30% تخفیف خرید پنل پیامکی به مناسبت عید فطر، فقط تا 23 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
بهترین روش‌های تبلیغات مدارس

بهترین روش‌های تبلیغات مدارس

48

یادتان هست صبح‌های سرد زمستانی را که برای رفتن به مدرسه از خواب بیدار می‌شدیم، پرده‌ها را کنار می‌زدیم و با دیدن برف‌های نشسته در کوچه و خیابان و بامِ خانه‌ها قند در دلمان آب می‌شد؟ بعد هم فوراً تلویزیون را روشن می‌کردیم و چشم می‌دوختیم به زیرنویس‌ها تا ببینیم خبری از تعطیلی مدرسه هست یا نه! بماند که گاهی اوقات این خبر آن قدر دیر اعلام می‌شد که ترجیح می‌دادیم راه بیافتیم و  بعد از کلی معطل شدن می‌دیدیم که خبری از سرویس مدرسه نیست.

اما اخیرا دیگر امکاناتی برای مدارس ایجاد شده‌اند که اگر از آن‌ها استفاده کنند دیگر هیچ دانش آموزی به این مشکل نخواهد خورد. در ادامه این مقاله به معرفی و توضیح این روش‌ها می‌‎پردازیم.

روش موثر تبلیغات مدارس

دیگر گذشت آن زمانی که همه ما چشم به تلویزیون یا گوش به رادیو بدوزیم و منتظر خبر تعطیلی باشیم! دنیا دیگر دنیای تکنولوژی و سرعت است و مدارس هم حتما باید از این امکانات استفاده کرده و خودشان را با دنیای جدید وفق بدهند.

یک وبسایت درست کنید!

داشتن وبسایت یکی از اصلی‌ترین پیش‌نیازهای حضور در دنیای دیجیتال است! با داشتن وبسایت شما تمامی اطلاعات و اعلان‌های خودتان را در هر ساعتی از روز و هر روزی از هفته که بخواهید می‌توانید به اشتراک بگذارید. همچنین مطالب آموزشی  یا تربیتی را خیلی راحت می‌توانید در بخش وبلاگ وبسایت خودتان نوشته و فرایند آموزش و تربیت دانش آموزان را هم درم درسه و هم در خارج از مدرسه ادامه بدهید. همچنین فرم مدرن و جذاب وبسایت شما می‌تواند این کار را خیلی جذاب‌تر و موثرتر بکند.

اما دقت کنید که برای ان کار اولا باید وبسایت شما جذاب و مفید باشد و هم از لحاظ مالی مقرون به صرفه باشد. مگر می‌شود وبسایتی داشت که هر دوی این ویژگی‌ها را داشته باشد؟ اگر به سایت ساز پرتال مراجعه بکنید خواهید دید که بله می‌شود! سایت ساز پرتال با خلاقیت بی نظیرش، کار وبسایت سازی را مثل آب خوردن کرده است! شما در عرض چند ساعت می‌توانید وبسایت خودتان را با کمترین هزینه و بهترین پشتیبانی در محیطی فارسی راه بنیدازید! بدون اینکه نیاز به دانش خاصی داشته باشید!

گذشته از این‌ها، یکی از بهترین ویژگی‌های دیگر پرتال این است که در رابطه با تعرفه و قیمت، خیلی شفاف و دقیق عمل می‌کند، تا حدی که خیلی راحت می‌توانید به صفحه تعرفه‌ها رفته و قیمت همه پکیج‌ها را ببینید. در زیر قیمت این بسته‌ها، جزئیات امکانات‌شان هم برای شما آورده شده است که خیلی راحت آنالیز و بررسی کرده و تصمیم خودتان را بگیرید.

از گوگل استفاده کنید!

گوگل! گوگل چهار راهی است که تقریبا بیشتر از نصف دنیا هر روز مسیرشان به آن می‌خورد و از آن استفاده می‌کند! یعنی شلوغ‌ترین چهار راه دنیا! اگر به شما فرصتی می‌دادند که در شلوغ‌ترین چهار راه دنیا تبلیغات بکنید، قبول می‌کردید یا رد می‌کردید؟ اگر رد می‌کردید که هیچ! ولی اگر قبول بکنید، پس همین الان شروع بکنید و تبلیغات خودتان را به گوگل بدهید!

تبلیغات در گوگل همیشه یکی از بهترین و موثرترین راه‌ها برای کاهش هزینه تبلیغات و افزایش اثربخشی آن بوده است و حتی کسب و کارهای خیلی بزرگ (هم ایرانی و و هم خارجی) از آن استفاده می‌کنند. برای اینکه بیشتر با چزئیات و نحوه عملکرد تبلیغات در گوگل آشنا بشوید، می‌خواهیم یکی از مطمئن‌ترین و بهترین مجموعه ها را برای این کار معرفی کنیم. وقتش رسیده که با مجموعه نوین آشنا شوید. تبلیغات در گوگل یکی از تخصص‌های این مجموعه است که این کار را با تعرفه‌های کاملا مشخص و به‌صرفه برای شما انجام می‌دهند!

درضمن اگر سوالی در مورد تبلیغات در گوگل داشته باشید و یا به دنبال جزیئیات بیشتر هستید، توصیه می‌کنم نگاهی به مقاله گوگل ادوردز چیست بیندازید.

در اینستاگرام وارد جمع جوانان شوید!

دیگر اینستاگرام انقدر بین مردم (مخصوصا سنین دانشجو و دانش آموز) رایج شده است که حتی سر کلاس‌ها هم بعضی‌ها در اینستاگرام سیر می‌کنند و همه هم از اخبار و اطلاعاتش خبر دارند! یکی از بهترین مکان‌هایی که در دنیای دیجیتال فرصت تبلیغات و اطلاع رسانی به مدارس را می‌دهد اینستاگرام است! امکاناتی مثل پست عکس، فیلم یا استوری همه می‌توانند کمک خوبی برای مدارس باشند.

حالا برای اینکه وارد دنیای اینستاگرام بشویم و خیلی حرفه‌ای در آن کار کنیم، از چه کسی می‌توانیم کمک بگیریم؟ جواب این سوال را هم ما به شما می‌دهیم: دیدوگرام! اگر سری به این وبسایت بزنید حتما از تعرفه‌های مقرون به صرفه و در عین حال خدمات بی‌نظیرشان متعجب خواهید شد!

از سامانه پیامکی استفاده کنید!

یکی دیگر از بهترین راه‌ها برای تبلیغات مدارس استفاده از سامانه پیامکی است. سامانه پیامکی برای تبلیغات مدارس انقدر مزیت دارد که در ادامه این مقاله قصد دارم سایر مزیت‌های سامانه پیامکی را برای مدارس بگویم، پس اگر مدیر یا مسئول مدرسه‌ای هستید حتماً این مقاله را بخوانید.

مزایای استفاده از سامانه پیامکی در مدارس

حتماً خودتان می‌دانید که اطلاع‌رسانی به 100ها دانش‌آموز یا ارتباط با اولیاءِ آن‌ها، آن هم از طریق تلفن زدن کار خیلی خیلی سختی است. راه حل چیست؟ بهترین راه حل این است که از کار اطلاع رسانی و ارتباط با اولیاءِ دانش‌آموزان را به وسیلۀ پیامک انجام دهید. البته فقط همین نیست، با استفاده از سامانۀ پیامکی کارهای دیگری هم می‌توانید انجام دهید که در ادامه خواهم گفت.

اعلام تعطیلات یا کنسل شدن کلاس

فرض کنید معلمی مرخصی گرفته یا به هر دلیلی قرار است فردا کلاسی را  کنسل کنید. چه کار می‌کنید؟ آیا تلفن زدن به همۀ بچه‌ها کار ساده‌ای است؟ مسلماً نه! اما پیامک زدن چطور، خیلی ساده نیست؟ اگر برای مدرسه یک سامانه پیامکی خریداری کرده باشید، فقط کافیست تا یک بار متن مورد نظرتان را بنویسید و بعد آن را به شمارۀ تمام اولیا ارسال کنید.

اعلام تعطیلی کلاس ها از امکانات پیامک برای مدارس

 

مدیران مدرسه با کمک پنل اس ام اس ارتباط بهتری با دانش آموزان خواهند داشتحتما بخوانید: مدیران مدرسه با کمک پنل اس ام اس ارتباط بهتری با دانش آموزان خواهند داشت

یادآوری رویدادها

منظورم از رویداد، کارهای فوق‌برنامه‌ای مثل اجرای نمایش یا نمایشگاه‌های علمی است. از طریق سامانه پیامکی می‌توانید خانواده‌ها را در جریان چنین رویدادهایی بگذارید و مشارکت آن‌ها در امور مدرسه را افزایش دهید.

سامانه پیامکی برای مدارس

اطلاع‌رسانی غیبت‌ها

وقتی که پای غیبت دانش‌آموز در میان باشد، پیامک می‌تواند یک نقش بسیار موثر را ایفا کند. با این ابزار شما می‌توانید به راحتی والدین را از غیبت فرزند خود مطلع کنید. درست است که به احتمال زیاد خود والدین از این موضوع مطلع هستند، اما این اطلاع‌رسانی کمک می‌کند تا رابطۀ خوب میان والدین و معلمان حفظ شود و اتفاقات بدِ احتمالی پیشگیری شود.

سامانه پیامکی برای مدارس

یادآوری تاریخ امتحانات

امتحانات میان ترم، امتحانات اصلی و امتحانات ماهانه از جمله مواردی هستند که بهتر است یک هفته قبل از شروع شدن، به دانش‌آموز و اولیای او یادآوری شوند. این کار باعث می‌شود والدین نظارت بیشتری روی درس خواندن و فعالیت‌های تحصیلی فرزندشان داشته باشند.

سامانه پیامکی برای مدارس

اعلام زمان مشاهده نتایج و دریافت کارنامه

یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه - که ملی پیامک هم از آن برخوردار است- داشتن دفترچه تلفن اختصاصی است. با استفاده از دفترچه تلفن سامانه می‌توانید شماره تلفن دانش‌آموزان را بر حسب پایۀ تحصیلی دسته‌بندی کنید، سپس در زمان دریافت کارنامه، پیامتان را برای هر پایه تحصیلی به صورت جداگانه ارسال کنید.

مثلاً اگر مدرسۀ شما دارای سه پایۀ تحصیلی هفتم، هشتم و نهم باشد، می‌توانید روزهای دریافت کارنامه برای هر پایه را در سه اس ام اس جداگانه بنویسید و بر اساس گروه‌هایی که در دفترچه تلفن سامانه پیامک تعریف کرده اید، ارسال کنید.

سامانه پیامکی برای مدارس

اعلام مهلت پرداخت شهریه و هزینه سرویس مدرسه

یکی از کارهای حوصله سر بر و وقت‌گیر در مدارس غیرانتفاعی، پیگیری برای دریافت شهریه یا پول سرویس از دانش‌آموزان است؛ اما سامانه پیامکی به شما کمک می‌کند تا به جای اینکه تک تک با دانش‌آموزان تماس بگیرید، یک پیامک یکسان را به صورت گروهی ارسال کنید و آخرین مهلت برای تسویه حساب را یادآوری کنید.

سامانه پیامکی برای مدارس

اخبار تابستانه

کلاس‌های آموزشی که برای اوقات فراغت دانش‌آموزان در تابستان در نظر گرفته‌اید، تاریخ شروع کلاس‌ها، ساعت کلاس‌ها و یا هر برنامۀ دیگری که برای تابستان دارید، همۀ این‌ها را می‌توانید به وسیلۀ اس ام اس به دانش‌آموزان اطلاع دهید و آن‌ها را برای شرکت در این کلاس‌ها ترغیب کنید.

سامانه پیامکی برای مدارس

ارتباط با والدین

ایجاد یک ارتباط خوب و موثر بین اولیاءِ دانش آموز و مربیان مدرسه، باعث می‌شود که والدین به موقع در جریان وضعیت تحصیلی و انضباطی فرزند خود قرار بگیرند و پیشرفت‌ها یا نقاط ضعف او را بهتر پیگیری کنند. با استفاده از سامانه پیامکی می‌توانید والدین را مستقیماً به جلسات اولیا و مربیان مدرسه دعوت کنید و یا اینکه از این طریق، آن‌ها را در جریان وضعیت تحصیلی و انضباطی فرزندشان قرار دهید.

سامانه پیامکی برای مدارس

نظرسنجی از دانش‌آموزان

یکی دیگر از قابلیت‌های خوبی که در سامانه ملی پیامک وجود دارد، امکان نظرسنجی است. به وسیلۀ نظرسنجی پیامکی می‌توانید نظر دانش‌آموزان را در مورد کیفیت کلاس‌های فوق برنامه، عملکرد معلمان و موارد دیگر بپرسید. قطعاً دانستن نظرات دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها به شما کمک می‌کند تا مدرسه‌ای داشته باشید که از نظر مدیریتی در بالاترین سطح قرار دارد.

پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبیحتما بخوانید: پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی

سامانه پیامکی برای مدارس

مسابقه‌های پیامکی

شما می‌توانید در مناسبت‌های مختلفی مثل عید نوروز و روز دانش‌آموز، یک مسابقه‌ی سادۀ پیامکی بین دانش‌آموزان برگزار کنید و به برندگان جایزه بدهید. مثلاً از دانش‌آموزان بخواهید به مناسب فرا رسیدن فصل بهار و عید نوروز یک جملۀ زیبا بسازند و آن را برای شما ارسال کنند، سپس به تعدادی از بهترین جملات جایزه بدهید.

سامانه پیامکی برای مدارس

مدرسه شما، از امروز 100 دانش آموز جدید خواهد داشت!

به سادگی دانش آموزان جدیدی را با ارسال پیامک هدفمند به محله و منطقه جذب کنید و با ارسال نمرات دانش آموزان به والدین، تبریک تولد، اطلاع جلسه به والدین و... دانش آموزان خود را حفظ کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

جمع‌بندی

خب شما امروز با کاربردهای مهم سامانۀ پیامکی برای مدارس آشنا شدید و فکر می‌کنم که الان به این نتیجه رسیده باشید که داشتن یک سامانۀ پیامکی در هر مدرسه‌ای امری ضروری است. پس با انتخاب یک سامانۀ پیامکی خوب هم در وقتتان صرفه‌جویی کنید و هم راندمان کاری مدرسه و دانش‌آموزان را بالا ببرید.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ملی پیامک تماس بگیرید: 02163404

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
35دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • خجسته

  24 شهریور 1400، 10:24

  سلام وقتتون بخیر ما مدرسه هستیم و برای اطلاع رسانی به معلم هامون و اولیای دانش آموزامون نیاز به پنل پیامکی داریم اما میخواهیم خطی که به ما میدید از بلک لیست رد بشه و پیام هامون رو به همه برسونه؟ایا این امکان وجود دارد

  • سمیه جابری

   02 اسفند 1402، 16:54

   سلام وقت شما به خیر
   برای این کار میتونید از خطوط خدماتی استفاده کنید

 • سارا اکبری

  23 شهریور 1400، 09:49

  سلام وقت بخیر با پنل پیامکی به جز ارسال پیامک های تبلیغاتی می تونیم برای پیامک اطلاع رسانی استفاده کنیم مثلا اگر جلسه ای برای اولیا وجود داشت یا کلاسی برگزار نشد به اطلاع شون برسه و می خواستم بدونم راهی هست به دست همه ی مخاطب ها برسه

  • سمیه جابری

   02 اسفند 1402، 16:55

   درود بر شما
   بله میتونید به کمک خطوط خدماتی پیامک های اطلاع رسانی خودتون رو حتی برای شماره های بلک لیست مخابرات هم ارسال کنید.

 • میرعلی حدیدی

  17 شهریور 1400، 17:34

  سلام وقت بخیر من میخواستم برای نود جی اس پنل تهیه کنم و میخواستم بدونم نمونه کد هاشو دارید یا خیر؟
  ایا برای لیست سیاه هم میشه ارسال کرد؟ کار ما خدماتی و اطلاع رسانی هستش و قصد تبلیغات نداریم

 • سپیده رسولی

  09 شهریور 1400، 15:53

  وقت بخیر
  من بصورت خصوصی تدریس میکنم و میخوام پنل رو بصورت حقیقی تهیه کنم
  برای این کار نیاز به مدرک خاصی دارید؟

  • سمیه جابری

   02 اسفند 1402، 16:56

   درود بر شما
   برای کار به مدارک زیر نیاز دارید
   مدارک موردنیاز پنل های حقیقی:

   تصویر کارت ملی به نام صاحب پنل
   تصویر سلفی به همراه کارت ملی و کد شناسه مندرج در برگه به همراه امضا و تاریخ روز

 • مدرسه لاله های شکوفا

  09 شهریور 1400، 10:55

  من یه پنل میخوام فقط برای دریافت یعنی میخوام یه شماره باشه بزارم داخل سایت مدرسه اعلام کنم انتقاد پیشنهاد یا هر مورد دیگه بود به این شماره پیامک کنند ایا این امکان برای شما قابل انجامه؟

  • سمیه جابری

   22 اسفند 1402، 10:08

   سلام وقتتون به خیر
   لطفا برای بررسی این موضوع با واحد پشتیبانی به شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما شما رو راهنمایی کنن

 • ناهید سارانی

  07 شهریور 1400، 09:51

  سلام خسته نباشین
  من از اول مهر کلاس اول ابتدایی رو تدریس میکنم و چون آنلاین هستش برای اطلاع رسانی میخوام از پنل های شما استفاده کنم.
  کدم پنل رو جهت اطلاع رسانی مناسب میدونین؟

  • زهره تاجیک

   06 فروردین 1403، 15:24

   سلام دوست عزیز،
   برای ارسال پیامک اطلاع‌رسانی باید خط خدماتی داشته باشید. پنل اقتصادی به بالا میتونه براتون مناسب باشه.

 • گلشن راد

  06 شهریور 1400، 11:53

  سلام؛ مدرسه قصد داره برای اولیا ارسال پیامک های اطلاع رسانی ارسال کنیم یک سامانه ایی ایجاد کردیم که نیاز به وبسرویس داریم حدود تعداد دانش آموزان 300 نفر هستش

  • زهره تاجیک

   06 فروردین 1403، 15:25

   درود بر شما،
   برای استفاده از وب سرویس باید یک پنل اقتصادی به بالا خریداری کنید. پس از اون حالا چه با استفاده از کنسول و چه با افزونه‌ها میتونید از وب سرویس استفاده کنید.

 • تاج

  06 شهریور 1400، 09:12

  سلام وقتتون بخیر ما میخوایم از شما پنل پیامکی خریداری کنیم ما مدرسه هستیم میتونیم اقدام به دریافت خدماتی کنیم و چه مدارکی برای فعالسازی لازم هستش؟

  • سمیه جابری

   22 اسفند 1402، 10:10

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت اطلاعات بیشتر به پشتیبانی ما زنگ بزنید تا شما رو راهنمایی کنن
   02163404

 • رضا کمری

  05 شهریور 1400، 23:15

  سلام وقت بخیر
  میشه ارسال به افزادی ک بچه های بین ۷ تا ۱۲ سال سن دارند تو‌ی شهر تهران پیامک ارسال کنیم برای مدارس باید فقط به این افراد ارسال بشه ک بازدهی داشته باشه نظر شما چیه

 • زینب رهایی

  31 مرداد 1400، 22:08

  سلام وقت بخیر
  ارسال به بلک لیست هم دارید برای پیامک های تبلیغاتی اخه ۹۰ درصد افراد پیامک هاشونو‌ بستن نمیشه ارسال کرد

  • سمیه جابری

   22 اسفند 1402، 10:15

   درود بر شما
   برای بلک لیست نمیتونید پیامک تبیغاتی ارسال کنید
   ولی اگه متن پیامک شما خدماتی یا اطلاع رسانی باشه میتونید با خطوط خدماتی و یا وبسرویس برای بلک لیست هم پیامک بفرستید.

 • فنلاندی

  31 مرداد 1400، 09:56

  من یه شرکتی داریم توی کیش آیا ارسال پیامک توی کیش هم انجام میدید؟ چون هیچ شرکتی بانک شماره کاملی از کیش نداره چون شماره های کیش با یه پیش شماره دیگه شروع میشه.

  • زهره تاجیک

   23 دی 1402، 16:09

   روز شما بخیر،
   بله دوست عزیز، ما بانک شماره کیش رو هم داریم که حدود 4 هزار شماره داخلش قرار داره.

 • مدرسه هوش نسل برتر

  30 مرداد 1400، 19:02

  من تبلیغات پیامکی مدرسمونو در منطقه خودمون که منطقه 2 تهران هست بوسیله پیامپ شما انجام دادم و خداروشکر بازدهی مناسبی داشته حالا میخوام به شماره های اولیایی که خودمون دارم و هنوز برای پایه بالاتر اقدام به ثبت نام نکردن ارسال پیامک انجام بدم راهنمایی میفرمایید به چه ترتیب باید این کارو انجام بدم؟ممنون

  • سمیه جابری

   02 اسفند 1402، 16:58

   درود بر شما
   خوشحالیم براتون مفید بود این روش
   میتونید شماره هاتون رو داخل پنل وارد کنید و به راحتی براشون پیامک بفرستید. مثلا فایل اکسل و یا متنی از اون ها درست کنید و موقع وارد کردن شماره ها، این فایل رو آپلود کنید.

 • شقایق احمدی

  24 مرداد 1400، 21:37

  سلام وقت بخیر
  میشه این پیام ها رو به بلک لیست هم ارسال کنیم؟؟چون الان خیلی از شماره های تبلیغاتی جز بلک لیست افراد هستن!

  • مونا هادی

   25 مرداد 1400، 10:38

   سلام وقت شما هم بخیر
   این موضوع بستگی به متن پیامک شما داره! اگر متن پیامک خدماتی یا اطلاع‌رسانی داشته باشید، می‌تونید خط اختصاصی خودتون رُ خدماتی بفرمایین! اگر هم متن پیامک تبلیغاتی داشته باشید، میشه پیام صوتی ارسال کرد.

 • مهسا عبدی

  21 مرداد 1400، 18:17

  سلام من از پنل شما استفاده میکنم و بسیار راضی ام فقط میخواستم پنل رو به سایتم وصل کنم تنظیماتش رو شما برام انجام میدین؟ برای لیست سیاه هم ارسال انجام میدین؟
  و اینکه ارسالش سریع انجام میشه یا طول میکشه
  مثلا 5 ، 10 ثانیه ارسال میشه یا خیر
  ممنون از پاسخگوییتون

  • مونا هادی

   25 مرداد 1400، 10:41

   سلام.
   بله می‌تونین با پشتیبانی فنی به شماره 02163404 در ارتباط باشید تا برای تنظیمات فنی نسبت به زبان برنامه‌نویسی یا CMS مورد استفاده‌تون، راهنمایی‌های لازم ارائه بشه! بله به لیست سیاه هم میشه ارسال کرد.
   ارسال پیامک خدماتی اشتراکی با سرعت انجام میشه و کمتر از 10 ثانیه ارسال خواهد شد.

 • رجبی

  11 مرداد 1400، 15:49

  سلام ما دبیرستان غیرانتفاعی هستیم و برای اطلاع رسانی به دانش آموزان میخوایم از پنل استفاده کنیم ولی مشکل بلک لیست ها وجود داره
  شنیدیم خطوط خدماتی قابلیت ارسال به لیست سیاه رو دارند لطغا مدارک لازم رو میفرمایین
  باتشکر

  • نیلوفر اکبریان

   12 مرداد 1400، 11:06

   سلام
   لطفاً برای دریافت شرایط فعلی خطوط خدماتی با بخش فروش 02163404 تماس بگیرید.

 • جوانمردی

  02 مرداد 1400، 00:04

  از نظر بنده تبلیغات اگر میخوادبرای مدارس انجام بشه باید بیشتر با والدین در ارتباط بود چون بچه ها الان دیگه از مدرسه فراری شدن برای همین اگر پیج اینستاگرام هم داشته باشیم زیاد جوابگو نیست پس همون ارسال پیامک میشه گفت بهترین راهکار هستش چون میدونی به افرادی که ارسال پیامک انجام میشه حداقل سن بالایی دارن و به احتمال زیاد صاحب فرزند هم هستند.

 • ارشیا یوسفی

  30 تیر 1400، 15:19

  شما برای مدارس، خط خدماتی هم ارائه می کنین؟ چون الان خیلی از مردم پیامک های تبلیغاتی سیمکارتشون رو بستن و دیگه پیامک ما رو دریافت نمیکنن که مجبوریم با سیمکارت بفرستیم. اخیرا هم یه پیامک اومده از طرف همراه اول و میگه که ارسال از شماره های شخصی ممنوع شده. چه راهکاری برای این مورد دارین؟ ممنون

  • مونا هادی

   20 مرداد 1400، 10:12

   سلام دوست عزیز، برای دریافت شرایط خط خدماتی برای مدارس، لطفاً با بخش فروش تماس بگیرید تا شرایط دقیق‌ش رُ راهنمایی کنن خدمت شما! 02163404

 • عباس

  26 تیر 1400، 18:54

  اخه مدارس نمیگن که.
  بچه ها میرن مدرسه، معلم نمیاد مدرسه هم هیچ اطلاع رسانی نمیکنه
  ولی یه خوبی که داره اینه دانش آموز غیبت کنه پیام میاد برامون

 • ارزو درویشی

  24 تیر 1400، 17:30

  الان برای مدرسه پسرم فقط ارسال پیامک انجام میشه
  برای امتحانات
  جلسه اولیا مربیان کلاسایی که انلاین نیست و …
  خودمم برام جالبه که الان همه چیز داره پیامکی انجام میشه
  بانکا پلیس وزارت خونه ها و …

 • مدرسه نواندیشان لاله

  23 تیر 1400، 13:42

  سلام و عرض ادب
  من یک سوال دارم اگر ما پنل ملی پیامک خریداری کنیم پنل شما این ویژگی داره که مثلا با ارسال عدد 1 برنامه هفتگی برای دانش اموز پایه مورد نظر به صورت پیامک ارسال بشه؟
  مثلا
  عدد 1 = برنامه هفتگی پایه اول
  عدد2= برنامه هفتگی پایه دوم

  • مونا هادی

   20 مرداد 1400، 10:13

   سلام و درود بر شما
   بله ولی حداقل پنل شرکتی و تجاری رُ می‌تونین تهیه بفرمایید و با ماژول “تحلیلگر” کار کنین!

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها 3 روز تست رایگان

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید