تعرفه و قیمت ارسال پیامک انبوه چقدر است؟

تعرفه و قیمت ارسال پیامک انبوه چقدر است؟

Engagements Icon
19


هنگامی که یک شخص یا شرکت قصد ارسال پیامک به‌صورت تبلیغاتی یا برای مشتریانش می‌کند، به دو موضوع تهیه پنل پیامکی یا سفارش ارسال انبوه پیامک برمی‌خورد. در ابتدا نمی‌داند که این دو نوع ارسال پیامک چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. برای حل شدن این پرسش، به توضیح این موضوع می‌پردازیم که ارسال انبوه چیست و تعرفه ارسال پیامک انبوه چقدر است؟

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

پنل پیامکی چیست؟

پیش از آن که به معرفی ارسال انبوه بپردازیم باید با پنل پیامکی یا همان سامانه ارسال اس ام اس آشنا شویم. ارسال پیامک با هر مدل و هر شرایطی نیازمند یک پنل پیامک است. اس ام اس های تبلیغاتی باید از یک ابزار اینترنتی به اسم پنل پیامک ارسال شوند. این پنل‌ها امکان ارسال و دریافت پیامک به شماره موبایل‌های مختلف را به همراه ده‌ها امکانات دیگر ارائه می‌کند. امکاناتی همچون ساخت و دسته‌بندی دفترچه تلفن شخصی، بانک شماره حاوی میلیون‌ها شماره موبایل فعال در کشور، قابلیت‌های ویژه برای ارسال مانند زمان‌دار کردن، پاسخ‌گویی خودکار، کارت ویزیت پیامکی و ...

بهتر است بدانیم که انواع ارسال پیامک، نیازمند یک پنل پیامکی است. حتی هنگامی که درباره ارسال انبوه صحبت می‌کنیم بازهم پنل پیامکی را لازم می‌دانیم. شرایط و تعرفه ارسال پیامک انبوه هم غیرمرتبط با پنل پیامکی نیست. ارسال انبوه یکی از قابلیت‌هایی است که ملی پیامک به شما ارائه می‌دهد تا نیازی به تهیه پنل، امور فنی و چندین روش دیگر نداشته باشید. در ادامه به سراغ توضیح چگونگی ارسال انبوه برویم.

سفارش ارسال انبوه پیامک چه مزایا و معایبی دارد؟

شاید با شنیدن این نام تصور کنید که به هر نوع ارسال پیامک در حجم بالا، ارسال انبوه می‌گوییم. اما در حقیقت این‌چنین نیست. اگر شما بخواهید که بدون داشتن یک پنل پیامکی و انجام‌دادن مراحل ارسال، پیامک تبلیغاتی بفرستید می‌توانید از این روش استفاده کنید و باستی حداقل تعداد پیامک درخواستی شما 100 هزار پیامک باشد. تفاوت ارسال معمولی پیامک با ارسال انبوه در استفاده از پنل پیامکی، مدیریت توسط خریدار و تعرفه ارسال پیامک انبوه است.

سفارش ارسال انبوه پیامک توسط شرکت شما برای این ثبت می‌شود که یک پنل پیامکی تهیه نکنید و همه کار آن را به ملی پیامک بسپارید. با این درخواست، پشتیبانان ملی پیامک، دقیقاً مطابق خواست شما، تعداد ارسال، جامعه هدف یا همان بانک شماره و متن پیامک را انتخاب می‌کنند. سپس ارسال انجام خواهد شد. در این پروسه می‌توانید نظرات و تغییرات موردنیاز خود را اعمال کنید. در نهایت با دریافت مشاوره از کارشناسان ما، بهترین ارسال برایتان انجام می‌شود.

شرایط ارسال انبوه چیست؟ چرا همه این روش را انتخاب نمی‌کنند؟تعرفه ارسال پیامک انبوه

خیلی از کاربران تمایل دارند ارسال خود را بارهاوبارها تکرار کنند. اغلب کسب‌وکارها پنل را برای مدت طولانی تهیه می‌کنند زیرا می‌خواهند یک ارتباط دائمی با مشتریان خود برقرار کنند. هر هفته یا هر ماه به آنها پیامک داده و آن‌ها را به خرید از خود ترغیب می‌کنند.

بخشی از کاربران تمایل دارند تا مدیریت ارتباط با مشتری را خود به دست بگیرند. تهیه متن مناسب، تعداد و نوع ارسال، انتخاب بانک شماره، تهیه دفترچه تلفن و موارد دیگر از جمله آیتم‌هایی است که توسط کاربر انجام می‌شود.

تعداد ارسال مهم‌ترین گزینه‌ای است ارسال انبوه را از ارسال معمولی متفاوت می‌کند. شما اگر که پنل پیامکی شخصی خود را تهیه کنید می‌توانید تعداد یک الی صدها هزار پیامک بفرستید. این در حالی است که ارسال انبوه از حداقل یک‌صد هزار پیامک شروع می‌شود که این موضع بر روی تعرفه ارسال پیامک انبوه هم مؤثر است.

به‌عبارت‌دیگر اگر شرکتی بخواهد از قابلیت ارسال انبوه استفاده کند یعنی فقط بخواهد یکبار پیامی را فرستاده و بدون داشتن پنل اس ام اس، تمام آن را به ملی پیامک بسپارد، لازم است که حداقل صدهزار پیامک ارسال کند. بسته‌ها و تعرفه ارسال پیامک انبوه در سایت ملی پیامک قابل مشاهده است. در ادامه به توضیح بیشتر این مورد می پردازیم. بهتر است بدانید که تعرفه ارسال انبوه پیامک مثلا در تعداد دویست هزار با نهصدهزار پیامک متفاوت است.

ارسال انبوه برای کسانی است که تنها یک‌بار قصد ارسال پیامک آن هم برای تعداد بالا را دارند مناسب است. اگر می‌خواهید چندین بار پیامک بفرستید بهتر است پنل شخصی خود را داشته باشید.

تنها قابلیت موجود در این روش، ارسال پیامک در حجم بالاست. اگر می‌خواهید که پاسخ مشتری را بگیرید یا از سایر امکانات استفاده کنید پنل پیامکی خود را تهیه کنید.

تعرفه ارسال پیامک انبوه و صرفه‌جویی در هزینه‌ها

همان‌طور که کمی قبل‌تر توضیح دادیم تعرفه ارسال پیامک انبوه کمتر از ارسال پیامک با پنل است. این موضوع باعث کاهش هزینه شما می‌شود. دلیل این کاهش هزینه، حجم بالای ارسال شماست. درست مثل خرید کالا به‌صورت عمده است. تهیه‌کنندگان پیامک به‌صورت عمده، حق دارند هزینه کمتری پرداخت کنند.

تعرفه پرداخت پیامک ارسال انبوه، وابسته به تعداد ارسال شما متفاوت است. در جدول زیر این هزینه مربوط به سال 1403 محاسبه شده است.تعرفه ارسال پیامک انبوه

باتوجه‌به این جدول اگر تعداد ارسال بین صد الی سیصد هزار نفر باشد، هر پیامک باتوجه‌به تعرفه سال 1403 هزینه 85 تومان دارد. اگر تعداد پیامک‌ها بیشتر باشد، این مبلغ تا 76 تومان کاهش پیدا می‌کند. با مراجعه به صفحه "نیاز به ارسال اس ام اس انبوه هدفمند دارید؟" توضیحات و خرید این میزان پیامک را انجام دهید.

همه‌چیز دربارۀ خط 1000 اپراتور رهیاب رایانه گسترحتما بخوانید: همه‌چیز دربارۀ خط 1000 اپراتور رهیاب رایانه گستر

تعرفه ارسال پیامک انبوه از پنل‌های ملی پیامک در سال 1403

تعرفه ارسال پیامک در پنل‌های مختلف پیامکی متفاوت است. به طور کلی هر چقدر هزینه بیشتری صرف خرید پنل اس ام اس کنید، از طرفی هزینه پیامک‌های ارسالی شما کم‌تر و به صرفه‌تر خواهد بود. در خرید زیر جدول تعرفه ارسال پیامک پنل‌های پیامکی ملی پیامک در سال 1403 را می‌توانید بررسی نمائید.

پایه اقتصادی شرکتی تجاری نمایندگی
قیمت سامانه 49.000
تومان
129.000
تومان
259.000
تومان
479.000
تومان
820.000
تومان
پیامک هدیه 50 عدد 100 عدد 200 عدد 500 عدد 1000 عدد
اپراتور 1000 153 135 120 107 88
اپراتور 2000 160 142 126 112 92
اپراتور 3000 153 135 120 107 88
اپراتور 50001 136 120 107 95 78
اپراتور 50004 155 138 122 109 89
اپراتور 50002 155 138 122 109 89
اپراتور 021 160 142 126 112 92
اپراتور 9000 153 135 120 107 88
اپراتور 9999 133 118 105 93 76

 

پاسخ به یک پرسش: آیا همیشه نیازمند پنل اس ام اس هستیم؟

ارسال پیامک تبلیغاتی خواه به‌صورت انبوه یا در حجم کمتر نیازمند پنل اس ام اس است. درباره ارسال انبوه باید بدانید که این کار هم با پنل اس ام اس انجام می‌شود. ملی پیامک ارسال را برای شما از پنل اختصاصی خود انجام می‌دهد تا دیگر نیازی به تهیه این سامانه نداشته باشید. به همین دلیل هزینه شما بازهم کاهش می‌یابد.

اطمینان کردن به یک شرکت مطمئن

شرکت‌هایی که نمی‌خواهند خود ارسال پیامک کنند و یا حجم بالای کارها آن‌ها را به فعالیت‌های دیگری مشغول می‌کند از این روش استفاده کنند. ملی پیامک به‌عنوان مشاوره و نماینده شما ارسال انبوه را با تعرفه ارسال پیامک انبوه مناسب انجام می‌دهد. خدماتی که با ارسال انبوه می‌توانید دریافت کنید عبارت‌اند از:

انتخاب انواع بانک شماره

به انتخاب خود می‌توانید بانک شماره موردنیاز را در اولویت قرار دهید. لیست شماره‌های شخصی شما، بانک شهر و استان، بر اساس محله و منطقه، بر اساس پیش‌شماره، صنف و مشاغل، کد پستی و... از جمله انواع بانک شماره‌ها هستند.

دریافت گزارش نهایی و تعرفه ارسال پیامک انبوه مناسب

پس از اتمام ارسال انبوه، گزارش ارسال شما به تفکیک در یک فایل اکسل به شما داده می‌شود. مشاهده این فایل تمام جزئیات و تعداد و انواع ارسال شده را می‌توانید ببینید.تعرفه ارسال پیامک انبوه

جمع‌بندی

شرایط و تعرفه ارسال پیامک انبوه بستگی به درخواست شما دارد. در این مقاله به توضیح کامل آن پرداختیم. امیدواریم با این نوع ارسال ساده و سریع بتوانید به بازخورد مناسبی از کمپین تبلیغاتی خود برسید.

ملی پیامک برای آموزش کاربران محترم خود از روش‌های مختلف استفاده می‌کند. کانال آپارات و صفحه اینستاگرامی ما اطلاعات آموزشی خوبی به شما می‌دهد. برای دریافت مشاوره و یا تهیه پکیج ارسال انبوه با شماره تماس 02163404 در تماس باشید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید