همانگونه که مطلع هستید، تنها یک ماه به برگزاری انتخابات شورای شهر و روستا زمان باقی مانده است. به همین دلیل، احزاب نامزدهای نمایندگی هر دو مجلس در تلاش هستند که با راهکارهایی جدید نامزدهای انتخاباتی خود را به مردم معرفی کنند و برنامه‌های این عزیزان را به اطلاع مردم برسانند.

از آنجاییکه در چند سال گذشته، استفاده از ابزارهای دیجیتال در بسیار ایران متداول شده است، می توان گفت که در حال حاضر، استفاده از تلفن همراه و رایانه به امری طبیعی و روزمره تبدیل شده است و تقریباً همه جوانان از این ابزارها به خوبی استفاده می کنند.

خب، همانطور که می دانید بیشتر جمعیت ایران را جوانان تشکیل می دهند و آمار نشان می دهد که نزدیک به 90% از جوانان ایرانی، در حال حاضر از رایانه یا تلفن همراه استفاده می کنند. بنابراین، نامزدهای انتخابات شورای شهر می توانند با هدفگیری این دو ابزار به راحتی با طرفدارانشان در ارتباط باشند و از همشهری‌هایشان برای حضور در پای صندوق‌های رای دعوت کنند.

در مقاله قبلی وبلاگ ملی پیامک، یعنی کاربرد و مزایای استفاده از پنل اس ام اس در انتخابات شورای شهر و روستا، مزایا و روشهای استفاده تبلیغاتی از بازاریابی پیامکی در انتخابات را برای شما عزیزان نام بردیم.

در آن مقاله اشاره کردیم که مدیران ملی پیامک تصمیم گرفتند که به مناسبت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر و روستا، امکانات و خدمات خود را با تخفیف ویژه در اختیار کاندیداهای هر دو انتخابات قرار دهند. به این ترتیب، اگر نامزد انتخابات شورای شهر و روستا هستید می توانید پنل های تجاری ملی پیامک را با تخفیف 50% دریافت کنید.

سامانه پیامک برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا

ملی پیامک، طی چندین سال گذشته یکی از موفق‌ترین و بهترین سامانه های ارسال اس ام اس انبوه بوده است. ما در ملی پیامک توانستیم با ایجاد یک رابط کاربری ساده، پیشرفته‌ترین خدمات اس ام اس را در اختیار ایرانیان قرار دهیم.

تبلیغات پیامکی – تخفیف ویژه انتخابات 1400

 • 0 تومان

به این ترتیب، همه کاربران ملی پیامک می توانند بدون داشتن مهارت خاصی و تنها با دسترسی به یک رایانه شخصی و اینترنت پرسرعت از طریق ارسال اس ام اس با مشتریان خود در ارتباط باشند.

علاوه بر این، ملی پیامک بانک شماره تلفن جامع و کاملی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. به این ترتیب کاربران می توانند بر اساس اصناف و مشاغل یا کد پستی یا شهر و استان اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی خود کنند.

در ادامه به برخی از امکانات پنل اس ام اس ملی پیامک اشاره شده است:

 • ارسال پیامک به تمام اوپراتورهای تلفن همراه
 • ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر
 • ارسال پیامک منطقه ای
 • ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص
 • ارسال پیامک بر اساس کد پستی
 • ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف
 • ارسال بر اساس جنسیت و سن
 • ارسال های زمان بندی شده
 • گزارش پیامک های ارسالی
 • گزارش پیامک های دریافتی
 • دفترچه تلفن پیشرفته
 • و…

تبلیغات در تلگرام برای نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی محبوب در ایران ارائه تبلیغات در نرم افزار پیام رسان تلگرام است. محبوبیت گسترده تلگرام در بین ایرانیان بر هیچ کس پوشیده نیست، به طوری که پاول دوروف مدیر عامل شرکت تلگرام در هفته گذشته اعلام کرد که این نرم افزار پیام رسان، نزدیک به 40 میلیون کاربر فعال در ایران دارد.

خب، اگر کمی در این آمار تامل کنیم، متوجه می شویم که دسترسی داشتن به 40 میلیون کاربر فعال در آستانه انتخابات شورای شهر، می تواند به پیروزی شما در انتخابات کمک کند. همۀ این ها در حالی است که امروزه تمامی افراد مشهور، وب سایت های معتبر، فروشگاه ها، تجارت ها و سازمان ها، خبرگزاری ها و حتی احزاب سیاسی نیز جهت گسترش مخاطبان خود و اطلاع رسانی به مردم یک کانال تلگرامی راه انداخته اند.

با این حال سوالی که بوجود می آید این است که چگونه می توان در تلگرام با تعدادی مخاطب در ارتباط بود؟ خب، جواب سوال تان یک کلمه است: دیدوگرام!

دیدوگرام، سامانه ای جهت ارائه تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام است. اگر قصد تبلیغات موثر و گسترده در تلگرام و اینستاگرام را دارید، دیدوگرام بهترین راهکار شما خواهد بود. پیشنهاد می کنم جهت کسب اطلاعات بیشتر، به وب سایت دیدوگرام مراجعه کنید.

نتیجه گیری

با هدف گزاری استراتژی تبلیغاتی خود در انتخابات پیش رو و دسترسی به ابزارهای مناسب، مطمئناً می توانید توجه رای دهندگان را به سمت خود جلب کنید.

اگر برنامه جامعی برای شهر خود دارید و می خواهید از حمایت مردم برای رسیدن به اهدافتان بهرمند شوید، مطمئن باشید تبلیغات پیامکی و تلگرامی راهکاری مقرون به صرفه، مردمی و محبوب برای شما خواهند بود.

مطمئن باشید استفاده از پنل اس ام اس می تواند به شما در رسیدن به اهداف کوتاه مدت انتخاباتی تان کمک کند.

***

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید