پیامک صوتی چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟

پیامک صوتی چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟

Engagements Icon
168


قبل از اینکه شروع به خواندن این مقاله کنید، از شما دعوت می‌کنم که اول فایل زیر را گوش بدهید، چون در ادامه مطلب درباره همین فایل چه صحبت‌ها که با شما ندارم!

حالا به نظرتان اگر فایل بالا که یک آگهی تبلیغاتی رادیویی است، به شکل متن (چیزی شبیه تراکت مثلاً) به شما داده می‌شد، باز هم اینقدر جذاب بود؟ اصلاً توجه‌تان را جلب می‌کرد؟

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

مسلماً نه! پس چاره‌ای نیست جز اینکه مقدمۀ مقاله را با همان جمله نخ‌نمای معروف ببندم که می‌گوید: تنها صداست که می‌ماند! (لطفاً برای ثوابش هم که شده با صوت آلن دلون بخوانید.)

 

پیامک صوتی و ربطش به آلن دلون

پیامک صوتیتیزرهای رادیویی از قدیمی‌های بازار تبلیغات به حساب می‌آید که به‌جای خودشان کاربرد دارند. اما اگر یک مقدار فاصله بگیریم و موضوع را از خارج گود بررسی کنیم، متوجه می‌شویم که درحال‌حاضر نگاه تبلیغات بیشتر حول‌و‌حوش گوشی‌های موبایل می‌گردد. چرا؟

چون شخصی‌سازی‌کردن تبلیغات توی این دوره و زمانه بیشتر جواب می‌دهد!

در واقع صاحبان کسب‌وکارهای مختلف با خودشان گفتند حالا که هر آدمی روی این زمین خاکی یک موبایل دارد، چرا ما از این موضوع نهایت استفاده را نکنیم و با تک‌تک‌شان در ارتباط نباشیم؟ مثلاً آمدند در تبلیغات پیامکی خودشان، نام مخاطب را هم اضافه کردند تا متن حالت دوستانه‌تری به خودش بگیرد یا اینکه بر اساس محل زندگی مشتری برایش پیامک منطقه‌ای ارسال کردند. به این ترتیب بود که هم نتیجه بیشتری از تبلیغاتشان گرفتند و هم پول کمتری را خرج کردند.
البته ماجرا به همین‌جا ختم نشد! با معرفی ابزاری به اسم پیامک صوتی، فرصت جدیدتری به وجود آمد تا به شکل متفاوتی هم خودشان و هم محصولشان را به مخاطب‌ها معرفی کنند.

حالا دیگر می‌توانستند لحن، صدا و هیجان را هم به متن پیامک‌هایشان اضافه کنند و در مواردی که لازم بود مخاطبان‌شان را جادو کنند.

خلاصه کلام این است که اگر شما هم صدای آلن‌دلونی دارید و دوست دارید که از این قابلیت برای تسخیر قلب مشتری‌هایتان استفاده کنید، پس بسم‌الله! بفرمایید ادامه مطلب را بخوانید.

اما اگر صدایتان چنگی به دل نمی‌زند، لطفاً یک لحظه دندان روی جگر بگذارید و صفحه را نبندید! از قدیم گفتند که کار نشد ندارد! فقط اول بیایید تا یک نگاهی به مزایای پیامک صوتی بیندازیم، بعد راه‌حلش را می‌گویم.

مزایای پیامک صوتی

از همین حالا رک و پوست‌کنده به شما بگویم که مسلماً قرار نیست پیامک صوتی جایگزین پیامک متنی یا دیگر روش‌های تبلیغاتی شود، اما خب نباید ویژگی‌های منحصر‌به‌فردش را هم نادیده بگیریم. مسلماً پیامک صوتی هم مزیت‌های خاص خودش را دارد که در ادامه بررسی می‌کنم.

مزیت اول: لیست سیاه را دور بزنید!

مهم‌ترین مزیت پیامک صوتی دقیقاً همین است. یادم می‌آید که یک زمانی کسب‌وکارها خیلی شلوغش کرده بودند و از کلۀ سحر تا سیاهی شب، بدون اجازه برای مردم پیامک می‌فرستادند.

مسئله اینقدر ادامه‌دار و بغرنج شد که عده‌ای از مشترکین تصمیم گرفتند پیامک تبلیغاتی خودشان را ببندند؛ به این ترتیب بود که شماره‌شان در لیست سیاه مخابرات قرار گرفت. لیست سیاه در واقع مجموعۀ شماره‌هایی است که شما نمی‌توانید در حالت عادی به آنها پیامک بزنید.

در این مواقع پیامک صوتی به شما این امکان را می‌دهد که پیام خودتان را به این دسته از مشتری‌ها هم برسانید. البته حواستان باشد که نباید در این مورد زیاده‌روی کنید و شورش را دربیاورید که مشتری از دست شما شاکی شود!

چگونه اس ام اس تبریک کریسمس خلاقانه بفرستیمحتما بخوانید: چگونه اس ام اس تبریک کریسمس خلاقانه بفرستیم

مزیت دوم: با لهجه شهر خودتان پیامک بزنید!

گویش ، لهجه و فرهنگ از مواردی هستند که اعضای یک قبیله یا یک شهر را به هم پیوند می‌دهند. اگر یادتان باشد ابتدای این مطلب از شخصی‌سازی و نزدیک‌شدن به مخاطب صحبت کردم، یکی از تکنیک‌هایی که شما می‌توانید با استفاده از آن خودتان را به مشتری نزدیک‌تر کنید، همین استفاده از زبان و گویش در تبلیغات است. پیامک صوتی این امکان را به شما می‌دهد تا چند قدم به مشتری نزدیک‌تر شوید و صمیمیت بیشتری را بین خودتان ایجاد کنید.

مزیت سوم: این گوی و این میدان، تمام هنرتان را به‌کار بگیرید!

ما قبلاً فقط روی متن پیامک تمرکز می‌کردیم و توصیه‌مان به شما این بود که کلمات را با موچین انتخاب کنید تا دیده شوید و به چشم مشتری یک سروگردن خاص‌تر از رقبایتان به نظر برسید. (جا دارد بگویم که یک مقاله بلندبالا هم در مورد پیامک خلاقانه برایتان نوشتیم که توصیه می‌کنم حتماً نگاهی به آن بیندازید.)

اما حالا که پیامک صوتی هم جای خودش را در بازار تبلیغات پیدا کرده، دیگر فقط نوشتن یک متن اس ام اس خوب اهمیت ندارد، صدا و لحن شما هم می‌تواند مشتری را جذب کند یا برعکس، حوصله‌اش را سر ببرد و تلفن را قطع کند. حتی دیده شده که یک بیان خوب و پرهیجان توانسته نقص متن را بپوشاند و تاریخ‌ساز و صدالبته مشتری‌ساز هم باشد.

ارسال پیامک صوتیمزیت چهارم: آمار تحویل پیامک‌هایتان را بالا ببرید!

پیامک‌های متنی معمولاً توی صف انتظار می‌مانند تا مشتری هروقت فرصت کرد و کنجکاو شد سراغشان را بگیرد؛ اما پیامک‌های صوتی به لطف زنگ تلفن همراه، در لحظه دریافت می‌شوند و از این نظر نسبت به پیامک متنی برتری دارند.

مزیت پنجم: وقتش رسیده سوتفاهم‌ها را برطرف کنید!

احتمال می‌دهم برای شما هم مثل من بارها پیش آمده باشد که متنی را برای کسی فرستاده باشید و طرف مقابل مطلب را بد برداشت کرده باشد. آنقدر مثال در این مورد زیاد است که مطمئنم همین الان یک خاطره‌ای دربارۀ این موضوع در ذهن شما پلی شده است! بگذریم...

خلاصه اینکه لحن خیلی در معنا، مفهوم و رساندن درست پیام تاثیر دارد. پیامک صوتی از این نظر در صدر قرار دارد و این مورد را هم به‌خوبی پوشش می‌دهد.

مزیت ششم: کمتر پول بدهید و بیشتر آش بخورید!

نمی‌دانم چقدر دستتان توی کار است و از هزینه‌های تبلیغات خبر دارید. فقط همین‌قدر خدمتتان عرض کنم که اگر هزینه تیزرهای تلویزیونی و رادیویی را به شما بگویم، مغزتان سوت می‌کشد! این درحالی‌ است که می‌توانید با کمترین هزینه، از پیامک صوتی یا همزاد متنی‌اش استفاده کنید و بیشترین نتیجه را بگیرید و فروشتان را بالا ببرید.

کاربرد پیامک صوتی

برخلاف تصور اکثر شما، کاربرد پیامک صوتی فقط تبلیغاتی نیست. الان با چندتا مثال، کاربردهای مختلفش را برایتان توضیح می‌دهم تا ذهنتان باز شود و بتوانید با استفاده از خلاقیت خودتان همین مسیر را ادامه بدهید. مطمئنم که اینطوری می‌توانید از این ابزار پیامکی روی پنل‌تان بهتر استفاده کنید.

کاربرد اول: تبریک و تهنیت

عید نوروز و مناسبت‌هایی از این دست فرصت خوبی هستند که به رابطه خودتان با مشتری سروسامانی بدهید. با استفاده از پیامک صوتی می‌توانید با انتخاب کلمات درست و لحن گیرا و گرم به مخاطب نشان بدهید که برایتان بیشتر از این صحبت‌ها ارزش دارد و فقط برای خالی کردن جیبش نیست که سراغش را می‌گیرید.

کاربرد دوم: دعوتنامه

فرض کنید یک تولد سورپرایزی و عجله‌ای برای یکی از اعضای خانواده‌تان تدارک دیدید. همه کارها هماهنگ شده ولی یادتان رفته تا با مهمان‌ها تماس بگیرید و تک‌تک‌شان را دعوت کنید. اینجاست که می‌توانید یک متن قشنگ تنظیم کنید و خیلی بااحساس و با صدای خودتان آن را ضبط کنید. در آخر هم با پنل پیامکی در عرض چندثانیه برای همه ارسالش کنید.

کاربرد دوم: اطلاع‌رسانی

ما یک مشتری داریم که پزشک بیماران قندی است. این آقای گودرزی، به نظرم خلاقیت جالبی در این مورد به خرج داده و به شکل متفاوتی از پیامک صوتی استفاده می‌کند که بد نیست روشش را با شما هم در میان بگذارم.

ماجرا از آنجایی شروع شد که بخش زیادی از بیمارانش‌ را افراد سن‌بالایی تشکیل می‌دادند که اکثراً سواد کافی را برای مطالعه پیامک متنی نداشتند. به‌خاطر همین موضوع، آقای گودرزی تصمیم گرفت که برای یادآوری زمان ویزیت بعدی، برای هر کدام از بیمارانش فقط با یک کلیک ناقابل پیامک صوتی ارسال کند تا هم کلاس کار مطبش حفظ شود و هم مشتری‌هایش را راضی نگه دارد.

مطمئنم می‌توانید تصور کنید که بعد از این حرکت، بیماران سن‌بالای آقای گودرزی، به‌هیچ‌عنوان دیگر حاضر نیستند پزشک خودشان را با هیچ دکتر دیگری عوض کنند. خب چی بهتر از این؟اطلاع رسانی با پیامک صوتی

کاربرد سوم: تبلیغاتی

این مورد هم که کاملاً مشخص و عیان است، اما برای اینکه همه‌چیز را درباره پیامک صوتی به شما گفته باشم، اجازه بدهید چندتا مثال هم درباره این موضوع بزنم.

ممکن است که شما به مناسبت‌های مختلف بخواهید روی محصولاتتان تخفیف بگذارید، مثلاً افتتاحیه شعبه جدید، جشنواره تابستانی، شب یلدا یا سالگرد تاسیس فروشگاه.

کدپستی کرمانشاه را در تبلیغات خود استفاده کنیدحتما بخوانید: کدپستی کرمانشاه را در تبلیغات خود استفاده کنید

در این صورت پیامک صوتی به شما کمک می‌کند تا با آب‌وتاب بیشتری این موضوع را با مخاطبتان در میان بگذارید. برای اینکه متوجه شوید که دقیقاً چه چیزی را باید داخل متن بگویید، در ادامه چند مورد را برای نمونه و ایده گرفتن اضافه کردم تا یک مقدار روش انجام کار دست‌تان بیاید.

چندتا نمونه عملی! نمونه پیام صوتی تبلیغاتی!

خب به این چندتا مورد هم گوش کنید لطفاً. ادامه مقاله تا چند لحظۀ دیگر :)

تا اینجای کار از مزایا و کاربرد پیامک صوتی گفتیم. وقتش رسیده تا از معایبش هم بگوییم.

معایب پیامک صوتی

پیامک صوتی به نسبت همزاد متنی خودش معایبی دارد؛ در ادامه این موارد را باهم بررسی می‌کنیم.

ذخیره نمی‌شود!

همانطوری که می‌دانید، پیامک متنی در گوشی مشتری جا خوش می‌کند تا هر زمان که وقت کرد نگاهی به آن بیندازد، اما پیامک صوتی چون مشابه تماس صوتی است، در صورت در دسترس نبودن مشتری، متاسفانه از دست می‌رود و به گوش مخاطب نمی‌رسد.

بازگشت هزینه ندارد!

در ارسال متنی اس ام اس، اگر پیامکی ارسال نشده باشد، هزینه‌اش عیناً برگردانده می‌شود؛ مثلاً زمانی که شماره غلط وارد شده باشد، خطی برای مدتی طولانی خاموش بوده باشد و ...

چگونه با پیامک به بهترین مشتریان دست پیدا کنیم؟حتما بخوانید: چگونه با پیامک به بهترین مشتریان دست پیدا کنیم؟

در مورد پیامک صوتی اما این امکان وجود ندارد. درصورتی که دکمۀ ارسال را بزنید کل مبلغ، بدون بازگشت هزینه از موجودی شما کم می‌شود.

خرجش بیشتر است!

یکی از عیب و ایرادهای دیگری که پیامک صوتی دارد، هزینه به نسبت بالای آن است در مقایسه با پیام متنی. جلوتر بیشتر در این مورد باهم صحبت می‌کنیم.

حالا قیمتش چند درمیاد؟

از قدیم گفتند که جنگ اول به از صلح آخر است. بنا به همین جمله، من هم تصمیم گرفتم که یک بخش از مطلبم را حتماً به بحث قیمت اختصاص بدهم تا از همین اول کار، یک برآورد هزینه داشته باشیم. با این حساب شما می‌توانید قدم‌های بعدی را برای پیداکردن پنل پیامکی مناسب و انتخاب بهترین روش ارسال اس‌ام‌اس، کاملاً آگاهانه و همین‌طور هوشمندانه بردارید.

حساب‌و‌کتاب هزینۀ پیامک صوتی را خیلی سرراست و شیک در جدول زیر برایتان نوشته‌ام تا بهتر متوجه شوید و با یک دو دوتا چهارتاکردن ساده برای تامین بودجه کمپین پیامکی‌تان آماده شوید.

تعرفه بر اساس تومان پنل پایه پنل اقتصادی پنل شرکتی پنل تجاری
پیامک صوتی 151 134 119 106

 

خب این هم از قیمت! بالاخره وقتش رسیده تا برویم سراغ نحوه ارسال پیامک صوتی.

چطور میشه پیامک صوتی ارسال کرد؟

اگر افتخار دادید و پنل پیامکی ملی پیامک را خریدید، باید مسیر زیر را که در ادامه کامل برایتان توضیح می‌دهم بروید؛ اما اگر هنوز مردد هستید و نمی‌دانید که کدام پنل به دردتان می‌خورد مطلب راهنمای خرید پنل پیامکی می‌تواند مثل آجیل مشکل‌گشا کمک‌تان کند.

همانطوری که در عکس زیر ملاحظه می‌کنید من واردحساب کاربری خودم شدم، در این مرحلۀ اول باید روی پیام صوتی کلیک کنید.

پنل پیامک صوتیحالا روی پیام صوتی متنی بزنید، بعد گزینۀ ارسال جدید را کلیک کنید.

ارسال پیامک صوتیپنجره زیر برایتان باز می‌شود.

پیامک صوتی

اگر یادتان باشد ابتدای مطلب گفتم که اگر صدای آلن دلونی هم ندارید، مشکلی نیست. اینجا بعد از اینکه متن را وارد کردید، صدای جذابی به‌طور پیش‌فرض متن‌تان را برای مشتری می‌خواند.

البته در مورد واردکردن متن یک توضیح کوتاهی باید خدمتتان عرض کنم. از آنجایی‌که متن شما قرار است توسط سیستم به صوت تبدیل شود، باید با علامت فتحه و کسره و ... تایپ کنید تا درست تلفظ شود.

به مثال زیر دقت کنید:

آموزش ارسال پیامک صوتی

همانطور که می‌بینید متن توسط دکمه‌هایی که بالای کادر علامت زدم، به‌طور کامل اعراب‌گذاری شده است. بعد از واردکردن متن لیست مخاطبین را وارد کنید یا فایل اکسل آن را بارگذاری کنید، بعدازآن به پایین صفحه بیایید.

در نهایت حتماً ارسال تست را کلیک کنید تا متن یک‌بار برای خودتان خوانده شود تا خدایی‌نکرده کم‌وکسری در کار نباشد.

اگر همه‌چیز اوکی بود به مرحله بعد بروید و دکمۀ «مرحله بعد» را بزنید. سپس در پیش‌نمایش جزئیات پیام صوتی، روی دکمه ارسال کلیک کنید تا کار تمام شود.

مزیت اول: لیست سیاه را دور بزنید!

این از نحوه ارسال پیام متنی که قرار است به صوت تبدیل شود؛ اما طریقه ارسال صدای خودتان به چه صورت است؟ الان توضیح می‌دهم.

بعد از اینکه وارد پنل‌تان شدید مثل چیزی که بالا گفتم اول روی پیام صوتی کلیک کنید. در قسمت فایل صوتی، می‌توانید فایل صدای ضبط‌شده خودتان را بارگذاری کنید.

ارسال فایل صوتی

فقط توجه کنید که فرمت آن حتماً wave باشد و حجمش هم از 5 مگابایت بیشتر نشود.

حالا گزینه ارسال پیام صوتی را بزنید و فایل مورد نظرتان را از این قسمت آپلود کنید. بقیه مراحل مشابه حالت متنی است که در بالا توضیحش را نوشتم.

یک پیشنهاد از طرف من!

تیزر رادیویی که ابتدای متن باهم گوش کردیم، نصف جذابیتش به موزیک متنی بود که استفاده کرده بودند. شما هم می‌توانید از این تکنیک برای اثرگذاری بیشتر استفاده کنید.

روش‌های شارژ همراه اولحتما بخوانید: روش‌های شارژ همراه اول

در اینجا می‌خواهم نرم‌افزاری را به شما معرفی کنم که مطمئنم حسابی به کارتان می‌آید. نرم افزار آکوستیکا یک برنامه ادیت صوت است که نه تنها می‌توانید خیلی راحت موزیک به فایل صوتی خودتان اضافه کنید، بلکه نویز و خط وخش صدایتان را هم می‌گیرد و باعث می‌شود خروجی کارتان حسابی باکیفیت و مجلسی از آب دربیاید.

توصیه‌های دم رفتن

موقع تایپ متن پیامک صوتی حواستان به تعداد کاراکترها باشد تا هزینه‌هایتان ناخواسته بالا نرود، چون هر هفتاد کاراکتر فارسی یک پیام صوتی به حساب می‌آید.

اگر می‌خواهید فایل صوتی خودتان را برای مشتری ارسال کنید، بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که هر 5 ثانیه یک پالس یا پیام صوتی به حساب می‌آید. پس تا جای ممکن کوتاه و مختصر پیام‌تان را ضبط کنید.

توصیه من به شما این است که تنها در موارد خاص به مشتری پیام صوتی بفرستید. خب این یعنی چی؟ یعنی اینکه اگر پیام شما آنقدر مهم است که می‌خواهید همۀ مشتریان، حتی آنهایی که جز لیست سیاه هستند از موضوع باخبر شوند؛ پیامک صوتی بفرستید. در غیر اینصورت ارسال وقت و بی‌وقت پیام صوتی و ایجاد مزاحمت برای مشتری، مسلماً عواقبش برای کسب‌وکار شما بیشتر از فوایدش است.پیام صوتی مزاحم

دیگه هیچی جز صدای تو نمونده!

خب دیگر! انگار کف‌گیر ما به ته دیگ خورده و اطلاعاتی را که باید در مورد پیامک صوتی به شما می‌گفتیم، گفتیم.

در حال حاضر چیزی باقی نمانده جز اینکه دست به کار شوید و صدای جذابتان را ضبط کنید و با همۀ مشتریانتان حرف بزنید.

پس بفرمایید! این گوی و این میدان...

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
98دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  صابر ظفری

  20 شهریور 1400، 18:01

  من برنامه نویسی هستم برخی از مشتری های من میخوام که ارسال کد تایید با پیام صوتی انجام بشه آیا این کار قابل انجام هستش آیا امکانش هست که به صورت صفر تا صد خودم بنویسم براش که طبق دستور کد پیامک بشه یا صوتی اجرا بشه.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   21 دی 1402، 11:30

   درود بر شما،
   بله این امکان وجود داره و میتونید استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  مهیار نعمت پور

  15 شهریور 1400، 08:49

  درود
  در پیامک صوتی نیز کلماتی فیلتر خواهد شد؟
  امکان درج موزیک بصورت زیر صدا وجود دارد؟
  موفق باشین

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   18 فروردین 1403، 15:39

   درود بر شما،
   پیامک صوتی فیلتر نداره و بله میتونید موزیک هم بذارید.

 • Gravatar Icon

  رادی

  11 شهریور 1400، 09:20

  سلام وقتتون بخیر از این ارسال پیامک صوتی ما میتونیم در وب سرویس هم استفاده کنیم که صدامون رو ویس بگیریم و پیام ارسال بشه به مشتریانمون؟ ممنون از پاسخگوییتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   18 فروردین 1403، 15:38

   درود بر شما،
   بله میتونید یک فایل صوتی خودتون ضبط کنید و ارسال کنید. دقت کنید که حجمش باید زیر 5 مگ باشه.

 • Gravatar Icon

  نصیری

  10 شهریور 1400، 19:46

  سلام عرض شد.
  ببخشید میخواستم بدونم همین پیامک صوتی رو میشه جوری تنظیم کرد که تو واتس اپ ارسال کنه به صورت ویس؟

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   19 دی 1402، 14:00

   درود بر شما جناب نصیری عزیز
   امکان ارسال پیام صوتی انبوه، در حال حاضر فقط به شماره موبایل‌ها میسر هست.
   برای ارسال صوتی به واتساپ، پیشنهاد می‌کنم توی گوگل جستجو بفرمائید.

 • Gravatar Icon

  بهرام سادات

  07 شهریور 1400، 18:29

  ما از صدای خود پنل استفاده میکنیم و راضی هستیم . فایلی که خودمون ثبت میکنیم صداش بد میوفته ولی با صدای سامانه بهتره و بدون خش و صاف میره صدا
  درکل ممنون از سایت خوبتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   21 دی 1402، 10:24

   درود بر شما،
   خداروشکر که راضی هستید. باعث افتخار ماست که بتونیم بهتون تو مسیر پیشرفت کمک کنیم.

 • Gravatar Icon

  علیرضا نظمی

  07 شهریور 1400، 15:57

  سلام ممنون مثال ها خیلی جالب بودند میخواستم بدونم پیشمنهاد شما برای پیامک صوتی چیه ما به صورت فایل صدای خودمان ارسال کنیم یا به صورت متنی که اپراتور متن رو می خونه از نظر شما کدام تاثیر گذار تر خواهد بود ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   21 دی 1402، 10:26

   درود بر شما،
   اگر فایل صوتی‌ای که خودتون با صدا یا لهجه شیرین شهر خودتون ضبط می‌کنید کیفیت خوبی داشته باشه، قطعا برای مشتری هدف تاثیرگذارتره. کلا سعی کنید کیفیت رو هم تو فایل و هم متنی که می‌خونید رعایت کنید. نتیجه انشاالله خوب خواهد بود.

 • Gravatar Icon

  بهروز سنتی

  07 شهریور 1400، 09:42

  اگر پاسخ ندن هم هزینه پیامک صوتی کسر میگردد؟
  یا اینکه ممکنه انتن نداشته باشن و یا موبایلشون خاموش بوده باشه شرایط به چه ترتیب خواهد شد؟
  سپاس از راهنمایی

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   19 دی 1402، 12:57

   درود بر شما دوست عزیز.
   بله متاسفانه ارسال پیامک صوتی، شامل بازگشت و عودت هزینه نمیشه!
   برای همین پیشنهاد می‌کنیم در زمان‌هایی استفاده کنید که احتمال پاسخ به تماس صوتی شما زیاد باشه.
   از طرفی شما می‌تونید با استفاده از خطوط خدماتی هم، پیامک اطلاع‌رسانی خودتون رو به همه ارسال کنید و هزینه کمتری رو هم نسبت به ارسال پیام صوتی صرف کنید.

 • Gravatar Icon

  شمیلا

  03 شهریور 1400، 18:09

  من 5 هزار تا اس ام اس صوتی زدم از سامانه شما اتفاقا خوبم جواب داد اما چرا شماره هایی که براتون تماس نرفته بود هزینه کم کرد ؟ و اینکه چرا گزارش نمیدید که ببینم به چه کسایی رفته به چه کسایی نرفته لطفا پاسخم رو بدید و راهنمایی ام کنید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   18 فروردین 1403، 15:35

   درود بر شما،
   پیام صوتی از طرف خود مخابرات برای ما گزارشی ارسال نمیشه که بتون تقدیم شما کنیم چون اینکه افراد تلفن رو جواب میدن یا نه اصلا کنترلش دست ما یا کس دیگه‌ای نیست.

 • Gravatar Icon

  ایمان تنکابنی

  03 شهریور 1400، 18:06

  سلام و خسته نباشید میگم به تحریریه ملی پیامک واقعا توضیحاتتون خوب بود ولی یک سوال دارم من که فروش برنج شمال دارم آیا پیام صوتی مناسب کارم هست یا نه و این که آیا با این روش میتونم فروشمو بالا تر ببرم یا خیر ؟ ممنون میشم جواب بدید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   15 فروردین 1403، 10:05

   درود بر شما،
   پیشنهاد می‌کنم ابتدا با استفاده از بانک شماره به افرادی که فروشگاه برنج دارن پیام بدید تا بتونید فروش عمده رو بالا ببرید. بعد از یک مدت، به همین افرادی که ازتون خرید کردن دوباره پیامک صوتی ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  احسان جنگی

  03 شهریور 1400، 18:04

  به نظرم پیامک صوتی خیلی جذاب هستش یکی از راه های جذب مشتری اینه که مخاطب رو به صورت مستقیم آیا خطاب کنه با پیامک صوتی خیلی راحت میشه این کار رو کرد و اینجوری مخاطب نیاز نیست کاری انجام بده و کافیه به صحبتی که میشه گوش بده به نظرم راه حل بسیار مناسبیه

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 فروردین 1403، 15:09

   درود بر شما،
   بله برای برخی کسب‌وکارها خیلی جذابه

 • Gravatar Icon

  نادر ساعدی

  02 شهریور 1400، 14:31

  سلام وقت بخیر
  ارسال پیامک صوتی به بلک لیست امکان پذیر است
  ایا می تونم برای سایت ورد پرسی خودم از پیامک صوتی استفاده کنم

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   19 دی 1402، 12:55

   سلام جناب ساعدی عزیز
   وقتتون بخیر
   بله به صورت کلی می‌تونید استفاده کنید.
   اما من یک پیشنهاد ردنشدنی براتون دارم و اونم «ارسال پیامک از طریق پترن» هست. همچنین توصیه من به شما این هست که سری به «افزونه های پیامکی» ما هم بزنید.

 • Gravatar Icon

  ورودی

  01 شهریور 1400، 09:56

  سلام و درود ایا امکان پذیر هست من برای شروع پنل پایه رو خریداری کنم و تست کنم اگر بازدهی لازم برای منو داشت پنل رو به پنل های بالاتر ارتقا بدم و چقدر بعد از خرید پنل امکان پذیر هست که پنل رو ارتقا بدیم به پنل های بالاتر

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   21 دی 1402، 10:27

   درود بر شما،
   بله چرا که نه؟ شما هر زمان دوست داشته باشید تماس بگیرید با دوستان ما در بخش پشتیبانی براتون پنل رو ارتقا میدن.

 • Gravatar Icon

  یاسر حاجی محمدی

  30 مرداد 1400، 22:47

  ارسال پیامک صوتی نسبت به قبل خیلی بهتر شده هزینه ارسال پیامک خیلی کاهش داشته دیگه نیاز نیست برای ارسال پیامک صوتی کلی هزینه بدی ولی ارسال پیامک صوتی زیاد به درد تبلیغات به صورت انبوه نمیخوره فقط همون به مشتریان خودمون بفرستیم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   21 دی 1402، 10:28

   درود بر شما،
   بله از نظر هزینه خیلی خوب شده.
   اما شاید اگر بتونید یه متن خیلی جذاب با صدای خوب ضبط کنید قطعا برای جذب مشتری هم تاثیر خوبی داره.

 • Gravatar Icon

  حمید ترابی

  30 مرداد 1400، 17:56

  سلام روز بخیر
  چقدر پیامک صوتی ها روون حرف میزد
  من از سامانه دیگه ای پنل داشتم مثل ربات حرف میزد
  اپراتورهاش فرق میکنه؟

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   19 دی 1402، 12:53

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   بله شما می‌تونید با استفاده از ارسال پیام صوتی، فایل صوتی مورد نظر خودتون رو آپلود بفرمائید. حتی برای خلاقیت بیشتر می‌تونید از موزیک زیرصدا هم استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  الاله ترابی

  29 مرداد 1400، 16:18

  سلام ارسال از سایت رو میشه به صورت صوتی انجام داد؟
  یعنی ثبت نام کردند گوشیشون زنگ بخوره و پیامک ما براشون پخش بشه
  نحوه کار به چه صورت هستش؟
  هزینه هاشون سالانه هستش؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   30 مرداد 1400، 10:57

   سلام
   در حال حاضر، امکان وب‌سرویس صوتی فراهم نیست اما برای اطمینان می‌تونین از بخش فنی 02163404 هم سوال کنین!

 • Gravatar Icon

  نفس انصاری

  11 مرداد 1400، 20:00

  سلام من برای اشخاصی که تبلیغاتشونو بستن اینجوزی تبلیغمو ارسال میکنم و بازدهی خوبی داشته برام
  با صدای خودم میفرستم پیامک صوتی رو
  به نظر من راه خوبیه برای تعامل با مشتری

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 مرداد 1400، 10:51

   بله، پیشنهاد می‌کنم موسیقی ملایم پس زمینه صداتون رُ هم امتحان کنین!

 • Gravatar Icon

  مرجانه فیروزگر

  10 مرداد 1400، 09:18

  پیام صوتی هم به کسانی که تبلیغات پیامکیشونو مسدود کرده باشند همانند پیامک متنی ارسال نمیشه؟
  این مورد لطف میکنید توضیح بدید به په ترتیب میباشد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 مرداد 1400، 12:53

   با توجه به اینکه پیام صوتی با مشتری تماس می‌گیره، لذا افرادی هم که پیامک‌های تبلیغاتی سیمکارت‌شون رُ بسته باشن هم دریافت می‌کنند.
   خیر به صورت متنی نخواهد بود و تماس صوتی برقرار میشه! پیشنهاد می‌کنم ویدئو آموزشی پیام صوتی رُ مشاهده بفرمایید. این سرویس متن رُ تبدیل به گفتار می‌کنه و با مخاطب شما تماس می‌گیره!

 • Gravatar Icon

  سایه باباپور

  26 تیر 1400، 10:18

  چند وقت پیش یه تماس روی گوشیم اومد، برداشتم دیدم پیغام صوتیه ولی خب اینقدر خوب و جذاب بود، با موسیقی ملایم پس زمینه بود که خوشم اومد. سرچ کردم تا رسیدم به سامانه ملی پیامک. مشاوره گرفتم از بخش فروش و پیشنهاد کردن پنل اقتصادی رو تهیه کنم. برای رستورانم یکی دو بار فرستادم و دفعه سوم قلقش دستم اومد و واقعا ترکوند. تو فکر اینم برای بقیه شعبه‌ها هم ارسال کنم.

 • Gravatar Icon

  خلیلی

  23 تیر 1400، 17:53

  سلام وقت بخیر
  پرسیدم گفتن هر یک پالس میشه یک پیامک
  پالس یعنی چی؟
  میشه راهنمایی کنید؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   30 مرداد 1400، 10:56

   سلام وقت شما هم بخیر
   وقتی که شمارندۀ کنتور، به اندازه یک شماره، شمارش میکنه، اصطلاحاً به مقدار یک پالس محاسبه کرده!

 • Gravatar Icon

  قلعه

  18 تیر 1400، 20:52

  الان ارسال پیامک صوتی خیلی بهتر شده میشه قبلا هر 5 ثانیه یک پیامک میشد الان هر 30 ثانیه من خودم هم به شخصه پیامک صوتی فایلی رو پیشنهاد میدم به خاطر این که خطا گفتاری اصلا نداره چون برای من پیش اومده بود که توی صوتی متنی ارسال کردم همش رفته ولی برخی از کلمات اشتباه تلفظ شده.
  اینم از تجربیات من

 • Gravatar Icon

  محمد گرگانی

  16 تیر 1400، 20:19

  اینارو گوش میدن اصلا؟
  اگر بخوایم که یه صدای جذاب باشه که طرفو میخکوب کنه و گوش بده چه کار باید بکنیم؟
  اموزش خاصی داره یا نرم افزار خاصی؟
  ممنون از راهنماییتون

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   30 مرداد 1400، 10:54

   سلام دوست عزیز، بله به طور کلی پیامک صوتی بازخورد خوبی داره!
   برای جذاب‌تر پیام صوتی، می‌تونین از دوبلور‌ها کمک بگیرید و با موسیقی پس ‌زمینه، صدا رُ جذاب‌تر کنین؛ اما به پیشنهاد من، صدای خود شما برای مخاطب‌های خودتون، تاثیر بیشتری داره!
   برای آموزش، اینجا کلیک کنین: ویدیوی آموزشی پیام صوتی

 • Gravatar Icon

  زهرا غلامی

  16 تیر 1400، 13:24

  سلام وقتتون بخیر برای فعالسازی پنل پیامکی چه مراحلی و باید طی کنیم و در طی چه مدت پنل فعال میشه برای استارت تبلیغات؟
  مجموعه برای شروع کار اصلا تایم نداره و بعضی از سامانه ها یه سری مدارک میخوان که برای تایید، زمان زیادی میبره آیا شما هم این مدارک و درخواست میکنید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 تیر 1400، 13:56

   دوست عزیز مدارکی که شما به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی برای احراز هویت درخواست میشه و باید حتماً ارسال باشه، این مدارک رُ میتونین در لینکی که براتون گذاشتم، مشاهده کنید.
   اگر مدارکتون آماده باشه و بلافاصله برامون بفرستید، تو دو ساعت پنلتون فعال میشه

 • Gravatar Icon

  بهجتی

  16 تیر 1400، 09:32

  سلام وقتتون بخیر سوالی از خدمتتون داشتم که ایا از پیامک صوتی میتونید در ارسال از طریق وب سرویس استفاده کنیم تا به جای پیامک متنی پیامک صوتی ارسال بشه ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   30 مرداد 1400، 10:51

   سلام وقت شما هم بخیر
   در حال حاضر وب‌سرویسی برای ارسال صوتی وجود نداره!

 • Gravatar Icon

  روژین نوربخش

  15 تیر 1400، 10:01

  سلام
  روزتون بخیر
  یه سوالی داشتم ما میتونیم خودمون هم فایل صوتی که خودمون ضبط کردیم بارگزاری کنیم یا فقط صرفا حتما میبایست ربات شما فایل را تبدیل و ارسال کند؟
  ممنون از پاسخدهی

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 تیر 1400، 08:34

   بله دوست عزیز، میتونین با صدای خودتون وویس حتماً با فرمت wave برای ما بفرستید

 • Gravatar Icon

  آرمین مرزبان

  15 تیر 1400، 09:15

  سلام من از پیام صوتی برای پیامک های اطلاع رسانی مثلا ساعت کلاس ها و تغییر کلاس ها استفاده می کنم میخواستم بدونم از طریق پیامک صوتی می تونم پیامک تبلیغاتی ارسال کنم فقط لازم به ذکر است پیام صوتی برای تبلیغات برای مخاطب های خودم می خوام فقط ارسال کنم در صورت امکان پذیر بودن مممنون میشم این مورد اطلاع داده شود

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   30 مرداد 1400، 10:51

   سلام دوست عزیز، بله میشه با پیامک صوتی، تبلیغات فرستاد.

 • Gravatar Icon

  شهبخش

  24 اسفند 1399، 22:12

  خیلی راه باحالی هستش برای ارسال پیاممک به لیست سیاه.مخصوصا برای من که مشتریای قدیمی دارم و تن صدام اشناییت دارن و درکل تشکر میکنم برای این راه های باحالی ه درست کردین برای ارسال پیامک.

 • Gravatar Icon

  بشیری

  24 اسفند 1399، 14:12

  من فکر می کنم از این جهت پیامک صوتی می تونه فیدبک و نتیجه خوبی داشته باشه چون یک روش جدید هستش و خیلی کسب و کارها از این روش استفاده نمی کنن و از این جهت می تونه برای کسایی که پیامک صوتی دریافت می کنن تا حدودی جذاب باشه و اینکه صوت شاید تاثیرش بیشتر از پیامک متنی باشه من که تا حالا امتحان نکردم اما این هفته برای کسب و کارم میزنم حتما

 • Gravatar Icon

  سعید زارع

  21 اسفند 1399، 14:49

  من یه سایت دارم و میخوام برای تایید احراز هویت توی سایت از این امکان استفاده کنم ولی میخوام کاربر خودش انتخاب کنه که آیا میخواد صوتی دریافت کنه یا براش پیامک بیاد میشه راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 اسفند 1399، 15:28

   دوست عزیز برای تیم وب‌سرویس تیکت ارسال کنید تا در این مورد راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  کیمیا

  20 اسفند 1399، 14:51

  وای پیام صوتی چقدر خوبه
  چندتا از وبس های نمونه رو گوش دادم و متوجه شدم چقدررر تاثیر گذاریش بیشتراز متنه
  پیام های صوتی در صورتی که مشتری دردسترس نباشه سوخت میشه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 فروردین 1400، 16:20

   بله دوست عزیز، اگر مخاطب در دسترس نباشه در هر صورت هزینه کسر خواهد شد

 • Gravatar Icon

  حامد وکیلی

  20 اسفند 1399، 14:10

  سلام ممنون از مقاله ی خیلی جذابتون که کاری کرد من تا تهشو بخونم.من خودم برا شماره های مشتری هام چه شماره های بلک لیست و غیر بلک لیست هرچند وقت یکبار از پیامک صوتی استفاده میکنم خیلی ایده ی جذابی هستش و مشتریان من خیلی از این کار من خوششون میاد

 • Gravatar Icon

  روابروجنی

  18 اسفند 1399، 22:11

  سلام خوبین؟ خسته نباشین.
  ما اگر بخواییم پیامک صوتی بفرستیم و متنش رو به شما بدیم، شما میتونین به جای ما ارسال کنین؟ یعنی پنل نخواییم تهیه کنیم و اینکه صوتش رو خودتون ضبط کنین. شرایطش چجوریه و هزینه هاش رو میشه راهنمایی کنین؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 اسفند 1399، 08:35

   بله دوست عزیز شما می‌تونید متن رُ به ما بدید تا برای مشتری‌هاتون به صورت پیام صوتی ارسال بشه
   ولی باید حتما پنل داشته باشید

 • Gravatar Icon

  جلیلوند

  18 اسفند 1399، 20:40

  چجوری میتونیم فایل مون رو تبدیل کنیم به فایل wave ؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 14:03

   دوست عزیز باید از نرم افزارهای مبدل فایل مثل Any Audio Converter استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  ستاره بغدادی

  17 اسفند 1399، 09:59

  خطی که باهاش ارسال پیامک صوتی صورت میگیرد اختصاصی برای هر کاربری جداگانه میباشد؟
  و یا اینکه تمامه پیامک های صوتی کاربران با یک خط ارسال صورت میگیرد؟
  و اینکه اگر اختصاصی باشد امکان دریافت پیامک صوتی یه چیزی مثله پیغامگیر میتونیم داشته باشم؟
  مرسی

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   30 مرداد 1400، 10:49

   سلام خطی که با اون ارسال صوتی انجام میشه، در حال حاضر عمومی و مشترک است. فعلاً شرایط خط اختصاصی صوتی وجود نداره! پس بنابراین امکان پیغامگیر صوتی هم وجود نداره!

 • Gravatar Icon

  رابعی

  05 اسفند 1399، 10:16

  سلام و دورد برای ارسال پیامک به بلک لیست میشه از پیامک صوتی استفاده کرد یا برای این مورد هم محدودیت وجود داره من برای ارسال کد تایید میخوام و حتما باید به صورت مخاطب برسه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 اسفند 1399، 08:55

   بله دوست عزیز، کد تائید رُ می‌تونید با وب‌سرویس و با پیام صوتی می‌تونید ارسال کنید

 • Gravatar Icon

  elham

  28 بهمن 1399، 21:07

  سلام وقتتون بخیر. یک سوال دارم، آیا بازخورد هم گرفته پیام صوتی؟ و تعرفه هایی که داخل این مقاله آوردین به روزه؟ یا فرق کرده؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 فروردین 1400، 08:20

   بله دوست عزیز
   پیامک صوتی هم برای بعضی از کسب‌وکارها تاثیر و نتیجه مثبت خودشو داره، اگر برای تبلیغاتتون می‌خواین از پیام صوتی استفاده کنید، اطلاعات بیشتری از حوزه کاریتون در اختیارمون بگذارید

 • Gravatar Icon

  محتشمی

  27 بهمن 1399، 00:23

  فک کنم الان قانونی ترین راه حل برای ارسال به شماره های لیست سیاه همینه؟
  درسته؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   27 بهمن 1399، 10:58

   دوست عزیز ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه ممنوع و بر خلاف قوانینه

 • Gravatar Icon

  Sahar

  25 بهمن 1399، 17:21

  خیلی جالب بود مقاله اتون می خواستم بدونم که آیا پیامک های صوتی هزینه اش برگشت می خوره یا نه یعنی اگر فایل صوتی ارسال کنیم و به دست مخاطب نرسه هزینه ای که کم شده رو بر می گردونه یا نه و اینکه چرا انقدر هزینه پیامک صوتی گرون هستش؟ چطور می تونیم هزینه امون رو در پیامک صوتی کاهش بدیم؟ ممنون می شم اگر در این مورد راهنمایی بفرنمائید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 10:10

   دوست عزیز پیام صوتی برگشت هزینه نداره و تعرفه مشخصی داره، اگر می‌خواهید هزینه رو کم کنید، پیشنهاد می‌کنم خودتون فایل صوتی رُ ضبط کنید و بفرستید تا هزینش کمتر از فایلی باشه که ما برای مشتریاتون ضبط می‌کنیم!

 • Gravatar Icon

  شکری

  25 بهمن 1399، 16:40

  ببخشید می خواستم ازتون بپرسم که آیا پیامک صوتی برگشت هزینه هم داره یا خیر؟ یعنی وقتی پیامک می فرستیم می تونیم گزارش بگیریم ببینیم به کدوم شماره ها ارسال شده یانه ؟ و یا می شه که شماره هایی که ارسال نشده در واقع یعنی باهاشون تماس گرفته نشده ور بفمیم چه شماره هاییه و برگشت هزینه داره یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمائی ام کنید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 14:59

   دوست عزیز پیام صوتی بازگشت وجه نداره، برای کاهش هزینه‌های ارسال پیام متنی بهتره از فرمت فایل استفاده کنید که هزینه کمتری داره

 • Gravatar Icon

  مهسا

  23 بهمن 1399، 17:49

  باسلام
  من نمیتونم به بلک لیست ارسال پیامک انجام بدم و طبق گفته پشتیبان های شما میخوام ارسال پیامک صوتی داشته باشم برای این مورد آیا میتونم خودم صدا ضبط کنم یا این که حتما باید متن نوشته بشه بیاد برای شما و شما متن منو تبدیل به صوت کنید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 10:47

   دوست عزیز هر دو مورد یعنی ارسال فایل با صدای خودتون و ارسال متنی و تبدیل شدن به voice در ملی پیامک پشتیبانی میشه. هر کدوم که خواستید، می‌تونید انتخاب کنید

 • Gravatar Icon

  فرنوش اسدی

  22 بهمن 1399، 18:12

  واقعا سیستمی هستش که تازگی راه اندازی شده و من ازش برای لیست سیاه از اون استفاده میکنم و بسیار راضی هستم و به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم.
  برای اطلاع رسانی هم میشه ازش استفاده کرد
  ممنونم از شما

 • Gravatar Icon

  فاروقی

  16 بهمن 1399، 11:36

  وای خدای من وویساتون خیلی خوب بود و پر از ایده من پنل شمارو دارم حتما از ایده های پیامک صوتیتون و این مقاله خوبتون استفاده میکنم راستش تا حالا به پیامک صوتی فکر نکرده بودم و همیشه از پیامک متنی استفاده میکردم حتما حتما از پیامک صوتی هم استفاده خواهم کرد.
  ممنون از شما و شرکت ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  شکوهی

  15 بهمن 1399، 09:39

  سلام من از پیامک صوتی برای ارسال هوشمند میخوام اسنفاده کنم و متنهایی با متغیر ارسال کنم این مورد امکانپذیره بصورت صوتی متنی درج کنم؟ و اینکه چرا هزینه پیامک صوتی گرونتره نسبت به متنی؟اینکه که خیلی امکان جذابیه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 بهمن 1399، 10:01

   دوست عزیز متاسفانه در حال حاضر امکان‌پذیر نیست

 • Gravatar Icon

  رعنا دادور

  14 بهمن 1399، 09:54

  خیلی خیلی مقاله ی جذابی بود مخصوصا اون ویس هایی که توی مقاله تون گذاشتید خیلی ایده متفاوت و جالبی بود که من رو به شخصه جذب کرد و خیلی از خوندن و گوش دادن به مقاله تون لذت بردم، خیلی هم پیشنهاد عالی بود برای ارسال پیامک به مشتریانمون خیلی فک میکنم تاثیر جالبی بذاره.

 • Gravatar Icon

  ali zandi

  11 بهمن 1399، 11:13

  سلام و درود ایا پیامک های صوتی قابلیت اینو داره که مثلا بعد از تماس بتونه یک شماره رو بگیره مثلا 1 رو وارد کنه تا ما بتونیم باهاشون تماس بگیریم یا فقط ارسال میشه انجام داد و شماره ی ارسال کننده ی پیامک صوتی چی هست

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 بهمن 1399، 13:38

   دوست عزیز مورد درخواستی شما در وب‌سرویس صوتی وجود ندارد.
   این مورد را میتوانید با تکنولوژی voip پیاده سازی کنید. سرشماره ارسال کننده پیامک صوتی متفاوتست اما یکی از این شماره سرشماره 4000 است

 • Gravatar Icon

  دلبر

  01 بهمن 1399، 11:42

  ممنون از مقاله خوبتون خواستم ازتون بپرسم برای کسی که میخواد تبلیغات ملک داشته باشه و میخواد شماره تلفن بده برای اینکه ازش برای خرید ملک مشاوره تلفنی بگیرن، آیا می تونه از پیامک صوتی استفاده بکنه؟ یعنی می تونه شماره تلفن دفترش یا شماره موبایلش رو توی پیام صوتی بگه و مشتری هم می تونه شماره رو یادداشت کنه؟ چون معمولا فرصت نمی کنه مشتری در حین گوش دادن یادداشت برداری کنه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 بهمن 1399، 13:46

   بله دوست عزیز با تهیه پنل می‌تونین ارسال پیامک صوتی داشته باشید

 • Gravatar Icon

  رضا درستکار

  30 دی 1399، 19:05

  من فروشگاه کشاورزی دارم و وقتی این مقاله رو خوندم فکر کردم فقط برای تبلیغ نوشتید اینو
  و خواستم برای اثبات به خودم تستش کنم
  برای تست به 300 تا کشاورز پیامک تبلیغ برای آزمایش خاک ارسال کردم. بازدهی خوبی برام داشت و اصلاً باورش رو نمیکردم

 • Gravatar Icon

  شکیلا ماهور

  30 دی 1399، 11:35

  اول مقاله خیلی بامزه شروع شد باعث شد تا تهشو بخونم.من خودم برا شماره های مشتری های همیشگیم وقتی میبینم چند وقتیه سر بهمون نزدن یه پیام صوتی براشون میفرستم و چون عادت کردن همیشه جواب میدن و از تخفیفتیی که در اختیارشون قرار دادم استفاده میکنن.

 • Gravatar Icon

  سعید ش

  30 دی 1399، 11:02

  سلام و درود
  آیا امکان استفاده از پیام صوتی در وب سرویس هم وجود دارد؟
  چون برای بلک لیست ها فکر میکنم گزینه خوبی باشه
  ممنون میشم سریعتر پاسخ بدید
  باتشکر

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 بهمن 1399، 10:56

   سلام، امکان استفاده از وب‌سرویس پیامک صوتی در صورتی انجام میشه که شماره گیرنده در لیست سیاه مخابرات قرار داشته باشد، اما پیشنهاد میشه بجای استفاده از پیامک صوتی از ماژول وبسرویس خدماتی برای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر هم این لینک رو که براتون گذاشتم، مطالعه کنید

 • Gravatar Icon

  رعنا خليلى

  20 دی 1399، 00:55

  سلام ممنون از مقاله ى خوبتون ميخواستم بپرسم براى اين امكان پيامك صوتى با چه شماره اى تماس گرفته ميشه، امكانش هست كه با شماره ى خودمون تماس گرفته بشه يا شماره رو انتخابش كنيم!؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 دی 1399، 08:58

   سلام دوست عزیز، پیامک صوتی توسط اپراتور پیامک صوتی ارسال میشه و با خط 021 امکان ارسال نداره

 • Gravatar Icon

  صادق خدابنده لو

  13 دی 1399، 21:16

  سلام؛ من خودم برای تبلیغات اصولا از همون پیامک متنی استفاد ولی چون یه فروشگاه دارم و باید مدارک مشتریانم تایید بشه و چیزایی که لازم هستش رو بگیرم ازشون از پیامک صوتی استفاده میکنم و خوبه برای من و به درخواست خودم صدای پشتیبان شمارو هم استفاده میکنم.

 • Gravatar Icon

  عرب

  09 دی 1399، 17:24

  سلام من پنل پیامکی شمارو دارم برای ارسال پیامک های متنیم بعد از ارسال گزارش ارسال دریافت میکنم و خوب اینکه مطلع میشم از دلیور شدن پیامام خیلی راضی هستم گرچه خوب به بلک لیست طبق قوانین ارسال نمیشه توو مقالتون نوشتید برای دور زدم بلاک لیست از پیام صوتی استفاده کنید میخواستم بدونم اگر من اینکارو کنم برای ارسال به بلک لیست از پیام صوتی استفاده کنم مثله پیامکای متنیم گزارش ارسال دریافت میکنم مثلا اگر کسی جواب نداده باشه بهم نشون میده؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 دی 1399، 11:54

   دوست عزیز خير در حال حاضر پيام صوتى گزارش تحويل رو نداره. و متاسفانه مشخص نميشه كه چه افرادى جواب دادن و كدوما جواب ندادن!

 • Gravatar Icon

  sima saeeudi

  01 دی 1399، 00:48

  پیامکککککک صوتی واقعا عالیه بهترین راه حل برای ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست هستش اینه که نوشتید با گویش و لهجه ی شهر خودتون ارسال بفرمایید خیلی جالبه و دلم میخواد این مورد رو حتما امتحان کنم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1399، 08:42

   بله، اگه با زبان و گویش شهر خودتون باشه در جذب مشتری و جلب نظر موافقش خیلی بهتر عمل کردین!

 • Gravatar Icon

  اتابک

  25 آذر 1399، 11:31

  چه جااااالب. واقعا خیلی خوبه. روش جدیدیه. فکر کنم هنوز جا نیوفتاده درسته؟ بخاطر همین خیلی جالب میتونه باشه ها. یه سوال ویدیو آموزشی اینو هم دارین که چطوری میشه کار کرد باهاش؟ هزینه متنی و صوتی هم یکیه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 آذر 1399، 08:38

   سلام، بله در کانال آپارات ملی پیامک میتونین این ویدئو رو ببینین

 • Gravatar Icon

  پیام صوتی سفیرک

  29 تیر 1398، 02:24

  پیامک صوتی بخاطر اینکه میتونی باهاش به شماره تلفن منازل هم تبلیغات بفرستی فوق العاده هست

 • Gravatar Icon

  کندوپیامک

  18 مهر 1396، 10:48

  استفاده از سرویس پیام صوتی روشی مفید و کارامد در تبلیغات است

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   30 مهر 1396، 08:59

   بله همینطوره!

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید