امکانات نمایندگی

با دریافت نمایندگی از ملی پیامک، شما هم یک سامانه مشابه ملی پیامک به همراه تمامی امکانات کاربری و مدیریتی تیم ملی پیامک، با نام و برند خود خواهید داشت، که در هیچ یک از بخش های آن نامی از ملی پیامک نخواهد بود و کاملا مستقل از نام ملی پیامک می‌توانید فعالیت خود را شروع کنید.

از کجا شروع کنیم؟

قبل از هر چیزی نیاز به تهیه پنل نمایندگی خواهید داشت. جهت مشاهده نحوه کسب درآمد و امکانات نمایندگی پنل اس ام اس و تعرفه های نمایندگی پنل پیامک به لینک زیر مراجعه کنید.

نمایندگی با سایت-3
نمایندگی با سایت-2

گام بعدی

پس از تهیه پنل نمایندگی شما قادر هستید با نصب و فعالسازی هرکدام از قالبهای ارائه شده در سامانه ملی پیامک یک سایت کامل برای معرفی سامانه و محصولات خود به کاربران داشته باشید.

تمامی قالبها وردپرسی بوده و دسترسی کامل برای تغییرات در قالبها به آسانی میسر خواهد بود. تمامی بخش‌های مورد نیاز برای یک سایت پنل پیامکی قرار داده شده است و تنها نیاز است بر اساس نیاز خود در آن تغییر ایجاد کنید.

قالب‌های ارائه شده

پشتیبانی

در صورتی که برای نصب و راه‌اندازی هر کدام از قالب‌ها دچار مشکل شوید، پشتیبانی ملی پیامک در تمام روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) پاسخگوی شما خواهد بود.

تمامی قالب‌ها برای خریداران پنل پیامک نمایندگی + سایت، رایگان بوده و شامل هزینه نخواهد بود. سامانه ملی پیامک این قالب‌ها را برای افرادی آماده کرده است که به CMS وردپرس تسلط داشته و توانایی انجام تغییرات مدنظر خود بر روی قالب‌ها را دارند.

نمایندیگی با سایت-4

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی