راهنمای ارسال پیامک با نام تجاری + مزایا و معایب

راهنمای ارسال پیامک با نام تجاری + مزایا و معایب

Engagements Icon
110


ظهر با صدای اس ام اس توجهم جلب شد. در قسمت نوتیفکشن به جای شماره، اسم دیدم! تعجب کردم چون مخاطبی با این اسم در لیستم نبود. اما بعد دیدم این مورد، در اصل همان ارسال پیامک با نام تجاری است.پیام روبیکا

کار جالبی بود. اول تعجب کردم، بعد پیام را کامل خواندم. وارد سایتشان شدم تا ببینم چه محصولاتی دارند! البته خرید نکردم، ولی به نظرم صاحب این برند آدم باهوشی بود. با ارسال پیامی متفاوت دنبال برندسازیست و برای مشتری‌هایش ارزش قائل است.

اگر برای کسب‌وکارتان تبلیغاتی متفاوتی می‌خواهید، در ادامه با مزایا و معایب، تعرفه و شرایط پیام با نام تجاری آشنا شوید. مطئن هستم که برای استفاده از این روش برنامه‌ریزی خواهید کرد.

ارسال پیامک با نام تجاری چیست؟

شاید برای شما هم پیامکی آمده که جای سرشماره، نام شرکت به عنوان فرستنده روی صفحه گوشی درج شده است. این ویژگی که باعث تاثیر بیشتر و دقت نظر خواننده پیام می‌شود با ارسال پیامک‌های نوروزی رئیس جمهور باب شد.

پیام تبریک روحانیحتماً پیامک‌های سال نو رییس جمهور را دیدید. در صفحۀ پیام اسم ارسال کننده شبیه مخاطبی که در لیست شماست، درج می‌شود. به این ویژگی در سامانه‌های پیامکی "ارسال پیامک با نام تجاری" گفته می‌شود.

اگر شرکت ثبت‌شده دارید. از بازاریابی پیامکی استفاده می‌کنید. گردش مالی‌تان بالاست و می‌توانید هزینه ارسال با نام تجاری را بپردازید، بد نیست که از مزایای این روش استفاده کنید.

حالا شاید بپرسید که برای این مورد باید چه نام‌هایی انتخاب کرد؟!

عناوین تجاری شامل چه مواردیست؟

برای ارسال پیامک با نام تجاری علاوه‌بر نام شرکت، سازمان یا موسسه، می‌توانید از موارد زیر هم استفاده کنید:

 • نام محصول
 • اسم فروشگاه (مثل دیجی‌کالا)
 • عنوان فروشگاه اینترنتی (مثل اسنپ فود)
 • نام اپلیکیشن (مثل روبیکا)

مزایای ارسال پیام با نام تجاریمزایای ارسال پیام با نام تجاری

تقریباً هر روز اس ام اس‌های تبلیغاتی زیادی برای مردم ارسال می‌شود. کسب‌وکارها برای این‌که بین تمام این پیامک‌های تبلیغاتی بیشتر در ذهن مخاطب متمایز شوند، بهتر است به‌جای سرشماره‌‌ها از نام تجاری برای ارسال پیامک استفاده کنند.

این روش جذابیت بصری برای مخاطب ایجاد می‌کند. نام برندتان را در ذهن مشتری ماندگار می‌کند و‌ باعث اعتمادش می‌شود. از طرف دیگر، این پیامک‌ها هویت‌دار است. در نتیجه شانس خواندن پیامتان بیشتر می‌شود. البته یادتان باشد که باید متن جذابی برای پیامکتان بنویسید تا روی مخاطب تاثیر بگذارد.

ویژگی‌های مثبت خطوط نام تجاری

علاوه‌بر مزایا، ارسال پیامک با نام تجاری ویژگی‌های مثبت دیگری هم دارد که در ادامه برایتان آوردیم:

 • اعتبار به برند
 • جذب اعتماد مخاطب
 • مناسب برای شرکت‌های حقوقی، هولدینگ‌های معروف مثل دیجی‌کالا و سازمان‌های دولتی
 • سرعت بالای ارسال پیام
 • دریافت آبونمان به دو صورت ماهانه و یا سالانه

معایب ارسال پیام با نام تجاری

ارسال پیامک با نام تجاری معایب خودش را هم دارد. پیشنهاد می‌کنم، علاوه‌بر خط تجاری حتماً از خطوط دیگر هم استفاده کنید تا این معایب را پوشش دهد.

یادتان باشد که مزایای نام تجاری از معایبش بیشتر است. دعین‌حال برای استفاده از این روش باید دربارۀ معایبش هم بدانید:

 • این خطوط امکان دریافت پیامک از طرف مشتری را ندارند
 • فعالسازی این خطوط زمان‌بر است
 • تایید نام تجاری توسط اپراتور  20 تا 40 روز کاری زمان لازم دارد
 • هزینه و آبونمان این خطوط زیاد است

اگر بخواهیم صادقانه پیشنهاد دهیم، خط تجاری هزینه بسیار زیادی برای مجموعه دارد. آبونمان این خطوط در سال جدید بیشتر هم می‌شود. استفاده از این خطوط برای ارگان‌های دولتی و بزرگ صرفۀ اقتصادی دارد. ولی اگر کسب‌وکارتان کوچک و نوپاست، پیشنهادم انتخاب سرشماره رند است.

توصیه می‌کنم برای کنترل هزینه‌ها با یک شماره مناسب، بازاریابی پیامکی را شروع کنید، با گسترش کسب‌وکارتان می‌توانید برای دریافت نام تجاری درخواست دهید.

تعرفه ارسال پیام کوتاه با نام تجاریارسال پیامک با نام تجاری

بعد از مزایا و معایب ارسال پیامک تجاری، نوبت تعرفه است. برای شروع کار، باید پنل اختصاصی داشته باشید. بعد از دریافت پنل، سفارش خط بدهید. برای سفارش خط، یکی از سرشماره‌های 1000، 2000، 3000 یا 5000 را انتخاب کنید. در مرحله دوم برای نام تجاری درخواست دهید.

هزینه فعالسازی سالانه این سرویس (در زمان نگارش این مقاله) حدود 500 میلیون تومان و هزینه ماهانه حدود 20 میلیون است. البته این هزینه شامل مالیات بر ارزش افزوده هم می‌شود. در ضمن، قیمت هر پیام ارسالی این سرویس طبق جدول تعرفه است. پس در قیمت خیلی تفاوتی با پنل معمولی ندارد.

خط دلیور بیس (deliver base) چیست و چطور آن را فعال کنیم؟حتما بخوانید: خط دلیور بیس (deliver base) چیست و چطور آن را فعال کنیم؟

یادتان باشد، حدود دو ماه هم برای تائید نام تجاری زمان نیاز دارید. بعد از ثبت درخواست، 60 روز زمان برای کارهای ثبت نام تجاری لازم دارید و با تائید اپراتور می‌توانید شروع به ارسال پیامک کنید. در ضمن نام تجاری شما از همان اپراتوری صادر می‌‎شود که خطش را دارید. به عنوان مثال، اگر از اپراتور 1000 خط گرفتید، نام تجاری هم از طرف همین اپراتور است.

ارسال پیام به لیست سیاه مخابراتارسال پیامک با نام تجاری

حتماً با لیست سیاه مخابرات آشنا هستید. لیست سیاه یعنی شماره‌هایی که دریافت پیام تبلیغاتی را مسدود کردند. پس اگر از خطوط تبلیغاتی پیامی به لیست سیاه بفرستید، به دستش نمی‌رسد. حالا سوال مهم، آیا با نام تجاری می‌توان به لیست سیاه پیام فرستاد؟

خط تجاری شبیه بقیه خطوط است. تا زمانیکه خط تبلیغاتی دارید، به لیست سیاه دسترسی نخواهید داشت. با خدماتی کردن خط تجاری، می‌توانید به بلک لیست پیام بفرستید. یادتان باشد که از خطوط خدماتی، اجازه تبلیغات ندارید. این خطوط صرفا برای اطلاع‌رسانی استفاده می‌شوند.

قوانین و مقررات خطوط تجاری

حالا نوبت قوانین ارسال پیامک با نام تجاری است. همانطور که در قسمت تعرفه گفتیم، هزینۀ نام تجاری بالاست. از طرف دیگر، ثبت‌نام شزمان‌بر است. به تائید اپراتور هم نیاز دارد. بهتر است اول شرایط را بررسی کنید. مدارکتان را آماده کنید و بعد درخواست دهید.

برای استفاده از این سرویس، باید حتماً مدارک زیر را ارائه دهید:

 • روزنامه رسمی
 • آگهی تاسیس و روزنامه آخرین تغییرات
 • کپی کارت ملی مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره
 • برگه تائید شناسه ملی و کد اقتصادی

ارسال پیامک از خطوط ثابت

شاید بخاطر هزینه‌های ارسال پیامک با نام تجاری، نظرتان عوض شده باشد. ملی پیامک پیشنهاد دومی هم دارد. می‌توانید ارسال پیامک با خطوط ثابت را امتحان کنید.

اگر امکان پرداخت هزینه ارسال پیامک با نام تجاری را ندارید، ارسال پیامک از خطوط ثابت 021 و 026 پیشنهاد خوبیست. این روش تاثیر خوبی در مشتری دارد.از دیگر شماره‌های ارسال پیام متمایز است. باعث برندسازی می‌شود. از طرف دیگر، شماره دفتر کارتان را مستقیماً در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. حالا اگر مشتری نیاز به تماس داشته باشد به شماره‌ای که برایش پیامک فرستادید، زنگ می‌زند.

مزایای ارسال پیام با خط ثابت

اگر بخواهید برای ارسال پیامک از خطوط ثابت استفاده کنید، مزایای زیر در قاختیارتان رار می‌گیرد:

 • ارسال پیامک با شماره‌ای متفاوت از سرشماره‌های 1000-2000 یا 3000
 • نیاز به نوشتن اطلاعات تماس ندارد. خطی که پیام را فرستادید، همان شماره دفترتان است
 • ارتباط و تعامل آسان با مشتری
 • هزینه مقرون‌به‌صرفه و بدون آبونمان برای ارسال پیامک
 • هزینه یکسان با دیگر سرشماره‌ها در ارسال پیامک‌

مدارک دریافت خط ثابتارسال پیامک با نام تجاری + جمع‌بندی

بستگی به این دارد که بخواهید به‌صورت حقیقی اقدام کنید یا حقوقی، در هر صورت با ارائه مدارک زیر می‌توانید از این خطوط استفاده کنید. در ضمن برای استفاده از این خطوط باید حتماً مالک خط باشید.

مدارک مورد نیاز جهت سفارش خط حقیقی 021 و 026

1- تصویر کارت ملی هوشمند
2- تصویر جواز کسب و یا پروانه کسب
3- دانلود و تکمیل فرم تعهدنامه و تهیه تصویر سلفی به همراه کارت ملی (چهره باید واضح باشد)

مدارک مورد نیاز جهت سفارش خط حقوقی و خطوط 021

1- تصویر کارت ملی هوشمند
2- دانلود و تکمیل فرم تعهدنامه و تهیه تصویر سلفی به همراه کارت ملی (چهره باید واضح باشد)
3- ارسال آخرین روزنامه رسمی شرکت
4- ارسال معرفی نامه نماینده شرکت

جمع‌بندی

تا اینجا مفصل درباره ارسال پیامک با نام تجاری صحبت کردیم. اگر دنبال روشی متفاوت برای بازاریابی پیامکی هستید، می‌توانید هزینه‌هایش را بپردازید و البته دنبال تاثیر بیشتر روی مشتری هستید، این روش بهترین انتخاب است.

قطعاً نگران کسب‌و کارتان هستید. دغدغه سود بیشتر و پیشرفت دارید. شاید حتی روش‌های بازاریابی مختلف را امتحان کردید. اما بهتر است دیگر برای هر ابزاری هزینه نکنید. تلاش کنید تا با کمترین هزینه، بهترین تبلیغات را انجام دهید. بیشترین سود را داشته باشید. هزینه اولیه شما برای تبلیغات، با فروش بالا و جذب مشتری بیشتر به شما برمی‌گردد.

اگر می‌خواهید ارسال پیامک با نام تجاری را شروع کنید، برای دریافت فوری پنل در صفحه اصلی ملی پیامک ثبت‌نام کنید. برای مشاوره با 02163404 تماس بگیرید. اگر هم سوالی دارید، برایمان در انتهای همین متن بنویسید.

برچسب سرشماره
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
47دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  12.13

  03 اسفند 1401، 11:56

  سلام و روز بخیر سوالم اینه که کدام یک از سامانه های سرخط پیامکی ارسال با اسم شرکت رو انجام می دهند ؟ و هزینه ای آیا ماهانه بابت این مورد از کاربر دریافت میشه یا خیر لطفا منو در این مورد راهنمائی کنید.
  تشکر

 • Gravatar Icon

  غفاری

  03 اسفند 1401، 11:45

  سلام و وقت بخیر لطفا قیمت دقیق برای ارسال ماسک به بنده بدید و اینکه آیا با جواز کسب مثلا جواز طلافروشی میشه ارسال ماسک داشت و به جای شماره مون اسم طلافروشی مون برای ارسال ماسک ارسال بشه لطفا منو راهنمایی کنید .
  با تشکر تیم خوب ملی

 • Gravatar Icon

  جهانگرد

  02 اسفند 1401، 11:52

  سلام خسته نباشین
  ارسال با نام تجاری، قابلیت ارسال به بلک لیست را هم دارد؟
  یا از قبل باید خدماتی کنیم؟
  همچنین درج لغو 11 در انتهای متن، الزامی است؟

 • Gravatar Icon

  توحید کرمی

  01 اسفند 1401، 13:34

  سلام وقت بخیر
  میشه هزینه دریافت این سرویس رو بفرمایید.
  ما بتونیم برای مغازه دریافت کنیم و تخفیفات رو اعلام کنیم

 • Gravatar Icon

  امین رضالو

  01 اسفند 1401، 12:52

  این رو به هرکسی میدن یا حتماً باید رئیس جمهور باشی یا بانک باشی که بشه گرفت؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   25 بهمن 1402، 16:41

   درود بر شما،
   این قابلیت رو میتونید بگیرید اما هزینه بالایی داره و هر ماه هم باید تمدید بشه. برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت به شماره 02163404 زنگ بزنید.

 • Gravatar Icon

  عباس گلمحمدی

  29 بهمن 1401، 18:55

  الان اگر شرکتی قصد داشته باشه این خط رو خریداری کنه چطوری میتونه این کار رو انجام بده؟ باید حتما از شما پنل پیامکی داشته باشه؟
  توی مقاله قید شده که این خط هزینه خرید بالایی داره؟ این هزینه بالا چقدر هستش؟

 • Gravatar Icon

  قربانعلی

  25 بهمن 1401، 12:47

  سلام وقتتون بخیر
  من قصد ارسال به خانم ها تو بازه سنی 20 تا 35 سال رو دارم ایا شما امکانی دارید که ما بتونیم این موارد رو مشخص کنیم و پیامک ارسال کنیم.
  ممنون از پاسخگوییتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   25 بهمن 1402، 16:42

   درود بر شما،
   میتونید از ارسال پیامک زنده استفاده کنید و بازه سنی تعیین کنید.

 • Gravatar Icon

  نصیری

  24 بهمن 1401، 12:52

  با سلام و وقت بخیر ایا این مورد در ماه ابونمان دارد اگر دارد لطفا مبلغشو اعلام میکنید؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 فروردین 1403، 15:35

   درود بر شما،
   بله این نوع از خط باید تمدید بشه. برای هزینه تمدید باید با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  بخش مالی هلدینگ اَبَر

  20 بهمن 1401، 13:23

  هزینه ارسال پیامک با نام تجاری چقدر میباشد؟
  در صورتی که شما میفرمایید زیاد میباشد و در مقالتان به این مورد اشاره کرده اید
  ایا امکان خرید شارژ و خرید این امکان با چک نیز در پنل شما مقدور است؟
  ارجاع به بخش مالی
  خواهشمند است مسئول مالی پاسخگو باشند

 • Gravatar Icon

  کالا پارسیان

  18 بهمن 1401، 11:12

  سلام و ممنون از مطالب خوبتون
  این ارسال با نام تجاری حتما نیاز به پرداخت هزینه رو اول داره به این صورت نیست ک در چند مرتبه اون هزینه رو پرداخت کنیم چون همان طور ک می دونید هزینه خیلی بالایی داره ما قصد داریم استفاده کنیم حالا اگر این مورد امکان داره به ما اطلاع بدید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 فروردین 1403، 15:34

   سلام دوست عزیز،
   بابت هزینه‌ها باید با دوستان پشتیبانی و فروش تماس بگیرید: 02163404

 • Gravatar Icon

  محمود حسامی

  12 بهمن 1401، 11:48

  با سلام خدمت شما واقعا هزینه زیادی داره نمیشه این کارو انجام داد اما من یک سوال از شما داشتم ایا قطعی نداره تمدیدی است یا به صورت داومی میباشد؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 فروردین 1403، 09:49

   درود بر شما،
   تمدید باید بشه هر ماه!

 • Gravatar Icon

  قریشی

  12 بهمن 1401، 11:33

  سلام
  من یک دفتر املاک دارم می خوام پیامک تبلیغاتی برای افراد این شهر ارسال کنم طبق این مقاله میخواستم بدونم ما میتونیم با نام املاکمون پیام های تبلیغاتی ارسال کنیم؟
  ممون از پاسخگویی

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 فروردین 1403، 15:31

   درود بر شما،
   شما باید تماس بگیرید درخواست بدید، بعد بررسی بشه که آیا اپراتورها میتونن در اون زمان ارائه بدن یا نه. بعد همکاران ما مدارکش رو بهتون اعلام میکنن. با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  صبحی

  10 بهمن 1401، 16:58

  سلام امکانش هست برای هزینه ارسال با نام تجاری برای شرکت هایی که میزان بالای ارسال دارند تخفیف خوب بگیرید
  شرکت میزان اطلاع رسانی بالایی در ماه داره و خب اگر تخفیفی در انجام این کار باشه قطعا فعالش میکنیم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 فروردین 1403، 15:29

   درود بر شما،
   اگر میخواید تخفیفی بگیرید باید با شماره 02163404 تماس بگیرید، با پشتیبانی و فروش مذاکره کنید.

 • Gravatar Icon

  شیفته حسنی

  10 بهمن 1401، 12:54

  میشه بپرسم خطی که بر روی پنلاتون به جهت استفاده از پنل ثبت میفرمایید از چه سرشماره ای هست؟
  چندرقمیه؟
  ایا اصلا خط میدهید یا کاربر باید خودش خط خریداری کنه؟
  ممنون توضیح بفرمایید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 فروردین 1403، 14:26

   درود بر شما،
   ما یک سری خط به کاربرانمون هدیه می‌کنیم. پنل پایه تا شرکتی یه خط از اپراتور 5000 هدیه میگیرین و با خرید پنل تجاری یا نمایندگی دو تا خط از سرشماره 5000 و 3000 بهتون تعلق میگیره. خطوط هم اغلب 14 رقمی هستن. اگر خطوط رند و کوتاه‌تر می‌خواید باید خودتون هزینه جداگانه کنید بخرید.

 • Gravatar Icon

  راهبرد گذر

  09 بهمن 1401، 12:29

  سلام ایا امکان ثبت خط ثابت وجود ددارد که بتونیم با خط شرکت پیامک ارسال کنیم خط ما 5 رقمی است هزینه ی ان را می فرمایید به چهه صورت است

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 فروردین 1403، 15:34

   سلام دوست عزیز،
   برای اینکه بتونیم بهتر راهنمایی‌تون کنیم با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  عروجی

  08 بهمن 1401، 15:15

  سلام و روز بخیر من نتونستم کامل متوجه بشم بعضی چیزها البته سرسری مطلبتون رو خوندم الان هم ممنون میشم اگر به سوالاتم جواب بدین اگه من بخوام ارسال با ماسک بفرستم حتما باید از اپراتوری که این خدمات رو ارائه می ده خط داشته باشم ؟ و این که آیا هر اس ام اسی که از این طریق ارسال میشه تعرفه اش گرونتره یا نه ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 فروردین 1403، 15:33

   درود بر شما،
   بله باید از اپراتورهایی که این امکان رو دارن(همگی این امکان رو دارن اما در زمان‌های خاص) خط داشته باشید. بعد تماس بگیرید و یا تیکت بفرستید که کدوم اپراتور بازه براتون انجام بشه.

 • Gravatar Icon

  احمدی

  05 بهمن 1401، 11:16

  با سلام ممنون از مقاله خوب شما واقعا خیلی خوب بود ارسال با نام تجاری سالیانه تمدید داره یا به صورت دائمی میباشد؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 فروردین 1403، 14:29

   درود بر شما،
   نیاز به تمدید داره دوست عزیز.

 • Gravatar Icon

  ستوده

  03 بهمن 1401، 14:45

  سلام خطوطی که با نام تجاری ثبت شده اند، قابلیت انتقال بین سامانه ها را دارند؟
  در یکی دیگر از سامانه ها( اسمش و نبریم حالا) خط با نام تجاری داریم ولی از پشتیبانی آنها رضایت نداریم و قصد انتقال خط رو داریم
  میشه راهنمایی کنید در این خصوص
  ممنون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 اسفند 1402، 10:52

   درود بر شما،
   بله امکانش هست فقط باید با پشتیبانی به شماره 02163404 تماس بگیرید تا کاراتون رو پیگیری کنند.

 • Gravatar Icon

  شرکت مهندسی سازه پنهان

  02 بهمن 1401، 16:30

  سلام وقت بخیر
  اگر بخواهیم ارسال با نام تجاری داشته باشیم و همزمان دریافت پیامک نیز داشته باشیم میتونیم داخل پنل های سامانه ملی پیامک فارغ از ارسال با نام تجاری یک خط اختصاصی به جهت دریافت پیامک داشته باشیم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   25 بهمن 1402، 17:05

   درود بر شما،
   بله شما می‌تونید چندین خط اختصاصی داخل پنل خودتون داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  سروینا

  02 بهمن 1401، 11:46

  سلام ممنون از مقالتون
  منظور از نام تجاری اسم کل شرکت هست یا فقط باید به صورت مخفف و یا برند ثبت شود ایا امکان داره اسم کل مجموعه ثبت بشه و نکته ی اخر قابلیت دریافت پیامک هم روشون هست یا می تونن پیامکی بهش ارسال کنند این مورد خیلی حائز اهمیت است تشکر از شما

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 اسفند 1402، 10:53

   درود بر شما،
   اینکه چه نامی باشه بسته به ترجیحات خودتون و محدودیت کاراکتره. دریافت پیامک هم دارن

 • Gravatar Icon

  نوری

  29 دی 1401، 17:26

  سلام و وقت بخیر ممنون از تیم قوی و پر انرژی ملی پیامک آقا سوالی که من دارم اینه که برای ارسال با نام برند باید حتما سرشماره بخریم یا خیر ؟ یعنی اگه 3000 اپراتوری هستش که قبول میکنه به این شکل اس ام اس های مارو بفرسته آیا باز هم باید یه سرخط جداگانه از 3000 بخریم یا نه ؟

 • Gravatar Icon

  کارگزاری اقدم

  29 دی 1401، 12:36

  همزمان میتونیم هم از خط اختصاصی و هم از ارسال با نام تجاری از یم پنل استفاده کنیم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   19 اسفند 1402، 17:19

   درود بر شما،
   بله از نظر تئوری امکانش هست.

 • Gravatar Icon

  رضا اسلامی

  28 دی 1401، 18:27

  بنده مقاله رو خوندم و توی مقاله چیزی از مبلغ خط نوشته نشده بود .
  میشه مبلغ حدودی هم اعلام کنید تا ببینیم میشه روش مانور بدیم یا نه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   19 اسفند 1402، 17:19

   درود بر شما،
   مبلغ خط تا الان 100 میلیون تومان هست. برای استعلام قیمت با واحد پشتیبانی به شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  مهسا باهار

  28 دی 1401، 18:25

  ببخشید این هزینه 20 میلیون تومان ماهانه برای چه موضوعی هست؟
  بقیه خطوط هم هزینه ماهانه دارند؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   19 اسفند 1402، 17:16

   درود بر شما،
   خیر باقی خطوط آبونمان ماهانه ندارند.

 • Gravatar Icon

  علی نظری

  27 دی 1401، 10:32

  سلام ممنون بابت مقاله خوبتون فقط یه سوال آیا برای این مورد مالیات یا آبونمان ماهیانه یا سالیانه دارد؟

 • Gravatar Icon

  فیروزبخت

  27 دی 1401، 10:18

  با سلام تعداد ارقام خط برای تبدیل به نام تجاری اهمیتی ندارد؟(مثلا خط 14 رقمی از 50001 تهیه کنیم)
  در سامانه دیگری ارسال با نام تجاری را پیگیری کردیم و گفتند فقط از اپراتور 2000 امکانپذیر است و چون این اپراتور تمدید سالانه دارد و هزینه خط آن به نسبت دیگر اپراتورها بالا بود منصرف شدیم
  همچنین در صورتی که از اپراتور 50001 خطی تهیه کردیم و تجاری شد و آن اپراتور با اختلال مواجه شد آیا تضمینی وجود دارد که با این هزینه بالا خط تجاری غیرفعال نگردد؟

 • Gravatar Icon

  گلشیخی

  27 دی 1401، 09:50

  سلام و خسته نباشید میشه هزینه ی این مورد رو هم بفرمایید که الان درحال حاضر چه قیمتی دارد؟
  و اینکه این مورد در همه ی پنل ها فعال هستش یا باید پنل خاصی رو تهیه کنیم؟
  ممنون از پاسخگویی

 • Gravatar Icon

  خلعتی

  26 دی 1401، 12:10

  سلام وقت بخیر ما یک ارگان دولتی هستیم می خواستم بدونم برای ارگان های دولتی نیز باید اون هزینه ی بسیار بالا داده شود چون من شنیدم در صورتی نامه از طرف ارگان ارسال شود رایگان محسوب می گردد در صورت صحت ین مورد بفرمایید
  ممنونم

 • Gravatar Icon

  رهگذر

  09 تیر 1400، 18:27

  چطوری میشه این پیامکایی که به جای شماره نام تجاری دارن مسدود کرد؟ یه بیشعوری پول رانتی گرفته گناه مردم چیه که باید پیامکاش رو تحمل کنن؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:09

   درود بر شما،
   راحت‌ترین کار اینه که در جواب لغو 11، عدد 11 رو بفرستید.
   یا اگر میخواید به طور کلی لغو بشه با شماره‌گیری ستاره 800 مربع، تمام پیامک‌های تبلیغاتی رو مسدود کنید.

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید