بهترین روش‌ها برای تبلیغات کارواش

بهترین روش‌ها برای تبلیغات کارواش

Engagements Icon
154


به نظر شما یک سامانه پیامکی می‌تواند به افزایش درآمد کارواش کمک کند؟

البته، چرا که نه! هر کسب‌و‌کاری در دایره‌ای از رقابت با سایر رقبا قرار دارد و همه به دنبال این هستند که سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد. با این حال، در این رقابت چه چیز اهمیت مرکزی دارد؟ در یک کلمه، تبلیغات!

خب، مسلماً کارواش‌ها هم از این قضیه مستثنا نیستند. همانطور که می‌دانیم در عصر رسانه، هیچ کارواشی با پخش تراکت نمی‌تواند توفیق آنچنانی به دست بیاورد. امروزه سرنوشت کاغذهای بی‌گناه تبلیغاتی، سطل آشغال‌های بی‌رحم شهرداری است. به عبارت دیگر نحوۀ نگاه به تبلیغات کارواش‌ هم نیاز به یک شست‌وشوی اساسی دارد.

ما در این مطلب به شما می‌آموزیم که چگونه استفاده از ‌سامانه پیامکی ملی پیامک، کامل‌ترین نتیجۀ تبلیغاتی را برایتان به همراه دارد. شما خواهید دید با استفاده از این سامانه، علاوه‌بر قابلیت‌های تبلیغاتی که در خود سامانه وجود دارد، از این طریق می‌توانید انواع دیگر تبلیغاتتان (مثلاً شبکه‌های اجتماعی) را هم پوشش بدهید.

این مقاله در ۳ بخش برای شما تنظیم شده است که این سه بخش عبارتند از:

 • بهترین روش‌های تبلیغاتی برای کارواش‌ها: انتخاب روش تبلیغاتی، نیاز به دقت و بررسی زیاد دارد و هر تبلیغات موفقی، الزاماً برای کارواش شما جواب نمی‌دهد. ما ابتدا 3 روش تبلیغاتی را که مناسب کارواش است، به شما معرفی می‌کنیم و در ادامه، پنل پیامکی ملی‌پیامک را برای کارواش شما پیشنهاد می‌دهیم.
 • 4 دلیل اینکه چرا بازاریابی پیامکی برای کارواش ها مناسب است: در ادامۀ بخش قبلی، در این قسمت برایتان روشن می‌کنیم که چرا سامانه ملی‌پیامک را به شما پیشنهاد می‌کنیم و این سامانه چه مزیت‌های تبلیغاتی برای کارواش شما دارد.

 • کاربردهای سامانه پیامک برای کارواش چیست: پس از مطالعه دو بخش قبلی، در این قسمت بهترین روش‌های استفاده از سامانه پیامکی را برایتان شرح می‌دهیم و شما خواهید دانست که چگونه می‌توانید با استفاده از سامانه‌ی ملی‌پیامک به بهترین شکل ممکن، کارواش خودتان را معرفی کنید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.

اگر کارواش دارید یا در جست‌وجوی راه‌اندازی یک کارواش هستید، این مطلب برای شما بسیار مفید است.

بهترین روش‌های تبلیغاتی برای کارواش ها

در این قسمت از مقاله قصد داریم بهترین روش‌هایی را که برای تبلیغ یک کارواش وجود دارد به شما عزیزان معرفی کنیم.

بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی

قبل از اینکه در شبکه‌های اجتماعی صفحه‌ای برای خودتان باز کنید و مردم را با مطالب و عکس‌های تکراری بمباران کنید، مخاطبان خودتان را شناسایی کنید و ببینید آنها چگونه و از چه طریقی با کارواش شما در ارتباط هستند. سپس راه‌هایی برای تعامل با مخاطبانتان پیدا کنید.

به موازات پیشرفت تکنولوژی و گسترش روزافزون رسانه‌های اجتماعی، مخاطبان شما نیز روزبه‌روز حرفه‌ای‌تر می‌شوند. صفحات مجازی شما آیینه‌ای از کیفیت کار شماست. مثلاً اگر یک صفحه اینستاگرام داشته باشید و هر روز 10 عکس و متن تکراری بگذارید، این پیج هیچ سودی برای کسب‌وکار شما ندارد.

حالا اگر به محتوای مطالب خودتان دقت کنید، هوشمندانه عکس انتخاب کنید و بخشی از صفحۀ شما انعکاس بازخورد مخاطبانتان باشد، روزبه‌روز صفحه‌تان بیشتر دیده می‌شود و به مرور نام کارواش شما بر سر زبان‌ها می‌افتد. بنابراین با دقت بیشتری، شبکه‌های اجتماعی خود را راه‌اندازی کنید.

برای آگاهی از نحوۀ تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به صفحۀ تبلیغات تلگرام  و اینستاگرام ما در سایت دیدوگرام مراجعه کنید.بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی یا Content Marketing در واقع، نوعی از بازاریابی است که به فرایند تولید و اشتراک‌گذاری محتوا می‌پردازد. اما چه نوع محتوایی؟ محتوایی که باعث حفظ مشتریان قبلی و بدست آوردن مشتریان جدید می‌شود، این محتوا و اطلاعات می‌تواند به انواع مختلفی مثل اخبار تحلیلی، ویدیو، کتاب الکترونیکی، اینفوگرافی، مطالعۀ موردی، راهنما و دستورالعمل‌ها، سوالات و پاسخ، مقالات و تصاویر و… تولید و منتشر شود.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که از بازاریابی محتوا در چه مواردی می‌شود استفاده کرد؟ در هرجایی که چیزی از خودتان را با مخاطبان به اشتراک می‌گذارید. مثلاً می‌توانید تبلیغات خودتان را روی مطالب و محتوایی که در شبکه‌های اجتماعی می‌گذارید متمرکز کنید. محتوا اهمیت اساسی در تبلیغات شما دارد؛ حتی متن پیامک‌های تبلیغاتی که برای مخاطبان‌تان می‌فرستید هم به نوعی محتوا به حساب می‌آید. بنابراین محتوای‌تان را به دقت انتخاب کنید.

برای تاثیر محتوا برایتان یک مثال می‌آوریم. فرض کنید روز خلوتی دارید و قصد دارید با یک پیامک حاوی تخفیف، مشتریان را به کارواش خودتان بکشانید.

محتوای اول: "فقط امروز فرصت دارید از تخفیف 20% کارواش ما استفاده کنید."

محتوای دوم: "ماشین شما کُنج پارکینگتان از فرط گرد و خاک، مجالِ نفس کشیدن ندارد. 20% تخفیفِ امروز، بهترین فرصت است که او را نجات دهید و لذت استفاده از ماشین تمیزتان را نصیب خود کنید."

برای خود شما کدام‌یک از این دو پیامک گیرایی بیشتری دارد؟ کدام پیامک بیشتر شما را ترغیب می‌کند که به کارواش مراجعه کنید؟

محتوای غیرتکراری و خلاقانه، احساسات مشتری شما را درگیر می‌کند. این احساساتِ مثبت هستند که در دنیای امروز، یک تبلیغ خوب را از تبلیغ بد متمایز می‌کند. مشتریان به محتواهای شما اهمیت می‌دهند، ذهن آنها محتوای مناسب و حرفه‌ای را تشخیص می‌دهد و ناخودآگاه به سمت کارواش شما سرازیر می‌شوند. 

بازاریابی پیامکی

لطفاً در همین ابتدا، این تصور اشتباه را از ذهنتان بیرون کنید که بازاریابی پیامکی تنها مزاحمت برای مخاطبان ایجاد می‌کند و هیچ‌کس این پیامک‌ها را نمی‌خواند. اشتباه این تصور در کجاست؟

اگه کارواش داری، با این روش تبلیغ کن!حتما بخوانید: اگه کارواش داری، با این روش تبلیغ کن!

در حقیقت، قرار نیست برای همه پیامک تبلیغاتی بفرستید. در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم که شما قرار است ابتدا لیستی را از مشتریان خودتان ایجاد کنید و اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی را فقط برای این لیست بفرستید.

به عبارت دیگر، شما در مرحلۀ اول فقط مشتریان فعلی‌تان را تبدیل به مشتریان ثابت می‌کنید و آنها را به بهانه‌های مختلف به آن‌جا می‌کشانید. سپس، به مرور این لیست را زیاد می‌کنید و به طبیعتاً آن پیامک‌هایتان را هم برای مشتریان بیشتری ارسال می‌کنید.

در این میان گاهی هم می‌توانید یک پیشنهاد شگفت‌انگیز را با ارسال اس‌ام‌اس‌های انبوه برای مشتریان ناشناس بفرستید. البته بهتر است این کار را زیاد تکرار نکنید و بیشتر در محدوده و منطقۀ خودتان این تبلیغ را انجام دهید. بعد از مدت زمانی می‌بینید که به تدریج مشتریان شما زیاد شده‌اند و کلی مشتری دائم پیدا کردید.بازاریابی پیامکی برای کارواش

4 دلیل اینکه چرا بازاریابی پیامکی برای کارواش ها مناسب است؟

دلایلی محکمی وجود دارد که باعث شده هنوز هم که هنوز است کسب‌وکارها از بازاریابی پیامکی برای جذب و نگهداری مشتری استفاده کنند. در ادامه چهار موردش را برایتان می‌آوریم.

1- آیا کسی هست که از موبایل استفاده نکند؟

بگذارید با این جمله شروع کنیم: براساس آمار انجام‌شده 91% از بزرگسالان از تلفن‌ همراه استفاده می‌کنند.

این آمار ساده، قدرت تبلیغات پیامکی را نشان می‌دهد. بنابراین پیامک‌های شما همیشه خوانده می‌شوند. کم‌هزینه بودن، سهولت در ارسال و زمان اندک، بازاریابی پیامکی را به ابزاری جادویی برای تبلیغات کارواش تبدیل کرده است. برای تبلیغات پیامکیِ کارواش به چه چیزی نیاز دارید؟

به کمتر از 10 دقیقه وقت، یک سیستم معمولی و هزینه‌ای که هربار به پنجاه هزار تومن هم نمی‌رسد! این آیتم هزینه را در ادامه کامل‌تر توضیح می‌دهیم.

2- مشتریان ثابت سرمایه‌های تبلیغاتی شما هستند!

شما ممکن است هزینه‌های تبلیغاتی زیادی را برای جذب مشتریان جدید کرده باشید؛ درحالی که از یک مسئله خیلی مهم غافلید: پتانسیل مشتری‌های فعلی!

اما این مشتریان فعلی چه کاربردی دارند و چگونه می‌توانیم از پتانسیل آنها استفاده کنیم؟

شما برای تبلیغات پیامکی یک خبرنامه پیامکی ایجاد می‌کنید و در آن از مشتریان فعلی‌تان می‌خواهید که به خبرنامه‌ی پیامکی شما بپیوندند. سپس برای این مشتریان فعلی تخفیف‌ها و پیشنهادات هیجان‌انگیز می‌فرستید. مشتریان فعلی شما، تبدیل به مشتریان دائمی می‌شوند که مدام به شما مراجعه می‌کنند و کارواش شما را میان دوستان و آشناهایشان دهان به دهان تبلیغ می‌کنند.

به تدریج مشتریان شما، زیادتر و مشترکین خبرنامه‌تان افزایش می‌یابند. در حقیقت، شما زنجیره‌ای از مشتریان‌تان را ایجاد کرده‌اید که دانه‌هایش از همه سمت در حال افزایش است.تبلیغات پیامکی کارواش

3- کم هزینه بودن ارسال پیامک و سود تضمینی

شما عموماً به دو روش از سرویس پیامک استفاده می‌کنید:

روش اول ارسال‌های عمومی هستند، مثلاً ارسال در منطقه‌ای که کارواش شما قرار دارد. در این روش، شما برای تعدادهای بالا ارسال را انجام می‌دهید. اما حتی در این ارسال بالا هم هزینۀ شما نسبت به سایر فرم‌های تبلیغاتی بسیار اندک است.

هر پیامک چیزی حدود 10 تومان برای شما هزینه دارد. بنابرین اگر شما برای 5000 نفر از اهالی منطقه‌تان پیامکی را که حاوی پیشنهادی وسوسه‌برانگیز است ارسال کنید، هزینه‌ی تلیغات شما چیزی حدود 50 هزار تومن می‌شود. با این‌حساب اگر فقط 10 نفر با پیامک به شما مراجعه کنند، بازگشت هزینه و سود تبلیغات شما تضمین شده است.

روش دوم ارسال برای مشترکین است؛ منظور، مشترکینی که به خبرنامۀ پیامکی شما پیوسته‌اند. در این روش هزینۀ شما خیلی کمتر می‌شود. برای مثال اگر شما پیشنهادتان را برای 100 نفر از مشترکین خبرنامه ارسال کنید هزینۀ شما چیزی حدود هزار تومن می‌شود.

آیا لازم است بگوییم که حتی اگر یک نفر به شما مراجعه کند، کاملاً سود کرده‌اید؟

4- شما هر لحظه‌ای که اراده می‌کنید می‌توانید تبلیغات‌تان را شروع کنید!

مزیت دیگر پیامک، این است که بلافاصله بعد از ارسال، توسط مخاطب دریافت می‌شود و این یعنی شما می‌توانید در زمان‌های خلوت هم مشتریان را به کارواش خودتان سرازیر کنید. کافی است یک پیشنهاد خوب پیامکی برایشان ارسال کنید و انگیزۀ لازم را برای کارواش آمدن به آنها بدهید.

نمونه متن پیامک تخفیف عید نوروز 1401حتما بخوانید: نمونه متن پیامک تخفیف عید نوروز 1401

آمار نشان می‌دهد که بیش از 90% پیامک‌ها ظرف چند دقیقه خوانده می‌شوند، پس، حتی این نگرانی هم وجود ندارد که پیامک شما خوانده نشود.

کاربردهای سامانه پیامک برای کارواش چیست؟

یک سامانۀ پیامکی برای بیزینس‌های مختلف کاربردهای متفاوتی دارد. کسب‌وکاری مثل کارواش هم می‌تواند متناسب با نیازهای خودش از ماژول‌ها و امکانات مختلف یک پنل پیامکی بهره‌مند شود.

پیشنهادی که نمی‌توان آن را رد کرد!

هیچ‌چیز مانند یک پیامک دلنشین نمی‌تواند رضایت مشتریان را در طولانی‌مدت حفظ کند. سعی کنید یک پیشنهاد فوق‌العاده را از طریق پیامک برای مشتریانتان ارسال کنید. قبل از ارسال پیامک حاوی پیشنهاد ویژه، از خودتان بپرسید آیا این پیامک به اندارۀ کافی در مشتریان اشتیاق ایجاد می‌کند؟

اگر در این مورد تردید دارید آن پیامک را ارسال نکنید. به همه جوانب پیشنهاد خود فکر کنید، ببینید که اگر خودتان جای مشتریان بودید از این پیشنهاد استقبال می‌کردید؟ پس از بررسی لازم پیامک خود را ارسال کنید، می‌بینید با چه سرعتی از پیشنهاد شما استقبال می‌شود.

بازاریابی پیامکی برای کارواش

کوپن های تخفیف پیامکی

شما با ارسال کوپن‌های تبلیغاتی، هرازچندگاهی به یاد مشتریان می‌آورید که چقدر ماشینشان کثیف است و مدت‌هاست به کارواش شما مراجعه نکرده‌اند. در پس این فکر، نام کارواش شماست که در ذهن آنها تکرار می‌شود.

در حقیقت، جایگاه نام شما برای مشتریان ناخودآگاه تثبیت می‌شود. راز مشتریان ثابت در همین تکرارهای مکررِ نام کارواش شماست. با ارسال یک تخفیف هیجان‌انگیز، آنها را دوباره به کارواش خود دعوت کنید و ماشین‌های بیچاره‌شان را از این حجم گرد و غبار نجات دهید. این تخفیف‌ها، خوراک وقت‌های خلوت کارواش‌ شماست.

در این زمان‌ها با یک پیامک تخفیف مشتریان خود را به سمت کارواش خود سرازیر کنید.

تبلیغات پیامکی برای کارواش

پیامک‌های یادآوری و اطلاعیه های ویژه

سامانه ارسال پیامک کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد. با استفاده از ارسال اس‌ام‌اس می‌توانید نکات بسیاری را به مشتریان خود یادآوری کنید. این نوع پیامک‌ها وجود کارواش شما را به مشتریان یادآوری می‌کند و آنها را ترغیب می‌کند که به کارواش شما سر بزنند.

همچنین از پنل اس‌ام‌اس می‌توان برای ارسال اطلاعیه‌ها و اخبار جدید به مشتریان استفاده کرد. اگر تغییراتی را در کارواش خود بوجود آورده‌اید، اگر نرخ قیمت‌های خود را تغییر داده‌اید، اگر سرویس جدیدی را راه اندازی کرده‌اید، می‌توانید با ارسال یک اس‌ام‌اس مشتریان خود را از این موضوع آگاه سازید.

همچنین شما می‌توانید مشتریان خود را از وضعیت آب و هوایی آگاه کنید و از آنها بخواهید تا پس از روزهای بارانی یا برفی با تخفیف ویژه‌ای به کارواش شما بیایند.

بازاریابی پیامکی برای کارواش

امروز قراره ماشین های زیادی به کارواش شما سر بزنند!

با ارسال پیشنهاد ویژه به محله و منطقه خود، مشتریان جدیدی را جذب کنید و با ارسال پیامک پیشنهاد به مشتریان فعلی و جدید خود، تبریک تولد، یادآوری و... آن ها را حفظ کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

نتیجه‌گیری

بازاریابی پیامکی ابزاری بسیار مناسب برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان است. بازاریابی پیامکی می تواند به راحتی، کارواش کوچکی را به یکی از معروفترین کارواش‌های شهر تبدیل کند. در آینده، مطمئناً شاهد استفاده‌های جدید و خلاقانه‌ای از سامانه ارسال پیامک توسط کارواش ها خواهیم بود.

راهنما ارسال پیامک به مدیران (آموزش 0 تا 100)حتما بخوانید: راهنما ارسال پیامک به مدیران (آموزش 0 تا 100)

اگر علاقه دارید که یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه‌اندازی کنید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی‌پیامک می‌توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه‌های تبلیغاتی تعیین کنید و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

درصورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن ۰۲۱63404 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
95دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  علی زارعین

  19 شهریور 1400، 15:50

  من یه کارواش دارم توی کن و یه جایی هم هست کارواش که دید خوبی نداره اصولا مشتری های قدیمی میان پیش ما چیکار کنیم برای این که بتونیم مشتری های جدید جذب کنیم چون کارواش خیلی بزرگ هستش و میتونیم حدود 15 ماشین همزمان شسته بشه

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 14:21

   درود بر شما
   برای این کار میتونید از ماژول های پیامپ، کد پستی همراه اول و کد پستی ایرانسل استفاده کنید و برای مناطق اطراف خودتون پیامک بفرستید.
   همچنین میتونید با کمک BTS با کمک دکل های مخابراتی ایرانسل، به شماره های ایرانسل نزدیک خودتون پیامک بفرستید.

 • Gravatar Icon

  آلیسوف

  13 شهریور 1400، 09:45

  سلام خسته نباشی من میخوام پنل پیامکی تهیه کنم و واقعا تفاوت پنل ها رو متوجه نمیشم
  امکانش هست تفاوت آنهار و در قالب pdf برای ایمیل من ارسال کنید.
  ممنون

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 14:24

   درود بر شما
   برای مشاهده امکانات هر پنل و ویژگی های اون ها، لطفا به صفحه تعرفه ها ماجعه کنید.

 • Gravatar Icon

  حامدی

  10 شهریور 1400، 09:09

  سلام وقتتون بخیر
  من قصد خرید پنل رو دارم میخوام تو منطقه ی خودم تبلیغات کنم آدرس سایتم رو داخل متن بزارم و تبلیغ کنم به نظرتون کدوم پنل رو تهیه کنم جوابگوی تبلیغات من هستش؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 14:25

   سلام وقت شما به خیر
   برای این کار میتونید از پنل اقتصادی، شرکتی و تجاری استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  غفارمنش

  09 شهریور 1400، 10:25

  سلام وقتتون بخیر من قصد ارسال پیامک به لیست شماره های خودم رو دارم میخوام و میخوام ارسال به همه ی شماره هام انجام بشه برای این مورد باید کدام پنل رو تهیه کنم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 14:26

   درود بر شما
   برای این ارسال میتونید از همه پنل ها حتی پنل پایه استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  حانیه اکبرزاده

  07 شهریور 1400، 09:21

  سلام وقت بخیر
  من یک شرکت در حوزه ی تولیدات محصولات ساختمانی دارم میخواستم پیامک برای افراد پیمان کار و افرادی که در این حوزه کار می کنند ارسال بشه این مورد امکان پذیر هست
  ممنون از پاسخ گویی شما

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 14:29

   درود بر شما
   بله میتونید به کمک ماژول منطقه هدفمند به بانک شماره های ملی پیامک دسترسی داشته باشید و برای گروه های مورد نظر خودتون پیامک ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  شبانگاهی

  04 شهریور 1400، 09:22

  با عرض ادب و احترام
  ما یک تعمیرگاه داریم به همراه یک کارواش که هر دو در یک خیابان هستند میخواستم برای هر دو این اصناف تبلیغات داشته باشم هر دو هم در یک متن پیامک باشند و در قالب یک پیامک ارسال بشه برای این کار یک پنل پیامکی تهیه کنم کفایت میکنه؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 14:30

   سلام وقت شما به خیر
   بله یک پنل کافی هست
   فقط باید دقت کنید پیامک های ارسالی و دریافتی و گزارش های شما در یک جا قرار میگیرن

 • Gravatar Icon

  زینب نورورزی

  02 شهریور 1400، 17:20

  پیامک اومده برام : بخارشو میدونی چیه؟ بیا تا بفهمی . یه لینکم داشت اخرش
  برام خیلی جالب بود و رفتم استفاده کردم از خدماتشون
  خودمم مشتریتون شدم بابت همین مسئله و استفاده میکنم و راضی ام

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 14:30

   سلام و وقت به خیر
   خوشحالیم تجربه خوبی از تبلیغات پیامکی داشتید

 • Gravatar Icon

  سجاد حمیدی

  02 شهریور 1400، 10:09

  سلام از پنل میشه توی منطقه ی خاص تو یک شهر هم استفاده کرد
  من میخوام تو عظیمیه ی کرج پیامک خودم رو ارسال کنم فقط برای همون محدوده ارسال کنم و کدام پنل به صرفه تر است

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 16:17

   سلام وقت شما به خیر
   بله به راحتی میتونید این کار رو انجام بدید
   برای این کار چند راه حل وجود داره. شما به کمک ماژول های پیامپ، کد پستی همراه اول و کد پستی ایرانسل میتونید به راحتی برای هر منطقه ای که خواستید اس ام اس بفرستید.

 • Gravatar Icon

  اسفندیار

  01 شهریور 1400، 16:27

  سلام وقت بخیر
  من توی یک کارواش غرفه دارم برای سرامیک بدنه خودرو. سوالی که هست اینه که باید حتماً صاحب کارواش باشیم تا بتونیم تبلیغات کنیم یا برای کار خودمون میشه تبلیغ کرد؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 16:19

   سلام وقت شما به خیر
   خیر نیازی به مجوز خاصی ندارید
   میتونید با کارت ملی و تصویر سلفی از خودتون به راحتی پنل تهیه کنید و برای مخاطب ها تبلیغات ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  محمد جعفری

  01 شهریور 1400، 09:36

  واقعا از مقاله های خوبتون ممنونم چون خیلی راه های متفاوتی جلوی پامون میزارید، فقط من یه سوال داشتم آیا میشه ارسال پیامک های تبلیغاتی از طریق وبسرویس هم داشت؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 16:30

   سلام
   ممنون از لطف شما
   با وب سرویس فقط میتونید پیامک های اطلاع رسانی و خدماتی ارسال کنید

 • Gravatar Icon

  جلال آبادی

  31 مرداد 1400، 18:13

  سلام من یک کارواش کوچک در اطراف و حومه تهران دارم می خواستم بپرسم بانک شماره هایی که شما دارید آیا داخل مشتریان کارواش هم هست که ما بخوایم کد تخفیف ارسال کنیم براشون و آیا دسته بندی شهر داره یا خیر؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 16:36

   درودر بر شما
   بله میتونید از طریق منطقه هدفمند به بانک شماره مناطق هم دسترسی داشته باشید.
   اگر کد پستی منطقه خودتون رو هم داشته باشید، میتونید از طریق کد پستی همراه اول و کد پستی ایرانسل برای اون مناطق اس ام اس بفرستید.
   راه حل ساده را حت تر استفاده از ماژول پیامپ هستش.

 • Gravatar Icon

  صفابخش

  31 مرداد 1400، 18:10

  سلام و خسته نباشید من کارم کارواش نیست اما یک سری شماره موبایل دارم که مشتریان کارواش هستن اگر به دردتون میخوره می تونم این شاره های رو در اختیارتون بگذارم تا به مشتری هاتون بدید برای تبلیغات اس ام اس

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 16:41

   درود بر شما
   برای بررسی این موضوع باید با دوستان ما در بخش پشتیبانی صحبت کنید
   لطفا با شماره 02163404 تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  سالارکیا

  31 مرداد 1400، 18:03

  سلام من یک کارواش ساده دارم که بیشتر از یکسال هستش که دارم کار می کنم اما رونق زیادی نداره البته جمعیت شهر ما خیلی نیستش می خواستم بدونم چطوری می تونم این کارواش رو تبلیغا کنم به هر روشی که کارم پر رونق بشه

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 16:46

   وقت شما به خیر
   میتونید برای شماره های موجود تو شهر خودتون پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید و براشون کدهای تخفیف برای اولین مراجعه شون در نظر بگیرید.
   مثلا میتونید با کمک ماژول های کد پستی همراه اول، کد پستی ایرانسل و پیامپ برای مناطق مختلف اس ام اس بفرستید. با این ماژول ها راحت میتونید به شماره های جدید که تو منطقه شما هستند دسترسی پیدا کنید.

 • Gravatar Icon

  وحید توکلی

  30 مرداد 1400، 19:40

  من دو ماهی میشه که کارواش زدم توی منطقه غرب شهران آیا برای این که بتونم خودمو معرفی کنم ارسال از طریق bts خوبه داشته باشم یا ارسال از طریق بانک شماره

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 16:47

   درود بر شما
   هر دو روش خوبه
   ولی از اونجایی که شماره های BTS زودتر آپدیت میشن و شماره های نزدیک به شما رو نشون میدن، بهتره از این ماژول استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  رزیتا جباری

  30 مرداد 1400، 16:36

  باسلام و وقت بخیر
  من تو کار کاشت ناخن و زیبایی هستم به نظر شما من میتونم از پنل های شما استفاده کنم برای تبلیغات؟
  کدوم پنل مناسب برای تبلیغاته؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 17:11

   درود بر شما
   بله میتونید به راحتی پنل تهیه کنید و پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  برتر

  25 مرداد 1400، 18:18

  من کارم تعمیرات خودرو هست بنظر تون چجوری میتونم با سامانه پیامکی برای شغلم تبلیغات کنم؟
  آیا بازدهی داره برای من یا برای مشاغل خاصی هست فقط؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 17:10

   سلام وقت شما به خیر
   بله به احتی میتونید با کمک پنل مثلا برای شماره موبایل های موجود در نزدیکی تعمیرگاه خودتون پیامک ارسال کنید و باهاشون ارتباط بگیرید.
   برای این کار بهتره ماژول های پیامپ، کد پستی همراه اول و کد پستی ایرانسل رو مطالعه کنید.

 • Gravatar Icon

  کارواش بزرگ ظفر

  06 مرداد 1400، 17:41

  عصر بخیر
  من میتونم برای تبلیغات کارواشم از خط ثابت کارواشم ارسال پیامک انجام بدم؟
  این شماره کارواش بنده هست 02122…..19 قصد دارم با همین شماره اسال پیامک ها صورت بگیره ایا برای شما این امکان مقدور میباشد سپاس از راهنمایی

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 مرداد 1400، 09:46

   سلام وقتتون بخیر
   بله امکان‌پذیره و مخصوصاً اگر به مشتریان خودتون بفرستین، نتیجه بهتری خواهد داشت.

 • Gravatar Icon

  جلیل رحیمی

  05 مرداد 1400، 21:18

  درود کارواش محل ما از همین کار استفاده میکنه و من ازش پرسیدم سامانه شما رو پیشنهاد داد و برای کسب و کار خودم که فروش لوازم خانگی هستش استفاده کردم و تونستم مشتری کسب کنم
  البته من چون اقساطی هم میفروشم وسایل رو احساس میکنم بازدهیش برای اون بوده
  درکل راضی هستم از سامانه مرسی

 • Gravatar Icon

  کارواش شهریار

  23 تیر 1400، 14:40

  خلاقیتی که من برای کارواش خودم پیاده کردم، اینه که وقتی مشتری به ما سر میزنه، یه برگه اندازه کارت ویزیت بهشون میدم که یه سمت کاغذ 6 تا قسمت داره، هر بار یک قسمتشو مهر میزنم که اگر 6 بار تکمیل شد، بار هفتم رو براشون سرویس شستشو و جاروی داخل ماشین رو رایگان ارائه میدم. ولی معضلی که هست، نگهداری این کاغذها برای مشتریها سخته و برای من هم هزینه زیادی داره. شما چه کمکی تو این زمینه میتونین به من بکنین؟

 • Gravatar Icon

  محمد بابایی

  14 تیر 1400، 12:30

  سلام روزتون خوش
  من تازگی از پنل شما استفاده کردم و به شکل باورنکردنی جواب گرفتم و اولین متن پیامکی که ارسال کردم توسط بخش پشتیبانی برای من ایجاد شد اولین متن پیامکی هم که ارسال کردم تخفیف بود به مشتریانی ارسال کردم که حداقل یه بار از خدمات ما استفاده کردن
  واقعا ممنونم از شمااااا

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 17:07

   درود بر شما
   خوشحالیم تونستیم بهتون کمک کنیم و نتیجه مطلوبی گرفتید

 • Gravatar Icon

  اشکان شمس ابادی

  14 تیر 1400، 12:21

  من از شما پنل دارم و از بخش نظرسنجی برای بهبود خدمات کارواشم استفاده میکنم و شماره پیامکیمو اعلام کردم مراجعه کنننده ها انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال میکنن و واقعا موجب نظارت خیلی خوب و تعامل با مشتریام شده از همین جا از پنل ملی پیامک کمال تشکر دارم.
  سپاس

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 17:08

   سلام وقت شما به خیر
   خوشحالیم پنل پیامکی ما تونست به شما در این زمینه کمک کنه

 • Gravatar Icon

  حامد فکوری

  14 تیر 1400، 12:10

  سلام ممنون از توضیحاتتون
  میخواستم بدونم که توی متنامون میتونیم لینک سایت رو اضافه کنیم؟
  و همینطور میشه شماره موبایل را به نحوی وارد کرد که بشه روش کلیک کرد تا مستقیم باهامون تماس بگیرن؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 17:12

   درود بر شما
   بله هم میتونید لینک قرار بدید تو متن پیامک و هم میتونید کاری کنید شماره تون قابل کلیک باشه

 • Gravatar Icon

  سینا کمالی

  14 تیر 1400، 11:12

  سلام وقت بخیر
  من یک کارواش دارم ولی تو تهران نیستم تو شهر مشهد هستم می تونم توی اسن شهر تو منطقه ی خاصی که نزدیک حرم هست پیامک بفرستم حداقل و حداکثر پیامکی باید ارسال کنم چه تعدادی هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   26 دی 1402، 19:29

   درود بر شما
   بله به راحتی به کمک ماژول هایی مثل پیامپ، کد پستی همراه اول و کد پستی ایرانسل میتونید برای شماره موبایل های یک منطقه به راحتی اس ام اس تبلیغاتی بفرستید.
   محدودیتی بابت ارسال وجود نداره ولی ارسال هایی مثل BTS و LBS حداقلی برای ارسال دارن و کمتر از اون نمیتونید ارسال داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  زهره سیفی

  14 تیر 1400، 10:51

  تبلیغات پیامکی خیلی زیاد شده و خدارشکر که حداقل کاغذی بابت تبلیغات مصرف نمیشه و به محیط زیست هم آسیبی وارد نمیکنه
  من تازه با سامانه شما آشنا شدم و تقریبا تمامی مقالاتتون رو خوندم و خواستم از این طریق تشکر کنم بابت اطلاعات آموزنده که در سایت میذارید.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   13 اسفند 1402، 10:38

   درود بر شما،
   خوشحالیم که از مطالب استفاده کردید.

 • Gravatar Icon

  محمد فرهودی

  13 تیر 1400، 18:53

  والا از کاغذ که بهتره
  برا من پیامک اومد با نشون دادن این پیامک 30% تخفیف بگیر
  با کله رفتم نشونشون دادم تخفیفمو گرفتم و ماشینمم راحت شستن برام.اصلا همین مسئله باعث شد از طرف بپرسم از کجا گرفتی اینارو و ادرس سایت شمارو داد به من

 • Gravatar Icon

  جعفر احمدزاده

  13 تیر 1400، 18:50

  من که خودم شخصاً عاشق تخفیف کارواش ام.
  حتی به اسپری واکس رایگان هم تو پیامک راضی ام 🙂

 • Gravatar Icon

  جمالی پور

  24 اسفند 1399، 10:28

  سلام ممنون از مقاله خوب و مفیدتون من یک کارواش توی شهر تبریزز دارم می خوام بدونم آیا میشه از این روش برای ارسال پیامک بزنم به شهرم برای اینکه خودم رو و آدرسم رو به مشتری هام معرفی کنم و اینکه آیا شما شماره های شهر تبریز و اطراف رو دارید یا خیر و اینکه آِیا به همه شماره ها اس ام اس ارسال میشه یا بر می گرده ؟ لطفا منو راهنمائی کنید ممنون از تیم ملی پیامک

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 فروردین 1400، 14:01

   دوست عزیز می‌تونید از ارسال منطقه‌ای و ارسال پیامک از روی نقشه استفاده کنید
   بانک شماره‌های ملی پیامک شامل شهر تبریز و شهرستان‌های اطراف هم هست و بعد از دریافت پنل در اختیارتون قرار می‌گیره
   پیامک شما به بانک شماره ارسال میشه، فایل گزارش رُ هم می‌تونید بعد از ارسال مشاهده کنید. فایل گزارش تعداد پیام‌های ارسالی و نرسیده به دست مشتری رُ در اختیارتون قرار میده

 • Gravatar Icon

  محمدجواد

  22 اسفند 1399، 14:26

  الان تو اینستا 5 میلیون میگیرن برا 4 تا استوری!!!!!!!
  تازه منصفاش
  به نظرم یه راه که هم بازدهی خوبی داشته باشه و هم به محیط زیست اسیبی نرسونه همین تبلیغات پیامکی هستش.
  به راحتی و با چندتا کلیلک ساده تبلیغاتمو انجام دادم و رضایت هم دارم
  با تشکر از شما و مجموعتون

 • Gravatar Icon

  یاسر محروقی

  20 اسفند 1399، 16:35

  باسلام
  کار من فروش محصولات شونده مخصوص ماشین هستش و این کار هم به صورت عمده فروشی شروع کردم به نظر شما من به چه کسب و کار هایی باید ارسال پیامک انجام بدم که خوب باشه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 فروردین 1400، 15:20

   دوست عزیز عمده مشتریان شما کارواش‌ها هستند که از بانک اصناف و مشاغل پنل می‌تونید به شماره‌هاشون دسترسی داشته باشید

 • Gravatar Icon

  علی پورحسین

  20 اسفند 1399، 13:16

  سلام وقت بخیر من جدیدا یک کارواش در شهر مشهد تاسیس کردم و شناخته شده نیست چون تازه تاسیس شده چه جوری می تونم معرفی کنم و تو شهر خودم ارسال پیامک انجام بدم و برای این که برای کل شهر مشهد ارسال کنم چقدر هزینه باید پرداخت کنم و از کجا مطمئن شم به دست مخاطب میرسه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 12:07

   سلام دوست عزیز
   شما اول باید پنل تهیه کنید که من توصیه کنم اقتصادی، تجاری یا شرکتی باشه، بعد از مدتی با رونق کسب‌وکارتون می‌تونید با پرداخت مابه‌التفاوت پنل رُ ارتقا بدید
   برای ارسال پیامک در شهر خودتون یعنی مشهد هم می‌تونید از ابزار پیامپ، ارسال از روی نقشه استفاده کنید و هم بانک اصناف و مشاغل به تفکیک استان رو انتخاب کنید و در سطح خراسان رضوی تبلیغات داشته باشید
   در آخر هم فایل گزارش برای تحلیل پیام‌های ارسالی در اختیارتون قرار می‌گیره تا بدونید چند تا پیام به مخاطب نرسیده

 • Gravatar Icon

  صالحی

  20 اسفند 1399، 12:19

  سلام یکی از دوستان شما رو معرفی کرده برای تبلیغات مجموعه ولی کار با پنل احساس میکنم باید دانش خاصی داشته باشه که فرصت و زمانش رو نداریم برای آموزش
  لطف میکنید شرایط ارسال پیامک از طرف خودتون رو بفرمایید.
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 فروردین 1400، 12:33

   دوست عزیز محیط کاربری پنل به زبان فارسیه و توضیحات کاملی هم داره، در ضمن فایل‌های آموزشی هم در آپارات ملی پیامک قایل مشاهده هستند، پس خیلی جای نگرانی نداره
   در صورتی هم که جایی به مشکل خوردید، می‌تونید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  درویشی

  18 اسفند 1399، 20:14

  چجوری میتونم یکاری کنم که تو یه روزی که مشخص میکنم اگه عدد یک رو بفرستن به شماره من کد تخفیف کارواشم براشون ارسال بشه؟

 • Gravatar Icon

  حمدرضا گلرخ

  18 اسفند 1399، 17:26

  سلام و عرض ادب
  چند وقت پیش اگه یادتون باشه تهران یه بارون خوب زد، دو روز بعدش که هوا صاف و آفتابی بود، یه پیامک از کارواشی که همیشه میرم اومد برام. خیلی خوشگل جذبم کرد دوباره.
  نوشته بودن که:
  اگه بارون کثیفش کرده، بیارش تا مثل روز اول تمیزش کنیم.
  کارواش اقدسیه

 • Gravatar Icon

  شمیم نژاد

  17 اسفند 1399، 08:41

  سلام وقتتون بخیر خواستم بپرسم شما خودتون هم کار ارسال انجام میدید که من ازتون بخوام تووو منطقه ای که کارواشم هست شما محبت بفرمایید ارسال پیامک انجام بدید بدون خرید پنل ایا این امکان براتون مقدوره؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   17 اسفند 1399، 12:48

   خیر دوست عزیز، شما باید خودتون با پنل کار کنید.
   نگران نباشید. محیط کاربری پنل به زبان فارسی هست و تمام توضیحات برای هر ماژول ارسال پیام در اختیارتون قرار می‌گیره
   از ویدئوهای آپارات هم می‌تونید برای آموزش بیشتر استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  کیا

  04 اسفند 1399، 10:41

  سلام من قبلا از یکی از سامانه های پیامکی پرسیده بودم گفتند کلمه های کد تخفیف رو نمیشه ارسال کرد ایا این مورد صحت دارد پس چه جوری ما تخفیف هامون رو به دست مخاطب های خودمون برسونیم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   05 اسفند 1399، 09:43

   دوست عزیز از فرمتی مثل “خرید ویژه با کد زیر” یا “فروش ویژه با کد ….” استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  معروفی

  27 بهمن 1399، 00:08

  چه جالب میشه تو پیامک بیاد تا اخر هفته هوا خوبه و وقت تمیز کردن ماشینته
  با تخفیف و اینا
  من خودم همون دقیقه حرکت میکنم سمت کارواش

 • Gravatar Icon

  محمدی زاده

  25 بهمن 1399، 14:37

  با سلام و وقت بخیر خواستم از خدمتتون بپرسم که اگر بخوام به 10 هزار نفر پیامک به صورت انبوه ارسال کنم که شماره ها ش رو هم خودم داشته باشم راه ارسال چی هستش؟ آِیا اگر شماره ای تبلیغاتی ش رو مسدود کرده باشه بازم ارسال میشه بهش یا نه؟ چون این 10 هزار تا شماره جزو مشتری های خودم هستن و خودشون شماره هاشون رو در اختیارم گذاشتن و در واقع از من خرید داشتن

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 14:56

   شماره مشتریان سابقتون رُ در قسمت دفترچه تلفن ثبت کنید و براشون پیامک بفرستید. اگر بلک لیست باشند، هزینه پیام به حسابتون برمی‌گرده و در فایل گزارش هم براتون ثبت میشه که می‌تونید دانلود و مطالعه کنید.

 • Gravatar Icon

  اصغر

  23 بهمن 1399، 17:15

  سلام
  من یه کارواش دارم توی محدود سه را آذری کارواش بزرگی هم دارم مزیتی که کارواش من نسبت به بقیه کارواش های محدوده خودم داره اینه که انعام نمیگیریم و با آب گرم میشوریم میخواستم اگر بشه برای کسایی که مشتری دائم ما هستن و یا این که فقط یکبار آوردن ماشین هاشون رو پیش ما؛ ما بهشون ارسال پیامک تخفیف داشته باشیم و پیامک برای یادآوری کارمون بهشون ارسال کنیم ایا این مورد امکان داره.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 بهمن 1399، 15:10

   بله دوست عزیز. با بخش فروش 02163404 تماس بگیرید تا کارهای ثبت‌نام پنل رُ براتون انجام بدن

 • Gravatar Icon

  آرمان فرهادی

  22 بهمن 1399، 17:32

  پلن های انتخابی توی سایت شما این امکان رو داره که شماره موبایل مشتریان رو بنویسم و هر بار که مراجعه میکنن بلافاصله بهشون پیامک خوش آمدگویی ارسال بشه و پیشنهاد کارواش VIP با مواد و شوینده های درجه یک و نانو بهشون اعلام کنه و شمارشگر داشته باشه که بهشون اتوماتیک نوبت بفرسته؟ میخوام این دستگاه نوبت دهی کاغذی رو جمعش کنم.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 11:16

   سلام
   دوست عزیز ابزار نوبت‌دهی برای نوبت اتوماتیک قابل استفادست
   ارسال پیامک لحظه‌ای متاسفانه فعال نیست، ولی شما می‌تونید بعد از رزرو نوبت مشتری یا پذیرش مشتری، براشون پیام خوشامدگویی بفرستید

 • Gravatar Icon

  سلیمانی

  22 بهمن 1399، 17:28

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من کارواش دارم جاده ساوه میخواستم بدونم نمونه پیامک برای کارواش ها هم دارید؟
  چون متن های جالبی به ذهن خودم نمیرسه…

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 بهمن 1399، 16:16

   دوست عزیز از ویدئوهای آموزشی اینستاگرام می‌تونید کمک بگیرید

 • Gravatar Icon

  علیرضاامینی

  14 بهمن 1399، 10:56

  من فکر میکردم پنل پیامکی فقط برای اصناف رستوران ها و اسنپه از بس از این مجموعه ها پیام تبلیغاتی دریافت کردم.
  حتما تست میکنم و امیدوارم دم عیدی نتیجه خوبی بده
  واقعا ارزون ترین تبلیغ فعلا همین پنل پیامکیه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 بهمن 1399، 16:04

   می‌تونید از ویدئوهای ترفندهای بازاریابی پیامکی که در صفحه اینستاگراممون منتشر کردیم، کمک بگیرید

 • Gravatar Icon

  کارواش علی

  14 بهمن 1399، 10:09

  من پنل پیامکی ملی پیامکو دارم و هر سال وقتی به عید و یا تابستون نزدیک میشیم یک پیامک تبلیغاتی ارسال میکنم که این متنشه : با ماشین تمیز مسافرت برو…کارواش علی…و خداروشکر بازدهی مناسبی هم دریافت میکردم که متاستفانه به دلیل بیماری کرونا در حال حاضر فعلا اون بازدهی که همیشه دریافت میکنمو نداشتم ایشالا به زودی کرونا را شسکت میدهیم و به همراه ملی پیامک قدرتمند تر از همیشه تبلیغاتمونو شروع میکنیم.
  سپاس از شما

 • Gravatar Icon

  زهرا بسطامی

  13 بهمن 1399، 09:55

  سلام ممنون از اطلاعات کامل و مفیدتون
  فقط سوالی داشتم ازتون در مقاله تون درمورد خبرنامه پیامکی صحبت کردید میخواستم ببینم که این خبرنامه پیامکی قابلیت ارسال به بلک لیست را دارد یا خیر به شماره هایی که در لیست سیاه مخابرات هستنند و پیامک تبلیغاتیشون رو بستند پیامک ها ارسال نمیشه؟ و چه راه حلی برای ارسال به این شکاره ها وجود دارد

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   14 بهمن 1399، 08:46

   دوست عزیز اگر پیام‌های خبرنامتون تبلیغاتی نباشه و با خط خدماتی ارسال بشه، برای لیست سیاه هم میتو‌نید بفرستید

 • Gravatar Icon

  مینا لاری

  11 بهمن 1399، 10:33

  سلام وقت بخیر ممنون از مقاله ی خوب شما
  اکثر مقاله های شما رو خوندم من کسب و کارم به صورت خانگی هست کارهای هنری مثل تابلو های رزین ، اکسسوری های رزینی می سازم پیشنهاد شما برای تبلیغات محصول من چی هست و بهتره کدوم پنل خریداری کنم و ایا اصلا با پیامک من می تونم بازدهی مناسبی داشته باشم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 بهمن 1399، 13:51

   دوست عزیز پنل اقتصادی و شرکتی می‌تونید تهیه کنید و بعد در صورت گسترش کار با پرداخت مابه‌التفاوت پنل بالاتری تهیه کنید.
   اگر سایت یا پیج اینستاگرام دارید، خط 3000 یا 50004 رو تهیه کنید تا بتونید لینک سایت و پیجتون رو برای مشتری ارسال کنید.
   ارسال انبوه، ارسال منطقه‌ای و ارسال به بانک اصناف برای شروع کارتون انتخاب مناسبیه!

 • Gravatar Icon

  ناصر ایزدی

  01 بهمن 1399، 04:16

  باسلام خدمت شما ملی پیامکی های عزیز خواستم عرض کنم همه آنچه که شما در این مقاله گفتید کاملا صحیح هستش من یک کارواش دارم در شهر تهران و هر وقت برای مشتریای خودم کد تخفیف می فرستم مشتری ها استقبال میکنن و فردای اوون روز همیشه روز شلوغی برای کار ما میشه البته تبلیغات مطقه ای که هم خیلی می تونه توی این حرفه جوابگو باشه

 • Gravatar Icon

  جواد سوهانی

  10 دی 1399، 16:32

  سلام؛ من خودم کارواش دارم توی غرب تهران سمت شهران به پیشنهاد تیم شما پیامک تخفیف برای کسانی که تا الان اومده بودن و از خدمات ما استفاده کرده بودن ارسال کردم و جواب هم گرفتم میخواستم سوال کنم آیا امکانش هست نمونه متن پیامکی برای کسانی هم که کارواش دارن برای ما ارسال کنید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 دی 1399، 09:34

   سلام دوست عزیز، برای نمونه متن از گنجینه پیامکی میتونین استفاده کنین

 • Gravatar Icon

  فردین تهرانی

  08 دی 1399، 22:54

  چه جالب اتفاقا نزدیک محل کار بنده یک کارواش تازگیا افتتحاح شده و پیامش برای منم اومده بخاطر افتتاحیشون تخفیف خوبی هم گذاشته بودن واسم سوال بود شماره منو از کجا اوردن اینجا که تازه افتتاح شده منم که تا حالا نرفتم شمارمو بدم بهشون پیام بدن! من هم برای کسبو کار خودم دنبال پنل پیامکی بودمو مقالاتونو تا به اینجا خوندم تا به این مقاله رسیدم مطمئن شدم احتمالا اون دوست کارواشیمونم از پنل پیامکی استفاده کرده و به صورت منطقه ای ارسال پیامک داشته و پیامکش به منم رسیده! باید به زودی برای خرید پنل از سامانتون اقدام کنم به امید یه همکاری خوب!

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 دی 1399، 12:03

   دوست عزیز احتمالا! همسایه شما با ابزار کدپستی یا ارسال از روی نقشه برای محله خودش و مناطق اطراف پیامک فرستاده! برای افتتاحیه و کسب‌وکارای کوچیک این روش خیلی خوب جواب میده.

 • Gravatar Icon

  نفیسه میرزایی

  08 دی 1399، 22:25

  یه سری چیزا باید تو زمان خودش باشه
  مثلاً همیشه تو روز بارونی برا من کد تخفیف کارواش میاد

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   09 دی 1399، 12:03

   این کارواش صاحب باهوشی داره! درست میگید ارسال به‌موقع خیلی مهمه

 • Gravatar Icon

  عليرضا مرادى

  07 دی 1399، 09:38

  يكي از بهترين روش ها براى تبليغات در هر حرفه اى به نظر بنده تعامل با مشتري هاى خودمون هستش كه هم باعث ميشه مشترى به يه مشترى ثابت تبديل بشه و مارو هم به اطرافيانشان معرفى ميكنن و تبليغات دهان به دهان تاثير خيلي زيادي داره.

 • Gravatar Icon

  مهرنوش سهرابی

  06 دی 1399، 22:06

  تبلیغات کارواش دریا زیاد میادش برا من و چون عضو خبرنامه شدم هرازچند گاهی یک بن تخفیف به من میدن که خیلی میچسبه به ادم

 • Gravatar Icon

  سیدهاشم

  06 دی 1399، 17:36

  با عرض سلام و خسته نباشین به تیم ملی پیامک
  من فقط اینستاگرام داشتم و عکس های کارواش رو توی پیحم میذاشتم
  یه روز یکی از آشناها شما رو به من معرفی کرد و منم استفاده کردم الان هم، کارم برای اطلاع رسانیا سبک تر شده، هم مشتریم بیشتر شده هم لینک پیج و تو متن پیامک میذاشتم فالورام بیشتر شده واقعا دمتون گرم

 • Gravatar Icon

  محمدرضا هاشمی

  21 آذر 1399، 17:50

  سلام من همیشه میرفتم یه کارواش سمت همت، کارواش بزرگی هم بود انصافا . کیفیتشون هم حرف نداشت
  یعدش یه مدت مجبور شدم ماشینو بفروشم. الان که دوباره ماشین جدید خریدم، رفتم دیدم جاشون عوض شده.
  الان نمیدونم کجا رفتن!
  واقعا به اونایی که کارواش دارن اگه کامنت منو میخونن پیشنهاد میکنم یه سرویس پیامک تبلیغاتی بگیرن که اینجور مواقع به مشتریاشون خبر بدن. مثل این خبرنامه های ایمیلی.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 آذر 1399، 16:21

   پیشنهاد خوبی بود. ممنون از شما

 • Gravatar Icon

  محمد

  22 آبان 1394، 12:38

  سلام
  من میخوام پنل نمایندگی بخرم تا بتونم پنل رایگان به کاربرا بدم و اینطوری مشتری جذب کنم ” برای یک شهر خاص ” تا همشهریام از این طریق که پنل رایگان هست بتونند پیام تبلیغاتی تو سطح شهر پخش کنند و اینطوری از هر پیامی که ارسال می کنند درصدی رو به من میدن
  آیا ملی پیامک چنین سیستم نمایندگی ای داره ؟
  من سیستم شما رو خیلی قبول دارم

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   26 تیر 1395، 12:52

   شما می تونید با 02188003373 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک شما را یاری کنند

  • Gravatar Icon

   املاک دربند

   28 آذر 1399، 23:26

   مرسی بابت مقاله جالب بود فقط بنده املاک دارم در قسمت شمال تهران و کارم فقط فروش و اجاره ی خانه ی ویلایی هست ایا امکانش هست مناطق بالای شهر تهران و فقط شماره هایی ۹۱۲ با کد ۱ رو ارسال کنم ؟

   • Gravatar Icon

    نیلوفر اکبریان

    29 آذر 1399، 08:23

    سلام. دوست عزیز باید از ابزار ارسال پیام از روی نقشه استفاده کنید تا هر منطقه که مورد نظرتونه رو پیامک بفرستین، برای خط 912 هم مشکلی نیست، شماره‌های ارائه شده به تفکیک ایرانسل و همراه اوله

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید