بهترین روش های تبلیغات آژانس های هواپیمایی

بهترین روش های تبلیغات آژانس های هواپیمایی

Engagements Icon
140


پیش از آنکه صحبتی کنیم، پیشنهاد می‌کنیم مکالمه زیر را مطالعه کنید:

خانم رضوی: آقا تروخدا بگید این طیاره‌تون قراره کِی پرواز کنه؟ به خدا من کار و زندگیمو ول کردم که به این پرواز برسم! بیمارستان بودم جونِ بچه‌ام.

پذیرش فرودگاه: از شما معذرت می‌خوام سرکارِ خانم. اما جسارتاً شما پیامک تاخیر پروازتون را دریافت نکردید؟

خانم رضوی: نه! معلومه که نه. شما شماره‌ٔ منو از کجا دارید؟

پذیرش فرودگاه: از توی فرم‌تون دیگه خانم محترم. اون قسمتی که نوشته بود در صورت تمایل عضویت در خبرنامه‌ٔ پیامکی شماره‌ٔ خود را یادداشت کنید.

خانم رضوی: ای وا! نه من که شمارمو ننوشتم. اگه همچین پیامی دیده بودم که الان جلوی شما نایستاده بودم و شکایت کنم. خب به کار و زندگیم می‌رسیدم. مگه برای این چیزا هم اس ‌ام ‌اس میدن؟ من ترسیدم شماره‌مو بزارم و کل روز برام پیامک تبلیغاتی بیاد!

ممکن است شما هم مانند خانم رضوی ندانید یک سامانه پیامکی چقدر می‌تواند مفید باشد و مانند او تصور اشتباهی از سرویس‌های پیامک تبلیغاتی داشته باشید. شاید برای‌تان جالب باشد بدانید سامانه‌ٔ اس ام اس چه قابلیت‌ها و کاربردهایی دارد. تبلیغات پیامکی چون بسیار انعطاف‌پذیر و استفاده از آن آسان است، در مدت زمان کوتاهی کسب‌وکارهای زیادی را به خود جذب کرد و به‌سرعت در جامعه فراگیر شد. اما از طرف دیگر ...

"وای بازم اس‌ام‌اس تبلیغاتی! به خدا کشتنمون. راهی نیست بشه اینارو قطع کرد؟"

به موازات جا افتادن بازاریابی پیامکی در میان کسب‌وکارها، یک باور عمومی غلط در جامعه ترویج یافت که پیامک‌های تبلیغاتی آمدند، که آسایش مردم را از آن‌ها بگیرند. مردم حق داشتند، اما ایراد کار کجا بود؟ ایرادی که در بازاریابی پیامکی وجود داشت، در حقیقت ایراد این بازاریابی نبود، بلکه کسب‌وکارهایی بودند که بدون دانش کافی، به صورت رگباری برای مخاطبان پیامک‌های تبلیغاتی فرستادند. پیامک‌هایی که بدون هدف‌گذاری صحیح بی‌هوا و تصادفی به سمت مشتریان پرتاب می‌شدند. مخاطبانی که شاید هیچ ارتباطی با آن مشاغل نداشتند.

خب، مسلماً از آنجایی که همیشه حق با مشتری است، اداره مخابرات هم برای مقابله با این نوع استفاده‌ٔ بی‌هدف و آزاردهنده لیستی به نام بلک لیست مخابرات را ایجاد کرد. ما در ملی پیامک به این فکر کردیم که یک فرهنگ‌سازی اساسی در زمینه تبلیغات پیامکی، شاید این تصور غلط را از بین ببرد و نیرویی که در این نوع تبلیغات نهفته است را بیدار کند.

در این مقاله، ابتدا روش‌هایی که برای تبلیغات آژانس هواپیمایی وجود دارد را نام می‌بریم و پس از آن پیشنهاد ویژه‌ٔ خود را که پنل پیامکی ملی پیامک است را معرفی می‌کنیم. قرار است ببینیم که چگونه آژانس‌های هواپیمایی می‌توانند به بهترین نحو از بازاریابی پیامکی استفاده کنند و اس ام اس‌های که ارسال می‌کنند، به محبوب‌ترین پیامک‌های مشتریان‌شان تبدیل شوند. پس صبورانه ادامه‌ٔ مطلب را بخوانید.

آژانس هواپیماییانواع روش‌های تبلیغات برای آژانس هواپیمایی

آژانس‌های مسافرتی زیرمجموعه‌های نسبتاً کوچکی از صنعت بزرگ و درآمدزای گردشگری هستند. فصل تابستان، بازار رقابت بین آژانس‌های مسافرتی و تورهای گردشگری داغ است. در تابستان‌های داغ رقابت، باید راهی برای متمایز شدن یافت. راه متمایز شدن در یک کلمه خلاصه می‌شود! تبلیغات.

در ادامه انواع تبلیغات برای آژانس‌ هواپیمایی را توضیح می‌دهیم.

بازاریابی و تبلیغات وب‌سایت

آژانس تبلیغاتی شما که حتما سایت دارد، نه؟ اگر جواب‌تان مثبت است که دو توصیه فوق‌العاده داریم:

1- تبلیغات گوگل

در تبلیغات گوگل شما هزینه می‌پردازید و در ازای پرداخت پول (بر اساس تعداد کلیک) سایت را براساس کلمات کلیدی‌ای که مشخص کردید، مدت زمانی به کاربران نمایش می‌دهد. مثلاً آژانس برای تور آنتالیا برنامه‌ریزی کرده‌، گوگل در ازای دریافت هزینه، صفحه تور آنتالیا را برای مدت مشخصی به کاربران نمایش می‌دهد. تبلیغات گوگل نمونه بارز تبلیغات هدفمند و موثر هستند، زیرا هزینهٔ تبلیغ را فقط برای کاربرانی خرج می‌کنید، که به دنبال تور آنتالیا هستند. اما تبلیغات گوگل نیاز به تیم متخصص دارد، شرکت نوین یکی از شرکت‌های ارائه دهندۀ تبلیغات گوگل است. در صفحۀ تعرفۀ تبلیغات گوگل به راحتی می‌توانید با تعرفه‌های تبلیغ آشنا شوید.

بازاریابی پیامکی همه را هدف قرار می‌دهدحتما بخوانید: بازاریابی پیامکی همه را هدف قرار می‌دهد

تبلیغات گوگل رای آژانس های مسافرتی

2- سئو و بهینه‌سازی وبسایت

سئو فرآیند بهینه‌سازی وبسایت برای موتورهای جستجو است. پیچیده است؟ بالاتر توضیح دادم که می‌توانید در ازای کلیدواژه مشخصی به گوگل تبلیغ بدهید، تا سایت را در صدر نتایج جستجو به کاربران نمایش دهد. حالا هم همان کار را انجام می‌دهید، اما نه با پرداخت هزینه به گوگل، بلکه به صورت طبیعی و ارگانیک سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه می‌کنید، به این فرآیند سئو می‌گویند. البته تصور نکنید که سئو یک فرآیند یک شبه است، بلکه بسیار زمان‌بر است. (چیزی بین 6 ماه تا یکسال، اگر مداوم کار کنید) اما در عوض اگر جایگاه خوبی در گوگل بدست آورید، امکان اینکه آن‌را از دست دهید، بسیار کم است.

برای آشنایی با خدمات سئو به صفحه خدمات سئو نوین مراجعه کنید.

تمام این موارد، مال زمانی‌ست که سایت دارید، اما اگر به تازگی کسب‌وکار راه‌اندازی کردید و هنوز سایت ندارید، سری به سامانه سایت ساز پرتال بزنید. پرتال 7 روز تست رایگان هم برای‌تان در نظر گرفته است.

ایمیل مارکتینگ

هنگامی که کسب‌و‌کاری برای ترویجِ محصول یا خدمات، پیغامی تجاری با استفاده از پست الکترونیکی (Email) به گروهی از کاربران بفرستد، از بازاریابی ایمیلی استفاده می‌کند. در تعریف دقیق‌‎تر، ایمیل مارکتینگ به ارسال ایمیل جهت گسترش رابطه با مشتری بالقوه یا مشتری فعلی، ایمیل مارکتینگ گفته می‌شود، این ایمیل‌ها معمولاً محتوای تبلیغاتی، ترویجی، پیشنهادی و … دارند و به منظور کمک به ایجاد وفاداری، اعتماد یا آگاهی از برند ارسال می‌شوند.

در ایمیل مارکتینگ باید در نظر داشته باشید که ارسال اسپم و استفاده از لیست‌های ایمیل‌ آماده، سبب می‌شود که به آژانس هواپیمایی شما ضربه وارد شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمیل مارکتینگ به تبلیغات ایمیلی وبلاگ نوین مراجعه کنید.

تبلیغات اینستاگرامایمیل مارکتینگ

اینستاگرام در سال‌های اخیر به شدت در حال پیشرفت بوده و با به‌روزرسانی‌های مکرر، در طی سال‌های فعالیت‌اش توانسته 500 میلیون کاربر فعال از سراسر جهان به‌دست آورد. بر طبق آمار 15 میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند.

3 نوع اصلی تبلیغات در اینستاگرام،‌به صورت بازدیدی و ساعتی هستند.

 • افزایش فالوورهای اینستاگرام: این روش عموماً به خودی خود کاربردی ندارد. افزایش تعداد فالوور به معنای افزایش فروش نیست.
 • تبلیغات ساعتی: در تبلیغات ساعتی، عکس یا ویدیو بر اساس تعداد ساعات مشخصی بر روی صفحات مناسب کسب‌وکار شما قرار می‌گیرد.
 • تبلیغات بازدیدی: در تبلیغات بازدیدی بر اساس تعداد بازدید (view) از پست‌های تبلیغاتی‌تان، تبلیغ خود را انجام ‌دهید.

اگر به تبلیغات هدفمند و پربازده اینستاگرام علاقه‌مندید، به صفحۀ تبلیغات اینستاگرام ما در دیدوگرام مراجعه کنید.

 

تبلیغات پیامکی

البته که می‌توانید از ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی برای بازایابی کار خود استفاده کنید، اما آیا تا به حال کسی را دیدید که همهٔ ایمیل‌های دریافتی را چک کند؟ یا کسی که همهٔ پیام‌های تلگرام یا اینستاگرام خود را بخواند؟

تحقیقات نشان دادند که 98% پیامک‌ها توسط مخاطبان دیده می‌شوند. اما علت این مسئله چیست؟ چرا شبکه‌های اجتماعی با این حجم از تنوع محتوا (ویدیو، عکس، کلیپ صوتی و ...) کمتر از پیامک‌ها دیده می‌شوند؟

خب، جواب دقیقاً همانی‌ست که به آن فکر می‌کنید: چون افراد فرصت ندارد، همهٔ محتواهای شبکه‌های اجتماعی را بخوانند. مثلاً فردی که در تلگرام گروه، کانال و مخاطبان زیادی دارد، مسلماً فرصت نمی‌کند همهٔ پیام‌ها را بخواند و حجم انبوهی از آن‌ها را اصلاً باز نکرده یا نخوانده رها می‌کند. اما اس ام اس به دلیل حجم و تعداد کم و حساب‌شده حتی اگر همان موقع خوانده نشوند، بعداً توسط کاربر خوانده می‌شوند، همچنین می‌توانید از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و سامانه ملی پیامک به صورت هم‌زمان استفاده کنید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله تبلیغات پیامکی و شبکه‌های اجتماعی را بخوانید.

با رعایت چند نکته‌ٔ ساده زیر، میزان موفقیت خود را در تبلیغات پیامکی بالا ببرید.

بازاریابی پیامکیمشتریان همیشگی خود را جدی بگیرید

حفظ مشتری دیروز راحت‌تر و مقرون‌ به‌صرفه‌تر از جذب مشتری فرداست!

طبق تحقیقاتی که چند آژانس بازاریابی متفاوت انجام دادند، ماهانه حدوداً 40% درصد از درآمد هر کسب‌وکار توسط مشتریان دائم و همیشگی تامین می‌شود. حتماً می‌دانید که حفظ و نگه‌داری مشتریان ثابت راحت‌تر و کم‌هزینه‌تر از جذب مشتری جدید است.

کاربردهای پیامک برای ناشرین حاضر در نمایشگاه کتابحتما بخوانید: کاربردهای پیامک برای ناشرین حاضر در نمایشگاه کتاب

بر طبق آمار سایت VisitBritain که مخصوص رزرو هتل و سفر است، مشتریانی که یکبار از خدمات تفریحی استفاده کردند بسیار مشتاق هستند، که برای بار دوم هم از همان خدمات استفاده کنند. در استفاده مجدد، هم بیشتر خرج کرده و هم مدت زمان بیشتری خدمات را مورد استفاده قرار می‌دهند.

بازاریابی پیامکی بهترین روش برای حفظ مشتریان ثابت است، به‌وسیلهٔ سامانه پیامکی، می‌توانید با مشتریان در ارتباط باشید، به‌راحتی می‌توانید ذائقه‌ٔ مشتریان همیشگی خود را بشناسید و متناسب با سلیقه‌ٔ آن‌ها پیامک ارسال کنید. در ادامه این مسئله را روشن‌تر می‌کنیم.

چرخه‌ٔ تبلیغات پیامکی را سریع‌تر به راه بیاندازید

بازاریابی پیامکی فقط زمانی برای صنعت گردشگری خوب کار می‌کند که با چرخه‌‌ٔ آن آشنایی داشته باشید. یکی از کلیدهای اصلی برای موفقیت در اس ام اس مارکتینگ، آغاز به موقع چرخه است. هر چه مشتریان زودتر در خبرنامه‌ٔ پیامکی عضو شوند، تبلیغات شما سریع‌تر به جریان می‌افتد. حتی اگر هنوز برنامه‌ریزی خاص و پیشنهاد ویژه‌ای ندارید سرویس سامانه پیامکی خود را راه‌اندازی کنید.

برای پیوستن به خبرنامه پیامکی آژانس هواپیمایی پرستیژ عدد 1 را به سامانه ما ارسال کنید.

آژانس پرستیژ

یک گروه VIP بسازید

لیستی از مشتریان VIP ایجاد کنید و براساس علاقه آنان، پیشنهاد و تخفیف ویژه بفرستید. با استفاده از رزروهای قبلی مشتریان، می‌توانید علایق آن‌ها را بیشتر بشناسید، مثلاً می‌توانید بفهمید سفرهای زیارتی بیشتر دوست دارند، به سفر در طبیعت تمایل دارند یا به گردش در مکان‌های تاریخی مشتاق هستند. این شخصی‌سازی یک تغییر اساسی در آژانس هواپیمایی‌ ایجاد می‌کند و به راحتی شما را از سایر آژانس‌ها متمایز می‌کند.

ارسال خود را در زمان مناسب انجام دهید

انتخاب زمان مناسب برای ارسال پیامک، کلید موفقیت شماست. مثلاً شنبه‌ها بهترین وقت برای نوید دادن یک آخر هفته‌ٔ به یادماندنی برای مشتریان است. مخاطبان وقتی به آخر هفته‌ٔ هیجان‌انگیز فکر می‌کنند، انگیزه‌ٔ آن‌ها برای کار کردن نیز افزایش می‌یابد. چه کسی می‌تواند با وسوسه‌ٔ یک آخر هفته‌ لذت‌بخش مقابله کند؟

چهارشنبه‌ها نیز زمان مناسبی است. در آخر هفته، مشتریان پتانسیل‌های زیادی دارند که از تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه استقبال کنند. آن‌ها همه هفته را کار کردند و خسته هستند. در ساعت‌های کسل‌کننده کاری، فکر کردن به یک آخر هفته‌ٔ خوب حسابی حال‌شان را جا می‌آورد.

ارسال خود را در زمان مناسب انجام دهید

در همه مراحل از اس ‌ام‌ اس استفاده کنید

مطمئن باشید که در همهٔ مراحل از بازاریابی پیامکی استفاده کنید. قبل از اینکه مسافر اقدام به خرید کند، وقتی رزرو می‌کنند و مسلماً پس از پرداخت پول، اس ام اس بفرستید. در پایان نیز می‌توانید به یک روش شخصی، درباره‌ٔ فرایند انجام کار، از آن‌ها نظرسنجی کنید. این راه‌حل بسیار خوبی برای برقراری ارتباط و وفاداری است. برای بدست آوردن بهترین نتیجه، ارتباطات خود را در سطحی کاملاً شخصی نگه دارید.

آژانس هواپیمایی شما، امروز مشتریان زیادی خواهد داشت!

با ارسال یک پیشنهاد به محله و منطقه خود، مشتریان جدیدی را جذب کنید و با ارسال پیامک پیشنهادات ویژه به مشتریان جدید و فعلی خود و تبریک تولد و... آن ها را حفظ کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

کاربردهای سامانه پیامکی برای آژانس‌ هواپیمایی

سامانه پیامکی برای آژانس‌های هواپیمایی کاربردهای مفید و متفاوتی دارند، از جمله پیام‌های اطلاع‌رسانی و تخفیف را می‌توان با پیامک ارسال کرد. در ادامه کارکردهای سامانه را بیشتر توضیح می‌دهیم.

اطلاع دادن از تاخیر در پرواز و میزان تاخیر

"آیا پرواز تاخیر دارد؟"، "هواپیما دچار نقص فنی شده است و پرواز چندین ساعت به تاخیر می‌افتد؟"، "آب‌وهوا برای پرواز نامساعد است؟"

همهٔ اطلاع‌رسانی‌ها را می‌توانید به راحتی از طریق سامانه ملی پیامک در اختیار مشترکین خود قرار دهید، که برای آژانس‌های هواپیمایی چند مزیت اساسی دارد:

 • به عنوان یک آژانس هواپیمایی منظم و با برنامه در ذهن مشتریان خود ثبت می‌شوید.
 • به مشتریان نشان می‌دهید، که وقت آن‌ها برای آژانس ارزش دارد و به آن بها می‌دهید.

مشتری گرامی به علت نقص فنی پرواز ساعت 2 شما به تهران چهار ساعت تاخیر دارد

آژانس هواپیمایی آسیا پرواز

آخرین سفرها و تورهای مسافرتی

از مشتریان خود بخواهید در صورتی که می‌خواهند از جدیدترین تورها و برنامه‌های تفریحی شما باخبر شوند، با ارسال یک کلمه کلیدی به سامانه پیامکی از جدیدترین برنامه‌ها باخبر شوند. مشترکین سامانه پیامکی شما باید اولین کسانی باشند که از جدیدترین اخبار و برنامه‌های سفرهای شما باخبر شوند.

پیامک برای یک فرهنگسرا یا کتابخانه چه کاربردهایی دارد؟حتما بخوانید: پیامک برای یک فرهنگسرا یا کتابخانه چه کاربردهایی دارد؟

تور لحظه آخری

تور سه روزه جزیره کیش

هتل 4 ستاره پارسیان

فقط 350 هزار تومان

آژانس مسافرتی ستاره

بلیط‌ های موبایلی

می‌توانید برای مشتریان سرویس رزرو موبایلی راه بیاندازید و در همهٔ مراحل از جمله: تایید بلیط، پرداخت موفق و ... از سامانه پیامکی استفاده کنید. نکات زیر را در راه‌اندازی سامانه خود مدنظر داشته باشید:

 1. مراحل خرید بلیط از سامانه شما راحت باشد و تمامی کاربران بتوانند از آن استفاده کنند.
 2. میزان امنیت سرویس باید کاملاً بالا باشد.

تخفیف‌ها و کوپن‌های پیامکی

گاهی اوقات، عده‌ای از مشتریان به دلایل مختلفی از سفر کردن استقبال چندانی نمی‌کنند. مثلاً مهرماه که مدارس آغاز می‌شوند، ماه رمضان و ... اما همهٔ مخاطبان که در ماه مهر به مدرسه نمی‌روند، این مواقع، زمان مناسبی برای تخفیف‌های ویژه برای سایر مشتریان است. با یک تخفیف فوق‌العاده زمان‌های مرده در آژانس خود را به بهترین نحو احیا کنید.

طرح مشتریان VIP

در دسته‌بندی سامانه پیامکی خود بخشی را به مشتریان VIP خود اختصاص دهید. پیامک‌های این دسته را با ادبیاتی متفاوت از مشتریان عمومی خود ارسال کنید و در سطحی شخصی‌تر برای آن‌ها اس ام اس ارسال کنید. تخفیفات و پیشنهادات ویژه‌ را هم برای این دسته ارسال کنید، با این‌کار به مشتریان، حسی از ویژه بودن می‌دهید. آن‌ها هم استقبال کرده و احساس تعلق خاطر به آژانس باعث می‌شود که بارها از خدمات استفاده کنند.

آژانس هواپیماییبررسی یک نمونه

به تجربۀ شرکت هواپیمایی ساوت-وست (Southwest) در آمریکا توجه کنید.

این شرکت که با مشکل تاخیر در دریافت پیغام‌های صوتی مهم مسافران مواجه بود، نیاز داشت به طریقی، اطلاعات لحظه‌ای را در اختیار مشتریان قرار دهد. آن‌ها یک سرویس پیامکی را برای اطلاع تاخیرها، کنسلی‌ها، موجود بودن بلیط و دیگر اطلاعات مربوط به پرواز به‌کار گرفتند.

نتایج واضح و آنی بود: مشتریان بسیاری شروع به استفاده از خدمات پیامکی این شرکت کردند و تمام پیغام‌های ضروری از این طریق به دست‌شان می‌رسید. در نهایت به کمک پیامک، تعداد مشتریان این هواپیمایی حتی از قبل هم بیشتر شد و این خدمات به صورت بخش ثابتی از کارشان در آمد.

هواپیمایی ساوت-وست متوجه شده بود که وقتی مشتریان می‌خواهند بلیط خود را رزرو کنند یا یک اکانت اینترنتی بسازند، به عنوان اولین راه ارتباطی، شماره تلفن ثبت می‌کنند و آن‌ها نیز دقیقاً به همین خواستۀ مشتریان احترام گذاشتند. این بهترین ابزار ممکن ساوث-وست بود، زیرا امروزه همه دارای گوشی موبایل هستند و در نتیجه پیامک‌های شرکت در لحظه به دست مخاطب می‌رسید.

آخرین صحبت در مورد آژانس هواپیمایی

آژانس هواپیماییبه طور کلی صنعت گردشگری و آژانس‌های هواپیمایی به صورت خاص بیشترین قابلیت برای استفاده از بازاریابی پیامکی را دارند. به شرط آنکه درست و به جا از آن استفاده کنید، تا باعث افزایش فروش و رضایت از خدمات‌ آژانس باشد.

سامانه ملی پیامکی همهٔ امکانات گفته شده در این مطلب را به همراه امکانات مفید دیگری را با تعرفه مناسب در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اگر علاقه دارید کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی کنید، با کارشناسان فنی ملی پیامک به شماره 02163404 زنگ بزنید، تا همکاران ما، برای روش و شیوه‌های تبلیغاتی مختلف به شما مشاوره رایگان بدهند.

اگر شما هم در زمینه تبلیغات آژانس هواپیمایی روشی می‌شناسید‌، در قسمت دیدگاه‌ها برای مخاطبان ملی پیامک بنویسید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
81دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  یاسین عظیمی نژاد

  30 شهریور 1400، 18:56

  خیلی وقت هستش که اریم با سامانه شما کار میکنیم خط های مختلفی هم داریم که خدماتی کردیم ولی برای تبلیغات نمیشه ازش استفاده کنیم اگر خط 9999 خریداری کنیم برای کار ما خوب هستش یا نه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:01

   درود بر شما،
   بله میتونید از خط 9999 هم استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  پرنده شیروان

  30 شهریور 1400، 14:58

  ببخشید قبلاً ها یه نوع تبلیغی بود بنام تبلیغا کلیکی
  شما الان انجام میدید از اینجور تبلیغ ها؟
  حال چه تو پیامک یا اینستا

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   19 اسفند 1402، 10:19

   سلام دوست عزیز،
   بله این مدل تبلیغات هنوز هم هستن اما ما انجام نمیدیم. به پلتفرم‌های دیگه مراجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  لعیا کرمی

  26 شهریور 1400، 15:46

  سلام من قصد ارسال تبلیغ به لیست سیاه را دارم برام مهمه که به دست همه برسه چون افر ویژه اخر فصل داریم میخواستم بدونم که شما برای لیست سیاه هم ارسال دارید؟ با خط 9999 میشه برای لیست سیاه ارسال کرد؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   07 فروردین 1403، 09:48

   سلام وقت شما به خیر
   برای این کار میتونید از خطوط خدماتی و وبسرویس خدماتی استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  هواپیمایی رخشان

  23 شهریور 1400، 12:35

  ما اژانس هواپیمایی هستیم برای سفرهای اخر لحظه ای و چارتری نیاز داریم خط خدماتی تبلیغاتی داشته باشیم که تبلیغات انجام بدیم در صورت نیاز افراد بلیط مورد نظرشون تهیه کنن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور میتونیم تبلیغات به بلک لیست ارسال کنیم؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   07 فروردین 1403، 09:50

   درود بر شما
   برای این کار میتونید از خطوط خدماتی و وبسرویس خدماتی استفاده کنید تا برای بلک لیست هم ارسال داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  امامی

  21 شهریور 1400، 09:58

  سلام وقتتون بخیر من بیشتر مقاله هاتون رو خوندم فقط یک سوال برام پیش اومده من قصد تبلیغات دارم برای آژانسمون اما میخوام هم از طریق کدپستی ارسال کنم و هم از طریق دکل مخابراتیتون آیا با خریداری پنل تجاری میتونم هر دو امکان رو داشته باشم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   07 فروردین 1403، 09:50

   درود بر شما
   بله پنل تجاری همه امکانات رو داره و باهاش به راحتی میتونید ارسال هاتون رو انجام بدید

 • Gravatar Icon

  شهرام درویشوند

  18 شهریور 1400، 10:31

  سلام وقت بخیر
  من یک آژانس هواپیمایی تازه تاسیس کردم می خوام پیامک تبلیغاتی ارسال کنم می خواستم به بگید کدوم پنل رو برای این کار انتخاب کنم
  ممنون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:02

   درود بر شما،
   اگر ارسال‌هاتون زیاده پنل شرکتی یا تجاری خریداری کنید. اگر می‌خواید پیام‌های کمی بفرستید، از پنل اقتصادی شروع کنید.

 • Gravatar Icon

  سروین حاتمی

  16 شهریور 1400، 12:15

  خسته نباشین
  این مواردی که گفتین در مقاله واقعا کارآمد و عالی بود
  جدیدا دارم طبق آموزش های شما تبلیغات رو جلو میبرم و نتیجه عالی داشت

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:03

   سلام دوست عزیز،
   خوشحالیم که براتون مفید بوده. موفق و پیروز باشید.

 • Gravatar Icon

  نصیر حسینی

  06 شهریور 1400، 09:54

  من آژانس هواپیمایی دارم و کم کم داریم به آخر تابستان نزدیک میشیم میخوام تخفیف های خیلی عالی بزارم روی سایت بهترین روش ارسال پیامک کدام است؟ کدام یک از بانک شماره های شما بهتر به کار من میاد؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:04

   سلام دوست عزیز،
   هم میتونید از بانک شماره استفاده کنید و هم از امکانات دیگه.
   ما توصیه می‌کنیم از پیامک منطقه‌ای و به خصوص ارسال پیامک زنده استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  غلام رضا

  05 شهریور 1400، 22:24

  سلام و درود
  من قصد دارم به مناطق ۱،۲،۳ شهر تهران پیامک تبلیغاتی بفرستم فقط برای شماره های ایرانسل ایا این مورد امکان پذیر هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید خسته نباشید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:05

   سلام دوست عزیز،
   میشه از امکان پیامپ یا همون ارسال از روی نقشه استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  الماسی

  04 شهریور 1400، 11:42

  سلام ممنون از مقاله خوبتون ما آژانس هواپیمایی داریم میخواستم بدونم که ما میتونم خط خدماتی دریافت کنیم و اینکه چه مدارکی لازم هست برای اینکار؟ ممنون از پاسخگوییتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:06

   درود بر شما،
   شرایط خطوط خدماتی بسته به اپراتورهاشون متفاوته. توصیه می‌کنم به صفحه خطوط خدماتی تشریف ببرید شرایط رو مطالعه کنید.

 • Gravatar Icon

  آراد بالنده

  03 شهریور 1400، 15:30

  درود بر شما
  بعد از مطالعه این مقاله قشنگ متوجه میشم از کدوم سایت خرید کنم یا از خدماتشون استفاده کنم
  ممنون بخاطر آموزش های خوبتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:06

   سلام دوست عزیز،
   خداروشکر که مطالب براتون مفید بوده. امیدوارم همیشه سربلند و پیروز باشید.

 • Gravatar Icon

  رازقی

  31 مرداد 1400، 15:28

  سلام وقت بخیر ممنون از مقاله های خوبتون
  برای ارسال لینک برای اشخاص حقوقی چه خطی بهتر است که خریداری شود اگر امکان این وجود باشه که ارسال لیمک بدون سفته امکان پذیر باشد خیلی بهتره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 • Gravatar Icon

  بلوری

  31 مرداد 1400، 09:30

  سلام و درود بنده قصد تبلیغ پیج اینستاگرامم و دارم و میخوام در شهر تهران ابتدا تبلیغاتم‌ رو انجام بدم پنل تجاری مناسب کار بنده هست و می تونم در متن پیامک کد تخفیف و ادرس پیج رو نیز ارسال کنم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:10

   سلام دوست عزیز،
   بله تمامی این کارها با پیامک شدنی هست.

 • Gravatar Icon

  اژانس هواپیمایی مسافرت

  30 مرداد 1400، 20:32

  ما اژانس هواپیمایی داریم همیشه تبلیغاتمون خلاصه شده در تبلیغات گوگل الان میخواستیم به پیشنهاد یکی از دوستان پنل پیامکی خرداری کنیم خواستم بدونم داخل پنل پیامکیتون بانک شماره اصناف هم موجود دارید که به انصاف ارسال پیامک انجام دهیم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:10

   درود بر شما،
   بله ما بانک شماره اصناف و مشاغل به تفکیک حرفه‌ها رو داریم.

 • Gravatar Icon

  سارا فراهانی

  29 مرداد 1400، 13:21

  سلام چه مسافرت هایی که با این پیامک ها نرفتم
  واقعا همیشه ارسال های جالبی انجام میدن و افر های ویژه ایی میزارن
  برام سوال بود که چجوری ارسال رو انجام میدن که با سایت شما اشنا شدم و شروع به ارسال پیامک کردم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:09

   درود بر شما،
   بسیار عالی. همواره موفق و پیروز باشید.

 • Gravatar Icon

  سیما زندی

  26 مرداد 1400، 20:34

  سلام روز بخیر
  من شرکت آژانس هواپیمایی دارم و قصد دارم این پنل رو خریداری کنم چون خیلی راجع به پشتیبانی خوبتون شنیدم
  چجوری میتونم این پنل رو خریداری کنم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   20 اسفند 1402، 17:08

   درود بر شما،
   به صفحه تعرفه‌ها تشریف ببرید. حالا بررسی کنید که کدوم پنل برای شما مناسبه و ثبت نام کنید. برای بقیه مراحل فقط باید مدارک رو تحویل بدید تا عهمکاران ما در بخش پشتیبانی کارهاتون رو پیگیری کنند.

 • Gravatar Icon

  محمدرضا شریفی

  31 تیر 1400، 21:11

  خیلی وقته مسافرت نرفتم ولی واقعا افرهای باحالی میزارن
  کاش کرونا نبود و میشد استفاده کرد ماکه کارمون شده دویدنو نرسیدن
  همش داریم کار میکنیم و هیچی به هیچی
  ولی در کل از سایت شما استفاده میکنم و ( وبسرویس ) راضی ام دمتون گرم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 مرداد 1400، 11:23

   بله. امیدواریم به زودی کرونا تموم بشه!

 • Gravatar Icon

  حسن جان نثاری

  31 تیر 1400، 09:13

  سلام؛ من مقالتون رو خوندم و عالی بود فقط یه نکته کاشکی مقاله ایی ایجاد میکردید برای این توی این روزا که کرونا هست و کسب کار ما خوایده راهکار های اساسی بهمون بگید که چطوری از پنل بهترین استفاده و داشته باشیم

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   18 مرداد 1400، 12:17

   سلام. شما می‌تونین داخل متن پیامک بنویسید که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی یا اشاره‌ای به این موضوع داشته باشید تا باعث جلب اعتماد مخاطبین شما بشه! امیدواریم کرونا به زودی از بین بره!

 • Gravatar Icon

  خانم شعبانی

  22 تیر 1400، 15:20

  سلام وقتتون بخیر سیستم احراز هویت پنل های شما چجوریه؟ ما امکان ارسال تصویر سلفی از مدیر و نداریم و اگر تو مدارک سخت گیری نکینن امروز اقدام میکنیم برای خرید پنل

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 تیر 1400، 08:34

   دوست عزیز مدارک برای احراز هویت هست، بر اساس قوانینه و توسط تیم ملی پیامک تعیین نشده
   با 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی فروش صحبت کنید تا فورا پنلتون رُ فعال کنید
   اگر شرکت ثبت‌شده هستید، به عنوان فرد حقوقی باید حتما مدارک زیر رُ ارائه بدید:
   مدارک مورد نیاز برای افراد حقوقی
   اسکن یا تصویر کارت ملی مدیرعامل
   تصویر آخرین روزنامه‌رسمی شرکت (صاحب امضا در آن مشخص باشد.)

   مدارک مورد نیاز برای سازمان ها و ارگان های دولتی
   نامه معرفی‌ نماینده‌ای که جهت استفاده از پنل مشخص می‌شود.
   مدرک مربوط به سازمان مربوطه

 • Gravatar Icon

  اژانس هواپیمایی بال ابی

  21 تیر 1400، 09:14

  سلام وقت بخیر
  ما پنل سامانه ملی پیامک داریم و یک خط خدماتی هم برای اطلاع رسانی به مسافرین در صورت بروز مشکل و یا اطلاع رسانی از این قبیل هم داخل پنل داریم که ارسال های پیامک هامون با اون خط انجام میدیم نکته ای که هست ما با خط خدماتی پیامک هایی از قبیل مثلا پرواز های چارتر و دقیه اخرمون با هزینه های کمتر که میخوایم اطلاع رسانی کنیم که افراد استفاده کنند خطا دریافت میشه که ارسال این متون با خط خدماتی مقدور نیست ممنون میشم این مورد توضیح بدید به چه ترتیب میباشد؟
  سپاس

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 تیر 1400، 12:47

   دوست عزیز از داخل پنل لطفاً برای تیم پشتیبانی تیکت بفرستید یا با 02163404 تماس بگیرید تا مشکل خطا در ارسال پیامک رُ بررسی و نتیجه لازمو بهتون اعلام کنند

 • Gravatar Icon

  گلخونه یاس

  24 اسفند 1399، 10:34

  سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید می خوام بدونم آِیا پیامک به کسانی که تبلیغاتی ها شونو بسته باشه یعنی بلاک کرده باشن ارسال میشه یا نه ؟ من یک سایت فروش گل و گیاه آپارتمانی دارم می خوام بدونم آیا امکان این رو دارم که به همه شماره ها پیامک بدم یا نه ؟ چون پیامک احراز هویت برای کسانی که توی سایت ثبت نام می کنن ضروریه لطفا منو راهنمائی کنید ممنون از سایت خوبتون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 فروردین 1400، 13:57

   دوست عزیز ارسال پیام تبلیغاتی برای لیست سیاه مخابرات ممنوعه
   اگر سایت و اینماد دارید، برای استفاده از خدمات وب‌سرویس و ارسال پیامک‌هایی مثل کد تائید یا احراز هویت که به لیست سیاه هم برسه با 02163404 تماس بگیرید و با همکاران تیم وب‌سرویس صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  ستاره بهشتی

  22 اسفند 1399، 14:30

  واقعا این پیامک تور ها کار راه بندازه
  هم قیمتای خوبی داره و هم به کیفیت مطلوبی دارن
  من که خودم زیاد با تور هایی که از طریق پیامک برام ارسال شده مسافرت رفتم و به نظرم راه عالی هستش برای مسافرت رفتن
  درکل خودمم ترغیب شدم برای کسب و کارم که بوتیک زنانه هستش از این پنل ها تهیه کردم و راضی هستم
  به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم.

 • Gravatar Icon

  محمدحسین شیخ بهایی

  20 اسفند 1399، 16:42

  باسلام
  من چند وقت هستش که از شما پنل پیامکی خریداری کردم؛ مقاه هاتون رو خوندم و برام جذاب بود میخوام بدونم آیا من هزینه بکنم برای تبلیغات گوگل برام به صرفه هستش یا این که تبلیغات پیامکی بزنم البته اینم بگم از تبلیغات پیامکی من جواب گرفتم میخوام روش های دیگه رو هم تست کنم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 اسفند 1399، 16:00

   دوست عزیز هزینه ارسال پیامک ارزون‌تره ولی پیشنهاد می‌کنم اگر سایت دارید حتماً از هر دو روش استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  زینب هاشمی

  20 اسفند 1399، 13:18

  سلام
  من میخوام پنل نمایندگی بخرم تا بتونم پنل رایگان به کاربرا بدم که این کاربرای بخش های مختلف شرکت ما هستند میخواستم بدونم با خرید پنل نمایندگی میتونم پنل رایگان براشون ثبت کنم یا حتما باید هزینه ای برای پنل های کاربرانم دریافت کنم، ممنون میشم توضیح بدید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 12:47

   دوست عزیز میتونین پنل‌ها رُ به صورت رایگان هم در اختیار کاربر قرار بدید ولی باید داخل خود سامانه حتماً این پنل‌ها با قیمت ثبت بشن و چون نماینده هستید، از پایین‌ترین پنل ملی پیامک هزینش کمتر نباشه

 • Gravatar Icon

  خدابخشی

  20 اسفند 1399، 13:08

  سلام ما برای آفری که روی کامپوزیت هامون گذاشتیم میخوایم پنل پیامکی تهیه کنیم و تمامی مجوزهای کلینیک و دکتر هم موجوده
  راهنمایی میکنید برای تبلیغ موثر و کارآمد کدوم یکی از پنل ها رو انتخاب کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 12:14

   دوست عزیز پنل اقتصادی و شرکتی شاید براتون مناسب باشه ولی اگر تعداد پیام‌های ارسالیتون خیلی زیاده می‌تونید پنل تجاری تهیه کنید که تعرفه کمتری برای هر پیامک ارسالی داره

 • Gravatar Icon

  بایرام پور

  18 اسفند 1399، 20:18

  من یه دوست دارم دفتر هواپیمایی داره
  تور های عادی ش رو با پیامک تبلیغ میکنه به اسم تور چارتر و بازدهیش دوبلِ

 • Gravatar Icon

  آرش مظفری

  18 اسفند 1399، 17:23

  البته که اگه من جای پذیرش فرودگاه بودم، میگفتم که شرکت هواپیمایی که به شما بلیت فروخته، شماره ی شمارو هم داره و ما بهشون گفتیم که یه پیامک بهتون بزنن. آخه دلیلی که این حرف رو میزنم این هستش که این پیامک تبلیغاتی نیست که بخواد توی خبرنامه پیامکی عضو بشه، یه پیامک اطلاع رسانیه و به نظرم باید یه خط خدماتی تهیه کنن و بهشون پیامک اطلاع رسانی تاخیر پرواز رو ارسال کنند.

 • Gravatar Icon

  یاشار علی زاده

  05 اسفند 1399، 09:52

  سلام از پنل های پیامکی برای هر دو مورد تبلیغات اتصال به سایت وردپرسی برای ارسال کد تایید و فرایند ثبت سفارش میشه استفاده کرد یا برای هر مورد می بایست یک پنل به صورت مجزا تهیه گردد
  این مورد لطفا پاسخ دهید ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 اسفند 1399، 08:47

   دوست عزیز با یک پنل واحد می‌تونید همزمان از چند ابزار استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  افسون محمدی

  27 بهمن 1399، 00:10

  این رو خود AIRLINE ها میفرستن یا ماها که دفتر هواپیمایی داریم باید تنظیم کنیم براشون ارسال بشه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 بهمن 1399، 08:22

   هر دو مورد امکان‌پذیره. معمولاً اطلاعات پرواز توسط ایرلاین ارسال میشه

 • Gravatar Icon

  چارتر 24 آنلاین

  25 بهمن 1399، 14:52

  سلام و وقت بخیر من می خوام برای مشتری هایی که تا حالا از ما تور و بلیط هواپیمائی خرید کردن یک پیامک انبوه با حجم حدودا 2000 پیامک بفرستم می خواستم ازتون بپرسم آیا میشه برای اونهایی هم که تبلیغاتی هاشون بستن هم پیامک ارسال بشه یا خیر؟ من می تونم بهشون پیامک تبلیغی بفرستم چون مشتری های خودم هستن. ممنون میشم اگر در این مورد منو راهنمائی کنید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 14:54

   دوست عزیز ارسال پیام تبلیغاتی برای لیست سیاه مخابرات بر خلاف قانونه و امکان‌پذیر نیست
   شما صرفاً می‌تونید از طریق خط خدماتی، اطلاع‌رسانی‌های لازم رُ برای مخاطب انجام بدید.

 • Gravatar Icon

  مجتبی قباخلو

  23 بهمن 1399، 17:18

  سلام
  ما به تازگی آژانس مسافربری خودمون رو بعد از چندسال تغییر دادیم و اومدیم توی محدوده مفتح مطهری میخواییم به مشتری های خودمون ارسال پیامک داشته باشیم و به تازگی فروش آنلاین رو هم به سایتمون اضافه کردیم میخواستم بدونم برای شروع کار باید کدوم یک از پنل های شما رو تهیه کنم و آیا وبسرویس شما تمام نیاز های یک سایت مسافربری رو تامین میکنه.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 15:09

   دوست عزیز با توجه به تعداد بالای پیام ارسالی در کسب‌وکار شما، پیشنهاد می‌کنم پنل تجاری ملی پیامک رُ داشته باشید که هم نرخ پایینی در ارسال پیام داره، هم ارسال منطقه‌ای رُ پوشش میده و هم به سایت وصل میشه!
   برای خدمات وب‌سرویس هم دقیق‌تر سوالتون رُ بپرسید تا راهنمایی کنم. چه خدماتی مدنظرتونه؟

 • Gravatar Icon

  آژانس مسافرتی افتخاری

  22 بهمن 1399، 17:39

  سلام و عرض ادب خدمت کارشناسان محترم سامانه ملی پیامک
  بنده با کمی جستجو برای بازاریابی پیامکی در مورد آژانس های مسافرتی با مقاله شما آشنا شدم. چند سوال مهم در خصوص همین مورد، آیا امکان ارسال پیامک و دریافت پیامک به صورت همزمان میسر می باشد؟ آیا بانک شماره مشترکین مربوط به همکاران بنده را دارید؟ آیا پنل ملی پیامک دارای امکان ارسال پیامک زنده بر اساس حضور در محل می باشد؟
  با تشکر فراوان

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 بهمن 1399، 16:12

   دوست عزیز، در حال حاضر هیچ کدوم از پنل‌های پیامکی ارسال پیامک زنده رو نداره ! پیشنهاد می‌کنم از بانک شماره‌های منطقه‌ای استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  سمیرا

  22 بهمن 1399، 17:35

  با سلام
  واقعا این پیامک های تور های لحظه اخر عالیییییییه
  من به جرات میتونم بگم نصف مسافرت های عمرم رو اینطوری رفتم!

 • Gravatar Icon

  سیمین فخار

  14 بهمن 1399، 11:30

  من از پنل های پیامکی شما برای کسب و کارم استفاده میکنم برای تبلیغات و استفاده از بانک شماره هاتون
  حالا میخوام برای تبریک تولد پیامک مناسبتی تعریف کنم میگه مجوز دسترسی ندارید من باید یه پنل دیگه خریداری کنم یا میتونم همین رو ارتقا بدم
  ممنون از پاسخگوییتون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 بهمن 1399، 16:00

   دوست عزیز نیازی به خرید پنل دیگه نیست، می‌تونین با پرداخت مابه‌التفاوت پنل رُ ارتقا بدین!

 • Gravatar Icon

  اژانس هواپیمایی اسمان روشن

  14 بهمن 1399، 10:16

  ما یک مجموعه اژانس مسافرتی هستیم و یه قسمت مکالمه انلاین داخل سایتمون داریم که از وب سرویس ملی پیامک استفاده میکنیم و خداروشکر سالیان سال هست با استفاده از این بخش و ملی پیامک با مشتریانمون در ارتباط هستیم.
  سپاس از همراهی شما

 • Gravatar Icon

  بابک امینی

  13 بهمن 1399، 10:00

  سلام ممنون از مقاله تون
  به نظر من بهترین روش رو میتونیم تبلیغات پیامکی نوان کنیم چون واقعا عالی هستش، بدون نیاز به هیچ دسترسی به تپلیکیشن خاصی و بدون نیاز به اینترنت همیشه در دسترس همه ی افراد هستش و خیلی راحت میشه تبلیغات و اطلاع رسانی هارو به همه ی مردم اعلام کرد.

 • Gravatar Icon

  عیسی رادمهر

  11 بهمن 1399، 10:35

  ممنون از مقاله خیلی از شرکت های بزرگ ارسال پیامک به همه ی شماره ها می تونن داشته باشند و حتی برای بلک لیست ها هم پیامک براشون ارسال میشه مثل همین آژانس های هواپیمایی یا مثلا دی جی کالا من چه جوری می تونم مثل این شرکت ها به بلک لیست هم ارسال داشته باشم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 بهمن 1399، 13:49

   دوست عزیز اگر سایت دارید، میتونین از وب‌سرویس پیامکی استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  سونا قادری

  01 بهمن 1399، 04:21

  سلام ممنون از شما برای این مقاله مفید و البته طولانی اما من خودم به خاطر شغلم هفته ای یکبار به سفر میرم اکثرا هم با هواپیما می رم . بین همه آژانس های هواپیمایی اونی رو انتخاب می کنم که برام کد تخفیف می فرسته و همیشه هوام روداره. خواستم بگن که تخفیف همیشه جواب می ده و اگر هر کسب و کاری که آدم داشته باشه می تونه از این روش برای جذب و نگهداری مشتریش استفاده کنه

 • Gravatar Icon

  نصیری

  30 دی 1399، 18:22

  من دارم یه سایت میزنم برای فروش آنلاین بلیط هواپیما و قطار و اتوبوس، میخوام زمانی که کاربر خریدش رو ثبت کنه براش پیامک ارسال بشه یا تو واتس اپ پیام ارسال بشه.
  باید چیکار کنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 اسفند 1399، 10:53

   دوست عزیز با تیم فروش 02163404 تماس بگیرید تا برای خرید پنل و استفاده از خدمات وب‌سرویس راهنماییتون کنند

 • Gravatar Icon

  سينا مرادعلى

  20 دی 1399، 00:41

  سلام ممنون از مقاله خوبتون، به نظر من بهترين راه تبليغات براى آژانس هاى هواپيمايى فقط پيامك هستش چون براى اطلاع رسانى هاى پرواز وسيله اي كه هميشه همراه همه هست موبايلشون هستش كه از طريق پيامك بهترين اطلاع رسانى رو ميشه كرد.

 • Gravatar Icon

  سهراب مظفری

  10 دی 1399، 16:43

  سلام؛ ما یک شرکت آژانس مسافربری هستیم که یک بخش به تازگی ایجاد کردیم به اسم کایت که برای ارسال پیامک های مسافرها نیاز هست که از خط خدماتی ارسال پیامک انجام بدیم آیا برای این مورد راهکاری وجود دارد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 دی 1399، 09:30

   بله دوست عزیز، میتونین از خط خدماتی پیام‌های مختلفی مثل زمان و روز بلیط، کدتائید خرید بلیط و موارد این چنینی رو ارسال کنین

 • Gravatar Icon

  شراره زاهد

  10 دی 1399، 09:27

  سلام وقتتون بخیر ما برای آژانسمون میخواستیم پنل تهیه کنیم ولی از اینکه واقعا به دردمون میخوره یا نه مطمئن نیستیم
  امکانش هست از پنل محبوبتون اقتصادی شروع کنیم بعدها پنل رو ارتقا بدیم؟
  برای ارتقا هزینه کلی پنل رو باید پرداخت کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 دی 1399، 09:56

   سلام دوست عزیز، بله شما میتونین با پرداخت مابه‌التفاوت هر موقع خواستین نوع پنلتون رو عوض کنین

 • Gravatar Icon

  امیرعلی تاج الدین

  08 دی 1399، 23:04

  من که کارم اصلا اژانس هواپیمایی نیست ولی خواستم بگم پنل پیامکی برای کسایی که اژانس هواپیمایی دارن خیلی خوب عمل کرده خوده من به لطف کارم همیشه در سفرو جابه جایی بین شهرها و کشور ها هستم چندین بار با پیامکای تبلیغاتی که اژانس های هواپیمایی مختلف برام ارسال کردن ازشون بلیط تهیه کردمو سفرکردم و خداروشکر راضی هم بودم.

 • Gravatar Icon

  سهیلا سببی

  07 دی 1399، 21:37

  اصلا یکی از دلایل اینکه من از شما پنل تهیه کردم این هستش که به محض اینکه بلیط تهیه کردم از هواپیمایی ماهان پیامکش برام اومد .

 • Gravatar Icon

  kosha pormand

  28 آذر 1399، 23:28

  خیلی عالی پیشنهاد شما برای افرادی که پیامک های تبلیغاتی خودشون رو مسدود کردن چی هست قطعا خیلی مهمه اگر پرواز کنسل بشه یا تاخیر داشته باشه بهشون اطلاع رسانی بشه و به دست همه ی افراد برسه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 آذر 1399، 08:22

   دوست عزیز بهتره از خط خدماتی استفاده کنین برای مواردی که مربوط به اطلاع‌رسانی میشه

 • Gravatar Icon

  علی عبادپور

  25 آذر 1399، 11:04

  سلام وقتتون بخیر. میشه برای مشتریانی که پروازشون تاخیر داره، پیامک هارو با مشخصات بلیت خودشون فرستاد؟ یعنی براشون بره که مثلا :
  نام خانوادگی عزیز
  ضمن عرض پوزش، بلیت شما به مقصد … که برای تاریخ … و ساعت … بوده است، به علت جو نامناسب هوایی/ نقص فنی/ و غیره به مدت … ساعت تاخیر خواهد شد.
  ✈✈ آژانس مسافرتی عبادپور ✈✈
  اینستاگرام ما را جهت تخفیفات لحظه‌ای دنبال کنید. ✈✈
  لینک

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 آذر 1399، 08:47

   سلام، بله پنل این امکانو داره تا بتونین به صورت شخصی و با نام مسافر براشون پیامک بفرستید

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید