امروزه تبلیغات در زمینه ارائه خدمات پنل پیامک ارزان بسیار به چشم می‌خورد. واضح است که در دنیای اقتصادی امروز همه به دنبال کیفیت برتر با تعرفه پایین در خرید پنل پیامک هستند. اما آیا به درستی پیامک ارزان گزینه‌ای درست یا غلط است؟ آیا ارزانی پیامک خود نشان از کم کیفیتی آن ندارد؟ به نظر می‌رسد هر ارزانی کاهش کیفیت را به همراه خواهد داشت. پنل پیامک ارزان را تا جایی می‌توان دنبال کرد که به کیفیت و خدمات ارائه شده آن آسیب وارد نشود، چون معمولا پنل پیامک ارزان احتمال ارائه خدمات ضعیف و سرویس‌دهی ناقص را دارد. در برخی موارد نیز دیده شده است که پنل پیامک ارزان که بیش از حد ارزان بوده است از نماینده اصلی خرید نکرده و یا سایتی که خدمات آن را ارائه می‌دهد یک سایت کم تجربه است که کن است خیلی زود تعطیل شود.

پنل پیامک ارزان

شرکت‌های زیادی در زمینه فروش پیامک فعال هستند. قیمت فروش پنل پیامک در شرکت‌ها متفاوت است. می‌توان گفت هیچ گونه قیمت مصوبی برای این پیامک‌های ارزان در نظر گرفته نشده است. بنابراین هر پنل پیامک ممکن است بر اساس نوع خدمات ارائه دهنده، تعرفه‌های پیامکی خود را مشخص کند. بنابراین هر کاربر باید بر اساس نوع نیاز خود هوشیارانه عمل کرده و پنل پیامکی را انتخاب کند که نیازهای وی را برآورده کند.

افرادی که به دنبال استفاده از پنل پیامک هستند، بدون شک ممکن است به سراغ پنل پیامک ارزان بروند. این افراد باید توجه داشته باشند که آیا پنل پیامک ارزان می‌تواند نیازهای آنها را برآورده کند؟ تحقیقات نشان داده است که پنل پیامک ارزان قیمت، نسبت به پنل‌های گران، تعرفه ارسال بالاتری دارند بنابراین باید تفاوت آنها در نظر گرفته شود. در پنل پیامک ارزان قیمت اعلام شده را در نظر بگیرید و دقت کنید که آیا خط اختصاصی رایگان دارد، چون دیده شده که برخی پنل‌های پیامک ارزان بدون داشتن خطوط اختصاصی قیمت را تعیین کرده‌اند و پس از خرید پنل در صورت نیاز با صرف هزینه خط اختصاصی دیگری را خریده‌اند.

معایب پنل پیامک ارزان

اگر یک شرکت ثبت شده در زمینه پیام کوتاه داشته باشید و هزینه‌های آن را به عهده داشته باشید، باید هزینه فعالیت‌های شرکت از طریق تعرفه پیامک جبران شود. بنابراین یک شرکت پنل پیامک ارزان نمی‌تواند پاسخگوی هزینه‌های خود باشد بنابراین معمولا کسانی که خدمات در زمینه پیامک ارزان را ارائه می‌کنند بدون سرمایه‌گذاری به بازار رقابت پیامک وارد می‌شوند. به این صورت سایت‌هایی که در این زمینه به صورت شخصی اقدام به ارائه خدمات پیامک ارزان می‌کنند معمولا اطلاعات تماس خود را به طور کامل در اختیار خریداران قرار نمی‌دهند و ممکن است در شرایطی راه ارتباط تلفنی با فروشنده را از دست بدهید. این افراد و سایت‌های مربوط به آنها را می‌توان نمایندگان شرکت‌های اصلی دانست که چنانچه در میانه راه، قرارداد آنها با شرکت اصلی تمدید نشود این سایت‌ها از دسترس خارج شده و دیگر نتوانند به مشتری‌های خود سرویس دهند.

یکی دیگر از معایبی که می‌توان برای سایت‌های ارائه دهنده پنل پیامک در نظر گرفت این است که معمولا این سایت‌ها برای کار مشتری ارزش قائل نیستند. زیرا این ذهنیت برای ارائه دهنده خدمات پنل پیامک وجود دارد که خدمات ارائه شده با هزینه دریافتی از مشتری متناسب نخواهد بود. بنابراین به جرات می‌توان گفت اگر مشکلی در استفاده از سامانه یا ارسال پیامک وجود داشته باشد، اشخاص ارائه دهنده خدمات به درستی پاسخگوی مشتری نخواهند بود.

پشتیبانی یکی از مهم‌ترین مواردی است که در خرید پنل پیامک ارزان باید به آن توجه داشت. دیده شده است که امر پشتیبانی و خدمات مربوط به آن در پنل پیامک ارزان، چندان جدی گرفته نشده و در این مورد ضعیف بوده است.

به نظر می‌رسد استفاده از پنل پیامک ارزان گزینه مناسبی جهت استفاده بلند مدت و طولانی نخواهد بود زیرا ارزان بودن آن سبب خواهد شد که خدمات کمتری به مشتری ارائه دهد. اگر تعداد استفاده شما و یا زمان مورد استفاده شما از پنل پیامک کم و کوتاه باشد شاید بتوانید از پنل پیامک ارزان استفاده کنید. اما اگر تعداد ارسال شما زیاد باشد و یا در یک محدوده زمانی بیشتری نیازمند استفاده از پنل پیامک باشید بهتر است از پنلی استفاده کنید که علاوه بر رفع نیازهای شما، بتواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

پنل اس ام اس ملی پیامک

ملی پیامک یکی از پنل‌هایی است که سرویس پیامکی برای ارسال و دریافت پیامک را در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. نحوه کار با ملی پیامک به این صورت است که مانند پست الکترونیک (ایمیل)، با دریافت پنل‌های ملی پیامک شما یک نام کاربری و رمز عبور دریافت خواهید کرد که در هر زمان و هر کجا با استفاده از اینترنت امکان استفاده از آن را خواهید داشت. با استفاده از ملی پیامک، شما به میزان دلخواه خود پیامک خریداری کرده و بر اساس هدف خود اقدام به ارسال آن می‌کنید. به هزینه و تعرفه پنل و سامانه‌های پیام کوتاه ملی پیامک هزینه‌ای اضافه نمی‌شود و مبلغ اعلامی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است. اما بر روی تعرفه‌های پیامک فوق 9% مالیات بر ارزش افزوده مطابق قانون مالیاتی اضافه می‌شود. سرویس ملی پیامک قادر است تا 5 میلیون پیامک را در یک بار ارسال کند. تنها کافی است پنل خود را به تعداد پیامک مورد نیاز خود شارژ و سپس اقدام به ارسال نمایید.

پنل‌ اس ام اس ملی پیامک به صورت یک ساله ارائه می‌شود و در سال‌های آتی با 40% تخفیف قابل تمدید است. این هزینه صرف بهبود خدمات ملی‌پیامک و به روز رسانی سیستم می‌‌شود اما کاربرانی که ارسال سالیانۀ آنها به بیش از 3 میلیون پیامک برسد، از پرداخت آبونمان سالیانه معاف هستند.

پنل اس ام اس ارزان

پنل اس ام اس ملی پیامک، را نمی‌توان جزو پنل‌های پیامکی ارزان دانست. این پنل یکی از پنل‌های پیامکی است که شما با اطمینان کامل می‌توانید از آن استفاده کرده و خدمات مورد نیاز شما را به طور کامل ارائه کند. این سایت از خدمات پشتیبانی بسیار قوی در این زمینه برخوردار است، پشتیبانی ملی پیامک روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 22 و روز های پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 الی 17 پاسخگو تماس تلفنی شما است و می توانید با شماره 63404-021 تماس حاصل نمایید، همچنین در ساعات غیر می توانید از بخش پشتیبانی تیکت سامانه درخواست خود را مطرح کنید.

در صورتی که در ارتباط با سامانه های پیامکی ارزان سوالی دارید، می توانید سوال خود را در بخش نظرات همین مقاله مطرح کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما باشیم.

پنل اس ام اس ارزان، انتخاب درست یا غلط؟
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید