روش‌های تبلیغات مغازه و فروشگاه‌های بزرگ

روش‌های تبلیغات مغازه و فروشگاه‌های بزرگ

Engagements Icon
311


بازاریابی مغازه و فروشگاهفرقی نمی‌کند که صاحب یک فروشگاه بزرگ زنجیره‌ای باشید یا صاحب یک سوپرمارکت محلی، در مقالۀ امروز ملی‌پیامک همۀ راهکارهای بازاریابی و روش‌های تبلیغات را برای افزایش فروش مرور می‌کنیم. قطعاً بعد از خواندن این مقاله و به کارگرفتن روش‌های بازاریابی مختلفی که برای تبلیغات مغازه و فروشگاه با شما در میان می‌گذارم، مشتری‌های بیشتری را برای کسب‌وکارتان جذب می‌کنید. پیشنهاد می‌کنم ویدئوی پنل اس ام اس سوپرمارکت | روش افزایش فروش و تبلیغات سوپرمارکت را مشاهده کنید.

 

در این مطلب قرار است سه راهکار کلی برای بازاریابی و تبلیغات فروشگاه‌ها و مغازه‌های خرده‌فروشی خدمتتان معرفی کنم؛ بعد باهم جزئیات و جوانب مختلف هر کدام از این راهکارهای تبلیغاتی را بررسی می‌کنیم؛ پس پیش به سوی راهکار اول!

راهکار اول: صفحۀ اینستاگرام بسازید

اولین قدم برای تبلیغات مغازه و فروشگاه و معرفی کسب‌وکارتان به مخاطبان هدف، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام است. یک صفحۀ کاری در اینستاگرام برای سوپرمارکتتان ایجاد کنید و اطلاعاتی مانند آدرس و شماره تلفن مغازه در قسمت بیوی پیج بنویسید.

حالا شاید بپرسید که فایدۀ صفحۀ اینستاگرام برای مغازه و فروشگاه‌ها چیست؟

مزایای اینستاگرام برای بازاریابی فروشگاه و مغازه

اینستاگرام همواره در حال توسعه و به‌روزرسانی است و استفاده از قابلیت‌های فوق‌العادۀ آن می‌تواند بسیار موثر و نتیجه‌بخش باشد. برای معرفی صفحۀ اینستاگرامتان به مشتری‌ها می‌توانید از بازاریابی پیامکی برای تبلیغات مغازه و فروشگاه خود استفاده کنید که در قسمت‌های بعد مفصل توضیح می‌دهم. تعدادی از فایده‌های اینستاگرام برای کسب‌وکارهای فروشگاهی عبارتند از:

معرفی محصولات جدید

بسیاری از مشتری‌ها دوست دارند بدانند که آیا محصول جدیدی به فروشگاهتان اضافه شده؟ و یا اینکه محصولی را که مدت‌ها منتظرش بودند، آورده‌اید؟

خب داشتن یک پیج بیزینسی در اینستاگرام تا حد زیادی می‌تواند مشتریان را در جریان این اطلاعات قرار بدهد. برای آشنایی بیشتر با فعالیت و تبلیغات در اینستاگرام به دیدوگرام مراجعه کنید.معرفی محصولات

معرفی محصولات تخفیف‌دار

یکی از ترفندهایی که همیشه جواب می‌دهد و تعداد زیادی مشتری را به مغازه یا فروشگاهتان جذب می‌کند اعمال تخفیف روی برخی اجناس است. با قراردادن تخفیف‌های هر چند وقت یک‌بار برای کالاهای مختلف و اطلاع‌رسانی آن‌ها از طریق صفحۀ اینستاگرام، شانس این را دارید که دنبال‌کننده‌ها را به پیجتان وفادار نگه دارید تا هر از گاهی به بهانۀ تخفیف وارد پیج شما شوند.

البته درست است که تخفیف باعث جذب مشتری بیشتر و در نهایت افزایش فروش می‌شود، اما بیش از اندازه از این ترفند استفاده نکنید؛ چرا؟ چون این کار باعث اعتیاد برخی مشتریان به تخفیف می‌شود و قیمت‌های بدون تخفیف را بالا تلقی کرده و از خرید منصرف می‌شوند که در نهایت منجر به بازخورد کمتر تبلیغات مغازه و فروشگاه شما می‌شود.

اطلاع‌رسانی

تعداد بسیار زیادی از مردم از اینستاگرام استفاده می‌کنند و حتی اخبار و اطلاعاتی را که نیاز دارند از همین شبکه اجتماعی پیدا می‌کنند. پس اطلاع‌رسانی درباره مسائل مختلف مانند افتتاح یک شعبه جدید از طریق اینستاگرام بازخورد خوبی خواهد داشت.

برگزاری مسابقه

مسابقۀ اینستاگرامی ترفندی است که باعث می‌شود تعداد دنبال‌کننده یا همان فالوورهای پیجتان افزایش پیدا کند. بسیاری از پیج‌ها مسابقه‌هایی برگزار می‌کنند که باید در آن چند نفر از دوستانتان را در کامنت منشن کنید و از آن‌ها بخواهید صفحۀ مورد نظر را فالو کنند. این مسابقه باعث افزایش دنبال کننده‌های شما و بیشتر دیده‌شدن می‌شود، هر چند که این ایده خیلی تکراری به حساب می‌آید! در طراحی مسابقه‌های اینستاگرامی سعی کنید خلاقیت به خرج دهید و جوایز خوبی برای شرکت‌کنندگان در نظر بگیرید تا تبلیغات موثرتری برای صفحه اینستاگرامی مغازه و فروشگاه خود داشته باشید. در ضمن یادتان نرود که افزایش دنبال‌کننده به افزایش فروش و برندسازی هم کمک می‌کند.مسابقه اینستاگرامی

گرفتن سفارش آنلاین

یکی دیگر از فایده‌های اینستاگرام این است که اگر به‌خوبی اعتماد مخاطبانتان را جلب کرده باشید، می‌توانید به‌صورت تلفنی و آنلاین هم سفارش بگیرید و محصول را برایشان ارسال کنید. در این روش هم می‌توانید هزینه را درب منزل دریافت کنید و هم این‌که از آن‌ها بخواهید مبلغ را برایتان کارت به کارت کنند.

یک نکتۀ مهم: تعامل با مشتریان و مخاطبان صفحۀ اینستاگرامتان را هرگز از قلم نیندازید.

راهکار دوم: از سامانه پیامکی استفاده کنید

و اما می‌رسیم به یک شیوۀ پربازده و سریع بازاریابی، یعنی بازاریابی پیامکی! ارسال پیامک تبلیغاتی با استفاده از سامانه‌های ارسال پیام کوتاه بهترین راه اطلاع‌رسانی در مورد محصولات جدید مغازه و اعلام جشنواره‌های تخفیفی است. پتانسیل بازاریابی پیامکی آنقدر زیاد است که در همین‌جا تمام نمی‌شود.

برنامۀ بازاریابی پیامکی برای فروشگاه، هایپرمارکت و مغازه‌ها

برای اینکه با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بازاریابی پیامکی بهتر آشنا شوید تا تبلیغات پربازده‌ای برای مغازه و فروشگاه خودتان انجام دهید یک برنامۀ پنج مرحله‌ای را برایتان آماده کرده‌ام. البته این برنامه صرفاً یک پیشنهاد است و هر بخشی را که بخواهید بنا به تجربه و انتظارات خودتان می‌توانید تغییر دهید.

روش‌های فوق‌العاده افزایش فروشحتما بخوانید: روش‌های فوق‌العاده افزایش فروش

مرحلۀ اول: معرفی فروشگاه به مردم همان منطقه از طریق ارسال پیامک انبوه

بازاریابی پیامکی برای تبلیغات مغازه و فروشگاهیکی از امکانات خوب سامانه ارسال پیام کوتاه ملی‌پیامک این است که شماره‌های آن به صورت هدفمند، بر اساس پیش شماره‌ها، مناطق، سن، شغل و اصناف مختلف طبقه‌بندی شده‌اند. با استفاده از این امکان (منطقه هدفمند) می‌توانید به ساکنان مناطقی که نزدیک فروشگاه یا مغازۀ شما هستند پیام کوتاه ارسال کنید و خودتان را معرفی و تبلیغ کنید. این کار دو مزیت دارد:

1) مشتری‌های جدید پیدا می‌کنید.

2) معروف می‌شوید و یا به اصلاح برندسازی می‌کنید.

مرحلۀ دوم: گسترش خبرنامۀ پیامکی

احتمالاً خود شما هم که همین الان دارید این مطلب را می‌خوانید، عضو یک یا شاید هم چندتا خبرنامۀ پیامکی هستید. اما خبرنامه پیامکی چیست؟ خبرنامۀ پیامکی همان اخبار و اطلاعاتی است که با کسب اجازه و طی فواصل زمانی مختلفی، برای کابر فرستاده می‌شود. اکثر این پیامک‌ها حاوی کد تخفیفند و برخی دیگر شامل اطلاعاتی مانند دعوت برای شرکت در نظرسنجی هستند.

حالا شاید بپرسید که چگونه از خبرنامۀ پیامکی برای بازاریابی فروشگاه یا مغازه استفاده کنم؟ ببینید، قبل از هر چیزی شما باید افراد را به عضویت در خبرنامۀ پیامکی فروشگاهتان تشویق کنید. برای اینکار می‌توانید در انتهای فاکتور خریدی که به مشتری می‌دهید همچین عبارتی را اضافه کنید:

" برای اطلاع از تخفیف‌های فروشگاه و شرکت در قرعه‌کشی عدد 1 را به شماره 300002 ارسال کنید."

علاوه‌براین می‌توانید از مشتری‌هایی که به مغازه مراجعه کرده‌اند درخواست کنید تا شماره تلفنشان را برای اطلاع‌رسانی بیشتر و مطلع شدن از فروش ویژه در اختیار شما بگذارند.

از طرف دیگر، نقش اینستاگرام در جذب مخاطبان و تشویق آن‌ها برای عضویت در خبرنامه پیامکی را هم نباید دست کم بگیریم.

یک پیشنهاد جذاب: برای اینکه بتوانید لیست اعضای خبرنامۀ پیامکی‌تان را هرروز بلندتر و بلندتر کنید، مقالۀ « چگونه خبرنامۀ پیامکی خود را گسترش دهیم؟» را بخوانید. می‌دانید که، هر چه اعضای خبرنامۀ پیامکی شما بیشتر باشد، شانس دیده شدن و فروشتان بیشتر خواهد شد.

مرحلۀ سوم: بررسی و آنالیز

آنالیز پیامک برای تبلیغات مغازه و فروشگاهبعد از اینکه با استفاده از سامانه پیام کوتاه خبرنامه پیامکی‌تان را گسترش دادید و مخاطبان را به استفاده از کد تخفیف و خرید از فروشگاه هدایت کردید، نوبت آن است که روند بازاریابی پیامکی خودتان را مورد ارزیابی قرار بدهید. اگر یک سامانه پیامکی حرفه‌ای انتخاب کرده باشید می‌توانید تعداد پیام‌های ارسال شده، پیام‌های ارسال نشده، تعداد اعضای خبرنامه و ... را مشخص کنید.

مرحلۀ چهارم: مشتری‌ها را دسته‌بندی کنید

دسته-بندی-مشتریانبعد از آنالیز کردن میزان اثرگذاری بازاریابی پیامکی، نوبتِ دسته‌بندی مخاطبان بر اساس ویژگی‌های مختلف می‌رسد. یکی از امکانات بسیارخوب و کاربردی سامانه ارسال پیام کوتاه ملی‌پیامک، دفترچه تلفن آن است. با استفاده از دفترچه تلفن می‌توانید شماره مشتریانی که به مغازه مراجعه کرده‌اند یا مشتریانی که از راه‌های مختلف با شما در ارتباطند در گروه‌های مختلف مانند پردرآمدها، خانم‌ها، آقایان، خانواده‌های دارای فرزند زیر 2 سال و... دسته‌بندی کنید.

شاید فکر کنید این دسته‌‌بندی کردن کار سخت و وقت‌گیری است و به درد شما نمی‌خورد؛ اگر این‌طور فکر می‌کنید باید بگویم که سخت در اشتباهید. چرا؟ چون داشتن یک دسته‌بندی مشخص در آینده کمک بسیاری به صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌هایتان می‌کند و با آن می‌توانید مخاطبانتان را بهتر آنالیز کنید و نتیجه بهتری برای تبلیغات فروشگاه‌ها و مغازه‌های خود بگیرید.

با دسته‌بندی درست مشتری‌ها می‌توانید اس ام اس های تبلیغاتی را به‌صورت بهینه ارسال کنید. در واقع شما با این کار به هر گروه، پیامکی را که به آن نیاز دارند ارسال می‌کنید و از هدر رفتن هزینه‌های تبلیغاتی خودتان هم جلوگیری می‌کنید. توصیه می‌کنم این مقاله را از دست ندهید: با بازاریابی پیامکی دقیقاً به قلب هدف بزنید!

مرحلۀ پنجم: نظرسنجی از مشتریان

نظرسنجی-از-مشتریانیکی از بهترین راه‌ها برای این‌که ببینیم تا چه حد در بازاریابی موفق بودیم پرسیدن نظر مشتریان است.برای دانستن نظر مشتریان و گرفتن فیدبک از آن‌ها می‌توانید یک نظرسنجی پیامکی برگزار کنید و از مشتری‌هایتان بخواهید در آن شرکت کنند. نظرسنجی پیامکی شما می‌تواند به این شکل باشد:

"آیلار عزیز، سلام

معجزۀ دیوانه‌وار تبلیغات پیامکی برای تخفیف‌های لحظه آخریحتما بخوانید: معجزۀ دیوانه‌وار تبلیغات پیامکی برای تخفیف‌های لحظه آخری

آیا از تنوع محصولات فروشگاه هایپر20 رضایت دارید؟ لطفاً از بین 1 تا 10 میزان رضایتتان را ارسال کنید و چنانچه محصولی مد نظر شماست که در فروشگاه ما موجود نیست، نام آن را برایمان ارسال کنید.

با تشکر"

راستی، با طریقه نوشتن متن‌های جذاب برای پیامک تبلیغاتی آشنایی دارید؟ اگر ندارید این مقاله همه‌چیز را یادتان می‌دهد: راهنمای نوشتن بهترین متن‌های تبلیغاتی برای پیامک.

باز هم می‌گویم که فرقی ندارد صاحب یک سوپرمارکت کوچک باشید یا یک فروشگاه بزرگ، به هر حال این روش‌های تبلیغاتی تاثیر بسیاری روی افزایش فروش و سود شما می‌گذارد.

فروشگاه شما، از امروز شلوغ تر از همیشه!

با ارسال پیامک تخفیف به محله و منطقه خود، مشتریان جدیدی را جذب کنید و با جمع آوری شماره مشتریان فعلی و جدید با ارسال پیامک تخفیف ویژه، تبریک تولد و... از آن ها نگهداری کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

راهکار سوم: سایت داشته باشید

این راهکار تبلیغاتی بیشتر مناسب فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای است. اگر صاحب مغازه خرده‌فروشی و یا سوپرمارکت معمولی هستید، توصیه می‌کنم تمرکزتان روی صفحۀ اینستاگرامتان باشد.

اما اگر یک فروشگاه بزرگ دارید و به فکر توسعه و گسترش آن هستید سایت ساختن برای شما از واجبات است. تعدادی از مزایای سایت برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای عبارتند از:

 • قرار دادن آدرس شعب مختلف فروشگاه
 • امکان خرید آنلاین و تحویل گرفتن درب منزل
 • امکان تولید محتوا و جذب مخاطب هدفمند
 • استفاده از تبلیغات گوگل ادز
 • اطلاع‌رسانی و ارائه کد تخفیف

جمع‌بندی پایانیراهکار تبلیغ فروشگاه

خب روش‌های مختلف تبلیغات مغازه و فروشگاه را کنار هم بررسی کردیم. تمام روش‌های گفته شده در جای خودشان باارزش هستند و تاثیرات مثبتی را روی کسب‌وکارتان می‌گذرانند؛ اما اگر وقت اداره پیج اینستاگرام یا تولید محتوا برای سایت را ندارید با صرف هزینه خیلی کم و گذاشتن زمان اندک، همین الان تبلیغات پیامکی‌تان را شروع کنید و شاهد افزایش فروشتان باشید. فقط کافیست تا از ترفندهای بالا که برایتان توضیح دادم استفاده کنید.

در پایان یک سوال از شما دارم. به عنوان صاحب یک مغازه خرده‌فروشی خواربار یا صاحب یک فروشگاه بزرگ، تا حالا از کدام روش‌های تبلیغاتی استفاده کردید؟ از این به بعد ترجیح می‌دهید از کدام روش‌ها استفاده کنید؟

خوشحال می‌شوم اگر تجربه‌ای در زمینۀ تبلیغات دارید با من و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
96دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  شفقتی

  16 شهریور 1401، 10:04

  سلام من خدمات یوگا آموزش میدم میخواستم بدونم که میتونم از شما پنل پیامکی تهیه کنم و راجب اموزش هام و جذب مشتری پیام تبلیغاتی ارسال کنم؟
  ممنون از پاسخگوییتون

 • Gravatar Icon

  سارا سماواتی

  18 فروردین 1401، 11:18

  سلام من یک مغازه کوچیک شال فروشی جدیدا افتاح کردم توی منطقه ی نبرد تهران می خواستم بدونم چه متن پیامکی برای اففتاح مغازم بفرستم و ایا اصلا می تونم از روش پیامکی بازخورد خوبی دریاافت کنم

 • Gravatar Icon

  راحیل کردی

  12 فروردین 1401، 15:15

  سلام ما اینستاگرام داریم و مدتی است برای محتوا خیلی زحمت کشیدیم و دقت کردیم
  تبلیغات در اینستاگرام هم انجام میدیم ولی قصد تبلیغات بصورت پیامکی هم داریم
  کدوم پنل برای استارت کار مناسبه؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 فروردین 1401، 11:29

   سلام وقتتون بخیر
   برای شروع تبلیغات پیامکی می‌تونید از پنل اقتصادی استفاده بفرمایید. می‌تونید در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و خرید پنل اس ام اس رو انجام بدین!

 • Gravatar Icon

  کوروش اصلانی

  11 فروردین 1401، 17:57

  من سوپر مارکت دارم توی محله شاهین به تازگی هم سوپرمارکت خودمو بزرگ کردم و محصولات خیلی بیشتری میفروشم من ارسال پیامک انجام میدم ولی میخوام فروش بیشتری داشته باشم آیا راهکارهای دیگه ایی هم هستش برای تبلیغات توی زمینه کاری من

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 فروردین 1401، 11:11

   درود بر شما جناب اصلانی،
   بجز ارسال پیامک به صورت منطقه‌ای و محله‌ای، شما می‌تونید یک وبسایت و یک پیج اینستاگرام برای سوپر مارکت خودتون داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  سروش خزایی

  10 فروردین 1401، 16:41

  من برای سایتم که پایتونه میخواستم پنل تهیه کنم شرایطش به چه صورته؟ارسال به بلک لیست هم دارید؟سرعت ارسال به چه صورت هست؟
  قیمت تموم شده هر پیامک همینه که نوشتید تو سایت یا 1000 و یک جور هزینه مازاد بهش اضافه میشه؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 فروردین 1401، 11:08

   سلام وقتتون بخیر
   جناب خزائی برای سایتی که با پایتون طراحی شده، پیشنهاد می‌کنم از کنسول ملی پیامک استفاده کنید. از بین چهار پنلی که وجود داره، پنل اقتصادی به بالاتر قابلیت اتصال به وبسرویس و API رو داره و برای شروع، از گزینه ثبت نام و فعالسازی اقدام بفرمایید.
   امکان ارسال به لیست سیاه مخابرات به صورت ارسال پیامک بر اساس پترن و الگو وجود داره!
   سامانه ملی پیامک، سرعت ارسال بالایی داره! قیمت تموم شده هر پیامک بر اساس عوارض مجلس و مالیات و ضریب خط فرستنده محاسبه میشه که توصیه می‌کنم برای این مورد با شماره 02163404 داخلی 1 و سپس داخلی 1 بخش فروش ملی پیامک، تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  حسین زاده

  10 فروردین 1401، 13:31

  ما یدونه پیج ساختیم ولی افزایش فالوور این پیج واقعا کار خیلی سختیه و نیاز به کمک داریم؟
  شما چجوری میتونید برای این کار یه راه حل بصرفه پیشنهاد بدید؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 فروردین 1401، 11:01

   سلام وقتتون بخیر
   برای تبلیغات پیج، یکی از روش‌ها، ارسال پیامک به بانک شماره موبایل‌های خودتون و دوستان و مشتریان خودتون هست که بیان و دنبال کنند.
   برای تبلیغات پیامکی پیج اینستاگرام هم، یکی از روش‌ها، ارسال پیامک به هم محله‌ای و بعد به همشهری‌های خودتون هست. پیشنهاد می‌کنم برای مشاوره بهتر با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  محمد کریمی صانعی

  08 فروردین 1401، 12:09

  ممنون از راهنمایی ها و مقاله خیلی خوبتون من خیلی تعریف پنل شما رو شنیدم و برای بالا بردن تعداد مشتری هام میخوام پنل پیامک خریداری کنم تا پیج اینستاگرامم رو هم تبلیغ بکنم . ممنون مشم راهنمایی کنید چطوری خرید کنم .

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 فروردین 1401، 11:39

   درود بر شما، ممنون از نظر خوبتون!
   برای خرید پنل اس ام اس و فعالسازی آنی، وارد لینک “ثبت نام و خرید آنی” بشید و اگر نیاز به راهنمایی بیشتری هست، با شماره 02163404 تماس بگیرید و داخلی 1 و سپس داخلی 1 رو بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک متناسب با هدف شما و تعداد پیامکی که می‌خوایین ارسال کنین، راهنمایی‌تون کنند.

 • Gravatar Icon

  داراب

  08 شهریور 1400، 17:25

  سلام و عرض ادبو احترام
  من از هایپرمارکت بزرگ داراب برای شما پیغام میزارم و سوال بنده این است با توجه بر اینکه ما شعب متعددی در سرتاسر مناطق تهران داریم ایا با خرید یک پنل پیامکی میتونیم تبلیغات همه شعب را انجام دهیم یا اینکه میبایست برای هر شعبه پنل و خط اختصاصی خاص خودشونو خریداری کنیم؟
  با احترام
  دارابی زاده

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 13:54

   سلام دوست عزیز وقت شما به خیر
   بله به راحتی میتونید برای هر منطقه ای که خواستید پیامک انبوه تبلیغاتی بفرستید. چه مناطقی که نزدیک شما هستند و چه مناطقی که دورن.
   برای این کار بهتره از ماژول های کد پستی همراه اول، کد پستی ایرانسل، پیامپ و منطقه هدفمند استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  رضا ثابت

  08 شهریور 1400، 12:04

  درود بر شما
  من یک فروشگاه در مرکز شهر دارم که فروشگاه پت شاپ هستش می خوام شروع به تبلیغات آنلاین بکنم و وسایل مربوط به حیوانات رو بفروشم به نظرتون کدوم روش رو اول امتحان کنم . ممنون از راهنمایی تون.

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 10:12

   درودر بر شما
   به نظرم بهتره اول یه پیامک به مناطق اطراف خودتون بزنید و اون ها رو از فروشگاه و تخفیفات خودتون مطلع کنید.
   برای این کار میتونید از ماژول های کد پستی همراه اول، کد پستی ایرانسل و پیامپ استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  شاکرزاده

  08 شهریور 1400، 11:36

  سلام روز بخیر من یک فروشگاه مواد غذایی بزرگ دارم اما نمی تونم به همه کسانی که در محدوده مون هستند پیامک ارسال کنم و نیاز دارم که یک سامانه داشته باشم برای ارسال پیامک . لطفا برای خرید پنل راهنمایی کنید
  سپاس گذار

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 13:57

   سلام دوست عزیز
   با تهیه پنل به راحتی میتونید برای شماره موبایل هایی که اطراف شما هستند پیامک بفرستید.
   برای این کار میتونید از ماژول های bts، کد پستی همراه اول، کد پستی ایرانسل و پیامپ استفاده کنید و شماره هایی که در نزدیکی شما هستند پیامکتونرو دریافت میکنن.

 • Gravatar Icon

  دهقان زاده

  04 شهریور 1400، 09:31

  سلام وققتون بخیر
  بر روی پنل های پیامکی شما ارسال جنسیت به صورت منطقه ای هم صورت میگیره؟ما یک آرایشگاه مردانه هستیم و میخوام فقط به آقایون پیامکم ارسال بشه

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   18 بهمن 1402، 12:13

   سلام دوست عزیز،
   بله هم بانک شماره جنسیت بر اساس شهر میفرسته و هم ارسال پیامک زنده هم جنسیت و هم منطقه رو هدف قرار میده.

 • Gravatar Icon

  گنجوی

  03 شهریور 1400، 14:59

  سلام بانک شماره اصنافی مثل خرازی ها خیاط ها اتوشویی ها در سامانه ی شما وجود داره ترجیحا برای شهر تهران می خوام ولی اگر برای شهر های دیگم بود موردی ندارد ممنون میشم بفرمایید

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 14:01

   سلام دوست عزیز
   بله موجود هست خیاطی ها
   میتونید از نسخه دمو استی هم استفاده کنید و تو ماژول منطقه هدفمند، بانک شماره ها رو ببینید.
   برای وورد به نسخه دمو، به جای نام کاربری و رمز عبور عبارت mdemo رو وارد کنید.

 • Gravatar Icon

  صابری

  31 مرداد 1400، 11:04

  من طی تبلیغاتی که فروشگاه کوروش میزاره سوپرمارکت خودمو تبدیل به فروشگاه کردم و تا دو الی سه هفته دیگه فروشگاه افتتاح میشه، اصولا هم برای افتتاح تخفیف های خوبی گزاشته میشه روی محصولات میخوام این تخفیف هارو به صورت هفتگی ارسال داشته باشم و افتتاح شعبه رو توی منطقه ارسال کنم کدوم یکی از پنل های شما خوبه برای کار من؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 10:06

   سلام بر شما
   برای این کار میتونید از پنل های اقتصادی، شرکتی و تجاری استفاده کنید که به ترتیب هر کدوم امکانات بیشتری نسبت به پنل پایین تر از خودشون دارن.
   برای مشاهده امکانات این پنل ها، توصیه میکنم صفحه تعرفه ها رو مشاهده کنید.

 • Gravatar Icon

  نازنین زینب

  30 مرداد 1400، 21:17

  سلام همه جا میگن اینستاگرام بسازید
  اگر فیلتر بشه چی؟
  اصلا قابل اعتماد هستش بنظر شما؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 10:04

   سلام وقت شما به خیر
   به هرحال اینستاگرام هم یکی از روش های تبلیغاتی برای کسب و کارهاست و مخاطبان زیادی داره
   اینکه بتونید در چند زمینه تبلیغ کنید، برای شما بهتره. چون با این کار حتی اگر یکی اش هم فیلتر بشه، باز راه های دیگه ای برای تبلیغ دارید.

 • Gravatar Icon

  مجیدی

  30 مرداد 1400، 18:00

  سلام عصر شما بخیر
  خواستم بدونم پنل های شما امکان قرعه کشی هم دارن ؟ من یک هایپرمارکت دارم میخواستم بدونم اگر امکانش باشه هر ماه از بین مشتریام قرعه کشی داشته باشم ؟
  ممنون میشم پاسخگو باشید.

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 10:02

   درود بر شما
   بله پنل های تجاری و شرکتی ما امکان برگزاری قرعه کشی رو برای شما فراهم میکنن

 • Gravatar Icon

  مهرابیان

  29 مرداد 1400، 16:05

  من یه هایپر مارکت دارم به نام “نیوو”
  میخوام ببینم میتونم با اسم برند پیامک ارسال کنم
  و اینکه چجوری مطمئن شم اونایی که پیام رو دریافت میکنن در منطقه ما هستن؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 13:52

   سلام وقت شما به خیر
   بله میتونید ولی از نظر تعرفه، مبلغ بیشتری نسبت سایر خطوط خواهد داشت. برای اطلاع دقیق از این موضوع با شماره 02163404 تماس بگیرید
   برای ارسال پیامک به شماره هایی که در نزدیکی شما هستند میتونید از ماژول های ارسال کد پستی همراه اول، کد پستی ایرانسل و پیامپ استفاده کنید.
   با کمک این ماژول ها به راحتی میشه برای مناطق اطراف خودتون پیامک ارسال کرد.

 • Gravatar Icon

  نیما قربانی

  25 مرداد 1400، 20:39

  سلام من برای جانبو اسلام شهر از پنل شما استفاده میکنم و تخفیفامونو از پنل پیامکی شما ارسال میکنم
  بازدهیش حرف نداره مخصوصا که ما از بی تی اس ارسالمون رو انجام میدیم شماره های زنده و خوبی داره
  ممنون از سایت خوبتون

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 دی 1402، 10:01

   درود بر شما
   خوشحالیم که تجربه خوبی از بازاریابی پیامکی داشتید

 • Gravatar Icon

  فاطمه جواد نسب

  16 مرداد 1400، 09:56

  سلام
  من الان یک فروشگاه در منطقه ی ولنجک تهران افتتاح کردم که مخصوص بانوان هست ایا به همین روشی که شما فرمودید من می تونم برای خانم های اون منطقه به همه ی شماره های ایرانسل و همراه اول و رایتل پیامک ارسال کنم

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   16 مرداد 1400، 12:11

   سلام، برای پیامک منطقه‌ای، به شماره‌های ایرانسل و همراه اول می‌تونین ارسال بفرمایید. برای بانوان یا آقایان سیمکارت‌های ایرانسل هم، می‌شه به تفکیک شهر فرستاد! متاسفانه بانک شماره‌ای برای ارسال پیامک انبوه به شماره‌های رایتل وجود نداره!

 • Gravatar Icon

  یوسفیان

  27 تیر 1400، 19:56

  پیج ساخیتم برای فروشگاه
  شما میتونید علاوه بر پیامک توی اینستا هم کمکمون کنید؟
  باتشکر

 • Gravatar Icon

  محمد پورمهر

  27 تیر 1400، 19:13

  سلام؛ ما یک فروشگاه لوازم هنری هستیم به نام افق قصد داریم ارسال پیامک انجام بدید ولی خب ما قصد داریم به افراد خاصی ارسال پیامک انجام بدید مثلا کسانی که توی زمینه معماری و هنری فعالیت میکنن و حتی دانشجویان این رشته آیا امکان این مورد وجود داره که بشه همچین ارسال پیامک هایی انجام بشه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 تیر 1400، 09:59

   سلام دوست عزیز
   بله، سامانه ملی پیامک، بانک شماره‌‌های اصناف و اقشار مختلف که آپدیت سال 1400 هست رُ در اختیار داره، برای انتخاب پنل پیشنهاد می‌کنم از پنل شرکتی استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  گلی دهنبی

  24 تیر 1400، 14:59

  درود بر شما
  میخواستم بدونم نمونه پیامک دارید برای ارسال پیامک؟
  ایا ارسال پیامک رو خودتون انجام میدین؟
  قضیه این که اگر کسیو معرفی کنیم 1.000 پیامک هدیه میدین به ما درسته؟
  ممنون از راهنمایی شما

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 تیر 1400، 08:43

   بله دوست عزیز، نمونه متن پیامک هم در اختیارتون قرار می‌گیره
   برای نحوه ارسال پیامک از سمت پشتیبانی و دریافت پیامک هدیه، لطفاً با 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  قاسم آبادی

  19 تیر 1400، 11:16

  سلام من شنیدم شماره خط ها رو در تلوزیون تبلیغ کنیم خط غیرفعال میشه میخواستم بدونم در شبکه های داخلی هم نمیتونیم تبلیغ بریم؟
  در پیح اینستاگرام بذاریم چطور؟ چون اینم بالاخره یه راه ارتباطیه دیگه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 تیر 1400، 14:11

   دوست عزیز هرگونه تبلیغات ماهواره‌ای ممنوع هست. اما اگر در شبکه‌های داخلی جمهوری اسلامی ایران (صدا و سیما) بخوایین فعالیت کنین، موردی نداره و اینکه توی اینستاگرام هم میتونین از سامانه پیامکیتون استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  ابوالحسنی

  19 تیر 1400، 10:01

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم روی کدوم پنلتون امکان قرعه کشی دارید ا یه فروشگاه زنجیره ای بزرگی داریم که میخوام بین مشتریانمون قرعه کشی انجام بدید و میخوام سامانه خیلی سرعت خوبی داشته باشید و بتونه برامون قرعه کشی انجام بده.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 تیر 1400، 12:01

   دوست عزیز ماژول قرعه‌کشی برای پنل‌های شرکتی و تجاری فعاله

 • Gravatar Icon

  اردشیر شمع ابادی

  17 تیر 1400، 09:47

  سلام روزتون بخیر
  من نمایندگی افق کوروش در محله اتحاد تهرانپارس دارم و میخوام تبلیغات به صورت گسترده در این منطقه انجام بدم و نیاز دارم پنلی داشته باشم که کمترین هزینه پیامک داشته باشه و برام به صرفه باشه چون حجم ارسال پیامام بالاهست و میخوام کله محله دربر بگیره کدوم پنل برای من مناسبه لینک ذیل مطالعه کردم اما خواستم شمام بهم توضیح بدید تعرفه کمتر از پنل تجاری هم ارائه میدید پیشاپیش از پاسخ دهی سپاسگزارم
  https://www.melipayamak.com/price/

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   22 تیر 1400، 13:49

   دوست عزیز از پنل تجاری یا نمایندگی استفاده کنید که کمترین تعرفه ارسال پیامک رُ داره

 • Gravatar Icon

  پارسا اسماعیلی

  20 اسفند 1399، 14:15

  سلام؛ من به تازگی یک فست فود توی طبقه آخر کورش باز کردم و توی اینستاگرام فعالیت دارم برای فروش بهتر باید چطوری از پنل پیامکی استفاده کنم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 فروردین 1400، 15:11

   دوست عزیز می‌تونید خط 3000 یا 50004 تهیه کنید و لینک اینستاگرامتون رُ برای مشتری‌های جدید بفرستید
   ارسال انبوه داشته باشید و با ترفندهایی مثل کد تخفیف مشتری جذب کنید
   خبرنامه پیامکی و لیست مشتریان همیشه داشته باشید
   بعد از ارائه سرویس غذا از مشتری نظرسنجی کنید و گاهی از بین مشتریان ثابت قرعه‌کشی انجام بدید
   می‌تونید برای شروع کار از کتاب بازاریابی پیامکی که لینکشو براتون گذاشتم، استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  عشق علی

  18 اسفند 1399، 18:08

  ارزون ترین راه برای کسب و کار، اینستا و پیامکِ
  سایت هم خوبه ولی هزینه نگهداری بالایی داره.
  البته اینستا و پیامک بازدهی بالاتری هم داره چون همه باهاش درگیرن

 • Gravatar Icon

  ثمین

  16 اسفند 1399، 16:51

  اگر من بخوام دسته بندی بکنم اینو که برای توسعه کسب و کار چه راهی از همه بهتر هستش قطعا به نظرم میاد اول از همه باید آدم پیج اینستاگرام داشته باشه و فروشش رو توی اینستاگرام بالا ببره بعد به فکر بقیه کارها بیفته و کانال تلگرام هم خوب هستش و بعد از اون باید حتما سایت داشته باشه تا بتونه اعتبارشو از طریق سایت افزایش بده و البته فروشش هم از طریق سایت بالا بره

 • Gravatar Icon

  لعیا داوودپور

  16 اسفند 1399، 11:12

  من زممانی که کسب و کارم رو شروع کردم از هه ی روش های تبلیغاتی استفاده کردم و هرکدام به نحوی تاثیرگذاری خودشون رو داشتن اما بهترین روش برای کار من که یک فروشگاه اینترنتی داشتم ارسال پیامک تبلیغاتی و استفاده از پیج اینستاگرام بود که تونست تاثیرگذاری خوبی داشته باشه.

 • Gravatar Icon

  پژمان نریمانی

  15 اسفند 1399، 17:23

  سلام وقتتون بخیر
  من همیشه از بازاریابی پیامکی استفاده کردم، الان هم که تو اینستاگرام دارم فعالیت میکنم و یه پیج خوبی دارم. میخواستم ببینم میشه پیجم رو از طریق پیامک تبلیغ کنم؟
  یه سایت هم در دست راه اندازی دارم که میخوام مثل دیجی کالا و اسنپ وقتی ازشون خرید میکنیم، یه اس ام اس می یاد، برای سایت من هم همین طور باشه. کار خاصی باید انجام بدم؟ میشه کمکم کنید؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 اسفند 1399، 08:58

   دوست عزیز برای سوال اولتون، باید خط 3000 و 50004 تهیه کنید تا بتونید لینک سایت و پیجتون رُ برای مشتریاتون ارسال کنید
   برای سوال دوم هم، باید سایتتون رُ به پنل وصل کنید و خدمات وب‌سرویس پیامکی نیاز دارید

 • Gravatar Icon

  شیبانی

  11 اسفند 1399، 23:24

  سلام به نظرم بهترین راه تبلیغات اینه که کاربر رو به سمت یه عکسی فیلمی لینک بکنی.من برای گلفروشیم اول پیامک فرستادم که لینک پیج اینستامو داره .بازدید فوق العاده ایی داشتم و به بقیه دوستان پیشنهاد میکنم.محشره

 • Gravatar Icon

  محمدامین نظری

  10 اسفند 1399، 10:57

  خب پیج اینستاگرام چون پلت فرم رایگان هستش شاید همه هجوم ببرن و شایدم تو خیلی کسب و کارهای تصویری مثل گل و گلدون جواب بده ولی تو خیلی از کسب و کارها مخاطب نداره
  سایت هم که یکم کار کردن باهاش سخته و باید دانشش رو داشته باشی
  ولی پیامک فکر میکنم مناسبترین ابزار تبلیغاتی برای تمامی اصناف باشه
  چندماهی هست با پنل کار میکنم و خدارشکر جواب داده امیدوارم همینطور پیش بره
  ممنون بابت مقاله های خوبتون

 • Gravatar Icon

  میلاد ارمغانی

  10 اسفند 1399، 10:06

  من مقالتونو خوندم خوب اینکه میفرمایید ادرس سایت و یا اینستاگرام داخل متن پیامکمون بزاریم به اصطلاح لینک داخل متنمون بزاریم خیلی ایده خوبه فقط اینکه خطی هست که بتونیم باهاش ارسال لینک انجام بدیم ؟
  چون من شنیده بودم اپراتور ها دیگه اجازه ارسال لینک نمیدن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  ممنون از لطف شما

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   11 اسفند 1399، 10:22

   دوست عزیز اگر خط 3000 یا 50004 داشته باشید، می‌تونید ارسال لینک داشته باشید

 • Gravatar Icon

  احسان آرمانی

  26 بهمن 1399، 22:43

  پیج اینستا برای هرکاری خوب نیست اخه. بنظرم پیامک بهتر هست. تازه اگه پیج هم داشته باشن که میتونن حتی با پیامک پیجشون رو هم رشد بدن که….

 • Gravatar Icon

  حسن آرمان فر

  20 بهمن 1399، 18:01

  سلام
  من توی اینستاگرام یه پیج دارم با 30 هزار فالور میخواستم قرعه کشی کنم و مقالتون رو خوندم و خوشم اومد که طبق روش های شما پیش روی کنم و قرعه کشی پیجم رو با پنل شما اوکی کنم فقط من نمیدونم کدوم پنلو خریداری کنم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   21 بهمن 1399، 11:33

   دوست عزیز برای قرعه‌کشی باید پنل تجاری و شرکتی داشته باشید

 • Gravatar Icon

  منیره جاوید

  18 بهمن 1399، 12:09

  سلام و درود
  ممنون از مقاله خوبتون
  من پنل ها رو و امکانات پنل مشاهده کردم و قصد دارم پنل تجاری خریداری کردم
  اما چون مطمئن نیستم می خواستم بدونم برای شروع پنل اقتصادی بخرم در اینده می تونم پنل تجاری خریداری کنم و ایا باید مابقی هزینه رو پرداخت کنم یا کل هزینه ی پنل را؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 بهمن 1399، 09:02

   بله دوست عزیز، با پرداخت مابه‌التفاوت هر موقع خواستید، می‌تونید پنل رُ ارتقا بدین

 • Gravatar Icon

  سپه وند

  11 بهمن 1399، 11:05

  با سلام و وقت بخیر
  یه قسمت از مقالتون نوشتید که داشتن سایت نیز بر روی رونق کسبوکارو و همچنین فروش میتواند روش موثری باشد سوال بنده این است ایا شما خدمات راه اندازی سایت هم دارید؟ و ایا پس از راه اندازی سایت پنل های شما امکان اتصال به سایت و اصطلاحا وب سرویس را دارد؟ممنون از پاسخگوییتون.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 بهمن 1399، 13:39

   دوست عزیز بعد از راه‌اندازی سایت می‌تونید با تیم وب‌سرویس 02163404 تماس بگیرید تا پنل و سایتتون رو بهم وصل کنند.

 • Gravatar Icon

  بیتا دیده ور

  11 بهمن 1399، 10:39

  ممنون از مقاله ی خوبتون
  من خودم ه شخصه پیشنهاد میدم که کارتون رو به سمت کسب و کارهای اینترنتی ببرید مخصوصا الان تو این اوضاع کرونا ک مردم بیشتر خرید اینترنتی انجام میدن خیلی روش خوبی هستش که یک سایت خریداری کنید و پنل پیامکی هم خریداری نمایید تا پیامک های اطلاع رسانی و خرید سایت هم به راحتی به مشتری ارسال بشه.

 • Gravatar Icon

  مینا رایی

  11 بهمن 1399، 10:36

  با سلام بنظر من هر تبلیغی باید به نسبت هر کسب و کاری انجام بشه مثلا کسب و کارهایی که عکس مهمه شبکه های اجتماعی و اگر منطقه و محله مهمه تبلیغات پیامکی خیلی خیلی تاثیرگذاره
  ایم تجربه من در تبلیغات برای کسب و کارهای مختلف بود گفتم با شما هم به اشتراک بذارم

 • Gravatar Icon

  راحله فروزان

  04 بهمن 1399، 21:37

  سلام
  بله ماهم مثل بقیه اول پیج اینستا ساختیم و برای معرفی پیج و کارامون به بقیه از تراکت استفاده میکردیم که دیدیم بازخورد خوبی نداره به واسطه یکی از دوستان از شما پنل تهیه کردم و به لطف خدا تونستم تبلیغات و پیشرفت خوبی تو این زمینه داشته باشم.

 • Gravatar Icon

  سروش امیری

  01 بهمن 1399، 03:55

  امیدوارم ترفند جذاب من رو منشتر کنین تا کسب و کار ها کمی خلاقیت داشته باشن.
  چندی پیش اگر خاطرتون باشه، یه فروشگاهی اومد و اجناس مغازش رو 39 تومان در نظر گرفت و حسابی تو ایام کرونا جنجال به پا کرد و مغازش تا جایی که میدونم جریمه شد.
  کار جالبی که من کردم، بلافاصله از شما پنل گرفتم و به صورت محله‌ای پیامک 1000 تایی ارسال کردم و اعلام کردم که از ساعت فلان تا فلان. تو پیامک بعدی ساعتش رو تغییر دادم و نوشته بودم که با ارائه همین پیامک بر روی گوشی موبایل، اجناس مغازه فقط به مبلغ 39 هزار تومان!
  و نه جنجالی شدم، بلکه فروشم 6 برابر حالت عادی شد. 😉

 • Gravatar Icon

  قاسم لشنی

  30 دی 1399، 10:34

  سلام بنده یک فروشگاه اینترنتی تازه تاسیس دارم در زمینه میوه و تره بار اول میخوام این سایت بتونم متصل کنم به یک پنل و همچنین برای تبلیغات سایتم پیامک ارسال کنم حالا سوالم اینه برای هر دو موردی که گفتم باید یک پنل جداگانه خرید کنم یا با خرید ی پنل هر دو کارو می تونم انجام بدم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 بهمن 1399، 11:25

   دوست عزیز همه کارهای تبلیغاتی‌تون رو با یک پنل می‌تونید انجام بدین، تیم وب‌سرویس هم برای اتصال سایت و پنل راهنمایی‌ می‌کنند و جای نگرانی نیست. امیدوارم رونق خوبی داشته باشه کسب‌وکارتون.

 • Gravatar Icon

  negareh

  08 دی 1399، 00:11

  ببخشید یه قسمت از متنتون خوندم فرمودید داخل پنل پیامکی میتونیم شماره های مشتریمونو تقسیم بندی و ذخیره کنیم توو قسمت دفترچه تلفن پنل درسته؟
  خوب برای این کار سقفی هم هست یا بدون محدودیت انجام میشه؟چون من خیلی شماره دارم میتونم همشونو سیو کنم داخل سامانتون؟ و اینکه بیشتر مخاطبینم داخل موبایلم ذخیرست راهکاری برای انتقال این شماره ها به پنل دارید؟
  مرسی که پاسخ میدین

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 دی 1399، 11:55

   دوست عزیز بله شما میتونین مخاطبین خودتونو توی دفترچه تلفن پنل، دسته‌بندی یا گروه‌بندی کنین که محدودیتی هم نداره اما محدودیت خروجی اکسل 300000 مخاطب هستش

 • Gravatar Icon

  پویا

  01 دی 1399، 22:33

  من خودم اصولاً پیامک های تبلیغاتی رو نمیخونم. مگر اینکه وقتی نوتیف میاد کلمه تخفیف رو ببینم.
  اگه تخفیف داشته باشه حتماً باز میکنم پیامکو و اگه سایت و اینا هم داشته باشه حتماً یه چرخی میزنم تو سایت یا پیجش
  ولی یه یسری از پیامکا واقعاً بی محتوا و بی موقع است.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1399، 08:36

   بله، متاسفانه خیلی از کسب‌وکارها اصول بازاریابی پیامکی رو رعایت نمیکنن اصلا

 • Gravatar Icon

  ابراهیم زیارتی

  01 دی 1399، 16:56

  سلام؛ من دفتر املاک دارم و توی سایت های تبلیغاتی هم املاکمو ثبت کردم میتونم لینک املاکی که ثبت کردم با پنل ارسال کنم. آیا این مورد ایده خوبی هستش؟ پیاده سازی کنم به نظر شما جواب میگیرم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1399، 08:59

   سلام، بله دوست عزیز با خط 3000 و 50004 میتونین لینک برای مشتری‌ها بفرستین

 • Gravatar Icon

  شیما کوثری

  01 دی 1399، 16:23

  من تقریبا همه روش های تبلیغات رو تست کردم و چیزی که یاد گرفتم این بود که برای محصولاتی که عکس در اون ها خیلی مهم بود مثل تبلیغ کارای هنری (نقاشی، آشپزی و …) پیج اینستاگرام و سایت میتونه در کنار پیامک مفید باشه ولی تقریبا میشه گفت تبلیغات پیامکی تو هر صنفی اگر درست و اصولی انجام بشه با بانک شماره های درست 100 درصد میتونه به تنهایی مفید و کافی باشه.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 دی 1399، 09:11

   دقیقا درسته! اگر کسب‌وکاری اصول بازاریابی پیامکی رو رعایت کنه قطعا نتیجه خوبی میگیره!

 • Gravatar Icon

  سهیلا

  30 آذر 1399، 11:10

  سلام. خواستم بهتون بگم مسابقه پیامکی به شدت جواب میده.. من برای فروش یک سری محصول مسابقه برگزار کردم به این شکل که اگر سه تا خرید کنند، یک کار جدید بهشون با تخفیف 30 درصد میدم و آخر هم به قید قرعه به 3 نفر تخفیف 50 درصد میدم. هم کلی فروختم و هم حسابی هم بازارم گرم شد! پیامک خیلی کمکم کرد تو این کار.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 11:22

   بله دوست عزیز، قرعه‌کشی، جشنواره فروش و تخفیف‌های مناسبتی تاثیر خوبی در جذب مشتری و فروش از طریق ارسال پیامک داره!
   ممنون نظرتون رو با ما در میون گذاشتید

 • Gravatar Icon

  سیما جعفری

  30 آذر 1399، 10:36

  اگر بخوام یه راهکار خیلی عالی پیشنهاد بدم برای همه کسایی که فروش محصول دارند باید بگم که فروششون رو به سمت فروش آنلاین ببرند یعنی هم سایت بزنن هم پیج راه بندازن و هم کانال تلگرام. بعد یه فایل درست کنن از شماره موبایل مشتری هاشون که بتونن تخفیف و آفر ویژه اس ام اس کنن. من فروش آنلاین محصولات خانگی دارم الان یکساله دارم این کار رو میکنم و باور کنید خیلی جواب گرفتم.
  امیدوارم همه موفق باشند

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   30 آذر 1399، 11:28

   سلام. ممنون که تجربه خوبتون رو با مخاطبان ما در میون گذاشتید

 • Gravatar Icon

  soheili

  26 آذر 1399، 20:13

  سلام و خسته نباشید هر دو ترفندی که تو مقاله ذکر کردید کاملا درسته اما بهترین روش برای مغازه ای توی منطقه خاص قطعا ارسال پیامک انبوه تو اون منطقه است چون با اینستگرام ما دسترسی به اهالی منطقه ی خودمون رو نداریم کل افراد یه جامعه ممکن هست جزو فالور های ما قرار بگیرند البته اگر ارسال به سراسر کشور داشته باشیم سفارش اینترنتی اصلا هم مشکلی نیست اتفاقا عالی هم هست مثل خیلی از پیج های هنری که این جوری مشتری جذب می کنن
  اما برای یک سوپرمارکت مغازه قطعا پنل پیامکی تاثیر بهتر و سازمان یافته تری داره
  خواستم نظر خودمو ب عنوان کسی ک برای مغازش تبلیغات انبوه به پیامک انجام داده در اختیار بقیه کاربرا هم قرار بدم خدا قوت

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   29 آذر 1399، 09:18

   ممنون که رضایتتون رو با ما و مخاطبانمون در میون گذاشتید

 • Gravatar Icon

  ستاره

  26 آذر 1399، 14:43

  من درحال حاضر از ٢روش اول براى تبليغاتم استفاده ميكنم هم پيج اينستا دارم كه محصولاتم را داخلش قرار ميدم و سفارش ميگيرم و هم از پيامك استفاده ميكنم كه تبليغات منطقه هارو انجام ميدم تازه لينك پيجم رو هم داخل متنم ميزارم كه خيلي به كارم و فروشم تونسته كمك كنه.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   01 دی 1399، 09:38

   سلام، خوشحالیم کسب‌وکارتون رونق گرفته و بهتون کمک کردیم!

 • Gravatar Icon

  سمانه قدیری

  24 آذر 1399، 22:15

  منم مشتریامو بر اساس جنسیت و سنشون دسته بندی کردم.جواب داده و یه سوال داشتم اونم اینه که ارسال بر اساس سن و جنسیت چند وقتیه که از دسترس خارجه میخواستم بدونم کی دوباره فعال میشه؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 آذر 1399، 09:59

   سلام دوست عزیز، متاسفانه اعلام نکردن سرویس ارسال پیام با فیلتر سن و جنس کی دوباره فعال میشه!

 • Gravatar Icon

  ساسان

  18 آذر 1399، 12:58

  من برای یه فروشگاهی کار میکردم، یه مدت بعدش پیج اینستاگرامشو راه اندازی کردیم که البته پیشنهادشو خودم داده بودم. بعدش هم تو اینترنت داشتم میچرخیدم در مورد مقالات اینستاگرامی، که این پست شما رو دیدم، با تخفیف 10 درصدی هم که گذاشته بودین، یه پنل گرفتم و شروع کردم کار کردن باهاش و به صورت محله ای تبلیغات کردیم، خداروشکر الان مالک فروشگاهمون از من خیلی راضی تره به لطف پنل ملی پیامک که باعث شد هم پیجمون فالوور بگیره، هم مشتری مغازه زیاد بشه. من راضیم ازتون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 آذر 1399، 10:11

   خوشحالیم که بهتون کمک کردیم و شماهم راضی بودین

 • Gravatar Icon

  فریماه فراهانی

  05 بهمن 1397، 23:03

  تابلو مغازه و دکوراسیون و ویترین هم در جلب توجه مشتری تاثیر زیادی داره

  • Gravatar Icon

   سمیرا سرباز

   09 بهمن 1397، 10:08

   کاملاً درسته، ممنون که ذکر کردید 🙂

 • Gravatar Icon

  آرمین شناور

  26 مهر 1397، 11:17

  سلام
  ممنون از مقاله خوب و مفیدتون
  در مورد دسته بندی مشتریان من اینکار رو تجربه کردم و خوب هم جواب میده

  • Gravatar Icon

   الینا اله‌بیگی

   27 آبان 1397، 16:58

   ممنون که تجربه تون را با ما به اشتراک گذاشتید

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید