چگونه اس ام اس بانک خود را فعال و غیر فعال کنیم؟

چگونه اس ام اس بانک خود را فعال و غیر فعال کنیم؟

Engagements Icon
6101


فکر می‌کنم این روزها کسی را نداریم که بگوید من هیچ کار بانکی ندارم! حداقل شمایی که الان خواننده این مقاله هستید، مطمئناً برای انجام برخی مسائل مالی، کارتان به بانک می‌افتد. خوشبختانه از زمانی که پای گوشی‌های موبایل هم به خدمات بانکی باز شد، دیگر برای خیلی از امور، نیازی به مراجعۀ حضوری و معطل‌شدن در بانک نداریم. یکی از همین میانبرها، فعال شدن اس ام اس بانک و دریافت اطلاعات واریز و برداشت وجه، از طریق پیامک است.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

حالا سوال اینجاست که این اس ام اس‌های بانکی چه فایده‌ای برای کارمان دارد؟ برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه، چگونه قابلیت ارسال پیامک از طرف بانک را فعال کنیم؟ همراهمان باشید تا در این مقاله به این سوال مهم شما پاسخ دهیم.

مزایای اس ام اس های بانکی

هر چقدر هم که کارشناسان بیایند و از تاثیرات مخرب تکنولوژی بر جوامع امروزی بگویند، حداقل من یکی همیشه دست‌بوس تکنولوژی خواهم بود! اول از همه به‌خاطر حل معضل صف‌های بانکی! به یاد می‌آورید نه؟ صف‌های نامتناهی بانک، معطلی‌های چند ساعته، پارتی‌بازی‌ها و رد شدن باجناقِ کارمندِ باجه(!) از کنارمان و ...

زمان مشقت‌های بانکی کم‌کم به سر آمد و استفاده از گوشی‌ فراگیر شد. از آنجایی که موبایل یک وسیله شخصیست و هر کس حداقل یکی دارد، این ایده به وجود آمد که برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، از سامانه پیامکی استفاده شود. حالا با گسترش استفاده از موبایل برای فعالیت‌های بانکی می‌توان ادعا کرد که مهم‌ترین کاربردهای این طرح شامل موارد زیر می‌شود:

 • صرفه‌‌جویی در زمان
 • صرفه‌جویی در هزینه
 • صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و منابع
 • سرعت بالا در ارائه خدمات

مشکلات مراجعه حضوری به بانک

 

کدام خدمات بانکی با اس ام اس ارائه می‌شود؟

درست است که تعداد زیادی از خدمات بانکی با پیامک هم انجام می‌شوند، اما هر بانکی بنا بر اصول و سیاست‌های خودش از این قابلیت استفاده می‌کند. برای همین ما در ادامه فقط تعدادی از مهم‌ترین خدمات پیامکی بانک را به شما معرفی خواهیم کرد.

ارسال اس ام اس برداشت وجه

همان‌طور که اکثرمان تجربه کردیم، هر زمان که مبلغی از کارت بردارید یا خرید کنید، سریعاً اس ام اس برداشت وجه از طرف بانک ارسال می‌شود. این اس ام اس حاوی اطلاعاتی مانند برداشت، تاریخ و موجودی جدید است.

به این ترتیب هر مبلغی که از حسابتان کم شود، سریعاً در جریان موجودی جدید و اطلاعات به‌روز قرار می‌گیرید. همچنین این امکان کمک می‌کند اگر برداشت وجهی توسط شخصی غیر از شما صورت بگیرد، بتوانید به‌سرعت در جهت ابطال کارت‌تان اقدام کنید و متوجه مانده حسابتان شوید.

ارسال اس ام اس واریز وجه

واریز پول همیشه جذاب است و با ارسال سریع پیامک این جذابیت بیشتر هم می‌شود! این امکان به شما کمک می‌کند تا هر زمان خواستید از مانده حساب، مبلغ واریزی و موجودی جدید مطلع شوید. همچنین با این امکان می‌توانید به محیط زیست هم کمک کنید تا در مصرف برگه‌های فراوانِ اطلاع از موجودی پای ATM هم صرفه‌جویی شود.

ارسال اس ام اس سود بانکی

در حساب‌های کوتاه‌مدت یا بلند‌مدتان بسته به درصد سود، ماهیانه مبلغی برایتان واریز می‌شود. با فعالسازی اس ام اس بانک، واریز سود ماهیانه با یک پیامک به اطلاعتان می‌رساند.

ارسال اس ام اس جایزه

درست است که این پیامک شیرین نصیب هر کسی نمی‌شود، اما مانند اس ام اس سود بانکی، هنگامی که جایزه‌ای از بانک ببرید، از طریق اس ام اس  به اطلاعتان خواهد رسید.

ارسال اس ام اس هنگام ورود به اینترنت بانک

در حال حاضر که استفاده از موبایل بانک و اینترنت بانک بیشتر از قبل شده، جهت افزایش امنیتِ اطلاعات محرمانه، هر دفعه هنگام ورود به اینترنت بانک یا همراه بانک پیام کوتاهی جهت اطلاع‌رسانی برای کاربر ارسال می‌شود.

ارسال اس ام اس‌های یادآوری و سررسید سر رسید چک

با فعال کردن اس ام اس بانک قابلیت ارسال پیام یادآوری و اطلاع‌رسانی هم برای کاربران فعال شده است. به عنوان مثال، در حال حاضر بانک‌ها از پیامک برای اطلاع‌رسانی در زمینه کلاهبرداری‌ها، راهکارهای امنیتی، خدمات جدید، سپرده‌ها، تسهیلات جدید و .... استفاده می‌کنند.

چگونه با پیامک به بهترین مشتریان دست پیدا کنیم؟حتما بخوانید: چگونه با پیامک به بهترین مشتریان دست پیدا کنیم؟

از طرف دیگر، جهت یادآوری چک، می‌توانید اطلاعات چک خود را در سیستم بانکی ثبت کنید تا قبل از رسیدن موعد آن، به شما اس ام اس یادآوری ارسال شود و بلافاصله موجودی حسابتان را چک کنید.

امکانات اس ام اس بانک

چگونه اس ام اس بانک خود را فعال کنیم؟

خوب حالا برویم سر اصل مطلب! همین اول باید بگوییم که برای خلاصی از مراجعه‌های غیرضروری در آینده، لازم است یک بار را که شده سختی بکشید و برای فعال کردن اس ام اس بانک حضوری بروید!

فعالسازی اس ام اس در تمام بانک‌ها نیاز به مراجعه حضوری دارد، ولی برای اطلاعات بیشتر دربارۀ جزئیات و شرایط فعالسازی اس ام اس برای هر بانک، اطلاعاتی از آن‌ها خدمتتان ارائه می‌کنیم.

هزینه اشتراک اس ام اس بانک

بانک‌ها در ابتدا پیامک تراکنش‌ها را تحت عنوان خدمات به مشتری ارائه می‌دادند و هزینه‌ای از این بابت از حساب کاربران کسر نمی‌شد. اما به مرور با افزایش مشتریان و فراگیر شدن استفاده از خدمات بانکی، کارمزدی از طرف بانک برای اشتراک و ارسال پیامک تعیین شد.

در جلسه شورای هماهنگی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری دولتی و خصوصی این مسئله مطرح شد. در نهایت اعضای شورا هزینه فعال کردن اس ام اس بانک را 30 هزار تومان در سال اعلام کردند.

فعال کردن اس ام اس بانک ملت

طبق اعلام بانک ملت، مشتریان عزیز برای استفاده از خدمات اس ام اس بانک باید به شعبه افتتاح حسابشان مراجعه کنند. در شعبه فرم درخواست استفاده از خدمات پیامکی توسط دارندۀ حساب تکمیل می‌شود. و بعد از تکمیل مدارک حداکثر تا پایان همان روز خدمات موردنظر فعال می‌شود.

علاوه‌بر پیامک‌های اطلاع رسانی که به‌صورت خودکار ارسال می‌شوند، کدهایی برای خدمات مختلف تعریف شده که درصورت نیاز می‌توانید دستور مورد نظر را به سامانه پیامکی 30003305 ارسال کنید:

نوع خدمت فرمت پیام (از چپ به راست)
مانده و سه گردش آخر رمز + فاصله + شماره حساب + فاصله + ۱۱ 
گردش خاص شماره سند + فاصله + رمز + فاصله + شماره حساب + فاصله + ۲۱ 
پرداخت قبوض مبلغ قبض + فاصله + شناسه پرداخت + فاصله + شناسه قبض + فاصله + رمز + فاصله + شماره حساب + فاصله + ۳۱ 
تغییر رمز رمز جدید + فاصله + رمز + فاصله + شماره حساب

فعال کردن اس ام اس بانک ملی

بانک ملی هم در جهت توسعه بانکداری الکتریکی و خدمات‌رسانی به مشتریان از سامانه پیام کوتاه ساپتا استفاده می‌کند.

برای استفاده از این سرویس، دارندۀ حساب باید با در دست داشتن مدارک شناسایی، به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کند. بعد از تکمیل و امضای فرم مربوطه فعال‌سازی ساپتا در همان روز انجام می‌شود.

همچنین مشتریانی که تعویض شماره انجام دادند و یا قصد غیرفعالسازی سامانه پیامک بانک ملی را دارند، لازم است مجدداً درخواست خودشان را به‌صورت حضوری در یکی از شعب به ثبت برسانند.

فعالسازی اس ام اس بانک صادرات

اگر از مشتریان بانک تجارت هستید و از قبل خدمات اینترنت بانک یا موبایل بانکتان را فعال کردید، می‌توانید بدون مراجعۀ حضوری از طریق نام کاربری و کلمه عبور خود به سایت بانکداری الکترونیک مراجعه کنید. سپس در قسمت sms banking گزینۀ مربوطه را فعال کنید. در مراجعۀ حضوری هم باید طبق روال، در یکی از شعب، فرم مربوطه را تکمیل کنید.

فعالسازی اس ام اس بانک پاسارگاد

مشتریان بانک پاسارگاد می‌توانند با در دست داشتن یک خط تلفن همراه به شعب پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه کنند و فرم درخواست این خدمت را تکمیل نمایند. سپس برای فعالسازی، رمزی که از شعبه دریافت نمودند را مطابق فرمت "رمز ac شماره مشتری" به شماره 1000900 ارسال کنید.

(به عنوان مثال درصورتی که شماره مشتری (نام کاربری) شما 12345 بوده و رمز مربوطه 123456789 باشد، پیامک مربوطه به شکل 12345ac123456789 خواهد بود.)

 

راهکار استفاده از پنل اس ام اس در انتخابات شورای شهر و روستاحتما بخوانید: راهکار استفاده از پنل اس ام اس در انتخابات شورای شهر و روستا

فعال کردن پیامک بانکفعالسازی اس ام اس سایر بانک ها

سازوکار فعالسازی پیامک در اکثر بانک‌ها به همین صورت است "مراجعه حضوری و تکمیل فرم های مربوطه". به همین دلیل شرایط هر بانک را به صورت جداگانه ذکر نمی‌کنیم. شما می‌توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به سایت بانک مربوطه مراجعه کنید.

لغو اس ام اس بانک ها

اگر تمایلی به دریافت اس ام اس بانکی ندارید یا شماره خودتان را تعویض کردید، از طریق درگاه‌های غیرحضوری مثل اینترنت بانک، درگاه اینترنتی کارت، تلفن بانک و موبایل بانک از این خدمات انصراف بدهید؛ البته مشتریان بانک ملی می‌توانند عدد یک را به شماره پیامک ۱۰۰۰۶۴۱۴۰ ارسال کنند و  از دریافت پیامک انصراف بدهند.

پیامک هایی که از طرف بانک نیستند!

همانطور که قبلاً در مقالۀ فریب پیامکی کاملاً توضیح دادیم، بانک شما فقط ارائه‌دهندۀ خدمات به شماست و هیچ‌گاه درخواست اطلاعات کارت و رمز و ccv2 و... از شما نمی‌کند! بنابراین یادآور می‌شویم حواستان به این نوع پیامک‌ها باشد و در صورت مشاهده مراتب را به اطلاع پلیس فتا برسانید.

زندگی راحت با خدمات اس ام اس بانک

خدمات بانکداری پیامکی روز به روز پیشرفته‌تر می‌شود. مثلاً امکان جدیدی که بعضی از شعبه‌ها به آن مجهز شده‌اند، سامانه نوبت‌دهی هوشمند است. به این صورت که از طریق پیامک نوبت خود را رزرو کرده و بعد از دریافت پاسخ بانک، زمان رسیدن به شعبه را برنامه‌ریزی می‌کنید. توصیه می‌کنیم هرازگاهی اطلاعات خود را در زمینۀ خدمات جدید بانکی به‌روزرسانی کنید و برای صرفه‌جویی در زمان و هزینۀ خود و دیگران و کمک به بهبود خدمات بانکی، از این قابلیت‌ها استفاده کنید. منتظر نظرات و سوالات شما در این زمینه هستیم.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
318دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  عیسی پورهستم..

  18 تیر 1403، 14:57

  سلام،روزتون بخیر، ایاغیرحضوری میشه اس ام اس بانک سپه رافعال سازی کرد؟من باراول منه پرسیدم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   19 تیر 1403، 08:37

   درود بر شما،
   برای فعالسازی پیامک رمز دوم بانک سپه باید طبق الگوی زیر، یک کد دستوری به شماره 6715014 ارسال کنید: شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی*کد ملی*۱
   هر زمان هم که دوباره بخواهید رمز دوم دریافت کنید، می‌توانید از کد دستوری با الگوی زیر استفاده کنید. در واقع این الگو، برای این به کار می‌رود که برای هر تراکنش بخواهید یک رمز دوم بگیرید و نه اینکه مثل کد دستوری بالا، رمز دوم خود را فعالسازی کنید.
   چهار رقم آخر کارت بانکی*کدملی*۲

 • Gravatar Icon

  آنا

  21 خرداد 1403، 18:20

  سلام پیامک ورود به موبایل هم هزینه داره
  بانک رفاه

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   22 خرداد 1403، 08:50

   سلام روز شما به خیر
   خیر هزینه ای برای شما نداره

 • Gravatar Icon

  ابوالفضل

  17 خرداد 1403، 02:44

  میشه پیامک روی شماره ای بیاد که کارت به نام صاحب شماره نیاد؟

 • Gravatar Icon

  امیر

  18 فروردین 1403، 18:22

  سلام اس ام اس بانک ملی رو امروز فعال کردم پیام تایید هم اومد همون لحظه
  ولی پیام برداشت وجه توی نرم افزار بله میاد نه توی قسمت پیام های موبایل
  چرا؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 فروردین 1403، 12:09

   درود بر شما
   این موضوع رو باید با بانک مقصد خودتون مطرح کنید تا کمک تون کنن.
   شاید تو بخشی از فرایند مشکلی پیش اومده باشه

  • Gravatar Icon

   ستایش

   21 فروردین 1403، 08:35

   سلام .شما باید بری توی تنظیمات برنامهء بله و دریافت پیامک ها در برنامه بله رو خاموش کنی تا پیامک هات در همون پیام‌های گوشی رو دریافت کنی گلم

  • Gravatar Icon

   ستایش فرجپور

   21 فروردین 1403، 08:35

   سلام .شما باید بری توی تنظیمات برنامهء بله و دریافت پیامک ها در برنامه بله رو خاموش کنی تا پیامک هات در همون پیام‌های گوشی رو دریافت کنی گلم

 • Gravatar Icon

  شیوا

  13 اسفند 1402، 10:06

  سلام ببخشید این پیام آمد روی گوشی من *بانک تجارت*
  مشتري گرامي،مشتري گرامي بانک تجارت:
  به منظور ارسال پيامک تراکنش هاي واريز و برداشت حساب شما به شماره 7637*******
  مبلغ دویست هزار ريال کارمزد سالانه از اين حساب کسر ميشود.
  در صورت عدم تمايل به فعالسازي و کسر کارمزد، عدد 799 را به همين سرشماره ارسال کنيد.منم حواسم نبود عدد 799 رو فرستادم چطوری میشه دوباره فعال کنیم پیامک لحظه ای وتراکنش ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   13 اسفند 1402، 10:48

   درود بر شما،
   پیشنهاد می‌کنم الان که این اشتباه پیش اومده هر چه سریع‌تر به شعبه خودتون زنگ بزنید و ازشون جویا بشید.

 • Gravatar Icon

  Masi

  02 اسفند 1402، 15:11

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم اگه شماره رو تغییر بدیم ایا برای شماره قبلی پیامک واریز و برداشت ارسال میشه؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   02 اسفند 1402، 16:08

   سلام وقت شما به خیر
   وقتی قراره از طرف بانک این کار رو انجام بدید، احتمالا برای اون یکی شماره ارسال نمیشه
   ولی برای اطمینان لطفا این موضوع رو با بانک خودتون مطرح کنید

 • Gravatar Icon

  آرزو

  26 بهمن 1402، 11:50

  سلام وقتتون بخیر
  من اس ام اس بانک احترام فعال بود ولی چند روزه که دیگه پیام واریزی یا کسر برام نمیاد
  چیکار باید کرد؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:22

   درود برشما،
   آیا آبونمان خودتون رو برای دریافت پیامک پرداخت کردید؟ اگر بله با خود شعبه تماس بگیرید ببینید مشکل از کجاست.

 • Gravatar Icon

  Nazanin

  22 بهمن 1402، 03:17

  میخواستم بدونم برای فرم درخواست فعال سازی پیامک بانکی شماره شبا هم لازمه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   23 بهمن 1402، 09:34

   درود بر شما،
   بستگی به بانکتون داره ولی اغلب بانک‌ها نیازی به شماره شبا ندارن برای فعالسازی پیامک

 • Gravatar Icon

  خانم رضوانیا

  08 بهمن 1402، 08:24

  سرکار خانم رضوانیا
  سلام بنده یکسال پیش با یک شماره موبایل قبلی خودم در بانک مسکن قزوین حساب باز کرده بودم حالا امسال سیم کارتمو عوض کردم میخوام غیر حضوری شماره جدیدمو ثبت کنم برای بانک مسکن که پیامک واریزی،برداشت، رمز دوم پویا برام بیاد چون اصلا وقت ندارم حضوری برم بانک مسکن انجام بدم لطفاً راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   08 بهمن 1402، 12:16

   سلام وقت شما به خیر
   لطفا به وبسایت بانک مورد نظرتون مراجعه کنید و روش های تغییر شماره موبایل رو بررسی کنید. میتونید با بانک هم تماس بگیرید. روش های تغییر شماره موبایل تو بانک های مختلف متفاوت هست

   • Gravatar Icon

    سنا

    09 فروردین 1403، 11:52

    سلام وقتتون بخیر.
    یه شخصی که نمیشناسمش اس ام اس بانک فعال کردن روی شماره ی من چجوری غیرفعالش کنم؟

    • Gravatar Icon

     سمیه جابری

     19 فروردین 1403، 12:29

     درود بر شما
     لطفا این موضوع رو با بانک حتما مطرح کنید تا راهنمایی تون کنن
     چون ما اسمانه ارسال پیامک هستیم و نمیتونیم این کار رو براتون انجام بدیم
     از سمت بانک باید برطرف بشه

 • Gravatar Icon

  مینا

  17 دی 1402، 23:23

  سلام وقت بخیر امکانش هست پیامک بانک همزمان برای دو شماره بره؟

 • Gravatar Icon

  فيروزه وحيدي

  03 دی 1402، 22:22

  سلام، پيامك بانكي را فعال كردم و تا حالا پيامك واريز و برداشت مي آمد ولي الان يكروزه كه ديگه پيامك نمياد، علت چيه و چطور بايد اين مشكل رو رفع كنم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 11:50

   سلام دوست عزیز وقت شما به خیر
   برای اطلاع از علت این موضوع باید به بانک خودتون مراجعه کنید و علت رو جویا بشید

   • Gravatar Icon

    مهشید

    12 فروردین 1403، 06:51

    سلام
    چطوری پیامک پست بانک رو غیر فعال کنم ؟

    • Gravatar Icon

     زهره تاجیک

     29 فروردین 1403، 11:36

     درود بر شما،
     برای این کار باید به شعبه بانکتون مراجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  فاطمه

  02 دی 1402، 15:45

  سلام ببخشید من میخام اسمس بانک سپه رو فعال کنم
  میخاستم بدونم میشع از خودپرداز فعال کرد؟ یا حتما باید برم بانک
  اگ میشه چجوری باید فعال کنم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 15:59

   سلام دوست عزیز
   برای فغال کردن پیامک بانکی باید به شعبه مورد نظرتون مراجعه کنید و فرم های درخواست مربوط رو پر کنید
   بعد از این کار بانک پیامک های شما رو فعال میکنه

 • Gravatar Icon

  مهدی

  06 آذر 1402، 19:49

  سلام اس مس بانک تازه بانک کشاوری درست کردم ولی دوباره قطع شده علت قطع شدن زیادی چی هست با گوشی میشه وصل کنیم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   07 آذر 1402، 16:14

   سلام دوست عزیز؛
   این مورد رو باید تشریف ببرید خودپرداز و کارتون رو انجام بدید.

 • Gravatar Icon

  اکبر جمالی

  05 آبان 1402، 22:35

  سلام وقت بخیر
  ببخشید برای کارت بانک شهر برای ۲۰تومن برداشت پیامک نمیآد درسته؟ چرا؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   06 آذر 1402، 16:51

   سلام دوست عزیز؛
   برخی بانک‌ها از یه مبلغی پایین‌تر پیامک نمیاد. لطفا به شعبه خودتون مراجعه کنید و پیگیر مساله بشید.

 • Gravatar Icon

  مهدی اسدی

  05 شهریور 1402، 18:22

  سلام وقت بخیر بنده یه حسابی دارم به نام خودم وای پیامک بانک به شماره برادرم میرود . آیا برای تغییر شماره خود برادرم و مدارکش هم باید به بانک ببریم یا فقط مدارک خودم کافیست ؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   24 آبان 1402، 17:18

   سلام دوست عزیز
   به احتمال زیاد فقط به مدارک خود شما نیاز داشته باشن چون حساب به نام شما باز شده.
   ولی برای اطلاعات بیشتر به سایت بانک یا یکی از شعب اون مراجعه کنید و بپرسید ازشون

 • Gravatar Icon

  راد

  26 مرداد 1402، 17:09

  سلام من میخوام سیمکارتی که پیامک بانک میاد رو عوض کنم باید حضوری برم بانک؟؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   24 آبان 1402، 17:16

   سلام دوست عزیز
   بله باید به بانک مورد نظر خودتون مراجعه کنید و اعلام کنید خط موبایل شما تغییر کرده و قصد دارید پیامک های بانکی رو خط جدید شما ارسال بشه.

  • Gravatar Icon

   صدیقه بافنده اسلامدوست

   13 بهمن 1402، 01:47

   باعرض ادب احترام من می‌خوام در بانک ملی حساب دارم و می‌خواهم همانند بانک صادرات عمل کند و تراکنش های با مبالغ پایین را پیامک نکند لطفا راهنمایی کنید متشکرم

 • Gravatar Icon

  نسیم حمیده

  20 تیر 1402، 18:07

  سلام من چند روز پیش یه پیامک بانکی (از بانک ملی) برام اومد که گفته بود سرویس پیام کوتاه شما ب دلیل عدم موجودی کافی جهت برداشت کارمزد سالانه غیر فعال گردید .برای فعال کردن مجدد پیامک بدون مراجعه به بانک ،میشه کاری انجام داد؟؟؟؟؟؟؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   02 مرداد 1402، 19:04

   به نقل از وبسایت بانک ملی در حال حاضر که دارم این کامنت رو جواب میدم، فقط می‌تونید با همراه داشتن مدارک معتبر و با مراجعه حضوری و تکمیل فرم‌های مربوط به خود بانک، پیامک رو فعال کنید و موقتا روش دیگه‌ای اعلام نشده. برای اطلاع بیشتر می‌تونید به وبسایت بانک مراجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  آیدا جاوید

  24 خرداد 1402، 17:41

  سلام، وقت بخیر
  کارت بانکی به نامم هست و اس ام اس استفاده از کارت هم به سیم کارت به نام خودم اس ام اس میشه
  امکانش هست بابامم شماره خودش رو داده باشه تا اس ام اس های استفاده از کارتم براش بره؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   02 مرداد 1402، 19:05

   سلام دوست عزیز
   ما سامانه ارسال پیام کوتاه تبلغاتی هستیم
   برای اطلاع از این موضوع به بانک مورد نظر مراجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  مهدی

  23 خرداد 1402، 10:23

  سلام محدوده سنی داره ؟

 • Gravatar Icon

  مهدی

  23 خرداد 1402، 10:08

  سلام آیا پیامک محدوده سنی دارد ؟

 • Gravatar Icon

  سارا رضایی

  17 خرداد 1402، 13:41

  سلام من چند روز پیش یه پیامک بانکی برام اومد که گفته بود سرویس پیام کوتاه شما ب دلیل عدم موجودی کافی جهت برداشت کارمزد سالانه غیر فعال گردید با اینکه موجودی داشتم و فک میکنم ک یه چیزیم کم شد از حسابم

  • Gravatar Icon

   رها

   09 شهریور 1402، 15:21

   سلام رفتم بانک کارتمو پیامکی کردم، ولی پیام واسم نمیادچرا؟

   • Gravatar Icon

    سمیه جابری

    08 بهمن 1402، 12:54

    وقت شما به خیر
    برای بررسی این موضوع بهتره با بانک مورد نظر مسئله رو مطرح کنید.

 • Gravatar Icon

  ناصر لطفی

  05 اردیبهشت 1402، 04:27

  من از بانک صادرات پیامک دریافت میکنم در صورتی که در این بانک حساب ندارم. چگونه این پیامک را قطع کنم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 16:00

   سلام دوست عزیز
   برای بررسی این موضوع بهتره به یکی از شعب بانک مراجعه کنید

  • Gravatar Icon

   صدیقه بافنده اسلامدوست

   13 بهمن 1402، 01:55

   باعرض سلام ادب و احترام بنده در بانک صادرات حساب دارم که بسیار نیز رضایت دارم ولی بنا به دلایلی حسابی نیز در بانک ملی افتتاح کردم من از بانک ملی خواستارم همانند بانک صادرات مبالغ پائین برای من بصورت پیامک ارسال نگردد. و نیاز ندارم مبالغ کمتر از پنجاه الی صد هزار تومان از جانب بانک ملی برایم پیامک شود. متشکرم لطفاً پاسخ بنده را نیز بدهید ‌با تشکر و سپاس

   • Gravatar Icon

    سمیه جابری

    15 بهمن 1402، 16:10

    سلام وقت شما به خیر
    ملی پیامک ارتباطی با بانک ملی نداره. ما ارائه کننده پنل های پیامکی هستیم و کارمون مستقل از بانک هاست. امیدواریم چالش شما به زودی حل بشه دوست عزیز

 • Gravatar Icon

  پیام برزونژاد

  12 فروردین 1402، 08:04

  سلام من بانکم سپه هست میخوام پیام هامو لغو کنم چیکار کنم ،

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 16:48

   سلام دوست عزیز
   برای اطلاع از این کار لطفا با بنک خودتون تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به یکی از شعب بانک مراجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  رضا

  03 فروردین 1402، 03:53

  بانک تجارت دیگه واقعا شورشو دراورده قبلا ازطریق سایتش راحت مانده حساب میگرفتمو اس ام اس بانکو فعال میکردم گرفتن مانده حساب روکه کلا ازطریق سایتش بستن دلیلم نمیدونم برای فعال کردم پیامک هم چند روش گذاشته ادرس که رفتم گزینه اس ام اس کلا نیستش خب اگر نیست چرا سرکار میذارید؟با همراه بانکم که امتحان کردم نشد!مجبور شدم برم بانک 2 بار هم شمارمو برای مارمند شعبه گفتم گفت برید فعال میشه به اشتباه یه رقم شماره منو اشتباه وارد کرده شماره شخص دیگری رو داده به سیستمشون دوباره رفتم شعبه بلخره راه افتاده.درکل خدمات اینترنتی سایت و خود بانک تجارت امکانات بسیار کمی داره و بسیار ضعیف عمل میکنن

  • Gravatar Icon

   حمیدرضا

   24 فروردین 1402، 10:50

   سلام میخام پیامک بانکی فعال کنم؟

   • Gravatar Icon

    حسام کریمی

    27 فروردین 1402، 11:23

    درود بر شما دوست عزیز
    لطفاً برای فعالسازی پیامک بانکی، به یکی از شعبه‌های بانک خودتون حضوراً با به همراه داشتن اصل کارت ملی هوشمند و شناسنامه، مراجعه بفرمائید.

 • Gravatar Icon

  pm

  27 اسفند 1401، 21:15

  سلام من میخوام اس ام اس بانک کارت پدرم رو فعال کنم ایا میشه بدون اینکه کارت ملی ش رو نبرم و فقط عکسشو ببرم و اس ام اس بانکشو فعال کنم ؟؟ یا باید حتما خودشم باشه ؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   24 آبان 1402، 17:22

   سلام و وقت به خیر خدمت شما
   به تازگی بانک همه خدمات رو با حضور خود فرد انجام میده و باید خوشدون به بانک مراجعه کنن.
   اما برای اطلاعات بیشتر لطفا از شعبه بانک مورد نظر خودتون سوال کنید.

 • Gravatar Icon

  شاهمراد مصدقی

  09 اسفند 1401، 14:38

  سلام میخواهم پیامک بانک ملت را از گوشی همان غیر حضوری فعال کنم خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 16:49

   سلام دوست عزیز
   برای این کار بهتره به یکی از شعب بانک مراجعه کنید و یا اپلیکیشن بانک رو دانلود کنید
   شاید گزینه غیر فعال کردن پیامک بانکی در اپلیکیشن باشه و بتونید از این طریق اس ام اس ها رو غیر فعال کنید

 • Gravatar Icon

  .

  24 بهمن 1401، 13:54

  سلام وقت بخیر.
  یک سوال داشتم من سیم کارتم به اسم پدرم هستش می خواستم بدونم برای فعال سازی پیامک بانکی و یا رمز دوم پویا باید حتما سیم کارت به اسم خودم باشه ؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 17:06

   سلام دوست عزیز وقت شما به خیر
   به تازگی بانک فقط خدمات بانکی رو برای صاحب سیمکارت انجام میده پس بهتره با سیمکارتی که به اسم خودتون هست به بانک مراجعه کنید

 • Gravatar Icon

  محمد نظری

  21 بهمن 1401، 23:31

  میشه به دو خط مختلف پیامک ارسال شه؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   05 دی 1402، 16:19

   سلام دوست عزیز
   میشه سوالتون رو دقیق تر بیان کنید تا بتونیم راهنمایی تون کنیم

 • Gravatar Icon

  امیر

  24 دی 1401، 01:04

  سلام من میخوام شماره ای که از طرف بانک بهش پیامک زده میشه رو عوض کنم یعنی پیامک های بانکیم به یکی دیگه از خطام ارسال بشه ایا این اصلا امکان پذیر هست؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 17:07

   درود بر شما
   بله فقط کافیه به یکی از شعب بانکی که در اون حساب دارید مراجعه کنید و درخواست خودتون رو اعلام کنید

 • Gravatar Icon

  امیر

  23 دی 1401، 18:10

  سلام من میخوام شماره ای که بانک بهش پیامک میزنه رو عوض کتم یعنی به یک خط دیگه که به نام خودم هست پیامک بزنه امکان پذیره؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   24 آبان 1402، 17:29

   سلام دوست عزیز
   بله
   برای این کار با داشتن مدارک شناسایی، به یکی از شعب بانک مورد نظر خودتون مراجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  مجید رئوف

  17 دی 1401، 09:15

  سلام.
  بانک سامان برای یک کاری 10 سال پیش مجبور شدم حساب باز کنم.
  دو سه بار استفاده کردم. بانک خودکار سیستم اس ام اس را برام فعال کرده.
  الان چند سال هست که هر سال فقط دو پیامک و اون هم پیامک آبونمان خدمات پیامکی برام میاد و 30000تومان از حسابم کم میشه.
  لطفا راهنمایی کنید چگونه خدمات پیامکی بانک سامان را غیر فعال دائمی کنم.

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   18 دی 1401، 09:46

   سلام
   متاسفانه برای این بانک اطلاعاتی در دست نیست. یا تماس بگیرید یا حضوری مراجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  افسانه رضدیی

  14 دی 1401، 19:49

  سلام چجوری میشه غیر حضوری پیامک بانک سپه رو غیر فعال کنیم؟؟یاتغویض

 • Gravatar Icon

  عبدالهی

  05 دی 1401، 00:58

  سلام من اس ام اس بانکم یکطرفه شده فقط خریدها و برداشتها پیامک میاد چه باید کرد بانک ملت هستش ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   18 دی 1401، 09:58

   سلام از بانک بایستی پیگیری کنید دوست عزیز

   • Gravatar Icon

    نجمه اخلاقی

    05 اردیبهشت 1402، 10:25

    چجوری اس ام اس بانک سپه رو غیر فعال کنیم غیر حضوری؟؟

 • Gravatar Icon

  Hamed

  02 دی 1401، 23:47

  سلام برنامه های مرتبط با بانک رو دریافت کنید خیلی راحت از خدمات ارزنده استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  ماهان علیزاده

  20 آذر 1401، 22:16

  سلام
  ببخشید میتونم پیامک بانکی ک میادو ب ی خط دیگ انتقال بدم ؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   18 دی 1401، 10:06

   سلام بله ولی برای این مورد نیاز هست به بانک مراجعه کنید و فرمهای مربوطه را تکمیل کنید.

 • Gravatar Icon

  هانی

  03 آبان 1401، 16:53

  سلام وقتتون بخیر . کد غیرفعال سازی پیامک های بانک تجارت چیه؟

 • Gravatar Icon

  هوشنگ بلندپروا

  30 مهر 1401، 12:19

  سلام پیامک روی کارت بانکی ام فعال بوده اما چند مدتی هست که به صورت خودکار قطع شده و دیگر پیامی برام نمیاد مخواستم بدونم امکانش هست بدون مراجعه دوباره فعالش کنم

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   05 دی 1402، 16:22

   سلام دوست عزیز
   برای این کار یا باید به بانک مراجعه کنید و یا از طریق اپلیکیشن بانک اقدام کنید
   ممکنه تو اپلیکیشن قابلیت فعال کردن پیامک بانکی باشه

 • Gravatar Icon

  فاطمه

  26 مهر 1401، 14:45

  ببخشید من سیمکارتم برای کسیه اس ام اس کارت برای اون هم میره؟؟؟؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   05 دی 1402، 16:23

   سلام دوست عزیز
   پیامک های بانکی فقط برای فردی میره که شماره به اسمش ثبت شده باشه
   به همین دلیل باید سیمکارت شما به اسم خودتون باشه تا بتونید خدمات بانکی دریافت کنید

 • Gravatar Icon

  ساغر جه

  25 مهر 1401، 12:32

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم اگه شماره رو تغییر بدیم ایا برای شماره قبلی پیامک تغییر شماره ارسال میشه؟

 • Gravatar Icon

  علی جوادی

  14 مهر 1401، 11:10

  سلام کمکم میکنید میخوام پیامک بانک سپه رو غیرفعال کنم.

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   08 بهمن 1402، 12:57

   سلام وقت شما به خیر
   لطفا برای این مورد به بانک مراجعه کنید و یا با بانک سپه تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنن
   ما سامانه ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی هستیم و اطلاع دقیقی راجع به این موضوع نداریم
   اما سایت وبسایت بانک بهتون کمک کنه

 • Gravatar Icon

  قهرمان داداشی

  30 شهریور 1401، 21:06

  سلام امکان فعال سازی اس ام اس بانک دی از طریق تلفن همراه وجود دارد؟

 • Gravatar Icon

  ابوالفضل عالی

  29 شهریور 1401، 01:00

  سلام خسته نباشید من حواسم نبود دستم خورد smsبانکمو غیر فعال کردم از بانک رفاه میشه غیر حضوری smsفعال کنم

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   08 بهمن 1402، 12:55

   درود بر شما
   لطفا سایت بانک و یا اپلیکشن های مربوط به اون رو بررسی کنید
   شاید راه هایی برای فعال سازی غیر حضوری برای کاربرها در نظر گرفته باشن.

 • Gravatar Icon

  امیرامیری

  23 شهریور 1401، 13:45

  سلام ببخشید من میخوام شماره موبایلم را برای دریافت رمزپویا تغییربدم؟
  شماره موبایلم داخل بانک رفاه فعال کردم و الان میخام تغییرش بدم بصورت غیرحضوری
  ممنونم

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   08 بهمن 1402، 13:05

   سلام وقت شما به خیر
   لطفا برای این مورد با بانک تماس بگیرید یا از طریق وبسایت بانک اقدام کنید

 • Gravatar Icon

  ر

  14 شهریور 1401، 02:12

  سلام من دیروز رفتم بانک ملی و شمارمو تغیر دادم ولی از دیروز هیچ پیامک واریز برداشتی برام نمیادش حتی تراکنش بالای سی تومن،دوباره باید برم بانک؟یا تعویض شماره طول میکشه داخل سیستم

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   08 بهمن 1402، 13:08

   سلام وقت شما به خیر
   اگر بعد از چند وقت براتون فعال نشد، لطفا با همون شعبه تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به بانک مراجعه کنید
   البته ممکنه شما دریافت پیامک های خودتون رو هم مسدود کرده باشید

 • Gravatar Icon

  نیایشی

  13 شهریور 1401، 14:06

  سلام – پیامکهای بانک ملی به موبایلم ارسال نمیشه و لی بانک سپه ارسال میشه. بانک ملی میگه ما ارسال پیامک رو فعال کردیم. به مخابرات مراجعه کردم و سیم کارتمو سوزوندم و دوباره سیم کارت جدید برای همون شماره گرفتم ولی مشکل هنوز باقیست. لطفا راهنمایی بفرمایید کجا مراجعه کنم. با تشکر

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   09 بهمن 1402، 16:38

   سلام دوست عزیز
   مشکل از جانب بانک شماست و متاسفانه ما نمیتونیم کمکی بکنیم

 • Gravatar Icon

  مرجان مشعلی

  12 شهریور 1401، 22:08

  سلام وقتتون بخیر
  اگه شماره ای که پیام واریزی یا برداشت روی ان میاد رو تو بانک عوض کنم
  پیام تعویض شماره روی شماره اولی میاد یا نه؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   10 بهمن 1402، 15:08

   سلام وقت شما به خیر
   ما پنل های پیامیک ارائه میکنیم و درباره سیاست های بانکی اطلاعی نداریم
   بهتره برای این موضوع با بانک مورد نظر خودتون تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  کوثر

  10 شهریور 1401، 14:01

  سلام برای تغییر شماره باید به بانکی ک حساب بازکردیم مراجعه کنم یااینکه هرشعبه ایی میشه؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   10 بهمن 1402، 15:09

   سلام وقت شما به خیر
   برای اطلاع از این موضوع لطفا با بانک مورد نظرتون تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنن.
   چون ممکنه تو هر بانک متفاوت باشه این موضوع

 • Gravatar Icon

  احمد

  19 مرداد 1401، 21:55

  سلام من برای اولین از بانک رفاه اس ام اس رو فعال کردم ولی باز نمیاد باز باید برم

 • Gravatar Icon

  مهدی

  16 مرداد 1401، 09:24

  سلام من شماره مبایل خودم رو تعویض کردم وتا چند روز اس ام اس واسم میومد ولی بعد از چند روز دوباره خودبه خود قطع شد و دیگه پیامی واسم نیومد چکار باید کنم که دوباره فعال بشه

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   10 بهمن 1402، 15:18

   سلام وقتتون به خیر
   لطفا این موضوع رو با بانک در میون بذارید و باهاشون تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنن

 • Gravatar Icon

  فاطمه اشرفی

  16 مرداد 1401، 08:59

  سلام من میخام پیام بانک پاسارگاد رو غیر فعال کنم چجوری اینکارو کنم؟!

 • Gravatar Icon

  علی غفوری

  14 مرداد 1401، 13:19

  سلام
  من پیامک بانکم فعال بود اما بعد حدود ۶ ماه یه پیامک اومد از طرف بانک که باید مبلغ ده تومن از کارتتون برداریم تا پیامک های بانک همچنان برای شما فعال باشه و یه عددی واس تایید باید ارسال میکردم تا چند روزم بیشتر وقت نداشتم وگرن قط میشد من فراموش کردم و خود به خود پیامکام قط شد حالا باید چیکار کنم حضوری برم یا میتونم غیرحضوری انجام بدم

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   10 بهمن 1402، 15:19

   سلام وقتتون به خیر
   با بانک تون تماس بگیرید شاید بدون مراجعه به بانک هم مشکلتون رفع بشه

 • Gravatar Icon

  شیوا

  18 تیر 1401، 20:31

  سلام خسته نباشید ببخشید میشه اس ام اس بانکی رو برای ۲تا خط فعال کنیم؟ یعنی برای جفتش بیاد پیامک!

 • Gravatar Icon

  صدیقه حسینی

  06 تیر 1401، 16:38

  سلام ببخشید من می‌خوام شماره ای که اس ام اس کارتم روش میاد رو عوض کنم باید چجوری این کار رو انجام بدم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   12 تیر 1401، 14:16

   سلام خانم حسینی وقتتون بخیر
   برای تغییر شماره کارت، باید با به‌همراه داشتن اصل کارت بانکی و اصل کارت ملی خودتون، به یکی از شعب بانک خودتون مراجعه بفرمائید.

   • Gravatar Icon

    امیرامیری

    23 شهریور 1401، 13:50

    سلام قربان
    میخام شماره موبایلم که الان ثبت شده برا رمزپویا دربانک رفاه را بصورت غیرحضوری تغییرش بدم؟
    ممنونم کمکم کنین

   • Gravatar Icon

    امیرامیری

    23 شهریور 1401، 13:52

    سلام ببخشید من میخوام شماره موبایلم را برای دریافت رمزپویا تغییربدم؟
    شماره موبایلم داخل بانک رفاه فعال کردم و الان میخام تغییرش بدم بصورت غیرحضوری
    ممنونم

  • Gravatar Icon

   راضیه سپهری مقام

   30 تیر 1401، 23:03

   برای smsبانک رفاه باید به شعبه ای که حساب باز کردم برم

   یا هر شعبه بانک رفاه میتونم برم

   در صمن قبلا پیامک می‌آمد دستم خورد حذف شد

 • Gravatar Icon

  مرضیه حسینی

  05 تیر 1401، 23:40

  سلام میخواستم پیامک بانک اینده رو فعال کنم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   12 تیر 1401، 14:18

   سلام وقتتون بخیر
   توی مقاله چگونه اس ام اس بانک خود را فعال و غیر فعال کنیم؟ اشاره کردیم که برای فعالسازی پیامک‌های بانکی باید حداقل یکبار حضوراً به یکی از شعب بانک خودتون تشریف ببرین!

  • Gravatar Icon

   کریمی

   09 مرداد 1401، 14:38

   سلام من خطم رو چندروز دیگه واگذار میکنم به شخص دیگری برای تغییر شماره پیامک هام بایدحتما به بانک خودم (بانک ملی) مراجعه کنم یا به شعب دیگر بانک ملی هم مراجعه کنم کارم انجام ميشه؟ بعد همراه. بامم چی. ميشه باتغییر شماره دوباره کار میکنه نیاز به فعال سازی دوباره. دارد؟

  • Gravatar Icon

   امیر محمدنیا

   29 مرداد 1401، 23:03

   سلام ببخشید میخواستم بدونم میشه اس ام اس یه حساب به دوتا شماره ارسال بشه؟

 • Gravatar Icon

  ریباز نوبهاری

  29 خرداد 1401، 12:29

  سلام وقتتون بخیر پس از فعال کردن پیامک بانکی پیامک برایمان میاد

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   12 تیر 1401، 14:23

   سلام وقتتون بخیر
   بله، معمولاً از طرف همون بانک، یک یا چند پیامک برای شماره موبایلی که اعلام می‌فرمائید، ارسال میشه!

 • Gravatar Icon

  مهناز

  21 خرداد 1401، 12:15

  سلام خسته نباشید. من پیامک برداشت میادولی پیامک واریزی نمیاد برام ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   12 تیر 1401، 14:19

   درود بر شما
   احتمالاً حداقل مبلغ خاصی رو تعریف فرمودین!
   این مورد رو معمولاً از اینترنت بانک یا همراه بانک خودتون و یا مراجعه حضوری با داشتن اصل کارت ملی، می‌تونید اصلاح بفرمائید.

   • Gravatar Icon

    سعادت

    17 شهریور 1401، 13:09

    سلام ببخشید من سرویس پیامک بانکیم فعال بود ولی مدتیه که پیامک دریافت نمیکنم سعادت محمد زاده

  • Gravatar Icon

   زهرا رضایی

   14 مهر 1401، 10:50

   سلام خسته نباشید
   میخواستم بدونم اس ام اس بانک یه کارت میتونه رو چندتا خط باشه ؟

 • Gravatar Icon

  سحر کریمی

  21 خرداد 1401، 12:10

  سلام من چند وقت پیش پیام‌های تبلیغاتی رو غیرفعال کردم و الان چند روزه پیامک حسابم توی بانک سپه نمیاد. الان باید برم بانک برای فعالسازی مجدد اقدام کنم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   12 تیر 1401، 14:21

   سلام خانم کریمی، بله به بانک تشریف ببرید و مشکل رو اعلام بفرمائین تا کارشناسان متصدی بانک برای شما بررسی کنن!

 • Gravatar Icon

  Mahtab

  18 اردیبهشت 1401، 01:20

  سلام من چطوری میتونم از تراکنش های کم تر از ۳۰ تومن حسابم مطلع بشم ؟

 • Gravatar Icon

  زهرارستمی

  19 فروردین 1401، 12:13

  سلام خسته نباشید من یک یادوهفته ای هست که اس ام اس بانکی برام نمیاد وقطعه دستم خورد بهش حذف شده چجوری میشه برگردونم میشه بیزحمت راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   08 بهمن 1402، 13:57

   سلام وقت شما به خیر
   برای بررسی این موضوع باید با بانک موردن ظرتون تماس بگیرید و یا وارد وبسایت شون بشید. شاید راهکاری ارائه کرده باشن در این زمینه

 • Gravatar Icon

  S

  26 اسفند 1400، 17:58

  سلام من اس ام اس بانکم حذف شده و پیام برداشت از کارتمو نیاز دارم چطور میتونم درخواست بدم دوباره اون پیام برام ارسال بشه؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   10 بهمن 1402، 15:29

   سلام وقت شما به خیر
   برای این کار بهتره با بانک تماس بگیرید یا مراجعه کنید تا بتونن شما رو راهنمایی کنن

 • Gravatar Icon

  شیوا حسینی

  17 اسفند 1400، 12:09

  سلام اسمس بانک ملیم چند روزه غیر فعال شده دیروز به بانک هم مراجعه کردم،و گفتن که فعاله
  ولی همچنان پیام تراکنش های حتی بیشتر از ۳۰ هزارتومن هم برام ارسال نمیشه
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   17 اسفند 1400، 19:22

   سلام
   بهتره قسمت هرزنامه یا اسپم و بلاک گوشی موبایل‌تون رو هم چک کنید و اگر مشکل حل نشد مجدد به بانک مراجعه کنید.

  • Gravatar Icon

   امیر

   27 اردیبهشت 1402، 09:42

   سلام خوبین ببخشید منم همین مشکل واسم پیش اومده واسه شما حل شد؟اگه حل کردین به منم بگین چیکار کنم ممنون میشم

   • Gravatar Icon

    سمیه جابری

    02 مرداد 1402، 19:13

    درود بر شما
    دلایل زیادی برای این مشکل وجود داره. مثلا ممکنه شماره موبایل شما تو فرم بانک اشتباه وارد شده باشه.
    برای رفع این مشکل لطفا به بانک مورد نظر مراجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  پدرام واعظ

  17 اسفند 1400، 11:18

  سلام من حساب دارم بانک پارسیان طور میتونم از طریق وبسایت پیامک های موجودی-برداشتوجه-انتقال پول یا همان واریز و همینجور چیزا رو غیر فعالش کنم؟؟

 • Gravatar Icon

  دلفگار

  14 اسفند 1400، 18:50

  سلام. دوروزهست اس ام اس بانکم قط شده غیرحضوری میشه فعال کنم. یا کس دیگه ای روبفرستم بره حضوری بانک ملی

  • Gravatar Icon

   امیر منصف افشار

   21 مرداد 1401، 02:18

   سلام میخوامپیامک بانک تجارت تمدید بشه چیکار کنم البته غیر حضوری موقع تمدید حواسم نبود موجودی کم بود متاسفانه

  • Gravatar Icon

   وحید دردشت

   20 آبان 1401، 17:01

   سلام برای من از بانک تجارت پیام اومد من اشتباهی کد غیر فعال شدن اس ام اس بانکو زدم غیر فعال شد الان میخوام فعالش کنم چه کدی باید بزنم ؟

  • Gravatar Icon

   ŘØBÏŇ

   20 اسفند 1401، 22:10

   سلام …بله زیاد سخت نگیر …هم میتونید غیر حضوری فعال کنید و هم میتونید بدین یه کسی بجا شما بره بانک مثل… عباس آقا بقال ،مهدی طباخ یا اکرم خانم یا کلفتش شوکت خانم ، اوس رجب بنا یا اصغر آقا کفاش ، یا دخترش شهناز مریم یا طناز ، علی سرباز ،یا ممد کفترباز یا عمه مهین یا خاله شهین یا حج مهدی کله پز ،یا امیر آقا فرزانه یا رضا پروانه ،یا وریا غفوری یا عباس معصومی ،یا ارسطو یا طبقه بالا پرستو ………. البته راههای رسیدن به خدا زیاد هستن الی ماشاا… خواهرم و برادرم دنیا خواهی نخواهی میگذرد چه غمگین چه خوشحال میگذرد الهی که هر ثانیه و دقیقه به شادی لبخند گذرد ، اگر نباشد دریا به لیلا اکتفا کن …

 • Gravatar Icon

  علی

  09 اسفند 1400، 21:45

  خسته نباشید
  میخواستم بدونم چرا اسمس باقی موندع پول برام نمیاد بع شعبه هم رفتم‌و درخواست دادم‌و دوبارع تمدید کردم‌واسع اسمس بانک ولی پیام نمیاد

 • Gravatar Icon

  عصمت یاراحمدزهی

  16 بهمن 1400، 20:31

  سلام من چطوری پیامک را وصل کنم ممنون

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   18 بهمن 1400، 12:52

   سلام خانم یاراحمدزهی، شما برای فعالسازی اس ام اس بانک خودتون، باید به بانک خودتون مراجعه کنید و یا به وب‌سایت بانک خودتون مراجعه کنید و شرایط دقیق فعالسازی رو از روی سایت بانکتون مطالعه کنید.

  • Gravatar Icon

   .

   07 اردیبهشت 1401، 23:28

   سلام من پیامک بانک که از حسابم پول برداشت میشه نمیاد بانکم رفتم فعالش کردم 2 سال هست دیگه پیامک نمیاد میشه فعالش کنید از طریق آنلاین میتونم فعالش کنم؟

 • Gravatar Icon

  نظری

  13 بهمن 1400، 17:14

  سلام من سیمکارتم سوخته ب صورت انلاین در خانه میتونم شماره ی پیامک بانک شهر رو عوض کنم ؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   18 بهمن 1400، 13:01

   سلام روزتون بخیر
   خیر دوست عزیز، این امکان وجود نداره! به آدرس زیر مراجعه کنید:
   امکانات همراه بانک شهر

  • Gravatar Icon

   سحر

   20 آبان 1401، 12:50

   سلام.من‌سیمکارتم همراه اولمو ۵ساله که خریدم.ولی قبلا متعلق به شخص دیگری بوده.هنوز پیام های بانک ایشون برای من میاد و برای من مشکل ایجاد کرده.من هم بهشون دسترسی ندارم.چطوری باید اینارو لغو کنم؟

 • Gravatar Icon

  افشین صالحی

  08 بهمن 1400، 14:22

  سلام
  ببخشید زیر ۱۸ ساله ها می تونن خودشون اس ام اس رو فعال کنن یا ولی باید فعال کنه؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   10 بهمن 1400، 12:07

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   برای فعالسازی اس ام اس بانک، باید ولی شما اقدام کنند.

 • Gravatar Icon

  min suga

  01 بهمن 1400، 15:24

  سلام ببخشید من سه تا کارت دارم که از هر سه تا برای من پیامک میاد
  چطور میتونم پیامک یکیش رو غیرفعال کنم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 بهمن 1400، 10:48

   سلام دوست عزیز
   اگر همراه بانک دارید، می‌تونین از بخش پشتیبانی نرم‌افزار کمک بگیرید و در غیر اینصورت با مراجعه حضوری به بانک، مشکل برطرف میشه!

  • Gravatar Icon

   محمدرضا لاری پور

   09 آذر 1401، 22:09

   سلام،میخواستم بپرسم آیا حتما باید خطی که به بانک میدیم برای ارسال پیامک به نام خودمان باشد یا میتوان از سیم کارتی که بنام شخص دیگری هست استفاده کرد؟ممنونم

 • Gravatar Icon

  مصطفی

  01 بهمن 1400، 12:03

  سلام خسته نباشین چطوری میتونم اس ام اس بانک توسعه تعاون رو فعال کنم باز غیر حضوری

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 بهمن 1400، 10:51

   کاربران سامانه بانکداری مجازی در صورت تمایل می توانند با مراجعه به هر یک از شعبه ها یا تماس با 82890 و انتخاب گزینه 2 (مرکز مشاوره ) درخواست خود مبنی بر غیر فعال نمودن سرویس خود را اعلام نمایند . فعال شدن مجدد دسترسی کاربر صرفا از طریق مراجعه به شعبه ها امکان پذیر می باشد.
   “ملی پیامک صحت موضوع را تایید تا تکذیب نکرده و صرفاً این مورد را نقل‌قول می‌کند.”

 • Gravatar Icon

  Alfredo de'estefano

  29 دی 1400، 17:08

  MPC10

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 بهمن 1400، 10:55

   بله درسته! این کد تخفیف ملی پیامکه!

 • Gravatar Icon

  جباربرزین

  29 دی 1400، 13:20

  سلام خسته نباشید برای من اس ام اس بانک اینده که حساب صاحب قبلی خطم هست میااد،تو بانک اینده حساب هم ندارم،
  چکار کنم اس ام اس تراکنش صاحب قبلی خط برای من نیااد ممنونتونم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 بهمن 1400، 10:54

   سلام ممنونیم دوست عزیز
   شما می‌تونید به صاحب قبلی سیمکارت‌تون اطلاع‌ بفرمایید تا شخصاً به بانک مراجعه کنند و درخواست تغییر شماره موبایل سرویس پیامک بانک‌شون رو اعلام کنند.
   یا شما می‌تونید شخصاً به بانک آینده مراجعه کنید و از کارشناسان بانک، مراحل دقیق‌ش رو سوال بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  یوسف ابراهیمی

  25 دی 1400، 17:19

  سلام میسه برای یک حساب دواس ام اس فعال کرد برای دوخط مجزا

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 بهمن 1400، 11:49

   سلام دوست عزیز
   امکان ارسال پیامک‌های یک حساب بانکی به دو سیمکارت وجود ندارد، مگر آنکه حساب به صورت مشترک باز شده باشد.
   “ملی پیامک صحت این موضوع را تایید یا تکذیب نکرده و صرفاً نقل‌قول می‌کند.”

 • Gravatar Icon

  Asadi

  18 دی 1400، 00:41

  سلام
  چجوری اسمس بانک پاسارگاد رو فعال کنم ؟
  (به صورت آنلاین)

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   27 دی 1400، 11:40

   سلام وقتتون بخیر
   طبق اعلام بانک پاسارگاد برای فعال‌سازی سامانه پیامکی بانک پاسارگاد:
   به یکی از شعبه‌های بانک پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه نموده و فرم درخواست این خدمت را تکمیل فرمایید.
   پس از فعال شدن خدمت، مطابق راهنمای سامانه پیام کوتاه بانکی می‌توانید از امکانات سیستم بهره‌مند شوید.

  • Gravatar Icon

   یاسین بادغن

   12 آذر 1401، 08:55

   سلام می تونم پیامک بانک صادرات رو غیر حضوری فعال کنم

 • Gravatar Icon

  یوکی

  07 دی 1400، 00:29

  سلام کارتم از بانک ملی همونطور که خودتون گفتید عدد ۱ رو به ۱۰۰۰۶۴۱۴۰ پیامک کردم ولی اسمس بانکم غیر فعال نشد الان باید چیکار کنم حتما باید برم بانک غیر فعالش کنم ؟🥺💔

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 دی 1400، 10:03

   دوست عزیز به لینکی که براتون گذاشتم نگاهی داشته باشید
   اس ام اس بانک ملی

 • Gravatar Icon

  Alireza

  27 آذر 1400، 11:52

  سلام و روز بخیر. من بانک آینده حساب باز کردم. ولی پیام های واریز و برداشت حسابیه نفر دیگه دیگه برام اس ام اس میاد؟
  به شعبه بانک رفتم میگه ما نمیتونیم غیر فعال کنیم. چیکار باید کنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   27 آذر 1400، 12:45

   دوست عزیز مسئول مستقیم غیرفعال کردن اس ام اس بانک فقط خود بانک هست

 • Gravatar Icon

  Amireza

  26 آذر 1400، 17:06

  سلام من باید چیکار کنم که با گوشی در خانه پیامک بانک خود را باز کنم🤔

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 دی 1400، 14:02

   دوست عزیز در کدوم بانک حساب دارید؟

 • Gravatar Icon

  Amir9910

  25 آذر 1400، 10:28

  سلام
  من چند روز برام پیامک واریز و برداشت نمیاد بانک (سپه) هم رفتم گفتن فعاله ولی پیام نمیاد
  بک هفته است این مشکل پیش اومده

 • Gravatar Icon

  Judki

  20 آذر 1400، 14:13

  سلام پیامک بانک ملیم رو دو تا خط چیکار کنم یکیش غیرفعال کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 آذر 1400، 12:49

   دوست عزیز طبق اعلام رسمی بانک ملی :

   “مشتریان برای غیر فعال سازی سرویس‌ ارسال پیام کوتاه، می بایست به یکی از شعب بانک ملی ایران مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم غیر فعال سازی ارسال پیام کوتاه (پیوست دستورالعمل) اقدام نمایند.

   عملیات غیرفعال سازی یک روز پس از ارائه درخواست انجام می گیرد “

 • Gravatar Icon

  فاطما

  15 آذر 1400، 15:05

  سلام دوست عزیز
  از بانک تجارت چند وقت پیش کارت گرفتم و همون موقعه برای فعال سازی اس ام اس اقدام کردم و تمام هزینه های بانک دادم ولی متاسفانه وقتی خرید کردم هیچ پیامکی نیومد
  بهشون مراجعه کردم دوباره ولی گفتن فعال شده حتی شماره هم درست دادم
  میشه اینترنتی این مشکل حل کرد یا باید دوباره مراجعه کنم به همون بانکی که ازشون کارت گرفتم؟ و اینکه مدارک هم لازمه یا نه؟
  ممنون میشم از راهنمایی
  لطفا اگه میدونید بگید

 • Gravatar Icon

  محمد رضایی

  04 آذر 1400، 21:57

  سلام پیام های کارت من به شماره دیگری پیامک میشود چگونه میتونم شماره خودم رو عوض کنم که پیام به شماره جدید بیاد

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 آذر 1400، 10:56

   دوست عزیز باید با بانک خودتون تماس بگیرید

   • Gravatar Icon

    Blue

    12 بهمن 1400، 09:43

    سلام ببخشید من امروز شماره موبایل پیامک حسابمو عوضکردم ولی هن به شماره جدید پیام میاد هم ب شماره قبلی حساب مشترک نیست باید چیکار کنم تا به شماره قبلی پیامک بانک نره ؟

    • Gravatar Icon

     ایمان عمادی

     18 بهمن 1400، 13:02

     سلام وقتتون بخیر
     لطفا این مورد رو به صورت حضوری به بانک مراجعه کنید و درخواست کنید تا شماره موبایل قبلی‌تون رو حذف کنند.

 • Gravatar Icon

  حمیدرضا

  25 آبان 1400، 12:26

  سلام.میخام پیامک بانک بانک صادرات رو که مهلتش تموم شد رو تمدید کنم.اابته قبلا فعال بود ولی رمز تمدید جدید رو راهنمایی کنین

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 آبان 1400، 14:29

   دوست عزیز طبق اعلام رسمی بانک صادرات در سایت اصلیشون، برای فعال ساختن پیامک حساب از سامانه شمس صادرات به نشانی shams.bsi.ir باید استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  مصطفی

  20 آبان 1400، 12:10

  سلام آیا میشه اس ام اس بانک توسعه تعاون رو از اینترنت یا همراه بانکش فعال کرد

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 آبان 1400، 16:12

   دوست عزیز برای اولین فعالسازی اس ام اس بانک، باید بانک تشریف ببرین و فرم درخواست پر کنید

 • Gravatar Icon

  متین

  23 مهر 1400، 11:38

  سلام من میخوام شماره اس ام اس بانکمو تغییر بدم باید چکار کنم؟!

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 مهر 1400، 16:00

   دوست عزیز باید از طریق بانک درخواست بدهید

 • Gravatar Icon

  علی

  14 مهر 1400، 21:17

  سلام برای من پیامک بانک ملی نمیاد تو سامانه بام هم نوشته فعاله نمیدونم چیکارکنم.حساب منم پرتراکنشه

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   18 مهر 1400، 13:58

   سلام دوست عزیز، احتمالاً سقفی تعیین شده برای ارسال پیامک، لطفاً برای بررسی دقیق به یکی از شعب بانک ملی و به همراه داشتن کارت ملی هوشمند، مراجعه بفرمایید.

  • Gravatar Icon

   راضیه سپهری مقام

   30 تیر 1401، 23:04

   برای smsبانک رفاه باید به شعبه ای که حساب باز کردم برم

   یا هر شعبه بانک رفاه میتونم برم

   در صمن قبلا پیامک می‌آمد دستم خورد حذف شده س

 • Gravatar Icon

  sadegh

  12 مهر 1400، 16:34

  سلام از دیروز پیامک انتقال وجه از بانک مهر برام نمیاد. برای فعالسازی میشه غیر حضوری اقدام کنم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   18 مهر 1400، 13:57

   سلام دوست عزیز، به یکی از دستگاه‌های ATM همون بانک مراجعه بفرمایید و اگر مرتفع نشد، مستقیماً به بانک مراجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  جلیل اسجدی

  08 مهر 1400، 10:15

  سلام اسمس بانک ملی من چند روزی نمیاد میخوام ببینم راهی هست غیر حضوری مشکل راه حل کنم ممنون

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   12 مهر 1400، 10:48

   سلام دوست عزیز،
   برای فعالسازی پیامک‌های بانک ملی، لطفاً به بانک ملی مراجعه کنید و یا به وبسایت اصلی بانک ملی ایران مراجعه بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  سیامک

  02 مهر 1400، 10:21

  سلام. چند روزی هست که پیامک بانک برای من نمیاد. به بانک هم مراجعه کردم گفت فعاله.چیکار باید بکنم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 مهر 1400، 14:18

   سلام روزتون بخیر
   احتمالاً از طرف بانک برای اس ام اس‌های شما، سقف یا محدودیت تعیین شده! پیشنهاد می‌کنم از سمت بانک پیگیری بفرمایید.

  • Gravatar Icon

   ابراهیم شیخی

   13 آذر 1400، 18:03

   سلام توی تنظیمات پیامک ببین پاک نکردی پیامک بانک رو بعد میپرسه دیگر نمی‌خواهید از این شماره پیامک دریافت کنید برای من این مشکل پیش اومده بود ۱۰۰جا رفتم کسی متوجه نشد آخرش یه کارمند بانک گفت بروی توی پاک شده‌ها اونجا دیدم غیر فعال کردم پیامک بانک ملي رو

 • Gravatar Icon

  سایه

  21 شهریور 1400، 02:44

  آیا روشی برای تعویض شماره تلفن دریافت اس ام اس بصورت غیر حضوری هست؟ برای بانک شهر
  سپاس

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 مهر 1400، 14:21

   سلام دوست عزیز،
   داخل سایت بانک شهر و بخش سوالات متداول جستجو بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  الهام نظری

  18 شهریور 1400، 20:00

  سلام چجوری بدون حضور ب بانک میتونیم اسمس بانک مون رو ب شماره ی دیگ ای انتقال بدیم؟
  بانک سپه هستش

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 مهر 1400، 14:22

   سلام دوست عزیز،
   پیشنهاد میکنم داخل سایت اصلی بانک سپه به دنبال پاسخ این سوال بگردید.

 • Gravatar Icon

  Zahra

  16 شهریور 1400، 17:31

  سلام من برای غیرفعال سازی پیامک بانک ملی پیام دادم ولی غیر فعال نشده چکار کنم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 مهر 1400، 14:23

   سلام برای غیرفعالسازی پیامک‌های بانکی، به صورت حضوری به یکی از شعب بانک ملی مراجعه بفرمایید و یا به صورت مستقیم از سایت اصلی بانک ملی ایران جستجو بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  محمد امین مریدی

  02 شهریور 1400، 12:56

  با سلام یک نفر شماره من رو اشتباه به بانک داده و فرد بسیار پر تراکنشی هستش من چطور این مشکل رو حل کنم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 مهر 1400، 14:24

   سلام دوست عزیز
   به یکی از شعب بانک مربوطه مراجعه بفرمایید تا کارشناسان و متصدیان بانک راهنمایی کنند و مشکل رو مرتفع کنند.

 • Gravatar Icon

  حسین نبی زده سدهی

  14 تیر 1400، 21:16

  سلام .. چطوری بدون مراجعه ب بانک قوامین اس ام اس رو فعال کنم .. تشکر

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 تیر 1400، 08:52

   دوست عزیز، برای فعال کردن اس ام اس بانک باید حضوری تشریف ببرید ولی در عین حال برای خدمات اینترنتی بانک قوامین از لینک بانک قوامین که براتون گذاشتم، اقدام کنید

 • Gravatar Icon

  هادی سلیمانی 09121009700

  09 تیر 1400، 17:24

  با سلام ضمن تشکر از راهنمایی های شما
  من اس ام اس بانکم دیگر روی گوشی نمی آید و قطع شده لذا با تماس با بانکم فرمودن بروید پای ای تی ام و انجام بدهید اما فکر کنم اشتباه راهنمایی ام کردند
  ممنون میشم اگر بفرمایید از طریق غیر حضوری چطور میتوانم فعال کنم
  با سپاس

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 مهر 1400، 14:33

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز، طبق راهنمایی متصدی و کارشناس بانک مربوطه، باید به یکی از ATMهای مربوط به همون بانک مراجعه بفرمایید تا یکی از گزینه‌های مربوط به فعالسازی پیامک بانک در همون ATM رو استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  سهراب

  07 تیر 1400، 19:45

  سلام چطور میشه پیامک بانک رفاه رو بصورت غیر حضوری غیر فعال کرد؟؟؟؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 تیر 1400، 08:26

   دوست عزیز اگر بانکتون شرایط فعالسازی آنلاین رُ از قبل آماده کرده باشه، می‌تونید از قسمت خدمات آنلاین که لینکشو براتون گذاشتم اقدام کنید.
   اگر هم فعال نباشه، باید حضوری تشریف ببرید

  • Gravatar Icon

   شیما جمالی

   11 تیر 1400، 14:37

   سلام من شمارم عوض شده و میخوام اس ام اس بانک‌مرکزی بدون مراجعه حضوری به بانک غیر فعال کنم چیکار باید بکنم؟

   • Gravatar Icon

    نیلوفر اکبریان

    16 تیر 1400، 16:15

    دوست عزیز در کدوم بانک حساب دارید؟ بسیاری از بانک‌ها شرایط فعالسازی آنلاین رُ برای کاربراشون آماده کردند ولی بازهم بستگی به بانکتون داره

  • Gravatar Icon

   مهران

   02 اردیبهشت 1402، 17:57

   بانک ملت و اپلبکیشن رسمی این بانک از بدترین و بد قلق ترین همراه بانکهاست. و اخر هم باید به شعبه مراجعه کرد.وای خب امروزه عوض کردن بانک کار بسیار راحتی هست خداراشکر…

 • Gravatar Icon

  علی رضا

  06 تیر 1400، 13:38

  من کارت پست بانک دارم میخوام انلاین شماره اس ام اس بانک رو تعقیر بدم امکانهش هست؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 تیر 1400، 08:32

   دوست عزیز بستگی به بانکتون داره که آیا این خدمات رو ارائه میده یا نه!
   می‌تونید از لینک خدمات آنلاین پست بانک که براتون گذاشتم، چک کنید

 • Gravatar Icon

  اسما حسینی

  27 خرداد 1400، 21:33

  سلام وقت بخیر.آیا امکان دارد که پیامک رمز دوم به یک شماره ارسال سود و پیامک برداشت وجه به شماره دیگر؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 خرداد 1400، 08:39

   دوست عزیز اطلاعات حساب به همون شماره‌ای ارسال میشه که به نام خودتونه و با اون افتتاح حساب کردید

 • Gravatar Icon

  پریساشاکری

  27 خرداد 1400، 16:36

  سلام ببخشید میتوان برای یک حساب که مشترک نباشد دو شماره تلفن گذاشت که پیامک برای هر دو ارسال شود؟ یعنی حساب مشترک نباشد ولی پیامک برای دو فرد مختلف ارسال شود؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 خرداد 1400، 08:40

   دوست عزیز این مورد از قوانین بانکه، به بانکی که توش حساب دارید بستگی داره و باید با خودشون در این مورد صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  احدی

  17 خرداد 1400، 09:41

  سلام
  آیا روشی برای تعویض شماره تلفن دریافت اس ام اس بصورت غیر حضوری هست؟
  سپاس

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 خرداد 1400، 14:08

   کدوم بانک هست؟

 • Gravatar Icon

  حامد کیافر

  13 خرداد 1400، 18:35

  آیا ارسال پیامک از طرف بانک ربطی به سیستم عامل گوشی دارد؟؟ بانک رفاه علت نیامدن پیامک به گوشی یکی از همکارانم را قدیمی بودن گوشی و غیراندرویدی بودن آن اعلام کرد، در صورتی که پیامک خدمات اپراتور و سیم‌کارت است و به سیستم عامل ربطی ندارد!

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 خرداد 1400، 08:36

   خیر دوست عزیز ربطی نداره، اس ام اس با سیستم ارسال پیامک کار میکنه و ربطی به سیستم عامل گوشی نداره

 • Gravatar Icon

  رضا عالی زاده

  08 خرداد 1400، 23:02

  سلام وقتتون بخیر پیامک حساب بانک ملت بنده به دلیل نداشتن موجودی جهت تمدید غیر فعال گردیده.
  برای فعال نمودن مجدد باید حتما حضوری مراجعه کنم یا روش دیگری وجود دارد؟
  سپاسگزارم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 خرداد 1400، 08:25

   دوست عزیز تمام اطلاعات اس ام اس بانک ملت در همین لینکه و به صورت رسمی توسط بانک اعلام شده

   • Gravatar Icon

    رضا عالی زاده

    11 خرداد 1400، 01:00

    آخه کدوم لینک ؟ من که لینکی نمیبینم

    • Gravatar Icon

     نیلوفر اکبریان

     11 خرداد 1400، 08:23

     دوست عزیز روی کلمه لینک کلیک کنید

     • Gravatar Icon

      رضا عالی زاده هوادرق

      14 خرداد 1400، 13:24

      اوکی ممنون

 • Gravatar Icon

  Zahra rasouli

  07 خرداد 1400، 10:08

  سلام.پیامک واریز بانک قوامین(سپه )من چن روزی هس غیرفعال شده و شماره مو عوض نکردم اصلا.وقت ندارم برم بانک.چجوری میتونم فعالش کنم غیرحضوری؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 خرداد 1400، 08:20

   دوست عزیز از لینکی که براتون گذاشتم اقدام کنید و اگر بازهم غیر فعال نشد با پشتیبان بانک تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  akram

  04 خرداد 1400، 14:29

  سلام من چند بار عدد یک رو ب شماره۱۰۰۰۶۴۱۴۰ارسال کردم برای غیر فعال کردن سرویس پیامک ک از طرف بانک ملی برام نیاد ولی هیچ فایده ای نداره چکارکنم بنظرتون ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   05 خرداد 1400، 08:24

   دوست عزیز اس ام اس بانک حساب خودتونه؟

 • Gravatar Icon

  غلامرضا رهشناس

  08 اردیبهشت 1400، 07:49

  باسلام بانک‌صادرات پنج روز پیش مبلغ 10 تومان بخاطر اس ام‌اس بانک‌از موجودی کسر کرد ولی برای افزایش یا کاهش موجودی از طرف بانک‌پیامی دریافت نمیکنم مشکل چیه ممنون متشکر

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 اردیبهشت 1400، 08:17

   دوست عزیز حتماً به بانک مراجعه کنید و درخواست رفع مشکل بدید چون اس ام اس بانک شما با کسر این مبلغ فعاله و ممکنه شماره اشتباه درج شده باشه و اطلاعات حساب شما اشتباه برای شخص دیگری ارسال بشه

 • Gravatar Icon

  ریحانه

  03 اردیبهشت 1400، 00:48

  سلام من ساعت کاری بانک هیچ‌جوری برام مقدور نیست مراجعه کنم. امکانش هست یکی به نمایندگی من بره برام فعال کنه؟ چه مدارکی نیازه؟ (بانک تجارت حساب دارم)

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 اردیبهشت 1400، 08:15

   دوست عزیز فعال کردن اس ام اس بانک برای اولین دفعه مثل باز کردن حساب هست، یعنی باید فرم پر کنید و کارت ملی رو به مسئول باجه نشون بدید

 • Gravatar Icon

  امید رستمی

  30 فروردین 1400، 10:52

  سلام. من کارت انصار رو دارم
  و بعد از دو ماه استفاده پیامک بانکی ام خراب شد ..
  چرا؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   31 فروردین 1400، 09:01

   دوست عزیز قطع پیام‌های حساب بدون اطلاع معمولا انجام نمیشه و دلیلش هم میتونه پایان دوره باشه که نیاز به تمدید داره
   با بانک تماس بگیرید

  • Gravatar Icon

   کیان حمیدی

   25 اردیبهشت 1400، 16:43

   سلام ، اس ام اس واریزی رو اگر بخام برای یک شماره غیر فعال کنم از چه راهی باید انجام بدم ؟؟

   • Gravatar Icon

    نیلوفر اکبریان

    26 اردیبهشت 1400، 09:53

    اگر حساب خودتونه، برای بانک درخواست غیرفعالسازی بفرستید

 • Gravatar Icon

  امیر علی

  26 فروردین 1400، 13:43

  سلام ببخشید چرا شعبه بانک زنگ میزنم جواب نمیده

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 فروردین 1400، 08:54

   دوست عزیز ما اطلاعات مربوطه رُ در سایت خودمون برای جستجوی راحت شما منتشر کردیم و شعبه بانک نیستیم. اگر بانک شما پاسخگو نیست، می‌تونید از سایت بانک یا اگر اپلیکیشن دارید، از طریق اپ اقدام کنید

 • Gravatar Icon

  محمد

  24 فروردین 1400، 23:06

  سلام خسته نباشید
  برای فعالسازی اس ام اس بانک شماره تلفن باید حتما به نام دارنده کارت باشه یا شماره ی دیگه هم میشه داد که به اسم یکی دیگه هست

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 فروردین 1400، 14:29

   دوست عزیز شماره‌ای که در حال حاضر استفاده می‌کنید رُ باید به عنوان خط دریافت پیامک بانک معرفی کنید

 • Gravatar Icon

  نسیبه

  23 فروردین 1400، 12:14

  سلام. حدود یه ماهه اس ام اس بانک ملی برام نمیاد نه برای برداشت نه واریز… چرا قطع شده؟ باید حتما حضوری مراجعه کنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   24 فروردین 1400، 08:26

   دوست عزیز سالانه تمدید و در ازای تمدید کسری از حسابتون وجه میشه
   ممکنه تمدید نشده باشه، از سایت اقدام کنید و اگر پاسخی نگرفتید به صورت حضوری برید بانک

 • Gravatar Icon

  ایلیا امیری

  10 فروردین 1400، 12:24

  سلام دوستان عزیز ایا برای فعالسازی sms بانک باید صاحب سیمکارت با صاحب کارت بانکی یکی باشد ؟ (ملی)

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 فروردین 1400، 14:28

   تابه‌حال که اینجور نبوده دوست عزیز

 • Gravatar Icon

  Nimadeylami

  05 فروردین 1400، 14:13

  سلام بانک تجارت اس ام اس رو فعال کردم ولی اس ام اس فعال شدنش واسم نیومده دلیلش چیه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 فروردین 1400، 10:32

   دوست عزیز اگر هیچ پیامی از طرف بانک براتون نمیاد باید دوباره برای فعال شدن اس ام اس بانک درخواست بدید

 • Gravatar Icon

  محمد رضا

  20 اسفند 1399، 15:38

  ببخشید من اس ام اس بانکی خودم رو غیر فعال کردم حالا میخوام فعالش کنم باید چکار کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 اسفند 1399، 16:07

   به بانک مراجعه کنید و درخواست فعال شدن اس ام اس بانک بدید یا از طریق سایت بانکتون اقدام کنید

 • Gravatar Icon

  محمد رضا

  20 اسفند 1399، 15:36

  اس ام اس بانکی فعال بوده ولی غیر فعالش کردم حالا پشیمون شدم

 • Gravatar Icon

  رضایی

  16 اسفند 1399، 12:08

  سلام
  اس ام اس بانک سامان من قطع شد قبلا وصل بوده چکار باید بکنم که احتیاج نباشه برم بانک

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 فروردین 1400، 09:59

   باید از سایت بانک سامان یا از طریق اپلیکیشن اقدام کنید

 • Gravatar Icon

  رضوان

  11 اسفند 1399، 13:08

  سلام ببخشید برای فعال کردن پیام کوتاه بانک صادرات توفرم چه رمزیابی باید انتخاب کنیم ؟؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 اسفند 1399، 09:29

   دوست عزیز اگر تا حالا درخواست ندادید، یعنی فرم پر نکردید، باید با بانک تماس بگیرید یا حضوری تشریف ببرید

 • Gravatar Icon

  نداهاشمی

  21 بهمن 1399، 21:33

  سلام باچه کدی اس مس بانک ملت روفعال کنم ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 11:11

   دوست عزیز، برای فعال کردن اس ام اس بانک باید شعبه تشریف ببرید

 • Gravatar Icon

  میترا گ

  11 بهمن 1399، 15:04

  سلام لطقا راهنمایی کنید من اس ام اس بانک ملی رو فعال کردم برداشت از حساب برام میاد ولی پیام واریزی به کارت اس ام اس نمیاد مشکل کجاست؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 بهمن 1399، 09:20

   دوست عزیز این مورد مرتبط به بانکه، شاید سیستم اختلال داره، حتما باهاشون تماس بگیرید

  • Gravatar Icon

   iM@N

   02 اسفند 1399، 22:49

   سلام
   منم دقیقا همین مشکل با بانک ملی دارم فقط نمی‌دونم چرا همین اس ام اس برداشت نیم ساعت تا یک سال طول می‌کشه تا برام ارسال بشه!!! ولی بانک ملت آنی همون لحظه پیامش ارسال میشه

 • Gravatar Icon

  محدثه رفیعی

  28 دی 1399، 14:29

  سلام خسته نباشید برای غیر فعال کردن اس ام اس بانک ملت باید چجور غیر فعالش کنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 دی 1399، 10:08

   دوست عزیز به بانکی که حساب دارید مراجعه کنید، فرم پرکنید و درخواست بدین!

 • Gravatar Icon

  منصور

  16 دی 1399، 19:51

  سلام دیروز من پیامک لحظه ای بانک تجارتم رو لغو کردم، حالا باز میخوام فعالش کنم نمیدونم چه اقدامی باید انجام بدم، در به در دنباله روشی هستم که از طریق کد یا اس ام اس مجددا پیامکه لحظه ایم رو فعال کنم، اما روشی پیدا نمیکنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 دی 1399، 09:27

   اگر خودتون لغو کردید، برای فعال سازیش باید برای سامانه پیامک بفرستین تا به صورت خودکار دوباره عضو بشین، با بانک تماس بگیرید و شماره سامانه رو ازشون بپرسین یا اگر شرایطش رو دارین حضوری تشریف ببرین بانک

 • Gravatar Icon

  امین

  10 دی 1399، 13:54

  من چطور اس ام اس بانک تجارت خود را فعال کنیم
  اگه بگید متشکرم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 دی 1399، 14:55

   دوست عزیز درخواست شما اول باید در بانک ثبت بشه، به نزدیک‌ترین شعبه محل زندگیتون مراجعه کنید و درخواست فعال شدن اس ام اس بانک بدید.

 • Gravatar Icon

  شبنم

  09 دی 1399، 22:00

  سلام ، من قبلاً sms بانکی کارتم رو فعال کردم با شماره تلفن قبیلیم ، الان دیگه اون شماره تلفن رو ندارم که.استم بدونم میشه تغیرش بدم ؟؟؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 دی 1399، 11:48

   دوست عزیز تغییر شماره‌ای که درج کردید برای حسابتون تا اس ام اس براتون بیاد رو فقط از خود بانک میتونین پیگیری کنید

  • Gravatar Icon

   باران

   18 آذر 1402، 17:05

   سلام آیا وقتی سرویس پیام کوتاه بانک ملی به دلیل نداشتن موجودی برای کسر کارمزد سالانه غیر فعال شده باید برای فعال شدن به بانک برویم؟؟؟

   • Gravatar Icon

    سمیه جابری

    04 دی 1402، 16:47

    سلام دوست عزیز وقت شما به خیر
    احتمالا بعد از شارژ حساب مجددا پیامک هاتون ارسال بشه
    اما بهتره برای اطلاع دقیق تر، با یکی از شعب بانک ملی تماس بگیرید و این موضوع رو ازشون بپرسید

 • Gravatar Icon

  هشام میرزازاده جايروند

  01 دی 1399، 22:22

  بانك ملي محترم سلام لطفا براي تجديد كارت بانك كه تا ١٤٠٠ اعتبار دارد ميتوانيد فرصتي ٦ ماهه بدهيد براي تعويض كارت عابر بانك و از موجودي ميتوانيد مبلغي بعنوان اين مدت كم كنيد ما راضي هستيم بهتر از اين هست كه ما و كادر محترم وكارمندان محترم مصون ودر امان باشيم از كورونا اگر جان ما عزيز ميباشد وشما بفكر ما هستيد متشكرم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1399، 08:40

   دوست عزیز ما محتوایی دربارۀ اس ام اس بانک نوشتیم و مسئولیتی درباره تعویض کارت بانکی نداریم. لطفاً با بانک محل حسابتون تماس بگیرین!

 • Gravatar Icon

  بهنام

  07 آذر 1399، 04:00

  کارت بانکم گم شد رفتم بانک مسکن کارت جدید دادند ولی میگویند برای باز کردن اس ام اس باید بری شعبه افتتاح حساب من هم در شهر دیگری که فاصله 300 کیلومتری است نقل مکان کرده ام مگر شعبه های بانک مسکن فرقی دارند؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 آذر 1399، 09:03

   دوست عزیز شعبه‌ها فرقی ندارند ولی برای بعضی کارهای مهم بانکی حتما باید به شعبه اصلی که افتتاح حساب انجام دادید، مراجعه کنید

 • Gravatar Icon

  حمید شیرنژاد

  23 آبان 1399، 15:03

  قبلا اس ام اس بانک تجارتم رو خودم از طریق اینترنت فعال کردم اما الان که غیر فعال شده هر کاری میکنم فعال نمیشه و پیام امکان پاسخ به درخواست شما وجود ندارد میاد میخوام بدونم تو این شرایط کرونایی چرا باید واسه فعال کردن یه اس ام اس بانک بریم شعبه مبدا واقعا جای سواله…………..

 • Gravatar Icon

  امیررضا انصاری

  22 آبان 1399، 17:40

  واقعا نامردیه من یا هر کس دیگه ای باید بریم بانک ملی برای فعال سازی اس ام اس اونم تو این وضع کرونایی برای این اس ام اس هم یه کاری کنید درست بشه از یه برنامه ای

 • Gravatar Icon

  علی محمد

  21 آبان 1399، 14:32

  من مشهدم ولی تو کرمانشاه افتتاح حساب کردم باید از اینور کشور برم اونور کشور برا فعال سازی پیامک :))))

  • Gravatar Icon

   پدرام

   12 فروردین 1400، 00:31

   سلام نمیشه با گوشی فعال کرد

 • Gravatar Icon

  مهرنوش

  14 آبان 1399، 10:59

  واقعا بانک ملت باید مثل برخی بانک های دیگه این خدمت رو غیرحضوری کنه. مثلا بانک تجارت پیامک میده که در صورت
  عدم تمایل به دریافت پیامک و کسر مبلغ ده هزار تومان عدد 2 را ارسال کنید. کاش بانکهای دیگه هم اینکار بکنن.

 • Gravatar Icon

  مهرداد

  01 مهر 1399، 21:09

  واقعا بی کلاسیه بانک هاست که برای این مورد به این سادگی بخوان علاف کنن مردم رو. البته بعضی بانکها واقعا در این زمینه خوب پیش میرن مثلا بانک رسالت خودش پیامک میده که هزینه پیامک از حساب کم شد! به همین سادگی! هم بانک راضی هم مشتری راضی. دندون لق ناراضی 🙂

 • Gravatar Icon

  حسین

  31 شهریور 1399، 10:38

  بابا یعنی چی بریم شعبه ای که افتتاح حساب کردیم!!!!
  یعنی شعبه های دیگه ی بانک ملت عرضه ندارن؟ 😐
  من باید 400 کیلومتر بکوبم برم که بتونم اس ام اس بانک فعال کنم؟

  • Gravatar Icon

   پدرام

   12 فروردین 1400، 00:36

   سلام نمیشه با گوشی فعال کرد

 • Gravatar Icon

  ناصر

  09 شهریور 1399، 10:44

  چرا باید حضوری بریم برای پر کردن فرم؟ نمیشه اینترنتی فرم را تکمیل کرد؟ چرا خود مسئولین باعث گسترش بیماری کرونا می شوند؟

  • Gravatar Icon

   هستی

   09 اسفند 1399، 23:29

   سلام وقتتون بخیر من چطور اس ام اس بانک ملت رو غیر فعال کنم پیامکش اومد ک اگه نیاز ندارید بفرستید اما من دستم خورد پاک شد چیکارکنم

   • Gravatar Icon

    نیلوفر اکبریان

    10 اسفند 1399، 08:18

    دوست عزیز برای اس ام اس بانک باید با خود بانک تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  محسن نورالهی

  28 مرداد 1399، 22:07

  بخدا هیچ کس نمیخاد کرونا ریشه کن بشه وسط پیک کرونا میان سهام عدالت را میندازن وسط کرور کرور ادم ریختن توبانک ها حالا هم باید واسه یه فعال کردن پیامک باید شناسنامه به دست بریم تو صف بانکها واقعا که ….یعنی نمیشه با گوشی خودمون فعال کنیم افایان مدیران بیسواد یه کم برید نحوه بانکداری افغانستان و مطالعه کنید فرانسه و المان و…. پیشکش

 • Gravatar Icon

  محمد

  23 مرداد 1399، 12:32

  یعنی تو این دنیای تکنولوژی
  بانک ملت باحاله
  میگه برو شعبه افتتاح حسابت
  یعنی به شعبه های دیگه خودش هم اعتماد نداره
  که حداقل زمان کمتری توی راه باشی
  متاسفم همین

 • Gravatar Icon

  saeid

  13 مرداد 1399، 13:04

  چگونه با اینترنت بانک ،اس ام اس بانک رو میشه فعال کرد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   31 فروردین 1400، 09:15

   اولین درخواست برای فعال شدن اس ام اس بانک از طریق تکمیل فرم در یکی از شعب بانکی هست که حساب دارید

  • Gravatar Icon

   مری

   25 اردیبهشت 1400، 19:06

   سلام. من میخام شماره پیامکیمو عوض کنم. حتما باید حضوری برم؟؟

   • Gravatar Icon

    نیلوفر اکبریان

    26 اردیبهشت 1400، 09:52

    سلام، بله دوست عزیز باید مجدد فرم پر کنید

  • Gravatar Icon

   محمدرضا لاری پور

   09 آذر 1401، 22:10

   سلام،میخواستم بپرسم آیا حتما باید خطی که به بانک میدیم برای ارسال پیامک به نام خودمان باشد یا میتوان از سیم کارتی که بنام شخص دیگری هست استفاده کرد؟ممنونم

   • Gravatar Icon

    سمیه جابری

    08 بهمن 1402، 12:59

    سلام وقت شما به خیر
    به تازگی و برای افزایش امنیت، بانک فقط خطوطی به اسم شما هست رو برای انجام امور بانکی قبول میکنه

 • Gravatar Icon

  افسون

  01 مرداد 1399، 01:48

  از یکی از بانک ها برای من اسمس میاد مشتری گرامی بعلت عدم موجودی کافی سرویس پیامکی قطع شده و یا روز تولدم تبریک میگن و من اصلا تو این بانک حساب ندارم،چطوری همچین چیزی میشه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:53

   دوست عزیز حتما با بانک تماس بگیرین. احتمالا شماره اشتباهی درج شده و باید به اطلاع بانک برسه

  • Gravatar Icon

   مصطفی قلیچی

   10 مهر 1401، 08:26

   چطور اس ام اس بانک کشاورزی رو فعال کنیم

 • Gravatar Icon

  میر حسن فرجی

  20 تیر 1399، 14:29

  خسته نباشید که اینقدر رفاه مردم رو فراهم میکنید .بابا جان یه نمه به روز بودن از سود بانکها کم نمیکنه به جان خودم 😠😠😠

 • Gravatar Icon

  من

  27 خرداد 1399، 18:16

  دراین زمانه که تمام کشورها با پیشرفت تکنولوژی زندگی میکنن ما درحال عقب نشینی هستیم وعقب ترازافغانستان آرام حرکت میکنیم.میبایستی در همراه بام ملی یا همراه بانک یا….تمام خدمات پیامکی منظورمیشدونیازبه حضورفیزیکی مردم و پرکردن چندفرم طویل وباهزاران اطلاعات تکراری دیگرنباشدخصوصا دراین دوران پیامکی ضمنا این خدمت بیشترسودش به جیب مخابرات و بانک میرودومیلیارهاتومان درساعت سودمیبرن

 • Gravatar Icon

  Azita Hamzehee

  01 خرداد 1399، 10:44

  سلام . ممنون از اطلاعات جامعی که ارائه کردین . اس ام اس بانک کوثر من فعال بود و نیازی به ثبت نام حضوری نیست .اما امروز قطع شد و فکر می کنم به خاطر حق آبونمان باشه . آیا راهی برای پرداخت آبونمان هست ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:43

   دوست عزیز این موارد مربوط به ارسال اس ام اس، همراه بانک و موبایل بانک رو باید از بانک خودتون پیگیری کنین!

 • Gravatar Icon

  Aliroumi

  08 اردیبهشت 1399، 16:21

  یعنی وقتی اینترنت بانک داشته باشم نیازی نیست برم بانک واس فعال کردن پیامک ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:39

   سلام
   دوست عزیز شما موقع فعال کردن حسابتون باید همه این موارد یعنی فعال کردن اینترنت بانک یا موبایل بانک رو درخواست بدید یا اگر حساب دارید، به بانک مراجعه کنین و درخواست فعال کردن پیامک بدین!

 • Gravatar Icon

  نوروزی

  03 اردیبهشت 1399، 02:37

  سلام من پول ازحسابم کسرشده برای تمدید اس ام اس بانک ملت ولی دوباره فعال نشده
  دلیلش چیه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:41

   اختلالی در سیستم ارسال ام اس ام بانک براتون پیش اومده و برای پیگیری باید به همون بانک که حساب دارین، مراجعه کنین!

 • Gravatar Icon

  میلاد حمیدی

  12 فروردین 1399، 02:10

  سلام من میخواستم که اس ام اس بانکی رو به یه شماره دیگر اتقال بدم میتونم اینترنتی انجام بدم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:37

   سلام دوست عزیز، برای این مورد باید حتماً با بانک خودتون تماس بگیرین!

 • Gravatar Icon

  ابراهیم سوری

  28 اسفند 1398، 20:42

  خواهشمند است با توجه به بیماری کرونا جهت جلوگبری از ورود مشتریان به بانک اس ام اس بانک را از طریق اینترت فعال کنید،ونیاز به مراجعه حضوری نباشه اینترنت بانک ندارم فقط میخام از طریق اینترنت ،سامانه اس ام اس بانک برا خواهرم که سوادش کمه رو فعال کنم ،

 • Gravatar Icon

  یاشار طاهرمنش

  28 اسفند 1398، 00:14

  با سلام و عرض ادب؛
  برای غیر فعال کردن اس ام اس هنگام ورود به همراه بانک باید چیکار کنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 12:30

   دوست عزیز برای پیام‌های اینترنت بانک و موبایل بانک باید حتماً با بانک خودتون تماس بگیرین و درخواست بدین

  • Gravatar Icon

   رقیه رحمانی

   04 دی 1401، 12:38

   سلام خسته نباشید کارت من قبلا دفترچه سهامم بود ک کارتش کردم روی کارت اسم منه ولی سرپرستش پدرمه من برای فعال سازی پیامک باید خودم برم یا پدرم

 • Gravatar Icon

  مجیدکریمی

  19 اسفند 1398، 10:13

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم پیامک بانک گردشگری ازچه مبلغی برداشت کنم پیامش برام میاد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 آذر 1399، 12:11

   دوست عزیز، پیامک‌های برداشت و واریز حساب به صورت خودکار برای تمام مبالغ از طرف بانک ارسال می‌شود

 • Gravatar Icon

  شهلا

  07 دی 1398، 17:44

  سلام، منم موافقم ،برای تعویض یا راه اندازی اس ام اس بانک اینکار اینترنتی انجام بشه عالی میشه

 • Gravatar Icon

  morteza

  13 آذر 1398، 11:10

  با سلام اگر فعال سازی اس ام اس(sms) بانک ها غیر حضوری انجام بشه خیلی عالی میشه
  که دیگه به بانک مراجعه نکنیم خیلی راحته برای بانک ها شناسایی افراد و هزینه پرداخت آن هم
  دلیل رضایت طرف حساب بانک می باشد

 • Gravatar Icon

  اصغر

  21 آبان 1398، 12:34

  سلام جهت فعال یا غیر فعال کردن همراه بانکها مشتری به داخل بانکها نرود همه کارها از طریق گزینه های همراه بانکها موجود باشد تا کلا صرفه جویی در زمان گردد چه کاری دوساعت معطل فعال کردن همرا بانک بشیم الان قرن تکنولوژیه …چرا مردمو میکشونید بانکها

  • Gravatar Icon

   منیره

   25 فروردین 1400، 22:27

   سلام من رفتم بانک حساب باز کردم حالا نمی دونم چرا اس ام‌اس واسم نمیاد دو بارم رفتم بانک گفتن درسته ولی بازم دیدم درست نشده وهیچ پیامی از طرف بانک واسم نمیاد مثلا پولی واریز مینکم یا برداشت پیام نمیاد واسم

   • Gravatar Icon

    فاطمه موسی زاده

    24 بهمن 1400، 13:04

    سلام برای منم اونجوری میشه چیکار کنم؟

 • Gravatar Icon

  Aiglet

  29 اردیبهشت 1398، 18:57

  خب چرا راه اندازی اس ام اس بانک رو اینترنتی نمیکنید؟؟؟

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   30 اردیبهشت 1398، 17:21

   اگر اینترنت بانک هم داشته باشین، امکان فعال‌سازی اس ام اس بانک رو دارین.

   • Gravatar Icon

    محمد

    07 اردیبهشت 1401، 06:27

    خسته نباشید من چطور میتونم اس ام اس بانک کشاورزی را غیر فعال کنم

    • Gravatar Icon

     حسام کریمی

     08 اردیبهشت 1401، 12:02

     سلام وقتتون بخیر
     این مورد رو می‌تونید با مراجعه به شعبه انجام بدین!

   • Gravatar Icon

    رقیه رحمانی

    04 دی 1401، 12:36

    سلام خسته نباشید کارت من قبلا دفترچه سهامم بود ک کارتش کردم روی کارت اسم منه ولی سرپرستش پدرمه من برای فعال سازی پیامک باید خودم برم یا پدرم

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید