نمایندگی پنل اس ام اساگر به دنبال یک تجارت پردرآمد و بی‌خطر هستید که امتحان خود را پس داده باشد، نیاز به سرمایه اولیۀ بالایی نداشته باشد و خیلی راحت از راه دور اداره شود؛ لطفاً کمربندتان را ببندید و آماده شوید! چون قرار است تا در این مقاله، شما را با روش کسب درآمد از طریق پنل اس ام اس آشنا کنم.

احتمالاً تا الان در مورد نمایندگی پنل اس ام اس چیزهایی شنیده‌ باشید و سایت‌های ارائه‌دهندۀ خدمات پیامکی را هم چک کرده باشید. در این مطلب و همچنین مطلب‌های بعدی مجموعۀ کسب درآمد در مورد اصول اولیه این تجارت و 0 تا 100 روش های کسب درآمد از طریق پنل اس ام اس صحبت می‌کنیم.

اما قبل از هرچیز لازم است تا یک مسأله را بین خودمان روشن کنیم: توجه داشته باشید که این تجارتی نیست که ظرف یک هفته برای شما میلیون‌ها تومان سود داشته باشد. درست مثل هر کار دیگری، باید سخت تلاش کنید و پشتکار داشته باشید تا بتوانید به عنوان یک سامانۀ پیامک انبوه برای خودتان اسم و رسمی دست‌وپا کنید.

اما در این راه ما کاملاً کنار شما هستیم و یک سری راهکار طلایی را در مجموعۀ مقالات کسب درآمد خدمتتان ارائه می‌کنیم تا از همان ابتدای کار با قدرت وارد این عرصه شوید و در مدت زمان کوتاهی از سایر رقبا جلو بزنید.

برای شروع بهتر است تا اول با اصول ابتدایی این تجارت آشنا شوید و یک شناخت کلی از آن داشته باشید. پس در ادامه این موضوع را بررسی می‌کنیم که پیامک انبوه چیست و سامانۀ نمایندگی چه‌طور کار می‌کند.

پیامک انبوه چیست؟

همان‌طور که از اسم آن می‌توانید حدس بزنید، پیامک انبوه به معنی پیامک‌های شخصی‌سازی شده است که در آنِ واحد به یک گروه بزرگ از مخاطبان ارسال می‌شوند. این روش ارسال انبوه مزیت‌های بسیاری نسبت به سایر روش‌های ارسال پیامک دارد؛ مثلاً:

  •  در این روش هزینۀ هر پیامک بسیار کمتر از نرخ‌های استاندارد که توسط اپراتورهای تلفن تعیین می‌شود، در نظر گرفته شده است.
  •  ارسال پیامک انبوه به این روش بسیار ساده است. زیرا فقط با یک کلیک می‌توانید هر پیامکی را که می‌خواهید به هزاران مخاطب ارسال کنید.
  • حتی می‌توانید این پیامک‌ها را با یک نام تجاری برای مخاطبانتان بفرستید؛ یعنی با نام شرکت خودتان به مشتری پیامک ارسال کنید.
  • و ...

کسب درآمد از طریق پنل اس ام اس به چه صورت است؟

در این کسب‌وکار شما مقدار معینی اعتبار پیامکی را به قیمت پائین خریداری می‌کنید و در حجم کمتر و با قیمت بالاتری آن را به کاربران نهایی واگذار می‌کنید. علاوه‌براین می‌توانید از طریق فروش پنل، خطوط اختصاصی و حتی ارائه نمایندگی هم درآمد داشته باشید. همانطور که می‌بینید کلیّت کار شما به عنوان یک نماینده کاملاً مشخص است.

حالا سامانۀ نمایندگی چگونه کار می‌کند؟

نمایندگی ملی پیامکاگر افتخار بدهید و به عنوان نمایندگی ملی‌پیامک کارتان را شروع کنید؛ شیوه کار به‌ شکل زیر است:

به عنوان نمایندۀ ملی‌پیامک به‌صورت آنلاین شروع به ارائه خدمات پیامکی می‌کنید. برای شروع، تعدادی خط و پیامک رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید کار خودتان را با کمترین هزینه شروع کنید. علاوه‌براین به یک سامانه آنلاین هم نیاز دارید تا کاربران بتوانند با تجارت شما در ارتباط باشند و از طریق آن پیامک‌های خودشان را ارسال کنند. ایجاد یک سامانه به هیچ‌وجه کار پیچیده‌ای نیست. برعکس،مثل آب‌خوردن راحت است؛ چون ما یک سامانۀ کامل را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا روی دامنۀ خودتان بارگذاری کنید.

پس از راه‌اندازی سامانه، شما می‌توانید قیمت‌ها را به‌صورت دلخواه تنظیم کنید و شروع به فروش پنل‌های پیامک کنید. در اول کار، درآمد اصلی شما از طریق فروش این پنل‌ها به دست می‌آید. اما به مرور زمان و با افزایش تعداد مشتریان می‌توانید از پیامک‌های ارسالی و همچنین فروش خطوط اختصاصی هم درآمد قابل توجهی را کسب کنید. برای اینکه بهتر متوجه موضوع شوید به این مثال توجه کنید.

شما 50,000 پیامک از ما خریداری می‌کنید و هر پیامک را یک تومان گران‌تر در اختیار مشتریان خودتان قرار می‌دهید؛ بنابراین بعد از واگذاری تمام این پیامک‌ها به مشتریان، درآمد شما معادل 50 هزار تومان می‌شود و به اندازه 50 هزار تومان سود می‌کنید.

اگر می‌خواهید تا از جزییات روش‌ های کسب درآمد از طریق پنل اس ام اس بیشتر بدانید، بفرمایید مطلب کسب درآمد 3 را مطالعه کنید.

کلام آخر

نماینده پنل اس ام اسبه‌عنوان اولین مطلب از این سری بهتر است به همین توضیح کلی از کار یک نماینده بسنده کنیم. در مطلب بعدی در مورد مزایا و همچنین معایب این تجارت بحث می‌کنیم تا بتوانید تصمیم آگاهانه‌ای را در مورد واردشدن به دنیای پیامکی بگیرید. اگر هنوز تردید دارید تا به عنوان نمایندگی پنل اس ام اس کار کنید، وبلاگ ملی‌پیامک را حتماً دنبال کنید تا با مطالعه مقالات مرتبط جوانب کار را در نظر بگیرید و تصمیم‌تان را نهایی کنید.

اما اگر تصمیم خودتان را گرفتید و می‌خواهید کسب درآمد از طریق پنل اس ام اس را شروع کنید، اول ثبت‌نام کنید و بعد با شماره 02163404 تماس بگیرید تا به‌صورت رایگان از کارشناس‌های ما مشورت بگیرید و با یک دید باز کارتان را شروع کنید.

کسب درآمد (۱) – تجارت پیامکی خود را آغاز کنید!
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید