ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

Engagements Icon
21


تا حالا چقدر به پیام‌هایی که برایتان ارسال شده است، توجه کردید؟

رفع خط و خش، احیای رنگ در حرفه‌ای ترین کلینیک خودرو تهران

ارسال پیام‌های تبلیغاتی هم هزینه مناسبی دارد و هم کاربردی است و خیلی سریع به گوش مشتری می‌رسد.

میدونی سالم‌ترین روش سرگرمی و آموزش بچه‌ها تو این شرایط چیه (دسترسی به دنیای فیلم وسریال با کیفیت) مشاوره رایگان ارسال عدد 2

این پیام‌ها اگر با جذابیت نوشته شوند و چیزی که مخاطب می‌خواهد را در اختیارش قرار دهند، نتیجۀ خوبی در افزایش فروش و درآمد دارند و به برندسازی هم منجر می‌شود. الان دیگر فرستادن اس ام اس تبلیغاتی برای مشتری به اندازه استفاده از شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات در وبسایت‌های مختلف تاثیرگذار است! برای همین ما امروز می‌خواهیم شما را با ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل بیشتر آشنا کنیم تا اگر می‌خواهید پنل داشته باشید، نگران کارکردن با سامانه نباشید!

ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

پنل پیامکی چیست؟

پنل ارسال پیام کوتاه، نرم‌افزاری آنلاین و تحت‌وب است که برای ارسال پیامک به صورت انبوه استفاده می‌شود. بازاریابی پیامکی قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای نسبت به دیگر روش‌های تبلیغاتی دارد و البته کارکردن با آن بسیار راحت است.

برای استفاده از پنل علاوه‌بر لپتاپ یا کامپیوتر، باید به اینترنت هم دسترسی داشته باشید. اما شاید بپرسید که اگر بدون اینترنت یا لپ‌تاپ بخواهیم  برای مخاطب پیامک بفرستیم، چه راهی داریم؟

ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

راه‌حل ما برای این شرایط یعنی دسترسی نداشتن به کامپیوتر یا لپ‌تاپ، سرعت بسیار پایین یا قطع بودن اینترنت، ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل است. برای همین می‌خواهیم استفاده از این ابزار را بر اساس سامانه ملی پیامک به طور کامل توضیح دهیم. برای شروع کار اول باید به صفحه اصلی ملی پیامک بروید و در گوشه سمت چپ روی ورود کلیک کنید.

ورود به سایت

برای استفاده از ابزار ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل، وارد پنل ملی پیامک ‌شوید و در قسمت ابزار ویژه روی ارسال از موبایل کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز شده، روی درج پیامک از موبایل جدید بزنید تا پنجرۀ زیر باز شود. البته یادتان باشد که از قبل باید حتماً گروهی از مخاطبین را در قسمت دفترچه تلفن پنل وارد کنید تا بتوانید بدون اینترنت و ورود به سامانه برایشان پیامک بفرستید!

ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

 

بازاریابی پیامکی: بایدها و نبایدهاحتما بخوانید: بازاریابی پیامکی: بایدها و نبایدها

ارسال پیامک انبوه با ابزار ارسال از موبایل

مطابق عکس بالا در قسمت عنوان نامی برای پیامک‌های ارسالی انتخاب کنید. این عنوان در متن پیام درج نمی‌شود و فقط برای دسته‌بندی اس ام اس‌های ارسالی در پنل خودتان است. حالا در قسمت فرستنده، شمارۀ سامانه‌ای را که می‌خواهید با آن پیام ارسال شود را را وارد کنید، در قسمت گیرنده هم شماره سامانه‌ای که می‌خواهید از گوشی برایش پیام بفرستید را باید بنویسید.

مزایای ارسال پیامک انبوه از طریق موبایلحالا باید برای سیستم کلیدواژه تعریف کنید تا پنل با دریافت این کلید، به صورت خودکار پیام‌های موردنظرتان را ارسال کند. بعد از تعریف این کلیدواژه، به قسمت شماره‌های آشنا می‌رسیم. در قسمت شماره‌های آشنا باید دو یا سه شماره از کسانی را وارد کنید که می توانند پیام موردنظر را برای مخاطبان بفرستد.

حالا که با کارکرد این ابزار آشنا شدید، یک دور ارسال تست را امتحان کنید و با این فرمت @sms@متن پیامک@کلیدواژه پیام تست را ارسال کنید تا از صحت و سرعت آن مطمئن شوید.

بیایید به زبان ساده‌تر بگویم. مثلاً صاحب پنل می‌خواهد آخرهفته‌ها برای مشتریان وفادار کد تخفیف بفرستد ولی به پنل دسترسی ندارد. او می‌تواند شماره خودش را همراه با شماره دو نفر از همکارانش به عنوان شمارۀ آشنا وارد کند تا هر کدام به عنوان شماره‌های آشنای پنل بتوانند با کد دستوری مشخص شده از قبل برای مخاطبان دفترچه تلفن پنل پیامک تخفیف را با فرمت @sms@کدتخفیف shop برای خرید آخر هفته@123 بفرستند. کلیدواژه این پیام 123 است و کدتخفیف هم کلمه shop است.

یادتان باشد که برای استفاده از این پنل باید حتما شماره‌های مخاطبانتان را در دفترچه تلفن وارد کنید، تا بتوانید با این روش پیامک ارسال کنید.

مزایای ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

اما شاید بپرسید که مزایای استفاده از این ابزار ارسال پیام چیست و اصلاً چرا باید به‌جای استفاده از پنل، با این روش پیامک فرستاد؟ برای همین می‌خواهیم درمورد مهم‌ترین مزایای ابزار ارسال اس ام اس با موبایل صحبت کنیم.

دسترسی به پنل بدون کامپیوتر و لپ‌تاپ

ممکن است شما به عنوان صاحب یک کسب‌وکار در سفر یا در موقعیتی باشید که لبتاب و تبلت همراهتان نباشد ولی بخواهید برای مخاطب و مشتریان پیامک ارسال کنید. در این شرایط راحت‌ترین کار این است که با گوشی موبایل پیام موردنظر را برای سامانه ارسال کنید، تا به صورت خودکار برای مشتریان فرستاده شود.

ارسال اس ام اس بدون اینترنت وای فای

مزایای ارسال پیامک انبوه از طریق موبایلگاهی ممکن است اصلاً به اینترنت دسترسی نداشته باشید و بخواهید برای مخاطب پیامک بفرستید. گاهی هم به دلیل ترافیک بالا اصلا سرعت اینترنت مناسب نباشد. در چنین شرایطی اصلاً به سراغ پنل نروید و خودتان را با سرعت پایین اینترنت معطل نکنید. بلکه با کد دستوری که خودتان برای سیستم تعریف کردید، از طریق سامانه اختصاصی برای دفترچه تلفن مخاطبان پنلتان اس ام اس انبوه بفرستید.

دسترسی چندین کاربر

پنل پیامکی برای مدیریت تبلیغات پیامکی هر کسب‌وکاری، رمز عبور و نام کاربری مشخصی دارد که فقط باید صاحب سامانه به آن دسترسی داشته باشید. اما مزیت ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل این است که می‌توانید دو شماره دیگر هم به عنوان شماره آشنا برای سامانه تعریف کنید تا آن‌ها هم بتوانند از این طریق برای مخاطبان پیامک بفرستند.

 ارسال انبوه از موبایل، لازمۀ تبلیغات پیامکی

اگر نگران اتصال به اینترنت یا دسترسی همیشگی به لبتاب و تبلت برای کار با پنل هستید، نگران نباشید! این جمله یکی از تبلیغاتی‌ترین شعارهای بازاریابی است، اما واقعیت هم دارد. سامانه ملی پیامک شرایط و ابزارهایی را طراحی کرده است تا بتوانید هرجور که می‌شود به پنل دسترسی داشته باشید و پیامک انبوه بفرستید. یادتان باشد اگر می‌خواهید ابزار ارسال از موبایل پنل شما فعال شود، باید حتماً از قبل برای سیستم کلیدواژه و شماره آشنا تعریف کنید، خط فرستنده تعیین کنید و شمارۀ سامانه گیرنده را هم برای ارسال از موبایل شخصی‌ است، همراه داشته باشید.

نتیجه پیامک انبوه از طریق موبایلسامانه ملی پیامک یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده پنل‌های اس ام اسی با تعرفه و قیمت مناسب است و با بیش از ده سال سابقه در این زمینه با بزرگ‌ترین برندها و شرکت‌های ایرانی کار کرده است. اگر می‌خواهید در میان انواع روش‌های تبلیغاتی، بازاریابی پیامکی را هم امتحان کنید، روی ملی پیامک حساب ویژه باز کنید.

ما سامانه ارسال اس ام اس کاملی را برایتان طراحی کردیم تا شما با خیال راحت حتی بدون دسترسی به اینترنت یا لبتاب از پنل برای ارسال انبوه پیام کوتاه استفاده کنید. در صورتی هم که پنل دارید و برای ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل نیاز به مشاوره بیشتر دارید، برایمان بنویسید یا با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید تا به تمام سوال های شما پاسخ دهیم.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

  • Gravatar Icon

    azim abed

    05 دی 1399، 08:24

    عالیه واقعا

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید