30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
راهکارهای تبلیغات برای تعمیرکاران + بایدها و نبایدها

راهکارهای تبلیغات برای تعمیرکاران + بایدها و نبایدها

96

تعمیرکار موبایل یا لوازم خانگی هستید؟ ماشین تعمیر می‌کنید یا کارگاه تعمیرات لوازم برقی دارید؟ خب فرقی نمی‌کند! تعمیرکار هر وسیله‌ای که تبلیغات برای تعمیرکارانهستید، به انواع روش‌ها و راهکارهای تبلیغات برای تعمیرکاران نیاز دارید تا بتوانید کسب‌وکارتان را رونق بدهید، مشتری جذب کنید و سود بیشتری داشته باشید.

در این مقاله مفصل دربارۀ 4 راه اصلی تبلیغات برای تعمیرکاران صحبت کردیم. به بایدها و نبایدها پرداختیم و ایده‌هایی را برایتان آوردیم تا برای جذب مشتری و افزایش فروش از آن استفاده کنید. پس با ما همراه شوید.

به راه‌اندازی سایت فکر کنید

شاید بپرسید که سایت چه کمکی به تبلیغات برای تعمیرکاران می‌کند! در این دوره که همۀ کارها با سرعت فوق‌العاده‌ای به طرف فروش آنلاین پیش می‌روند، کسب‌وکارهایی که سایت نداشته باشند، کم‌کم باید از دنیای تجارت خداحافظی کنند.

در این روزها ما لباس‌هایمان را آنلاین سفارش می‌دهیم. از داروخانه اینترنتی خرید می‌کنیم و سفارش‌های سوپرمارکت را از طریق اپلیکیشن پرداخت می‌کنیم. تکنولوژی و اینترنت زندگی انسان امروز را احاطه کرده است و این موضوع ساختن سایت را به یک ضرورت تبدیل کرده است.

ار طرف دیگر، سایت به قدری در بازاریابی تاثیر دارد که اگر از آن‌ استفاده کنید، تاثیرش را به خوبی روی میزان فروشتان متوجه خواهید شد. مثلاً سایت Pinwork نمونۀ فوق‌العاده‌ از سایت‌هایی است که خدمات تعمیر لوازم مختلف را ارائه می‌کند. پیشنهاد می‌کنم پیش از راه‌اندازی سایت، حتماً سری به pinwork بزنید و با بخش‌های مختلف آن آشنا شوید تا بهتر بتوانید برای راه‌اندازی سایتتان برنامه‌ریزی کنید.

استفاده از سایت‌ساز

تبلیغات برای تعمیرکاراناگر راه‌اندازی سایت برایتان سخت است، نگران نباشید. سایت‌ساز پرتال ابزاریست که با آن می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به دانش و مهارت برنامه‌نویسی خاصی، سایت دلخواه خودتان را فقط با چند کلیک بسازید.

مجموعه پرتال یکی از سایت‌سازهای ایرانی و حرفه‌ای است که با استفاده از آن می‌توانید، هر نوع سایتی از معمولی تا پیشرفته را داشته باشید. در ضمن با استفاده از 7 روز تست رایگان هم می‌توانید راه‌اندازی سایت با پرتال را محک بزنید.

استفاده از تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل یا گوگل ادز، همان تبلیغاتیست که گاهی اوقات هنگام جستجو در صفحه نتایج گوگل با آن‌ روبرو می‌شویم. اگر دقت کرده باشید، کنار برخی نتایج کلمه سبز رنگ Ad قرار گرفته که نشان ‌دهندۀ تبلیغاتی بودن آن‌ها است. در واقع کاربر با پرداخت مبلغ مشخصی به سایت گوکل از آن‌ها می‌خواهد تا برای کارش تبلیغ کند و سایتش را در نتایج بالاتری نشان دهند.

حالا شاید بپرسید که استفاده از گوگل ادز چه فایده‌ای در تبلیغات برای تعمیرکاران دارد! خیلی ساده است. وقتی یکی از 5 نتیجه اول گوگل باشید، کاربر بعد از سرچ کردن برای یافتن سایت مناسب تعمیر و ... به احتمال خیلی زیاد روی سایت شما کلیک می‌کند. حالا اگر سایت جذاب و با کیفیتی داشته باشید، محتواهای مناسبی ارائه دهید و البته سطح کارتان استاندارد و بالا باشد، به راحتی مشتری جذب می‌کنید.

برای استفاده از تبلیغات گوگل حتماً باید سایت داشته باشید و البته سایتتان استاندارهای لازم را داشته باشد. اگر دوست داشتید با نحوه استفاده از گوگل ادوردز و قوانین آن آشنا شوید مطلب «تبلیغات گوگل یا ادورز چیست؟» را بخوانید.

بازاریابی پیامکی

تبلیغات برای تعمیرکارانبازاریابی پیامکی پیشنهاد دیگر تبلیغات برای تعمیرکاران است. در اس ام اس مارکتینگ اول از همه باید ارسال انبوه، یعنی ارسال پیام در تعداد بالا، داشته باشید.

می‌توانید متن پیامک جذابی با کلمات تاثیرگذار را به عنوان معرفی کسب‌وکارتان بنویسید و بعد به‌صورت انبوه ارسال کنید. حالا فایده این کار چیست؟ با ارسال پیامک انبوه، پیامک تبلیغاتی شما به دست تعداد زیادی از مخاطبان که ممکن است به خدمات شما نیاز داشته باشند، می‌رسد.

توجه کنید که ارسال پیامک انبوه اصول خاص خودش را دارد و نباید وقت و بی‌وقت برای مشتریانتان پیامک بفرستید. در این روش تبلیغاتی باید برنامه زمانی داشته باشید و پیشنهاد می‌کنیم در این مورد مقالۀ ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه را حتماً بخوانید.

خبرنامۀ پیامکی خود را گسترش دهید

پیش از آشنایی با نقش خبرنامه تبلیغات برای تعمیرکاران بیایید با خود خبرنامه را آشنا شوید. احتمالاً شما هم بارها با پیامک زیر مواجه شدید:

اگر قصد دریافت آخرین خبرها، تخفیفات، جشنواره‌ها و ... را دارید، عدد 1 را به شماره پیامک 30002145 ارسال کنید

 با ارسال عدد یا عبارت گفته شده به شماره سامانه می‌توانید عضو خبرنامۀ پیامکی ‌شوید و هر از چندگاهی پیامک‌های خوبی را از آن‌ها دریافت ‌کنید. تعمیرکاران عزیز اگر سایت داشته باشند، در همان صفحۀ اول سایت و زمان ثبت‌نام می‌توانند گزینۀ دریافت پیامک هم قرار دهند و کاربران را عضو خبرنامۀ پیامکی خود کنید.

نظرسنجی برای تعمیرکارانبا گسترش لیست اعضای خبرنامۀ پیامکی شانس خوانده شدن پیامک‌های تبلیغاتی‌تان‌ بیشتر است. از طرف دیگر فرصت خوبی هم برای ارسال کدهای تخفیف دارید. مثلاً آخر فصل، بهترین موقع برای سرویس و چکاپ اتومبیل، وسایل سرمایشی و گرمایشی، لوازم صنعتی و ... است. می‌توانید با ارسال یک پیام کوتاه، مختصر و مفید کدهای تخفیف ویژه و فصلی را برای مشتریان ارسال کنید. این کار سه حسن دارد:

 • برخی از مخاطبان، کدهای تخفیف شما با دیگران به اشتراک می‌گذارند
 • مشتریان قدیمی با دریافت کد تخفیف به خرید از شما ترغیب می‌شوند
 • مشتری جدید جذب خواهید کرد

دسترسی به بانک شماره به‌روز و جامع

در بازاریابی پیامکی به بانک شماره‌های به‌روز دسترسی خواهید داشت. می‌توانید برای ارسال کد تخفیف، معرفی کسب‌وکارتان با خدماتی که قرار است به تعمیرگاه اضافه کنید، از این بانک شماره استفاده کنید.

مثلاً اگر تعمیرگاه ماشین دارید، آدرس مغازه و خدماتتان را به برای بانک شماره محله‌های اطراف ارسال کنید. همچنین می‌توانید از قسمت ارسال هدفمند به مشاغل و اصناف خاصی پیامک بفرستید و تبلیغات هدفمندی داشته باشید.

کد پستی استان قم ، ابزار ارسال تبلیغات به صورت منطقه‌ایحتما بخوانید: کد پستی استان قم ، ابزار ارسال تبلیغات به صورت منطقه‌ای

امکان نظرسنجی

بعد از گذشت مدت زمان مشخصی از تبلیغات برای تعمیرکاران وقت آن رسیده که سراغ نظرسنجی بروید. با نظرسنجی می‌توانید از کیفیت کار و خدماتی را که ارائه کردید، مطلع شوید.

تبلیغات پیامکی تعمیرکارانبا نظرسنجی می‌توانید از مشتری بخواهید که نظرش را به شما بگوید، به کارتان امتیاز بدهد و چنانچه انتقاد یا پیشنهادی دارد آن را برای شما ارسال کنید. فراموش نکنید که بدون وجود مشتری کسب و کار شما هم وجود نخواهد داشت، پس قطعاً نظرات مشتریان مهم و تعیین‌کننده است.

جمع‌بندی

خب، با توجه به مطالبی که دربارۀ تبلیغات برای تعمیرکاران خواندید، پیشنهاد شما چیست؟

اگر می‌خواهید تعمیرگاهتان حسابی رونق بگیرد، باید حتماً به فکر راه‌اندازی سایت باشید و بعد سراغ بازاریابی پیامکی بروید. برای دریافت پنل، با توجه به خدمات، پشتیبانی حرفه‌ای و البته تعرفه مناسب، سامانه ملی پیامک را معرفی می‌کنم.

برای دریافت فوری پنل می‌توانید در صفحه اصلی سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید و با تیم فروش دربارۀ تبلیغات برای تعمیرکاران صحبت کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
39دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • مریم کرمی

  21 بهمن 1400، 19:11

  سلام من از سامانه شما استفاده میکنم و خیلی رضایت دارم
  سرعت ارسال خوبی داره ارسال لینک داره خطش و ارسال ای پی ای هم داره و برای لیست سیاه هم ارسال میشه پیامکم
  درکل خوبه و به بقیه دوستان پیشنهاد میکنم

  • ایمان عمادی

   23 بهمن 1400، 14:35

   سلام ممنون از رضایت‌مندی شما 💚🙏

 • هژیریان

  19 بهمن 1400، 10:21

  سلام وقتتون بخیر من کسب و کارم رو تازه راه انداختم قصد تبلیغات دارم من پنل از شما هخریداری کنم میتونم هم از ارسال از طریق کدپستی استفاده کنم و هم از ارسال از طریق دکل مخابراتی؟ یا باید پنل های جدا خریداری کنم؟

  • ایمان عمادی

   23 بهمن 1400، 14:23

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   بله با داشتن یه دونه پنل اس ام اس، به راحتی می‌تونید هر دو تا امکان رو به صورت یکجا داشته باشید.
   پیشنهاد می‌کنم از پنل شرکتی یا تجاری برای این کار استفاده بفرمایید.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر، کافیه روی لینک‌های روبه‌رو کلیک کنید: ارسال پیامک از طریق کد پستی ، ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی ایرانسل

 • کمال غریبی

  17 بهمن 1400، 16:02

  یکی از دوستان شما رو معرفی کرده برای تبلیغات مجموعه و گفتند برای فعالسازی پنل یه سری مدارک مجوز و اینا میگیرید
  درسته؟
  دقیقا چه مجوزی نیاز دارید؟

  • ایمان عمادی

   23 بهمن 1400، 14:44

   سلام جناب غریبی عزیز، بله برای فعالسازی پنل نیاز به ارسال مدارک هست.
   شما می‌تونین مدارک مورد نیاز برای دریافت پنل رو از صفحه “قوانین و مقررات” به تفکیک شخص حقیقی و حقوقی مشاهده بفرمایید.

 • آرمان زارع کار

  15 بهمن 1400، 09:45

  سلام وقت بخیر
  من می خوام توی شهر خودم تو منطقه ی خودم پیامک ارسال کنم توی شهر اهواز هستم می خواستتم بدونم با خرید کدام پنل می تونم ایندسترسی رو داشته باشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • ایمان عمادی

   23 بهمن 1400، 14:33

   سلام روزتون بخیر دوست عزیز
   با استفاده از پنل شرکتی و تجاری شما می‌تونین این کار رو انجام بدین و به همشریان خودتون پیامک بفرستید.
   پیشنهاد می‌کنم مقاله “پنل اس ام اس اهواز” رو هم مطالعه کنید.

 • گاراژ برادران

  09 شهریور 1400، 11:08

  روز بخیر
  ما قصد داریم تبلیغات منطقه ای داشته باشم فقط یه سری تعمیرگاه داخل یک گاراژ هستیم حالا سوال بنده اینه ما میتونیم یک پنل برای تبلیغ کل گاراژ خریداری کنیم یا اینکه هر تعمیرگاه باید پنل مختص خودش خریداری کنه؟
  پیش فاکتور هم برای این موارد ارسال میکنید؟

  • مونا هادی

   09 شهریور 1400، 12:04

   روز شما هم بخیر
   شما می‌تونید یه پنل برای کل گاراژ داشته باشید.
   پیش فاکتور هم بله توسط بخش مالی ارسال میشه!

 • علی مقدوری

  07 شهریور 1400، 09:32

  سلام خسته نباشین
  من سایت سفارش آنلاین طراحی کردم و خیلی نمیتونم پیگیری هاش رو انجام بدم
  برای پیگیری سفارش ها چطور میتونم از وب سرویس شما استفاده کنم؟

  • مونا هادی

   09 شهریور 1400، 12:05

   سلام وقتتون بخیر
   لطفاً زبان برنامه‌نویسی و یا CMS مورد استفاده خودتون رُ بفرمایین تا راهنمایی دقیقی ارائه بشه! یا اینکه می‌تونین با بخش فنی تماس بگیرید. 02163404

 • شریعت دوست

  06 شهریور 1400، 10:52

  مقالتون خیلی جالب هستش ولی اگر بخواهید اصول کار رو در نظر بگیرید یک تعمیرکار هیچ وقت ارسال پیامک تبلیغاتی انجام نمیده من فقط دیدم تعمیرگاه های بزرگ و نمایندگی ها از سامانه پیامکی برای اطلاع رسانی مشتریان در روند کار استفاده بشه

  • مونا هادی

   09 شهریور 1400، 12:08

   ممنون از شما؛ اما تبلیغ برای هر کاری لازمه، اگر تعمیرگاه جدیدی توی محل افتتاح بشه، طبیعتاً تبلیغات برای تعمیرکاران اون تعمیرگاه خیلی خوبه یا به مردم محله، حضور خودشون و آدرس مغازه رُ معرفی کنند.
   برای سرویس‌های دوره‌ای خودروهای مختلف هم می‌تونن تخفیف قرار بدن و باعث رونق بیشتر مغازه‌شون بشن!

 • همایونی

  06 شهریور 1400، 09:05

  سلام برای ارسال به بلک لیست برای تبلیغات میخواستم اقدام کنم شما ارسال به بلک لیست رو داخل پنل هاتون دارید تا بتونیم پنل رو از شما خریداری کنیم؟

  • مونا هادی

   09 شهریور 1400، 12:36

   سلام دوست عزیز
   ارسال پیامک تبلیغاتی در حال حاضر به بلک لیست ممنوع و غیرقانونی است.
   شما تبلیغات برای تعمیرکاران رُ میخواستین؟
   در حال حاضر یه شیوه برای تبلیغات وجود داره، تحت عنوان پیام صوتی استفاده بفرمایید.
   برای مشاهدۀ ویدئوی آموزشی: اینجا کلیک کنین!

 • سروش ساسانی

  05 شهریور 1400، 23:10

  سلام و شبتون به خیر
  من میخوام ارسال به مناطق انجام بدم تو شهر خودم شیراز فقط میخوام حتما به شماره های ایرانسل انجام بشه این مورد امکان پذیز هست

 • کیارش رفعت نژاذ

  31 مرداد 1400، 22:04

  سلام وقت بخیر می تونم تو منطقه ی کمالی تهران این مورد رو انجام بدم و تبلبغ کنم فقط تو همین منطقه مدنظر دارم به روشی امکان پذیر هست

 • غبارزاده

  31 مرداد 1400، 09:52

  خسته نباشین
  من از پنل های پیامکی میخوام برای اولین بار برای تبلیغات استفاده کنم و سوالی ازتون داشتم که امکان ارسال لینک در سامانه شما وجود دارد مثلا تگرام، اینستاگرام و …

  • زهره تاجیک

   24 بهمن 1402، 11:54

   درود بر شما دوست عزیز،
   بله می‌تونید از خطوطی که ما خودمون بهتون هدیه می‌کنیم، استفاده کنید و به‌راحتی لینک بفرستید.

 • ماشین باز

  30 مرداد 1400، 19:05

  با خرید کدوم پنل میتونیم ادرس صفحه اینستاگراممونو در متن پیامکون قرار بدیم؟
  هم برای دیده شدن ابزارالتمون و هم جذب دنبال کننده در اینستاگرام؟
  پنل پایه هم این امکان داره؟

  • زهره تاجیک

   24 بهمن 1402، 11:55

   سلام دوست عزیز،
   ارسال لینک به پنلتون ربطی نداره، به اپراتور مربوط میشه. از خطوط 3000، 5000، 9000 و 9999 می‌تونید خیلی راحت لینک بفرستید.

 • سهراب محرمی

  24 مرداد 1400، 21:45

  سلام وقت بخیر
  این پنل پیانکی رو میشه برای مغازه فروش لوازم یدکی هم استفاده کرد؟

  • مونا هادی

   25 مرداد 1400، 09:49

   سلام دوست عزیز،
   بله می‌تونید استفاده بفرمایید. هر کسب و کاری می‌تونه استفاده کنه!

 • علی جهانی

  21 مرداد 1400، 18:24

  ما تعمیرگاه تویولند هستیم برای سفارشدهی همه مشتریانمون باید از داخل سایت وقت بگیرند و مشکلشونو بیان کنن که اولا همکاران بررسی کنن ببینن قطعات مورد نظر موجوده یا خیر و هم از شلوغی تعمیرگاه جلوگیری کنیم
  درکل بهترین راه شده الان جای نوبت دهی سنتی با تلفن همراه و این داستانا

 • خرم

  11 مرداد 1400، 15:37

  سلام من میخوام از پنل های شما برای تبلیغات استفاده کنم آیا امکان ارسال پیامک از گوشی موبایل فراهم هستش یا خیر؟
  متاسفانه مغازه کامپیوتر و لب تاب نداره.

  • نیلوفر اکبریان

   12 مرداد 1400، 11:08

   سلام. بله شما می‌تونین از گوشی موبایل، تبلت، کامپیوتر، لپتاپ یا به صورت کلی، هر دستگاهی که امکان اتصال به اینترنت داشته باشه و هوشمند باشه، استفاده بفرمایید.

 • سهرابی

  01 مرداد 1400، 23:55

  من الان تعمیرکار هستم توی زمینه لوازم برقی که به اسرار پسرم دارم تبلیغات میکنم که کارم بهتر بشه من هیچ دانشی ندارم و تازه دارم یاد میگیرم که چطور باید تبلیغات انجام بدم آیا برای شروع کار من خوبه که سایت هم داشته باشم؟

  • نیلوفر اکبریان

   02 مرداد 1400، 10:59

   برای شروع، بهتره که با پنل پیامکی، تبلیغات هدفمند رُ در سطح شهر خودتون شروع کنید و در کنارش پیج اینستاگرامی هم داشته باشید.
   اگر امکان تعمیر لوازم برقی از سایر شهرها رُ هم دارین، پیشنهاد می‌کنم حتما برای جلب اعتماد و رضایت مشتری، وب سایت خودتون رُ ایجاد بفرمایید تا افراد با پر کردن یک فرمی، درخواست تعمیر لوازم‌شون رُ ثبت کنند.

 • لیلا مرتضوی

  30 تیر 1400، 15:24

  من یکی از کاربران شما هستم. به نظر شما برای عکاسی و آتلیه، طراحی سایت خوبه؟ یا اینستاگرام؟ کدومش رو پیشنهاد میکنین؟ یه جا گفتین از پرتال سایت بگیریم. یه سوال اینکه آیا میشه سایت رو به پنل وصل کرد؟ چون خیلی دیدم که وقتی از سایت ها سفارش میدی، یه اس ام اس میاد که حاوی اطلاعات خرید هستش. خواستم ببینم پنل شما هم این امکان رو به ما میده؟

  • مونا هادی

   25 مرداد 1400، 09:53

   می‌تونین از اینستاگرام شروع کنید و کم کم سایت طراحی بفرمایید. بله امکان اتصال پنل به سایت هم وجود داره! حداقل پنل اقتصادی رُ می‌تونید تهیه بفرمایید.

 • دانیال محمودیان

  28 تیر 1400، 17:57

  سلام برای همه کارها میشه سایت زد ؟
  ینی میشه فروش داشت با وجود سایت هایی مثل دیجی کالا و غیره؟
  و اینکه تبلیغات سایت رو به چه صورت میشه انجام داد؟
  بازدید رو چطوری میشه اورد بالا؟
  ممنون از راهنماییتون

  • مونا هادی

   25 مرداد 1400، 09:57

   سلام بله وب‌سایت‌های خبری، ورزشی، فروشگاهی، خدماتی، نوبت‌دهی و… !
   هر سایتی رُ می‌تونین ایجاد کنین! برای افزایش فروش وب‌سایت هم از طریق تبلیغات گوگل، اینستاگرام، پیامک، تبلیغاتی کلیکی و… میشه استفاده کرد.
   برای مشاوره کلی‌تر می‌تونید از سایت نوین هم کمک بگیرید.

 • عالی منش

  26 تیر 1400، 19:08

  تو این مقاله نوشتید که میشه بگیم عدد به شماره بفرستن
  این خط ها مگه میشه پیامک دریافت کنن؟
  مگه فقط ارسال اس ام اس نیست؟

  • نیلوفر اکبریان

   27 تیر 1400، 09:30

   دوست عزیز خطوط اختصاصی علاوه‌بر ارسال پیامک به مشتری، قابلیت دریافت پیامک هم دارن
   برای آشنایی بیشتر با خطوط اختصاصی می‌تونید مقاله تفاوت خطوط اختصاصی و عمومی رُ بخونید

 • rashinabzar.ir

  23 تیر 1400، 11:26

  ما یه تعمیرگاه مخصوص ماشین های سنگین داریم و کنارش یه مغازه داریم که ابزارالات هم به فروش میرسونیم به تازگی برای فروش ابزارالات یک سایت ووردپرسی راه اندازی کردیم و قصد داریم به پنل پیامکی اتصال بدیم.
  پنل های شما دارای قابلیت اتصال به سایت و یا به اصطلاح api هستند؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • نیلوفر اکبریان

   23 تیر 1400، 11:51

   بله دوست عزیز، پنل ملی پیامک قابلیت اتصال به سایت هم داره و شما از هر افزونه و پلاگین ارسال پیامک که مدنظرتونه برای تعامل با مشتری می‌تونید استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنم بخش آزمایشگاه افزونه رُ که لینکشو براتون گذاشتم، مطالعه کنید و اگر نیاز به مشاوره دارید با 02163404 تماس بگیرید

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید