دوست من سایت فروش لوازم پزشکی دارد، یک‌ماه پیش به من زنگ زد و گفت تجهیزات دانپزشکی را جدید خریداری کردم و می‌خواهم برای دندانپزشکان اطلاع‌رسانی کنم، ولی نمی‌دانم چطور مخاطب هدفم را انتخاب و فقط برای آنان تبلیغات انجام بدم.

من به دوستم بازاریابی پیامکی، را پیشنهاد دادم و روش‌های جذب مخاطب جدید و اطلاع‌رسانی به مشتریان قدیمی را برایش گفتم، ولی دغدغه او شماره موبایل افراد بود. بانک شماره موبایل تفکیک شده ملی پیامک را برایش توضیح دادم و تصمیم گرفتم در این مورد مطلبی بنویسم، تا اگر شما هم برای کسب‌وکار خود نیاز به شماره موبایل دارید، خیلی راحت از بانک‌های شماره تلفن همراه استفاده کنید.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

بانک شماره موبایل تفکیک شده

داشتن شماره تلفن همراه مخاطبان مختلف و ارسال پیام به صورت هدفمند به مشتریان برای کسب‌وکارها بسیار کاربردی است. در سامانه ملی پیامک، مشتریان به شماره موبایل مخاطبان به صورت طبقه‌بندی و تفکیک شده دسترسی دارند و می‌توانند خیلی راحت به روش‌های مختلف برای مشتریان پیامک اطلاع‌رسانی، تخفیف، افتتاح شعبه، مشاغل خاص و … بفرستند. در ادامه روش‌ها را به صورت کامل توضیح می‌دهیم.

بانک شماره موبایلبرای اطلاعات بیشتر می‌توانید از ویدئوی زیر استفاده کنید.

بانک استان‌های کشور

گاهی اوقات برخی از کسب‌وکارها نیاز دارند، تا به مردم ساکن در استانی خاص پیام ارسال کنند. سامانه ملی پیامک بانک شماره موبایل استان‌های کشور را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، تا بتوانند خیلی راحت برای یک یا چند استان مختلف پیامک ارسال کنند. با ذکر مثال بهتر توضیح دهیم.

مثلاً سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرده است که فردا در استان خراسان شمالی سیل می‌آید، حالا سازمان هلال احمر می‌خواهد برای همهٔ شهرهای استان خراسان شمالی پیامک هشدار سیل ارسال کند. کافیست وارد سامانه ملی پیامک شوید، پیام را بنویسید و سپس از قسمت بانک استان‌‌های کشور، استان خراسان شمالی را انتخاب و پیام ارسال کنید. 

آیا برای هر شهر هم می‌توان جداگانه پیامک ارسال کرد؟

بانک اصناف و مشاغلبانک شهرهای کشور

در سامانه پیامکی علاوه بر اینکه به شماره‌های هر استان به صورت جداگانه دسترسی دارید، شماره موبایل هر شهر نیز به صورت تفکیک شده در اختیار کاربر قرار دارد. مثلاً فروشگاه‌ زنجیره‌ای شهروند برای مشتریان شهرضا در استان اصفهان تخفیف در نظر گرفته است و می‌خواهد برای ساکنان پیام اطلاع‌رسانی بفرستد. کافیست وارد سامانه پیامکی شود و از قسمت بانک استان‌های کشور، استان اصفهان و سپس شهرضا را انتخاب کند. شماره‌ها به تفکیک اعتباری و دائمی نمایش داده‌ می‌شوند، گروه دلخواه را انتخاب و پیام ارسال کند.

آیا می‌توان شماره موبایل‌ها را به هدف‌های کوچکتر هم دسته‌بندی و پیام ارسال کرد؟

بانک اصناف و مشاغل

بانک اصناف و مشاغل

امکان دیگری که سامانه ملی پیامک در اختیار کاربران قرار می‌دهد، بانک شماره موبایل اصناف و مشاغل است. بانک مشاغل و اصناف مخاطب هدف را کوچکتر می‌کند و می‌توانید هدفمندتر پیام ارسال کنید. به عنوان مثال شخصی کارگاه تولید ساز دارد و می‌خواهد به مخاطبان هدف خود اطلاع دهد، که ساز سه‌تار تولید کرده و می‌فروشد. باید سازنده ساز مخاطب هدف خود را پیدا و به آنان پیام ارسال کند. کافیست وارد سامانه پیامکی شود، متن اس ام اس را نوشته و از قسمت بانک اصناف و مشاغل، زیرگروه‌های لوازم ادوات موسیقی، آموزش موسیقی و سایر زیرگروه‌های مرتبط را انتخاب و پیامک ارسال کند. مخاطب به صورت هدفمند انتخاب شده، پس احتمال فروش ساز بالا می‌رود.

بانک شماره موبایلبانک تفکیک شده اصناف کشور

در سامانه ملی پیامک، بانک اصناف و مشاغل به صورت دسته‌بندی برای همهٔ شهرهای سراسر کشور نیز به صورت جداگانه تهیه شده است، که می‌توانید استفاده کنید. دوباره از مثال بالا (تولیدکننده سه‌تار) استفاده کنیم. فرض کنید، سازنده سه‌تار در شهر اراک ساکن است و می‌خواهد فقط برای مخاطبان شهر اراک اس ام اس بفرستد، باید وارد سامانه پیامکی شود و بعد از نوشتن متن پیام بانک تفکیک شده اصناف کشور و سپس شهر اراک و بعد از زیرگروه‌ها اصناف مربوط به موسیقی (لوازم ادوات موسیقی، آموزشگاه‌های موسیقی و …) را انتخاب و پیام ارسال کند.

بانک شماره موبایلبانک شماره موبایل کدپستی‌ استان‌های کشور

یکی دیگر از امکاناتی که پنل اس ام اس برای کاربران فراهم کرده است، بانک کدپستی استان‌های کشور به صورت تفکیک شده است. بر اساس شماره کدپستی هر منطقه از شهر می‌توانید اس ام اس ارسال کنید، به مثال اول متن برگردیم، تجهیزات دندانپزشکی دوست من، او می‌تواند برای مشتریان قدیمی و همچنین مخاطب جدید پیام بفرستد. آدرس سایت دوست من در تهران و در منطقه ۱۴ پستی است، او می‌تواند وارد سامانه پیامکی شود، پیام خود را بنویسد و سپس از شاخه کدپستی استان‌های کشور، شهر تهران را پیدا کند. از زیرشاخه‌های شهر تهران، منطقه ۱۴ و سپس برای مناطق کارگر شمالی، فاطمی، کشاور و منطقه‌های اطراف مغازه اس ام اس اطلاع‌رسانی بفرستد.

البته ارسال پیام از روی نقشه (پیامپ) هم برای فرستادن اس ام اس منطقه‌ای، وجود دارد که می‌توانید استفاده کنید.  

شماره های کدپستیبانک شماره‌های فعال کشوری

همانطور که می‌دانید، بیشتر مردم از اپراتورهای همراه اول و ایرانسل استفاده می‌کنند. سامانه ملی پیامک نیز برای راحتی مخاطب شماره موبایل‌ها را به تفکیک جدا کرده و در اختیار کاربران قرار داده است. در شاخه بانک شماره‌های فعال کشوری سه زیرشاخه به نام‌های اعتباری همراه اول، ایرانسل و دائمی همراه اول وجود دارد. اگر مخاطب هدف شما جزو هر کدام از این سه گروه هستند، می‌توانید به صورت تفکیک شده هر اپراتوری را که خواستید انتخاب و پیام ارسال کنید. 

بانک شماره موبایلبانک شماره موبایل محله‌ای

در سامانه ملی پیامک، شماره موبایل‌ها در شهرهای بزرگ مثل تهران، اصفهان، مشهد و … بر اساس منطقه‌های شهر طبقه‌بندی شدند. به عنون مثال اگر مغازه‌ای در بازاررضا شهر مشهد افتتاح کرده باشید، خیلی راحت می‌توانید برای محله‌های بازار رضا خ امام رضا، خ امام رضا، خ امام رضا بازار بزرگ و … که در اطراف مغازه هستند، اس ام اس تخفیف یا اطلاع‌رسانی ارسال کنید. 

برای شهرهای کوچک هم سامانه ملی پیامک، بانک کدپستی کل کشور را به صورت دسته‌بندی تهیه و در پنل قرار داده است، اگر برای شهرهای کوچکتر می‌خواهید پیامک بفرستید، از بانک کدپستی شهر موردنظر استفاده کنید.

بانک شماره موبایلبانک شماره‌های ایرانسل به تفکیک پیش‌شماره

اپراتور ایرانسل از زمانی که فعالیت خود را شروع کرد، شماره موبایل را با پیش‌شماره‌های ۹۳۵، ۹۳۶، ۹۳۷، ۹۳۸ و … به مشتریان فروخت. یکی دیگر از بانک‌های که سامانه ملی پیامک در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد، بانک شماره‌های ایرانسل به تفکیک پیش‌شماره است. اگر کسب‌وکار شما به‌گونه‌ای است، که می‌خواهید برای شماره‌های مختلف ایرانسل پیامک بفرستید، استفاده از ماژول بانک شماره ایرانسل بسیار مفید و هدفمند است.

در سامانه ملی پیامک، همهٔ بانک شماره‌ تلفن‌ها به صورت مرتب به‌روز می‌شوند و شماره‌های تکراری و مسدود شده از بانک شماره تلفن‌ها حذف می‌شوند.شماره های ایرانسل

استفاده مفید از بانک شماره موبایل تفکیک شده

بانک شماره موبایلدر این مطلب بانک‌های مختلف شماره موبایل را به صورت تفکیک شده و کامل توضیح دادیم. هر چه بیشتر جامعه هدف برای کسب‌وکار کوچکتر باشد، پیامک به صورت هدفمندتر ارسال می‌شود و احتمال جذب مشتری و فروش محصول بالاتر می‌رود. با استفاده از شماره‌هایی که نوشتیم می‌توانید بازار هدف خود را کوچکتر کنید و برای مشتریان اس ام اس بفرستید.

ارسال پیامک به مشتری، یکی از روش‌های کم‌هزینه و عالی برای حفظ و جذب مشتری جدید است. اگر در زمینه تهیه پنل اس ام اس یا بانک شماره موبایل سوال دارید، با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید و از کارشناسان ملی پیامک، مشاوره رایگان دریافت کنید.

اگر از بانک‌های مختلف شماره همراه برای ارسال اس ام اس استفاده کردید، تجربه خود را در قسمت دیدگاه‌ها با مخاطبان ملی پیامک به اشتراک بگذارید. 

بانک شماره موبایل تفکیک شده ملی پیامک
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید