تابه‌حال به این فکر کردید که یک آموزشگاه زبان برای تبلیغات و جذب زبان‌آموز جدید چقدر باید تراکت چاپ کند یا برای رزرو بیلبورد تبلیغاتی هزینه بدهد؟ از طرفی بیشتر این تراکت‌ها نخوانده دور ریخته شده و به زباله تبدیل می‌شوند.

امروز 100 دانشجو جدید جذب کنید!

با ارسال پیامک به محله و منطقه خود دانش آموزان جدیدی را جذب کنید و نمرات، تولد، جلسات لغو شده و... را به صورت پیامک اطلاع رسانی کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

در چنین شرایطی چارۀ کار چیست؟ شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام یا یوتیوب، پنل اس ام اس آموزشگاه زبان و ایمیل مارکتینگ همگی از روش‎‌های نوین بازاریابی و تبلیغات موسسات آموزش زبان است. اما ما چه روش‌هایی داریم تا هم بتوانیم با زبان‌آموزان در ارتباط باشیم و هم با تبلیغاتی بهتر و کم‌هزینه‌تر زبان‌آموز جدید جذب کنیم؟

 

برای پیدا کردن بهترین روش و رسیدن به جواب این سوال در ادامه با ما همراه باشید، تا کمی دربارۀ آنچه یک آموزشگاه زبان برای بازاریابی به آن نیاز دارد، صحبت کنیم!

بهترین روش‌های تبلیغات آموزشگاه زبان

برای پیدا کردن بهترین راه‌های تبلیغات آموزشگاه زبان خودتان را جای زبان‌آموزان بگذارید! آیا هنوز مثل گذشته می‌توان از پخش تراکت‌های تبلیغاتی در سطح شهر استفاده کرد یا نوبت به روش‌های مارکتینگ جذاب‌تر رسیده است؟پنل پیامک آموزشگاه زبان

دنیا در حال تغییر است و مارکتینگ هم از این قاعده مستثنی نیست، برای همین روش‌های بازاریابی بهتری برای رفع نیاز مشتری توسط کسب‌وکارها به کار گرفته می‌شوند. ما هم در ادامه به سراغ معرفی این روش‌ها رفتیم تا بتوانید موسسۀ زبانتان را به شهروندان بیشتری معرفی کنید و شاگردان جدیدی داشته باشید.

استفاده از گوگل ادز 

وقتی به دنبال بهترین موسسه آموزشی یا استاد زبان هستیم، اولین کار چیست؟ درست حدس زدید، سرچ کردن در گوگل!

ما تقریباً این روزها در گوگل به دنبال جواب همۀ سوال‌هایمان می‌گردیم و نتایج صفحه اول را به عنوان نتایجی معتبر قبول می‌کنیم. برای همین است که قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، در میان رتبه‌های خوب دغدغۀ بسیاری از کسب‌وکارهاست.

گوگل با استفاده از گوگل ادز یا همان تبلیغات گوگل جایی را برای کسب‌وکارها باز کرد، تا در میان نتایج اول خودشان را به مشتریان معرفی کنند. بنا به گفته گوگل ادز ” مردم برای انجام هر کاری، رفتن به هر محلی و یا خرید هر محصولی اول از گوگل می‌پرسند. پس با تبلیغات دیجیتال در صفحۀ اول گوگل همان جایی باشید که مردم می‌بینند”

گوگل ادز و تبلیغات آموزشگاه زبانآموزشگاه‌های زبان هم از قاعدۀ دیگر کسب‌وکارها مستثنی نیستند و با قرار گرفتن در میان نتایج برتر گوگل می‌توانند توجه بسیاری از زبان‌آموزان را به خودشان جلب کنند. شاید این مثال، قدرت گوگل ادز را بهتر به ما نشان دهد. مثلاً زبان‌آموزی را در نظر بگیرید که به دلیل مهاجرت زمان کمی دارد و به دنبال بهترین موسسۀ آموزش زبان فرانسه در غرب تهران برای کلاس‌های خصوصی است. او عبارت بهترین موسسۀ آموزش زبان فرانسه در غرب تهران را سرچ می کند و معمولاً فقط سه تا چهار نتیجۀ اول را نگاه می‌کند.

اگر موسسۀ شما یکی از مراکز برتر آموزش زبان فرانسه در غرب پایتخت است، اینجاست که باید از فرصت استفاده کنید و با گوگل ادز یکی از همان نتایج اولی باشید که کاربر روی آن کلیک می‌کند.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی 

همۀ ما ساعت‌های طولانی را در شبکه‌های اجتماعی مثل فیس‌بوک، اینستاگرام، توییتر و لینکدین می‌گذرانیم، حتی بسیاری از کسب‌وکارها به تازگی سراغ یوتیوب رفتند تا از طریق فیلم و کلیپ راحت‌تر با مشتری‌هایشان در ارتباط باشند. این استقبال باعث شد تا سوشال مدیا یا همان شبکه‌های اجتماعی یکی از راحت‌ترین و ارزان‌ترین ابزارها و روش‌ها برای بازاریابی و مارکتینگ باشند.

موسسات آموزشی زبان نه تنها می‌توانند با شبکه‌های اجتماعی مشهور شوند و زبان‌آموز جدید جذب کنند، بلکه از این فرصت برای آموزش هم بهره می‌برند. مثلاً آموزشگاه زبان سفیر صفحه‌ای در اینستاگرام با 87 کا فالوور دارد که از این طریق برای آموزش اصطلاحات زبان، زیرنویس کردن سخنرانی شخصیت‌های سیاسی برای مهارت شنیداری و موارد مشابه استفاده می‌کند.

شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات آموزشگاه زبان

ایمیل مارکتینگ 

ایمیل مارکتینگ یکی دیگر از روش‌های جذب مشتری است. برای ایمیل مارکتینگ و جذب زبان‌آموز جدید تنها کافیست که متن موردنظرتان را به صورت ایمیل برای کاربران ارسال کنید. همچنین نمرات پایان ترم، یادآوری زمان امتحان و شروع ترم هم به صورت ایمیل قابل ارسال است، ولی یادتان باشد که این روش معمولاً جواب نمی‌دهد، زیرا تعداد زیادی از ایمیل‌ها خوانده نمی‌شود.

پنل پیامک آموزشگاه زبان 

چند وقت پیش حوالی 6 عصر بود که برای من پیام زیر ارسال شد:

شروع کلاس‌های آمادگی شرکت در آزمون GRE در موسسه زبان هوشمند، برای رزرو وقت تعیین سطح رایگان روی لینک زیر کلیک کنید

خیلی برایم جالب بود که تنها با یک پیام کوتاه پرسنل این مجموعه توانستند 3 مفهوم مهم یعنی معرفی موسسه، دوره برگزاری کلاس GRE و تعیین سطح رایگان را به من خبر دهند. اما این روش جالب توجه بازاریابی و تبلیغات چیست؟ درست است! پنل پیامک برای آموزشگاه زبان!

به عنوان آخرین روش تبلیغاتی آموزشگاه زبان می‌خواهیم دربارۀ پنل پیامکی صحبت کنیم. پنل اس ام اس برای آموزشگاه زبان، یک پنل تحت وب است که به راحتی با اینترنت کار می‌کند و امکان ارسال اس ام اس به بانک شماره‌های ایرانسل و همراه اول را به روش‌های مختلف فراهم کرده است.

پنل پیامکی آموزشگاه زبان یکی از راحت‌ترین ابزارهای تبلیغات و بازاریابی با هزینۀ مناسب است که نه تنها همۀ مزایای روش‌های فوق را دارد بلکه ویژگی‌های مثبت دیگری هم دارد که در ادامه دربارۀ مهم‌ترین آن‌ها صحبت می‌کنیم.

مزایای استفاده از پنل اس ام اس برای آموزشگاه زبان 

حالا پنل پیامک آموزشگاه زبان چه مزایا و نتایج مثبتی برای مجموعه دارد؟ شما به عنوان مدیر موسسه با استفاده از این سامانه می‌توانید با کمترین هزینه در سریع‌ترین زمان هم برای مجموعه تبلیغ کنید، هم یادآوری‌های مهم را انجام دهید، و هم با شاگردان تعاملی دو طرفه داشته باشید. هر کدام از این اهداف با ماژول‌های پنل پیامکی آموزشگاه زبان شدنیست و ما راه آن را به شما می‌گوییم.

یادآوری زمان ثبت‌نام و پرداخت شهریه 

چقدر تا به‌ حال وقت کارکنان یک موسسه آموزشی زبان برای تماس‌های مکرر یادآوری شروع ترم، شروع ثبت‌نام و یا زمان پرداخت قسط‌های کلاس گرفته شده است؟ یا طور دیگری بگوییم، چقدر بابت تمام این تماس‌ها، هزینۀ قبض تلفن پرداخت شده است؟

بهترین کار برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه این است که با دریافت پنل ارسال اس ام اس آموزشگاه زبان و با ابزار ارسال زماندار بتوانید این یادآوری‌ها را انجام دهید. برای ارسال پیامک زماندار باید شماره موبایل زبان‌آموزان را داشته باشید و بعد در پنل مشخص کنید تا به صورت هفتگی، ماهانه یا سالانه برای کدام یک از آن‌ها پیامک یادآوری شروع کلاس، یادآوری زمان آزمون یا پرداخت قسط شهریه ارسال شود.

ابزار ارسال متناظر برای ارسال چند پیام مختلف 

ارسال متناظر یکی از بهترین ماژول‌های پنل پیامکی برای آموزشگاه است تا بتوانید به صورت همزمان چندین پیام مختلف را برای چند نفر در یک زمان با هزینۀ پایین بفرستد. مثلاً به این نمونه‌ها دقت کنید:

خانم احمدی نمره میان ترم شما 8 شده است
آقای فرخی نمره میان ترم شما 7 شده است

با توجه به نمونه‌های بالا باید گفت که اگر استادی قصد داشته باشد تا نمرات شاگردان و یا هر اطلاعات دیگری را همزمان برای آن‌ها ارسال کند، ابزار ارسال متناظر کار را برایش راحت می‌کند، برای این منظور تنها کافیست تا نام شاگردان و نمراتشان را در فایل اکسل یا متنی در پنل پیامک بارگذاری کند تا همزمان پیام‌های مربوطه فرستاده شود.

پیامپ و امکان ارسال منطقه‌ای 

تا حالا به عنوان رییس یک موسسۀ زبان به این فکر کردید، که چقدر در طول سال هزینۀ جذب زبان آموز جدید می‌دهید؟ چاپ تراکت، هزینۀ پخش تراکت، اجاره بیلبورد، رپورتاژ آگهی در وبسایت‌های معروف همگی روش‌های تبلیغاتی مناسبی برای آموزشگاه است ولی هزینۀ بالایی دارد.

پنل پیامکی آموزشگاه زبان یک ابزار عالی برای جذب زبان‌آموز جدید دارد و آن پیامپ است. ماژول ارسال منطقه‌ای کاربردی‌ترین ابزار تبلیغاتی پنل پیامک آموزشگاه است تا با انتخاب مناطق موردنظرتان بتوانید برای تمام شماره‌های ایرانسل و همراه اول آن ناحیه پیامک تبلیغاتی و معرفی آموزشگاه را ارسال کنید.

مثلاَ اگر آموزشگاه زبان شما حوالی میدان ولیعصر تهران باشد، با پیامپ می‌توانید برای شماره‌های ایرانسل و همراه اول مناطق فاطمی، میدان ولیعصر و کریمخان پیامک ارسال کنید.

ارسال تخفیف‌ها و اعلام شروع کلاس های جدید 

تخفیف برای ثبت نام کلاس‌های جدید، شروع دوره‌های جدید یا دوره‌های ویژه مانند آیلس و تافل همیشه نیاز به اطلاع‌رسانی دارد. حتماً تابه‌حال دیده‌اید که کف خیابان اطراف آموزشگاه‌ها مملو از تراکت تبلیغاتی است؟ آیا واقعا نیاز است که این همه کاغذ مصرف و بعد به زباله تبدیل شود؟ شاید راه حل بهتر برای اطلاع‌رسانی‌های مهم استفاده از ماژول ارسال انبوه پنل پیامک برای آموزشگاه زبان باشد.

مجموعه می‌تواند با ماژول ارسال انبوه در تعداد بالا پیامک‌های اطلاع‌رسانی، شروع دوره‌های آیلس و تافل، تخفیف ثبت‌نام‌های چند‌ماهه و دیگر تخفیف‌ها را برای همه بفرستد. با این روش هم زباله کمتری تولید می‌شود و هم مطمئن هستید که پیامک خوانده می‌شود.

تبریک تولد و پیام‌های مناسبتی 

ارسال پیام تبریک تولد از آن ابزارهای پرطرفدار برای بیشتر کسب‌وکارهاست، زیرا به طرف مقابل شما حس توجه و احترام را منتقل می‌کند.

حتماً شما هم تا به حال پیام‌های تبریک تولد یا سالگرد ازدوج را از بانک، فروشگاه یا گالری‌هایی که مشتری ثابتشان هستید، دریافت کردید. این پیام‌ها از پنل پیامکی برای آموزشگاه زبان هم به راحتی برای تعداد بالایی از شاگردان قابل ارسال است و باعث رضایت بیشتر زبان‌آموزان از مجموعه می‌شود.

خبرنامه پیامکی

حالا که از همۀ این روش‌ها استفاده کردید، نوبت به خبرنامه پیامکی می‌رسد. شما می‌توانید یک خبرنامه پیامکی با خط اختصاصی که قابلیت دریافت پیام از طرف مشتری را دارد، داشته باشید و از زبان‌آموزان بخواهید با ارسال عدد 1 در این خبرنامه عضو شوند. حالا آموزشگاه به بانک شمارۀ دانشجویان دسترسی دارد و می‌تواند هر پیامی را از طریق خبرنامه ارسال کند.

ارسال انواع پیام‌های انگیزشی به زبان انگلیسی، آموزش اصطلاحات خاص روزمره و برخی جملات کاربردی و کلیدی توسط خبرنامه به راحتی برای زبان‌آموز از طریق خبرنامه ارسال می شود، ولی یادتان باشد که هزینۀ پیامک‌های انگلیسی از پیام فارسی بیشتر است.

خبرنامه پیامکی پنل اس ام اس آموزشگاه زبان

امکان برگزاری نظرسنجی

مدیریت هر آموزشگاهی باید بداند کلاس‌هایش چگونه برگزار می‌شود، اساتیدش از چه سطح علمی و کیفیت آموزشی برخوردار هستند و پرسنل چه برخوردی با مراجعان دارند. برای همین بیشتر آموزشگاه‌های نیاز به برگزاری نظرسنجی دارند.

مراحل نظرسنجی به راحتی با پنل پیامکی برای آموزشگاه زبان انجام می‌شود و هزینه زیادی هم ندارد. شما تنها با داشتن یک خط اختصاصی می‌توانید با ماژول نظرسنجی با زبان‌آموزان در ارتباط داشته باشید و نظر شخصی و رضایت قلبی آن‌ها را دربارۀ موسسه بپرسید.

برای خرید پنل پیامک آموزشگاه زبان باید چه کرد؟

حالا که می‌خواهید آموزشگاهتان را متفاوت‌تر از هر موسسۀ دیگری اداره کنید، با زبان‌آموزان در تعاملی مستقیم باشید و از آن‌ها دربارۀ کیفیت آموزش، نحوۀ کار اساتید، برخورد پرسنل و موارد مرتبط بپرسید، همزمان با هزینۀ پایین تبلیغات کنید، یادآوری های مهم و نمرات آزمون را برای دانش‌آموزان ارسال کنید، تنها چارۀ کار شما استفاده از پنل پیامکی برای آموزشگاه زبان است.

شما می‌توانید با عضویت در سایت ملی پیامک پنل اختصاصی مجموعه‌تان را داشته باشید، وارد میز کار مجازی پنل ارسال اس ام اس شوید و در کمتر از چند دقیقه با هر هدفی که دارید با قیمت مناسب برای بانک شماره‌های ما یا بانک شماره‌های آموزشگاه اس ام اس بفرستید.

حرف آخر در روش‌های تبلیغات آموزشگاه‌های زبان

تا اینجا گفتیم، موسسات آموزش زبان‌های خارجی می‌توانند از روش‌های تبلیغاتی گفته شده که به نحوی کارشان را معرفی می‌کند و یا تاثیر آموزشی خوبی دارد، استفاده کنند. اما این روش‌ها هزینۀ بالایی دارد و گاهی همۀ فاکتورهای اطلاع‌رسانی، یادآوری، تبریک تولد و ارسال نمرات زبان را باهم ندارد.

پنل ارسال اس ام اس آموزشگاه زبان

پنل پیامکی همۀ این امکانات را در کنار هم فراهم کرده است و شما با پنل ارسال اس ام اس آموزشگاه زبان می‌توانید با شاگردان قدیمی ارتباط داشته باشید، یادآوری‌هایی مانند زمان شروع ترم، تخفیف‌ها، نمرات یا زمان پرداخت شهریه را به آن‌ها اطلاع دهید. همچنین با پنل پیامکی به راحتی و با کمترین هزینه می‌توانید برای آموزشگاهتان تبلیغات و بازاریابی کنید و زبان آموزان جدیدی را برای دوره های آموزشی دعوت کنید. ارسال جملات انگیزشی و یا اصطلاحات روزمره انگلیسی با پنل پیامک برای آموزشگاه زبان هم به راحتی امکان پذیر است.

با وجود همۀ این امکانات استفاده از پنل پیامکی آموزشگاه زبان را برای مدیریتی بهتر و آموزشی مدرن‌تر توصیه می‌کنیم. برای خرید پنل آموزشگاهتان می‌توانید در سایت ما ثبت نام کنید، تیم پشتیبان فنی ملی پیامک هم در طول هفته و در طول تعطیلات برای راهنمایی خرید پنل و استفاده از ابزارهای پنل به تمام سوالات شما پاسخ خواهد داد، همچنین برای سوال‌های بیشتر می‌توانید با شمارۀ 02163404 تماس بگیرید.

پنل پیامک آموزشگاه زبان و مزیت استفاده از آن
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید