چگونه با بازاریابی پیامکی مشتری را درگیر نگه داریم؟

چگونه با بازاریابی پیامکی مشتری را درگیر نگه داریم؟

Engagements Icon
165


اگر تابه‌حال تجربۀ شروع کسب‌وکاری جدید را از سرگذارنده باشید، مطمئناً می‌دانید که چقدر سخت است مردم برندتان را بشناسند، به شما اعتماد کنند و مشتری دائمتان شوند. به همین خاطر لازم است که آموزش بازاریابی پیامکی و دیگر روش‌های جذب مشتری را حتماً بگذارید. برای اینکه آموزشمان خیلی سخت هم نشود، در ادامه می‌خواهم توجه شما را به داستان کسب‌وکاری نوپا جلب کنم.

 

روش های حفظ مشتریمطمئن باشید بازاریابی پیامکی روش کاملاً به‌جایی است و اگر اصولی باشد، می‌تواند برایتان مشتری بیاورد. در ادامه مراحلی که باید برای پیاده‌سازی تبلیغات پیامکی خود انجام دهید را با هم مرور می‌کنیم. 10 دقیقه وقت برای خواندن مقاله بگذارید، مطمئناً پاسخ کسب‌وکارتان را پیدا می‌کنید.

داستان رستوران شکوه

رستوران شکوه حدود یک سال پیش در یکی از خیابان‌های اصلی مرکز شهر، جایی که در حوالی آن بیش از سی رستوران کوچک و بزرگ بود، مستقر شد. آقای کاظمی صاحب رستوران روزهای زیادی دنبال شناخت راه‌هایی بود که بتواند گوی سبقت را از رقیبان منطقه بگیرد و مشتریان را به سمت رستورانش سرازیر کند. در نتیجه هر روش تبلیغاتی که فکرش را کنید، امتحان کرد.

یک روز چند آشپز جدید استخدام کرد و کلی غذاهای چینی و ژاپنی به منوی اضافه کرد. روز بعد صفحه‌ای در اینستاگرام باز کرد و 5000 فالوور فیک خرید. پس از آن کانال تلگرامی راه انداخت و هرچه رفیق و آشنا داشت را در آن عضو کرد. اما متاسفانه هیچ‌کدام از این روش‌ها آنقدری که لازم بود، کارساز نبودند و آقای کاظمی با اجاره‌ای سنگین و کلی پرسنل همیشه نگران مخارج رستورانش بود.

با یک پیامک، همه‌چیز عوض شد!

تا اینکه یک روز عصر در کافه‌ای همان حوالی به عادت هرروزه‌اش مشغول قهوه خوردن بود که یک پوستر دایره‌ای سبز رنگ روی رگه‌های چوبی میز بار توجهش را جلب کرد. پوستر کاملا ساده بود و تنها با حروف سفید رنگی روی آن نوشته شده بود:

با ارسال کلمه‌ی "چاق و چله" به شماره 50002331 اولین همبرگر خود را با 20% تخفیف از ما دریافت کنید

آقای کاظمی به معنای کلماتی که خوانده بود فکر کرد، در این جملات ساده چه نیروی انگیزشی وجود داشت که حتی خود او را هم وسوسه کرده بود که به آن شماره کلمۀ "چاق‌وچله" را پیامک کند؟ تا اینکه جرقه‌ای در ذهنش شکل گرفت، چرا او از تبلیغات پیامکی استفاده نکند؟ چرا با ارسال یک پیامک مشتریانش را به یک تخفیف حسابی دعوت نکند؟

همان شب شروع به تحقیق درباره سامانه ارسال پیامک کرد و بعد از خرید پنل، با ارسال پیامک به مناطق اطرافش، مشتریان را با 20% تخفیف دعوت به صرف غذا کرد. استقبال متفاوت‌تر از همیشه آن هم یک ساعت پس از ارسال پیامک باورنکردنی بود!

خبرنامه پیامکی داشته باشید

خبرنامه پیامکیاولین کاری که باید انجام دهید، راه‌اندازی خبرنامه پیامکی است. برای خبرنامه باید مراحل زیر را دنبال کنید:

مشخص کردن کلمه کلیدی

اول از همه، برای دعوت مشتریان به خبرنامه‌ی پیامکی خود یک کلمه‌ کلیدی انتخاب کنید. حالا تمام کسانی که می‌خواهند در سامانه پیامکی شما عضو شوند، با ارسال آن کلمه‌ کلیدی به خط اختصاصی‌ شما می‌توانند به مشترکین خبرنامه‌ پیامکی اضافه شوند.

 ارسال پاسخ خودکار از سامانه

با استفاده از ماژول تحلیلگر پیامک، هر کدام از مشتریان که کلیدواژۀ مورد نظر را ارسال کنند، پیامکی که شما برای پاسخ در نظر گرفته‌اید را دریافت می‌کنند. این پیامک پاسخ به صورت خودکار از سامانه برای آنها ارسال می‌شود.

دقت کنید، در پیامکی که قرار است به عنوان پاسخ برای مشتریان خود ارسال کنید، ابتدا از او تشکر کنید که به خبرنامه پیوسته و بعد هم کد تخفیفی را به عنوان هدیه بدهید. این کار برای شما چند مزیت دارد:

 1. به مشتریان خود نشان داده‌اید که برای آن‌ها ارزش قائلید.
 2. مشتریان متوجه می‌شوند که عضویت در خبرنامه‌ پیامکی برایشان مزایایی دارد.
 3. امکان خواندن پیامک‌های تبلیغاتی بعدی‌تان بیشتر می‌شود.

ارسال منظم پیامک

ما در آموزش بازاریابی پیامکی همیشه گفتیم که دیدن و شنیدن مداوم نام یک برند، روی ذهن مخاطب تاثیر زیادی خواهد داشت. سامانه پیامکی این فرصت استثنایی را به شما می‌دهد که مشترکین همیشه با برندتان درگیر باشند و نامتان در ذهن مخاطب بماند.

بعد از اینکه مشتریان به خبرنامه‌ شما پیوستند باید مشتریان را با کسب‌وکارتان همیشه درگیر نگه دارید. پیشنهاد می‌کنم طبق یک برنامه زمانی و هدفمند پیشنهادات ویژه‌ مانند کد تخفیف، پیامک تبریک تولد یا تشکر بعد خرید و ... ارسال کنید.

پنج راه برای بهبود خدمات به مشتریان از طریق سامانه پیامکحتما بخوانید: پنج راه برای بهبود خدمات به مشتریان از طریق سامانه پیامک

در حقیقت با خبرنامه پیامکی، مشترکین شما قرار است هرچند وقت بک‌بار به طور منظم پیامک‌هایی را از کسب‌وکارتان دریافت کنند و به خرید ترغیب شوند.

چگونه مشتریان باز هم از شما خرید کنند؟

نگهداری مشتریکارشناسان فروش می‌گویند "فروش دوم، از فروش اول راحت‌تر است"، در حقیقت وقتی مشتری اولین خرید را از شما انجام می‌دهد، غول مرحلۀ اول را گذارنده‌ و ادامه‌ راه صرفا آوازی است که باید هماهنگ با او بخوانید.

برای مشتری‌ که یکبار به شما مراجعه کرده، پیگیری و فروش بیشتر در صورتی که چند اصل ساده را رعایت کنید بسیار راحت است. اما این چند اصل ساده چیستند؟

لطفاً مثل همان اول هیجان انگیز باشید!

اگر قصد دارید که گاهی پیشنهادات هیجان‌انگیزی برای مشتریان قدیمی ارسال کنید و بخواهید همیشه آنها را با کسب‌وکار خود درگیر کنید، لطفاً به اندازه همان بار اول هیجان‌انگیز باشید. در حقیقت اگر پیشنهاد دوم، سوم یا چهارم شما به هیجان‌انگیزی پیشنهاد اولیه‌تان نباشد:

 • شور و اشتیاق بسیاری از مشتریان برای خرید کم می‌شود
 •  ممکن است تعدادی از مشتریان به کیفیت خدمات شک کنند
 • چه بخواهید و چه نخواهید شما دائماً در حال مقابله با میل طبیعی مشتریان برای رد کردن پیام‌های تبلیغاتی‌ هستید و از آن گریزی نیست. مشترکین شما با مشاهده چند پیشنهاد ساده و پیش‌پاافتاده که مثل دفعه اول نیست، به راحتی از اشتراک سامانه پیامکی شما انصراف می‌دهند و تمام زحمتی که برای جذب مشتری کشیده بودید، به هدر می‌رود.

به مشتریان احساس تعلق خاطر بدهید!

چه چیزهایی باعث می‌شود یک مشتری بارها و بارها به فروشگاه شما بیاید؟ در حقیقت چه چیزی باعث می‌شود که مشتری همیشه از شما خرید کند و فروشگاهتان را به دوستان و آشنایانش معرفی کند؟

در اینجا می‌خواهم مفهومی را مطرح کنم که تا حدودی به چیزی که می‌خواهم بگویم نزدیک است. تعریف کلمه‌ پاتوق در فرهنگ لغت یعنی "محلی که عده‌ای همیشه در آنجا گرد هم می‌آیند".

کمی به این مفهوم فکر کنید! چه چیزهایی باعث می‌شود که مکان‌ها، فضاهای و جاهایی پاتوق شما شود؟ چه چیزهایی باعث می‌شود که شما بخواهید پاتوق خود را با دیگران به اشتراک بگذارید؟

مسلماً احساس صمیمت اولین اصل است. وقتی شما در جایی احساس راحتی کنید و برخورد پرسنل با شما صمیمی و دوستانه باشد، به آن مکان احساس تعلق می‌کنید و رفته رفته آن فضا به بخشی از زندگی روزمره شما تبدیل می‌شود. از آن مهم‌تر، انسان‌ها عموماً دوست دارند حسِ خوبِ بودن در یک فضا را با دیگران به اشتراک بگذارند، دوستان و آشناهایشان را هم در لذت استفاده از پاتوق خود شریک کنند.

شما نیز برای اینکه کسب‌وکار خود را به یک برند تبدیل کنید باید بتوانید حسی از تعلق خاطر به مشتریان خود هدیه بدهید. کار سختی نیست، به مشتری خود احترام بگذارید و در عین حال، صمیمی باشید.

تعلق خاطر از طریق بازاریابی پیامکی

آموزش بازاریابی پیامکیبخشی از آموزش بازاریابی پیامکی هنر برقرار کردن یک ارتباط اجتماعی موثر است. وقتی به مشتری احترام بگذارید و نشان دهید که بابت خریدش پاداش می‌گیرد، متقابلاً او هم بعد خرید حس خوبی دارد. آدم‌ها از اینکه مورد احترام واقع شوند، لذت می‌برند و این حس را دوست دارند. برای همه ما پیش آمده کالایی را از جایی گران‌تر یا مسیری دورتر انتخاب کردیم، فقط به این دلیل که فروشنده خوش اخلاقی داشته و از حرف زدن با او احساس خوبی داشتیم.

پس از ارسال پیامک‌های خشک و بی‌احساس به شدت پرهیز کنید و به این پیشنهادات کوچک و دوست‌داشتنی دقت کنید:

 • در روز تولد مشتریان  بدون اینکه او را به خرید دعوت کنید، هدیه دهید
 • اگر استفاده از محصولات شما نیاز به آموزش دارد، یک کمپین بازاریابی راه بیندازید و در کمپین آموزش بدهید که چگونه باید از آن ابزار استفاده کرد
 • اولین کسانی که باید از به‌روزرسانی‌های مهم محصولات، پیشنهادات ویژه و اطلاعیه‌های منحصربه‌فرد باخبر شوند، مشتریان هستند.
 • هرازگاهی از طریق سامانه پیامکی از مشترکین نظرسنجی کنید و با دقت این نظرشان را تحلیل کنید. از طریق این نظرسنجی‌هاست که شما می‌توانید نیازهای کاربرانتان را شناسایی کنید و میزان رضایت نسبی آنها را بسنجید. در نتیجه به تحلیل دقیقی از مسیر کسب‌وکار خود دست پیدا می‌کنید و به تدریج نواقص خود را برطرف می‌کنید.

متن پیامک خود را جذاب و متفاوت بنویسید

بر اساس آموزش بازاریابی پیامکی برای درگیر کردن مشتری باید بتوانید متن جذاب و موثری بنویسید. اکثر کاربران ‌اس‌ ام‌ اس‌های موبایل را چک نمی‌کنند و اگر بخواهند موبایلشان را چک کنند، بد نیست که بخشی از پیامک شما به عنوان نوتیفیکیشن به آنها نمایش داده می‌شود. در حقیقت قسمتی از متن تبلیغاتی شما توسط کاربرانتان دیده می‌شود.

اگر متن شما جذاب و متفاوت باشد، کاربر ترغیب می‌شود و این نوتیفیکیشن را باز کند تا پیامک را به طور کامل بخواند. در غیر اینصورت ممکن است پیامک شما در انبار پیامک‌های تبلیغاتی تلنبار شود.

نکاتی که نباید فراموش کنید!

آخرین قسمت آموزش بازاریابی پیامکی توجه به نکاتیست که باید حواستان را به آن‌ها بدهید:

اگر از طریق سامانه پیامکی می‌خواهید لینک خرید خود را برای مشتریان ارسال کنید، دقت کنید که روند خرید از شما تا جای ممکن ساده‌سازی شده باشد تا کاربر هنگام خرید دچار اشکال نشود، زیرا در غیر این صورت اعتبار سامانه پیامکی شما نیز زیرسوال می‌رود.

نحوه ارسال لینک در اس ام اس؛ با کوتاه ساز لینک در پیامک معجزه کنید!حتما بخوانید: نحوه ارسال لینک در اس ام اس؛ با کوتاه ساز لینک در پیامک معجزه کنید!

از مهم‌ترین فاکتورهایی که منجر به جلب اعتماد مشتری می‌شود، بحث پشتیبانی است. هنگامی که یک پیامک تبلیغاتی با تخفیف ویژه یا پیشنهادی را برای مشتریان خود ارسال می‌کنید، به پشتیبانی پس از آن توجهی ویژه داشته باشید. اگر قرار است با یک پیامک مشتریان خود را از تخفیف ویژه خود آگاه کنید و مشتریان شما از آن طرف یک ساعت پشت خطوط تماس شما به انتظار پشتیبان بمانند، همان بهتر که پیامک تبلیغاتی نفرستید.

نکان مهم

جمع‌بندی

موفق شدن در یک کسب‌وکار ابعاد گوناگونی دارد، وقت و انرژی می‌خواهد و همیشه باید مورد نقد و ارزیابی قرار بگیرد. آموزش بازاریابی پیامکی هم بخشی از این موفقیت است.

به خاطر داشته باشید که هیچ کسب‌وکاری یک شبه تبدیل به برند نمی‌شود و شما باید با روش‌های اصولی و کارآمد خودتان را مطرح کنید. روش‌هایی هستند که در کوتاه مدت جواب می‌دهند، حتی ممکن است در یک بازۀ زمانی کوتاه هم نتیجۀ خوبی داشته باشد، اما در بلندمدت بی‌فایده هستند

مطمئن باشید که با رعایت نکاتی که در این مقاله و سایر مقاله‌های وبلاگ ملی پیامک گفتیم، به راحتی می‌توانید مشتریان خود را افزایش دهید. اگر پیش از این هم از تبلیغات پیامکی استفاده کرده‌اید و پاسخ نگرفته‌اید مطمئن باشید، بخشی از مسیر را اشتباه رفتید و باید یک‌بار دیگر به خودتان و تبلیغات پیامکی فرصت بدهید تا با دید تازه‌ای تبلیغات پیامکی را از سر بگیرید. مطمئن باشید که تاثیرات فوق‌العاده‌ی این تبلیغات را به سرعت خواهید دید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
91دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  آرش بهلولی

  31 شهریور 1400، 20:30

  من واقعا فکر میکردم خیلی کار سخت و وقت گیری باشه ولی وقتی شروع به استفاده از پنل پیامکی برای بازاریابی پیامکی کردم واقعا شگفت انگیز بود
  در کمتر از یک ساعت به پنل و قسمت هایی که مناسب من بود مسلط شدم همش هم بخاطر پشتیبانی خوب و مقاله های مختصر و مفیدتون بود
  خسته نباشین

 • Gravatar Icon

  جواد کریمی

  30 شهریور 1400، 18:48

  سلام روزتون بخیر؛ من سامانه رو به طور کامل بررسی کردم و دیدم ماژولی وجود داره به نام ارسال از موبایل این موبایل برای ارسال به بلک لیست ازش استفاده میشه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   18 بهمن 1402، 12:26

   درود بر شما،
   خیر ارسال از موبایل یعنی پنل پیامکی رو به موبایل خودتون وصل می‌کنید و زمانی که دسترسی به پنل ندارید، با انجام یک سری تنطیمات، از موبایل با همون سرشماره پیامکی پیامک ارسال میشه.

 • Gravatar Icon

  سلطانی

  30 شهریور 1400، 14:26

  بنظرم اگه اول اسم مشتری در ابتدا پیامک باشه باعث میشه زودتر پیامک رو بخونه
  من خودم همیشه این جذب ام میکنه و تخفیف

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   18 بهمن 1402، 12:27

   درود بر شما،
   بله این قابلیت که ارسال هوشمند نام داره باعث میشه افراد ترغیب بشن تا انتهای پیامک رو بخونن.

 • Gravatar Icon

  آرزو روشنایی

  27 شهریور 1400، 09:12

  واقعا این مقاله رو هر چند وقت یکبار باید خوند
  هر جمله ای که میخوندم در خصوص کسب و کار خودم سعی میکردم ایده بگیرم برای فروش های بیشتر و این مقاله نکاتی رو گفت که اصلا فکر نمیکردم انقدر مهم باشه
  شما عالی هستین

 • Gravatar Icon

  پژمان علیوار

  26 شهریور 1400، 16:35

  سلام من ماهی یکبار برای کسایی که از سایتم خرید کردند تبلیغ ارسال میکنم و بازدهی خوبی داره برام
  مخصوصا موقع تخفیف دادن های مناسبتی خیلی به دردم خورده

 • Gravatar Icon

  عسل زاهدی

  23 شهریور 1400، 12:47

  من پنل پایه دارم دسترسی به ارسال پیامک های زماندار ندارم چی جوری میتونم این ماژول برای خودم فعال کنم تا هر هفته در یک روز خاص مثلا شنبه ها یک پیامک به مشتریام ارسال کنم ؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   27 شهریور 1400، 09:49

   سلام وقتتون بخیر
   برای دسترسی بیشتر، باید پنل رُ ارتقا بدین، می‌تونین به پشتیبانی سامانه تیکت بدین تا برای ارتقا پنل، راهنمایی کنند.

 • Gravatar Icon

  گندم

  21 شهریور 1400، 09:52

  سلام وقتتون بخیر من سالی ازتون داشتم
  من برای سایتم از وب سرویس شما استفاده میکنم و پنلم اقتصادی هست می خوام حالا تبلیغات خودم رو شروع کنم می خوام بدونم چطوری میتونیم پنلم رو به پنل بالاتر ارتقا بدم تا تعرفه ی ارسالم برای تبلیغات ارزونتر محاسبه بشه؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   27 شهریور 1400، 09:51

   سلام روزتون بخیر
   برای ارتقا پنل، مابه‌التفاوت هزینه دو پنل رُ می‌تونین از قسمت {شارژ حساب} داخل پنل، پرداخت بفرمایید و بعدش از طریق پشتیبانی درخواست بفرمایید تا برای شما ارتقا بدن!

 • Gravatar Icon

  مسعود عارف

  15 شهریور 1400، 14:25

  سلام وقت بخیر میخوام به تعداد 10000 تا پیامک ارسال کنم تو منطقه ی هروی تهران میخواستم هم به شماره های همراه اول و ایرانسل پیامک ارسال کنم می خواستم بدونم این تعداد شماره تو ی اون منطقه وجود داره که بتونم ارسال کنم ممنون میشم این مورد را در اسرع وقت پیگیری نمایید

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   27 شهریور 1400، 09:54

   سلام وقت شما هم بخیر
   بله دوست عزیز، منطقه انتخابی شما حدود 10,000 شماره موبایل همراه اول و حدود 15,000 شماره موبایل ایرانسل داره!

 • Gravatar Icon

  مهدی خداداد

  06 شهریور 1400، 09:39

  یکی از بهترین راه درگیر کردن مشتری میتونه ارسال سوال باشه من خودم یک سوالی رو میفرستم برای مشتری اگر جواب درست بود بهش کد تخفیف میدم

 • Gravatar Icon

  نوید توکلی

  04 شهریور 1400، 11:37

  سلام وقت بخیر ارسال به شماره های بلک رو سامانه ی شما فعال است ایا ارسال به صورت سیم کارتی رو شما انجام میدید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که ایا ااین مورد قانونی هست

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   27 شهریور 1400، 09:56

   سلام وقت شما هم بخیر
   ارسال از طریق سیم‌کارت غیرقانونی و تخلفه! منتهی شما می‌تونین پیام صوتی و یا پیش شماره 9999 استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  دلیری

  04 شهریور 1400، 11:35

  سلام وقتتون بخیر اگه ما بخوایم پنل رو به سایت وصل کنیم این امکان وب سرویس رو شما در کدام پنلتون در اختیارمون میزاریم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   27 شهریور 1400، 09:57

   سلام دوست عزیز از حداقل پنل اقتصادی یا بالاتر می‌تونید استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  مینا خالقی

  03 شهریور 1400، 15:22

  درود بر شما
  در پنلهای شما امکان ارسال پیامک بصورت خودکار در زمان های مشخصی وجود داره؟
  مثلا جمعه های هر هفته تخفیف استثنایی ارسال کنه

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   27 شهریور 1400، 10:02

   سلام بله دوست عزیز، چند تا ماژول مختلف برای این کار وجود داره؛ ارسال زماندار – ارسال تدریجی – …!
   پیشنهاد می‌کنم با شماره 02163404 و بخش فنی تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی‌تون کنند!
   از این صفحه هم می‌تونین امکانات مختلف سامانه رُ مشاهده بفرمایید.
   مقایسه و تعرفه‌های ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  رضایی

  31 مرداد 1400، 23:39

  سلام روز بخیر
  برای این که مشتری مارو فراموش نکنه باید توی هفته یا توی ماه چند بار بهشون ارسال پیامک داشته باشیم آیا باید همیشه ارسال پیامک تخفیف دار انجام بدیم که فروس خوبی داشته باشیم و بازدهی مطلوبی داشته باشیم

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   01 شهریور 1400، 09:25

   سلام روز شما هم بخیر
   بله کاملاً درسته! نیازی نیست همیشه تخفیف بدین، می‌تونین پیامک انگیزشی هم بفرستین! میشه اطلاع‌رسانی محصولات جدید رُ هم بفرستین!

 • Gravatar Icon

  منوچهر ایزنژاد

  31 مرداد 1400، 15:20

  سلام
  من قصد دارم داخل شهر خودم کرمانشاه پیامک ارسال کنم فقط برای خانوم های داخل شهر ارسال شود ایا این مورد امکان پذیر هست و برای این مورد بهتره کدوم پنل رو خریداری کنم ؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   01 شهریور 1400، 09:26

   سلام دوست عزیز؛ بله میشه فرستاد؛ از پنل شرکتی و تجاری می‌تونین استفاده بفرمایین!

 • Gravatar Icon

  داودپور

  31 مرداد 1400، 09:26

  با سلام؛ من یه کسب و کاری رو تازه شروع کردم و هیچ دانشی از نحوه تبلیغات ندارم و میخوام برای شروع کار تبلیغات کارم رو انجام بدم فقط نمیدونم پنلتون چطوری هستش و دانش کار با پنل رو ندارم آیا آموزشی هستش که من ببینم و بتوم راحت کارامو انجام بدم.

 • Gravatar Icon

  محمدصادق پیروزفر

  30 مرداد 1400، 20:40

  اگر پنلتون قابلیت دریافت داشته باشه بابته بحث ارتباط با مشتری خیلی کمک خواهد کرد ایا خط اختصاصی پنل پیامکی ما که امکان ارسال پیامک داره امکان دریافت هم داره؟
  و اگر داره از کدام بخش میتونیم پیامک های دریافتیمونو مشاهده کنیم؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   01 شهریور 1400، 10:58

   بله، از قسمت {پیام‌ها –» دریافتی}، می‌تونید پیامک‌های دریافتی پنل رُ مشاهده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  امید خانی

  30 مرداد 1400، 20:38

  خلاصه جامع مفید بود
  ممنون از مقالتون واقع کاربردی بود

 • Gravatar Icon

  کافه دراما

  30 مرداد 1400، 20:20

  عرض ادب
  بنظرتون کدوم یک از روش های تبلیغاتی برای ما که کافه در منطقه 8 تهران داریم مفیدتره؟
  ارسال از روی نقشه؟
  و یا اینکه ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت که جوانان هدف قرار بدیم؟
  پیشنهاد شما کدوم بخشه؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   01 شهریور 1400، 11:01

   سلام دوست عزیز، بستگی به کسب‌وکار شما داره؛ پیشنهاد می‌کنم برای مشاوره با بخش پشتیبانی و فروش 02163404 تماس بگیرید.
   به طور کلی هر دو روش (به جز تفکیک سن) امکان پذیر هست. پنل شرکتی و تجاری این قابلیت رُ دارند.

 • Gravatar Icon

  حسن اسیابی

  29 مرداد 1400، 13:47

  عالیه این کار
  تک تک بخوای تو دایرکت اینستا بهشون پیام بدی سخته ولی متونی شماره ها شونو داشته باشی تو فایل اکسل
  از اون طریق ارسال پیامک براشون انجام بدی
  مخصوصا اگر تخفیف بزاری خیلی میتونی روش مانور بدی

 • Gravatar Icon

  فرشاد کیانی

  26 مرداد 1400، 20:49

  سلام وقت بخیر
  شما میتونید دیامک رو بصورت زماندار ارسال کنید؟مثل سرساعت 4عصر پیام ها ارسال بشه؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   01 شهریور 1400، 11:00

   سلام دوست عزیز
   بله امکان ارسال پیامک زماندار وجود داره!

 • Gravatar Icon

  منوچهریان

  31 تیر 1400، 20:51

  بانک شماره کدوم سامانه اپدیت تره؟
  من الا به یه شرکت دیگه زنگ زدم میگن مال 95 عه . این شماره ها به درد میخوره اصن؟
  قضیه لیست سیاه چیه میشه راهنمایی کنید تو اون ضمینه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 مرداد 1400، 11:27

   سلام دوست گرامی،
   بانک‌ شماره‌های سامانه ملی پیامک، جدیداً به روز شده و مربوط به سال 1399 و 1400 هستند. بانک شماره‌های کامل رُ می‌تونین تو پنل شرکتی و تجاری دسترسی داشته باشین!

 • Gravatar Icon

  محمود محسنی

  31 تیر 1400، 08:54

  سلام؛ رستوران من به صورت کاملا بیرون بر داره فعالیت میکنه میتونم بعد از این که میخوام سفارش به دست مشتری رسید براش پیامک تخفیف ارسال کنم که توی سفارش بعدی از ما تخفیف داشته باشه آیا این روش خوب هست برای بازاریابی؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 مرداد 1400، 09:18

   سلام دوست عزیز، بله قطعاً خوبه! البته اگر یک تا دو ساعت بعد از ارسال سفارش، پیامک نظرسنجی هم به نام خود مشتری براشون پیامک کنید، بازخوردتون دو چندان میشه!

 • Gravatar Icon

  کلهر

  29 تیر 1400، 23:06

  چجوری میتونیم پیامکی تنظیم کنیم که روز تولد هرنفر یه پیامک براش بره با اسم خودش و تخفیف مدت دار بهش بده
  باید دستی این کار رو کنم؟
  مثلا یه فروشگاه بزرگ هست یبار ازش خرید کردم اطلاعاتمو گرفت و هرسال پیامک میده

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 مرداد 1400، 09:05

   سلام وقتتون بخیر
   شما می‌تونین از پنل شرکتی یا تجاری استفاده کنین و با ماژول “پیامک مناسبت” دقیقاً همین کار رُ انجام بدین!

 • Gravatar Icon

  پوریانی

  29 تیر 1400، 22:52

  ببخشید از روی نقشه هم میشه جنسیت مشخص کرد؟
  یاحتی از طریق BTS
  خیلی مهمه برام ساکن اون منطقه باشن

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 مرداد 1400، 09:06

   سلام دوست عزیز، خیر به این صورت امکان‌پذیر نیست. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌تونین با پشتیبانی 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  ثنا سماواتی

  22 تیر 1400، 15:04

  سلام روز بخیر من از پنل های پیامکی شما برای تبلغات استفاده میکنم وهمکاران قبل از خرید گفتن بانک شماره ها به روز شده است.
  از کجا میتونم بانک شماره های آپدیت شده رو ببینم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 تیر 1400، 09:16

   بله دوست عزیز، بانک شماره‌های پنل بر اساس آخرین آپدیت‌های 1400 به‌روز شده و از داخل پنل می‌تونید بهش دسترسی داشته باشید

 • Gravatar Icon

  رسول زاده تقی

  20 تیر 1400، 16:02

  سلام عصرتون بخیر
  شما پنل پیامکی که بشه پیامک های زماندار هم ارسال کرد موجود دارید؟
  مثلا تنظیم بشه در تاریخ هایی که ما داخل پنل ثبت میکنیم راس ساعت درج شده داخل پنل ارسال پیامک صورت بگیره؟
  پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزارم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   21 تیر 1400، 08:25

   بله دوست عزیز، پنل ملی پیامک دو ابزار ارسال زماندار و ارسال زماندار هوشمند داره که خودتون می‌تونین تنظیم کنین تا در بازۀ زمانی مدنظرتون ارسال داشته باشه

 • Gravatar Icon

  یکی از کاربران

  09 اردیبهشت 1400، 11:45

  خیلی جالبه !!! شما از طریق پیامک برای من لینک مقاله درخصوص نگه داشتن مشتریان از طریق sms marketing ارسال میکنید، درصورتی که من قبلا در پاسخ به پیامک های قبلی، کلمه mno رو ارسال کرده بودم که ازسال این نوع پیامک ها برای من غیرفعال بشه ! بهتر نیست به مشتری احترام گذاشته بشه ؟ این کمترین و اولین موردی هست که باید رعایت بشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 اردیبهشت 1400، 09:51

   دوست عزیز شمارتون رُ برای من بفرستید یا با پشتیبانی 02163404 تماس بگیرید تا از لیست خبرنامه پیامکی حذف بشید

 • Gravatar Icon

  میثم بهشتی

  24 اسفند 1399، 22:41

  من از یه بنده خدایی شلوار خریدم و تا امرو هر مناسبتی بوده بهم یه پیامک داده و ازم خواسته که برم پیشش و ازش خریدد بکنم.جالبیش اینه پیام صوتی با این شماره رندا میفرسته با صدای خودش از من درخواست میکنه برم ازش خرید بکنم.
  برام سوال بود چطوری اینکارو میکنن که با سایت شما اشنا شدم.

 • Gravatar Icon

  رشید

  24 اسفند 1399، 16:57

  خط هایی که روی پنل ها در اختیار ما ها قرار می دهید ایا دریافت هم داره اگه کسی چیزی بفرسته ما می تونیم ببینیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 اسفند 1399، 14:30

   دوست عزیز اگر خط اختصاصی داشته باشید، جواب مشتری رُ دریافت می‌کنید

 • Gravatar Icon

  آناهیتا گلشن

  23 اسفند 1399، 17:22

  سلام وقتتون بخیر بنظر من تعامل با مشتری و درگیر کردن آن خودش بهترین تبلیغه
  اینکه مشتری دائم پیامک مارو ببینه(البته پیامک های دارای تخفیف و تبریک تولد و … و نه پیامک های خشک و بدون سرو ته)
  هیچوقت از ذهنش نام برندمون پاک نمیشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   24 اسفند 1399، 08:46

   البته بهتره حتما برنامه‌ریزی زمانی در ارسال پیام داشته باشید تا مخاطب احساس مزاحمت نکنه

 • Gravatar Icon

  یاسین نورعلی

  21 اسفند 1399، 18:02

  من یه سایت دارم تو زمینه فروش لوازم دیجیتال به صورت اقساطی میدم و تازگی یه موردی رو به سایتم اضافه کردم با عنوان مزایده و میخوام ارسال پیامک های خبرنامه خودمو از طریق وبسرویس انجام آیا برای این مورد باید از متد sendsms استفاده کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 فروردین 1400، 14:57

   دوست عزیز برای پیامک‌های تبلیغاتی باید از توابع sendsms و یا sendsimplesms و یا sendsimplesms2 استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  شرکت جهان بین مرند

  20 اسفند 1399، 15:03

  ما پنل شمارو داریم ویدیو اموزشی برای بخش تحلیلگر دارید؟
  همین که با ارسال عدد یک مثلا شماره تلفن شرکتمون براشون ارسال بشه؟
  ممنون میشم برامون ارسال کنید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 فروردین 1400، 14:56

   دوست عزیز ویدئوهای آموزشی رُ از لینکی که براتون گذاشتم، در آپارات ملی پیامک مشاهده کنید

 • Gravatar Icon

  آرزو جوادی

  20 اسفند 1399، 14:54

  سلام وقت بخیر من یک پیج فروش لوازم بهداشتی و ارایشی دارم که سفارش هایی که از طریق اینستا هم ثبت میکنم رو میخوام بهشون کد مرسوله پستی ارسال کنم و همینطور می خوام برای تبلیغات از این پنل استفاده کنم تا بتونم لینک پیج اینستام رو هم تبلیغ و معرفی کنم ممنون میشم توضیح بدید بهم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 فروردین 1400، 16:05

   دوست عزیز برای بررسی مدارک جهت استفاده از افزونه‌های مربوط به ارسال کد مرسوله پستی با تیم وب‌سرویس 02163404 صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  عباس صمیمی

  19 اسفند 1399، 14:51

  سلام عرض ادب خدمت شما
  یه سوال داشتم در مورد خطوط اختصاصی. این خطوط از نظر اینکه که تعداد رقمشون کم باشه یا زیاد باشه، تاثیری توی کیفیت و سرعت ارسال پیامک هم دارن یا صرفا جنبه ی زیبایی ظاهری دارند؟
  چون یکی از آشناهای من میگفتن که خط هرچقدر کوتاه تر و رندتر باشه، سرعتش بیشتره و انگاری اولویت بندی میشه توی ارسال و حق با اونی هستش که حق کوتاه تری خریده.
  میخواستم بپرسم ببینم این موضوع صحت داره یا نه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 12:48

   دوست عزیز تفاوت خطوط رند و غیر رند در قیمتشون هست
   سرعت ارسال بستگی به اپراتور داره، وقتی شما از سرشماره 1000 خط داشته باشید، چه رند باشه و چه غیر رند، سرعت ارسالتون به اپراتور بستگی داره

 • Gravatar Icon

  دانیال کریمی

  16 اسفند 1399، 10:00

  سلاام وقت بخیر من یک تتو آرتیست هستم ی خواستم بدونم ایا می تونم با خرید پنل پیامکی تبلیغات کارمو کنم چون قبلا شنیده بودم این این متن ها رو نمی تونم ارسال کنم ایا راهی است که بتونم ارسال این متن ها رو داشته باشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 فروردین 1400، 13:54

   دوست عزیز بستگی داره شما چه متنی بخواین بنویسید، می‌تونید متن مورد نظرتون رُ برامون بفرستید تا بر مبنای کلمات فیلتر شده بررسی بشه!

 • Gravatar Icon

  احسان صادقی

  01 اسفند 1399، 23:19

  البته به نظر من بهتره که اول با ارسال یک پیامک کلی به بانک مشتریانمون، ازشون کسب اجازه بکنیم و در صورتی که تایید دادن، بیاییم تخفیف های شگفتانه براشون درنظر بگیریم. اینجوری باعث میشه که همون تعدادی که پذیرفتن عضو خبرنامه ما بشن با تبلیغ دهان به دهان، مشتریای بیشتری رو به سمت فروشگاه ما میارن. خوشحال میشم نظر من هم به اشتراک گذاشته بشه

 • Gravatar Icon

  ثنا حجتی

  01 اسفند 1399، 15:37

  به نظرم بهترین کار و راه این هستشکه عصو خبرنامه بکنیم مشتریان رو و هفته ایی یکبار ارسال پیامک رو براشون انجام بدیم و اطلاع رسانی های تخفیف دارمون رو انجام بدیم براشون و کاری بکنیم که برای خرید هاشون سراغ فروشگاه دیکه ایی نرن و و از اون رف هم محصولاتمون رو تکمیل بکنیم که کاربر هرچیزی رو که لازم داشت بتونه از ما تهیه بکنه و جای دیگه نره.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 اسفند 1399، 10:54

   پیشنهاد خوبیه، فقط لطفاً شرایط خروج از خبرنامه رُ برای مشتریان تعریف کنید حتماً، تا اگر دیگر تمایلی به دریافت پیام نداشتن، از لیست خبرنامه خارج بشوند.

 • Gravatar Icon

  09125622118

  27 بهمن 1399، 01:25

  بهترین راه حل، اینه که هرجور شده اطلاعات داشته باشیم ازشون. مثل شماره موبایل و اطلاعات تولد و مناسبت های مهم شون.
  تا بتونیم با تخفیف هامون سورپرایزشون کنیم

 • Gravatar Icon

  رامین

  24 بهمن 1399، 16:45

  سلام؛ ما یک شرکت استارتاپی دانش بنیان هستیم که توی زمینه حمل بار فعالیت میکنیم به تازگی پنل خریداری کردیم ازشما و میشه گفت توی زمینه تبلیغات دانش پایینی داریم و میخواییم تا جای ممکن هدفمند ارسال پیامک انجام بدیم امکانش هست که کمکمون کنید یا این که راهنمایی اگر دارید ارسال کنید تا مطالعه کنیم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 بهمن 1399، 09:44

   دوست عزیز اهداف تبلیغاتی مدنظرتون رُ بهمون بگید تا بتونیم کامل راهنمایی‌تون کنم. مثلا مشتری‌هاتون چه کسانی هستند یا چه میزان بودجه برای تبلیغات دارید؟

 • Gravatar Icon

  فروشگاه حاج صمد

  20 بهمن 1399، 12:04

  سلام برای عید میخوایم تبلیغ کنیم
  ما فروشگاه لوازم منزل داریم بنظرتون از اسفند شروع کنیم برای تبلیغ بهتره یا از الان استارتش و بزنیم؟
  از پنل های شما کدوم بصرفه تر هستش برای تبلیغ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 بهمن 1399، 14:05

   دوست عزیز هیچ وقت زود نیست، همین حالا شروع کنید.
   بر اساس تعداد پیام‌‌هایی که در ماه قراره بفرستید و بودجه‌ای که دارید، از لینک تعرفه، که براتون گذاشتم، می‌تونید پنل مورد نظرتون رُ انتخاب کنید

 • Gravatar Icon

  باران به نیا

  03 بهمن 1399، 04:42

  ممنون ازتون واقعا لذت بردم ولی خدا وکیلی اگر رستوران دارید کلمه ” چاق و چله” رو به عنوان کد تخفیف پیامکی تون در نظر نگیرید چون احساس بدی میده کلا اگر مثل بنده استعداد چاق شدن داشته باشید و همبرگر هم دوست داشته باشید نمی تونید باید با احساس عذاب وجدانتون چیکار کنید و همین کد تخفیفی “چاق و چله” می تونه باعث بشه که شما برای اینکه بیشتر از این چاق نشید ازش استفاده نکنید.

 • Gravatar Icon

  امير عبدلى

  01 بهمن 1399، 01:37

  باتشكراز مقاله خوبتون
  يكي از بهترين روش ها براى نگهداري مشترى ارسال پيامك تخفيف هستش كه حتى اين مورد خيلى هم ثابت شده است، كه البته از پيامك تخفيف براى جذب مشترى هم ميتوان استفاده كرد كه روش عالى هستش.

 • Gravatar Icon

  مهدی دهقان

  30 دی 1399، 20:03

  وقتی پیامک برام میاد اول نوتیف رو میبینم، دوتا چیز ممکنه جذب کنه… یک اینکه اول پیامک اسم منو گذاشته باشه و یکی هم اینکه اول تخفیف داشته باشه.
  و حتی ازشون خرید هم میکنم یا به دوستام معرفی میکنم

 • Gravatar Icon

  یاسمین صفاپور

  30 دی 1399، 17:28

  من برای مشتریام پیام صوتی میفرستم و ازشون میحوام بیان کافه ( با رعایت پروتکل های بهداشتی ) و اینجوری هم منو یادشون نمیره و هم حس نزدیکی بهشون دست میده.

 • Gravatar Icon

  م.ربیع

  30 دی 1399، 17:13

  سلام من از پنل های شما میخوام استفاده کنم برای تست تبلیغ کسب و کارم بنظرتون از کدوم پنل شروع کنم؟
  امکان ارسال از شماره موبایل وجود داره برای بلک لیست ها؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 اسفند 1399، 12:52

   دوست عزیز برای شروع کار پنل اقتصادی و تجاری مناسبه و بعد می‌تونید پنل رُ به مدلای بالاتر ارتقا بدین
   برای سوال دوم هم ارسال پیام تبلیغاتی به لیست سیاه ممنوعه

 • Gravatar Icon

  سالار نورعلی

  21 دی 1399، 19:11

  سلام؛ من میخواستم تازه از شما پنل خریداری کنم و کارمم توی بازار هستش و میخوام قیمت طلا رو به صورت روزانه به کسانی که عدد رو ارسال کنن بهم براشون بفرستم میخواستم بدونم این کار خوبه و آیا میشه با پنلتون این کار رو انجام داد. آیا همه پنل هاتون امکان دریافت رو داره و این که برای دریافت از من هزینه ایی کم نمیشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 دی 1399، 10:02

   دوست عزیز اگر خط اختصاصی داشته باشید، میتونین پیام مشتری رو هم دریافت کنین
   برای ارسال قیمت‌ها به صورت روزانه هم پیشنهاد می‌کنم حتماً از امکانات خبرنامه پیامکی استفاده کنین و برای اعضای خاصی قیمت‌هارو بفرستین

 • Gravatar Icon

  پاشا جلالی نیا

  20 دی 1399، 22:43

  با عرض ادب بنده مقالتونو مطالعه کردم و قصد دارم مشتریام با ارسال مثلاکلمه جدید لیست کالاهای جدید که به سایتم اضافه کردم براشون ارسال بشه فقط سوال بنده اینه من الان پنل پایه هم خریداری کنم این امکان برای بنده داخل پنل فعال میشه یا خیر؟ و اینکه نکته ای وجودداره پنل باید قابلیت دریافت داشته باشه یا خط باید امکان دریافت پیامک داشته باشه و سوال اخر وقتی مشتری کلمه جدید ارسال میکنه شارژ از پنل کم کسر میشه یا هزینه به عهده خود مشتری میباشد؟
  سپاس

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   21 دی 1399، 09:11

   دوست عزیز برای بازاریابی پیامکی میتونین کتابی که لینکشو براتون گذاشتم مطالعه کنین و یا با شماره 02163404 تماس بگیرین و با تیم پشتیبانی صحبت کنین
   در ضمن باید حتماً از پنل پایه به بالا تهیه کنین و اگر میخواین پیامک مشتری رو دریافت کنین، خط اختصاصی بگیرین

 • Gravatar Icon

  مهدیه رضایی

  09 دی 1399، 22:35

  کدوم سرشماره ها دریافت داره ؟
  اگه از شما پنل بخریم، جداگونه باید خطی بخریم که بتونیم دریافت هم داشته باشیم ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 دی 1399، 11:46

   دوست عزیز دریافت پیام مشتری‌هاتون فقط با خط اختصاصی امکان‌پذیره! خط عمومی رو میتونین برای اطلاع‌رسانی استفاده کنین چون امکان دریافت پاسخ از مخاطب رو نداره

 • Gravatar Icon

  موسی علی جانی

  06 دی 1399، 21:47

  خط هایی که روی پنل ها در اختیار کاربر ها قرار می دهید ایا علاوه بر ارسال و دریافت هم داره اگه کسی چیزی بفرسته ما می تونیم ببینیم من می خوام ی متن پیامک بفرستم که اگه دوست داشتن عضو باشگاه ما بشن عدد ۱ مثلا ارسال کنن بعد که ارسال کردن بیان تو دفترچه تلفن پنل ذخیره بشن امکان پذیر هست

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 دی 1399، 11:15

   دوست عزیز برای اینکار یعنی دریافت پاسخ مشتری و عضویت خودکار در خبرنامه باید حتماً خط اختصاصی داشته باشید

 • Gravatar Icon

  امیر خاتم

  03 دی 1399، 07:34

  سلام و عرض ادب
  من تازه کار برنامه نویسی و طراحی سایت رو شروع کردم. تو سایت مشتریای خودم فرم گذاشتم که نام و نام خانوادگی و ایمیلشونو وارد میکنن. بعدش میتونن بهشون تبلیغات و اطلاع رسانی و تخفیف هاشونو بفرستن.
  چندتاشون گفتن ایمیل خونده نمیشه و اینا، خواستن که براشون پنل پیامک بگیرم و وصل کنم. فعلا دارم با وردپرس سایتهاشونو میسازم. برای این کار میتونین کمک کنین؟ خبرنامه سرچ کردم، این مقالتونو دیدم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   03 دی 1399، 09:12

   سلام، برای خبرنامه سایت‌های وردپرسی میتونین از افزونه ” پیامک حرفه‌ای ووکامرس” استفاده کنین
   و اگه میخواین کدتخفیف در ازای دریافت یک کلیدواژه از سمت مخاطب براش ارسال بشه، باید پنل تجاری تهیه کنین و از ماژول ارسال خودکار کد (کددهی) استفاده کنین

 • Gravatar Icon

  کانال اسپیرال فلکسیبل و دریچه هوا

  10 تیر 1397، 16:06

  ماهم دنباله این روشیم . بتونیم مشتریامون رو درپیر کنیم با پیامک . یکم حساس هست کارش . ممنون از مطلب خوبتون

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   16 تیر 1397، 13:50

   از راهکارهای این مقاله استفاده کردید؟

 • Gravatar Icon

  لوله خرطومی عایق دار

  23 آبان 1396، 06:09

  ممنون مطلب جامع و کاربردی بود موفق باشید

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   23 آبان 1396، 08:19

   خواهش می کنم امیدوارم براتون مفید بوده باشه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید