برای کسب‌وکاری که شروع کردید، نیاز به ارسال اس ام اس و شروع تبلیغات دارید! یا شاید هم می‌خواهید برای فروشگاهتان تبلیغ کنید و نیاز به بازاریابی تنها در بین گروه خاصی از جامعه را دارید و به شما ارسال اس ام اس یا همان بازاریابی پیامکی پیشنهاد شده است.

اصلاً به این فکر نکنید که با گوشی موبایل بتوانید این همه پیام برای مخاطبان ارسال کنید و یا با موتورهای جست‌وجو به دنبال شمارۀ کاربران و مشتریان باشید. شما برای چنین تبلیغاتی نیاز به پنل پیامک یا پنل اس ام اس مخابرات دارید تا بتوانید به بانک شماره‌های مختلف پیامک بفرستید و کارتان را معرفی کنید.

حالا شاید این سوال برای شما پیش آمده که این پنل پیامکی چیست و استفاده از آن چه مزایایی دارد؟ برای پاسخ این سوال با ما همراه باشید!

پنل اس ام اس مخابرات

پنل اس ام اس مخابرات چیست؟

پنل اس ام اس مخابرات یا همان سامانه ارسال پیامک در اصل نرم‌افزاری تحت وب است که با لپ‌تاپ، کامپیوتر و موبایل به راحتی می‌توانید به آن وصل شوید و پیام‌های موردنظرتان را برای شماره‌های مختلف همراه اول و ایرانسل ارسال کنید. اما حالا پنل اس ام اس مخابرات واژه‌ای است که این روزها خیلی جست‌وجو می‌شود. علت چیست؟

بسیاری از کاربران زمان انتخاب سامانه با پنل پیامکی مخابرات آشنا می‌شوند و با این فکر که اپراتور این سامانه مخابرات است، دست به اشتباه غلطی می‌زنند و می‌خواهند حتماً پنل اس ام اس مخابرات بخرند. یادتان باشد که مخابرات، همراه اول و ایرانسل خدمات ارسال اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی ندارند و متاسفانه شرکت‌های بسیاری برای کلاهبرداری از این نام سواستفاده می‌کنند.

سامانه‌های ارسال اس ام اس و پیامک توسط شرکت‌های نماینده مثل ملی پیامک ارائه می‌شود و تنها با ارائه مدارک لازم هویتی امکان‌پذیر است. پس اگر جایی ادعایی مبنی بر ارسال اس ام اس پنل مخابرات را دیدید، حتماً نسبت به صحت آن شک داشته باشید زیرا این خدمات تنها توسط شرکت‌های نماینده ارائه می‌شود.

مزایای پنل پیامکی

حالا این پنل اس ام اس مخابرات چه مزایا و ویژگی‌های مثبتی دارد و چگونه می‌تواند در مدیریت کسب‌وکار به ما کمک کند؟

ویژگی‌های مثبت و کاربردی پنل‌های پیامکی کم نیست و شما به عنوان صاحب کسب‌وکار می‌توانید هر پیام تبلیغاتی و خدماتی که می‌خواهید مانند معرفی فروشگاه، کد تخفیف و یا قرعه‌کشی را به صورت انبوه و یا مثلاً با فیلترهای مخصوص مشاغل خاص، سن یا جنس برای مخاطبان ارسال کنید. ما نیز در ادامه می‌خواهیم به سه کاربرد مهم  پنل اشاره کنیم که می‌تواند حسابی به کسب‌و‌کارتان رونق دهد.

مزایای پنل پیامکی

پیامپ، ارسال پیامک منطقه‌ای

پیامپ یا ارسال پیامک منطقه‌ای را باید یکی از کاربردی‌ترین مزایای پنل اس ام اس مخابرات دانست. در نظر بگیرید که کسب‌وکاری به تازگی راه‌اندازی شده و بیش از هر چیزی نیاز به مشتری دارد. برای چنین شرایطی ابزار پیامپ یا ارسال منطقه‌ای به شما کمک می‌کند تا بتوانید به مناطق اطراف و یا هر منطقۀ دیگری که مدنظر دارید، شروع کارتان را خبر دهید.

مثلاً اگر به تازگی فروشگاه فروش عطر، ادکلن و اکسسوری راه‌اندازی کردید، بهتر است به نواحی اطراف حضورتان را خبر دهید و مشتری جذب کنید. برای ماه‌های بعد هم بهتر است به تدریج برای مناطق دیگری که به شما نزدیک هستند، پیامک تبلیغاتی معرفی فروشگاه را ارسال کنید تا کم‌کم مشتری‌هایتان بیشتر شود.

خبرنامه پیامکی

یکی دیگر از مزایای کاربردی پنل اس ام اس مخابرات برای بسیاری از کسب‌وکارها خبرنامه پیامکی است. اگر می‌خواهید خبرنامه داشته باشید یا مشتاق هستید از همین طریق با مشتریان خود ارتباط بهتری داشته باشید، باید شمارۀ خط اختصاصی پنل را به آن‌ها بدهید تا عددی مشخص مثل 1 یا 2 را ارسال کنند. با ارسال این عدد، مخاطبان به صورت خودکار و البته تمایل شخصی در خبرنامه عضو می‌شوند. حالا شما با دسترسی به شماره اعضا می‌توانید اخبار جدید برند، تخفیف‌ها، شروع جشنواره و قرعه‌کشی را به آن‌ها اطلاع دهید.

خبرنامه پیامکی پنل اس ام اس مخابرات

گزارش‌گیری

شما بعد از استفادۀ ابزارها و ماژول‌های ارسال پیامک، نیاز به گزارش دقیق پیام‌های ارسال شده و پاسخ مخاطب دارید تا بتوانید از این تحلیل برای ارسال پیامک‌های بعدی استفاده کنید.

پنل اس ام اس مخابرات چنین امکانی را فراهم کرده است و دقیقاً به شما می‌گوید چه تعداد پیامک ارسال شده است، چه تعداد از خط‌ها اس ام اس‌های تبلیغاتی خود را بستند و پیام شما را دریافت نکردند، همچنین پاسخ مخاطبان نیز در همین گزارش در اختیارتان قرار می‌گیرد.

همانطور که پیشتر هم گفتیم، پنل مزایایی متعددی دارد که ما تنها به چند مورد مهم آن اشاره می‌کنیم. اما شاید این سوال برایتان پیش آمده که با این همه مزیت و ویژگی مثبت چگونه می‌توان یک پنل خوب خرید! در ادامه پاسخ این سوال را پیدا می‌کنید.

ویژگی‌های مهم پنل  اس ام اس

برای خرید پنل اس ام اس مخابرات باید به چه ویژگی‌هایی دقت کنیم یا اصلاً به زبان ساده یک پنل خوب چه معیارهایی دارد تا با کمک آن بتوانیم بهترین سامانه اس ام اس را برای بازاریابی پیامکی بخریم؟

پشتیبانی فنی از هر چیزی مهم‌تر است!

پشتیبانی فنی پنل اس ام اس مخابراتوقتی می‌خواهید خرید کنید، بیشتر به چه چیزهایی دقت می‌کنید؟ قیمت خوب یا پشتیبانی؟

درست است، قیمت معیاری تاثیرگذار در خرید است، اما فاکتور تعیین‌کننده برای هر خرید توجه به مشتری و پشتیبانی فنی است. خرید پنل پیامکی هم از این قاعده مستثنی نیست و شما پیش از خرید پنل باید خیالتان بابت یک پشتیبانی قوی جمع باشد.

پشتیبانی پنل اس ام اس مخابرات باید نحوۀ کار با پنل را به خوبی برایتان توضیح دهد، در طول هفته و حتی تعطیلات پاسخگوی شما باشد و در صورت پیشامد هر مشکلی حتما به آن رسیدگی کند.

دسترسی به بانک شماره‌های جامع و به‌روز

دسترسی به بانک شماره‌های جامع و به‌روز را باید دیگر معیار انتخاب یک پنل خوب دانست. به این فکر کنید چه فایده‌ای دارد که شما پنل بخرید ولی بانکی از شماره به شما بدهد که بسیاری از آن‌ها خاموش و یا غیرفعال باشد.

پس برای بازاریابی پیامکی، پنل شما باید به بانک شماره‌های جامع و به روز دسترسی داشته باشد تا بتوانید هر پیامی مانند کد تخفیف، معرفی محصولات جدید یا قرعه‌کشی را برای طیف وسیعی از مشتریان پیامک کنید.

ملی پیامک، نماینده ارائۀ پنل اس ام اس مخابرات

نتیجه پنل اس ام اس مخابراتپنل اس ام اس مخابرات که در اصل همان پنل پیامکی برای ارسال اس ام اس‌های تبلیغاتی و خدماتی است، می‌تواند به صورت منطقه‌ای و با دسترسی به طیف وسیعی از شماره‌ها برای کسب‌وکارتان تبلیغ کند. حالا وقتی این ارسال پیام همراه با ارائه گزارش دقیق و قیمت مناسب باشد، دیگر جای هیچ شک و شبهه‌ای برای انتخاب روش بازاریابی دیگری نمی‌ماند.

در صورتی که برای خرید پنل مصمم هستید، بهتر است این را بدانید که نه تنها مخابرات، بلکه شرکت‌های ایرانسل و همراه اول هیچگونه خدمات ارائه پنل ندارند و سامانه‌های ارسال اس ام اس باید از شرکت‌های نماینده خریداری شود.

شرکت ملی پیامک یکی از نمایندگان معتبر برای ارائۀ پنل‌های اس ام اسی است. این سامانه با پشتیبانی در طول هفته و در تعطیلات همراه با تمامی ابزارهای کاربردی، قیمت مناسب و دسترسی کامل به بانک شماره‌های ایرانسل و همراه اول شما را در مسیر رشد کسب و کارتان کمک می‌کند.

استفاده از پنل اس ام اس مخابرات برای کسب‌وکارها
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید