک‌های زیبایی و درمانی و…) نیاز به ارسال مجوز دارند. فروش محصولاتی مانند (مکمل‌های ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم مرتبط با پوست،مو و زیبایی و مواردی که زیرنظر سازمان غذا و دارو هستند) نیاز به ارسال مجوز دارند. برگزاری قرعه‌کشی پیامکی و ارائه جایزه و اعلام برنده شدن نیاز به مجوز و ارائه نامه قبول مسئولیت روی سربرگ مجموعه یا موسسه شما داره!
   برای اینکه ممکنه چیزی از قلم افتاده باشه، پیشنهاد می‌کنم برای مشاوره دقیق راجع به کسب‌وکار خودتون، حتماً با شماره 02163404 و با بخش کارشناسان فروش ملی پیامک تماس بگیرید. توصیه می‌کنم صفحه “قوانین و مقررات” رو مطالعه بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  بهنام سجادیان

  20 بهمن 1400، 17:09

  سلام وقتتون بخیر
  بنده یک فروشگاه لوازم خانگی دارم توی بانه برای ارسال پیامک قصد دارم به شهر های تهران و کرج ارسال پیامک داشته باشم نمونه متن های پیامکی برای این مورد رو کجا میتونم پیدا کنم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   23 بهمن 1400، 12:05

   سلام جناب سجادیان، روزتون بخیر
   برای فروشگاه لوازم خانگی بانه، چندتا پیشنهاد وجود داره:
   1- ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ ای (یعنی از روی بانک‌های شماره موبایل به مناطق خاصی از هر شهر پیامک بفرستید.)
   2- ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (برای 17تا از کلان‌شهرهای کشور، به محله‌هایی که فکر می‌کنید بیشترین میزان مشتری رو براتون جذب می‌کنن، پیامک بفرستید.)
   3- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل مرتبط با حوزه کاری خودتون
   4- ارسال پیامک یادآوری و اطلاع‌رسانی به لیست شماره موبایل‌ها و مشتریان قدیمی خودتون (ارسال پیامک انبوه)

 • Gravatar Icon

  زهرا قاضی

  19 بهمن 1400، 17:45

  سلام وقت بخیر
  در سامانه ملی پیامک حتما نیاز به داشتن خط اختصاصی میباشد؟؟
  در سامانه ای دیگر از همان ابتدا خط اشتراکی در پنل ثبت میکنند و نیازی به خرید و ثبت خط اختصاصی نیست

 • Gravatar Icon

  علیرضااحمدیان

  17 بهمن 1400، 01:07

  باسلام، من اگر بخوام به مسافرانی که در ۲۴ ساعت شبانه روز مثلا در راه آهن مشهد از قطار پیاده میشن پیامکی تبلیغاتی (با لینک ) ارسال کنم، آیا امکانش هست و چجور پنلی باید خریداری کنم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   23 بهمن 1400، 11:14

   سلام وقتتون بخیر
   اگر بخوایین این کار رو انجام بدین، باید مستقیماً با مخابرات منطقه خودتون وارد مذاکره بشین! چون فقط اون‌ها دسترسی به دکل مخابراتی رو دارند. پیشنهاد می‌کنم برای دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی در خصوص پنل‌ها که امکان ارسال لینک رو هم داشته باشید، با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  محمود میرقاسمی

  16 بهمن 1400، 14:59

  بانک شماره شما برای چه سالی هستش چون من از چند جا سوال کردم گفتن برای سال 92 – 93 هستش؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   23 بهمن 1400، 11:10

   سلام جناب میرقاسمی، بیشتر بانک‌های شماره موبایل ملی پیامک از جمله اصناف، مشاغل، جنسیت و… سال 1400 آپدیت شدند.

 • Gravatar Icon

  باشگاه ورزشی سونا

  16 بهمن 1400، 10:47

  سلام خسته نباشید من یک باشگاه ورزشی دارم برای تبلیغات میخواستم از پنل پیامک استفاده کنم برام مهمه حتما به خانم ها ارسال صورت بگیره ایا این امکان هست که من بتونم به خانم های منطقه ارسال پیامک انجام دهم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   24 بهمن 1400، 13:43

   سلام وقتتون بخیر
   امکان ارسال پیامک به تفیکیک جنسیت به صورت منطقه‌ای وجود نداره!
   شما صرفاً می‌تونید به خانم‌های یک شهر پیامک ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  علی قاضی زاده

  15 بهمن 1400، 12:04

  سلام وقت بخیر
  من قصد خرید پنل نمایندگی دارمم
  میخواستم بدونم چه شرایطی داره و نحوه پشتیبانی کاربران به چه صورت و خودمم میتونم پنل نمایندگی بفروشم به کاربر یانه ؟؟
  خیلی ممنونم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   23 بهمن 1400، 11:28

   سلام وقت شما هم بخیر،
   برای دریافت اطلاعات در خصوص نمایندگی، به صفحه پنل نمایندگی ملی پیامک مراجعه کنید.
   شما به عنوان نماینده باید به کاربران خودتون پشتیبانی بدین! این پشتیبانی می‌تونه آنلاین و از طریق تیکت سامانه باشه، می‌تونه به صورت تماس تلفنی انجام بشه، از طریق شبکه‌های اجتماعی و ایمیل هم امکان‌پذیره و در کل بستگی به سلیقه و سیاست کاری شما داره!
   بله می‌تونین پنل نمایندگی هم بفروشید و در نظر داشته باشید که به ازای هر پنل نمایندگی، در حال حاضر مبلغ 260 هزار تومان رو به ملی پیامک پرداخت می‌کنید، پس توی قیمت‌گذاری پنل نمایندگی این مورد رو لحاظ کنید.

 • Gravatar Icon

  عمویی

  15 بهمن 1400، 10:25

  سلام ممنون از مقاله خوبتون من قصد ارسال پیامک تبلیغاتی دارم برای شهر سنندج ایا بانک شماره های شما همه شون آپدیت شده هستند؟ و بانک شماره هاتون رو روی کدوم یکی از پنل هاتون دسترسی به بانک شماره ها وجود داره؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   23 بهمن 1400، 11:09

   سلام وقتتون بخیر
   ممنون از شما
   بله بانک‌های شماره موبایل ملی پیامک اوایل امسال (1400) آپدیت شدند و پنل‌های شرکتی و تجاری دسترسی 100% به بانک شماره‌ها رو دارند.

 • Gravatar Icon

  نسیم اسدی

  06 دی 1400، 10:27

  سلام خواستم یه تشکر ویژه از حضورتون کنم چقدر عالی که ویدیو اموزشی هم دارید واقعا با دیدن ویدیو خیلی بیش از قبل به پنل پیامکی مشرف شدم ممنونم از ملی پیامک و پشتیبانان عزیز.
  سپاس

 • Gravatar Icon

  محمد ابراهیم نصرتی

  25 آذر 1400، 10:19

  سلام وقت بخیر
  من موسسه ی موسیقی دارم داخل تهران هست و تو محدوده ی ولیعصر هست می خواستم برای تبلیغات از پنل پیامکی شما استفاده کنم می خواستم بدونم برای شروع کار بهتر است کدام پنل پیامکی شما رو تهیه کنیم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 دی 1400، 14:24

   دوست عزیز پنل تجاری کامل‌ترین دسترسی و پایین‌ترین تعرفه ارسال پیامک رو داره اما می‌تونین از پنل‌های پایین‌تر هم شروع کنید و بعد پنلتون رو ارتقا بدین

 • Gravatar Icon

  سمانه صادقی

  23 آذر 1400، 19:40

  سلام وقت بخیر
  من یه فروشگاه اینترنتی دارم که میخوام براش تبلیغات پیامکی انجام بدم
  میخواستم بدونم ایا با پنل پیامکی های شما امکان ارسال پیام به جنسیت های خاصی هست؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 دی 1400، 10:28

   بله دوست عزیز
   بانک شماره ایرانسل قابلیت ارسال پیامک به تفکیک جنسیت رو در اختیارتون قرار میده

 • Gravatar Icon

  طه عبادتی

  22 آذر 1400، 19:15

  سلام وقت شما بخیر باشه ممنون بابت مقاله خوبتون بسیار خوب بود توضیحاتش
  فقط اینکه بانک شماره ها اپدیت هستش؟ایا شماره ها تو همون منطقه حضور دارند؟ سرعت ارسال پیامک خوب هستش؟ایا سرعت ارسال پنل ها متفاوت هستش؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 دی 1400، 10:21

   دوست عزیز بانک شماره‌ها به صورت سالانه به‌روزرسانی میشه
   منظورتون رو از ایا شماره ها تو همون منطقه حضور دارند رو متوجه نشدم، اگه میخواین ارسال منطقه‌ای داشته باشید، می‌تونین از ماژول کدپستی و دکل bts استفاده کنید تا در مناطق موردنظرتون ارسال پیامک داشته باشید، در واقع با این روش به بانک شماره محله‌های شهر دسترسی دارید
   سرعت ارسال به اپراتور بستگی داره و با نوع پنل تعیین نمیشه، تقریباً تمام خطوط سرعت ارسال بالایی دارند و در صورتی که حاوی کلمات فیلتر شده نباشند، بلافاصله به دست مخاطب می‌رسن

 • Gravatar Icon

  محبتی

  22 آذر 1400، 12:47

  روزتون بخیر خسته نباشید من یک فروشگاه لوازم بهداشتی و آرایشی در شهر اصفهان دارم میخواستم بپرسم آیا میشه از طریق دکل مخابرات به شماره های ایرانسل و همراه اول اون منطقه پیامک تبلیغات فرستاد به شکلی که آدرس و شماهر ما براشون اس ام اس بشه ؟ ممنونم لطفا راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 آذر 1400، 11:59

   دوست عزیز ارسال از طریق دکل فقط برای شماره‌های ایرانسل امکان پذیره
   آدرس رو شماره تلفن رو هم در انتهای پیامک می‌تونین بنویسید و ممنوعیتی وجود نداره

 • Gravatar Icon

  شیخ علیان

  22 آذر 1400، 12:01

  سلام در ارسال پیامک منطقه ای امکان مشاهده شماره ها هم وجود دارد یا خیر؟؟؟
  پشتیبان تلفنی هم داریم و به این لیست جهت پیگیری نیازه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 آذر 1400، 12:06

   دوست عزیز از هر ماژولی که استفاده کنید، می‌تونین فایل گزارش رو دانلود کنید
   اما ارسال از طریق دکل ایرانسل فایل گزارش نداره

   • Gravatar Icon

    سینا بقایی

    26 آذر 1400، 12:44

    توی گزارشی که داده میشه گزارش تحویل هم مشخص هستش یا فقط میگه به چه شماره هایی ارسال پیامک انجام شده.

    • Gravatar Icon

     نیلوفر اکبریان

     08 دی 1400، 14:22

     دوست عزیز گزارش شامل شماره‌های ارسالی
     وضعیت ارسال از پنل
     رسیده به گوشی
     ساعت و تاریخ ارسال میشه

 • Gravatar Icon

  بختیاری

  21 آذر 1400، 12:55

  سلام وقتتون بخیر ما قصد ارسال پیامک تبلیغاتی برای پیج اینستامون رو دارریم میخواستم بدونم روی پنل شما خطوط قابلیت ارسال لینک رو دارند یا خیر باید خودمون اقدام به فعالسازی ارسال لینک بکنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   21 آذر 1400، 14:02

   بله دوست عزیز
   با خطوط 3000 و 50004 می‌تونین اس ام اس لینکدار بفرستید

 • Gravatar Icon

  سهیلا میری

  20 آذر 1400، 10:35

  سلام وقتتون بخیر
  من می خوام آموزش کاشت ناخن و کاشت مژه آموزش بدم داخل تهران منطقه ای که اموزش میدم محدوده ی حسن آباد هست می تونم برای خانوم های اون منطقه پیامک ارسال کنم و ایا نیاز هست مجوز خاصی در این زمینه داشته باشم این مورد رو توضیح بدید ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 آذر 1400، 15:46

   دوست عزیز متن پیامکتون رو برامون بفرستید تا بهتر راهنمایی‌تون کنیم
   اگر کلمات فیلتر شده نداشته باشه، مانعی نیست، می‌تونید پیامکتون رو ارسال کنید

 • Gravatar Icon

  شمیلا

  20 آذر 1400، 09:57

  سلام روزتون بخیر
  من یک سوالی دارم مثلا اگر بخواهیم به صورت منطقه ای ارسال پیامک انچام دهیم و ان منطقه 1000 شماره داشته باشد ایا ما میتوانیم تنها به 500 شماره ارسال پیامک انجام دهیم؟ یا اینکه حتما باید به 1000 نفر ارسال پیامک انجام دهیم؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1400، 12:35

   دوست عزیز شما به هر تعدادی که مدنظرتونه می‌تونین ارسال پیامک داشته باشید
   فقط ارسال از طریق دکل bts ایرانسل باید حداقل شامل ارسال 50 هزار پیامک باشه

 • Gravatar Icon

  جعفری

  18 آذر 1400، 10:50

  روزتون بخیر خسته نباشید من یک مغازه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی دارم یادم هستش که قبل تر ها نمی شد محصولات بهداشتی رو تبلیغ کرد الان سوالی که دارم ازتون این هستش که آیا میشه محصولات آرایشیو بهداشتی رو تبلیغ کرد و تایید میشه متن پیامک ها یا خیر ؟ممنون میشم پاسخ بدین

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 دی 1400، 10:51

   دوست عزیز لطفاً با تیم مارکتینگ و محتوا تماس بگیرید تا لیست کلمات فیلتر شده رو براتون ارسال کنند

 • Gravatar Icon

  حمید زارعی

  15 آذر 1400، 17:38

  سلام
  با توجه به تبلیغات تراکت ها و بیلبورد های منطقه ایی ایا تبلیغات منطقه ایی به صورت پیامک هنوز بازدهی داره؟
  با توجه به هزینه های تبلیغاتی الان فارق از اینکه شما سرویس ارائه دهنده تبلیغات پیامکی هستید، کدوم راه به صرفه تر از لحاظ اقتصادی و بازدهی مناسب تر هستش؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 آذر 1400، 14:01

   بله دوست عزیز
   عموم تراکت‌ها خونده نمیشه و امکان تحلیل بازخورد مخاطب رو براتون فراهم نکرده ولی پنل اس ام اس هزینه کمتری از چاپ تراکت داره و گزارش بازخورد مخاطب رو در اختیارتون قرار میده

 • Gravatar Icon

  قاسم حسنی

  14 آذر 1400، 10:14

  وقت بخیر
  یه لیستی از شماره هم از طرف بازاریابان مجموعه جمع آوری شده که تعدادش هم کم نیست و در کنار ارسال پیامک منطقه ای، قصد ارسال به لیست خودمون هم داریم
  این به چه شکل انجام میشه؟
  باتشکر

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 آذر 1400، 15:15

   دوست عزیز شماره‌های خودتون رو در قسمت دفترچه تلفن اختصاصی پنل می‌تونین ذخیره کنین

 • Gravatar Icon

  مهران ستوده

  14 آذر 1400، 09:48

  سلام وقت بخیر من یک تولیدی پوشاک دارم میخوام تبلیغات ارسال کنم می خواستم بدونم می تونم برای مغازه های پوشاک و بوتیک های شهر تهران پیامکمو ارسال کنم بابت این مورد بنده را راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 آذر 1400، 15:16

   بله دوست عزیز، با بانک شماره اصناف و مشاغل پنل می‌تونید استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  بهمن جدیدی

  02 آذر 1400، 17:11

  سلام وقت بخیر من برای ارسال انبوه میخواستم از سرویس شما استفاده کنم
  این مقاله رو خوندم و متوجه شدم که شما بانک شماره هم در اختیار ما قرار میدید
  این شماره ها رو چجوری متوجه میشید که تو اون منطقه ایی که ما میخوایم هستن؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 آذر 1400، 11:47

   دوست عزیز بعد از دریافت پنل به بانک شماره دسترسی دارید
   شماره‌ها از طرف اپراتور در اختیار سامانه قرار می‌گیره و سالانه به‌روز رسانی میشه

 • Gravatar Icon

  شیما هزوه

  02 آذر 1400، 16:51

  سلام خسته نباشین
  همکاران پشتیبانی فرمودند بانک شماره های تفکیک جنسیتی دارید و امکان ارسال از طریق سن و جنسیت در اکثر سامانه ها غیر فعال میباشد
  شما چطور این امکان رو دارید؟چقدر معتبر هستش؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 آذر 1400، 11:58

   دوست عزیز ارسال بر اساس فیلتر سن در حال حاضر غیرفعاله
   قابلیت ارسال پیامک بر اساس جنس هم فقط برای بانک شماره ایرانسل فعال هست که از سوی اپراتور به تازگی به‌روزرسانی شده و قابل اطمینانه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید