تبلیغات گسترده منطقه‌ای با استفاده کدپستی زنجان

تبلیغات گسترده منطقه‌ای با استفاده کدپستی زنجان

Engagements Icon
1


داشتن کدپستی زنجان علاوه بر مصارف معمولی برای ارسال پیامک تبلیغاتی نیز مفید است. شاید قبلاً در مورد تأثیر کدپستی در تبلیغات را شنیده باشید، اما امروز می‌خواهیم درباره روش ارسال پیامک به کمک کدپستی زنجان برای تبلیغات این استان صحبت کنیم.

کسب‌وکارها بعد از اینکه به فروش و جایگاه مناسبی در بازار دست پیدا می‌کنند به تبلیغات روی می‌آورند. آن‌ها در بین تمام روش‌های تبلیغات به دنبال روشی مؤثر و مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند. در این مقاله می‌خواهیم بگوییم که روش تبلیغات با کدپستی زنجان برای تمام مشاغل مؤثر خواهد بود.

سامانه ارسال پیامک چیست؟

بانک شماره پنل ملی پیامکسامانه پیامک یک نرم افزار آنلاین است که توسط شرکت ملی پیامک پشتیبانی شده و امکان ارسال میلیون‌ها اس ام اس را به شما می‌دهد. می‌دانیم که امکان ارسال پیامک انبوه از طریق سیم‌کارت وجود ندارد، از سوی دیگر سامانه پیامک علاوه بر ارسال و دریافت اس ام اس، امکانات دیگری برای داشتن تبلیغات بهتر به شما ارائه می‌کند. یکی از قابلیت‌های این سامانه در استان امکان تبلیغات با کمک کدپستی زنجان است.

امکانات دیگر سامانه شلمل خدماتی چون ارسال خودکار، مدیریت پیامک زمان‌دار مانند پیامک اقساط، پیام عضویت اتوماتیک، بانک شماره‌های استان و شهرها، پیامپ، نظرسنجی، بانک تفکیک جنسیت و ... می‌شود.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی زنجان

همان‌طور که گفتیم یکی از روش‌های تبلیغات با سامانه پیامکی، ارسال پیامک با کمک کدپستی زنجان است. این قابلیت در حقیقت شامل یک بانک شماره استان به تفکیک محل زندگی افراد است. این شماره خطوط بر اساس کدپستی که افراد در آن زندگی می‌کنند مشخص شده است. برای استفاده از آن کافی است کدپستی منطقه موردنظر را وارد سامانه کنید. سپس تعداد شماره‌هایی که در آن محدوده وجود دارند را می‌بینید. می‌توانید با ارسال پیامک برای آنها تبلیغات خود را دقیقاً به هرجایی که می‌خواهید برسانید.

کدپستی همراه اول

در این پنل اس ام اس این امکان را دارید که فقط برای خطوط همراه اول بر حسب کدپستی پیامک بفرستید. برای این کار کافی است در صفحه ارسال پنل، از نوار ابزار بالایی، گزینه کدپستی همراه اول را انتخاب کنید. پس از مشاهده صفحه زیر می‌توانید کدپستی زنجان را وارد کنید و برای خطوط پیامک بفرستید.

در این صفحه لازم است متن پیامک، عنوان ارسال و تا ده رنج کدپستی را برای ارسال وارد کنید.

 کد پستی همراه اول

کدپستی ایرانسل

درست مانند روش ارسال به همراه اول، در صفحه ارسال پنل می‌توانید کدپستی ایرانسل را انتخاب کنید. مراحل ارسال مثل قبل است. پس از تکمیل اطلاعات به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که تعداد شماره‌های ثبت شده در آن منطقه نشان داده می‌شود که می‌توانید همه یا بخشی از آن را انتخاب کنید.

کد پستی ایرانسل

ارسال پیامک از روی نقشه

کسانی که از تبلیغات پیامکی استفاده می‌کنند، می‌دانند قابلیت پیامپ چقدر برایشان مفید است. یکی دیگر از امکانات ارسال بر اساس محل سکونت، استفاده از پیامپ یا نقشه پیامکی است. این قابلیت در کنار ارسال با کدپستی زنجان به شما کمک می‌کند.

با این ابزار می‌توانید بر روی نقشه انتخاب کنید که برای کدام نقطه از شهر ارسال پیامک کنید. پیامپ هم از صفحه اول پنل ملی پیامک قابل‌ دسترسی است. با ورود به آن، زنجان را انتخاب کنید. سپس با مشاهده نقشه شهر زنجان می‌توانید هر محله و محدوده‌ای که موردنظر شماست را انتخاب کنید.

این بخش می‌تواند خیابان‌ها و تقسیمات کوچک شهری را هم به شما نشان دهد. برای ارسال پیامک، هرکدام را که انتخاب کنید سپس وارد بخش ارسال شده و با انتخاب متن مناسب، تبلیغات خود را آغاز می‌کنید.

کدپستی زنجان

جدول کدپستی زنجان

خب برای استفاده از این قابلیت نیاز دارید که به کدپستی زنجان دسترسی داشته باشید. در ادامه جدول کدپستی استان زنجان شامل شهرهای آن را برای شما آورده‌ایم:

حتما بخوانید: چرا پیامک های تبلیغاتی تان مورد توجه قرار نمی گیرد؟
کد پستی ابهر 45511 --- 45741
کد پستی ايجرود 45311 --- 45971
کد پستی خدابنده 45771 --- 45891
کد پستی خرمدره 45711 --- 45761
کد پستی زنجان 45131 --- 45541
کد پستی طارم 45911 --- 45991
کد پستی ماهنشان 45411 --- 45481

جمع‌بندی

تبلیغات دقیق و هدفمند به روشی می‌گویند که در آن بتوان مخاطب خود را از قبل انتخاب کرد و پیغام کمپین را دقیقاً به دست او رساند. روش‌های تبلیغات عمومی نمی‌توانند برای همه کسب‌وکارها مفید باشند. بااین‌حال اگر از ابتدای کار خود از پنل پیامک استفاده کنید احتمالاً تا انتها نیز این کار را ادامه خواهید داد.

ارسال پیامک بر اساس کدپستیکدپستی زنجان می‌تواند شما را برای داشتن یک تبلیغات خوب در این استان کمک کند. هرچند که ابزارهای دیگری هم به کمک شما خواهد آمد. برای تهیه پنل اس ام اس از طریق شماره 02163404 با ملی پیامک در ارتباط باشید. مشاوره رایگان به همراه دوره آموزش تبلیغات پیامکی را مهمان ما خواهید بود. آموزش‌های پس از تهیه پنل را نیز می‌توانید از فضای مجازی یا کانال آپارات ما دنبال نمایید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید