کسب درآمد

همۀ ما زیاد می‌شنویم که آدم‌ها از اینکه وقت خود را به بطالت می‌گذرانند و تنها کاری که انجام می‌دهند گشت زدن در اینترنت است ناراضی هستند. آنها در این مورد به شما می‌گویند که دوست دارند کار مهمی انجام دهند و زندگی خود را عوض کنند. آنها همیشه این آرزو را در سر می‌پرورانند که تجارت خود را شروع کنند. تجارتی که به آنها کمک خواهد کرد به تمام آرزوهای خودشان برسند. اما این تجارت نباید نیاز به یک سرمایۀ بالا داشته باشد که تمام حساب‌های بانکی آنها را خالی کند. ممکن است شما هم جزو این دسته آدم‌ها باشید و با وجود تمام این آرزو‌ها، همچنان زمان ارزشمند خود را به گشت زدن در اینترنت بگذرانید. درست است که گاهی به جستجوی تجارت‌های مختلفی می‌پردازید که می‌توانید آغاز کنید، اما در نهایت تمام آنها را رد می‌کنید و پیش خود می‌گویید که هیچکدام برای شما مناسب نیست. شاید اوضاع حتی بدتر از این باشد، یعنی شما انگیزۀ خود را بعد از کمی جستجو از دست می‌دهید و دوباره به سراغ سایت‌های می‌روید که ارزشی برای شما ندارند.

مدتی طولانی است که داستان از این قرار است. شما به دنبال تجارت “بی‌نقص” هستید، اما هنوز زمان بسیار زیادی از روز را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذارنید، مطالب مفرح و البته بی‌فایده می‌خوانید، بحث‌های بی‌منطق در مورد فوتبال و سیاست راه می‌اندازید، با دوستان خود وقت می‌گذرانید و … اگر که این وضعیت شما است، بهتر است کمی با هم رک صحبت کنیم: وقت طلایی شما در حال از دست رفتن است و دیر یا زود باید کاری در این مورد انجام دهید. دوست من، تو باید از جایت بلند شوی و کنترل زندگی خود را به دست بگیری! اکثر فرصت‌های تجاری که با آنها روبرو می‌شوی و از کنار آنها می‌گذری، می‌توانند درآمد بسیار خوبی را برایت تضمین کنند. کافی است با پشتکار آنها را شروع کنی و ادامه دهی. پس اگر نیاز به تغییر را احساس می‌کنی و ذره‌ای جدیّت در خود می‌بینی، لطفاً به خواندن این مطلب ادامه بده.

اگر حرف‌هایی که زدیم در مورد تو صادق باشد، احتمالاً تا به حال با تجارت پیامکی هم آشنا شده باشی. اما آیا این تجارت را به درستی می‌شناسی؟ آیا می‌دانی که با کمی تلاش از این طریق چقدر درآمد خواهی داشت؟ بگذار بیشتر برایت بگویم… در تجارت پیامکی تو به مشتریان خودت خدمات پیامکی ارائه می‌دهی و به آنها کمک می‌کنی که با پیامک به تبلیغ و خدمت‌رسانی بپردازند. مشتریان تو هم از فروشندگان معمولی تا سازمان‌های بزرگی مثل دانشگاه‌ها و مساجد را شامل می‌شوند. تو یک پنل ارسال پیامک به مشتری می‌دهی که برایت مجانی در می‌آید و به هر قیمتی هم که بخواهی می‌توانی آن را بفروشی. بعد از آن هم بروی هر پیامک ارسال شده توسط مشتری چند ریال سود می‌کنی. شاید این چند ریال چندان قابل توجه نباشد، اما باور کن که در تعداد بالا قضیه کاملاً فرق خواهد کرد.

کلید موفقیت در این تجارت اینجاست که بتوانی مشتریان بیشتر و بزرگی بدست آوری. همه می‌توانند از خدمات پیامکی تو استفاده کنند. دانشگاه‌ها و مدارس از پیامک برای اطلاع‌رسانی به شاگردان و دانشجویان خود استفاده می‌کنند. سازمان‌های مذهبی پیامک را به کار می‌گیرند تا با مخاطبان خود در ارتباط باشند. سیاست‌مداران از آن استفاده می‌کنند تا در تبلیغات انتخاباتی خود موفقیت بیشتری داشته باشند. رستوران‌ها و فست‌فودها به مشتریان خود پیشنهادهای پیامکی ویژه می‌دهند تا آنها را به سمت خود بکشانند. فروشندگان تخفیف‌های خود را از طریق پیامک به مشتریان اعلام می‌کنند. آژانس‌های هواپیمایی با استفاده از پیامک اطلاعات پرواز را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. در واقع می‌توان گفت که پیامک برای هر تجارتی کاربرد خواهد داشت. احتمالاً حالا بهتر متوجه می‌شوی که چرا درآمد این تجارت تضمین‌شده است. اما مزیت این تجارت فقط در درآمد بالای آن نیست.

وقتی که نمایندگی یک سامانۀ ارسال پیامک را دریافت می‌کنی، تمام امکانات لازم برای شروع کار در اختیار تو قرار می‌گیرد. تو یک سامانۀ از پیش آماده خواهی داشت که می‌توانی هر طور که بخواهی آن را دستکاری کنی. وب‌سایت تو تمام امکاناتی که برای خرید و ارسال پیامک توسط مشتریان لازم است را از همان ابتدا در خود خواهد داشت. بنابراین تمام کاری که باید انجام دهی این است که وب‌سایت خود را کمی شخصی‌سازی کنید و آن را با توجه به سلیقۀ خود تغییر دهی. بعد هم تمام قیمت‌‌ها و تعرفه‌های سایت خودت را آنطور که می‌خواهی مشخص می‌کنی. این یعنی خود تو هستی که مقدار سودت را تنظیم خواهی کرد. وقتی هم که تمام این کارها انجام شد، دیگر می‌توانی با خیال راحت به بازاریابی تجارت پیامکی خود بپردازی و کسب درآمد را شروع کنی.

فقط این را به خاطر داشته باش که فروش پیامک تو را یک شبه میلیونر نخواهد کرد. اما مطمئناً می‌تواند از همان ابتدا هزینه‌های ماهیانه تو را تامین کند یا حتی تبدیل به منبع درآمد عمدۀ تو بشود. اگر هم که آماده باشی و سخت کار کنی می‌توانی خیلی سریع در این تجارت پیشرفت کنی. این یعنی تو همیشه باید به فکر راه‌هایی باشی که خودت را از سایر رقبا متمایز کنی. اما مهمتر از هر چیز تصمیم و انگیزه‌ای است که بروی اینکار خواهی گذاشت. پس اگر همچنان می‌خواهی در زندگی خودت تغییر ایجاد کنی و وضعیت فعلی خود را تغییر دهی، بهتر است وقت خودت را از دست ندهی. یکبار برای همیشه تصمیم بگیر و شروع کن. اگر دوست داری بیشتر در این مورد بدانی، می‌توانی به سراغ مجموعه مطالب وبلاگ ما با عنوان “کسب درآمد” بروی. مطمئن باش که ما خوشحال می‌شویم بیشتر در این مورد با تو صحبت کنیم، پس می‌توانی با خیال راحت با ما تماس بگیری و سوالات خودت را مطرح کنی. ۸۸۰۰۳۳۷۳ ۰۲۱ شمارۀ ماست. منتظر تماس تو هستیم!

 

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

پشتیبانی

لینکدین