پنل پیامکی مخابرات [راهنمای خرید و ارسال پیامک انبوه مخابراتی]

پنل پیامکی مخابرات [راهنمای خرید و ارسال پیامک انبوه مخابراتی]

Engagements Icon
171


اگر به تازگی کسب‌وکار جدیدی راه‌اندازی کرده‌اید و یا حتی چندین سال است که در این حوزه فعالیت می‌کنید، قطعا نیاز به تبلیغات دارید. یا شاید هم می‌خواهید برای فروشگاه‌تان تبلیغ کنید و نیاز دارید برای مشتری‌های خود اس ام اس بفرستید. اصلا به این فکر نکنید که با گوشی موبایل بتوانید این همه پیام برای مخاطبان ارسال کنید و یا با موتورهای جست‌وجو به دنبال شماره کاربران و مشتریان باشید. شما برای چنین تبلیغاتی به پنل پیامکی مخابرات نیاز دارید.

حالا شاید این سوال برای شما پیش آمده که این پنل پیامکی چیست و استفاده از آن چه مزایایی دارد؟ چطور می‌توانیم از مخابرات پنل پیامکی بخریم؟ برای پاسخ این سوال‌ها با ما همراه باشید.

منظور از پنل پیامکی مخابرات چیست؟

توضیح درباره پنل اس ام اس مخابرات برای کسب و کار هابه سامانه‌هایی که مخابرات برای ارسال پیامک در اختیار ارگان‌های مختلف قرار می‌دهد، پنل پیامکی مخابرات گفته می‌شود. البته نکته بسیار مهم این است که مخابرات به همه افراد این پنل‌ها را ارائه نمی‌کند و فقط ممکن است برای برخی از ارگان‌های رسمی و دولتی چنین قابلیتی را در نظر بگیرد.

بسیاری از کاربران زمان خرید یک پنل اس ام اس ، با پنل پیامکی مخابرات آشنا می‌شوند و با این فکر که اپراتور این سامانه مخابرات است، فکر می‌کنند خرید پنل اس ام اس از مخابرات صورت می‌گیرد و از سمت وب‌سایت رسمی مخابرات ایران ارائه می‌شود. برخی نیز گمان می‌کنند پنل اس ام اس رایگان است. اما در اصل سامانه پیامکی مخابرات، توسط شرکت‌های نماینده ارائه می‌شود و تنها با ارائه مدارک لازم هویتی خرید این سامانه‌ها امکان‌پذیر است. این شرکت‌ها عبارتند از: رهیاب رایانه گستر (اپراتور 1000)، آتیه داده پرداز (اپراتور 2000)، مگفا (اپراتور 3000)، ارمغان راه طلایی (50002 و 50004)، سامانتل (اپراتور 9999)، آسیاتک (اپراتور 9000)، شاتل موبایل (اپراتور 998)، آسانک (اپراتور 021 و 026)، رهیاب پیام گستران (50001)

پس برای داشتن یک پنل ارسال پیامک، به جای خرید آن از مخابرات، باید به ارائه‌دهندگان این سرویس‌ها مراجعه کنید. یکی از ارائه‌دهندگان اصلی پنل پیامکی در ایران، شرکت ملی پیامک است. در ادامه ویژگی‌ها و امکانات پنل‌های این سامانه را با هم بررسی می‌کنیم.

به کمک سامانه پیامکی مخابرات به راحتی میتوانید برای مشتری های خود پیامک انبوه و تکی ارسال کنید و از بازاریابی پیامکی خود بهترین استفاده را داشته باشید.

مزایای استفاده از پنل پیامکی مخابرات

شاید برای بسیاری از افراد سوال شده باشد که پنل پیامکی چه مزایایی دارد. پنل اس ام اس راهکارهای مختلفی دارد که در مدیریت و فروش سازمانی به شما کمک می‌کند. در ادامه به مهم‌ترین مزایای این پنل خواهیم پرداخت. شما به عنوان یک کسب‌وکار می‌توانید با استفاده از این روش‌ها فروش خود را افزایش دهید و ارتباط خوبی با مشتریان خود برقرار کنید.

ارسال پیامک از دکل مخابراتی ایرانسل

یکی از قابلیت‌های اصلی پنل اس ام اس، ارسال پیامک به شماره موبایل‌های جدید از طریق دکل‌های مخابراتی ایرانسل یا همان BTS است. به کمک این روش می‌توانید از طریق دکل‌های مخابرات، برای شماره موبایل‌های ایرانسلی که در 7 تا 10 روز گذشته از آن دکل آنتن دریافت کرده‌اند ارسال پیامک داشته باشید.

ماژول بی تی اسارسال پیامک از روی نقشه

بعد از خرید پنل پیامکی، دسترسی‌های زیادی برای ارسال انواع پیامک برای شما فراهم خواهد شد و شما بسته به نیاز خود می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. برای ارسال پیامک به یک منطقه خاص قابلیت ارسال ارسال پیامک از روی نقشه در دسترس شماست. به کمک این قابلیت می‌توانید از روی نقشه مناطق مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای شماره‌های ایرانسل و همراه اول آن اس ام اس بفرستید.

ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک به کمک بانک شماره‌ها

اگر می‌خواهید به شماره‌های جدید پیامک بفرستید بهتر است حتما سری به بانک شماره‌های ملی پیامک بزنید. این بانک شماره‌ها براساس اصناف، مشاغل، شهرها و مناطق مختلف تقسیم بندی شده است. به همین دلیل به راحتی می‌توانید برای گروه‌های مورد نظر خود پیامک بفرستید.

مازول منطقه هدفمندایجاد خبرنامه پیامکی

تصویر خبرنامه پیامکییکی دیگر از مزایای اصلی پیامک انبوه مخابرات برای بیشتر کسب‌وکارها فعال کردن خبرنامه پیامکی است. اگر می‌خواهید خبرنامه داشته باشید یا مشتاق هستید از همین طریق با مشتریان خود ارتباط بهتری داشته باشید، باید شماره خط اختصاصی پنل را به آن‌ها بدهید تا عددی مشخص مثل 1 یا 2 را ارسال کنند. با ارسال این عدد، مخاطبان به صورت خودکار و البته با تمایل شخصی در خبرنامه عضو می‌شوند. حالا شما با دسترسی به شماره اعضا می‌توانید اخبار جدید برند خود، تخفیف‌ها، شروع جشنواره و قرعه‌کشی را به کمک پیامک انبوه به آن‌ها اطلاع دهید.

ارسال پیامک از دکل مخابراتی همراه اول

حتما شما هم هنگام ورود به محدود فرودگاه و یا فروشگاهی یک پیامک از طرف آن دریافت کرده‌اید. به این نوع اس ام اس ها پیامک زنده می‌گویند. شما می‌توانید تعیین کنید افراد با ورود و یا خروج از محدوده مورد نظرتان پیامکی از جانب شما دریافت کنند.

گزارش‌گیری در پنل اس ام اس

هر روش بازاریابی برای رسیدن به نقطه موفقیت، نیاز دارد تا اهرم‌هایی برای بررسی نحوه عملکرد خود داشته باشد. به کمک گزارش‌هایی که از طریق پنل برایتان ارائه می‌شود، می‌توانید میزان موفقیت عملکرد خود در بازاریابی پیامکی را بررسی کنید. با این کار به راحتی می‌توان مسیر بازاریابی را به درستی تعیین کرد و برای ادامه برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشت.

نحوه خرید و استفاده از پنل اس ام اس مخابرات

حالا که با ویژگی‌ها و مزایای پنل پیامکی آشنا شدید، نوبت خرید پنل و شروع بازاریابی پیامکی است. البته همانطور که گفتیم خرید پنل پیامکی مخابرات امکان‌پذیر نیست و برای استفاده از پنل ارسال پیامک تبلیغاتی باید به سراغ سامانه‌های ارائه‌دهنده پیام کوتاه مانند ملی پیامک بیایید.

برای اینکه عملکرد بهتری در این رابطه داشته باشید، بهتر است پنل‌های پیامکی در سایت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. این مقایسه دید خوبی درباره ویژگی‌های سامانه‌های مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد. ملی پیامک با 4 نوع پنلی که برای مشترکین خود فراهم کرده است، به شما اجازه می‌دهد تا با هزینه‌ای مناسب و امکانات مختلف با مشتریان خود ارتباط بهینه برقرار کنید.

آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی | چگونه اس ام اس انبوه ارسال کنیم؟حتما بخوانید: آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی | چگونه اس ام اس انبوه ارسال کنیم؟

هزینه‌ها و تعرفه‌های پیامک انبوه

پیش‌تر اشاره کردیم که مخابرات پنل خاصی را برای شما در نظر نگرفته است و فقط پنل خود را به ارگان‌های خاصی اختصاص می‌دهد. اما اگر به عنوان یک کسب‌وکار نیاز به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی دارید، به سراغ پنل‌های پیامکی بروید. برای این کار هزینه پیامک تبلیغاتی مخابرات را بررسی کنید و ببینید کدام یک مناسب کار شماست. یکی از ابزارهای اصلی ارسال پیامک‌های مقرون به صرفه، استفاده از ارسال انبوه است. با این کار هم سرعت ارسال تبلیغات شما افزایش می‌یابد و هم می‌توانید انواع تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه خود را در مناسبت‌های مختلف به دست مشتری‌ها برسانید.

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله اشاره کردیم پنل پیامک مخابرات در اصل فقط برای ارگان‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما هر کسب‌وکار دیگری نیز می‌تواند از پنل‌های پیامکی برای تبلیغ خود استفاده کند. فقط کافی است وارد وبسایت ملی پیامک شوید و یکی از پنل‌های ما را خریداری کنید. اگر نیاز به مشاوره داشتید همکاران ما در ملی پیامک همواره کنار شما هستند، فقط کافی است 02163404 تماس بگیرید تا بهترین پیشنهادها را دریافت کنید.

سوالات متداول

پنل پیامک مخابرات چیست و چگونه می‌توان آن را تهیه کرد؟

در واقع باید بگوییم خرید پنل پیامکی مخابرات تقریبا غیر ممکن است. برای استفاده از پنل و ارسال اس ام اس های تبلیغاتی باید از پنل پیامکی استفاده کنید.

ارسال پیامک با شماره مجازی چگونه انجام می‌شود؟

در واقع اگر بخواهید پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کنید، باید از پنل اس ام اس و خطوط اختصاصی که توسط اپراتورها ارائه می‌شوند استفاده کنید. این خطوط با پیش شماره‌های 1000، 2000، 3000، 9000، 9999 و... ارائه می‌شوند.

بهترین پنل پیامکی مخابرات چیست و از کجا می‌توانیم آن را تهیه کنیم؟

توصیه ما به شما استفاده از پنل اس ام اس ملی پیامک است. به کمک این سامانه می‌توانید با تعرفه مناسب و سرعت بالا پیامک‌های خود را ارسال کنید.
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
103دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  ارش

  26 دی 1401، 13:33

  با سلام حالا کسی کسی و کار نداره چطوری میتونه درامد کسب کنه از این پنل

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:51

   سلام دوست عزیز،
   اگر از خودتون کسب‌وکار ندارید میتونید یک پنل نمایندگی خریداری کنید و به افراد یکه نیاز به پنل دارند، پیامک و پنل پیامکی بفرستید. درست مثل کاری که ملی پیامک داره انجام میده.

 • Gravatar Icon

  احمد میرخانی

  30 شهریور 1400، 18:58

  من لوازم استوک مثل کاپیوتر، پرینتر و مانیتور خرید و فروش میکنم و قص دارم ارسال پیامک به گیم نت ها و کافی نت ها پیام بفرستم برای خرید و فروش آیا شما همچین بانک شماره ایی دارید توی سامانه

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:12

   سلام وقت شما به خیر
   بله میتونید به کمک ماژول منطقه هدفمند، به بانک شماره هایی مد نظرتون هست پیامک ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  رفسنجانی

  30 شهریور 1400، 15:00

  یه سوال دارم از شما
  الان همه پیامک تبلیغاتی هارو لغو کردن
  راه حل ارسال به این شماره ها چی هستش؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:25

   سلام وقت شما به خیر
   برای این کار باید از خطوط خدماتی و یا وبسرویس خدماتی استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  امیر کاظمی

  26 شهریور 1400، 15:41

  درود بر شما من میخوام ارسال پیامک تبلیغاتی انجام بدم ولی نمیدونم متنشو چطوری بنویسم که جالب باشه و بازدهی داشته برای من
  و از طرفی ما افر ویژه هم داریم برای پایان فصل ممنون میشم راهنمایی بکنید منو

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:52

   سلام دوست عزیز،
   یه مطلب داریم درمورد نحوه نوشتن متن پیامک جذاب. لینکش رو براتون گذاشتم حتما مطالعه کنید.

 • Gravatar Icon

  سودابه دهرنگ

  23 شهریور 1400، 12:19

  شما بانک شماره هاتونو از چه طریقی تهیه میکنید و اخرین به روز رسانیتون برای چه تاریخی هست؟
  ممنون میشم توضیحات لازمه را ارائه دهید

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   08 اسفند 1402، 16:40

   درود بر شما
   بله آپدیت هست شماره ها

 • Gravatar Icon

  عبدی

  21 شهریور 1400، 10:01

  سلام برای تبلیغات من 2تا سوال از شما داشتم
  1. پنل شما قابلیت ارسال لینک رو داره که ما آدرس سایتمون رو بزاریم توی متن و ارسال بشه؟
  2. و سوال دوم آیا پیام های به کسایی که تبیغاتشون رو بستن هم ارسال میشه؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:34

   سلام وقت شما به خیر
   بله میتونید با کمک سرشماره های 3000، 5000، 9000 و 9999 لینک داخل متن پیامک قرار بدید.
   و برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست، میتونید از خطوط خدماتی و وبسرویس خدماتی استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  حسین عزیزی

  18 شهریور 1400، 10:42

  سلام و درود شما می تونید بفرمایید ایا شما هم ارسال به صورت اصناف مشاغل رو دارید ممنون میشم من قصد دارم برای طلا فروش ها و جواهر فروش ها پیامک ارسال کنم هدف اصلیم برای تهران هست ولی اگر کل کشور هم باشه موردی نداره

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:53

   درود بر شما،
   بله ما بانک شماره کاملی از اصناف و مشاغل داریم و شما می‌تونید از شاخه طلا فروشان سراسر کشور استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  مریم گل سرخی

  16 شهریور 1400، 11:37

  درود
  واقعا این پشتیبانی که فرمودید از همه چی مهم تره
  مخصوصا برای استفاده از خدمات آنلاین
  2 ماهه از پنل های شما استفاده میکنیم و هر زمان سوال داشتیم در دسترس بودید
  ممنون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:26

   درود بر شما،
   باعث افتخاره دوست عزیز. امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

 • Gravatar Icon

  عاطفه بنی اسدی

  06 شهریور 1400، 09:55

  الان سوالی که برای من به وجود آمده است اینه که پنل اس ام اس مخابرات با پنلی که شما ارائه میدید چه فرقی میکنه الان پنل مخابرات بهتره یا پنل شما؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 بهمن 1402، 12:27

   سلام دوست عزیز،
   درواقع خود مخابرات پنل پیامکی نمی‌فروشه و این یک غلط مصطلح شده. شرکت‌هایی مثل ما می‌تونن پنل پیامکی ارائه بدن در بستر مخابرات.

 • Gravatar Icon

  ریحانه رادی

  05 شهریور 1400، 22:26

  سلام وقت بخیر
  من یک‌سایت دارم ک به سامانه ی شما متصل هست حالا میخوام ببینم امکانش هست از همین پنل برای تبلیغات پیامکی خودم تو شهر خودم استفاده کنم و علاوه بر اون به شماره های خودم پیامک ارسال کنم
  ممنون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 09:53

   سلام دوست عزیز،
   بله دقیقا میتونید با یک پنل به تمام این اهداف برسید.

 • Gravatar Icon

  سرداری

  04 شهریور 1400، 11:44

  سلام سوالی ازتون داشتم که شما بانک شماره هاتون آپدیت هستش ما قصد تبلیغات داریم اما هرجا ارسال کردم بازدهی خوبی نداشتم.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   21 بهمن 1402، 13:10

   درود بر شما،
   بانک شماره‌های ما آپدیت هست اما اگر می‌خواید بازدهی بیشتری بگیرید حتما ارسال با دکل مخابراتی ایرانسل و پیامک زنده همراه اول رو امتحان کنید.

 • Gravatar Icon

  روشنایی

  03 شهریور 1400، 15:46

  درود بر شما
  میشه برای ارسال پیامک منطقه ای پنل تستی تهیه کنیم و یا از پنل های پایین تر اقدام کنیم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:35

   سلام وقت شما به خیر
   برای این موضوع لطفا با بخش پشتیبانی با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  نیکی راشد

  31 مرداد 1400، 15:35

  سلام بهترین زمان ارسال پیامک از نظر شما چه موقع می باشد می خوام تعداد 50هزار تا پیامک ارسال کنم و میخوام بازدهی مورد قبولی ازشون دریافت کنم چون تعداد پیامک بالا هست
  ممنون

 • Gravatar Icon

  زنبیلی

  31 مرداد 1400، 09:32

  من میتونم برای تبلیغات کانال تلگرام پنل پیامکی تهیه کنم؟ داخل متن پیامکم لینک تلگرام برای تبلیغات میتونم ارسال کنم؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 بهمن 1402، 10:06

   سلام دوست عزیز،
   بله چراکه نه؟ میتونید این کار رو انجام بدید

 • Gravatar Icon

  سالن زیبایی بنفشه

  30 مرداد 1400، 20:28

  من سالن ارایشی دارم حتما برام مهمه ارسال به خانوم ها داشته باشم پنل شما خریداری کردم فقط گزینه امکان ارسال سن و جنسیتش خاموشه من با همکارتون قبل خرید صحبت کردم گفتن این امکان دارید راه دیگه ای برای دسترسی به این بخش دارید؟
  اگر به این ترتیب هست خواهشمند است مراحل ارسال به جنسیت توضیح بفرمایید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   21 بهمن 1402، 13:05

   درو بر شما،
   اگر می‌خواید هم تفکیک جنسیت داشته باشید و هم بازه سنی رو انتخاب کنید، باید از ارسال پیامک زنده همراه اول استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  علی صابونی

  29 مرداد 1400، 13:19

  سلام من میخام از شما پنل تهیه کنم میخواستم بدونم که نحوه کار با پنل به چه صورت هستش؟
  راهنما یا فایل اموزشی داره برا ارسال پیامک که ما ازش استفاده کنیم؟
  و اینکه ایا ارسال با سیم کارت هم شما انجام میدین؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:41

   سلام وقت شما به خیر
   بله تمامی ماژول ها آموزش های تصویری و ویدئویی دارند
   خیر برای ارسال پیامک باید از پنل پیامکی استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  زهرا کارخانه

  26 مرداد 1400، 20:31

  سلام وقت بخیر
  من این پنل رو خریداری کردم و میتونم بگم از وقتی این پنل رو خریدم فروشم 2برابر شده
  مرسی از ملی پیامک

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:36

   سلام وقت شما به خیر
   خوشحالیم اینطور بوده براتون و فروش خوبی داشتید دوست عزیز

 • Gravatar Icon

  تعمیرات جزیره

  01 مرداد 1400، 23:59

  من نمیگم برای تمام کسب و کار ها خوبه که پنل پیامکی داشته باشن ولی برای دیده شدن پنل پیامکی از نظر من راهکار خوبی هستش من خودم توی زمینه تعمیرات موبایل فعالیت میکنم و به پیشنهاد یکی از دوستان پنل پیامکی تهیه کردم خداروشکر کارم نمیگم خیلی عالی شده ولی حداقل روزی 2 الی 3 مشتری رو دارم و خوب شده برام از 10 تا مشتری حداقل 4 نفر پیامک منو دریافت کرده بودن

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 مرداد 1400، 10:56

   خیلی خوشحالیم که تونستیم به فروش‌تون کمک کنیم. ممنون که نظرتون رُ با ما به اشتراک گذاشتین!

 • Gravatar Icon

  سالار ویسی

  31 تیر 1400، 09:17

  من از ماژول های زیادی استفاده کردم توی پنل شما ولی از ماژول منطقه هدفمند اونم بانک شماره اصناف جواب گرفتم و دیگه کم کم داره بانک شماره تموم میشه آیا بانکجدید اصناف هم دارید داخل سامانه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   03 مرداد 1400، 10:13

   سلام دوست عزیز؛
   بانک به روزرسانی شده برای آپدیت سال 1400 به تازگی به لیست بانک شماره‌ها اضافه شده!

 • Gravatar Icon

  علی کیهانی

  30 تیر 1400، 15:21

  سلام روزتون بخیر. آیا توی سامانه پیامکی شما، روشی وجود داره که یه فرمی ایجاد بشه و توی سایت قرار داده بشه که وقتی فرم رو تکمیل میکنن، وارد دفتر تلفن مشتریان بشن؟ و بعدش برای این افراد پیامک تبلیغاتی و تخفیف ارسال بشه؟ ما سایت فروشگاهی داریم. ممنون از شما

 • Gravatar Icon

  روحانی

  29 تیر 1400، 23:36

  این پشتیبانی فنی ای که نوشتید کی ها هستن؟
  چه ساعتی؟
  ما اگه ساعت 9 شب بخوایم پیام بدیم کسی هست کمکمون کنه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 مرداد 1400، 08:56

   سلام دوست عزیز، پشتیبانی سامانه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 22، پنجشنبه‌ها از ساعت 8 صبح الی 19، جمعه‌ها و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 صبح الی 17 است که همکاران فنی هم توی این ساعات فعالیت دارند، اگر به صورت تلفنی حضور نداشته باشند، از طریق تیکت پاسخگو هستند.

 • Gravatar Icon

  نوید نانسی

  28 تیر 1400، 17:49

  سلام مرسی بابت مقالتون
  میخواستم بدونم برای استارتاپ ها هم پنل های شما پیشنهاد میشه؟
  و تبلیغ پیامکیشون خوبه به نظر شما؟
  بهترین راهکار تبلیغ چیه به نظر شما ؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   14 بهمن 1402، 17:43

   سلام وقت شما به خیر
   بله به راحتی میتونید از بازاریابی پیامکی استفاده کنید
   ماژول هایی که تو پنل برای شما تعبیه شده، راهکارهای مختلفی برای ارسال پیامک قرار داره.

 • Gravatar Icon

  کاهانی

  26 تیر 1400، 19:05

  ماهم برای کسب درآمد میتونیم نمایندگی از مخابرات بگیریم؟
  یا روش دیگه ای داره برای ارائه این سرویس؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   27 تیر 1400، 09:31

   دوست عزیز مخابرات پنل پیامکی ارائه نمیده، در متن مقاله هم براتون نوشتیم که پنل رُ می‌تونید از شرکت‌های ارائه‌دهندۀ پنل مثل ملی پیامک بگیرید

 • Gravatar Icon

  خورشیدی

  23 تیر 1400، 13:37

  من یه چیزی متوجه نشدم برای ارسال به صورت منطقه ای حتما باید خودمون کدپستی منطقه مورد نظرمونو داشته باشیم؟
  و یا اینکه خودتون به صورت تفکیک شده بانک شماره های مناطق مختلف دارید؟
  ممنون میشم ایبن مورد توضیح بدید.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   21 بهمن 1402، 13:08

   درود بر شما،
   ببینید برای ارسال به کد پستی باید 3 تا 5 رقم اول منطقه رو داشته باشید. میتونید به سایت ملی پست برید و از روی نقشه این رنج کدپستی رو دربیارید.
   از طرفی ما یک سری بانک شماره تفکیک شده به شهر و استان هم داریم. ارسال از روی نقشه، ارسال با دکل مخابراتی ایرانسل و ارسال پیامک زنده همراه اول هم روش‌های دیگه ارسال منطقه ای هستن که توصیه می‌کنم امتحان کنید.

 • Gravatar Icon

  مومنی نژاد

  22 تیر 1400، 15:34

  سلام در خصوص گزارش گیری ارسال های منظقه ای، آیا جدا از تعداد گیرندگان خود شماره هم قابل مشاهده است یا خیر؟
  چون تا قبل از ارسال که همین تعداد رو نشون میده در قسمت ارسال شده ها و ارسال نشده ها

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 تیر 1400، 08:53

   بله دوست عزیز شما در فایل گزارش به تمام شماره‌ها هم دسترسی دارید

 • Gravatar Icon

  بوتیک اذرخش

  21 تیر 1400، 09:22

  روزبخیر
  ما میتونیم با تهیه پنل پیامکی ارسال پیامک لحظه ای و به صورت انلاین داشته باشیم؟ مثلا هر کس که وارده محدوده ای که بوتیک ما دران منطقه قرار دارد شد ارسال پیامک خودکار صورت بگیره که از بوتیک ما دیدن بفرمایید؟
  این امکان برای شما مقدور میباشد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 تیر 1400، 10:38

   دوست عزیز امکان ارسال پیامک به صورت لحظه‌ای برای سامانه‌های پیامکی تعریف نشده ولی برای ارسال پیامک زنده در منطقه می‌تونید از دکل ایرانسل استفاده کنید و برای کاربران ایرانسل منطقۀ موردنظرتون ارسال داشته باشید

 • Gravatar Icon

  امین

  17 خرداد 1400، 00:34

  درود برشما
  چطوری میتوان برای افرادی که در منطقه خاصی هستند پیامک ارسال نمود؟مانند ورودافراد به طور موقت در منطقه یا مکان خصی.ارسال پیامک از طریق کدپستی منظورم نمی باشد.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 خرداد 1400، 08:38

   می‌تونید از پیامک استفاده کنید و اگر مشترکین شما فقط ایرانسل هستند، ارسال پیام از دکل داشته باشید
   فقط برای ارسال از دکل حتماً باید از سه روز قبل فرم درخواست پر کنید

 • Gravatar Icon

  گلرخ

  18 اسفند 1399، 17:59

  یه سوال داشتم
  میخواستم ببینم طی روز تا چند تا پیامک میتونیم با موبایل خودمون بفرستیم؟
  محدودیتی داره؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 14:23

   بله دوست عزیز محدودیت داره و بین اپراتور همراه اول و ایرانسل این محدودیت متفاوته
   در صورت پیام مداوم فرستادن، علاوه‌بر هزینۀ بالا سیمکارت شما می‌سوزه

 • Gravatar Icon

  مهدی میرزایی

  17 اسفند 1399، 11:11

  سلام؛ من یه سایت دارم که با opencart ایجاد شده و میخوام مراحل ثبت سفارش به طور کامل برای مشتری من ارسال بشه به همین دلیل نیاز به افزونه دارم آیا باید افزونه خریداری کنم یا این که شما به من افزونه میدید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   18 اسفند 1399، 08:43

   دوست عزیز افزونه‌های مورد نظرتون رو می‌تونید از لینکی که براتون گذاشتم، دانلود کنید

 • Gravatar Icon

  هاله دلیری

  11 اسفند 1399، 09:40

  سلام سوالی ازتون داشتم این امکان پیامپی که گفتید به این صورت هستش که به کسانی که در اون منطقه ای که روی نقشه مشخص میکنیم همون لحظه حضور دارند ارسال انجام میدهد یا خیر از طربق کدپستی شماره ها دسته بندی شده و ارسال انجام میشه؟ و سوال دیگرم اینکه بانک شماره های ملی پیامک آخرین آپدیتش برای چه تاریخی می باشد.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 اسفند 1399، 10:30

   دوست عزیز بانک شماره‌های ملی پیامک مرتباً به‌روز میشه
   ارسال پیامپ بر اساس نقشست یعنی کسانی که تو محل حضور دارن
   ارسال بر اساس کدپستی لیست کسانی رُ بهتون میده که موقع ثبت‌نام و دریافت سیمکارت، کدپستی خونشون رُ نوشتن.

 • Gravatar Icon

  نیلی جدیدی

  10 اسفند 1399، 10:43

  سلام من از یه پیج اینستاگرام لوازم آرایشی بهداشتی خریدم و بعد از پرداخت خیلی خیلی دیر جواب دایرکتمو میدن ولی از همین پیج ولی از طریق سایتشون خرید و انجام دادم و مدام بهم پیام میده که محصولم در چه وضعیه و کجاست
  میخوام بگم چقدر پیامک تو اعتماد مشتری برای خریداری بعدی تاثیرگذاره
  حالا من تصمیم دارم برای کسب و کار خودم از پیامک استفاده کنم راهنمایی میکنید برای خرید
  ممنون

 • Gravatar Icon

  عبدی

  10 اسفند 1399، 09:35

  سلا م وقتتون بخیر ببخشید بابته بانک شماره سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
  میخواستم بدونم شما تنها بانک شماره های کلان شهرها و یا استان ها مراکز شهرا هارو دارید و یا اینکه کلا تمامی شهر وشهرستانهارو هم پوشش میدید؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 اسفند 1399، 10:28

   دوست عزیز بانک شماره‌های ملی پیامک تمام استان‌ها و شهرستان‌های ایران رُ پوشش داده و کاربران هم به این بانک شماره دسترسی دارند

 • Gravatar Icon

  بمب ستارخان

  07 اسفند 1399، 16:06

  درود بر شما
  من سامانه رو براش شاهین شهر میخواستم .بانک شماره دارید شما برای این شهر؟
  هزینه بانک شماره تون به چه صورت هستش جون من با سایت دیگه تماس گرفتم هزینه 100 هزارتومنی از من خواستن

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 اسفند 1399، 12:56

   دوست عزیز بعد از دریافت پنل به‌صورت رایگان بانک شماره‌ها در اختیارتون قرار میگیره. بانک شماره‌های شاهین شهر هم در قسمت بانک شماره‌های اصفهان قابل دسترسیه

   • Gravatar Icon

    بهرامی

    15 اسفند 1399، 17:16

    سلام خانم اکبریان، بانک شماره های روستاهای کشور رو هم دارین؟ چطوری می تونیم به بانک شماره های روستاییان عزیز کشور پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

    • Gravatar Icon

     نیلوفر اکبریان

     16 اسفند 1399، 12:38

     دوست عزیز بعد از دریافت پنل، بانک شماره‌های کلان شهرها، شهرهای کوچک و روستاها در اختیارتون قرار می‌گیره

 • Gravatar Icon

  مهسا

  01 اسفند 1399، 19:44

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بپرسم وقتی پنل اس ام اس رو روی یک سیستم راه اندازی میکنیم قابل انتقال به یک سیستم دیگه هست یا خیر؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 اسفند 1399، 08:40

   دوست عزیز سیستم ارسال پیامک مثل نرم افزاره و روی هر دستگاهی با رمز عبور و نام کاربری قابل دسترسیه

 • Gravatar Icon

  سمیه نادری

  26 بهمن 1399، 22:39

  اینی که نوشتید مخابرات، یعنی برای مخابراته؟ نمیشه مستقیم از خود مخابرات گرفت این پنل هارو؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 بهمن 1399، 09:35

   دوست عزیز بعضی از کاربران درباره پنل مخابرات سرچ می‌کنند و از ما می‌پرسند. مخابرات پنل ارائه نمیده و پنل مخابرات اشتباه لفظیه. سامانه توسط شرکت‌هایی مثل ملی پیامک ارائه میشه!

 • Gravatar Icon

  محمد اسدی

  20 بهمن 1399، 17:46

  با سلام؛ حوزه کاری من تولید رینگ لایت و لوازم تولید محتوا و عکاسی هستش من اصلا هیچ پیش زمینه ایی از پنل پیامکی ندارم من اول فکر میکردم یه وسیله فیزیکی هستش ولی طبق مقاله های قبلی که خوندم فهمیدم پنل اینترنتی هستش، شما کدوم مقالتون رو به من پیشنهاد میدید که بخونم وبهتر این موضوع رو درک کنم و دانش بیشتری برای ورود به این عرصه پیدا کنم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 12:22

   دوست عزیز محتوای پنل اس ام اس چیست، رُ مطالعه کنید و اگر بازم سوالی داشتید برامون در قسمت نظرات بنویسید

 • Gravatar Icon

  سمیه جعفری

  18 بهمن 1399، 10:18

  سلام وقت بخیر من یک موسسه ی کوچکی تو زمینه ی حسابداری و کار های مالیاتی در تهران تاسیس کردم و حالا قصد دارم برای تبلیغات کارم به مدیران و صاحبان مشاغل یک پیامک ارسال کنم خواستم ببینم این مورد امکان پذیر هست و بانک شماره در اختیار بنده قرار می گیرد
  ممنون از پاسخ گویی شما

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   18 بهمن 1399، 12:13

   بله دوست عزیز، بعد از دریافت پنل، بانک شماره به‌روز ملی پیامک با تفکیک شغل و تفکیک استان در اختیارتون قرار می‌گیره.

 • Gravatar Icon

  لیلا عابدی

  11 بهمن 1399، 10:27

  سلام ممنون از مقاله خوبتون
  یکی از دلایلی که من پنل ملی پیامک را انتخاب کردم پشتیبانی هستش که ملی پیامک از پشتیبانی خیلی قوی برخوردار هستش هم در زمینه خود پنل و هم در زمینه وب سرویس که هم به صورت تلفنی و هم تیکتینگ کاربران را به بهترین نحو و در کمترین زمان راهنمایی می کند.

 • Gravatar Icon

  شهروز

  04 بهمن 1399، 21:29

  با سلام و عرض خسته نباشید.من سوپر مارکت دارم . برای افتتاحیه هم تراکت پخش کردم و هم پیامک ارسال کردم که واقعا بازخورد خوبی برام داشت . به نظرم ماهی یک میلیون تومان برای تبلیغات بد نباشه…

 • Gravatar Icon

  مهران گندمی

  01 بهمن 1399، 03:39

  سلام خدمت سرکار خانم اکبریان
  مقاله رو مطالعه کردم و همیشه به بخش نظرات هم سر میزنم و اتفاقا دیدم که یک سری سوالاتی که من داشتم رو قبلا پرسیده بودن ولی یه سوال هنوز راجع به این مقاله داشتم ازتون.
  اینطور که از مقاله متوجه شدم شما نماینده مستقیم مخابرات هستید؟ درست متوجه شدم؟
  آیا برای اینکه یه سرویس مشابه ملی پیامک راه اندازی کنم، نیاز هست که به مخابرات مراجعه کنم و نماینده بشم، درسته؟ اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید. 🙏🌹

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 بهمن 1399، 11:28

   نه دوست عزیز، ما شرکت ارائه دهنده پنل هستیم، پنل نرم‌افزار آنلاین و تحت وب هستش که به شما برای ارسال و مدیریت پیام‌ها کمک میکنه.
   پنل مخابرات اصطلاحی هست که باب شده و بعضی از کاربران به اشتباه فکر میکنن مخابرات پنل میده، درصورتی که مخابرات و حتی شرکت‌های همراه اول و ایرانسل پنل پیامکی ارائه نمیدن و شرکت‌هایی در این حوزه مسئول ارائه سامانه ارسال اس ام اس هستند، مثل ملی پیامک!
   حالا اگر شما بخواین میتونین نماینده ما باشید و خودتون پنل بفروشید به کاربراتون، شرایط رو در لینک نمایندگی به براتون گذاشتم مطالعه کنین و با تیم فروش 02163404 تماس بگیرین تا کارهای نمایندگی رو براتون انجام بدن

 • Gravatar Icon

  مینایی

  30 دی 1399، 18:36

  سلام سوالی که برام پیش اومده اینجا اینه که برای گزارش گیری خودمون میتونیم اقدام کنیم یا همیشه باید منتظر گزارش پشتیبان ها باشیم؟ اگر جواب بله است تا چقدر بعد از ارسال مهلت دریافت گزارش داریم؟
  گزارشا برام مهمه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 اسفند 1399، 10:38

   دوست عزیز بعد هر ارسال تیک گزارش رُ بزنید، فایل گزارش به‌صورت اکسل در اختیارتون قرار می‌گیره

 • Gravatar Icon

  غلامرضا مشهودی

  30 دی 1399، 16:46

  سلام ببخشید. دیدم نوشتید به مشاغل خاص هم میشه پیامک ارسال کرد. مثلا امکان ارسال به شماره های جراح های تهران و یا پزشکان هم وجود داره؟ و افراد عادی هم میتونن به این شماره ها دسترسی داشته باشن؟ یا شرایط خاصی داره؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   13 اسفند 1399، 08:58

   بله دوست عزیز پنل ملی پیامک شرایط ارسال پیامک به بانک اصناف و مشاغل داره و شما می‌تونید برالی جراح‌های تهران یا هر شهر دیگه پیام بفرستید
   استفاده از بانک شماره‌های پنل هم شرایط خاصی نداره، هر موقع پنل دریافت کنید، در اختیارتون قرار می‌گیره

 • Gravatar Icon

  مهراذر

  30 دی 1399، 12:50

  ییخشید من متوجه نشدم شما همان پنل مخابرات هستید و یا پنل ملی پیامک هستید یا زیرمجموعه مخابرات هستید بابته بانک شماره ها میپرسم میخوام بدونم بانک شماره ها شماره هایی که تیم شما جمع اوری کرده اند یا اینکه بانک شماره ها از سمت مخابرات گرداوری شده است و دراختیار شما گذاشته شده؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 دی 1399، 15:03

   دوست عزیز مخابرات پنل پیامکی ارائه نمیده، این شرکت‌های سامانه‌های اس ام اسی هستند که پنل رو در اختیار کاربران قرار میدن و بانک شماره‌ها هم از طرف اپراتور در اختیار پنل قرار می‌گیره

 • Gravatar Icon

  صادق نوری

  30 دی 1399، 10:28

  سلام و روز و‌شبتون به خیر و شادی باشه
  من مقاله ها و توضیحات پنل رو مطالعه کردم اما متوجه نشدم که کدوم پنل و کدوم تعرفه مناسب بنده هست من یک هایپر مارکت دارم در محدوده ی سهروردی و تازه تاسیس هست می خوام بدونم کدوم پنل مناسبت تر برام. که مرقون به صرفه هم باشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 فروردین 1400، 15:23

   دوست عزیز پنل تجاری کامل‌ترین پنله که نسبت به بقیۀ پنل‌ها تعرفه کمتری در ارسال هر پیام داره
   در صفحه اصلی سایت برای دریافت پنل ثبت‌نام کنید تا همکارانم با شما تکاس بگیرند

 • Gravatar Icon

  دارابی

  07 دی 1399، 23:53

  سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم راجع به بانک شماره هاتون میتونم بپرسم اخرین اپدیتش برای چه تاریخیه؟
  و شما چی جوری این بانک شماره هارو جمع اوری کردید؟
  اصلا بانک شماره شما بیشتر تاثیرگزارتره یا بانک شماره های خودمون؟
  پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 دی 1399، 10:43

   دوست عزیز بانک شماره‌ها بر اساس اعلام اپراتورها در اختیار سامانه ملی پیامک قرار می‌گیره و کاملاً به‌روز شده! شما هم میتونین از شماره‌های خودتون استفاده کنین و هم برای جذب مشتری جدید از بانک شماره استفاده کنین، تا وقتی اصول بازاریابی پیامکی رو رعایت کنین و بتونین با اس ام اس جذاب مشتری بیشتری جذب کنین، هر دوتا بانک شماره براتون تاثیرگذاره!

 • Gravatar Icon

  بنفشه خیام

  03 دی 1399، 06:48

  سلام و عرض ادب
  در مورد گزارش گیری که نوشتین چند تا سوال داشتم.
  1- گزارشش رو چجوری میتونیم بگیریم؟
  2- تا چند وقت بعدش گزارشش روی سامانه میمونه؟
  3- گزارش دلیوری هم داره؟
  4- اونایی که اس ام اس تبلیغاتیاشون بستن، چجوری میتونیم براشون بفرستیم؟
  5- هزینه اونایی که روی گوشیشون دریافت نمیکنن هم کم میشه؟
  6- از کجا بدونیم گزارشش درسته؟ مثلا من اگه محله ای بفرستم، شماره هاشونو که ندارم، چجوری بفهمم به اون منطقه رفته؟ توی گزارشش چیزی مشخص میشه؟
  7- برای ارسال هم از خط عمومی استفاده میشه یا یه خط باید تهیه کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 دی 1399، 08:46

   گزارش تو پنلتون تا یک هفته در دسترس هست.
   گزارش دلیوری هم داره و هزینه اس ام اس های نرسیده به مقصد برمیگرده
   برای راهنمایی بیشتر با 02163404 تماس بگیرین تا تیم پشتیبانی راهنماییتون کنن

 • Gravatar Icon

  جواد

  01 دی 1399، 15:28

  با درود و خسته نباشین
  بله دقیقا تمامی مواردی که توی توضیحات بالا گفتین درسته مخصوصا قسمت پشتیبانی رو که واقعا برای پنل های پیامکی طی تجربه هایی که روی سامانه های دیگه داشتم مهم میدونم
  فقط سوالی که داشتم این هستش که روی سامانه ملی پیامک بانک شماره های تمامی استان ها را دارید یا هر شخصی در استان میبایست از همون شهر و استان پنل خریداری کند؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 دی 1399، 10:16

   یانک شماره‌هارو روی پنل بهتون میدیم و برای تمام استان‌های کشور هست

 • Gravatar Icon

  جاوید کهن‌خواه

  30 آذر 1399، 11:57

  این مواردی که در بالا ذکر کردید واقعا برای یه سامانه پیامکی مهم هستن ولی از نظر من راحتی با سامانه و قدرت سرور های ارسال کننده پیامک مهم‌تره چون حداقل اطمینان دارم که ارسالی های من داره انجام میشه و در اون صورت باخیال راحت فقط شارژ پنل انجام میدم. من از پنل شما استفاده میکنم و تا الان به مشکل برنخوردم بابت ارسال پیامک 4 ساله روی وبسرویس خدماتی شما فعال کردم و بدون مشکل داره کار میکنه.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1399، 09:02

   ممنون دوست عزیز که نظرتون رو با ما و مخاطبانمون در میون گذاشتین!

 • Gravatar Icon

  حسن

  30 آذر 1399، 09:59

  سلام و خسته نباشید. میشه لطفا راهنماییم کنید که چطوری از پنل اس ام اس برای کسب و کارم استفاده کنم؟ الان 6 ماهه که بازارم خوابیده و فروش ندارم . این کرونا خیلی به کسب و کارها صدمه زده لعنتی .. تو رو خدا اگر می تونید کمکم کنید الان اگر من از شما پنل اس ام اس بخرم مشکل فروشم حل میشه یا نه؟ من مغازه فروش روسری توی شهر شیراز دارم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 11:35

   سلام دوست عزیز، بله پنل و البته فروش اینترنتی خیلی میتونه به کارتون کمک کنه. برای گرفتن پنل به 02163404 زنگ بزنید و با بچه‌های پشتیبان صحبت کنین تا هم برای فعال‌کردن سامانه راهنمایی‌تون کنند و هم بازاریابی پیامکی رو آموزش بدن

 • Gravatar Icon

  محمد حسینی نژاد

  30 آذر 1399، 09:53

  مثل همیشه مقاله تون مفید بود. یک موردی رو می خواستم بگم و اونم اینکه بعضی سامانه‌ها پشتیبانی شون ضعیفه به معنای واقعی کلمه.. من تجربه کار با پنل اس ام اس رو خیلی داشتم با شرکت های مختلف کار کردم اما خیلی کم پیدا می شدن شرکت هایی که وقتی مشکلی برات پیش میاد و زنگ می زنی بهشون اول از همه جواب بدن و بعد اگر کسی پاسخگو بود تازه درست و حسابی پیگیر مشکلت بشه. وقتی اومدم ملی پیامک واقعا پیگیری و پشتیبانی شون فوق العاده بود. واقعا خسته نباشید میگم بهتون.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1399، 09:08

   ممنون که تجربتون رو با ما و مخاطبامون در میون گذاشتید!

 • Gravatar Icon

  kimia-asri

  26 آذر 1399، 14:34

  درود فراوان
  بانک شماره ها که واقعا عالی هستند به کار کسی که بخواد ارسال انبوه داشته واقعا میاد ولی تجربه ی شخصیم اینه که اگر کسب و کاری داریم و شماره ی مخاطبای خودمون رو داریم اول از ارسال پیامک به مخاطبای خودمون اقدام کنیم که مشتری وفادار ما هستند بعدا شروع کنیم برای ایجاد مشتری های اینده

 • Gravatar Icon

  حامد ضيايى

  26 آذر 1399، 14:30

  سلام من يه سوالي داشتم، من ميخوام پنل پيامكي ازتون خريداري كنم فقط اينكه ليست شماره هاى خودم در فايل اكسل هستن ايا اين امكان وجود داره كه بتونم اين شماره هارو وارد پنل كنم؟ و همينطور كه شماره ها ذخيره بمونه تا ديگه براى دفعه بعد مجدد واردشون نكنم؟!

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 دی 1399، 11:53

   بله دوست عزیز میتونین در قسمت دفترچه تلفن شماره‌های خودتون رو در گروه‌های مختلف دسته‌بندی کنین

 • Gravatar Icon

  سارا شریعتی

  17 آذر 1399، 22:15

  با سلام.
  من با اون قسمت پشتیبانی خیلی موافق هستم و از پشتیبانای خوب و صبور شما نهایت تشکر رو دارم.
  و همچنین فیلم هایی که تهیه کردین برای اموزش پنل به نظرم خیلی ایده توپ و باحالیه .

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   24 آذر 1399، 15:28

   ممنون از شما دوست عزیز

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید