امروزه تبلیغات در زمینه ارائه خدمات پنل اس ام اس ارزان بسیار به چشم می‌خورد. واضح است که در دنیای اقتصادی امروز همه به دنبال کیفیت برتر با تعرفه پایین در خرید پنل پیامک هستند. اما آیا به درستی پیامک ارزان گزینه‌ای درست یا غلط است؟ آیا ارزانی پیامک خود نشان از کم کیفیتی آن ندارد؟ به نظر می‌رسد هر ارزانی کاهش کیفیت را به همراه خواهد داشت. پنل پیامک ارزان را تا جایی می‌توان دنبال کرد که به کیفیت و خدمات ارائه شده آن آسیب وارد نشود، چون معمولا پنل پیامک ارزان احتمال ارائه خدمات ضعیف و سرویس‌دهی ناقص را دارد. در برخی موارد نیز دیده شده است که پنل پیامک ارزان که بیش از حد ارزان بوده است از نماینده اصلی خرید نکرده و یا سایتی که خدمات آن را ارائه می‌دهد یک سایت کم تجربه است که کن است خیلی زود تعطیل شود.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

پنل اس ام اس چیست؟پنل اس ام اس ارزان

قبل از اینکه به توضیح درباره پنل اس ام اس ارزان، بپردازیم بهتر است بدانیم که پنل اس ام اس چیست؟ پنل اس ام اس یا سامانه پیامکی یک سامانه است که باعث می‌شود شما بتوانید برای گروهی از افراد، پیامک گروهی بفرستید. این افراد می‌توانند از یک تا میلیون ها نفر باشند. مشخص است که این کار را با یک سیمکارت و موبایل نمی توانید انجام دهید. اپراتور های خطوط پیامکی این امکان را برای شما فراهم می کنند تا بتوانید پیامک انبوه بفرستید.

ارائه دهندگان خدمات پیامکی، مانند ملی پیامک، این ابزارها را در اختیار شما قرار می دهند. ما علاوه بر امکان ارسال پیامک، قابلیت هایی مانند بانک شماره های چند ده میلیونی کشور، قابلیت های ارسال، انواع دسته بندی شماره ها، ارسال بر اساس نقشه، ارسال با دکل مخابراتی، تفکیک جنسیتی، پاسخگویی خودکار، ارسال زمان‌دار، ارسال متناظر و ده ها قابلیت دیگر را به شما ارائه می کنیم. با این حال، هنوز هم به پنل اس ام اس ارزان فکر می‌کنید؟

پنل پیامک ارزان

شرکت‌های زیادی در زمینه فروش پیامک فعال هستند. قیمت فروش پنل پیامک در شرکت‌ها متفاوت است. می‌توان گفت هیچ گونه قیمت مصوبی برای این پیامک‌های ارزان در نظر گرفته نشده است. بنابراین هر پنل پیامک ممکن است بر اساس نوع خدمات ارائه دهنده، تعرفه‌های پیامکی خود را مشخص کند. بنابراین هر کاربر باید بر اساس نوع نیاز خود هوشیارانه عمل کرده و پنل پیامکی را انتخاب کند که نیازهای وی را برآورده کند.

افرادی که به دنبال استفاده از پنل پیامک هستند، بدون شک ممکن است به سراغ پنل پیامک ارزان بروند. این افراد باید توجه داشته باشند که آیا پنل اس ام اس ارزان می‌تواند نیازهای آنها را برآورده کند؟ تحقیقات نشان داده است که پنل پیامک ارزان قیمت، نسبت به پنل‌های گران، تعرفه ارسال بالاتری دارند بنابراین باید تفاوت آنها در نظر گرفته شود. در پنل پیامک ارزان قیمت اعلام شده را در نظر بگیرید و دقت کنید که آیا خط اختصاصی رایگان دارد، چون دیده شده که برخی پنل‌های پیامک ارزان بدون داشتن خطوط اختصاصی قیمت را تعیین کرده‌اند و پس از خرید پنل در صورت نیاز با صرف هزینه خط اختصاصی دیگری را خریده‌اند.

معایب پنل پیامک ارزان

اگر به فکر تهیه پنل اس ام اس ارزان هستید بهتر است با معایب آن هم آشنا شوید. هیچ ارزانی بی علت نیست. شرکت‌هایی که این گونه پنل‌ها را ارئه می کنند ممکن است که برای شما معایبی هم داشته باشند. برخی از این معایب عبارتند از:

1. تعرفه نجومی هر پیامک

اگر یک شرکت ثبت شده در زمینه پیام کوتاه داشته و هزینه‌های آن را به عهده داشته باشید، باید هزینه فعالیت‌های شرکت از طریق تعرفه پیامک جبران شود. بنابراین یک شرکت پنل اس ام اس ارزان نمی‌تواند پاسخگوی هزینه‌های خود باشد. بنابراین معمولا کسانی که خدمات در زمینه پیامک ارزان را ارائه می‌کنند بدون سرمایه‌گذاری به بازار رقابت پیامک وارد می‌شوند.

2. شرکت‌های گمنام و بدون تعهد

به این صورت سایت‌هایی که در این زمینه به صورت شخصی اقدام به ارائه خدمات پیامک ارزان می‌کنند معمولا اطلاعات تماس خود را به طور کامل در اختیار خریداران قرار نمی‌دهند و ممکن است در شرایطی راه ارتباط تلفنی با فروشنده را از دست بدهید. این افراد و سایت‌های مربوط به آنها را می‌توان نمایندگان شرکت‌های اصلی دانست که چنانچه در میانه راه، قرارداد آنها با شرکت اصلی تمدید نشود این سایت‌ها از دسترس خارج شده و دیگر نتوانند به مشتری‌های خود سرویس دهند.

3. پشتیبانی خسته کننده

یکی دیگر از معایبی که می‌توان برای سایت‌های ارائه دهنده پنل پیامک در نظر گرفت این است که معمولا این سایت‌ها برای کار مشتری ارزش قائل نیستند. زیرا این ذهنیت برای ارائه‌دهنده خدمات پنل پیامک وجود دارد که خدمات ارائه شده با پنل اس ام اس ارزانهزینه دریافتی از مشتری متناسب نخواهد بود. بنابراین به جرات می‌توان گفت اگر مشکلی در استفاده از سامانه یا ارسال پیامک وجود داشته باشد، اشخاص ارائه دهنده خدمات به درستی پاسخگوی مشتری نخواهند بود.

پشتیبانی یکی از مهم‌ترین مواردی است که در خرید پنل پیامک ارزان باید به آن توجه داشت. دیده شده است که امر پشتیبانی و خدمات مربوط به آن در پنل پیامک ارزان، چندان جدی گرفته نشده و در این مورد ضعیف بوده است.

4. امکانات و دسترسی های محدود

به نظر می‌رسد استفاده از پنل پیامک ارزان گزینه مناسبی جهت استفاده بلند مدت و طولانی نخواهد بود زیرا ارزان بودن آن سبب خواهد شد که خدمات کمتری به مشتری ارائه دهد. اگر تعداد استفاده شما و یا زمان مورد استفاده شما از پنل پیامک کم و کوتاه باشد شاید بتوانید از پنل پیامک ارزان استفاده کنید. اما اگر تعداد ارسال شما زیاد باشد و یا در یک محدوده زمانی بیشتری نیازمند استفاده از پنل پیامک باشید بهتر است از پنلی استفاده کنید که علاوه بر رفع نیازهای شما، بتواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

پنل اس ام اس ملی پیامک

ملی پیامک یکی از پنل‌هایی است که سرویس پیامکی برای ارسال و دریافت پیامک را در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. نحوه کار با ملی پیامک به این صورت است که مانند پست الکترونیک (ایمیل)، با دریافت پنل‌های ملی پیامک شما یک نام کاربری و رمز عبور دریافت خواهید کرد که در هر زمان و هر کجا با استفاده از اینترنت امکان استفاده از آن را خواهید داشت. با استفاده از ملی پیامک، شما به میزان دلخواه خود پیامک خریداری کرده و بر اساس هدف خود اقدام به ارسال آن می‌کنید. به هزینه و تعرفه پنل و سامانه‌های پیام کوتاه ملی پیامک هزینه‌ای اضافه نمی‌شود و مبلغ اعلامی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است. اما بر روی تعرفه‌های پیامک فوق 9% مالیات بر ارزش افزوده مطابق قانون مالیاتی اضافه می‌شود. سرویس ملی پیامک قادر است تا 5 میلیون پیامک را در یک بار ارسال کند. تنها کافی است پنل خود را به تعداد پیامک مورد نیاز خود شارژ و سپس اقدام به ارسال نمایید.

پنل‌ اس ام اس ملی پیامک به صورت یک ساله ارائه می‌شود و در سال‌های آتی با 40% تخفیف قابل تمدید است. این هزینه صرف بهبود خدمات ملی‌پیامک و به روز رسانی سیستم می‌‌شود اما کاربرانی که ارسال سالیانۀ آنها به بیش از 3 میلیون پیامک برسد، از پرداخت آبونمان سالیانه معاف هستند.

پنل اس ام اس ارزان

چرا به ملی پیامک اعتماد کنیم؟

پنل اس ام اس ملی پیامک، را نمی‌توان جزو پنل‌های پیامکی ارزان دانست. این پنل یکی از پنل‌های پیامکی است که شما با اطمینان کامل می‌توانید از آن استفاده کرده و خدمات مورد نیاز شما را به طور کامل ارائه کند. این سایت از خدمات پشتیبانی بسیار قوی در این زمینه برخوردار است. پشتیبانی ملی پیامک روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 22 و روز های پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 الی 17 پاسخگو تماس تلفنی شما است و می توانید با شماره 02163404 تماس حاصل نمایید. همچنین در ساعات غیرکاری می توانید از بخش پشتیبانی تیکت سامانه درخواست خود را مطرح کنید.

ملی پیامک بیش از ده سال است که به کسب و کارهای کشور خدمات ارائه می کند. اگر به دنبال یک پنل اس ام اس ارزان نیستید اما پشتیبانی و خدمات آن برای شما مهم است، ملی پیامک در کنار شماست. هرچند که تعرفه‌های ملی پیامک، مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی است اما هدف از آن، ارائه یک پشتیبانی راضی کننده و خدمات طولانی مدت است. از این‌به‌بعد، ملی پیامک را یار تبلیغات خود خواهید دانست.

درصورتی که در ارتباط با سامانه های پیامکی ارزان سوالی دارید، می توانید سوال خود را در بخش نظرات همین مقاله مطرح کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما باشیم.

ملی پیامک، بعد از تهیه پنل هم در کنار شماست. شما برای تبلیغات خود نیاز به آموزش دارید. این آموزش‌ها را می توانید از کانال آپارات ملی پیامک و یا صفحه اینستاگرامی ما دنبال کنید.

حرف آخر

پیش از اقدام به تهیه پنل پیامک، بدانید شرکت‌هایی که اقدام به ارائه پنل اس ام اس ارزان می کنند، چگونه از حقوق شما پشتیبانی می‌کنند. سامانه پیامکی یکی از روش هایی است که شرکت ارائه دهنده آن، لازم است قدم به قدم در کنار شما باشد. از این رو اگر به دنبال تهیه پنل پیامکی ارزان هستید، با احتیاط اقدام کنید.

ملی پیامک با هزینه های مقرون به صرفه برای تمامی کسب و کارهای ایرانی، برای رونق فروش، در کنار شماست. کافی است با ما در ارتباط باشید.

پنل اس ام اس ارزان، انتخاب درست یا غلط؟
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید