نیازِ به اینترنت بر هیچ­کس پوشیده نیست و آنقدر جای خود را در زندگی ما باز کرده که شاهد رونمایی ازبسته‌‌های اینترنتیِ همراه، از سوی اپراتورهای مختلف از جمله ایرانسل بودیم و هستیم. مزیت اصلیِ این بسته‌های اینترنتی، در دسترس بودن آنهاست و هر کجا که شما اراده کنید می‌توانید به آن متصل شوید.

اگر از مشترکینِ ایرانسل باشید، قطعاً در جریان بسته‌های اینترنتی متنوعی که برای کاربرانش فراهم کرده است، هستید. این بسته‌ها به گونه‌ای طراحی و ارائه شده‌اند که نیاز هر شخص را با هر سلیقه ای تأمین می­‌کنند. شرکت ایرنسل توانست با ارائه بسته‌های اینترنت همراه بدون محدودیت، برای مشترکین دائمی و اعتباری، در تمامی مناطق، جایگاه خوبی را در میان کاربران پیدا کند. شما با فعال‌کردن هر کدام از آنها می‌­توانید با سرعت بالا، کارهای روزمره‌تان را در دنیای مجازی، بدون هیچ­گونه نگرانی، انجام دهید. اگر سیم‌کارت ایرانسل ندارید و از مشترکین همراه اول هستید، مطلب معرفی بسته‌های همراه اول را بخوانید.

معرفی بسته‌های اینترنتی ایرانسل

اگر به سایت شرکت ایرانسل سری بزنید، با توجه به مسیری که در تصویر زیر مشاهده می­کنید، لیستی از انواع بسته‌های اینترنت همراه را می­‌بینید، که در ادامه با تک‌تک آنها و نحوه فعالسازی‌شان آشنا می‌­شویم.

  • بسته اینترنت همراه
  • بسته اینترنت چندکاربره همراه
  • بسته اینترنت ثابت
  • بسته های ترکیبی
  • و بسته های بوم بوم+  بسته های اینترنت ایرانسل

بسته اینترنت همراه

مشترکین ایرانسل می‌توانند هر یک از بسته‌های اینترنت را برای شمارۀ خودشان و یا دوستانشان خریداری کنند و هزینۀ آن را به‌صورت آنلاین پرداخت کنند. اگر به لیستی که در سایت برای این بسته‌ها ارائه شده است، نگاهی بیندازید، متوجه می‌شوید که دسته‌­بندی آن از یک روز شروع می‌شود و به 365 روز هم می‌رسد، آن هم در حجم‌های مختلف. فقط توجه داشته باشید باشید که اعتباری یا دائمی‌بودن سیم کارتتان را مشخص کنید.

نحوه فعالسازی بسته اینترنت همراه

فعال‌سازی این بسته‌ها از طریق سایت و یا اپلیکیشن ایرانسل من با چند کلیک ساده، امکان‌پذیر است. البته برای فعال کردن هر کدام از بسته‌ها، کد­های دستوری هم در نظر گرفته شده است. فقط کافیست تا رمز دوم کارت بانکی شما فعال باشد. مثلاً بسته‌های 30 روزه را با شماره‌گیری #3*5*555*می‌­­توانید فعال کنید.معرفی بسته های اینترنتی

بسته اینترنت چندکاربره همراه

سرویس اینترنت پرسرعت چندکاربره به‌طور خاص برای خانواده‌ها، تیم‌ها یا افرادی طراحی شده‌ که مصرف اینترنت‌شان بالا است و یا حتی همزمان از چند دستگاه مختلف مثل تلفن همراه، تبلت، لپ‌تاپ و مودم استفاده می‌کنند. در این صورت می‌توانید با خرید تنها یک بسته بنا به نیاز هر یک از اعضای خانواده یا دوستانتان به آنها حجم اینترنت، بدون محدودیت زمانی و مکانی اختصاص بدهید. این بسته‌ها هم از یک ساعت تا 365 روز، تنوع دارند و در حجم‌های مختلف قابل فعال‌سازی هستند.

نحوه فعالسازی بسته اینترنت چندکاربره همراه

این بسته از طریق سایت ایرانسل، اپلیکیشن ایرانسل من (تصویر زیر) و کد دستوری #1*1*400* فعال می‌شود. فراموش نکنید باید یک کاربر سرشاخه ایجاد کنید و این کاربر، بسته را بین اعضای خانواده، دوستان یا دیگر کاربران ایرانسلی به اشتراک بگذارد. هم­چنین برای فعالسازی مجدد بسته اینترنت چندکاربرۀ همراه، می‌­توانید از کد دستوری #3*400* استفاده کنید.بسته های اینترنتی ایرانسل

برای اضافه‌کردن زیرشاخه به حساب اینترنت چندکاربره می‌توانید به یکی از روش‌های زیر عمل کنید:

  • شماره‌­­گیری کد دستوری #1*2*1*400*
  • اپلیکیشن ایرانسل‌من را باز کنید، وارد بخش حساب چندکاربره شوید و روی گزینۀ افزودن زیرشاخه کلیک کنید (کادر قرمز رنگ).فعالسازی اینترنت چندکاربره

اما برای حذف زیرشاخه، فقط از طریق اپلیکیشن ایرانسل من باید اقدام کنید، به این صورت که در کنار اسم هر کاربر گزینۀ ویرایش را بزنید و آن را حذف کنید (کادر سبز رنگ). برای غیرفعال‌سازی حساب اینترنت چندکاربره هم می‌توانید کد دستوری #5*1*400* را شماره‌گیری کنید و یا از اپلیکیشن کمک بگیرید. یکی از مزایای بسته‌های اینترنت چندکاربره همراه، این است که شما می­‌توانید از طریق اپلیکیشن میزان مصرف زیر شاخه‌ها و همین­‌طور میزان محدودیت کاربران حساب اینترنت را افزایش یا کاهش دهید.

بسته اینترنت ثابت

خرید بسته‌ های اینترنت نسل 4 و 4.5 (TD-LTE) با حجم‌های مختلف از ساعتی تا یک‌ساله امکان‌پذیر است. هم­چنین با فعال‌سازی این سرویس می‌توانید به‌موقع، اطلاعات ضروری در مورد بستۀ اینترنت ثابت خریداری شده را دریافت کنید.

نحوه فعالسازی بسته اینترنت ثابت

فعال‌سازی این بسته هم از طریق سایت، اپلیکیشن ایرانسل من و کد دستوری #2*8*555* انجام می‌شود. فقط دقت کنید که با توجه به تصویر زیر، برای فعالسازی این بسته با اپلیکیشن، باید با استفاده از شماره سیم کارت TD-LTE خودتان یک حساب کاربری ایجاد کنید و به سراغ گزینۀ پرونده بروید.فعالسازی اینترنت ثابت

بسته‌ های ترکیبی

مشترکین ایرانسل می­‌توانند با توجه به میزان استفاده‌شان از اینترنت همراه و اینترنت ثابت، بسته ترکیبی موردنظرشان را انتخاب کنند تا الگویی مقرون‌به‌صرفه برای هزینه‌ها داشته باشند. مزیت این بسته‌ها این است که علاوه‌بر اینترنت، پیامک و مکالمه را هم پوشش می­‌دهند. در بسته ترکیبی اینترنت همراه و ثابت، بسته اینترنت ثابت تنها برای مشترکین اعتباری و بسته اینترنت همراه هم برای مشترکین دائمی و هم اعتباری است. این بسته ها از 7 روزه تا 365 روزه با حجم های 300، 216، 144 و 90 گیگا بایتی، قابلیت فعالسازی دارند.

نحوه فعالسازی بسته‌های ترکیبی

روش فعال‌سازی این بسته‌ها برای مشترکین اعتباری و دائمی، به‌صورت آنلاین از طریق سایت و یا اپلیکیشن ایرانسل من است. مشترکین اعتباری ایرانسل، می­توانند کد دستوری #555* را شماره‌­گیری کنند. این بسته‌­ها بعد از دریافت پیامک تاییدیه فعال‌سازی، قابل استفاده خواهند بود. فراموش نکنید که برای درخواست اینترنت ثابت TD-LTE (آخرین نسل اینترنت ثابت) به شماره سیم‌کارت TD-LTE احتیاج دارید. نکتۀ دیگر اینکه در صورت فعال‌بودن سایر طرح‌های تشویقی و تخفیفی، اولویت مصرف با بسته ترکیبی خواهد بود. برای اطلاع از میزان اعتبار بسته خریداری شده، کد #55*141* را شماره‌­گیری کنید.فعالسازی بسته های ترکیبی ایرانسل

بسته های بوم بوم+

با بوم بوم می‌توانید بستۀ مورد نظر خودتان را باب میل و سلیقه‌تان بسازید. این بسته می‌تواند ترکیبی از حجم اینترنت، مکالمه درون شبکه‌ای و پیامک باشد. بدین صورت که با بوم، تعداد پیامک فارسی ایرانسلی و دقایق مکالمۀ ایرانسلی و حجم اینترنت خودتان را انتخاب کنید و بستۀ مورد نظرتان را بخرید. با بوم+ درصورتی‌که حجم اینترنت همراه‌تان به پایان برسد می‌توانید از اعتبار مکالمۀ بسته ترکیبی‌تان استفاده کنید و برعکس.

نحوه فعالسازی بسته های بوم بوم+

بسته‌های بوم بوم، از طریق سایت ایرانسل، اپلیکیشن ایرانسل من و کد دستوری #5*5*555* فعال می‌شوند.

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم، انواع بسته‌های اینترنتی ایرانسل و نحوه فعالسازی هر کدام از آنها را معرفی کنیم تا شما با توجه به نیازتان و نحوۀ مصرفی که دارید، آن‌ها را بخرید. تنها عیبی که هر کدام از این بسته‌ها دارند، محدودیت حجمی آنهاست که با توجه به ضرورت اینترنت در زندگی امروزه، دانستن حجم باقیمانده امری ضروری است که می­‌توانید با مطالعه مقالۀ چگونه از باقیمانده اینترنت ایرانسل خود آگاه شویم به‌راحتی از حجم باقیمانده اینترنت‌تان باخبر شوید.

معرفی و آموزش خرید بسته های اینترنتی ایرانسل
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید