امروزه استفاده و ارسال اس‌ام‌اس زماندار زندگی را منظم‌تر و در عین حال پیچیده‌تر کرده است. در دنیای دیجیتال امروزی، بسیاری از مناسبت‌ها از طریق گوشی همراه به اطلاع افراد رسانده می‌شود و یا به آنها تبریک گفته می‌شود. بدون شک برای کسانی که جذابیت دنیای دیجیتال را درک کرده و با آن ارتباط برقرار کرده‌اند، لذت قرار گرفتن در این دنیا و استفاده از آن هم برای آنها جذاب بوده است. برای بهره بردن از ابزاری که در دنیای دیجیتال از طریق ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار جهت ایجاد یک فضای رمانتیک مثل تبریک جشن تولد و یا هر مناسبت دیگری راه پیدا کرده است باید کمی وقت گذاشت و آن را یاد گرفت. شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که اس ام اس‌های زمان‌دار را چگونه بفرستیم؟ در پاسخ به این افراد باید گفت همه چیز از طریق یادگیری امکان‌پذیر خواهد بود. پس از یادگیری این ابزار متوجه خواهیم شد که تا چه حد می‌توان با استفاده از این ابزار، با صرفه‌جویی در وقت، ارتباطات دوستانه خود را حفظ کرده و به تمام اهداف خود دست یافت.

چگونه اس‌ام‌اس زماندار بفرستیم؟

امروزه شرایطی فراهم شده است که تقریبا تمامی مردم می‌توانند با استفاده از اس ام اس به راحتی برخی کارهای خود را انجام دهند. شاید افرادی باشند که از خود بپرسند کاش پیامک‌های زمان‌دار نیز وجود داشتند تا با تنظیم آن بتوان برخی اوقات دوستانه یا برخی مناسبت‌های تقویمی را به خاطر سپرد و از این طریق روند انجام کارها را راحت‌تر کرد. این دوستان عزیز اگر اندکی تحقیق کنند متوجه خواهند شد که این امکان فراهم است و فقط باید نحوه ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار را را بدانند. برای یادگیری اینکه چگونه اس ام اس‌های زمان‌دار ارسال کنید با ما همراه شوید.پیامک زماندار

 

بهترین برنامه‌های ارسال پیامک زماندار

برای ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار در گوشی‌های اندروید باید از برنامه‌های زمان‌بندی پیامک استفاده کرد. برنامه‌هایی که در زمینه ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار استفاده می‌شود مختلف هستند در اینجا شما با پرکاربردترین برنامه‌های ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار آشنا خواهید شد. برنامه Scheduled یکی از برنامه‌هایی است که از طریق آن می‌توانید اس ام اس‌های خود را زمانبندی کنید و در زمان مورد نظر برای دوستان و یا مخاطبانتان به طور خودکار ارسال شود. برنامه Scheduled قابلیت این را دارد که برای دیگر پیام‌رسان‌هایی که با اینترنت کار می‌کنند مثل تلگرام و واتس آپ نیز کار کند.

ارسال اس‌ام‌اس زماندار در اندروید چگونه است؟

برای ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار از طریق برنامه، ابتدا نرم‌افزار را بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید. با استفاده از این برنامه ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار بسیار آسان است. برای کار با این برنامه ابتدا متن مورد نظر خود را در آن وارد کرده و مخاطب مورد نظر را از لیست مخاطبان گوشی انتخاب می‌کنید و زمان مورد نظر مثل تاریخ تولد وی را برای ارسال پیام تنظیم می‌کنید. پس از آن برنامه Scheduled دو گزینه را پیش روی شما قرار می‌دهد یکی اینکه پیامتان در تاریخ مورد نظر ارسال شود و دوم اینکه در زمان مورد نظر به شما اعلام کند که قصد دارید پیام را با کدام پیام رسان ارسال کنید. به این شکل اگر گزینه اول را انتخاب کنید پیام مورد نظر تنها برای اس ام اس‌های زمان‌دار کاربرد خواهد داشت و برای پیام‌رسان‌های دیگر کار نخواهد کرد. اما اگر گزینه دوم را انتخاب کنید این پیام برای هر یک از پیام‌رسان‌هایی که شما انتخاب کنید قابلیت کاربرد خواهد داشت. بهتر است تلفن را بر روی گزینه اول تنظیم کنید زیرا بسیار از افراد هستند که به اینترنت وصل نیستند اما امروزه تقریبا همه افراد از اس ام اس استفاده می‌کنند.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که این برنامه دارد این است که می‌تواند پیام را تکرار کند. با این توضیح که نیازی نیست که یک اس ام اس یا پیام را که می‌خواهید چند بار بفرستید، چند بار بنویسید، زیرا برنامه مورد نظر، گزینه‌هایی دارد که می‌تواند چندبار از همان متن استفاده کند. این نرم افزار قابلیت نصب برای سیستم عامل ios در آیفون را هم داشته و از اپ استور نیز قابل دسترسی است. اگر قصد داشتید این برنامه را بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید و از آن برای ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار یا دیگر پیامک‌ها استفاده کنید می‌توانید آن را از طریق گوگل پلی اندروید یا لینک زیر دانلود کنید.

دانلود برنامه Phone Schedule - Call, SMS, Wifi

ارسال پیامک زماندار

برنامه scheduled بر روی ios نیز قابل نصب است. این رابط کاربری به فرد امکان می‌دهد که پیام‌های پیش‌نویس شده خود را زمانبندی کرده و آن را با استفاده از ابزار پیام‌رسان، ارسال کنید. در این روش، بر روی گزینه create massage تپ کنید.

چگونه اس‌ام‌اس زماندار بفرستیم؟ ارسال پیامک زماندار چگونه است؟

پس از آن بر روی گزینه To Whom کلیک کرده و از لیست مخاطبین، گزینه یا گزینه‌های مورد نظر را انتخاب کند. سپس از طریق گزینهWhen تاریخ و زمان دلخواه خود را تنظیم کند.

چگونه اس‌ام‌اس زماندار بفرستیم؟ ارسال پیامک زماندار چگونه است؟

وقتی زمان ارسال پیام فرا برسد با یک نوتیفیکیشن پیام به شما یادآوری خواهد شد. با انتخاب send with ابزار پیام رسان انتخاب شده و پیام را ارسال می‌کنید.

چگونه اس‌ام‌اس زماندار بفرستیم؟ ارسال پیامک زماندار چگونه است؟

بسیاری از افراد نیز هستند که به دنبال نصب برنامه یا نرم‌افزاری جهت ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار هستند اما نمی‌توانند با گوگل پلی ارتباط برقرار کنند. این افراد که معمولا از طریق بازار برنامه‌های مورد نظر خود را دانلود می‌کنند برای پیشبرد کار خود از نرم افزار تایمرSMS استفاده کنند. این نرم افزار نیز یکی دیگر از نرم‌افزارهای ارسال پیامک زمان‌دار است که از طریق وارد کردن پیام در آن و تنظیم تاریخ ارسال آن، مورد استفاده افراد برای ارسال پیامک زمان‌دار خودکار قرار می‌گیرد.

دانلود برنامه تایمر SMS

ارسال اس‌ام‌اس زماندار از طریق پنل پیامکی

پنل پیامک یکی دیگر از نرم‌افزارهایی است که امکان ارسال اس ام اس زمان‌دار را برای افراد علاقمند را از طریق اینترنت فراهم می‌کند و امکانی را با عنوان پیامک مناسبت دارد که با استفاده از آن می‌توان برای یک تاریخ خاص و زمان خاص پیامک ارسال کرد. به عنوان مثال از طریق پنل پیامک می‌توان برای دوستان خود، اس ام اس تولد ارسال کرد. با ابن توضیح که نام فرد یا لیست مورد نظر دوستان خود به همراه تاریخ تولد آنها وارد می‌شود و پیام طوری تنظیم می‌شود که در تاریخ مقرر پیام ارسال شود. بنابراین پنل پیامک دو امکان را برای ما فراهم می‌کند که هم اس ام اس زمان‌دار ارسال کنیم و هم اس ام اس مناسبت. برای آشنایی با ماژول ارسال پیامک زماندار در پنل ملی پیامک و نحوۀ کارکردن با آن، از شما دعوت می‌کنم که ویدیوی زیر را تماشا کنید.

نقش اس ام اس‌های زمان‌دار در جامعه امروزی

جالب است بدانید امروزه کاربرد این نوع از پیامک توانسته است محدوده وسیعی را در بر گیرد. این محدوده می تواند شامل افراد رده بالای جامعه مثل ریاست جمهوری برای تبریک سال نو به مردم کشور خود تا اعلام پیش‌بینی یک حادثه غیر مترقبه مثل سیل توسط هواشناسی عمومی تا تبلیغ یک کالای خاص در یک زمان خاص برای مشتری و بلاخره یک تبریک رمانتیک سالگرد ازدواج از طرف یک فرد به همسرش به طور خصوصی متنوع و متفاوت باشد.

این نوع برنامه و نرم‌افزار همچنین برای افرادی به کار می‌رود که قصد دارند رویدادهای خاص را به خاطر بسپارند اما به دلیل مشغله زیاد این کار برای آنها امکان‌پذیر نیست. این افراد ممکن است مشاغلی داشته باشند که به خاطر سپردن برخی از رویدادها برای آنها اهمیت زیادی داشته باشد به این صورت استفاده از این نرم‌افزار برای ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار برای آنها کاربرد زیادی داشته و در سهولت پیشبرد کار آنها موثر خواهد بود. بنابراین این نرم‌افزار می‌تواند بسیار پرکاربرد باشد.

افرادی نیز هستند که دوستان بسیار زیاد و مخاطبان مهمی دارند که ارتباط با آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است. این افراد برای به خاطر سپردن تاریخ اعیاد و مناسبت‌های مختلف برای ارسال پیامک، می‌توانند از این نرم افزار جهت ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار استفاده کنند و به دوستان و مخاطبان خود تبریک بگویند. دسته دیگر انسان‌هایی هستند که در روابط خانوادگی خود برای به خاطر سپردن لحظات مختلف افراد خانواده و مناسبت‌های مربوط به آنها، ارزش و اهمیت خاصی قائل هستند و یادآوری آنها برای شخص خود و یا همسر و فرزندان آنها از اهمیت خاصی برخوردار است و جهت ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار خود برای تبریک روزها و مناسبت‌های خاص زندگی خود از این نرم افزار پرکاربرد استفاده می‌کنند.

پیامک زماندار

نتیجه گیری

استفاده از ارسال پیامک زماندار برای اهداف شخصی یا استفاده در کسب و کار باعث نظم دادن به فعالیت‌های ما خواهد شد. با استفاده از این نوع پیامک‌ها دیگر نیاز نیست که از سر رسیدهای سالانه یا یادداشت برداری برای انجام وظایف خود یا محول کردن وظایف به دیگران استفاده کنید که درصد خطای بسیار بالایی دارند. استفاده از پیامک زماندار این امکان را به شما می‌دهد تا در دقیق‌ترین زمان ممکن پیامک‌های خود را به منظور یادآوری، انجام وظایف یا اطلاع رسانی ارسال کنید.

در صورتی که مایل هستید در رابطه با بازاریابی پیامکی یا استفاده از پیامک‌های زمان‌دار اطلاعات بیشتری کسب کنید، با شماره 63404-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک به صورت رایگان مشاوره‌های لازم را در خصوص استفاده از پیامک زماندار به شما ارائه دهند. یا اینکه به صفحه تعرفه‌ها مراجعه کرده و با بررسی هر پنل پیامک، مناسب‌ترین سرویس را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

اس ام اس های زمان دار را چگونه بفرستیم؟
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید