خط خدماتی چیست؟ و شرایط استفاده از آن چگونه است؟

خط خدماتی چیست؟ و شرایط استفاده از آن چگونه است؟

Engagements Icon
74


به طور مختصر خط خدماتی به خطی گفته می‌شود که در هر ساعات شبانه روز امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات را دارد و صرفا جهت اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها مورد استفاده قرار میگیرد.

خیلی‌ها این سوال رو دارند که ما چجوری می‌توانیم به کسانی که تبلیغات خود را مسدود کرده‌اند و اصطلاحا در لیست سیاه مخابرات هستند، تبلیغات پیامکی ارسال کنیم. برای این کار بایستی از خط خدماتی برای ارسال پیامک استفاده کنیم. اما خط خدماتی چیست؟

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

خط خدماتی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

طبق ابلاغیه شرکت ارتباطات سیار ایران، خطوط ارسال پیامک‌ها به دو بخش خدماتی و تبلیغاتی تقسیم می‌شوند.

خطوط خدماتی برای شرکت هاو سازمان‌هایی است که پیامک‌هایشان محتوای اطلاع‌رسانی و ارائه‌ی خدمات به افرادی که تمایل به دریافت پیامک را دارند، ارسال می‌شود. هرگونه ارسال پیامک که بدون رضایت صاحب شماره‌ی گیرنده و بدون اطﻼع آن صورت گیرد، جز دسته‌ی دوم یعنی پیامک‌های  تبلیغاتی محسوب می‌گردد و ارسال  این تبلیغات برای افرادی که خود خواستار لغو وعدم دریافت این دسته از پیامک‌ها هستند تخلف می‌باشد و این ارسال‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد.

خط خدماتی یک حالتی از خط اختصاصی است که با دریافت یک سری مدارک حقوقی و شرکتی اپراتور خط اختصاصی را به خط خدماتی تبدیل می‌کند.

توجه نمایید که با خط خدماتی ارسال تبلیغات، ارسال پیامک‌های تبریک و تسلیت، اعلام برنده شدن در مسابقه‌ها، مناسبت‌ها، اس‌ام اس‌های تخفیفات ممنوع است و صرفا ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی امکان‌پذیر است.

کاربردهای خط خدماتی چیست؟

برای مثال پیامک‌های واریز و برداشت بانک‌ها برای مشتریان از طریق همین خطوط امکان ارسال دارد. برای ارسال اطلاع‌رسانی مشتریان سایت‌های فروشگاهی مثل ارسال نام کاربری، رمز عبور، پاسخگویی تیکت ها، اعلام وضعیت سفارش، کد پیگیری، تغییر وضعیت سفارش، ارسال کد مرسوله و موارد این چنینی توسط خطوط خدماتی انجام‌پذیر است.

احسان عزیز:
سفارش گردنبند پروانه طلایی شما ثبت شد.
با تشکر از خرید شما
zicoop.com

مثال واضح‌تر برای اینکه بدانید خط خدماتی چه کاربردی دارد؟

اگر دانشگاهی یا مدرسه‌ای خط اختصاصی خود را به خط خدماتی تبدیل کند می‌تواند پیامک‌های اطلاع‌رسانی زمان‌بندی کلاس‌ها را به دانشجویان و دانش آموزان اطلاع‌رسانی کند.

فرض کنید شرکت‌های بیمه برای اطلاع‌رسانی زمان سررسید بیمه‌ها به مشتریان با خط خدماتی پیامک‌های تاریخ انقضای بیمه نامه‌ها را به لیست سیاه مشتریان ارسال می‌کند.

پیامک‌های تبلیغاتی مثل تبلیغات بیمه نامه‌ی آتش سوزی، تخفیف بیمه‌ی شخص ثالث و… ممنوع است و تخلف محسوب می‌گردد.

شرایط دریافت خطوط خدماتیخط خدماتی چیست

حال که فهمیدیم خط خدماتی چیست؟ و چه کاربردی دارد میخواهیم به بررسی شرایط خدماتی نمودن خطوط بپردازیم. به طور کلی سه راه برای خدماتی کردن خط وجود دارد تا بتوانید کلیه اطلاع رسانی های لازم و مهم برای کسب و کارتان را به افراد ارسال کنید و از بلک لیست عبور کنید.

خط خدماتی اختصاصی

این خطوط به اشخاص حقیقی داده نمی شود و تنها به موسسه و سازمان های حقوقی اعطا می گردد..پس حتما باید ثبت شرکت کرده باشید. توجه داشته باشید  که حدودا 2 تا 6 ماه زمان می برد تا خط شما خدماتی شود.و با دریافت مدارک لازم جهت تبدیل خط اختصاصی به خط دائمی این امکان صورت می گیرد. توجه داشته باشید پس از خدماتی کردن خطوط اختصاصی هرگز نباید محتواهای تبلیغاتی را ارسال نمایید زیرا این کار باعث بسته شدن خط شما می شود. محتواهای تبلیغاتی مثل : تخفیفات، قرعه کشی ها و مسابقات را نمی توانید ارسال نمایید.

خط خدماتی اشتراکی

حالت دوم برای افرادی است که شرکت ثبت شده ندارند و تنها سایت یا اپلیکیشن و نرم افزاری دارند که  می خواهند پیامک های اطلاع رسانی خود را به کاربران ارسال کنند و با مشتریان خود ارتباط داشته باشند.پیامک هایی مثل ثبت نام،ورود، ارسال کد تایید،پیامک های مربوط به خرید و پیگیری خرید،ارسال کد مزسوله را برای مشترکین خود بفرستید. با داشتن خط های اشتراکی ملی پیامک این مشکل حل شده است این خطوط اختصاصی نیستند و شما با این خطوط می توانید برای لیست سیاه مخابرات هم پیامک ارسال کنید.

پنج راه برای بهبود خدمات به مشتریان از طریق سامانه پیامکحتما بخوانید: پنج راه برای بهبود خدمات به مشتریان از طریق سامانه پیامک

اما شرط استفاده از ارسال پیامک بر اساس پترن این است که باید در ابتدا پیامک خود را برای کارشناسان ملی پیامک ارسال کنید تا الگوی شما را بررسی کنند ، اگر مغایر با قوانین نبود پیامک شما تایید می شود و می توانید ارسال نمایید.

استفاده از خط خدماتی سامانتل

همانطور که در بالا گفتیم برای ارسال پیامک به خطوط لیست سیاه مخابرات اول داشتن خط خدماتی با شرکت ثبت شده است.دوم استفاده از خطوط اشتراکی برای افرادی که سایت یا اپلیکیشن دارند و اما حالت سوم ارسال پیامک برای لیست سیاه مخابرات با خطوط سامانتل امکان پذیر است.

خطوط سامانتل پیشماره جدید 9999 بدون ارائه سفته برای اشخاص حقیقی هستند که شرایط کمتری نسبت به خطوط خدماتی دارند:

این خطوط به اشخاص حقیقی دارای جواز کسب، دارای نماد اعتماد و یا هر نوع جواز صنفی نیز ارائه می گردد و می توانید به عنوان شخص حقیقی از این خطوط استفاده نمایید.

توجه :

 •  خطوط سامانتل بصورت غیر سفارشی(ارقام بصورت رندوم) ارائه می شود پس امکان انتخاب ارقام وجود ندارد.
 •  این خطوط فقط بصورت 10 رقمی ارائه می گردد.
 •  مدت زمان خدماتی و فعال شدن خط سامانتل حداقل یک هفته کاری می باشد.

سخن پایانی

خط خدماتی چیست

حالا که با پنل پیام کوتاه و اینکه خط خدماتی چیست و چه کاربردی دارد آشنا شدیم بهتر است هر چه سریع‌تر تبلیغات هدفمند خود را شروع کنید که رشد زیادی برای فروش شما به همراه دارد فقط کافیه وارد سایت ملی پیامک شوید و با پر کردم فرم مشاوره اقدام به ثبت نام کنید یا با شماره گیری ۰۲۱۶۳۴۰۴ با همکاران بخش پشتیبانی و فروش ارتباط برقرار کنید و از یک مشاوره‌ی رایگان در زمینه بازاریابی کاری خود لذت ببرید.

در ضمن تیم فنی ما همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب و در ایام تعطیل از ساعت 9 صبح تا 5 عصر در پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما آماده هستند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
61دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  ولی مبشران

  11 آذر 1402، 11:41

  اگر من از شما پنل دریافت کنم و خط 9999 خریداری کنم میتونم همین امروز باهاش ارسال پیامک داشته باشم یا این که یک مقدار زمانبر هستش؟

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   18 آذر 1402، 14:47

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   پیشنهاد می‌کنم جزئیات خط 9999 رو داخل صفحه «خرید خط خدماتی 9999» مطالعه بفرمائید.
   حدوداً یک ماه کاری زمان میبره تا خط شما تبدیل بشه به خط خدماتی و بتونید بهره‌برداری داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  باورساد

  11 فروردین 1401، 20:46

  سلام و ممنون از تیم ملی پیامک
  ببخشید میشه بدونم هزینه 9999 چرا انقدر زیاده؟
  چه فرقی داره با بقیه خط ها مگه؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 فروردین 1401، 11:48

   سلام خواهش میکنم.
   خطوط 9999 با توجه به اینکه بیشتر برای ارسال پیامک به باشگاه مشتریان کاربرد داره و کمی زودتر از سایر خطوط خدماتی میشه و امکان خدماتی کردن این خط برای اشخاص حقیقی هم وجود داره، کمی هزینه بالاتری برای ارسال پیامک داره! برای مشاهده تفاوت‌های بیشتر خط 9999 با بقیه خطوط با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  ایلاتی فر

  11 فروردین 1401، 12:39

  روزبخیر
  ایا بعنوان یک فرد حقیقی برای استفاده از وب سرویس پیامکی شما که نیاز به خط خدماتی دارم میتونم خطمو خدماتی کنم و ارسال پیامک خدماتی داشته باشم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 فروردین 1401، 11:52

   درود بر شما
   برای ارسال پیامک اطلاع‌رسانی از وب سرویس و API ملی پیامک، نیازی به خرید خط اختصاصی و بعدش تبدیل خط به خط خدماتی نیست. بخاطر اینکه در حال حاضر امکان خدماتی کردن خطوط برای اشخاص حقیقی وجود نداره!
   پیشنهاد می‌کنم برای این مورد، خیلی ساده و راحت از قابلیت ارسال پیامک بر اساس پترن و الگو استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  ارین فتح اللهی

  13 اسفند 1400، 12:52

  کدام خط را میتوان به صورت حقیقی خدماتی کرد؟
  مرسی از اینکه راهنمایی میفرمایید
  بنده فقط صرفا برای ارسال پیامک های کد تایید میخواستم از این مورد خط خدماتی استفاده کنم.

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   18 اسفند 1400، 14:06

   سلام وقتتون بخیر
   بر اساس مطالبی که داخل همین مقاله نوشته شده، خطوط سامانتل رو می‌تونید به‌صورت حقیقی خدماتی بفرمایید، اما برای مشاهده شرایط جدید لطفاً صفحه “خطوط خدماتی” رو مطالعه کنید.
   برای استفاده خط توی وبسرویس، خط سامانتل پیشنهاد نمیشه! بهتره که از قابلیت ارسال پیامک بر اساس پترن یا الگو استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  سلیمانی

  01 دی 1400، 10:32

  سلام وقتتون بخیر سوالی ازتون داشتم ایا ملی پیامک خط خدماتی خودش هم روی پنل به صورت اشتراکی داره؟ چون خدماتی کردن یه کم زمان میبره و ما میخوایم خط خدماتی رو از همن ابتدا که پنل رو خریداری میکنیم روی پنل داشته باشیم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1400، 10:26

   دوست عزیز شما بعد از دریافت پنل از شرکت ملی پیامک، به تعدادی پیامک هدیه و خطوط عمومی و اختصاصی به صورت رایگان دسترسی دارید

 • Gravatar Icon

  امیر گودرزی

  30 آذر 1400، 15:54

  اگر من خط 9999 رو خدمایت کنم ایا میتونم باهاش به مشتری های خودم ارسال تبریک روز تولد داشته باشم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1400، 10:52

   بله دوست عزیز، میتونین ارسال تبریک تولد و سایر مناسبت‌هارو با خط 9999 داشته باشید

 • Gravatar Icon

  مروی

  29 آذر 1400، 15:27

  سلام چرا اینقدر پروسه خدماتی کردن خطوط طولانیه و اینهمه مدارک میخوان؟؟
  برای تبلیغات از خطوط خدماتی باید استفاده کنیم که بلک لیست ها رو هم پوشش بده لطفا راهنمایی کنید برای ارسال پیامک به تمامی افراد در کوتاهترین زمان ممکن چه راهی وجود داره؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1400، 10:46

   دوست عزیز خدماتی کردن خط از طرف اپراتور انجام میشه، به همین خاطر پروسه طولانی و همراه با مدارک مختلفه
   در ضمن ارسال تبلیغات از خط خدماتی ممنوع و بر خلاف قانونه

 • Gravatar Icon

  سارا قنبری

  29 آذر 1400، 12:15

  سلام روز بخیر
  من یه سالن زیبایی دارم میخواسم برای تبلیغات محیطی از این خط خدماتی استفاده کنم اما نمیدونم به درد حیطه کاری من میخوره یانه
  میشه لطفا راهنماییم بفرمایینو این که بااین خط میتونیم به لیست سیاه هم پیامک ارسال کنیم؟؟؟
  مرسی از پاسخگویتون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1400، 10:58

   دوست عزیز شما هر شغلی دارید، خدمات پیامکی بهتون کمک میکنه و جای نگرانی نیست
   اما ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات ممنوع و بر خلاف قانونه

 • Gravatar Icon

  شهریار سعیدیا

  28 آذر 1400، 17:46

  ما یک خط خدماتی توی یک شرکت دیگه داریم و قصد داریم این خط رو انتقال بدیم توی سامانه شما شرایط انتقال خط به چه صورت هستش؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1400، 11:00

   دوست عزیز شرکت مبدا باید زحمت نامه انتقال خط رو بکشند
   اگر موافقت کردن، برای باقی شرایط با 02163404 تماس بگیرین تا تیم فروش ملی پیامک کارتون رو انجام بدن

 • Gravatar Icon

  جوادي

  26 آذر 1400، 22:57

  سلام وقتتون بخير ما قصد ارسال پيامك تبليغاتي داريم ميخواستم بدونم خط خدماتي دريافت كنيم ميتونيم از اين خط استفاده كنيم؟
  ممنون از پاسخگويي

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 دی 1400، 14:03

   دوست عزیز شرایط خطوط خدماتی رو در لینکی که براتون گذاشتم مطالعه کنید

 • Gravatar Icon

  روشندل

  25 آذر 1400، 10:45

  درود
  وقت بخیر
  ما دو تا خط اختصاصی با پیش شماره ی 1000 داریم قصد داریم خط های خودمون رو خدماتی کنیم می خواستم بدونم امکانش هست هر دو تا خط رو خدماتی کنیم و فقط یک سفته بابت این مورد به اپراتورش ارائه بدیم ؟ راهنمایی بفرماید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 دی 1400، 15:48

   دوست عزیز در این مورد تیکت ارسال کنید برای تیم فروش تا مدارک خدماتی کردن خط رو خدمتتون ارائه بدن
   درنظر داشته باشید خدماتی کردن خط دو تا شش ماه زمان نیاز داره

 • Gravatar Icon

  نیاز آشوغ

  23 آذر 1400، 20:28

  سلام خسته نباشین
  من یه پیج فروشگاه انلاین آموزشی دارم و نیاز به تبلیغات و پنل پیامکی دارم میخواستم بدونم میتونم از پنل خدماتی که دارین استفاده کنم
  یا باید پنل های دیگه ای خریداری کنم
  ممنونم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 دی 1400، 10:25

   پنل خدماتی نداریم دوست عزیز
   میتونید از پنل پایه، اقتصادی، شرکتی و تجاری استفاده کنید
   اطلاعات مربوطه به این پنل‌ها در صفحه تعرفه‌های ملی پیامک که لینکشو براتون کذاشتم، مطالعه کنید

 • Gravatar Icon

  شروین بابایی

  22 آذر 1400، 20:27

  سلام ممنون بابت مقاله تون میخواستم بدونم که برای ارسال های سایت ، نیاز به این است کهخط خدماتی تهیه کنیم؟اخه پروسه طولانی داره و بین 2 الی 6 ماه طول میکشه…
  راه سریع تر ندارید؟
  ایا تبلیغات هم با این خطوط میشه ارسال کرد؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   23 آذر 1400، 11:40

   سلام ممنون از نظر شما؛ برای ارسال‌های سایت یا ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی سایت (مثل کد تایید، پیامک رمز عبور، بازیابی رمز عبور، ثبت و تغییر وضعیت سفارش و موارد مشابه)، دوتا راهکار وجود داره:
   1- تبدیل خط اختصاصی به خط خدماتی
   2- ارسال پیامک بر اساس پترن (الگو)
   ارسال پیامک تبلیغاتی از خطوط خدماتی ممنوع هستند.

   • Gravatar Icon

    علی دلاوری

    10 فروردین 1401، 13:19

    من دوتا سایت دارم آیا امکانش هست که هر کدوم از سایت ها ارسال پیامکش از خط های دیگه انجام بشه چون الان داره هر دو سایت از یک خط استفاده میکنه.

    • Gravatar Icon

     ایمان عمادی

     28 فروردین 1401، 11:44

     سلام دوست عزیز
     بله این مورد امکان‌پذیر هست. فقط کافیه که دو تا خط اختصاصی داشته باشید و برای خدماتی شدن هر کدوم از خطوط اختصاصی‌تون به صورت جداگانه اقدام کنید.
     برای ارسال پیامک از طریق پترن، نیازی به این کار نیست و فقط کافیه که آدرس سایت‌تون رو در انتهای پیامک قرار بدین!

 • Gravatar Icon

  فرهادی

  22 آذر 1400، 12:16

  سلام با هر سامانه ای صحبت میکنم میگن 2 تا 6 ماه خدماتی شدن خطوط زمان میبره و این اصلا قانع کننده نیست
  آیا در سامانه شما هم به این شکله؟و دلیل این همه زمان چیست؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 آذر 1400، 12:10

   دوست عزیز پروسه خدماتی شدن خط عموماً زمان‌بره و در حوزه اختیارات مجموعه نیست

 • Gravatar Icon

  رحمان زادگان

  20 آذر 1400، 11:14

  سلام روزتون بخیر من یک سری شماره برای مشتریانم دارم می خوام بهشون پیامک انبوه تبلیغاتی بفرستم و کارم هم در زمینه فروش پوشاک کودکان هستش اما می خوام که خط خدماتی شما رو بخرم لطفا منو راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 آذر 1400، 15:45

   دوست عزیز اگر از ملی پیامک پنل دارید، برای تیم فروش تیکت ارسال کنید تا مدارک خد خدماتی رو براتون بفرستند و برای بقیه کار راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  ایوبی

  20 آذر 1400، 10:54

  سلام وقت بخیر من شنیدم برای دریافت خط خدماتی حتما باید حداقل 100 تا از شماره های مخاطب های خودمون رو براتون ارسال کنیم اگه مشتری های ما کمتر از 100 نفر باشه برای این مورد راه حلی وجود داره راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   04 بهمن 1402، 11:59

   درود بر شما،
   ببینید این مورد تو برخی از اپراتورها هست مثلا اپراتور 9999 یا 9000.
   بنابراین شما اگر 100 تا کاربر ندارید، از یک اپراتور دیگه استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  تبتی

  20 آذر 1400، 10:52

  سلام
  من میتونم از خط خدماتی ملی پیامک استفاده کنم؟
  چون این طور که معلومه زمان خدماتی شدن خط بسیار طولانیه.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 آذر 1400، 15:45

   دوست عزیز خدماتی شدن خط 2 تا 6 ماه زمان نیاز داره، برای استفاده از خطوط خدماتی اشتراکی از داخل پنل برای همکاران تیکت ارسال کنید تا راهنماییتون کنند

 • Gravatar Icon

  شازند

  20 آذر 1400، 10:35

  سلام دوست عزیز بنده یک رستوران دارم و فقط و فقط می خوام به مشتری های خودم اس ام اس تخفیف و تبریک تولد و تخفیف برای تولدشون بفرستم اما متاسفانه مشکا بلک لیست دارم و 70 درصد مشتری هام که همراه اوله خطشون، تبلیغاتی ها شونو بلاک کردن لطفا منو راهنمایی کنیید که آیا می تونم خطمو خدماتی کنم یا نه ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 آذر 1400، 15:47

   بله دوست عزیز
   می‌تونین درخواست خدماتی شدن خط بدید ولی دو تا 6 ماه زمان نیاز داره

 • Gravatar Icon

  صبا باقری

  17 آذر 1400، 19:41

  سلام خب برای متصل کردن به سایت باید اول 6 ماه منتظر بمونیم که خط خدماتی شه بعدش بتونیم از سرویس شما و قابلیت شما استفاده کنیم؟راه سریع تر نداره؟
  سرهت ارسال پیامک چجوری هستش؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 دی 1400، 10:58

   دوست عزیز می‌تونین از خطوط خدماتی اشتراکلی پنل در این مدت استفاده کنید
   سرعت ارسال پیامک هم مربوط به اپراتوره و تقریباً همه خطوط سرعت ارسال بالایی دارند، جای نگرانی نیست

 • Gravatar Icon

  ایلیا گمایی

  14 آذر 1400، 11:39

  سلام امکان فعالسازی و دریافت خط خدماتی بر روی پنل پایه وجود دارد یا خیر؟
  خط 3000 از سامانه دیگه منتقل کردیم و در سایت شما میخوایم خدماتیش کنیم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 آذر 1400، 14:23

   دوست عزیز بهتره پنلتون رو ارتقا بدین تا کامل‌ترین دسترسی رو داشته باشید

 • Gravatar Icon

  صحبت نژاد

  14 آذر 1400، 11:17

  سلام من قصد دارم خط 9999 خریدار ی کنم و این خط رو خدماتی کنم ولی من از کجا متوجه بشم که چند تا خط به اسم بنده هست چون تا جایی که می دونم باید زیر 10 خط به اسم بنده باشد

 • Gravatar Icon

  سمین مارکت

  13 آذر 1400، 09:41

  با درود و احترام
  ما در یک سامانه دیگر خط خدماتی داریم اما از پشتیبانی این سامانه راضی نیستیم تمایل داریم خط را انتقال دهیم به سامانه دیگر ایا این امکانش هست خط خدماتیمونو به سامانه شما انتقال دهیم ایا خدماتی بودن خط که ازبین نمیرود؟
  چون حفط خط خدماتی برای بمجموعه ما خیلی اهمیت دارد.

 • Gravatar Icon

  زبیدی

  13 آذر 1400، 09:37

  سلام وقتتون بخیر ما یک موسسه زبان هستیم که مجوز کسب و کار داریم یا برای ما تهیه خط خدماتی امکان پذیر هستش یا خیر؟
  چون ما باید پیام هامون به دست همه ی شاگردامون برسه
  ممنون از پاسخگویی

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 اسفند 1402، 15:18

   درود برشما،
   از خط 9000 یا 9999 استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  گلاب کاشانی

  08 آذر 1400، 21:50

  سلام وقت بخیر من برای ثبت نام سایتم میخوام از طریق پیامک استفاده کنم به جای ایمیل چون اکثرا این کار رو انجام نمیدن
  میخواستم بدونم که شرایطش چجوریه و سرعت ارسال چجوریه؟ تنظیمات خاصی داره؟ارسال با چه خطی انجام میشه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   29 آذر 1402، 16:43

   سلام دوست عزیز؛
   شما باید از خدمات وب سرویس استفاده کنید. از پنل اقتصادی به بالا میتونید به وبسرویس متصل بشید و کار باهاش هم راحته و هم کلی آموزش براش هست.
   سرعت ارسال هم خوبه. خط شما بستگی به این داره که از خط اشتراکی سامانه استفاده کنید یا خودتون خط خدماتی بگیرید.

 • Gravatar Icon

  فرامرز بابایی

  07 آذر 1400، 21:20

  سلام وقت بخیر من برای چند مجتمع مسکونی میخوام از سرویس شما تهیه کنم و ارسال ابونمان و … رو انجام بدم
  میخواستم بدونم خطی که شما در اختیار ما قرار میدید به چه صورت هستش؟
  من کارم و متنم تبلیغات نیست فقط اطلاع رسانی هارو میخوام انجام بدم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 اسفند 1402، 15:28

   درود بر شما،
   این چیزی که شما میخواید باید خط خدماتی داشته باشید که اون هم نیاز داره به مجوز و جواز کسب و مدارک دیگه. درواقع یک مجتمع مسکونی نمیتونه خط خدماتی تهیه کنه.
   از خط تبلیغاتی باید ارسال داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  دهقان

  07 آذر 1400، 15:53

  سلام و روز بخیر من شرکت دارم و تازه هم ثبت کردم شرکتم رو آیا می تونم خطم رو خدماتی کنم و بعد از اینکه خدماتی شد به شماره هایی که خودم دارم تبلیغات بفرستم ؟ لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   04 بهمن 1402، 12:00

   درود بر شما،
   شما میتونید خطتون رو خدماتی کنید اما دقت کنید که با این خط خدماتی نیمتونید بهشون تبلیغات بفرستید. از این خط خدماتی فقط باید برای اطلاع رسانی استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  شکوه دولتی

  07 آذر 1400، 14:33

  سلام من برای خط خدماتی 9999 پروانه طبابت دارم می خواستم بدونم با این مورد هم می تونم این خط رو. خریداری کنم در این خصوص راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 اسفند 1402، 15:28

   درود بر شما،
   بله میتونید

 • Gravatar Icon

  شمس الدینی

  07 آذر 1400، 10:40

  سلام این خطوط خدماتی چقدر هزینه بر است؟
  آیا سالانه میبایست این خطوط هم مانند خطوط تبلیغاتی، تمدید گردد؟
  لطفا هزینه ها با جزئیات مبلغ و شرایط، توضیح داده شود.
  ممنون

 • Gravatar Icon

  فلاحتی

  07 آذر 1400، 09:31

  سلام وقتتون بخیر ما یک املاک هستیم که مجوز کسب و کارمون رو هم داریم میخواستم بدونم که ایا ما میتوانیم پنل تهیه کنیم و خطمون رو خدماتی کنیم؟ و برای ما نیاز به سفته یا چک هست یا خیر؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 اسفند 1402، 15:30

   سلام دوست عزیز،
   شرایط خدماتی کردن خطوط رو داخل صفحه اصلی پنل گذاشتیم. یک صفحه مربوط به خط خدماتی هم داریم براتون میذارم شرایط رو مطالعه کنید.

 • Gravatar Icon

  جاهدی

  02 آذر 1400، 18:21

  ببخشید این خطوط سامان تل که گفتین دریافت هم داره؟
  چون ما برای کد گارانتی میخوایم این مورد رو
  و چند وقته فعال میشه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 اسفند 1402، 15:30

   درود بر شما،
   بله دریافت هم داره. فعال شدنش حدودا یک ماه یا کمتر زمان میبره.

 • Gravatar Icon

  فرشید اسماعیلی

  02 آذر 1400، 18:18

  سلام ایا برای مشاغل غیر صنفی هم میشه ارسال پیامک کرد؟
  شرایط ارسال پیامک چجوریه ایا قوانین و مقررات خاصی داره؟ و فقط میشه برای شماره های شما ارسال رو انجام داد؟ برای شماره های خودمون هم میتونیم ارسال پیامک رو انجام بدیم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 اسفند 1402، 15:31

   درود بر شما،
   برای شماره‌های خودتون میتونید پیامک ارسال کنید مشکلی نداره.
   برای غیر اصناف هم میشه.

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید