اگر به دنبال یک تجارت پر درآمد و بی‌خطر هستید که امتحان خود را پس داده باشد، نیاز به سرمایه اولیۀ بالایی نداشته باشد و بتوانید آن را از منزل خود اداره کنید؛ لطفاً صندلی خود را تنظیم کنید و این مطلب را با دقت مطالعه فرمائید. در این مطلب قصد داریم شما را با تجارت پیامک انبوه و سامانۀ نمایندگی بیشتر آشنا کنیم. احتمالاً تا به حال در مورد این تجارت شنیده‌اید و سایت‌های ارائه‌دهندۀ خدمات پیامکی را مشاهده کرده‌اید. در این پست و همچنین پست‌های بعدی مجموعۀ کسب درآمد، بیشتر در مورد اصول اولیه این تجارت و هر آنچه برای کسب یک درآمد بالا از این طریق لازم است خواهیم خواند.

اما قبل از هر چیز لازم است یک مسأله را روشن کنیم: این تجارتی نیست که ظرف یک هفته برای شما میلیون‌ها تومان سود داشته باشد. درست مثل هر تجارت دیگری، شما باید سخت تلاش کنید تا بتوانید به عنوان یک سامانۀ پیامک انبوه به موفقیت دست پیدا کنید.  بنابراین اگر تصور می‌کردید که به تجارتی برخورده‌اید که می‌تواند یک شبه شما را پولدار کند و قرار است از همان ابتدا با یک کلیک رقم‌های کلان جابجا کنید، قضیه را اشتباه متوجه شده‌اید، کاملا اشتباه!

با این وجود، شما با پیروی از راهکارهایی که در این مجموعه پست‌ها در اختیار شما قرار می‌دهیم از همان ابتدای کار با قدرت وارد این عرصه خواهید شد و در مدت زمان کوتاهی می‌توانید از سایر رقبا پیشی بگیرید. اما در صورتی که فکر می‌کنید این تجارت برای شما مناسب نیست، کاملاً آزاد هستید تا همین الان از خواندن مطلب حاضر دست بردارید. ولی اگر به دنبال یک تجارت بدون استرس هستید که به درآمد ماهیانۀ شما بیفزاید، به خواندن ادامه دهد.

برای شروع بهتر است با اصول ابتدایی این تجارت بیشتر آشنا شوید و یک شناخت کلی از آن بدست آورید. پس در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم که پیامک انبوه چیست و سامانۀ نمایندگی چه تجارتی انجام می‌دهد.

پیامک انبوه چیست؟

همانطور که از اسم آن می‌توانید حدس بزنید، پیامک انبوه به معنی پیامک‌های شخصی‌سازی شده است که در آنِ واحد به یک گروه بزرگ از مخاطبان ارسال می‌شوند. این روش ارسال انبوه مزیت‌های بسیاری نسبت به سایر روش‌های ارسال پیامک دارد:

-          در این روش هزینۀ هر پیامک بسیار کمتر از نرخ‌های استانداردی خواهد بود که توسط اپراتورهای تلفن تعیین شده است.

-          ارسال پیامک انبوه به این روش بسیار ساده است. زیرا تنها با یک کلیک می‌توان هر پیامکی را به هزاران مخاطب ارسال کرد.

-          این پیامک‌ها را می‌توان از طریق یک نام تجاری ارسال کرد. این یعنی شرکت‌ها می‌توانند با نام خود به ارسال پیامک بپردازند.

-          و ...

نمایندگی سامانه پیامک انبوه چیست؟

در این تجارت شما مقدار معینی اعتبار پیامکی را به قیمت پائین خریداری می‌کنید و در حجم کمتر و با قیمت بالاتری آن را به کاربران نهایی واگذار می‌کنید. علاوه بر این شما از طریق فروش پنل ارسال، خطوط اختصاصی و حتی ارائه نمایندگی نیز درآمد خواهید داشت. همانطور که می‌بینید کلیّت کار شما به عنوان یک نماینده کاملاً مشخص است.

سامانۀ نمایندگی چگونه کار می‌کند؟

شما به عنوان نمایندۀ ملی‌پیامک به صورت آنلاین شروع به ارائه خدمات پیامکی می‌نمائید. برای شروع تعدادی خط و پیامک رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید کار خود را با کمترین هزینه آغاز کنید. علاوه بر این شما نیاز به یک سامانه آنلاین دارید تا کاربران بتوانند با تجارت شما در ارتباط باشند و از طریق آن پیامک‌های خود را ارسال کنند. ایجاد یک سامانه به هیچ‌وجه کار پیچیده‌ای نیست. برعکس، ساده‌تر از این نمی‌شود. زیرا ملی‌پیامک خود یک سامانۀ کامل را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بروی دامنۀ خود بارگذاری کنید. (در مطالب بعدی بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.)

پس از راه‌اندازی سامانه شما قیمت‌ها را به صورت دلخواه تنظیم می‌کنید و شروع به فروش پنل‌های پیامک می‌کنید. در ابتدا درآمد اصلی شما از طریق فروش این پنل‌ها به دست خواهد آمد. اما به مرور زمان و با افزایش تعداد مشتریان می‌توانید از پیامک‌های ارسالی و همچنین فروش خطوط اختصاصی نیز درآمد قابل توجهی کسب کنید. برای اینکه بهتر متوجه موضوع شوید به این مثال توجه کنید. شما 50,000 پیامک از ما خریداری می‌کنید و هر پیامک را یک تومان گران‌تر در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهید. بنابراین بعد از واگذاری تمام این پیامک‌ها به مشتریان، درآمد شما معادل 50 هزار تومان خواهد بود.

به عنوان اولین مطلب از این سری بهتر است به همین توضیح کلی از کار یک نماینده بسنده کنیم. در مطلب بعدی در مورد مزایا و همچنین معایب این تجارت بحث خواهیم کرد تا بتوانید یک تصمیم آگاهانه در مورد وارد شدن یا نشدن خود به دنیای پیامک بگیرید. پس اگر تصمیمی جدی برای کار به عنوان یک نماینده دارید، وبلاگ ملی‌پیامک را دنبال کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به بخش نمایندگیِ وب‌سایت ملی‌پیامک مراجعه فرمائید. همچنین برای طرح سوالات می‌توانید خود با تیم پشتیبانی ملی‌پیامک تماس بگیرید. 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید