30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
پنل اس ام اس مخابرات چیست؟ + هزینه پیامک تبلیغاتی مخابرات

پنل اس ام اس مخابرات چیست؟ + هزینه پیامک تبلیغاتی مخابرات

171

اگر به تازگی کسب‌وکار جدیدی راه‌اندازی کرده‌اید و یا حتی چندین سال است که در این حوزه فعالیت می‌کنید، قطعا نیاز به تبلیغات دارید. یا شاید هم می‌خواهید برای فروشگاه‌تان تبلیغ کنید و نیاز دارید برای مشتری‌های خود اس ام اس بفرستید. اصلا به این فکر نکنید که با گوشی موبایل بتوانید این همه پیام برای مخاطبان ارسال کنید و یا با موتورهای جست‌وجو به دنبال شماره کاربران و مشتریان باشید. شما برای چنین تبلیغاتی به پنل اس ام اس مخابرات نیاز دارید.

حالا شاید این سوال برای شما پیش آمده که این پنل پیامکی چیست و استفاده از آن چه مزایایی دارد؟ چطور می‌توانیم از مخابرات پنل پیامکی بخریم؟ برای پاسخ این سوال‌ها با ما همراه باشید.

سامانه پیامک مخابرات چیست؟

توضیح درباره پنل اس ام اس مخابرات برای کسب و کار هاپنل اس ام اس در اصل نرم‌افزاری تحت وب است که با لپ‌تاپ، کامپیوتر و موبایل به راحتی می‌توانید به آن وصل شوید و پیام‌های موردنظرتان را برای شماره‌های مختلف ارسال کنید. سامانه پیامکی مخابرات این روزها مورد توجه بسیاری از کسب‌وکارهاست. به نظر شما علت آن چیست؟

بسیاری از کاربران زمان خرید یک پنل اس ام اس ، با سامانه پیامکی مخابرات آشنا می‌شوند و با این فکر که اپراتور این سامانه مخابرات است، فکر می‌کنند خرید پنل اس ام اس از مخابرات صورت می‌گیرد. اما در اصل سامانه پیامکی مخابرات، توسط شرکت‌های نماینده ارائه می‌شود و تنها با ارائه مدارک لازم هویتی خرید این سامانه‌ها امکان‌پذیر است. پس برای داشتن یک پنل ارسال پیامک، باید به ارائه‌دهندگان این سرویس‌ها مراجعه کنید. پنل اس ام اس مخابرات نه تنها راهی سریع و آسان است، بلکه به راحتی و بدون نیاز به اینترنت ارتباط شما همچنان با مشتری حفظ خواهد شد. کافی است یک بار امتحان کنید تا به قدرت جذب مشتری از روش بازاریابی پنل پیامکی مخابرات، پی ببرید.

مزایای پنل اس ام اس مخابرات

پنل اس ام اس مخابرات مزایای مختلفی دارد که در مدیریت و فروش سازمانی به شما کمک می‌کند. شما روزانه چند پیامک تبلیغاتی و خدماتی دریافت می‌کنید؟ احتمالا جواب شما «زیاد، خیلی زیاد» است. همین موضوع نشان دهنده این است که پنل پیامک تبلیغاتی مخابرات هنوز به میزانی محبوبیت دارد که افراد و سازمان‌های زیادی از آن برای بازاریابی پیامکی خود بهره می‌برند. برای آشنایی با برخی از این ویژگی‌ها، ادامه مطلب ما را مطالعه کنید.

استفاده از پنل پیامکی مخابرات برای ارسال پیامک منطقه ای

خب شاید شما فقط بخواهید برای یک منطقه خاص پیامک بفرستید. چاره چیست؟ چطور باید شماره موبایل‌های آن منطقه را پیدا کرد و فقط برای آن‌ها اس ام اس فرستاد؟ این کار به راحتی هر چه تمام‌تر انجام شدنی است و روش آن، خرید سامانه پیامکی مخابرات است.

بعد از خرید پنل پیامکی مخابرات، دسترسی‌های زیادی برای ارسال انواع پیامک برای شما فراهم خواهد شد و شما بسته به نیاز خود می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. برای ارسال پیامک به یک منطقه خاص قابلیت ارسال ارسال پیامک از روی نقشه یا پیامک منطقه ای در دسترس شماست. در نظر بگیرید کسب‌وکاری که به تازگی راه‌اندازی شده، بیش از هر چیزی نیاز به مشتری دارد. برای چنین شرایطی ابزار پیامپ یا ارسال منطقه‌ای به شما کمک می‌کند تا بتوانید به مناطق اطراف و یا هر منطقه دیگری که مدنظر دارید، شروع کارتان را خبر دهید.

کسی که تبلیغات پیامکی مخابرات را دریافت کرده و برای خرید به فروشگاه رفته است و با مسئول آن صحبت می کندمثلا اگر به تازگی فروشگاهی راه‌اندازی کردید، بهتر است به نواحی اطراف حضورتان را خبر دهید و مشتری جذب کنید. برای ماه‌های بعد هم بهتر است به تدریج برای مناطق دیگری که به شما نزدیک هستند، پیامک تبلیغاتی معرفی فروشگاه را ارسال کنید تا کم‌کم مشتری‌هایتان بیشتر شود.

ایجاد خبرنامه پیامکی در پنل اس ام اس انبوه مخابرات

تصویر خبرنامه پیامکییکی دیگر از مزایای اصلی خرید پنل پیامکی از مخابرات برای بیشتر کسب‌وکارها فعال کردن خبرنامه پیامکی است. اگر می‌خواهید خبرنامه داشته باشید یا مشتاق هستید از همین طریق با مشتریان خود ارتباط بهتری داشته باشید، باید شماره خط اختصاصی پنل را به آن‌ها بدهید تا عددی مشخص مثل 1 یا 2 را ارسال کنند. با ارسال این عدد، مخاطبان به صورت خودکار و البته با تمایل شخصی در خبرنامه عضو می‌شوند. حالا شما با دسترسی به شماره اعضا می‌توانید اخبار جدید برند خود، تخفیف‌ها، شروع جشنواره و قرعه‌کشی را به کمک ارسال پیامک انبوه به آن‌ها اطلاع دهید.

گزارش‌گیری در پنل اس ام اس

حالا فرض کنید شما اس ام اس های خود را فرستادید. از کجا باید ببینید چه وضعیتی دارند و عاقبت به خیر شدند یا نه؟ این که کاری ندارد. بهترین پنل پیامکی مخابرات کاری می‌کند تا تمامی گزارش‌های خود را در عرض چند ثانیه در دست داشته باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از مخابرات این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا دقیقا بفهمید چه تعداد پیامک ارسال شده است، چه تعداد از افراد، اس ام اس‌های تبلیغاتی خود را بستند و پیامک شما را دریافت نکردند، همچنین پاسخ مخاطبان نیز در همین گزارش در اختیارتان قرار می‌گیرد. چه چیزی بهتر از سامانه پیامکی مخابرات، سراغ دارید؟!

ویژگی‌های مهم پنل پیامک مخابرات

برای خرید پنل اس ام اس مخابرات باید به چه ویژگی‌هایی دقت کنیم؟ یا به زبان ساده، یک پنل خوب چه معیارهایی دارد تا با کمک آن بتوانیم بهترین سامانه اس ام اس را برای بازاریابی پیامکی خود تهیه کنیم؟

دسترسی به بانک شماره‌های جامع و به‌روز پنل اس ام اس

دسترسی به بانک شماره‌های جامع و به‌روز را باید دیگر ویژگی مهم یک پنل خوب در نظر بگیرید. خرید پنل پیامکی از مخابرات گرچه بسیار مهم است اما باید به ویژگی‌های دیگر پنل نیز توجه کنید. ممکن است شما یک پنل پیامکی بخرید که دسترسی ارسال پیامک به شماره‌های زیادی را برای شما فراهم کند. اما این شماره موبایل‌ها قدیمی باشند و مدت زمان زیادی از جمع‌آوری آن‌ها گذشته باشد. طبیعی است ارسال اس ام اس به این شماره موبایل‌ها فایده‌ای ندارد. زیرا ممکن است بخش زیادی از آن‌ها خاموش باشند و یا از دسترس خارج شده باشند و دیگر مورد استفاده قرار نگیرند. پس در خرید پنل، حتما به‌روز بودن شماره موبایل‌ها را در نظر بگیرید. چون شما نیاز دارید تا به شماره‌های جدید پیامک بفرستید و با آن‌ها ارتباط بگیرید.

پشتیبانی فنی در پنل پیامکی مخابرات

فردی که در حال ارائه پیشتیبانی در زمینه پنل پیامکی مخابرات است.وقتی می‌خواهید خرید کنید، بیشتر به چه چیزهایی دقت می‌کنید؟ از نظر شما قیمت خوب مهم‌تر است یا پشتیبانی؟!

همه ما خوب می‌دانیم که قیمت، معیار تاثیرگذاری در خرید است، اما فاکتور تعیین‌کننده دیگری که حائز اهمیت است، توجه به مشتری و پشتیبانی فنی است. سامانه پیامکی مخابرات هم از این قاعده پیروی می‌کند و شما پیش از خرید پنل اس ام اس شرکت مخابرات باید خیالتان بابت یک پشتیبانی قوی جمع باشد.

پشتیبانی پنل اس ام اس مخابرات باید بتواند نحوه کار با آن را به خوبی برایتان توضیح دهد، در طول هفته و حتی تعطیلات پاسخگوی شما باشد و در صورت پیشامد هر مشکلی حتما به آن رسیدگی کند. ما در ملی پیامک، آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های شما عزیزان هستیم.

ارسال پیامک کد فعالسازی؛ چگونه کد OTP پیامکی ارسال کنیم؟حتما بخوانید: ارسال پیامک کد فعالسازی؛ چگونه کد OTP پیامکی ارسال کنیم؟

ملی پیامک، ارائه دهنده سامانه اس ام اس مخابرات

پنل اس ام اس مخابرات یا همان پنل پیامکی به شما کمک می‌کند تا سریع‌ترین زمان ممکن و با کم‌ترین هزینه به مشتری‌های خود وصل شوید و پیشنهادهای ویژه خود را برای آن‌ها ارسال کنید.

توجه: کسب‌وکاری خوب و بهتر عمل می‌کند که بتواند با مشتریانش ارتباطی دائمی، موثر، مستقیم و آسانی داشته باشد و در عین حال بتواند «متن پیامک تبلیغاتی» جذاب و تاثیرگذاری بنویسد.

حالا که قصد خرید پنل اس ام اس مخابرات را دارید، توصیه ما این است که حتما به وبسایت ملی پیامک سر بزنید و انواع پنل‌های پیامکی را مشاهده کنید. پنل‌های ما متناسب با نیاز کسب‌وکارهای مختلف طراحی شده‌اند. اگر هنوز مطمئن نیستید کدام یک از آن‌ها برای شما مناسب‌تر است، همین حالا تلفن را بردارید با شماره  02163404 تماس بگیرید و یا از بخش پشتیبانی، تیکت ارسال کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. امیدواریم یک پیامک خوب، پل ارتباطی خوبی بین شما و مشتری‌هایتان باشد.

سوالات متداول

سامانه پیامکی مخابرات چیست؟

سامانه یا پنل پیامکی مخابرات، یک نرم افزار آنلاین برای مدیریت پیامک‌های انبوه است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای کسب‌وکار خود تبلیغات پیامکی انجام دهید و با مشتری‌های خود بدون نیاز به اینترنت ارتباط بگیرید.

از کجا باید سامانه پیامکی مخابرات را تهیه کرد؟

درست است که اپراتور این سامانه خود سازمان مخابرات است، ولی شما نمی‌توانید آن را از مخابرات تهیه کنید. برای دریافت این پنل و شروع بازاریابی پیامکی خود، باید به ارائه دهنگان پنل مراجعه کنید. ملی پیامک یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سامانه‌های پیامکی است.

با پنل پیامکی مخابرات می‌توان چه کارهایی انجام داد؟

اگر قرار باشد بازاریابی پیامکی داشته باشید، پنل پیامکی مورد نیاز شماست. با کمک این پنل می‌توانید به بانک شماره‌های به‌روز دسترسی داشته باشید، برای مناطق مورد نظر خود پیامک بفرستید، به مناسبت‌های مختلف با مخاطبان خود ارتباط بگیرید و پیامک‌های زماندار و سر رسید ارسال کنید. البته قابلیت‌های این پنل بسیار زیاد است و متناسب با نیاز هر کسب‌وکار می‌توان از آن بهره برد.
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
103دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • ارش

  26 دی 1401، 13:33

  با سلام حالا کسی کسی و کار نداره چطوری میتونه درامد کسب کنه از این پنل

  • زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:51

   سلام دوست عزیز،
   اگر از خودتون کسب‌وکار ندارید میتونید یک پنل نمایندگی خریداری کنید و به افراد یکه نیاز به پنل دارند، پیامک و پنل پیامکی بفرستید. درست مثل کاری که ملی پیامک داره انجام میده.

 • احمد میرخانی

  30 شهریور 1400، 18:58

  من لوازم استوک مثل کاپیوتر، پرینتر و مانیتور خرید و فروش میکنم و قص دارم ارسال پیامک به گیم نت ها و کافی نت ها پیام بفرستم برای خرید و فروش آیا شما همچین بانک شماره ایی دارید توی سامانه

  • سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:12

   سلام وقت شما به خیر
   بله میتونید به کمک ماژول منطقه هدفمند، به بانک شماره هایی مد نظرتون هست پیامک ارسال کنید.

 • رفسنجانی

  30 شهریور 1400، 15:00

  یه سوال دارم از شما
  الان همه پیامک تبلیغاتی هارو لغو کردن
  راه حل ارسال به این شماره ها چی هستش؟

  • سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:25

   سلام وقت شما به خیر
   برای این کار باید از خطوط خدماتی و یا وبسرویس خدماتی استفاده کنید.

 • امیر کاظمی

  26 شهریور 1400، 15:41

  درود بر شما من میخوام ارسال پیامک تبلیغاتی انجام بدم ولی نمیدونم متنشو چطوری بنویسم که جالب باشه و بازدهی داشته برای من
  و از طرفی ما افر ویژه هم داریم برای پایان فصل ممنون میشم راهنمایی بکنید منو

  • زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:52

   سلام دوست عزیز،
   یه مطلب داریم درمورد نحوه نوشتن متن پیامک جذاب. لینکش رو براتون گذاشتم حتما مطالعه کنید.

 • سودابه دهرنگ

  23 شهریور 1400، 12:19

  شما بانک شماره هاتونو از چه طریقی تهیه میکنید و اخرین به روز رسانیتون برای چه تاریخی هست؟
  ممنون میشم توضیحات لازمه را ارائه دهید

  • سمیه جابری

   08 اسفند 1402، 16:40

   درود بر شما
   بله آپدیت هست شماره ها

 • عبدی

  21 شهریور 1400، 10:01

  سلام برای تبلیغات من 2تا سوال از شما داشتم
  1. پنل شما قابلیت ارسال لینک رو داره که ما آدرس سایتمون رو بزاریم توی متن و ارسال بشه؟
  2. و سوال دوم آیا پیام های به کسایی که تبیغاتشون رو بستن هم ارسال میشه؟

  • سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:34

   سلام وقت شما به خیر
   بله میتونید با کمک سرشماره های 3000، 5000، 9000 و 9999 لینک داخل متن پیامک قرار بدید.
   و برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست، میتونید از خطوط خدماتی و وبسرویس خدماتی استفاده کنید.

 • حسین عزیزی

  18 شهریور 1400، 10:42

  سلام و درود شما می تونید بفرمایید ایا شما هم ارسال به صورت اصناف مشاغل رو دارید ممنون میشم من قصد دارم برای طلا فروش ها و جواهر فروش ها پیامک ارسال کنم هدف اصلیم برای تهران هست ولی اگر کل کشور هم باشه موردی نداره

  • زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:53

   درود بر شما،
   بله ما بانک شماره کاملی از اصناف و مشاغل داریم و شما می‌تونید از شاخه طلا فروشان سراسر کشور استفاده کنید.

 • مریم گل سرخی

  16 شهریور 1400، 11:37

  درود
  واقعا این پشتیبانی که فرمودید از همه چی مهم تره
  مخصوصا برای استفاده از خدمات آنلاین
  2 ماهه از پنل های شما استفاده میکنیم و هر زمان سوال داشتیم در دسترس بودید
  ممنون

  • زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:26

   درود بر شما،
   باعث افتخاره دوست عزیز. امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

 • عاطفه بنی اسدی

  06 شهریور 1400، 09:55

  الان سوالی که برای من به وجود آمده است اینه که پنل اس ام اس مخابرات با پنلی که شما ارائه میدید چه فرقی میکنه الان پنل مخابرات بهتره یا پنل شما؟

  • زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:27

   سلام دوست عزیز،
   درواقع خود مخابرات پنل پیامکی نمی‌فروشه و این یک غلط مصطلح شده. شرکت‌هایی مثل ما می‌تونن پنل پیامکی ارائه بدن در بستر مخابرات.

 • ریحانه رادی

  05 شهریور 1400، 22:26

  سلام وقت بخیر
  من یک‌سایت دارم ک به سامانه ی شما متصل هست حالا میخوام ببینم امکانش هست از همین پنل برای تبلیغات پیامکی خودم تو شهر خودم استفاده کنم و علاوه بر اون به شماره های خودم پیامک ارسال کنم
  ممنون

  • زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:53

   سلام دوست عزیز،
   بله دقیقا میتونید با یک پنل به تمام این اهداف برسید.

 • سرداری

  04 شهریور 1400، 11:44

  سلام سوالی ازتون داشتم که شما بانک شماره هاتون آپدیت هستش ما قصد تبلیغات داریم اما هرجا ارسال کردم بازدهی خوبی نداشتم.

  • زهره تاجیک

   21 بهمن 1402، 13:10

   درود بر شما،
   بانک شماره‌های ما آپدیت هست اما اگر می‌خواید بازدهی بیشتری بگیرید حتما ارسال با دکل مخابراتی ایرانسل و پیامک زنده همراه اول رو امتحان کنید.

 • روشنایی

  03 شهریور 1400، 15:46

  درود بر شما
  میشه برای ارسال پیامک منطقه ای پنل تستی تهیه کنیم و یا از پنل های پایین تر اقدام کنیم؟

  • سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:35

   سلام وقت شما به خیر
   برای این موضوع لطفا با بخش پشتیبانی با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • نیکی راشد

  31 مرداد 1400، 15:35

  سلام بهترین زمان ارسال پیامک از نظر شما چه موقع می باشد می خوام تعداد 50هزار تا پیامک ارسال کنم و میخوام بازدهی مورد قبولی ازشون دریافت کنم چون تعداد پیامک بالا هست
  ممنون

 • زنبیلی

  31 مرداد 1400، 09:32

  من میتونم برای تبلیغات کانال تلگرام پنل پیامکی تهیه کنم؟ داخل متن پیامکم لینک تلگرام برای تبلیغات میتونم ارسال کنم؟
  ممنون

  • زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 10:06

   سلام دوست عزیز،
   بله چراکه نه؟ میتونید این کار رو انجام بدید

 • سالن زیبایی بنفشه

  30 مرداد 1400، 20:28

  من سالن ارایشی دارم حتما برام مهمه ارسال به خانوم ها داشته باشم پنل شما خریداری کردم فقط گزینه امکان ارسال سن و جنسیتش خاموشه من با همکارتون قبل خرید صحبت کردم گفتن این امکان دارید راه دیگه ای برای دسترسی به این بخش دارید؟
  اگر به این ترتیب هست خواهشمند است مراحل ارسال به جنسیت توضیح بفرمایید

  • زهره تاجیک

   21 بهمن 1402، 13:05

   درو بر شما،
   اگر می‌خواید هم تفکیک جنسیت داشته باشید و هم بازه سنی رو انتخاب کنید، باید از ارسال پیامک زنده همراه اول استفاده کنید.

 • علی صابونی

  29 مرداد 1400، 13:19

  سلام من میخام از شما پنل تهیه کنم میخواستم بدونم که نحوه کار با پنل به چه صورت هستش؟
  راهنما یا فایل اموزشی داره برا ارسال پیامک که ما ازش استفاده کنیم؟
  و اینکه ایا ارسال با سیم کارت هم شما انجام میدین؟

  • سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:41

   سلام وقت شما به خیر
   بله تمامی ماژول ها آموزش های تصویری و ویدئویی دارند
   خیر برای ارسال پیامک باید از پنل پیامکی استفاده کنید.

 • زهرا کارخانه

  26 مرداد 1400، 20:31

  سلام وقت بخیر
  من این پنل رو خریداری کردم و میتونم بگم از وقتی این پنل رو خریدم فروشم 2برابر شده
  مرسی از ملی پیامک

  • سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:36

   سلام وقت شما به خیر
   خوشحالیم اینطور بوده براتون و فروش خوبی داشتید دوست عزیز

 • تعمیرات جزیره

  01 مرداد 1400، 23:59

  من نمیگم برای تمام کسب و کار ها خوبه که پنل پیامکی داشته باشن ولی برای دیده شدن پنل پیامکی از نظر من راهکار خوبی هستش من خودم توی زمینه تعمیرات موبایل فعالیت میکنم و به پیشنهاد یکی از دوستان پنل پیامکی تهیه کردم خداروشکر کارم نمیگم خیلی عالی شده ولی حداقل روزی 2 الی 3 مشتری رو دارم و خوب شده برام از 10 تا مشتری حداقل 4 نفر پیامک منو دریافت کرده بودن

  • نیلوفر اکبریان

   02 مرداد 1400، 10:56

   خیلی خوشحالیم که تونستیم به فروش‌تون کمک کنیم. ممنون که نظرتون رُ با ما به اشتراک گذاشتین!

 • سالار ویسی

  31 تیر 1400، 09:17

  من از ماژول های زیادی استفاده کردم توی پنل شما ولی از ماژول منطقه هدفمند اونم بانک شماره اصناف جواب گرفتم و دیگه کم کم داره بانک شماره تموم میشه آیا بانکجدید اصناف هم دارید داخل سامانه؟

  • نیلوفر اکبریان

   03 مرداد 1400، 10:13

   سلام دوست عزیز؛
   بانک به روزرسانی شده برای آپدیت سال 1400 به تازگی به لیست بانک شماره‌ها اضافه شده!

 • علی کیهانی

  30 تیر 1400، 15:21

  سلام روزتون بخیر. آیا توی سامانه پیامکی شما، روشی وجود داره که یه فرمی ایجاد بشه و توی سایت قرار داده بشه که وقتی فرم رو تکمیل میکنن، وارد دفتر تلفن مشتریان بشن؟ و بعدش برای این افراد پیامک تبلیغاتی و تخفیف ارسال بشه؟ ما سایت فروشگاهی داریم. ممنون از شما

 • روحانی

  29 تیر 1400، 23:36

  این پشتیبانی فنی ای که نوشتید کی ها هستن؟
  چه ساعتی؟
  ما اگه ساعت 9 شب بخوایم پیام بدیم کسی هست کمکمون کنه؟

  • نیلوفر اکبریان

   06 مرداد 1400، 08:56

   سلام دوست عزیز، پشتیبانی سامانه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 22، پنجشنبه‌ها از ساعت 8 صبح الی 19، جمعه‌ها و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 صبح الی 17 است که همکاران فنی هم توی این ساعات فعالیت دارند، اگر به صورت تلفنی حضور نداشته باشند، از طریق تیکت پاسخگو هستند.

 • نوید نانسی

  28 تیر 1400، 17:49

  سلام مرسی بابت مقالتون
  میخواستم بدونم برای استارتاپ ها هم پنل های شما پیشنهاد میشه؟
  و تبلیغ پیامکیشون خوبه به نظر شما؟
  بهترین راهکار تبلیغ چیه به نظر شما ؟

  • سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:43

   سلام وقت شما به خیر
   بله به راحتی میتونید از بازاریابی پیامکی استفاده کنید
   ماژول هایی که تو پنل برای شما تعبیه شده، راهکارهای مختلفی برای ارسال پیامک قرار داره.

 • کاهانی

  26 تیر 1400، 19:05

  ماهم برای کسب درآمد میتونیم نمایندگی از مخابرات بگیریم؟
  یا روش دیگه ای داره برای ارائه این سرویس؟

  • نیلوفر اکبریان

   27 تیر 1400، 09:31

   دوست عزیز مخابرات پنل پیامکی ارائه نمیده، در متن مقاله هم براتون نوشتیم که پنل رُ می‌تونید از شرکت‌های ارائه‌دهندۀ پنل مثل ملی پیامک بگیرید

 • خورشیدی

  23 تیر 1400، 13:37

  من یه چیزی متوجه نشدم برای ارسال به صورت منطقه ای حتما باید خودمون کدپستی منطقه مورد نظرمونو داشته باشیم؟
  و یا اینکه خودتون به صورت تفکیک شده بانک شماره های مناطق مختلف دارید؟
  ممنون میشم ایبن مورد توضیح بدید.

  • زهره تاجیک

   21 بهمن 1402، 13:08

   درود بر شما،
   ببینید برای ارسال به کد پستی باید 3 تا 5 رقم اول منطقه رو داشته باشید. میتونید به سایت ملی پست برید و از روی نقشه این رنج کدپستی رو دربیارید.
   از طرفی ما یک سری بانک شماره تفکیک شده به شهر و استان هم داریم. ارسال از روی نقشه، ارسال با دکل مخابراتی ایرانسل و ارسال پیامک زنده همراه اول هم روش‌های دیگه ارسال منطقه ای هستن که توصیه می‌کنم امتحان کنید.

 • مومنی نژاد

  22 تیر 1400، 15:34

  سلام در خصوص گزارش گیری ارسال های منظقه ای، آیا جدا از تعداد گیرندگان خود شماره هم قابل مشاهده است یا خیر؟
  چون تا قبل از ارسال که همین تعداد رو نشون میده در قسمت ارسال شده ها و ارسال نشده ها

  • نیلوفر اکبریان

   23 تیر 1400، 08:53

   بله دوست عزیز شما در فایل گزارش به تمام شماره‌ها هم دسترسی دارید

 • بوتیک اذرخش

  21 تیر 1400، 09:22

  روزبخیر
  ما میتونیم با تهیه پنل پیامکی ارسال پیامک لحظه ای و به صورت انلاین داشته باشیم؟ مثلا هر کس که وارده محدوده ای که بوتیک ما دران منطقه قرار دارد شد ارسال پیامک خودکار صورت بگیره که از بوتیک ما دیدن بفرمایید؟
  این امکان برای شما مقدور میباشد؟

  • نیلوفر اکبریان

   22 تیر 1400، 10:38

   دوست عزیز امکان ارسال پیامک به صورت لحظه‌ای برای سامانه‌های پیامکی تعریف نشده ولی برای ارسال پیامک زنده در منطقه می‌تونید از دکل ایرانسل استفاده کنید و برای کاربران ایرانسل منطقۀ موردنظرتون ارسال داشته باشید

 • امین

  17 خرداد 1400، 00:34

  درود برشما
  چطوری میتوان برای افرادی که در منطقه خاصی هستند پیامک ارسال نمود؟مانند ورودافراد به طور موقت در منطقه یا مکان خصی.ارسال پیامک از طریق کدپستی منظورم نمی باشد.

  • نیلوفر اکبریان

   17 خرداد 1400، 08:38

   می‌تونید از پیامک استفاده کنید و اگر مشترکین شما فقط ایرانسل هستند، ارسال پیام از دکل داشته باشید
   فقط برای ارسال از دکل حتماً باید از سه روز قبل فرم درخواست پر کنید

 • گلرخ

  18 اسفند 1399، 17:59

  یه سوال داشتم
  میخواستم ببینم طی روز تا چند تا پیامک میتونیم با موبایل خودمون بفرستیم؟
  محدودیتی داره؟

  • نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 14:23

   بله دوست عزیز محدودیت داره و بین اپراتور همراه اول و ایرانسل این محدودیت متفاوته
   در صورت پیام مداوم فرستادن، علاوه‌بر هزینۀ بالا سیمکارت شما می‌سوزه

 • مهدی میرزایی

  17 اسفند 1399، 11:11

  سلام؛ من یه سایت دارم که با opencart ایجاد شده و میخوام مراحل ثبت سفارش به طور کامل برای مشتری من ارسال بشه به همین دلیل نیاز به افزونه دارم آیا باید افزونه خریداری کنم یا این که شما به من افزونه میدید؟

  • نیلوفر اکبریان

   18 اسفند 1399، 08:43

   دوست عزیز افزونه‌های مورد نظرتون رو می‌تونید از لینکی که براتون گذاشتم، دانلود کنید

 • هاله دلیری

  11 اسفند 1399، 09:40

  سلام سوالی ازتون داشتم این امکان پیامپی که گفتید به این صورت هستش که به کسانی که در اون منطقه ای که روی نقشه مشخص میکنیم همون لحظه حضور دارند ارسال انجام میدهد یا خیر از طربق کدپستی شماره ها دسته بندی شده و ارسال انجام میشه؟ و سوال دیگرم اینکه بانک شماره های ملی پیامک آخرین آپدیتش برای چه تاریخی می باشد.

  • نیلوفر اکبریان

   12 اسفند 1399، 10:30

   دوست عزیز بانک شماره‌های ملی پیامک مرتباً به‌روز میشه
   ارسال پیامپ بر اساس نقشست یعنی کسانی که تو محل حضور دارن
   ارسال بر اساس کدپستی لیست کسانی رُ بهتون میده که موقع ثبت‌نام و دریافت سیمکارت، کدپستی خونشون رُ نوشتن.

 • نیلی جدیدی

  10 اسفند 1399، 10:43

  سلام من از یه پیج اینستاگرام لوازم آرایشی بهداشتی خریدم و بعد از پرداخت خیلی خیلی دیر جواب دایرکتمو میدن ولی از همین پیج ولی از طریق سایتشون خرید و انجام دادم و مدام بهم پیام میده که محصولم در چه وضعیه و کجاست
  میخوام بگم چقدر پیامک تو اعتماد مشتری برای خریداری بعدی تاثیرگذاره
  حالا من تصمیم دارم برای کسب و کار خودم از پیامک استفاده کنم راهنمایی میکنید برای خرید
  ممنون

 • عبدی

  10 اسفند 1399، 09:35

  سلا م وقتتون بخیر ببخشید بابته بانک شماره سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
  میخواستم بدونم شما تنها بانک شماره های کلان شهرها و یا استان ها مراکز شهرا هارو دارید و یا اینکه کلا تمامی شهر وشهرستانهارو هم پوشش میدید؟
  ممنون

  • نیلوفر اکبریان

   11 اسفند 1399، 10:28

   دوست عزیز بانک شماره‌های ملی پیامک تمام استان‌ها و شهرستان‌های ایران رُ پوشش داده و کاربران هم به این بانک شماره دسترسی دارند

 • بمب ستارخان

  07 اسفند 1399، 16:06

  درود بر شما
  من سامانه رو براش شاهین شهر میخواستم .بانک شماره دارید شما برای این شهر؟
  هزینه بانک شماره تون به چه صورت هستش جون من با سایت دیگه تماس گرفتم هزینه 100 هزارتومنی از من خواستن

  • نیلوفر اکبریان

   09 اسفند 1399، 12:56

   دوست عزیز بعد از دریافت پنل به‌صورت رایگان بانک شماره‌ها در اختیارتون قرار میگیره. بانک شماره‌های شاهین شهر هم در قسمت بانک شماره‌های اصفهان قابل دسترسیه

   • بهرامی

    15 اسفند 1399، 17:16

    سلام خانم اکبریان، بانک شماره های روستاهای کشور رو هم دارین؟ چطوری می تونیم به بانک شماره های روستاییان عزیز کشور پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

    • نیلوفر اکبریان

     16 اسفند 1399، 12:38

     دوست عزیز بعد از دریافت پنل، بانک شماره‌های کلان شهرها، شهرهای کوچک و روستاها در اختیارتون قرار می‌گیره

 • مهسا

  01 اسفند 1399، 19:44

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بپرسم وقتی پنل اس ام اس رو روی یک سیستم راه اندازی میکنیم قابل انتقال به یک سیستم دیگه هست یا خیر؟

  • نیلوفر اکبریان

   02 اسفند 1399، 08:40

   دوست عزیز سیستم ارسال پیامک مثل نرم افزاره و روی هر دستگاهی با رمز عبور و نام کاربری قابل دسترسیه

 • سمیه نادری

  26 بهمن 1399، 22:39

  اینی که نوشتید مخابرات، یعنی برای مخابراته؟ نمیشه مستقیم از خود مخابرات گرفت این پنل هارو؟

  • نیلوفر اکبریان

   28 بهمن 1399، 09:35

   دوست عزیز بعضی از کاربران درباره پنل مخابرات سرچ می‌کنند و از ما می‌پرسند. مخابرات پنل ارائه نمیده و پنل مخابرات اشتباه لفظیه. سامانه توسط شرکت‌هایی مثل ملی پیامک ارائه میشه!

 • محمد اسدی

  20 بهمن 1399، 17:46

  با سلام؛ حوزه کاری من تولید رینگ لایت و لوازم تولید محتوا و عکاسی هستش من اصلا هیچ پیش زمینه ایی از پنل پیامکی ندارم من اول فکر میکردم یه وسیله فیزیکی هستش ولی طبق مقاله های قبلی که خوندم فهمیدم پنل اینترنتی هستش، شما کدوم مقالتون رو به من پیشنهاد میدید که بخونم وبهتر این موضوع رو درک کنم و دانش بیشتری برای ورود به این عرصه پیدا کنم.

  • نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 12:22

   دوست عزیز محتوای پنل اس ام اس چیست، رُ مطالعه کنید و اگر بازم سوالی داشتید برامون در قسمت نظرات بنویسید

 • سمیه جعفری

  18 بهمن 1399، 10:18

  سلام وقت بخیر من یک موسسه ی کوچکی تو زمینه ی حسابداری و کار های مالیاتی در تهران تاسیس کردم و حالا قصد دارم برای تبلیغات کارم به مدیران و صاحبان مشاغل یک پیامک ارسال کنم خواستم ببینم این مورد امکان پذیر هست و بانک شماره در اختیار بنده قرار می گیرد
  ممنون از پاسخ گویی شما

  • نیلوفر اکبریان

   18 بهمن 1399، 12:13

   بله دوست عزیز، بعد از دریافت پنل، بانک شماره به‌روز ملی پیامک با تفکیک شغل و تفکیک استان در اختیارتون قرار می‌گیره.

 • لیلا عابدی

  11 بهمن 1399، 10:27

  سلام ممنون از مقاله خوبتون
  یکی از دلایلی که من پنل ملی پیامک را انتخاب کردم پشتیبانی هستش که ملی پیامک از پشتیبانی خیلی قوی برخوردار هستش هم در زمینه خود پنل و هم در زمینه وب سرویس که هم به صورت تلفنی و هم تیکتینگ کاربران را به بهترین نحو و در کمترین زمان راهنمایی می کند.

 • شهروز

  04 بهمن 1399، 21:29

  با سلام و عرض خسته نباشید.من سوپر مارکت دارم . برای افتتاحیه هم تراکت پخش کردم و هم پیامک ارسال کردم که واقعا بازخورد خوبی برام داشت . به نظرم ماهی یک میلیون تومان برای تبلیغات بد نباشه…

 • مهران گندمی

  01 بهمن 1399، 03:39

  سلام خدمت سرکار خانم اکبریان
  مقاله رو مطالعه کردم و همیشه به بخش نظرات هم سر میزنم و اتفاقا دیدم که یک سری سوالاتی که من داشتم رو قبلا پرسیده بودن ولی یه سوال هنوز راجع به این مقاله داشتم ازتون.
  اینطور که از مقاله متوجه شدم شما نماینده مستقیم مخابرات هستید؟ درست متوجه شدم؟
  آیا برای اینکه یه سرویس مشابه ملی پیامک راه اندازی کنم، نیاز هست که به مخابرات مراجعه کنم و نماینده بشم، درسته؟ اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید. 🙏🌹

  • نیلوفر اکبریان

   01 بهمن 1399، 11:28

   نه دوست عزیز، ما شرکت ارائه دهنده پنل هستیم، پنل نرم‌افزار آنلاین و تحت وب هستش که به شما برای ارسال و مدیریت پیام‌ها کمک میکنه.
   پنل مخابرات اصطلاحی هست که باب شده و بعضی از کاربران به اشتباه فکر میکنن مخابرات پنل میده، درصورتی که مخابرات و حتی شرکت‌های همراه اول و ایرانسل پنل پیامکی ارائه نمیدن و شرکت‌هایی در این حوزه مسئول ارائه سامانه ارسال اس ام اس هستند، مثل ملی پیامک!
   حالا اگر شما بخواین میتونین نماینده ما باشید و خودتون پنل بفروشید به کاربراتون، شرایط رو در لینک نمایندگی به براتون گذاشتم مطالعه کنین و با تیم فروش 02163404 تماس بگیرین تا کارهای نمایندگی رو براتون انجام بدن

 • مینایی

  30 دی 1399، 18:36

  سلام سوالی که برام پیش اومده اینجا اینه که برای گزارش گیری خودمون میتونیم اقدام کنیم یا همیشه باید منتظر گزارش پشتیبان ها باشیم؟ اگر جواب بله است تا چقدر بعد از ارسال مهلت دریافت گزارش داریم؟
  گزارشا برام مهمه

  • نیلوفر اکبریان

   06 اسفند 1399، 10:38

   دوست عزیز بعد هر ارسال تیک گزارش رُ بزنید، فایل گزارش به‌صورت اکسل در اختیارتون قرار می‌گیره

 • غلامرضا مشهودی

  30 دی 1399، 16:46

  سلام ببخشید. دیدم نوشتید به مشاغل خاص هم میشه پیامک ارسال کرد. مثلا امکان ارسال به شماره های جراح های تهران و یا پزشکان هم وجود داره؟ و افراد عادی هم میتونن به این شماره ها دسترسی داشته باشن؟ یا شرایط خاصی داره؟

  • نیلوفر اکبریان

   13 اسفند 1399، 08:58

   بله دوست عزیز پنل ملی پیامک شرایط ارسال پیامک به بانک اصناف و مشاغل داره و شما می‌تونید برالی جراح‌های تهران یا هر شهر دیگه پیام بفرستید
   استفاده از بانک شماره‌های پنل هم شرایط خاصی نداره، هر موقع پنل دریافت کنید، در اختیارتون قرار می‌گیره

 • مهراذر

  30 دی 1399، 12:50

  ییخشید من متوجه نشدم شما همان پنل مخابرات هستید و یا پنل ملی پیامک هستید یا زیرمجموعه مخابرات هستید بابته بانک شماره ها میپرسم میخوام بدونم بانک شماره ها شماره هایی که تیم شما جمع اوری کرده اند یا اینکه بانک شماره ها از سمت مخابرات گرداوری شده است و دراختیار شما گذاشته شده؟

  • نیلوفر اکبریان

   30 دی 1399، 15:03

   دوست عزیز مخابرات پنل پیامکی ارائه نمیده، این شرکت‌های سامانه‌های اس ام اسی هستند که پنل رو در اختیار کاربران قرار میدن و بانک شماره‌ها هم از طرف اپراتور در اختیار پنل قرار می‌گیره

 • صادق نوری

  30 دی 1399، 10:28

  سلام و روز و‌شبتون به خیر و شادی باشه
  من مقاله ها و توضیحات پنل رو مطالعه کردم اما متوجه نشدم که کدوم پنل و کدوم تعرفه مناسب بنده هست من یک هایپر مارکت دارم در محدوده ی سهروردی و تازه تاسیس هست می خوام بدونم کدوم پنل مناسبت تر برام. که مرقون به صرفه هم باشه

  • نیلوفر اکبریان

   17 فروردین 1400، 15:23

   دوست عزیز پنل تجاری کامل‌ترین پنله که نسبت به بقیۀ پنل‌ها تعرفه کمتری در ارسال هر پیام داره
   در صفحه اصلی سایت برای دریافت پنل ثبت‌نام کنید تا همکارانم با شما تکاس بگیرند

 • دارابی

  07 دی 1399، 23:53

  سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم راجع به بانک شماره هاتون میتونم بپرسم اخرین اپدیتش برای چه تاریخیه؟
  و شما چی جوری این بانک شماره هارو جمع اوری کردید؟
  اصلا بانک شماره شما بیشتر تاثیرگزارتره یا بانک شماره های خودمون؟
  پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم

  • نیلوفر اکبریان

   08 دی 1399، 10:43

   دوست عزیز بانک شماره‌ها بر اساس اعلام اپراتورها در اختیار سامانه ملی پیامک قرار می‌گیره و کاملاً به‌روز شده! شما هم میتونین از شماره‌های خودتون استفاده کنین و هم برای جذب مشتری جدید از بانک شماره استفاده کنین، تا وقتی اصول بازاریابی پیامکی رو رعایت کنین و بتونین با اس ام اس جذاب مشتری بیشتری جذب کنین، هر دوتا بانک شماره براتون تاثیرگذاره!

 • بنفشه خیام

  03 دی 1399، 06:48

  سلام و عرض ادب
  در مورد گزارش گیری که نوشتین چند تا سوال داشتم.
  1- گزارشش رو چجوری میتونیم بگیریم؟
  2- تا چند وقت بعدش گزارشش روی سامانه میمونه؟
  3- گزارش دلیوری هم داره؟
  4- اونایی که اس ام اس تبلیغاتیاشون بستن، چجوری میتونیم براشون بفرستیم؟
  5- هزینه اونایی که روی گوشیشون دریافت نمیکنن هم کم میشه؟
  6- از کجا بدونیم گزارشش درسته؟ مثلا من اگه محله ای بفرستم، شماره هاشونو که ندارم، چجوری بفهمم به اون منطقه رفته؟ توی گزارشش چیزی مشخص میشه؟
  7- برای ارسال هم از خط عمومی استفاده میشه یا یه خط باید تهیه کنیم؟

  • نیلوفر اکبریان

   04 دی 1399، 08:46

   گزارش تو پنلتون تا یک هفته در دسترس هست.
   گزارش دلیوری هم داره و هزینه اس ام اس های نرسیده به مقصد برمیگرده
   برای راهنمایی بیشتر با 02163404 تماس بگیرین تا تیم پشتیبانی راهنماییتون کنن

 • جواد

  01 دی 1399، 15:28

  با درود و خسته نباشین
  بله دقیقا تمامی مواردی که توی توضیحات بالا گفتین درسته مخصوصا قسمت پشتیبانی رو که واقعا برای پنل های پیامکی طی تجربه هایی که روی سامانه های دیگه داشتم مهم میدونم
  فقط سوالی که داشتم این هستش که روی سامانه ملی پیامک بانک شماره های تمامی استان ها را دارید یا هر شخصی در استان میبایست از همون شهر و استان پنل خریداری کند؟
  ممنون

  • نیلوفر اکبریان

   11 دی 1399، 10:16

   یانک شماره‌هارو روی پنل بهتون میدیم و برای تمام استان‌های کشور هست

 • جاوید کهن‌خواه

  30 آذر 1399، 11:57

  این مواردی که در بالا ذکر کردید واقعا برای یه سامانه پیامکی مهم هستن ولی از نظر من راحتی با سامانه و قدرت سرور های ارسال کننده پیامک مهم‌تره چون حداقل اطمینان دارم که ارسالی های من داره انجام میشه و در اون صورت باخیال راحت فقط شارژ پنل انجام میدم. من از پنل شما استفاده میکنم و تا الان به مشکل برنخوردم بابت ارسال پیامک 4 ساله روی وبسرویس خدماتی شما فعال کردم و بدون مشکل داره کار میکنه.

  • نیلوفر اکبریان

   01 دی 1399، 09:02

   ممنون دوست عزیز که نظرتون رو با ما و مخاطبانمون در میون گذاشتین!

 • حسن

  30 آذر 1399، 09:59

  سلام و خسته نباشید. میشه لطفا راهنماییم کنید که چطوری از پنل اس ام اس برای کسب و کارم استفاده کنم؟ الان 6 ماهه که بازارم خوابیده و فروش ندارم . این کرونا خیلی به کسب و کارها صدمه زده لعنتی .. تو رو خدا اگر می تونید کمکم کنید الان اگر من از شما پنل اس ام اس بخرم مشکل فروشم حل میشه یا نه؟ من مغازه فروش روسری توی شهر شیراز دارم.

  • نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 11:35

   سلام دوست عزیز، بله پنل و البته فروش اینترنتی خیلی میتونه به کارتون کمک کنه. برای گرفتن پنل به 02163404 زنگ بزنید و با بچه‌های پشتیبان صحبت کنین تا هم برای فعال‌کردن سامانه راهنمایی‌تون کنند و هم بازاریابی پیامکی رو آموزش بدن

 • محمد حسینی نژاد

  30 آذر 1399، 09:53

  مثل همیشه مقاله تون مفید بود. یک موردی رو می خواستم بگم و اونم اینکه بعضی سامانه‌ها پشتیبانی شون ضعیفه به معنای واقعی کلمه.. من تجربه کار با پنل اس ام اس رو خیلی داشتم با شرکت های مختلف کار کردم اما خیلی کم پیدا می شدن شرکت هایی که وقتی مشکلی برات پیش میاد و زنگ می زنی بهشون اول از همه جواب بدن و بعد اگر کسی پاسخگو بود تازه درست و حسابی پیگیر مشکلت بشه. وقتی اومدم ملی پیامک واقعا پیگیری و پشتیبانی شون فوق العاده بود. واقعا خسته نباشید میگم بهتون.

  • نیلوفر اکبریان

   01 دی 1399، 09:08

   ممنون که تجربتون رو با ما و مخاطبامون در میون گذاشتید!

 • kimia-asri

  26 آذر 1399، 14:34

  درود فراوان
  بانک شماره ها که واقعا عالی هستند به کار کسی که بخواد ارسال انبوه داشته واقعا میاد ولی تجربه ی شخصیم اینه که اگر کسب و کاری داریم و شماره ی مخاطبای خودمون رو داریم اول از ارسال پیامک به مخاطبای خودمون اقدام کنیم که مشتری وفادار ما هستند بعدا شروع کنیم برای ایجاد مشتری های اینده

 • حامد ضيايى

  26 آذر 1399، 14:30

  سلام من يه سوالي داشتم، من ميخوام پنل پيامكي ازتون خريداري كنم فقط اينكه ليست شماره هاى خودم در فايل اكسل هستن ايا اين امكان وجود داره كه بتونم اين شماره هارو وارد پنل كنم؟ و همينطور كه شماره ها ذخيره بمونه تا ديگه براى دفعه بعد مجدد واردشون نكنم؟!

  • نیلوفر اکبریان

   14 دی 1399، 11:53

   بله دوست عزیز میتونین در قسمت دفترچه تلفن شماره‌های خودتون رو در گروه‌های مختلف دسته‌بندی کنین

 • سارا شریعتی

  17 آذر 1399، 22:15

  با سلام.
  من با اون قسمت پشتیبانی خیلی موافق هستم و از پشتیبانای خوب و صبور شما نهایت تشکر رو دارم.
  و همچنین فیلم هایی که تهیه کردین برای اموزش پنل به نظرم خیلی ایده توپ و باحالیه .

  • نیلوفر اکبریان

   24 آذر 1399، 15:28

   ممنون از شما دوست عزیز

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید