50% تخفیف خرید سامانه پیامکی، ویژه نوروز 1402
خرید

امکانات نمایندگی

با دریافت نمایندگی از ملی پیامک، شما هم یک سامانه مشابه ملی پیامک به همراه تمامی امکانات کاربری و مدیریتی تیم ملی پیامک، با نام و برند خود خواهید داشت، که در هیچ یک از بخش های آن نامی از ملی پیامک نخواهد بود و کاملا مستقل از نام ملی پیامک می‌توانید فعالیت خود را شروع کنید.

از کجا شروع کنیم؟

قبل از هر چیزی نیاز به تهیه پنل نمایندگی خواهید داشت.

نمایندگی با سایت-3
نمایندگی با سایت-2

گام بعدی

پس از تهیه پنل نمایندگی شما قادر هستید با نصب و فعالسازی هرکدام از قالبهای ارائه شده در سامانه ملی پیامک یک سایت کامل برای معرفی سامانه و محصولات خود به کاربران داشته باشید.

تمامی قالبها وردپرسی بوده و دسترسی کامل برای تغییرات در قالبها به آسانی میسر خواهد بود. تمامی بخش‌های مورد نیاز برای یک سایت پنل پیامکی قرار داده شده است و تنها نیاز است بر اساس نیاز خود در آن تغییر ایجاد کنید.

قالب‌های ارائه شده

پشتیبانی

در صورتی که برای نصب و راه‌اندازی هر کدام از قالب‌ها دچار مشکل شوید، پشتیبانی ملی پیامک در تمام روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) پاسخگوی شما خواهند بود.

تمامی قالب‌ها رایگان بوده و شامل هزینه نخواهد بود، سامانه ملی پیامک این قالب‌ها را برای افرادی آماده کرده است که آشنایی کامل با CMS وردپرس را دارا بوده و توانایی انجام تغییرات مدنظر خود بر روی قالب‌ها را داشته باشند. لذا مواردی هم‌چون ویرایش، اعمال تغییرات، ایجاد صفحات مختلف و ... برعهده نمایندگان محترم خواهد بود.

نمایندیگی با سایت-4

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی