30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
مزایای پیامک برای کسب‌وکار من چیست؟

مزایای پیامک برای کسب‌وکار من چیست؟

0

دیگر در دنیای تبلیغات امروز جایی برای روش‌های قدیمی مثل تبلیغات در روزنامه، رادیو و ...  نیست و بهتر است که برای تاثیرگزاری بیشتری روی مشتری از مزایای پیامک استفاده کنید.

سرویس ارزش افزوده در پیامکبازاریابی پیامکی به عنوان یک روش کاملاً جدید در تبلیغات شناخته می‌شود که توانسته تا حد زیادی نیاز کسب‌وکارهای مختلف را برطرف کند. پیامک به شما اجازه می‌دهد در لحظه به مشتری خود پیغام بفرستید، او را به خرید ترغیب کنید و افزایش سود خوبی داشته باشید. ولی چرا پیامک برای تبلیغ در این روزهای خلوت کارآمد است؟

ایجاد ارتباط مستقیم و دو طرفه

اولین ویژگی مثبتی که از مزایای پیامک باید بدانید، امکان ارتباط و تعامل دو طرفه بین شما و مخاطب است. در بازاریابی پیامکی، مشتری شما می‌تواند بلافاصله به پیشنهادی که برای او ارسال کرده‌اید یک پاسخ مستقیم دهید. این یک ویژگی فوق‌العاده نه تنها به شما اجازه می‌دهد تعامل مستقیمی با مخاطبان خود داشته باشید، بلکه بتوانید میزان بازدهی پیامک‌ها و پیشنهادات خود را بسنجید و متوجه شوید که کدام متن‌ها نتیجۀ بهتری دارند.

البته یادتان باشد که پنل پیامکی دو خط عمومی و اختصاصی در اختیارتان قرار می‌دهد که برای دریافت پاسخ مشتریان خود باید حتماً خط اختصاصی داشته باشید.

قابل سنجش و ارزیابی

مزایای پیامک

دومین مورد از مزایای پیامک قابلیت سنجش ارسال است. در بازاریابی پیامکی مشتریان به سرعت در مقابل پیامک شما واکنش نشان می‌دهند، مخصوصاً اگر برایشان حس ضرورت ایجاد کنید و از انگیزه‌های اصلی خرید در متن پیامک خود استفاده کنید.

بعد از ارسال هر پیامم می‌توانید فایل گزارش را از پنل پیامکی‌تان بگیرید تا بتوانید میزان موفقیت پیام‌های ارسالی را بررسی کنید و بدانید کدام متن و پیام ارسالی شما تاثیر بیشتری داشته و مشتریان بیشتری را به خرید ترغیب کرده است!

پیشنهاد شگفت‌انگیز

وقتی که به مشتریان خود چیز ارزشمندی را ارائه دهید، آنها عاشق شما خواهند شد! پس بیایید با استفاده از مزایای پیامک برای مشتریانتان کد تخفیف، اخبار جشنواره فروش، نظرسنجی رضایت و کیفیت محصولات، تبریک تولد و .... بفرستید. با این روش هم اعتماد آن‌ها را جلب کردید و هم می‌توانید اخبار کسب‌وکارتان را به گوششان برسانید.

سرعت بالا!

برای بازاریابی هیچ راهی سریع‌تر از پیامک وجود ندارد. پیامک به شما اجازه می‌دهد، اخبار حراج‌های لحظه‌ای را بفرستید تا به راحتی می‌توانند فروش چندبرابری را تجربه کنید. مثلاً به پیامک زیر دقت کنید:

حراج مخفی از 5 تا 9 – 25% تخفیف با نشان دادن این پیامک!

این پیامک بلافاصله به دست مشتریان شما رسیده و یک مشوق برای آن‌هاست تا به همین بهانه از شما خرید کنند.

مقرون‌به‌صرفه و مناسب

درآمد از ارسال پیامکدر مقایسه با دیگر روش‌های سنتی بازاریابی، اس ام اس مارکتینگ تعرفه مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد. شما به راحتی می‌توانید پنل موردنیازتان را تهیه کنید، با بهترین هزینه پیامک بفرستید و حتی تعدادی هم اس ام اس روی پنل هدیه بگیرید.

اگر خودتان پیامک را با روش‌های سنتی مثل روزنامه و رادیو مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که با کمی تلاش می‌توانید بازگشت سرمایۀ بیشتری از این طریق داشته باشید.

جمع‌بندی

حالا که با مهم‌ترین مزایای پیامک و اس ام اس مارکتینگ آشنا شدید، بد نیست که همین امروز با ارسال مدارک خود سامانه پیامکی کسب‌وکارتان را راه بیندازید. اگر در این مورد نیاز به آموزش بیشتر دارید، می‌توانید از ویدئوهای آپارات ملی پیامک برای آموزش استفاده کنید. همچنین برای مشاوره بیشتر با 02163404 تماس بگیرید و هر سوالی دارید، از تیم پشتیبانی بپرسید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید