روش‌های ارسال تور لحظه آخری از طریق پیامک

روش‌های ارسال تور لحظه آخری از طریق پیامک

Engagements Icon
44


آفر ویژه ویژه تور کیش برای امروز
تاریخ حرکت 29 آذر
3 شب و 4 روز
پرواز رفت و برگشت
هتل پانیذ
1230 تومان
هتل سان رایز
1295 تومان
پاسخگویی همه روزه تا ساعت ۲۴
۰۹۳۵۳۶۷۵۱۶۱
تورهای لحظه آخری یکی از پرطرفدارترین پیشنهادات برای کسانی است که اهل سفر هستند. اگر پیام بالا برای‌ شما ارسال شود، احتمالاً کنجکاو می‌شوید و با آژانس تماس می‌گیرید تا شرایط کامل تور را بپرسید. شما به عنوان مدیر آژانس مسافرتی برای فروش تورهای لحظه آخری، از چه روش‌های جهت تبلیغ تور خود استفاده می‌کنید؟

در این مطلب به نکته‌های مهم ارسال پیام برای تبلیغ تور لحظه آخری از طریق پیامک می‌پردازیم. در انتهای مقاله با هوشمندی تمام می‌توانید مشتری بیشتری جذب کنید و فروش بیشتری داشته باشید.

چطور تورهای لحظه آخری را تبلیغ کنیم؟

اینکه مسافران منتظر تور لحظه آخر باشند امری بسیار طبیعی است، زیرا همه افراد و حتی خود شما که خواننده این مقاله هستید، ترجیح می‌دهید خریدی انجام ‌دهید که از لحاظ اقتصادی مقرون‌به‌صرفه باشد. پس به عنوان صاحب کسب‌وکار باید خود را به جای مسافر قرار دهید. تبلیغات تورهای دقیقه ۹۰ را طوری طراحی کنید، که باعث جذب مشتری شود.

اما تبلیغ تور با چه روش‌هایی برای آژانس مقرون‌به‌صرفه است؟

تبلیغ تورتبلیغات از طریق سایت

اگر  مدیر آژانس مسافرتی هستید و قصد فروش تورهای لحظه آخری دارید. آژانس شما سایتی را برای فروش دارد، با تبلیغات در گوگل‌ادز می‌توانید تور بفروشید. یعنی به گوگل پول پرداخت کنید، تا سایت آژانس را در نتیجه اول نشان دهد. مثلاً اگر فروش تور دقیقه آخری برای استانبول را دارید، به گوگل‌ادز پول بدید تا وقتی کاربر عبارت تور لحظه آخری برای استانبول را جستجو کرد. سایت شما به عنوان اولین نتیجه در گوگل به کاربر نشان داده شود.

تبلیغات از طریق سایتدر سایت‌های پُربازدید تبلیغ کنید

تبلیغات بنری در سایت‌های پُربازدید نیز روش خوبی برای تبلیغات است. مثلاً اگر برای تور کیش تخفیف ۲۰ درصدی برای دو روز آخر در نظر گرفتید، بنری طراحی کنید و در سایت‌هایی که بازدید بالایی دارند با پرداخت هزینه تور خود را تبلیغ کنید.

تبلیغ تور در اینستاگرام

شبکه‌های اجتماعی و مخصوصاً اینستاگرام در کشور ما بستر مناسبی برای تبلیغات است. چون کاربران زیادی در آن پیج دارند و هر روز وقت زیادی را در اینستاگرام می‌گذرانند. خرید از اینستاگرام هم روزبه‌روز زیادتر می‌شود. مثلاً صفحه تاپ چارتر در اینستاگرام ۲۲۶ کا فالوور دارد و در پیج، تورهای خود را معرفی می‌کند. فیلم‌های سرگرم‌کننده و جذاب منتشر کرده و اطلاعات جالب از مکان‌های تفریحی برای کاربران تهیه می‌کند. همچنین تخفیف‌ برای تورهای مختلف را به کاربران اطلاع‌رسانی می‌کند، تا باعث جذب مشتری شود.

در اینستاگرام برای تور تبلیغ کنید. تبلیغ تور در پیج‌های پُربازدید اینستاگرام موثر است و باعث افزایش فالوور هم می‌شود. به این صورت که، بنر تبلیغاتی مربوط به تور خود را همراه با کپشن آماده کنید. سپس برای ادمین پیج پُربازدید و مرتبط، ارسال ‌کنید. بعد از توافق قیمت، تبلیغ شما در ساعتی مشخص منتشر می‌شود.

ارسال تور لحظه آخری با پیامک

اس ام اس برای تورتا اینجا روش‌های مختلف تبلیغ برای تور در دقایق آخر را برای‌تان گفتیم و حالا به سراغ ارسال تور با پنل پیامکی می‌رویم. مثلاً آژانس شما برای تور چابهار ۲۰ درصد تخفیف درنظر گرفته است. اگر تخفیف را با اس ام اس برای کاربران ارسال کنید، تور بیشتری فروخته می‌شود. شاید بپرسید چرا این مطلب را نوشته‌ایم.

ممکن است ویدیویی پُر زرق‌وبرق یا بنری جذاب در اینستاگرام یا سایت مخاطب زیادی را جلب کند. ولی واقعیت اینجاست که به نظر شما چند نفر همه پست‌های اینستاگرام را می‌خوانند یا فیلم‌های تبلیغاتی را می‌بینند؟

جای دوری نرویم خود شما در تلگرام‌تان چند پیام نخوانده دارید یا همهٔ پست‌ها و استورهای  صفحه‌های اینستاگرام‌تان را می‌خوانید و می‌بینید؟

قطعاً جواب خیر است. زیرا هیچ مخاطبی وقت ندارد، تا همهٔ پیام‌ها و پست‌ها را بخواند و فیلم‌ها را ببیند.

اما در مورد پیامک قضیه کاملاً متفاوت است و تحقیقات نشان داده است که ۹۸٪ پیامک‌ها توسط مخاطبان دیده می‌شوند و بیش از ۲۵ درصد کاربران روی لینک پیام کلیک می‌کنند، که این فوق‌العاده است. برای ارسال پیام به مشتریان، چه شما سایت داشته و چه نداشته باشید، در درجه اول باید یک پنل اس ام اس با امکانات مورد نیازتان بخرید.

حالا به نظر شما ارسال تور لحظه آخری از طریق پیامک برای آژانس چه مزیت‌های دارد؟

هدیه ۵۰ هزار تومانی فلایتیو ویژه سفر خاجی سال نو میلادی
فقط تا ۱ ژانویه
کد تخفیف XMAS22020
۰۲۱-۴۱۵۰۱

خبرنامه پیامکی

ارسال تور لحظه آخری از طریق پیامکفرض می‌کنیم که شما سامانه پیامکی دارید. قدم بعدی خبرنامه پیامکی است. مشتریان قدیمی یا مشتریان جدید که از آژانس خرید می‌کنند، در خبرنامه عضو شده و شماره موبایل خود را می‌نویسند. شماره موبایل‌های که در خبرنامه ذخیره شده برای ارسال پیام، هدفمند هستند.

در استفاده از سامانه ملی پیامک، مهم نیست که شما سایتی برای کسب‌وکارتان دارید یا ندارید. اگر سایت ندارید، از روش‌های مختلفی که در ادامه مقاله توضیح می‌دهیم می‌توانید پیام ارسال کنید. ولی اگر سایت شما با CMSهای (Content Managment System یا سیستم مدیریت محتوا) معروف نوشته شده باشد، ملی پیامک افزونه‌های پیامکی را در اختیارتان قرار می‌دهد که به‌راحتی می‌توانید خبرنامه پیامکی را برای سایت‌تان ایجاد کنید. افزونۀ خبرنامه پیامکی قابلیت‌های متعددی را به شما می‌دهد. با استفاده از قسمت تنظیمات، اطلاعات موردنیاز (نام‌خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و ... ) را از مشتری دریافت کنید.

حتما بخوانید: چرا بهتر است اشتراک پیامکی داشته باشید؟

حتی می‌توانید با استفاده از خبرنامه پیامکی مشتریان را به گروه‌های مختلفی تقسیم کرده و براساس سلیقه هر گروه، برایش پیامک ارسال کنید. به عنوان مثال ارسال تور لحظه آخری از طریق پیامک که برای مکان‌های تاریخی دارید، برای گروه خاصی از مشتریان مناسب است ولی مخاطب پیامک طبیعت‌گردی متفاوت است. بنابراین از هر سامانه پیامکی که استفاده می‌کنید، از اهمیت خبرنامه پیامکی غافل نشوید. حتما تور ارزان‌تان را برای مشتریان قدیمی بفرستید تا حس وفاداری را در مشتری ایجاد کنید.

تبلیغات تور را با استفاده از نقشه بفرستید

یکی دیگر از امکاناتی که سامانه پیام کوتاه ملی پیامک برای ارسال تور لحظه آخری از طریق پیامک دارد، ارسال با استفاده از نقشه (پیامپ) است. شما سایت خدمات تور گردشکری دارید و برای سفر به اصفهان تور برگزار می‌کنید.

حالا قصد دارید برای مخاطبان محله ستارخان اس ام اس تخفیف بفرستید. وارد پنل شوید از منوی بالای صفحه، روی گزینه پیامپ کلیک کنید و سپس از روی نقشه تهران منطقه ستارخان را پیدا کنید. روی منطقه ستارخان کلیک کنید، تا شماره‌های منطقه را به تفکیک شماره همراه اول و ایرانسل بینید. شما می‌توانید به همهٔ کاربران پیام ارسال کنید یا مثلاً عدد ۱۰۰۰۰ را در کادر بنویسید، تا برای همان تعداد مخاطب پیام ارسال شود. با استفاده از امکان پیامپ ملی پیامک مخاطب‌های جدید برای خدمات و محصولات خود پیدا می‌کنید.

ارسال تور با نقشهارسال پیام با استفاده از مشاغل و اصناف

امکان بعدی که سامانه ملی پیامک در اختیار کاربران قرار می‌دهد، استفاده از بانک مشاغل و اصناف است. بانک شماره مشاغل بسیار کاربردی است، فرض کنید شما تور گردشگری ویژه کنگره‌های بین‌المللی در زمینه پزشکی برگزار می‌کنید، قطعاً جامعه هدف‌تان رشته‌های مختلف پزشکی در سراسر ایران است. با استفاده از بانک شماره‌های جامع و کامل ملی پیامک، برای شغل مدنظرتان پیام ارسال کنید. زمانی که پیامک را به جامعه هدف خود ارسال کنید، مشتریان بیشتری جذب و فروش هدفمندتری دارید.

آخرین فراخوان چهارمین کنگره بین المللی سرطان کلورکتال
ارسال مقاله با استفاده از لینک زیر
Cancer-conf.ir
۰۲۱-۸۸۸۹۹۱۱۱

نتیجه تور لحظه آخری با اس ام اس

تور با پیامکدر این مطلب در مورد تبلیغات تور لحظه آخری صحبت کردیم و روش‌های کاربردی برای تبلیغات را برای‌تان توضیح دادیم. استفاده از روش‌های مختلف این مطلب، در فروش تور دقیقه ۹۰ بسیار مهم است و قطعاً با هوشمندی فروش‌تان بیشتر می‌شود.

اگر مدیر آژانس مسافرتی هستید و قصد ارسال تور لحظه آخری از طریق پیامک را دارید. حتماً به کارشناسان سامانه ملی پیامک، زنگ بزنید و مشاوره رایگان دریافت کنید. ملی پیامک همهٔ روش‌های ارسال پیام به مشتری را کامل در اختیارتان قرار می‌دهد.

اگر شما هم از تورهای لحظه آخری استفاده کردید، یا پیامک جالبی در زمینه تور برای‌تان ارسال شده است خوشحال می‌شویم آن را با مخاطبان ملی پیامک به اشتراک بگذارید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  مریم سلطانی

  01 دی 1399، 12:40

  بسیارعالی
  ممنون ازاطلاعات برپایه هوشمندی ودانش ومطالعه تیم شما

 • Gravatar Icon

  نسیم سلطانی

  01 دی 1399، 12:29

  مقاله هاتون عالی ان .

 • Gravatar Icon

  سیامک صالح آبادی

  01 دی 1399، 10:49

  عرض سلام
  من آژانس هواپیمایی دارم به دلیل شیوع بیماری کوید ۱۹ سیستم تبلیغاتی آژانس دچار مشکل شده است
  خوشحال میشم از این پنل شما استفاده کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 دی 1399، 10:23

   دوست عزیز خوشحالیم که میتونیم به کسب‌وکارتون کمک کنیم! برای تهیه پنل میتونین با بخش فروش 02163404 صحبت کنین

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید