با کدپستی چهارمحال و بختیاری تبلیغات گسترده و هدفمندی داشته باشید !

با کدپستی چهارمحال و بختیاری تبلیغات گسترده و هدفمندی داشته باشید !

Engagements Icon
0


بسیاری از افرادی که به دنبال کدپستی چهارمحال و بختیاری هستند، از قدرت استفاده آن به خوبی باخبر هستند. ارسال پیامک بر اساس کدپستی فقط برای ارسال بسته یا پیدا کردن نشانی به کار نمی‌رود، بلکه می‌توان از آن برای تبلیغات مدرن و بالابردن فروش هم استفاده کرد. احتمالاً می‌پرسید چطور ؟!

بله درست متوجه شدید، با کدپستی چهارمحال و بختیاری می‌توانید تبلیغات خوبی انجام دهید. این روزها با بزرگ‌شدن دنیای تجارت، روش‌های بهتر و جذاب‌تری برای تبلیغات ابداع شده تا پیامتان را دقیقاً به دستان مخاطب اصلی برسانید. برای آشنایی با این روش ارسال اس ام اس در ادامه با ما همراه شوید تا صفر تا صد کار را به خوبی یاد بگیرید.

پنل اس ام اس چیست؟

بانک شماره پنل ملی پیامکشاید تصور کنید که پنل اس ام اس تنها یک ابزار ساده برای ارسال پیامک به‌صورت انبوه یعنی از یک الی میلیون‌ها پیامک است. ما تصور شما را رد نمی‌کنیم اما باید بدانید که این تنها بخشی از واقعیت است. قابلیت‌های دیگری در پنل وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا ارتباط بهتری با مشتریان بگیرید که قابلیت ارسال پیامک با کدپستی چهارمحال و بختیاری یکی از آن‌هاست.

پنل اس ام اس یک برنامه اینترنتی است که مثل ایمیل نیاز به نام کاربری و رمز ورود اختصاصی شما دارد. بخش‌هایی مثل ارسال پیامک، مدیریت دریافت، قابلیت‌های بانک شماره‌های استان و شهرهای کشور، بانک تفکیک جنسیتی، بانک اصناف و مشاغل و... در آن وجود دارد.

شرکت‌ها و سازمان‌هایی که ارتباط مداومی با مشتریان دارند، مانند بانک‌ها، دفاتر بیمه و ... می‌توانند برای ارسال پیامک‌های دوره‌ای مانند تبریک تولد، اقساط و... این سامانه را یکبار تنظیم کرده تا دفعات بعدی به صورت اتوماتیک ارسال‌هایشان انجام شود.

روش‌های قدیمی تبلیغات همیشه در حال تغییر است. پنل اس ام اس یک روش نوین با کمک ابزارهای روز دنیای آنلاین و دیجیتال است که به‌صورت مداوم در حال به‌روز شدن است.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی چهارمحال و بختیاری

برای روشن‌کردن موضوع ارسال پیامک با کدپستی چهارمحال و بختیاری این‌گونه توضیح می‌دهیم که شاید کسانی تبلیغ شما را دریافت کنند که اصلاً مخاطب کسب‌وکارتان نباشند. ابزار کدپستی این مسیر را برایتان را فراهم کرده که مشتری را به راحتی از روی محل زندگی پیدا کنید و سرمایه تبلیغاتی‌تان را از دست ندهید.

برای این روش ارسال از دو ماژول کدپستی همراه اول و ایرانسل می‌توانید استفاده کنید که صفر تا صد این مسیر را برایتان در ادامه آوردیم.

کدپستی همراه اول

یکی دیگر از تقسیمات خطوط مشتریان بر اساس اپراتور است. می‌توانید بر اساس تشخیص خود فقط خطوط همراه اول یا ایرانسل را انتخاب کنید.

برای انتخاب خطوط همراه اول کافی است از صفحه ارسال، گزینه کدپستی همراه اول استفاده کنید. با ورود به صفحه جدید متن پیام را بنویسید،  عنوان پیامک (مشتری آن را نمی‌بیند) و رنج کد پستی که را وارد کنید، حداکثر کدپستی 10 مورد است. به مرحلۀ بعدی بروید تا پس از تأیید ارسال شما انجام می‌شود.

کد پستی همراه اول

کدپستی ایرانسل

برای ارسال به شماره‌های ایرانسل در صفحه ارسال خود می‌توانید گزینه کدپستی ایرانسل را انتخاب کنید. این گزینه دقیقاً کنار کدپستی همراه اول است. مسیر ارسال پیامک دقیقا مانند همراه اول است، فقط یادتان باشد که نوع ارسال را حتماً تصادفی یا ترتیبی انتخاب کنید.

رنج کدپستی چهارمحال و بختیاری اگر 5 رقمی باشد تعداد مناسبی از افراد را در برمی‌گیرد. هرچه بخواهید محدوده گسترده‌تری را انتخاب کنید می‌توانید از تعداد ارقام کمتری استفاده کنید.

کد پستی ایرانسل

جدول کدپستی چهارمحال و بختیاری

حالا وقت آن است که کدپستی منطقه یا مناطق موردنظرتان را از این جدول پیدا کنید. کدپستی چهارمحال و بختیاری به تفکیک شهرهای این استان در ادامه آورده شده است.

با آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین آشنا شویدحتما بخوانید: با آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین آشنا شوید
۸۸۱۳۱ _ ۸۸۵۹۱ کدپستی چهارمحال و بختیاری
۸۸۸۱۱ _ ۸۸۸۹۱ کدپستی شهر اردل
۸۸۷۱۱ _ ۸۸۷۹۱ کدپستی شهر بروجن
۸۸۶۱۱ _ ۸۸۶۷۱ کدپستی شهر فارسان
۸۸۶۴۱ _ ۸۸۶۹۱ کدپستی شهر كوهرنگ
۸۸۹۱۱ _ ۸۸۹۹۱ کدپستی شهر لردگان

جمع‌بندی

تبلیغات دقیق و هدفمند به صورتی که پیامتان به دست مشتریان واقعی بازار هدفتان برسد می‌تواند چند پله شما را بالاتر ببرد. گرفتن سهم بیشتری از بازار برای همه مشاغل ارزشمند است. کدپستی چهارمحال و بختیاری ابزاری است که شما را در پنل اس ام اس یاری می‌کند.

پنل اس ام اس ملی پیامکبرای دریافت پنل همین الان می‌توانید با ما از طریق شماره تماس 02163404 در ارتباط باشید یا در سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید. برای آموزش‌های بیشتر هم می‌توانید به وبلاگ ملی پیامک و ویدئو ارسال پیامک در استان چهارمجال و بختیاری نگاهی بیندازید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید