از بازاریابی پیامکی بهترین نتیجه را بگیرید

از بازاریابی پیامکی بهترین نتیجه را بگیرید

Engagements Icon
1


بهترین نتیجه از بازاریابی پیامکیامروزه دیگر همه ما به موبایل دسترسی داریم و انواع پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی را از منابع مختلف دریافت می‌کنیم. اما اگر برای کسب‌وکار خودمان هم بخواهیم بهترین نتیجه از بازاریابی پیامکی بگیریم، باید ارتباط و تعامل خوبی با مشتریان داشته باشیم. اما چطور؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با هم این نکات مهم را مرور کنیم.

بهترین نتیجه از بازاریابی پیامکی

 اصول اولیه بهترین نتیجه از بازاریابی پیامکی به شما کمک می‌کند تا یک برنامۀ تبلیغاتی مناسب داشته باشید و به راحتی با مشتریان خود یک ارتباط درست و پایدار شروع کنید. در واقع اگر از پیامک به درستی استفاده کنید و اس ام اسی جذاب برای مشتری بفرستید، به شما کمک کند تا:

  • مشتریان جدیدی به دست آورید.
  • میزان فروش بالایی تجربه کنید.
  • با یک استراتژی درست پیامکی، وفاداری مشتری را به دست آورید.
  • تعامل مستقیم و بدون واسطه‌ای با مشتریان خود داشته باشید.

در بازاریابی پیامکی، تمام پیامک‌های شما می‌بایست حاوی اطلاعات مفید یا پیشنهادات ویژه برای مشتری باشند. به همین بهانه در این قسمت چند نکته را آوردیم که در رسیدن به اهداف بازاریابی پیامکی به شما کمک می‌کنند:

پیامک باید ارزشمند باشد

اولین اصل برای گرفتن بهترین نتیجه از بازاریابی پیامکی ارزشمند بودن اس ام اس ارسالی است. سعی کنید به مشتریان پیامکی خود اطلاعات مفید و پیشنهادات متفاوتی ارائه دهید. اگر مطلب یا پیشنهادی را در جای دیگری ذکر کردید، ترجیحاً از عنوان آن در متن پیامک پرهیز کنید. مشتری همیشه تلفن همراه را با خود حمل می‌کند، در نتیجه پیامک برای او یک ابزار بسیار شخصی است. اگر می‌خواهید وارد دایرۀ پیامکی او شوید، باید چیز ارزشمندی را ارائه دهید.

بررسی نوع تعامل

از بازاریابی پیامکی بهترین نتیجه را بگیریددومین نکته مهم بهترین نتیجه از بازاریابی پیامکی می‌گوید که همیشه در نظر بگیرید خواستۀ مشتریان از شما چیست؟! بیشتر آن‌ها دوست دارند چه پیامک‌هائی از شما بگیرند؟ شما چه اطلاعات مفیدی می‌توانید در اختیار آن‌ها قرار دهید؟

به دنبال پاسخ این سوال‌ها از دید مشتریان باشید و بعد شروع به نوشتن برنامه ارسال پیامک کنید تا بتوانید دقیقاً همان تعامل و ارتباطی را با مخاطب داشته باشید که او هم انتظارش را دارد.

مزاحم نباشید!

پیامک‌های تبلیغاتی را بعد از ساعت 9 شب، یا قبل از ساعت 10 صبح ارسال نکنید. به این ترتیب برای کسانی که زود می‌خوابند یا دیر از خواب بیدار می‌شوند، هیچ مزاحمتی ایجاد نخواهید کرد.

یادتان باشد شما همیشه باید پیامک را در زمانی ارسال کنید که مطمئن باشید بیشترین بازدهی را خواهد داشت و یک تعامل مناسب با مشتری ایجاد می‌شود.

ایجاد لیست مشتریان!

برای بهترین نتیجه از بازاریابی پیامکی بهتر است تبلیغات پیامکی خود را به صورت اشتراکی پیاده کنید. این یعنی شروع به جمع‌آوری یک لیست از شمارۀ مشتریان کنید یا از آن‌ها بخواهید در صورت تمایل عضو باشگاه مشتریان شما شوند.

افرادی که داوطلبانه به برنامۀ تبلیغاتی شما پیوستند و تمایل به دریافت پیامک دارند، همواره منتظر هرگونه پیشنهادی از سمت کسب‌وکار شما خواهند بود.

ارزیابی پیامک

بعد از ارسال، حتماً گزارش را بخوانید و نتایج را ارزیابی کنید تا بتوانید بازدهی پیامک خود را بسنجید. به این ترتیب می‌توانید بازاریابی پیامکی‌تان را به مرور زمان بهبود بخشیده و بهترین نتیجه را از پیام‌های ارسالی بگیرید.

سعی کنید بهترین زمان ارسال، مناسب‌ترین متن‌ها و پیشنهادات، بهترین فاصلۀ بین ارسال‌ها را به صورت انحصاری برای کسب‌وکار خودتان با ارزیابی نتایج تعیین کنید.

نتیجه‌گیری

سرویس ارزش افزوده در پیامکبازاریابی پیامکی، برای برقراری ارتباط با مشتریان فعلی و جدید، کارائی بیشتری نسبت به سایر روش‌های ارتباطی دارد. کاربران هر روز بیشتر و بیشتر از موبایل خود استفاده می‌کنند و انتظار دارند متناسب با همین فضای تبلیغات شما را دریافت کنند. ارسال پیامک تنها فناوری استاندارد، دقیق و مطمئن موبایل است که برای هر کاربر و هر نوع گوشی همراه کاربرد دارد.

توجه کنید که ارائه تبلیغات پیامکی نیاز به یک بررسی دقیق دارد و بزرگترین پیشنهاد ما به شما این است که تا جای ممکن پیامک‌های مختصر، مفید و مرتبط به کار خود را برای مشتریان ارسال کنید. پس اگر وقتش شده تا بهترین نتیجه از بازاریابی پیامکی را بگیرید، دست بجنبانید و همین حالا در صفحه اصلی سایت ملی پیامک برای دریافت پنل ثبت‌نام کنید یا برای مشاورۀ بیشتر با 02163404 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید