یک‌بار برای همیشه، شروع تجارت از صفر را امتحان کنید!

یک‌بار برای همیشه، شروع تجارت از صفر را امتحان کنید!

Engagements Icon
513


وقتی بحث شروع تجارت از صفر باشد، احتمالاً همه از برندهای موفقی می‌گویند که با کمترین سرمایه شروع شدند و حالا کل دنیا را گرفتند! تعارف که نداریم ماهم از بطالت وقت و گشت زدن بیهوده در اینترنت ناراضی هستیم. دوست داریم کار بزرگی انجام بدهیم و زندگی‌مان را عوض کنیم. اما چطور می‌شود که صاحبان برندهای بزرگ از کبریت فروشی و پیش‌خدمتی و ... شروع می‌کنند و به موفقیت می‌رسند؟

به‌ نظر شما داستان زندگی این افراد قصه و تخیل است یا واقعیست؟ چطور می‌شود که این اتفاق برای ما هم بیافتد؟

اگر به دنبال جواب این سوال هستید، تبریک می‌گوییم که جرقه و انگیزۀ موفقیت در ذهنتان شکل گرفته است! برای ارزش‌گذاری به همین انگیزه بهتر است در ادامه همراه ما بیشتر با قانون جهانی شروع تجارت از صفر آشنا شوید.

فقط شروع کن!

همین؟ بله دقیقاً همین! یادتان باشد بزرگترین لطفی که باید در حق خودتان انجام دهید، شروع کردن است. ما همیشه این آرزو را در سر داریم که تجارت را شروع کنیم. اما موانعی مثل سرمایه کم، مطمئن نبودن دربارۀ سود‌دهی و... مانع ما می‌شوند، بعد از آشنایی با این موانع هم به‌جای حل مشکل همچنان با وجود تمام آرزو‌ها، زمان ارزشمندمان را به گشت زدن در اینترنت می‌گذرانیم!

بهتر است کمی با هم رک صحبت کنیم، وقت طلایی شما در حال از دست رفتن است و دیر یا زود باید کاری در این مورد انجام دهید.اگر واقعاً دوست دارید که کسب‌وکار خودتان را داشته باشید، همین حالا وقت شروع شروع تجارت از صفر است تا با سرمایه کم هم بتوانی به آرزوهایتان برسید.

قانون زیبای فیزیک، اثر دومینو

یکی از جالبترین قوانین فیزیک اثر دومینوست. لورن وایتهد این اصل را در سال 1983 در مجلۀ مطرح آمریکایی "فیزیک" مطرح کرد. اما اثر دومینو در تجارت چه حرفی برای گفتن دارد؟

همهۀ ما با بازی دومینو آشنا هستیم. رازی که در این قطعه‌های وجود دارد، این است که هر دومینو می‌تواند دومینو دیگری را که 1.5 برابرش باشد، بیندازد. خب حالا فرض کنید که با یک دومینوی 2.5 سانتی‌متری شروع کنید:

 • اگر دومینوهای بعدی‌ را 1.5 برابر کنید، دومینوی 19ام چیزی حدود 56 متر خواهد شد. یعنی اندازه برج پیزا در ایتالیا!
 • دومینوی 24ام، 300 و خرده‌ای طول دارد! چیزی به اندازه برج ایفل در پاریس!
 • دومینوی 57ام هم به اندازه یک ساختمان از زمین تا کره ماه می‌شود!

باور می‌کنید؟ فقط با یک دومینوی 2.5 سانتی شروع کردیم و توانستیم واقعاً پیشرفت کنیم. برای همین بود که پیشنهاد کردیم، بلند شو و فقط شروع کن.

اثر دومینو

شروع تجارت از صفر، قدم اول

حالا مهم‌ترین قدم یعنی شروع کردن انجام شد و مرحله بعدی انتخاب یک تجارت درست است. اکثر فرصت‌های تجاری که با آنها روبرو می‌شوید و از کنارشان به سادگی می‌گذرید، می‌توانند درآمد بسیار خوبی را برایتان تضمین کنند. کافیست با پشتکار شروع کنید و ادامه دهید.

همیشه یادتان باشد که موفقیت یک شبه ایجاد نشده و نخواهد شد! ما انسان‌ها همیشه تمایل داریم خوشبختی و ثروت آدم‌های موفق را ببینیم ولی چیزی که فراموش می‌کنیم  این است که برای این موفقیت زمان و تلاش صرف شده است. پس خواهش می‌کنم دور راه و روش‌های پولدار شدن‌های یک شبه را خط بکشید، دنبال کسب‌وکاری سالم و درست باشید، ایده‌های تجاری‌تان را پیاده کنید و با همان سرمایه کم برای شروع تجارت از صفر  اقدام کنید. ما هم در این مورد می‌خواهیم بر اساس تخصص خودمان یعنی تجارت پیامکی شما را راهنمایی کنیم.

تجارت پیامکی

احتمالاً  نام تجارت پیامکی را شنیدید، اما تعریف دقیقش را نمی‌دانید یا حتی خبر ندارید که از این طریق هم می‌شود کسب درآمد کرد!

در تجارت پیامکی شما به مشتریان خدمات پیامکی ارائه می‌دهید، یعنی به آن‌ها کمک می‌کنید که با پیامک به تبلیغ کسب‌وکارشان بپردازند یا به اصطلاح از بازاریابی پیامکی استفاده کنند.

بعد از ارائه پنل به مشتری می‌توانید نرخ قیمت هر پیامک را با توجه به بازار مشخص کنید و برای ارسال هر پیامک سود هم داشته باشید. البته این سود شاید به چشم شما ناچیز باشد ولی قضیه همان دومینوی 2.5 سانتی است که می‌تواند به کره ماه برسد!

مشتریان پنل پیامکی

حالا شاید بپرسید که مشتریان این بیزینس چه کسانی هستند؟ تقریباً مهم‌ترین سوال تجارت پیامکی همین است، چون کلید موفقیت در این تجارت اینجاست که بتوانید مشتریان بیشتر و بزرگی داشته باشید. این هم یادتان باشد که تقریباً همه می‌توانند از خدمات پیامکی استفاده کنند:

 • دانشگاه‌ها و مدارس از پیامک برای اطلاع‌رسانی به شاگردان و دانشجویان خود استفاده می‌کنند
 • سازمان‌های مذهبی برای ارتباط با مخاطب به پنل پیامکی نیاز دارند
 • سیاست‌مداران از پنل برای موفقیت در تبلیغات انتخاباتی خود استفاده می‌کنند
 • رستوران‌ها و فست‌فودها به مشتریان خود پیشنهادهای پیامکی ویژه می‌دهند تا آنها را به سمت خود جذب کنند
 • فروشندگان تخفیف‌های خود را از طریق پیامک به مشتریان خبر می‌دهند
 • آژانس‌های هواپیمایی با استفاده از پیامک اطلاعات پرواز و تور را برای مشتری می‌فرستند

در واقع می‌توان گفت که پیامک برای هر تجارتی کاربرد دارد. احتمالاً حالا متوجه شدید که چرا درآمد این تجارت تضمین‌ شده است، ولی تنها مزیت فقط در درآمد بالای آن نیست.

جذابترین قسمت، همان اول تمام امکانات را دارید!

شروع تجارت از صفر که می‌گویند همین است! یعنی وقتی که نمایندگی یک سامانۀ ارسال پیامک مثل ملی پیامک را دریافت کنید تمام امکانات لازم برای شروع کار در اختیارتان قرار می‌گیرد. با برند خودتان شروع می‌کنید و یک سامانه از پیش‌آماده دارید. وب‌سایت شما تمام امکاناتی که برای خرید و ارسال پیامک توسط مشتریان لازم است را از همان ابتدا دارد و فقط باید با دومینو کوچکتان شروع کنید.
بنابراین تمام کاری که باید انجام دهید شخصی‌سازی سایت، مشخص کردن نرخ قیمت‌‌ها و تعرفه‌ها بر اساس قیمت روز، پیدا کردن مشتری و بازاریابی است. وقتی تمام این کارها انجام شود، میی‌توانید با خیال راحت به بازاریابی تجارت پیامکی بپردازید و کسب درآمد را شروع کنید.

کسب درآمد (1) – تجارت پیامکی خود را آغاز کنید!حتما بخوانید: کسب درآمد (1) – تجارت پیامکی خود را آغاز کنید!

تلاش و انگیزه را فراموش نکنید

این را به خاطر داشته باشید که فروش پنل پیامکی شما را یک شبه میلیونر نخواهد کرد. اما مطمئناً می‌تواند از همان ابتدا هزینه‌های ماهیانه را دقیقاً مثل دومینوی کوچک تامین کند یا حتی تبدیل به منبع درآمد عمده‌تان بشود. حالا دیگر همه چیز به خودتان بستگی دارد، اگر سخت کار کنید خیلی سریع در این تجارت پیشرفت خواهید کرد، این یعنی همیشه باید به فکر راه‌هایی باشید که به عنوان بهترین از دیگر رقبا متمایزتان کند.

شروع تجارت از صفر و پیشرفت پله به پله

یک بار برای همیشه

یکبار برای همیشه تصمیم بگیرید و برای شروع تجارت از صفر اقدام کنید. اگر همچنان می‌خواهید در زندگی تغییری متفاوت با وضعیت فعلی ایجاد کنید، بهتر است وقت را از دست ندهید.

اگر همچنان می‌خواهید درباره شروع تجارت و اصول مارکتینگ بدانید، مقاله کسب درآمد بیشتر به شما کمک خواهد کرد. خواندن این مقاله تا اینجا یعنی اولین قدم برای شروع کسب‌وکارتان را با اطمینان برداشتید و تلاش برای بیشتر یاد گرفتن یعنی در این راه مصمم هستید. اگر هم نیاز به مشاوره دارید یا می‌خواهید سوال‌هایتان را بپرسید هم می‌توانید در انتهای همین نوشته برایمان بنویسید و هم با 02163404 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
42دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  علی رجب زاده

  01 مهر 1400، 10:56

  آیا پنل نمایندگی شمارو میتونم به صورت اقساطی هم خرید کنم؟ من حتی میتونم خودم پنل نمایندگی هم به کسانی که میخوام بدم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 آبان 1400، 10:50

   سلام دوست عزیز
   بله امکان تهیه به صورت دو قسط یک ماهه وجود داره! برای اطلاعات بیشتر راجع به پرداخت قسطی لطفا با بخش فروش ملی پیامک به شماره 02163404 در تماس باشید.
   با توجه به ریبرند بودن پنل نمایندگی، امکان ارائه پنل نمایندگی مشابه وجود داره؛ اما به ازای هر نماینده، مبلغ 260هزارتومان دریافت میشه!

 • Gravatar Icon

  یوسف زاده

  30 شهریور 1400، 16:09

  شما راهنمایی هم میکنید متن رو چجوری بنویسیم؟
  همه سامانه ها فقط پنل میفروشن

  چجوری متن بنویسیم که بازدهی داشته باشه؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 آبان 1400، 10:52

   سلام وقتتون بخیر
   بله تو پیج اینستاگرام ملی پیامک ، این مورد به صورت کامل آموزش داده میشه! علاوه بر اون، دوره بازاریابی پیامکی هم تقدیمتون میشه!

 • Gravatar Icon

  میثاق جعفری

  25 شهریور 1400، 16:39

  سلام وقت بخیر من یه سایت فروش قهوه راه انداختم و از شما پنل پیامکی تهیه کردم بابت ارسال تبلیغ و برای کارای سایتم
  میخواستم بدونم قیمت هر پیامک چقدر هستش؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 آبان 1400، 10:53

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز، بستگی به پنل شما داره! لطفاً با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا بر اساس پنلی که تهیه فرمودین، قیمت هر پیامک هم بهتون اعلام بشه!

 • Gravatar Icon

  آذری

  24 شهریور 1400، 09:46

  سلام وقتتون بخیر سوالی داشتم من یک پنل بخرم چقدر زمان می بره فعال بشه و چه مدارکی برای شما باید حتما ارسال کنم و ایا روی پنل ب من خطی برای ارسال پیامک داده میشه یا مجدد خودم باید بعد از خرید پنل یک خط بخرم ازتون
  ممنون از پاسخگویی

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 آبان 1400، 11:37

   سلام وقتتون بخیر
   حدوداً کمتر از یک ربع، پنل فعال میشه! مدارک برای اشخاص حقیقی، شامل تصویر کارت ملی و تصویر احرازهویت(سلفی) است. یک خط هدیه با پیش شماره 50004 برای شما ارائه و اختصاص داده میشه که نیازی به خرید خط اختصاصی مجدد نداشته باشید.
   خواهش میکنم.

 • Gravatar Icon

  گندم بطولی

  21 شهریور 1400، 10:19

  پنل نمایندگیتونم با توجه بر اینکه نماینده شما محسوب میشیم همانند سایر پنل هاتون نیاز به تمدید سالانه داره؟
  کاربران نماینده تمدید پنل هاشون به چه ترتیب میشوند؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 آبان 1400، 11:39

   سلام دوست عزیز
   بله پنل نمایندگی هم نیاز به تمدید سالانه داره، منتهی اگر میزان فعالیت شما طی یک سال به اندازه کافی خوب بوده باشه، تمدید پنل نمایندگی رایگان خواهد بود. برای شرایط تمدید رایگان نمایندگی با شماره 02163404 می‌تونید در ارتباط باشید و از پشتیبانی ملی پیامک سوال بفرمایید.
   تمدید پنل‌های کاربران نماینده هم بر عهده نماینده است و سود حاصل از هزینه تمدید هم متعلق به نماینده خواهد بود. پس نماینده می‌تونه به صورت رایگان و یا طبق توافق با مشتری خودش، هزینه تمدید دریافت کنه و مبلغ تمدید سالانه کاربران نماینده، به عنوان سود صد در صدی در نظر گرفته میشه!

 • Gravatar Icon

  مهرشاد منتظری

  21 شهریور 1400، 08:45

  سلام من از سامانه ی شما یک پنل پیامکی دارم که به سایت خودم متصل هست حالا می خوام برای همه ی مشتری های خودم پیامک تبلیغاتی ارسال کنم می خواستم بدونم با همین پنل این کار امکان پذیر هست یا خیر یا باید یک پنل دیگه خریداری کنیم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 آبان 1400، 12:00

   سلام دوست عزیز، بله این مورد با خط اختصاصی پنل شما، امکان‌پذیره!

 • Gravatar Icon

  محمدحسین قاسمی

  09 شهریور 1400، 17:35

  سلام من یه دانشحجو هستم و برای کسب درآمد از پنل های شما میخوام پنل نمایندگی رو تهیه کنم
  تخفیف برای دانشجو ها دارید؟
  یا بصورت قسطی تهیه کنیم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 آبان 1400، 12:01

   سلام دوست عزیز، بله هر دو حالت امکان‌پذیره!
   از کد تخفیف ملی پیامک MSK10 استفاده کنید یا برای فعالسازی به صورت اقساط با واحد فروش ملی پیامک به شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  تقی زاده

  06 شهریور 1400، 10:16

  من فروش لوازم جانبی رو شروع کردم و به تازگی پیج اینستاگرام ایجاد کردم، برای جذب فالور آیا راهکار تبلیغات در پیج های بزرگ هستش یا این که تبلیغات پیامکی داشته باشیم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 آبان 1400، 12:05

   سلام وقتتون بخیر
   برای جذب فالور بهتره که از تبلیغات اینستاگرامی استفاده کنید و در کنار اون، از بازاریابی پیامکی برای تبلیغات پیامکی هدفمند به صورت محله‌ای محصولاتتون استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  فاطمه هراتی

  06 شهریور 1400، 10:10

  سلام روز خوش
  برای دریافت پنل نمایندگی میزان حداقل و حداکثر در نظر دارید برای فروش ماهانه؟
  نمیدونم چقدر میتونم جذب مشتری داشته باشم و اگر به حداقل نرسه چه اتفاقی میوفته؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 آبان 1400، 12:06

   سلام روز شما هم بخیر
   حداقل و حداکثر درآمد به میزان فعالیت شما بستگی داره! اما ملی پیامک هیچ‌گونه حداقلی تعریف نکرده که نگران حداقل فعالیت باشید. میزان فروش و درآمد به خود شما بستگی داره! پیشنهاد می‌کنم برای مشاوره بهتر و شفاف‌تر با بخش فروش ملی پیامک به شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  سیامک رابعی

  05 شهریور 1400، 22:44

  سلام روز و شبتون به خیر و شادی
  می خواستم بدونم علاوه بر شهر مورد نظر ما می تونیم یک صنف خاص تو شهر خودمون پیامک ارسال کنیم من میخوام به اصناف که مربوط به ساختمان و پیمان کاری هستند پیامک ارسال کنم این مورد موجود هست

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 آبان 1400، 12:08

   سلام آقای رابعی؛ بله بانک‌ شماره‌ها بر اساس شهر و صنف خاص وجود داره! می‌تونید استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  غفاري

  05 شهریور 1400، 22:35

  سلام وقتتون بخير
  من قصد خريد پنل رو دارم ممنون ميشم تفاوت پنل هاتون رو بفرماييد تا ببينم كدوم پاسخگو هستش براى استفاده

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 آبان 1400، 12:10

   سلام وقت شما هم بخیر
   تفاوت پنل‌ها به طور کلی شامل سه آیتم زیر است.
   1- تعرفه ارسال هر پیامک
   2- امکانات هر پنل
   3- میزان پیامک هدیه در هر پنل
   برای جزئیات بیشتر از صفحه “تعرفه‌های ملی پیامک” می‌تونید مشاهده بفرمایید. برای مشاوره بهتر و انتخاب پنل می‌تونید با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید و ازشون سوال بفرمایید. 02163404

 • Gravatar Icon

  میثم مالکی

  31 مرداد 1400، 21:22

  سلام درود من جدیدا یک فروشگاه تاسیس کردم داخل شهر مشهد میخوام برای یه منطقه از شهر پیامک ارسال کنم این مورد امکان پذیر هست

 • Gravatar Icon

  ظفری

  31 مرداد 1400، 09:40

  من بیشتر روش هاى تبلیغات رو براى تبلیغ کارم استفاده کردم که بهترین هاش یک تبلیغات آنلاین بوده مخصوصا از طرف اینستاگرام و تبلیغات پیامکى. این دو روش جز بهترین ها بودن که من تونستم جوابدهى خوبى بگیرم.

 • Gravatar Icon

  میثم اشتیانی

  30 مرداد 1400، 20:07

  ممنون از مقاله خوبتون برای کسب و کارهای نو پا مثله ما مفید بود
  یک سوال به نظرتون برای تبلیغات پیامکی برای ما که اول راه هستیم کدوم پنل مناسبتر هستش؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 آبان 1400، 12:14

   خواهش میکنم‌، ممنون از نظر مثبت شما!
   برای شروع از پنل اقتصادی و شرکتی میشه استفاده کرد و در طول سال با افزایش درآمد و فروش، پنل رو ارتقا داد.

 • Gravatar Icon

  جمشید رفتاری

  25 مرداد 1400، 20:44

  سلام وقت بخیر
  واقعا ممنونم از پشتیبانی خوب و عالی ملی پیامک بهترین و سریع ترین پشتیبانی رو دارین
  خیلی سریع تر از چیزی که فکرمیکردم مشکلم رو حل کردن همکاراتون ممنونممم

 • Gravatar Icon

  شیما عباسی

  23 مرداد 1400، 21:17

  سلام ما تازه فعالیتمون رو شروع کردیم و برای سایتمون از این سامانه استفاده میکنیم و واقعا ارسال خوبی داره
  تشکر ویژه از اقای جعفری که 0 تا 100 رو برای بنده توضیح دادن با صبوری زیاد
  واقعا سرعت ارسال خوبی هم داره سامانه تشکر فراوان از شما

  • Gravatar Icon

   رضا خسروی

   07 آذر 1401، 01:00

   سلام من میخوام پخش ابزار جوشکاری را انجام بدم چه جور ی شروع کنمم؟ایا باسرمای کم هم میشه شروع کرد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 • Gravatar Icon

  مینا تاملی

  10 مرداد 1400، 15:14

  سلام من پنل رو تهیه کنم تا چه مدت پنل مالکیتش برای منه؟
  و اینکه تعداد پیامکها بالا بره به همون اندازه هم هزینه هر پیامک کاهش پیدا میکنه یا خیر؟
  من قبلا در سامانه های دیگه نمایندگی داشتم و از پشتیبانی راضی نبودم ممنون میشم راهنمایی کنید تا با خیال راحت خرید کنم
  ممنون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 مرداد 1400، 11:59

   درود بر شما
   پنل‌ها سالانه هستند.
   اگر تعداد ارسال بالایی دارید، بهتره که پنل نمایندگی رُ تهیه بفرمایین. این هم کد تخفیف خرید پنل نمایندگی تقدیم به شما:
   MSK10
   پشتیبانی هم پاسخگو هستند.

 • Gravatar Icon

  احمدرضا شعبان زاده

  01 مرداد 1400، 22:25

  کاشکی توی این مقاله ایده برای شروع یه کسب و کار رو توضیح میدادید چون من خودم چندین مقاله خوندم ولی چیزای خوبی ازش نفهمیدم چون فقط داشتن یک سری جزئیات کوچیک رو توضیح میدادن آیا شما ایده ایی بابت این مورد دارید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 مرداد 1400، 11:10

   دوست عزیز، برای شروع چه کسب‌ و کاری نیاز به راهنمایی دارید؟

 • Gravatar Icon

  مهدی طباطبایی

  31 تیر 1400، 17:56

  سلام خیلیل هم عالی اون قضیه اثر دومینو رو شنیده بودم قبلا ولی درکل مقاله خیلی خوبی بود
  درکل الان جنس خوب داشته باشه با تبلیغات مناسب راحت میتونی فروش خوبی هم از طریق اینستا هم سایت داشته باشی
  ممنو از شما من پنل دارم و ارسال بر اساس جنسیت انجام میدم و بسیار راضی ام

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   03 مرداد 1400، 09:57

   سلام سپاس‌گزاریم از شما و خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رُ جلب کنیم.

 • Gravatar Icon

  زال

  29 تیر 1400، 23:23

  شما راهنمایی هم میکنید متن رو چجوری بنویسیم؟
  همه سامانه ها فقط پنل میفروشن
  بعدش سلام هم بزور جواب میدن
  شما که اینجوری نیستین؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   06 مرداد 1400، 09:00

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز، شما کافیه که یک بار با شمارۀ 02163404 تماس بگیرید تا نحوۀ پاسخگویی کارشناسان مجرب ملی پیامک رُ با بقیه سامانه‌ها مقایسه بفرمایین!
   برای نوشتن متن پیامک، دورۀ آموزشی و ویدئوهای کمکی و کلی مشاوره رایگان می‌تونین از پشتیبانی دریافت کنین!

 • Gravatar Icon

  shahab tabasom

  23 تیر 1400، 09:47

  با توجه به فرمایشات شما ما میتونم نمایندگی سامنه ملی پیامک داشته باشیم اصلا سامانه ملی پیامک نمایندگی هم اهدا میکنه؟
  اگر توضیحات جامعی در این خصوص داخل سایتتون هست محبت بفرمایید لینکشو ارسال بفرمایید من مطالعه دقیق تر داشته باشم
  ممنون از شما

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 تیر 1400، 12:17

   بله دوست عزیز، ملی پیامک نمایندگی هم داره
   برای اطلاع بیشتر می‌تونید بخش نمایندگی که لینکشو براتون گذاشتم، مطالعه کنید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی فروش در این مورد صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  Sina_H

  22 فروردین 1399، 01:59

  خب توی درست بودنش که شکی نیس…….اما مشکل اینه که خیلی از افراد خلاقیت و ایده‌ی جدید ندارن و یا اینکه هیچ پشتوانه‌ای ندارن که بخوان شروع کنن……..الانم که توی ایران امروز و با این شرایط تحریم ها آدم نمیدونه چه کاری دست و پا کنه………پیدا کردن فرصتی برای تجارت هم که جای خود داره………..امید وارم که کسایی که مثل من بدنبال پیدا کردن این فرصت یا ایده هستن موفق بشن…..

 • Gravatar Icon

  عرفان استاد

  29 آذر 1398، 18:13

  نظر من واقعا خیلی مثبته و همچنین این پیشنهادتون برام خیلی مفید و موثر بودش و بعلاوه به نکته نظر ها و ایده های جالبتری هم به کمک همین ایده عمل مبتکرانه و ارزشمندشما رسیدم و اینکه امیدوارم در ادامه و در وقتهای آتی حتما کمک های متنوع و جالبتری رو ازتون شاهد باشیم با ادای بیشترین احترامات و موفقیت برای شما و همه مخاطبان تون منجمله خود بنده؛
  سپاس

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید