با رسیدن به روزهای پر تب‌وتاب انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر، بحث تبلیغات و ارسال پیامک انتخاباتی 1400 هم حسابی داغ است. کاندیداهای مختلف دنبال راهی مناسب و کارامد برای صحبت با مردم هستند، می‌خواهند برنامه‌ها و اهدافشان را با آن‌ها در میان بگذارند، لینک سایت یا دیگر شبکه‌های اجتماعی‌شان را بفرستند و بی‌واسطه با مخاطب در ارتباط و تعامل باشند.

مقدمه ارسال پیامک انتخاباتی 1400

به همین بهانه عزممان را جزم کردیم تا مفصل دربارۀ تبلیغات انتخابات صحبت کنیم، مزایا و ویژگی‌های ارسال پیامک تبلیغاتی را بگوییم و به نکاتی اشاره کنیم که نباید فراموش کرد. پس با ما همراه باشید!

بسته‌ ملی پیامک ویژه ارسال پیامک انتخاباتی 1400

اول از همه می‌خواهیم بسته‌های ارسال انبوه پیامک را خدمتتان معرفی کنیم. اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید فقط کافیست فرم زیر را تکمیل فرمائید:

تبلیغات پیامکی – تخفیف ویژه انتخابات 1400

  • 0 تومان

بیایید همین اول بحث ارسال پیامک انتخاباتی 1400 درباره پنل صحبت کنیم تا بدانید که تبلیغات اس ام اسی چگونه و از کجا شروع می‌شود. پنل ارسال پیام کوتاه، برنامه‌ای آنلاین و تحت وب است که برای ارسال پیامک، مدیریت اس ام اس‌های ارسالی و دریافتی استفاده می‌شود. سرعت ارسال اس ام اس‌ توسط پنل تقریباً بالاست و قیمت مناسبی هم دارد.

پس در مقایسه با دیگر روش‌های تبلیغاتی که این روزها قیمتشان هم حسابی افزایش داشته و حتی دسترسی خوب و کاملی هم به همه مخاطبان ندارد، توصیه می‌کنم از پنل ارسال پیامک انتخاباتی 1400 استفاده کنید و در ادامه با مزایا و ویژگی‌های مثبتش بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های ارسال پیامک انتخاباتی 1400

حالا شاید بپرسید که پیامک‌های تبلیغات انتخابات باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟! اگر یادتان باشد گفتم که ارسال پیامک تقریباً سرعت بالایی دارد و خیلی سریع به دست همه مخاطبان می‌رسد. از طرف دیگر، بر اساس اعلام رسمی بیش از 50% مردم پیامک‌های تبلیغاتی‌شان را می‌خوانند و حدود 98% پیام‌های ارسالی هم در همان لحظه اول خوانده شده و در گوشی ذخیره می‌شوند. پس با توجه به این ویژگی‌ها پیامک تبلیغاتی شما باید حتما شامل ویژگی‌های زیر باشد:

  • ارسال پیامک با نام و نام‌خانوادگی کامل کاندیدا و شماره کد انتخاباتی
  • ارسال لینک سایت یا رپورتاژ آگهی در سایت‌های مختلف برای مطالعه بیشتر مخاطب
  • ارسال لینک اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی
  • اشاره کلی به اهداف انتخاباتی
  • برنامه‌ریزی مناسب برای ارسال پیامک انتخاباتی در چندین مرحله بدون ایجاد مزاحمت مداوم

تبلیغات انتخابات را از کجا شروع کنید؟

ثبت‌نام در سایتبرای ارسال پیامک انتخاباتی 1400 اول از همه باید پنل داشته باشید، پس در صفحه اصلی سایت ملی پیامک برای دریافت فوری پنل ثبت‌نام کنید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران تیم پشتیبانی برای دریافت و فعالسازی پنل به شما کمک کنند. فعال شدن سامانه و شروع ارسال پیامک کمتر از 20 دقیقه زمان لازم دارد و در مقایسه با دیگر روش‌های تبلیغاتی سرعت بالاتر، هزینه مقرون‌به‌صرفه‌تر و تاثیر بیشتری دارد. حالا این روش تبلیغاتی که ما حسابی روی آن تاکید داریم، چه مزایایی دارد؟

مزایای ارسال پیامک انتخابات 1400

ارسال پیامک انتخابات فقط یک روش تعامل با مخاطب نیست، بلکه مزایای بسیاری برایتان دارد که در ادامه می‌خواهیم به این مزایا اشاره کنیم:

قابلیت ارسال پیامک به صورت منطقه‌ای

اولین و مهم‌ترین مزیت ارسال پیامک انتخاباتی 1400 امکان ارسال به صورت منطقه‌ای است. یعنی شما به عنوان کاندیدا می‌توانید برای مردم هر منطقه، شهر یا روستا که بخواهید، پیامک بفرستید. اگر ساکن 17 کلانشهر بزرگ ایران باشید، از ابزار پیامپ باید استفاده کنید تا بتوانید از روی نقشه، محله یا منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس برای شماره‌های همراه اول یا ایرانسل همان منطقه پیامک ارسال کنید.

برای شهرهای کوچک‌تر و شهرستان‌ها که هنوز پیامپ ندارند، امکان ارسال بر اساس کدپستی کار ارسال منطقه‌ای را برایتان راحت کرده است. پس برنامۀ دقیقی برای ارسال پیامک داشته باشید و در چندین مرحله برای مناطق و محله‌های مختالف اس ام اس بفرستید.

ارسال پیامک از روی نقشهارسال به بانک اصناف و مشاغل

دومین ابزار مهم که نه تنها برای ارسال پیامک انتخاباتی 1400 بلکه برای صاحبان کسب‌وکار، برندها، فروشگاه‌های نوپا و فروشگاه‌های بزرگ هم ضروریست، ارسال به بانک مشاغل مختلف است. شما می‌توانید برای تبلیغات پیامکی استراتژی مشخصی داشته باشید و در چندین مرحله برای مشاغل مختلف پیامک بفرستید.

در این روش می‌توانید برای هر گروه شغلی پیامک متفاوتی بفرستید و آن بخش از برنامه تبلیغاتی‌ که به آن‌ها مربوط است را برایشان پیامک کنید تا هم توجه و هم اعتمادشان را سریع‌تر جلب کنید.

امکان ارسال لینک

امکان ارسال لینک برای مخاطب در تبلیغات انتخابات اگر در سایت‌های مختلف درباره اهداف و برنامه‌هایتان رپورتاژ آگهی منتشر کردید، در اینستاگرام و توییتر فعالید یا سایت دارید، حتماً باید درخواست خط از سرشماره‌های 3000 یا 50004 بدهید و از این طریق لینک مربوطه را برای مخاطب ارسال کنید. این روش هم متن پیام کوتاه‌تر می‌شود و هم با توجه به رفرنسی که در انتهای پیام آمده، توجه و اعتماد مخاطب سریع‌تر جلب شده و درگیری او با تبلیغات بیشتر می‌شود.

ارسال پیامک انتخاباتی 1400 برای هر زمان که بخواهید!

معمولا در روش‌های تبلیغاتی شما نمی‌توانید زمان مشخصی داشته باشید. مثلاً زمان ارسال تراکت یا نصب بنر در سطح شهر خیلی هم دست شما نیست و از آن طرف مخاطب هم چندان با این روش درگیر نمی‌شود. اما در ارسال پیامک تبلیغاتی انتخابات می‌توانید ساعت، روز و حتی زمان را به صورت اتوماتیک روی پنل مشخص کنید. یادتان هم باشد که بهترین زمان ارسال پیام برای مسئله مهم انتخابات می‌تواند اوایل روز و عصر باشد.

اگر اوایل صبح مثلا 8 تا 10 پیامک خود را بفرستید، این شانس را دارید تا مخاطب شما در این مورد با همکارانش صحبت کند و درگیری بالایی با متن تبلیغاتی شما داشته باشد. برای عصر بین ساعت 5 تا 8 هم شانس به اشتراک گذاشته شدن با اعضای خانواده تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند.

دوستانه توصیه می‌کنم که از ارسال پیامک در ساعات نامناسب مثل صبح خیلی زود، موفع استراحت نیم‌روزی و آخر شب جداً پرهیز کنید، چون علاوه بر نارضایتی مخاطب امکان تعامل بسیار پایینی دارد و این ارسال برای بیشتر نوعی مزاحمت خواهد بود.

نکات مهم در ارسال پیامک انتخاباتی 1400

نکات مهم تبلیغات انتخاباتبیایید در انتهای صحبتمان هم کمی به نکات مهم اشاره کنیم که راهکارهای اساسی و جدی در ارسال پیامک انتخاباتی 1400 هستند و نباید از آن‌ها غافل شوید.

اول از همه یادتان باشد که حتماً و حتماً متن پیامک شامل نام و نام‌خانوادگی کاندیدا و کد انتخاباتی باشد. درست است که پیامک ارسالی شما در گوشی می‌ماند، ولی نباید انتظار داشته باشید که مخاطب موقع رای دادن دنبال کد انتخاباتی‌تان بگردد، پس در هر پیام به این نکته مهم اشاره کنید.

حتما برنامه ارسال چند مرحله‌ای داشته باشید. به عنوان مثال در پیام اول نام و شعار تبلیغاتی را بنویسید. در پیام بعدی اهدافتان را بگویید و با ارسال لینک از مخاطب بخواهید که مطالب شما را بخواند. در اس ام اس بعدی او را مستقیم خطاب قرار دهید و راه ارتباطی مثل شماره سامانه، سایت یا اینستاگرام را برایش بفرستید و از این روش برای ماندن اسمتان در ذهن مردم استفاده کنید.

بهتر است شماره رند و کوتاهی داشته باشید. هر چقدر شمارۀ سامانه شما کوتاه‌تر باشد، تاثیر بهترین در مخاطب خواهد داشت. همچنین بهتر است که حتماً از یک سرشماره اس ام اس بفرستید تا همه پیام‌هایتان یکجا جمع شود. اگر از چند سرشماره استفاده کنید، پیامک‌های ارسالی در صندوق ورودی مخاطب پخش شده و جلوۀ خوبی نخواهد داشت.

در پیام‌های ارسالی انبوه حتماً به فرهنگ مردم بومی منطقه، نیازها، توقعات و انتظارتشان توچجه کنید. مثلاً می‌توانید با زبان مردم هر منطقه برایشان پیامک بفرستید و بازخورد خوبی بگیرید.

حتماً تا 24 ساعت بعد از هر ارسال، فایل گزارش را که به صورت اکسل است، دانلود و مطالعه کنید تا در جریان تمام پیام‌های ارسالی، نرسیده به گوشی و لیست سیاه قرار بگیرید.

چند نمونه پیامک

حالا که به انتهای صحبتمان رسیدیم، می‌خواهیم چند نمونه پیامک کاربردی و تاثیرگذار برای ارسال پیامک انتخاباتی 1400 را هم به عنوان الگو به شما معرفی کنیم:

با درایت برای بهبود شرایط انتخاب کن.
برای مردم!
دکتر (—–) ، کد انتخابات (—–)
رای ما برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم

دکتر(—–) ، کد انتخابات (—–)

وعده ما 28 خرداد، پای صندوق رای

برای فردایی بهتر رای می‌دهم!
برنامه و اهداف اجرایی دکتر (—-) را از لینک زیر مشاهده کنید:
instagram.com/1234
کد انتخاباتی (—-)
ضمن دعوت از مردم شهیدپرور ایران برای مشارکت پرشور در انتخابات، مهندس (—–) با کد انتخاباتی (—–)

اخبار و برنامه‌های انتخاباتی ایشان را از لینک (—–) دنبال کنید

مبارزه با فساد، پل عبور از بحران است!
مهندس (—-) نامزد انتخابات ۱۴۰۰ شهرمان
لطفا به من رأی دهید
کد انتخاباتی (—-)

جمع‌بندی

تا ایبنجا به مهم‌ترین نکات ارسال پیامک انتخاباتی 1400 اشاره کردیم. در این شور و شوق انتخابات تمام روشهای تبلیغات قیمت‌هایشان را چند برابر کردند و تعامل قابل‌قبولی هم با جمع‌بندی ارسال پیامک انتخاباتی 1400مشتری ندارند، اما هزینه ارسال پیامک و فعال کردن سامانه ارسال پیام کوتاه هنوز تغییری نکرده و بازخورد خوبی هم دارد. پس نباید از این فرصت طلایی غافل شوید.

از طرف دیگر همانطور که گفتم، سرعت بالای ارسال پیامک، صرفه‌جویی در زمان و انرژی، امکان ارسال لینک و پیام در چند مرحله و ده‌ها مزیت دیگر همگی از دلایلیست که همین امروز باید برای دسترسی به آن‌ها بهتر است با ملی پیامک و شماره 02163404 تماس بگیرید و برای دریافت پنل درخواست دهید.

امیدواریم استراتژی تبلیغاتی شما با پنل پیامکی به دست مخاطبان و تعداد زیادی از مردم برسد. اگر کمی جذابیت و هدفمند بودن هم چاشنی اس ام اس‌هایتان بکنید، می‌توانید از نتیجه مثبت آن حسابی راضی باشید و بعد از راه یافتن به کرسی مسئولیت‌های مهم پای حرف‌ها و قول‌هایی که دادید، بمانید و به مردم خدمت کنید.

نکاتی درباره ارسال پیامک انتخاباتی 1400 + نمونه متن انتخابات
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید