تا 30% تخفیف خرید پنل پیامکی تا آخر هفته
مشاهده تعرفه ها
راهنمای نوشتن بهترین متن‌ تبلیغاتی برای پیامک‌

راهنمای نوشتن بهترین متن‌ تبلیغاتی برای پیامک‌

195

چهارشنبۀ آخر اسفندماه بود. من و دوستانم حوالی غروب در خیابان ولی‌عصر قدم می‌زدیم. همان موقع پیام زیر از طرف فروشگاهی که یکی از دوستانم همیشه از آنجا خرید می‌کرد، ارسال شد:

تمام لباس‌های زنانه فروشگاه ما با 20% تخفیف به مناسبت روز زن

با دیدن این پیامک با اینکه برنامۀ خرید نداشتیم، مسیرمان را به سمت فروشگاه تغییر دادیم تا از فروشگاه و اجناس تخفیف‌خورده دیدن کنیم. حالا شاید بپرسید که چرا این تجربۀ شخصی را تعریف کردم! چه چیزی در آن اس ام اس تبلیغاتی بود، که برنامه و مسیرمان را عوض کرد؟ چه چیزی باعث می‌شود، پیامک تبلیغاتی اینقدر سریع در چند نفر انگیزۀ حرکت به سمت فروشگاهی را ایجاد کند؟

با من همراه باشید تا با جواب دادن به این سوال‌های مهم، کمی در زمینۀ راهنمای نوشتن بهترین متن تبلیغاتی صحبت کنم.

راهنمای نوشتن بهترین متن تبلیغاتی

این فروشگاه فقط یک پیامک فرستاد و خیلی هوشمندانه یک ارزش یعنی علاقۀ شهروندان به تخفیف را هدف قرار داد.

کد تخفیف، جشنواره فروش و تخفیف برای تعداد زیادی از خریداران جذاب است. وقتی به این ارزش در پیامک بها داده شود، هیجان زیادی را در خریدار برمی‌انگیزد. اما این تمام داستان نیست. این خریداران، تعداد زیادی از دوستان، خانواده و اطرافیانشان را هم با خودشان همراه می‌کنند. همین باعث می‌شود که به مرور کسب‌وکار شما توسط آدم‌های زیادی دیده شود.

نوشتن بهترین متن تبلیغاتیاما چگونه می‌خواهید ارزش‌های مشتریان را شناسایی کنید؟ قطعاً این سوال یک جواب ندارد. مشتریان در زمان‌های مختلف چیزهایی متفاوتی برایشان ارزش است. شما نمی‌توانید با یک ارزش همه را به فروشگاه خودتان بکشانید، اما می‌توانید در زمان‌های مختلف ارزش‌های متفاوتی را هدف قرار دهید و پیامک تاثیرگذاری را بر اساس آن برای مشتریانتان ارسال کنید. حالا محال است کسی متن پیامک تبلیغاتی شما را بی‌جواب بگذارد!

بعد از این توضیحات نسبتاً طولانی می‌خواهم وارد راهنمای نوشتن بهترین متن تبلیغاتی بشوم تا بدانید چه ویژگی‌هایی پیامک ساده را از اس ام اس تبلیغاتی تاثیرگذار متمایز می‌کند.

اگر جذاب شروع نکنید، بازی را باختید!

یک قانون در سینمای کلاسیک است. اگر فیلمی در 10 دقیقه اول نتواند توجه شما را جلب کند، شکست خورده است.

مشابه این قانون در بازاریابی پیامکی هم دیده می‌شود. در جهانی که ما هر دقیقه با حجم زیادی از نوتیفیکیشن‌های مختلف در شبکه‌های رنگارنگ مواجهیم، دیگر کسی مشتاق خوانده همه پیام‌های دریافتی‌اش نیست.

وقتی شما پیامک تبلیغاتی ارسال ‌کنید، نرخ دیده شدن پیامتان 93% است ولی نهایتاً 20 ثانیه فرصت دارید که مشتری را به خرید ترغیب کنید. پس باید شروع جذابی داشته باشید و در ادامه از کلمات تاثیرگذار استفاده کنید. در غیر این صورت متاسفانه مشتری را از دست دادید، چون پیامک نخوانده رها می‌کند. پس شروع متن پیامک اهمیت ویژه‌ای دارد.

نوشتن بهترین متن تبلیغاتی

پیامک بی‌فایده‌ ارسال نکنید!

متاسفانه کسب‌‎وکارهای زیادی هستند که به همین نکتۀ بدیهی و ساده توجهی ندارند. اگر متن پیامک شما برای مشتری مفید نباشد، نه تنها به این پیام توجه نشان نمی‌دهد بلکه نسبت به سایر پیامک‌های شما هم بدبین می‌شود. به اصطلاح برند شما از چشم مشتری می‌افتد.

برای نوشتن بهترین متن تبلیغاتی حتماً قبل از ارسال پیامک خودتان را جای مشتری بگذارید و ببینید اگر به‌جای آنها بودید، این پیامک برایتان مفید بود؟ آیا به آن اهمیت می‌دادید؟

در ضمن بهتر است یک نمونه تست هم روی خط خودتان امتحان کنید. پیامک را برای شماره خودتان بفرستید و از جذابیت آن مطمئن شوید. بعد از چندبار چک کردن، نوبت آن رسیده که پیامک انبوه را ارسال کنید.

اس ام اس باید مختصر و مفید باشید!

می‌دانید که برای هر پیامک تبلیغاتی 70 کاراکتر فارسی فضا دارید. شاید تصور کنید که اگر بیشتر فضا داشتید، می‌توانستید اطلاعات بیشتری در مورد برند و کسب‌وکارتان، خدمات، سرویس‌های پشتیبانی و چیزهای دیگر به مشتریان ارائه می‌دادید. اگر چنین تصوری دارید باید بگویم کاملاً در اشتباه هستید.

بازاریابی پیامکی راهکاری برای رونق کسب و کار فروشگاه هاحتما بخوانید: بازاریابی پیامکی راهکاری برای رونق کسب و کار فروشگاه ها

با این سرعتی که جهان پیش می‌رود، فرصت شما برای نمایش برندتان کوتاه و کوتاه‌تر هم می‌شود. شاید برایتان ناراحت‌کننده باشد، اما هیچکس حاضر نیست 3 صفحه در مورد کسب‌وکارتان بخواند. دو ساعت برای آشنایی با شما ویدیو تماشا کند.

در این شرایط همین محدودیت 70 کاراکتر پیامک، یک فرصت طلایی برای شماست. باید آنقدر خلاصه و مفید بنویسید که تمام مشتریان پیامک شما را بخوانند.

نوشتن بهترین متن تبلیغاتی

این روزها یکی از دلایل محبوبیت توئیتر همین محدودیت کاراکتر است. در چنین فضایی باید از خلاقیتتان استفاده کنید تا با کلمات تاثیرگذار و جذاب تمام حرف خود را در 280 کاراکتر خلاصه کنید و روی مخاطب تاثیر خوبی بگذارید.

به این محدودیت به چشم یک فرصت مناسب نگاه کنید و پیشنهادات ویژۀ خود را به کوتاه‌ترین شکل ممکن بنویسید. به قول رهبر جنبش مینیمالیست "کمتر، بیشتر است"

حس ضرورت و مهلت زمانی به مشتریان بدهید

پژوهش‌های بازاریابی در نوشتن بهترین متن تبلیغاتی نشان داده وقتی مخاطب احساس ضرورت و نیاز کند، تاثیرگذاری پیامک چند برابر می‌شود. پس برای ایجاد حس فوریت در مشتری از یک تاریخ اتمام برای پیشنهادتان استفاده کنید و از مشتری بخواهید هرچه زودتر برای خرید دست به کار شود. مثلاً اگر فروشگاه دارید، هر چقدر بیشتر روی تاریخ پایان فروش تاکید کنید، تاثیر پیامکتان بیشتر خواهد بود.

نوشتن بهترین متن تبلیغاتی

در متن پیامک Call To Action بگذارید

در متن پیامک حتماً از مشتری درخواست داشته باشید. تحقیقات نشان داده که مطرح کردن یک درخواست مشخص از مخاطب (یا همان call to action که در فارسی فراخوان عمل می‌گویند)، می‌تواند تاثیر باورنکردنی در اثربخشی پیام داشته باشد.

پس برای نوشتن بهترین متن تبلیغاتی حتماً یک خواسته مشخص از مخاطب داشته باشید تا بازدهی پیامک را افزایش دهید. مثلاً از مشتری بخواهید برای گرفتن تخفیف، پیامک مذکور را به فروشندگان شما نشان دهد، یا او را به بازدید از سایت یا پیج اینستاگرامتان دعوت کنید.

با مشتریان خود صمیمی باشید!

صمیمیت با مشتری برای نوشتن بهترین متن تبلیغاتی لازم است و تاثیر خوبی در برندینگ دارد.

صمیمیت هم برای کسب‌وکار خودتان و هم برای مشتریان لذت‌بخش و دلپذیر است. پس حتماً حس صمیمی و دوستانه در متن پیامک ایجاد کنید. به مشتری نشان دهید که برای او اهمیّت قائل هستید. برای این منظور می‌توانید نام مشتری را در زمان ثبت‌نام از او بپرسید و سپس از این نام در متن پیامک‌های خود استفاده کنید.

نوشتن بهترین متن تبلیغاتی

چند نمونه متن اس ام اس تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای مختلف

حالا که با معیارهای نوشتن بهترین متن تبلیغاتی آشنا شدید، بد نیست که چند نمونه پیامک هم در ادامه ببینید. همه چیزهایی که تا اینجا گفتیم، در این پیامک‌ها به وضوح دیده می‌شود:

 • تخفیف 20% کت و شلوار آلما برای خوش‌تیپ ترین دامادهای دنیا! البته فقط تا پایان فردا. همین الان با ما تماس بگیرید.

همان‌طور که می‌بینید این پیامک در همان ابتدا با یک پیشنهاد هیجان انگیز شروع می‌کند، سپس با کلمه خوش‌تیپ‌ترین دامادهای دنیا علاوه‌بر اینکه ارزش و احساسِ صمیمیت را القا می‌کند، دستۀ خاصی را هم خطاب قرار می‌دهد که قطعاً نسبت به سایر مشتریان بیشتر به آن پیامک اهمیت می‌دهند. در پایان هم یک ضرورت و مهلت زمانی برای آن پیامک قرار داده است. فراخوان عمل آن هم که مشخص است.

 • الینای عزیز بالای 50 هزار تومان از ما خرید کنید و 5 هزار تومان از ما تخفیف بگیرید.
 • از خانه‌تکانی بیزارید؟ همین امروز با ما تماس بگیرید تا بهترین متخصص‌های خود را برای شما بفرستیم.
 • کیک‌های شکلاتی ما خود را برای حضور شما آماده کرده‌اند و قول دادند 20% برای مشتری‌های نازنین ما ارزانتر باشند. البته فقط امروز!
 • تا 3 نشه بازی نشه! دو پیتزا از ما بگیرید و پیتزای سوم را مهمان ما باشید. قبل از آن این پیامک را به ما نشان دهید.

بهترین متن های تبلیغاتی برای ارسال اس ام اس

جمع‌بندی

بازاریابی پیامکی، برندینگ و نوشتن بهترین متن تبلیغاتی اصلاً پیچیده نیست. باید کمی خلاق باشید، با شفافیت صحبت کنید. برای تبلیغات پیامکی برنامه‌ریزی کنید، وقت بگذارید و سپس پیامک‌های متفاوت را برای مشتریانتان ارسال کنید. به مرور به پیشرفت کسب‌وکارتان پی خواهید برد!

اگر علاقمند کمپین تبلیغاتی برای ارسال پیامک انبوه هستید، پیشنهاد می‌کنم از سامانه ملی پیامک استفاده کنید. برای دریافت سامانه در صفحه اصلی سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید تا همکارانم با شما تماس بگیرند. اگر هم نیاز به مشاوره دارید، با 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی ملی پیامک صحبت کنید.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
45دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • پدرام عباسی

  29 بهمن 1402، 10:34

  عالی بود

  • زهره تاجیک

   29 بهمن 1402، 11:17

   درود بر شما،
   خوشحالیم که از مطالب استفاده لازم رو کردید. امیدوارم موفق و پیروز باشید.

 • امین رضا زارع

  05 شهریور 1401، 12:44

  ممنونم بابت مقاله و نکات تون

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:19

   درود برشما،
   خواهش می‌کنم خوشحالیم که استفاده کردید از مطالب.

 • محمد تبرکی

  24 شهریور 1400، 17:31

  به نظرم هرکسی باید خودش بنویسه و نباید تقلید کاری کرد . با تقلید همه پیامکا شبیه هم میشن و نمیشه بهشون استناد کرد
  و متمایز نیست دیگه اونجوری پیامکمون
  به نظرم هر کسی خودش بنویسه یهتره و درکل بازدهی بهتریم داره براش

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 11:56

   درود بر شما،
   بله کاملا درست میگید اما خب برای دوستانی که نمیتونن بنویسن هم ما نمونه پیامکی آماده می‌کنیم.

 • عراقی

  24 شهریور 1400، 09:54

  سلام وقتتون بخیر ما تو کار مصالح ساختمونی هستیم و خیلی مخاطب زیادی نداریم جاه ی هدف ما نسبت به بقیه کسب و کارها که میتونن منطقه ای بفرستن محدود تره،شما بانک شماره های مهندسین و ساختمون سازان رو دارید؟ بنظرتون پنل پیامکی برای کار ما هم مناسبه؟

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:18

   درود بر شما،
   بله دوست عزیز اگر تبلیغاتتون هدفمند باشه قطعا براتون کارآمده. بانک شماره‌ای که مدنظرتون هست هم داریم.

 • سهراب

  21 شهریور 1400، 09:28

  سلام درود
  واقعا ممنون از مقاله هایی که در سایتتون قرار میدید خیلی کامل و جامع هستند فقط خوب میشه برای شغل هایی مثل جواهرسازی و طلافروشی و کارایی که تو این زمینه هستند چند نمونه متن پیامک قرار بدید

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:18

   سلام دوست عزیز،
   متشکرم. بله حتما در مطالب آینده از پیشنهادتون استفاده می‌کنیم.

 • عباس شهرابی

  09 شهریور 1400، 16:12

  سلام میخوایم پنل تهیه کنیم ولی برای متن هیچ ایده ای نداریم
  امکانش هست شما متن طراحی کنید برامون؟
  هزینه اش به شکل محاسبه میشه؟

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:20

   درود بر شما،
   بله با دوستان ما در پشتیبانی تماس بگیرید راهنمایی‌تون کنن.

 • دانیال قنبرزهی

  06 شهریور 1400، 10:23

  سلام خسته نباشین
  این نمونه پیامک های تبلیغاتی خیلی کارآمد بود و من جدیدا در تبلیغات استفاده کردم و نتیجه اش رو دیدم
  ممنون از خدمات عالیتون

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:20

   درود بر شما،
   خیلی خوشحالیم که تونستید از این مطالب استفاده کنید. امدیواریم همیشه در کسب‌وکارتون موفق و پیروز باشید.

 • هوشنگ لطفی

  05 شهریور 1400، 22:56

  سلام وقت بخیر
  من میخوام پیامک لاتین بفرستم و سه بخشی هست این پیامک حدودا چقدر محاسبه میشه برای من کدوم پنل رو باید بخرم ک برام مناسب تر باشه

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:08

   درود بر شما،
   هرچی پنلی که می‌خرید قوی‌تر باشه تعرفه هر پیامک براتون کمتره. یعنی اگر پنل تجاری بخرید که گرون‌تره، تعرفه هر پیامک توش ارزون‌تر میفته.

 • لعيانى

  05 شهریور 1400، 22:44

  سلام وقتتون بخير
  ميخواستم ازتون بپرسم كه هر پيامك فارسي از چند كاراكتر تشكيل ميشه؟ و همينطور كه ايموجى ها چند كاراكتر محيوب ميشن
  ممنون از پاسخگويى

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:07

   درود بر شما،
   هر پیامک فارسی 70 کاراکتره و هر ایموجی 2 کاراکتر محسوب میشه.

 • سامیه

  31 مرداد 1400، 21:57

  ممنون از مقاله ی خوبتون
  ببخشید میخواستم ببینم بانک شماره ها بروز هست و ایرانسل لیست سیاه داره؟
  ینی شماره های ایرانسل پیامکاشون رو لغو کرده باشن میره براشون؟
  یا با همراه اول فرقی نداره

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:21

   درود بر شما،
   بله بانک شماره‌ها رو سعی می‌کنیم مدام به روزرسانی کنیم براتون.
   اگر با خط 50004 و 50002 که ما خودمون بهتون هدیه می‌کنیم پیامک بفرستید لیست سیاه ایرانسل رو نداره.

 • رعنایی

  31 مرداد 1400، 09:46

  سلام وقتتون بخیر شما راهنمایی هم میکنید متن رو چجوری بنویسیم؟ یغنی بخشی دارید که ما تماس بگیریم و برای متن پیامک مارو راهنمایی کنن؟

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:03

   درود بر شما،
   ما یه بخش تولید محتوا داخل پنل داریم که میتونید ازش استفاده کنید.

 • حمیدرضا عبداللهی

  30 مرداد 1400، 19:53

  یه سوال فاصله گذاری بین کلمات برای نوشتن متن جزو کاراکتر محسوب میشه؟
  یعنی هر فاصله برابر یا یک حرف و یا کاراکتر هست درسته؟
  ویرگول و یا نقطه چطور؟

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 11:57

   درود بر شما،
   بله تمام این موارد یک کاراکتر هستن هر کدوم.

 • جمشیدیان

  25 مرداد 1400، 20:21

  سلام وقت بخیر
  من میتونم برای هر پیام تبلیغاتی از اسم و مشخصات شخصی فرد استفاده کنم؟

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:02

   درود بر شما،
   بله با قابلیت ارسال هوشمند می‌تونید این کا ررو انجام بدید.

 • سعید نجفی

  25 مرداد 1400، 20:06

  سلام شما خودتون پیشنهاد متن تبلیغات برای ارسال هم دارین یا باید حتما خودمون متن بدیم؟

  • زهره تاجیک

   09 بهمن 1402، 12:06

   درود برشما،
   ما مقالات زیادی داریم که توشون نمونه متن تبلیغاتی هم هست.
   یکی از این مقالات نوشتن متن پیامک جذاب اسم عنوانشه که لینکش رو براتون می‌گذارم مطالعه کنید.

 • شاهرخ هیجانی

  25 مرداد 1400، 12:25

  مقاله را دوست داشتم ، نکاتی که در این اموزش یاداوری کردید ، از نطر من فوق‌العاده بود و آموزنده ، اینگونه آموزشها واقعا میتونه به یک برند ویک کسب و کار کمکهای زیادی بکند ، از اینکه با مشترکین ملی پیامک رابطه و تعامل برقرار میکنید واقعا ارزشمند است ، از این بابت به تیم خدا قوت میگم و از آموزشها سپاسگزارم ، به امید موفقیت هرچه بیشتر برای شما

 • ثنا رضوی

  22 مرداد 1400، 15:49

  سلام وقتتون بخیر میخواستم از تیم تولید محتواتون تشکر بکنم که به غیر از این مقاله ها هم توی اینستا هم از طریق واتساپ و تلگرام پشتیبانی خوبی برای نوشتن متن پیامک انجام میدن
  واقعا فوق العادس این حجم از کمک به کاربران .
  ممنون از شما
  بی نظیرید!

 • شیرزاده

  11 مرداد 1400، 11:48

  سلام یه سوالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
  در بعضی از گوشی موبایل ها متن پیامک بصورت کامل نمیوفته آیا این مشکل از موبایل ها هستش یا از سامانه قبلی که ازشون استفاده میکردیم؟

  • نیلوفر اکبریان

   12 مرداد 1400، 11:44

   سلام دوست عزیز، چنین مشکلی روی سامانۀ ملی پیامک وجود نداره! با خیال راحت پیامک‌هاتون رُ ارسال بفرمایید.

  • بندری

   06 شهریور 1400، 10:28

   این مورد فکر کنم به خاطر قدیمی بودن گوشی ایجاد میشه و یا یک مشکل از سمت گوشی موبایل شما هست چون اصولا موبایل های قدیمی پیامک های دو بخشی رو به صورت جدا دریافت میکنن

 • احسان مرزبان

  01 مرداد 1400، 23:28

  واقعا دنبال همچین مقاله ایی بودم که قشنگ منو روشن کرد که باید یه متن پیامک به چه صورت نوشته بشه بعد از این مقاله حتما مقاله (چگونه با پیامک مخاطب خود را هیپنوتیزم کنیم) میخونم از نظر من این دوتا مقاله 80 درصد راهو میره اون 20 درصد باقیش دیگه خودش باید فکر کنه و ایده رو بهتر کنه.

 • مینا آباده

  30 تیر 1400، 16:01

  برای بعضی شماره ها ارسال انجام نمیشه
  چرا ارسال بی تی اس زیر 50.000 انجام نمیشه؟
  برای شهر ما که این قدر جمعیت نداره چه کار میشه کرد؟
  ال بی اس روندارید شما؟

  • مونا هادی

   18 مرداد 1400، 12:42

   سلام دوست عزیز،
   راجع به ارسال به اون بعضی شماره‌ها با پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنمایی دقیقی ارائه بدن!
   متاسفانه شرایط BTS در حال حاضر برای 50,000 عدد تنظیم شده! شما می‌تونین به صورت کدپستی ارسال بفرمایین.
   امکان ارسال با تعداد کمتر هم وجود داره، کافیه که با شماره 02163404 و بخش فروش تماس بگیرید.

 • رمضانلو

  30 تیر 1400، 15:38

  ما توی پلن پیامکی، چطوری میتونیم با اسم مشتری پیام بفرستیم؟ مثل اسنپ فود یا دیجی کالا که میفرسته. حتی خود شما هم موقع ثبت نام، اسم منو توی پیامک نوشته بودین. من خشکشویی دارم میخوام بگم که لباس پرده یا … شما آماده و بیایین تحویل بگیرین. خیلی سخته این کار؟

  • مونا هادی

   18 مرداد 1400، 12:48

   سلام دوست عزیز
   نه سخت نیست و به راحتی با ماژول “ارسال هوشمند” می‌تونین این کار رُ انجام بدین!
   کافیه روی لینک ویدیوی آموزشی ارسال هوشمند کلیک کنین تا خیلی راحت این کار رُ انجام بدین!

 • شهرزاد شهرمیرزادی

  23 تیر 1400، 10:16

  خیلی خیلی ممنون از شما
  واقعا عالی و پرکاربرد بود
  خیلی وقت بوددنبال چنین مقاله ای بودم که بتونم متن موردنظرمو تنظیم کنم ارسال پیامک انجام بدم
  فقط من یک سوال داشتم من میتونم لینک هایی که توسط کوتاه کننده های لینک ثبت کردم و هم داخل متن پیامک ارسال کنم؟پشکلی از این بابت نیست؟
  سپاس

  • نیلوفر اکبریان

   23 تیر 1400، 12:07

   خیر دوست عزیز، مشکلی نیست فقط خط ارسال‌کننده شما باید قابلیت ارسال لینک رو داشته باشه، یعنی حتماً 3000 با 50004 باشه

 • ابراهیم غلامی

  12 دی 1399، 18:30

  خیلی جذاب و مفید بود .
  خوشحال میشن از تیم ملی پیامک که مشاوره تلفنی بهمون بدن .

  • نیلوفر اکبریان

   13 دی 1399، 09:00

   دوست عزیز با شماره 02163404 تماس بگیرین

 • حامد صدوق

  24 مرداد 1399، 21:44

  بسیار کاربردی و جالب بود .🙏من هم نماینده فروش بیمه عمر هستم ،هم نماینده فروش کدهای used ،تا بحال فکر میکردم تبلیغات اس ام اسی فایده ای ندارند ولی با خوندن مقاله های شما نظرم عوض شده و حتما برای کمک بیشتر مزاحم میشم.

  • زهرا جوادی

   25 مرداد 1399، 08:37

   خواهش میکنم جناب صدوق. در خدمتتون هستیم.

 • محسن پرهون

  25 بهمن 1397، 11:40

  سلام و خسته نباشید.مقاله بسیار خوبی بود.حتما از راهنمایی های مشاورانتون استفاده میکنم.موفق باشید

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها 3 روز تست رایگان

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید