آموزش کامل استعلام شماره سامانه پیامکی

آموزش کامل استعلام شماره سامانه پیامکی

Engagements Icon
502


برای تبلیغات کسب‌وکارتان تا امروز به چه روش‌هایی فکر کردید یا برای هر کدام چقدر هزینه پرداختید؟

در دنیای شلوغ و مدرن امروز که همۀ ما ساعت‌های طولانی را با گوشی و تبلت‌ سرگرم هستیم، راه تبلیغات و بازاریابی از همین مسیر موبایل می‌گذرد. برای همین بود که ما سامانه ارسال اس ام اس را طراحی کردیم تا بتوانید با جمله‌هایی کوتاه و کلماتی جذاب، مشتری بیشتری جذب کنید.

اگر شما هم کسب‌وکاری دارید که برای آن به دنبال سامانۀ ارسال اس ام اس هستید، اول از همه باید پنلی به نام خودتان داشته باشید و بعد استعلام شماره سامانه پیامکی را انجام دهید تا اگر خط مورد نظرتان آزاد بود، بازاریابی پیامکی‌ کسب‌وکارتان را شروع کنید. برای خرید پنل و استعلام سامانه پیامک هم اصلاً نگران نباشید، چون ما اینجا هستیم تا قدم‌به‌قدم به شما بگوییم دقیقاً باید چه کارهایی انجام دهید!

استعلام شماره سامانه پیامکی

سامانه پیامکی چیست؟

تابه‌حال به این فکر کردید که پیامک‌هایی مانند معرفی رستوران جدید، کد تخفیف فروشگاه آنلاین یا مثلاً پیام تبریک تولد از طرف بانک چگونه ارسال می‌شود؟ این پیامک‌ها همگی توسط سامانه یا پنلی ارسال می‌شود که به عنوان پنل پیامک یا سامانه ارسال اس ام اس شناخته می‌شود. این سامانه در اصل نرم‌افزاری تحت وب است که می‌تواند به بانک شماره‌های همراه اول و ایرانسل به صورت همزمان پیام‌هایی را ارسال کند.

امروزه عمده کسب‌وکارها از سامانه ارسال اس ام اس استفاده می‌کنند، برای همین من و شما و بسیاری دیگر از کاربران از خطوطی با پیش‌شماره‌های 1000، 2000، 3000، 5000 و ... پیامک‌های تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی، کد تخفیف و .... دریافت می‌کنیم.

کسب‌وکار شما هم از بازاریابی پیامکی جدا نیست. فروشگاه آنلاین، مغازه در یکی از پاساژهای شهر، استارتاپ یا حتی کسب‌وکارهای کوچک همه به پنل پیامکی نیاز دارند و می‌توانند شماره اختصاصی خودشان را داشته باشند.

خط ارسال پیامک

حالا که کلیت کار را می‌دانید، بد نیست کمی هم با خط ارسالی پیامک آشنا شوید. بعد از دریافت پنل شما می‌توانید هم می‌توانید خط سفارش دهید و هم می‌توانید به صورت رندم برای خط درخواست دهید. اینجاست که باید درباره دو مفهوم خط سفارشی و خط غیرسفارشی بیشتر بدانید.

خط سفارشی

فرض کنید که با سرشماره 2000، درخواست خط بدهید. برای این سرشماره شما تا 10 رقم حق انتخاب دارید که قاعدتاً هرچقدر تعداد این اعداد کمتر باشد، مثلاً 9 رقم، هزینه سفارش خط گران‌تر می‌شود. حالا اگر این ارقام را خودتان انتخاب کنید، خط سفارشی است و باید از مسیری که در این مقاله، در ادامه برایتان توضیح خواهیم داد آزاد بودن آن را استعلام کنید. اگر اعداد سفارشی شما آزاد نباشد، اپراتور از شما می‌خواهد خط دیگری را انتخاب کنید.

خط غیرسفارشی

خط غیرسفارشی دقیقاًبرعکس چیزی است که در بالا گفتم. یعنی شما پنل را دریافت می‌کنید و می‌خواهید با سرشماره 1000 پیام بفرستید، خیلی هم برایتان فرقی ندارد که شماره شما از چه اعدادی تشکیل شده باشد. اینجاست که اپراتور به صورت رندوم و بعد از تائید مدارک خطی را به شما اختصاص می‌دهد که اصطلاحاً به آن غیر سفارشی می‌گویند.

نحوه استعلام شماره سامانه پیامکی

برای استعلام شماره سامانه پیامکی مورد نظر باید در سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید. این ثبت‌نام با نام و نام‌خانوادگی و شماره موبایل در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود و مرحلۀ بعدی آن احراز هویت است. همچنین باید حتماً اطلاعات تکمیلی صاحب پنل نظیر کدملی و کدپستی را وارد نمایید.

بعد از تکمیل اطلاعات شخصی و تائید اطلاعات توسط اپراتور، باید هزینۀ پنل را بپردازید و نهایتاً تا یک ساعت منتظر تائید بمانید. بعد از احراز هویت و تائید هزینۀ پرداختی می‌توانید بازاریابی پیامکی خود را شروع کنید، اما در این مرحله به استعلام شماره سامانه پیامکی نیاز دارید.

استعلام سامانه پیامک

برای استعلام شماره سامانه پیامکی بعد از ورود به پنل، همانند عکس زیر باید در قسمت بالای صفحه روی سفارش خط که برایتان با کادر قرمز مشخص کردیم، کلیک کنید.

مرحله اول استعلام سامانه پیامک

بعد از بازشدن صفحۀ جدید، مطابق عکس به پایین صفحه بروید و روی سفارش شماره که کادر قرمز دارد، کلیک کنید تا پنجره کوچکی برای شما باز شود.

همه‌چیز درباره‌ی “خط 3000” اپراتور مگفاحتما بخوانید: همه‌چیز درباره‌ی “خط 3000” اپراتور مگفا

مرحله دوم استعلام سامانه پیامک

در پنجرۀ جدید مطابق عکس زیر تنها کاری که باید انجام دهید: تکمیل اطلاعات، انتخاب سرشمارۀ موردنظر از بین سرشماره‌های 1000، 2000، 3000 و 5000 و واردکردن شمارۀ دلخواهتان است تا این خط سفارشی در سامانه استعلام شود.

مرحله سوم استعلام شماره سامانه پیامکی

با زدن دکمۀ تایید بر اساس شماره و سرشمارۀ منتخب اول هزینۀ استعلام سامانه پیامک برایتان ظاهر می‌شود و با پرداخت هزینه تقریباً کار تمام می‌شود. حالا باید بین نیم ساعت تا یک ساعت منتظر تائید اپراتور مانده و بعد پنل اختصاصی کسب‌وکار خودتان را داشته باشید.

سرشماره‌های سامانه پیامکی

پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی از خطوط مختلفی ارسال می شود که کنجکاوی کاربران را همراه دارد و بسیاری می‌خواهند بدانند تفاوت این خطوط باهم چیست؟!

این خطوط پیامکی فعلا با سرشماره‌های 1000، 2000، 3000، 5000، 026، 021 و 21000 در پنل ملی پیامک قابل استعلام است، اما شاید در هنگام انتخاب برای شما این سوال پیش آمده باشد که این سرشماره‌ها چه تفاوتی باهم دارند و باید کدام را انتخاب کرد.

مهم‌ترین تفاوت این سرشماره‌ها شامل قیمت و هزینه، سرعت ارسال پیامک، ارائه گزارش دقیق از ارسال پیام و برگشت هزینه پیامک‌های ناموفق است. البته تمام این سرشماره‌ها شامل خط عمومی و خط اختصاصی هم می‌شود که در ادامه بیشتر دربارۀ آن‌ها صحبت می‌کنیم!

خط سفارشی

سرشماره قدیمی خطوط 1000

خط 1000 از خطوط قدیمی سامانه ارسال پیامک است که مهم‌ترین مزیت آن ارسال گزارش دقیق است و سرعت بالای ارسال پیامک است. تقریباً بیشتر ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی از سرشماره 1000 برای ارسال پیام استفاده می‌کنند

اگر برای کارتان این سرشماره را انتخاب کردید، از 6 رقم که هزینه‌اش نیاز به مذاکره دارد تا 14 رقم که هزینه‌اش 70 هزار تومان است را می‌توانید انتخاب کنید.

خط 2000، سرشمارۀ گران خطوط پیامکی

خطوط 2000 را در میان خطوط ارسال پیامک باید یکی از سریع‌ترین و البته باکیفیت‌ترین خطوط دانست که اگر پیامکی ارسال نشود، هزینه آن را پس می‌دهد. البته این خطوط قیمت بالایی هم دارد و اگر بخواهید از سرشماره‌های 2000 برای مشتریان پیامک ارسال کند، باید هر سال هزینه تمدید آن را بدهید چون تنها برای یک سال این خط به کسب‌وکارتان تعلق دارد.

تقریبا بیشتر شماره‌های خط 2000 آزاد است و کاربر می‌تواند سامانه‌ای از 6 تا 12 رقم را با این سرشماره داشته باشد.

خط 3000

خط 3000 خطی قدیمی و معتبر است که هم گزارش دقیقی از ارسال پیام‌ها ارائه می‌دهد و هم سرعت ارسال بالایی دارد. ارگان‌های دولتی زیادی از جمله صداو سیما از خطوط 3000 برای ارسال پیامک استفاده می‌کنند‌ و از سرعت ارسال پیامک‌هایش راضی هستند.

برای خط 3000 هم می‌توانید سرشماره‌ای از 8 رقم تا 14 رقم داشته باشید ولی این را بدانید که سرشماره 3000 شامل تعرفه رند و غیر رند نمی‌شود.

خط 5000 یکی از خطوط پرکاربرد پنل پیامکی

خط 5000 را باید پرکاربردترین خط پنل پیامکی دانست که هم سرعت بالایی در ارسال پیام دارد و هم هزینۀ تعرفه‌هایش مناسب است. سرشماره‌های این خط با 50001 و 50004 شروع می‌شود. برای سرشماره 50001 از می‌توانید سامانه‌ای از 6 تا 15 رقم داشته باشید و با 50004 هم می‌شود سامانه‌ای از 8 تا 14 رقم سفارش دهید.

خط دلیور بیس (deliver base) چیست و چطور آن را فعال کنیم؟حتما بخوانید: خط دلیور بیس (deliver base) چیست و چطور آن را فعال کنیم؟

استعلام سامانه پیامکیاین خطوط هزینۀ پیامک‌های ارسال نشده را به حساب بازمی‌گرداند و گزارش دقیقی مانند دیگر خطوط بعد ارسال هرگونه پیام به صاحب پنل ارائه می‌دهد.

البته ما خیلی خلاصه به تفاوت بین سرشماره‌ها اشاره کردیم. این سرشماره‌ها هر کدام ویژگی‌ها و قیمت اختصاصی خودشان را دارند که می‌توانید درباره تفاوت‌ها و مزایای خطوط مختلف بیشتر بخوانید.

خط 021 و 026 برای دو استان تهران و البرز

اگر کسب‌وکارتان در دو استان تهران و یا البرز است و می‌خواهید با شماره شرکت یا دفترتان برای مخاطب پیامک بفرستید، به خطوط 021 و 026 نیاز دارید. این روش یک مزیت مهم دارد، اگر مشتری شماره تلفن شما را لازم داشته باشد به همان شماره‌ای که از آن پیامک گرفته است، تماس می‌گیرد.

این دو خط سرعت و کیفیت خوبی را در ارسال پیامک دارند و با این سرشماره سامانه شما می‌تواند از 6 تا 10 رقم داشته باشد.

خط 21000

اگر ساکن استان‌های دیگر هستید و می‌خواهید مانند استان کرج و تهران از خط دفتر خودتان به مشتری پیامک بزنید، باید سامانه 21000 را بخرید. سامانه این سرشماره از 7 تا 15 رقم تعریف شده است و تعرفه مناسبی دارد. این سرشماره هم مانند دیگر خطوط هزینۀ پیامک‌های نرسیده به مشتری را به پنل بازمی‌گرداند.

ما تا جای ممکن تفاوت خطوط ارسال پیامک را توضیح دادیم، بااین‌حال شما هنگام دریافت پنل آموزش‌های بیشتری خواهید داشت و می‌توانید سوال‌های بیشتر را از پشتیبان ملی پیامک بپرسید.

مدارک سفارش خط 021 و 026 برای افراد حقیقی

اگر صاحب مغازه هستید و جواز کسب دارید، با ارائه مدارک زیر در تهران و کرج می‌توانید با ملی پیامک تماس بگیرید و برای خط 021 و 026 سفارش دهید:

1- تصویر کارت ملی هوشمند
2- تصویر جواز کسب و یا پروانه کسب
3- دانلود و تکمیل فرم تعهدنامه و تهیه تصویر سلفی به همراه کارت ملی (چهره باید واضح باشد)

مدارک سفارش خط 021 و 026 برای شرکت‌ها و اشخاص حقوقی

در صورتی هم که می‌خواهید از طریق شماره شرکت با مشتری در ارتباط باشید، به عنوان شخص حقوقی باید مدارک زیر را آماده کنید و برای ملی پیام بفرستید:

1- تصویر کارت ملی هوشمند
2- دانلود و تکمیل فرم تعهدنامه و تهیه تصویر سلفی به همراه کارت ملی (چهره باید واضح باشد)
3- ارسال آخرین روزنامه رسمی شرکت
4- ارسال معرفی نامه نماینده شرکت

بعد از تائید اپراتور تیم پشتیبانی با شما تماس خواهد گرفت و با دریافت نام کاربری و رمز عبور می‌توانید بازاریابی پیامکی کسب‌وکارتان را شروع کنید

نتیجۀ استعلام سامانه پیامکی

نتیجه استعلام شماره سامانه پیامکیاگر می‌خواهید برای کسب‌وکارتان پنل اختصاصی ارسال پیامک داشته باشید، در کمتر از نیم ساعت می‌توانید در سامانه ملی پیامک ثبت‌نام کرده و بعد از تائید هویت درخواست شماره اختصاصی بدهید. درصورتی که شماره موردنظر قبلاً به نام کسی ثبت نشده باشد، توسط اپراتور تایید می‌شود و می‌توانید از همان لحظه ارسال پیامک‌های موردنظرتان را شروع کنید.

درصورتی که درباره پنل اختصاصی ارسال پیامک نیاز به مشاوره و آموزش بیشتر دارید، با شماره 02163404 تماس بگیرید و با مشاوران فنی تیم ما صحبت کنید یا در انتهای همین متن کامنت بگذارید تا به سوال‌هایتان پاسخ دهیم. ما در طول هفته و در طول تعطیلات به تمام سوال‌های شما درباره سامانه ارسال اس ام اس و استعلام شماره سامانه پیامکی جواب می‌دهیم.

برچسب سرشماره
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
184دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  مهدی م.

  19 اردیبهشت 1403، 12:54

  پنل ۹۰۰۰۱۵۶۹ مربوط به کجاست؟ کسی میشناسه سرچ کردم چیزی ندیدم

 • Gravatar Icon

  حسین محمدی

  12 اردیبهشت 1403، 18:27

  سلام خسته نباشید
  ببخشید یه پیام آمده برام با شماره ۱۰۰۰۲۰۱۶ که داخلش یه کد نوشته با یه آدرس ک میگه وارد سایت بشید و کد را در قسمت اعتبار سنجی وارد کنید.میخوام ببینم مال کجاست

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   16 اردیبهشت 1403، 13:20

   درود بر شما،
   ما این شماره رو جستجو کردیم به نتیجه‌ای نرسیدیم. این کامنت رو منتشر می‌کنیم تا اگر سایر دوستان می‌دونن بگن.

 • Gravatar Icon

  محمد حسینی

  09 اردیبهشت 1403، 14:04

  با سلام
  پیام های این شماره 041714000004 از کجا ارسال میشه.

 • Gravatar Icon

  محمدباقر آئینی

  28 فروردین 1403، 09:43

  درودبر شما سرشماره پیامکی ۵۰۰۴۹۰۰۵۰۰کسی میدونه مربوط به کدام ارگانه لطفا جواب بدید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 فروردین 1403، 12:40

   درود بر شما،
   ما این شماره رو جستجو کردیم به نتیجه‌ای نرسیدیم.
   این کامنت رو منتشر می‌کنیم تا اگر دوستان دیگه می‌دونن بگن.

 • Gravatar Icon

  احد

  25 فروردین 1403، 18:06

  سلام وقت شما بخیر شماره +9890003140 از کجا پیام میده؟

  لغو 11 داره.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   27 فروردین 1403، 15:28

   درود بر شما،
   با توجه به جستجوهای ما و با استناد به خبرگزاری دانشجو و خبر فارسی این پیامک جعلی است.

 • Gravatar Icon

  محمد باقری

  01 بهمن 1402، 19:56

  سلام وقت بخیر، این شماره از کجا پیامک میده؟ 9810005886

 • Gravatar Icon

  Besmillah Hakimi

  04 دی 1402، 14:06

  سلام وقت تون بخیر
  من از شماره ای 13700000 پیامک حاوی یک کد به عنوان شهرداری دریافت کردم و سپس به شماره ای 02133015323 تماس دریافت کردم و ازم درخواست کرد که اون کد را در اختیارش بگذارم. میگفت از جانب بهداشت هست. میشه لطف کنین بگید واقعا همچین پیامکی از جانب کدام ارگان هست و بابت چه هست؟ یا ممکنه کلاه برداری باشه؟

 • Gravatar Icon

  فرزانه توکلی

  02 دی 1402، 20:58

  سلام
  این شماره از کجا پیامک میده
  ۵۰۰۰۴۰۰۱۴۴۹۸۳۸

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   03 دی 1402، 14:43

   سلام خانم توکلی؛
   من این شماره رو جستجو کردم به نتیجه خاصی نرسیدم متاسفانه.
   کاربرهای دیگه اگر میدونن این شماره برای کجاست لطفا اعلام کنن.

 • Gravatar Icon

  علی مرادی

  28 آذر 1402، 12:01

  با عرض سلام و خسته نباشید یک سوال در مورد سامانه ملی پیامک داشتم آیا روشی هست که پیامک فقط برای شماره‌های موجود در شهر محل زندگی یا حتی شماره‌های موجود در شهرکی که در آن زندگی می‌کنیم ارسال شود

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   29 آذر 1402، 16:33

   سلام دوست عزیز،
   بله شما می‌تونید برای ارسال به شهر از بانک شماره استفاده کنید و برای ارسال به شهرک هم از ارسال با کد پستی.
   البته برای اینکه مطمئن باشید پیامک به همون محدوده ارسال میشه می‌تونید از قابلیت ارسال به دکل ایرانسل استفاده کنید. این دکل‌ها هر 15 روز یکبار ساعت 12 تا 2 نیمه شب آپدیت میشن و میشه مطمئن بوده شماره‌ها دقیقا تو اون منطقه زندگی می‌کنند.
   برای همراه اول هم قابلیت ارسال پیامک زنده هست که تو اون محدوده که خودتون مشخص کردید، پیامک ارسال میشه.

 • Gravatar Icon

  لاله

  21 مهر 1402، 14:25

  سلام خسته نباشید از گوشی من بدون اطلاعم کدهای نامعلوم به شملره ی ۹۸۲۰۰۰۳۶۴۸۰ ارسال میشه.متعلق به کجاست این شناسه و میتونم شکایت کنم؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   19 آذر 1402، 17:13

   سلام دوست عزیز
   برای این کار لطفا با پلیس فتا تماس بگیرید و موضوع رو باهاشون در میان بذارید

 • Gravatar Icon

  علی

  13 مهر 1402، 15:29

  سلام. شماره ۹۸۸۰۳۷ مربوط به چه سازمان یا شرکتی هست؟

 • Gravatar Icon

  جواد

  28 شهریور 1402، 17:05

  685386سلام این شماره کجایه

 • Gravatar Icon

  محمدرضا هدائیان

  23 شهریور 1402، 11:41

  سلام در مورد شماره ۹۸۴۰۴۰۱۱۲۷ سوال دارم ،ازمن به عنوان نیکوکار یاد کرده و تقاضای کمک با لینک کرده است .

 • Gravatar Icon

  حسن معرفاوی

  13 شهریور 1402، 19:48

  میشه بگیداین سرشماره مال کجاس9890001365+

 • Gravatar Icon

  محمد کشاورز

  22 مرداد 1402، 23:57

  سلام شماره پیامکی ۱۰۰۰۶۰۵۵۳ مال کدون ارگانه

 • Gravatar Icon

  فرزان اصفیا

  18 مرداد 1402، 17:35

  سلام
  سر شماره 0098200000124 مال کجاست ؟ آیا جزو سر شماره های ملی هست ؟ و لینکی که ارسال شده رو میتونم باز کنم ؟

 • Gravatar Icon

  اسماعیل همایونی

  14 مرداد 1402، 12:17

  سلام ببخشید سرشماره 3000836۸۵ مربوط به کجا هست؟؟؟

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   04 دی 1402، 11:54

   سلام وقت شما به خیر
   ما ارائه کننده پنل های پیامکی هستیم
   و به همین دلیل قابلیتی برای استعلام شماره ها نداریم

 • Gravatar Icon

  امیرحسین

  09 مرداد 1402، 15:49

  سلام وقتتون بخیر
  این شماره متعلق به چه ارگان یا شخصی هست؟(۹۸۹۹۹)

 • Gravatar Icon

  محمد پور شیرازی

  08 مرداد 1402، 16:26

  سلام میشه بهم بگین این شماره مال کیه03000852801 یامال کدوم اورگان یا بانکیه

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   08 مرداد 1402، 16:46

   سلام وقتتون بخیر،
   این سرشماره از زیرمجموعه اپراتور 3000 هستش منتهی این پیش‌شماره متعلق به سامانه ملی پیامک یا کاربران ملی پیامک نیست.
   پیشنهاد می‌کنم مقاله “راهنما و نحوه استعلام شماره پیامک 3000” رو مطالعه کنید و اگر براتون سوالی پیش اومد، با کارشناسان ما 02163404 تماس بگیرید.
   (مثلاً شماره موبایل 09120000000 زیرمجموعه شرکت همراه اول محسوب میشه، اما اینکه این خط متعلق به کیست، باید از همراه اول سوال بفرمایید)

 • Gravatar Icon

  مجید

  31 تیر 1402، 16:17

  سلام وخسته نباشید میشه کمکم کنید و بگید این شماره مال کیه 10006858 کدوم اورگانیه
  باسپاس

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   01 مرداد 1402، 12:24

   سلام ممنونیم.
   وقتتون بخیر باشه
   این شماره متعلق به ملی پیامک یا زیرمجموعه ملی پیامک نیست!
   اپراتور 1000 ارائه‌دهنده این نوع سرشماره‌ها هست.
   پیشنهاد می‌کنم مقاله « همه‌چیز دربارۀ خط 1000 اپراتور رهیاب رایانه گستر » رو مطالعه بفرمایید. اگر هم بخوایین می‌‌تونین مستقیماً از شرکت رهیاب رایانه گستر استعلام بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  خیری .م

  30 تیر 1402، 17:13

  سلام وقت بخیر این شماره پیلمک 985000436 پیامک مزاحمت برام ارسال کرده کی میتونه باشه یعنی ؟؟؟؟

 • Gravatar Icon

  بهرام

  20 تیر 1402، 14:08

  سلام شماره پیامکی 6715000015مربوط به چه بانکی هست

 • Gravatar Icon

  فرشته سلطانی

  24 اردیبهشت 1402، 13:49

  سلام ببخشید سرشماره ۳۰۰۰۷۸۵۶۶۶۱ برای کدام نهاد یا موسسه است؟
  ممنون

 • Gravatar Icon

  زهرام

  13 اردیبهشت 1402، 14:49

  سلام ببخشید شماره 90001384 متعلق به کجاست؟

 • Gravatar Icon

  کمال امین زاده

  06 اردیبهشت 1402، 18:05

  سلام
  شماره098110006858 متعلق به کجا می باشد

 • Gravatar Icon

  محسن نیسی

  05 اردیبهشت 1402، 15:00

  سلام شماه 10006858 مطلق به کجا هست

 • Gravatar Icon

  مهندس جعفرنژاد

  28 اسفند 1401، 15:12

  سلام خسته نباشید
  این شماره پیامکی 9820007005 هم از مجموعه شماست؟ الان پنلش متعلق به کی هستش؟

 • Gravatar Icon

  سیدعلی موسوی

  23 اسفند 1401، 15:29

  سلام وعرض ادب
  این سرشماره برای کجایت ۵۰۰۰۹۶۴۰۱۲ برای کجاست

 • Gravatar Icon

  سیدعلی موسوی

  23 اسفند 1401، 15:28

  سلام وعرض ادب
  این سرشماره برای کجایت ۵۰۰۰۹۶۴۰۱۲ برای کجاست

 • Gravatar Icon

  Saed

  20 اسفند 1401، 20:08

  شماره 98100080060 برای چی هست ؟

 • Gravatar Icon

  محمدی

  04 بهمن 1401، 07:55

  این شماره متعلق به کجاست ؟شماره ۳۰0۰۳۲۱۴

 • Gravatar Icon

  Arash

  01 بهمن 1401، 03:54

  ‎210009909981239 سلام این شماره میدونین واسه کجاس

 • Gravatar Icon

  وحید ملکی

  26 دی 1401، 08:11

  سلام خسته نباشید ممکنه لطف کنید بگید این شماره پیامکی مال کجاست 5000125475 برام پیام فرستادن یارانه شما قطع شد بعد آدرس لینک رو برام فرستادن yaraneei.click

 • Gravatar Icon

  حامد

  13 دی 1401، 22:59

  درود
  میتونید راهنمایی کنید که سرشماره 3000411211 برای کجاست؟

  • Gravatar Icon

   Mohsen

   29 فروردین 1402، 01:52

   سلام خسته نباشید میتونید لطف کنید و پاسخ بدید سامانه پیامکی به شماره 300002560 مربوط به کجاست؟
   واقعا ممنون میشم پاسخ بدید خیلی فوری هستش🙏🙏🙏🌹🌹🌹

 • Gravatar Icon

  مهدی حیدری

  10 دی 1401، 14:24

  سلام این سر شماره واسه چیست کلاه برداریه یانه

  • Gravatar Icon

   Arash

   01 بهمن 1401، 03:52

   ‎ این شماره مال کجاس 210009909981239

 • Gravatar Icon

  آذرپندار

  27 آذر 1401، 00:54

  سلام شماره 2000700مال کجاست

  • Gravatar Icon

   مهسا حصاری

   19 بهمن 1401، 12:11

   سلام میشه بفرمایید این شماره برا کجاست 100084226

 • Gravatar Icon

  سوسن

  18 آذر 1401، 06:09

  سلام
  این شماره مربوط به کجاست ۹۸۳۰۰۰۱۲۱

 • Gravatar Icon

  فاطمه رسولی

  16 آذر 1401، 00:41

  سلام. ممکنه بفرمائید که این سرشماره 100060554 متعلق به کجاست؟!
  ممنون میشم کمکم کنید.

 • Gravatar Icon

  رمضانی

  12 آذر 1401، 21:56

  سلام میشه راهنمایی کنین این شملره برای کحا هست 98300077

  • Gravatar Icon

   ساغزپر

   08 آبان 1402، 18:59

   سلام میشه بهم بگید شماره ۰۹۳۸۸۸۹۶۸۷۸ برای کیه؟؟

   • Gravatar Icon

    زهره تاجیک

    15 آبان 1402، 15:53

    سلام دوست عزیز؛ این شماره سیم کارت شخصی هست و اینکه مالک این خط چه کسی است در حوزه کاری ما محسوب نمیشه. بهتره از طریق مخابرات وارد عمل بشید

 • Gravatar Icon

  حامد

  04 آذر 1401، 17:28

  سلام و عرض ادب.ببخشبن کسی مبدونه این سرشماره وایه کجاست.980000000048

 • Gravatar Icon

  محمد عسگری

  04 آذر 1401، 15:36

  با سلام شماره 00985000131911 برای کجاست؟ آیا معتبر است؟ و اینکه این شماره برای اداره مهاجرت است یا خیر؟

 • Gravatar Icon

  محمد عسگری

  04 آذر 1401، 15:35

  با سلام شماره 00985000131911 برای کجاست؟

 • Gravatar Icon

  طه عزیزی

  02 آذر 1401، 13:28

  سلام وقتتون بخیر خدا قوت میشه بفرمایید چطور بفهمم این شماره مربوط به کجاست۹۰۰۰۳۲۸۰

 • Gravatar Icon

  رضا

  27 آبان 1401، 23:59

  سلام امکان داره بفرمایید این سرشماره متعلق به کی هست۰۹۸۱۵۵۶۰۰۲۷
  ممنونم

 • Gravatar Icon

  عباس بهرامی

  26 آبان 1401، 08:16

  این شماره مربوط به کجاست ۸۷۰۰۸۰۰۰

 • Gravatar Icon

  a-fatholahi

  25 آبان 1401، 12:10

  لفاٌبفرماییدشماره 90002030مربوط به کجاست ؟آیا کلابرداریه ؟

 • Gravatar Icon

  امیر محمد بهرامی

  20 آبان 1401، 20:01

  سلام میشه راهنمایی کنید سرشماره مال کجاست ۸۷۰۰۸۸۰۰ گفته برای دریافت کارت خود تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  نازنین قاسمی

  11 آبان 1401، 08:53

  سلام شماره پیامک ۹۹۹۹۳۲۶۴۲۳ مال چه شرکتیه؟

 • Gravatar Icon

  مریم بانو

  10 آبان 1401، 22:31

  سلام برا من یه مدته رمز یکبار مصرف از شماره ۵۰۰۰۴۰۰۳۰۰ میاد مربوط به کجاست؟

 • Gravatar Icon

  سعید مهدی

  24 مهر 1401، 20:52

  سلام
  شماره 9810009499 مربوط به کجاست
  ممنونم از مطالب مفید شما

 • Gravatar Icon

  F

  21 مهر 1401، 00:23

  سلام ببخشید میشه بگید این سرشماره 41714xxxxxx مال کجاست ؟

 • Gravatar Icon

  نیما

  16 مهر 1401، 08:29

  سلام ببخشید.سرشماره پیامکی 98500041498 متعلق به کجاست؟!

 • Gravatar Icon

  محمدرضا تجریشی

  13 مهر 1401، 09:41

  سلام خسته نباشید
  این شماره برای کجاست
  2528447786205094

 • Gravatar Icon

  نگار

  09 مهر 1401، 18:51

  سلام میشه بفرمایید شماره +98300077 مربوط به کدا سامانه پیامکی است؟!

 • Gravatar Icon

  محسن غیاثی

  04 مهر 1401، 15:33

  سلام خط پیامکی 200073000137و200073000247اط کجاست

 • Gravatar Icon

  مرضیه

  04 مهر 1401، 13:22

  سلام میشه بفرمایید شماره 200064380 مربوط به کجاست از خط من خود به خود پیامکی با متن انگلیسی به این خط فرستاده میشه

 • Gravatar Icon

  تمنا

  30 شهریور 1401، 13:17

  سلام سرشماره ۹۰۰۰۱۷۷۷ مربوط به کجاست؟

  • Gravatar Icon

   مهران

   16 اردیبهشت 1403، 22:34

   سلام شماره40401102مال کجاست

   • Gravatar Icon

    زهره تاجیک

    17 اردیبهشت 1403، 09:14

    درود بر شما، اینکه این شماره دقیقا برای کجاست رو جستجو کردیم چیزی پیدا نشد.
    اما شماره‌هایی که با 4040 شروع میشن برای ارگان‌های دولتی هستن

 • Gravatar Icon

  مهدی

  27 شهریور 1401، 01:44

  یه پیامک اومده برام از شماره 892011
  کد احراز هویت فرستاده 😐
  کسی میدونه این شماره مال کجاست ؟؟
  لطفا

 • Gravatar Icon

  ایمان

  17 شهریور 1401، 21:16

  سلام وقت بخیر
  سرشماره ۱۰۰۰۰۲۸۵۳ مال کجاست ؟
  چند روز پیش کد ارسال کرده و گوشی هک شد

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   14 اسفند 1402، 16:48

   سلام وقت شما به خیر
   لطفا این موارد رو با پلیس مطرح کنید دوست عزیز.
   ما صرفا سامانه ارائه دهنده پنل های پیامکی هستیم.

 • Gravatar Icon

  سید حبیب اکرمی

  13 شهریور 1401، 20:58

  سلام از سرشماره 50002042896 پیام امده لطفا اعلام فرمایید از کجا امده است

 • Gravatar Icon

  مسلم یونس زاده

  08 شهریور 1401، 21:32

  ۲۰۰۰۰۰۰۲۵۳۶این شماره براکجاست؟؟؟؟

 • Gravatar Icon

  Sadegh

  05 شهریور 1401، 11:04

  سلام وقت بخیر
  میشه بفرمایید سرشماره 500026186 مال کجاست ؟ و صاحب خط کی هست ؟

 • Gravatar Icon

  علي كاوسي

  03 شهریور 1401، 05:59

  سلام خدا قوت میخواستم بدونم این شماره پیامک ۹۸۱۰۰۰۰۳۴۶ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 • Gravatar Icon

  مریم

  25 تیر 1401، 11:49

  سلام ، سر شماره 90003030 مربوط به کجا می باشد و چطور می توان پیامک هایی که از این سرشماره برای ما ارسال شده را پیگیری کرد؟

 • Gravatar Icon

  علیرضا امینی

  22 تیر 1401، 02:38

  سلام ممکنه بگید این شماره مال کجاست یا چه سایتیه 90003280

 • Gravatar Icon

  علیرضا حاجی علی

  20 تیر 1401، 15:01

  شماره پیامک ۹۸۹۰۰۰۳۰۳۰برای کجا میباشد.

 • Gravatar Icon

  مهدی سعادت

  06 تیر 1401، 22:29

  سلام .وقتتون بخیر .میخواستم خواهش کنم ازتون صحت و سقم این سامانه پیامکی رو برام مشخص کنید .یک دنیا ممنون میشم اگر پاسخ بدید .۹۰۰۰۳۰۳۰

 • Gravatar Icon

  تقی پور

  02 تیر 1401، 16:49

  سلام میشه بگید سر شماره ۸۸XXXX۱۱ مال کجاست

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   06 تیر 1401، 12:50

   دوست عزیز، این سرشماره نیست و به نظر می‌رسه که یک تلفن ثابت باشه!
   لطفاً شماره کامل رو بنویسید.

 • Gravatar Icon

  omid

  31 خرداد 1401، 00:36

  سلام بنده ازتون خط خریدم و پول واریز کردم ولی پیام اومد که خط موجود نیست ولی نه پولم عودت کردید و به کبف پول حساب هم واریز نکردید

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   06 تیر 1401، 12:52

   سلام دوست عزیز، خط جدیدی که تهیه کردید، با چه سرشماره‌ای شروع میشه؟ شماره خط‌تون چنده؟
   پیشنهاد می‌کنم برای پیگیری سریع‌تر با شماره 02163404 داخلی 1 تماس بگیرید و نام کاربری‌تون رو به پشتیبانی اعلام کنید تا بررسی بشه!

  • Gravatar Icon

   حسین سلیمانی

   09 آذر 1401، 02:59

   سلام ببخشید این شماره پیامک برای کجاست۹۸۳۰۰۰۹۴۱۰۰۱ من کارت به کارت با همراه بام ملی میکنم همیشه رمز پویا با سر شماره بانک ملی نیومد امروز با این شماره رمز اومد .گفتم نکنه کسی فرستاد حساب خالی کنه

 • Gravatar Icon

  خانم‌ بردی

  21 خرداد 1401، 18:52

  سلام میشه راهنمایی کنید این شماره پیامک مال کجاست
  ۰۰۹۸۱۱۰XXX۶۰۰۰

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   06 تیر 1401، 12:54

   سلام وقتتون بخیر این شماره مربوط به استان مازندران و جز تلفن ثابت هست. می‌تونین با سامانه 118 تماس بگیرین!

  • Gravatar Icon

   علی مرادیانی

   15 آذر 1402، 03:27

   سلام از این شماره برای من پیامک میاد چندین بار ۰۹۸۴۰۴۰۰۲۰۰۰ و کاملا مشخصه که با یه لینک جعلی قصد کلاهبرداری و سرقت اطلاعات گوشی من رو داره ! میتونید راهنمایی کنید از کجا پیگیری کنم موضوع رو؟؟؟

   • Gravatar Icon

    زهره تاجیک

    15 آذر 1402، 15:47

    سلام دوست عزیز
    برای مزاحمت و کلاهبرداری از شماره‌ها باید به پلیس فتا مراجعه کنید.
    همچنین می‌تونید شماره رو به شماره ۰۹۶۳۸۰ پیامک کنید تا پیگیری بشه.

 • Gravatar Icon

  نیک

  19 خرداد 1401، 17:18

  سلام
  ببخشید شماره ۳۰۰۰۷۹۶۱۸ متعلق به کجاست؟

 • Gravatar Icon

  امیر

  18 خرداد 1401، 01:28

  سلام خسته نباشید این سر شماره برای کجاست
  ۹۸۳۰۰۰۷۷

 • Gravatar Icon

  عادل امیدی

  09 خرداد 1401، 16:35

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم شماره 87007700 مال کجاست ممنون میشم بگین

 • Gravatar Icon

  اسماعیل براتی

  08 خرداد 1401، 10:32

  سلام
  شماره 892011 برای کجاست؟
  ممنون

 • Gravatar Icon

  سید

  03 خرداد 1401، 10:14

  سلام وقت بخیر برای من از این شماره 500021990140011 پیامک اومده که وام شما اماده است و با این شماره 09038801134 تماس بگیرید
  آیا کلاهبرداریه یا واقعیه؟ چون من یکی دو تا درخواست وام داده بودم به شک افتادم

  • Gravatar Icon

   سمیه جابری

   12 اسفند 1402، 14:08

   سلام وقت شما به خیر
   بهتره این مورد رو از بانک هایی که درخواست دادید سوال کنید تا مطمئن بشید

 • Gravatar Icon

  امیر رسیدی

  01 خرداد 1401، 20:36

  سلام ببخسید میسه بگید سماره 500014747 مال کجاست در صمن گوسیم فارسی نمیخونه و فقط اعداد 10.8840707.1 وعدد 790 براه پیام سده نمیدونم جریانس چیه

 • Gravatar Icon

  قاسم مسروری فر

  01 خرداد 1401، 17:24

  سلام این شماره برام پیامک فرستاده میخوام ببینم واقعا برای پلیس راهور 985000439800

 • Gravatar Icon

  بهرام بازدار

  11 اردیبهشت 1401، 20:06

  سلام وقت بخیر میشه بدونم این شماره مال کجاست مال ارگان دولتی هست یا کلاهبرداری +۹۸۹۸۱۰۰۰۰۳۴۶ ممنونم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 دی 1402، 12:55

   درود بر شماه،
   طبق جستجوهای ما این شماره مربوط به مجموعه هلس استور هست.

 • Gravatar Icon

  مصطفی خدائی

  01 اردیبهشت 1401، 09:24

  سلام میشه بفرمایید سرشماره ۳۰۰۰۷۲۰۷۴ مال کجاست

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   05 اردیبهشت 1401، 12:18

   سلام دوست عزیز، این شماره از زیرمجموعه اپراتور 3000 هستش منتهی این شماره متعلق به ملی پیامک یا کاربران ملی پیامک نیست. پیشنهاد میکنم مقاله “راهنما و نحوه استعلام شماره پیامک 3000” رو مطالعه بفرمایید.
   (مثلاً شماره موبایل 09120000000 زیرمجموعه شرکت همراه اول محسوب میشه، اما اینکه این خط متعلق به کیست، باید از همراه اول سوال بفرمایید)

  • Gravatar Icon

   مهدی پیره

   13 اردیبهشت 1401، 08:54

   سلام وقت بخیر . میشه بفرمایید 9891100500+ برای کجاست و چیه . ممنونم

 • Gravatar Icon

  محمد

  27 فروردین 1401، 08:34

  سلام این سامانه ۵۰۰۰۲۰۳۰۵۳۸معتبره که در ماهواره تبلیغ فروش گوشی اس ۸میکنه؟ایا اصله!

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   05 اردیبهشت 1401، 12:30

   سلام وقتتون بخیر
   با توجه به اینکه هر نوع تبلیغات ماهواره‌ای و استفاده از خطوط مجازی روی ماهواره ممنوع هست، صحت اصل یا تقلبی بودن محصول رو نمی‌تونیم تایید یا تکذیب کنیم.
   توجه داشته باشید که استفاده از خطوط پیامکی در تبلیغاتی ماهواره‌ای تخلف بوده و ممنوع هست.

 • Gravatar Icon

  زینب مجری

  27 فروردین 1401، 00:54

  سلام وقت بخیر
  از این شماره +۹۸۳۰۰۰۷۷برام پیامک(کد فعالسازی) اومده خواستم ببینم مربوط به کجاست؟؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 دی 1402، 12:54

   درود بر شما،
   اونطور که در نتایج جستجوهای بنده اومده بود، این سرشماره مال فروشگاه اینترنتی کیالوکس هست.

 • Gravatar Icon

  مینا کمالی

  23 فروردین 1401، 19:49

  سلام . میشه لطف کنید بگید این سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۱۹۹۰۱۴۰۱۱ ازکجاست؟ روی خط همسرم که بتازگی براثر کرونا فوت کرده آمده و زده وام شما آماده ست لطفا راهنماییم کنید

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 دی 1402، 12:56

   درود بر شما،
   روح همسرتون شاد! من جستجو کردم نتیجه‌ای برای این شماره پیدا نکردم. کامنت رو منتشر می‌کنم اگر کسی از کاربران می‌دونست ما رو هم در جریان بگذارن!

 • Gravatar Icon

  منصور خانکی

  17 فروردین 1401، 13:14

  باسلام و تبریک آغاز سال نو، لطفآ درصورتی که امکان دارد در مورد اینکه دو شماره:
  10007733334534
  20001100
  مربوط به کجاست، راهنمایی فرمایید.
  متشکرم.

 • Gravatar Icon

  علی مبصر

  15 فروردین 1401، 10:38

  سلام و عرض ادب جسارتا این شماره متعلق به کی هست
  ۲۰۰۰۱۲۷۰۰۵

 • Gravatar Icon

  رها

  20 اسفند 1400، 02:10

  میشه بگید این شماره مال کجاست98300077 هی پیامک میاد فاکتور ثبت شده

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 دی 1402، 12:52

   درود بر شما،
   طبق جستجوهای ما این خط مربوط به فروشگاه اینترنتی کیالوکس هست.

 • Gravatar Icon

  نازی مجرب

  16 اسفند 1400، 13:39

  میشه بفرمایید شماره ۲۰۰۰۳۱۰ برای کجاست؟

 • Gravatar Icon

  مجرب

  16 اسفند 1400، 11:47

  سلام میشه بفرمایید این شماره 2000310مربوط به کجاست

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   17 اسفند 1400، 19:27

   سلام
   این خط اشتراکی هست بین چندین شرکت (فیلمو، سینما تیکتو…) و تنها از متن پیامک می‌تونید متوجه ارسال کننده پیام بشید.

 • Gravatar Icon

  پریسا صبوری

  15 بهمن 1400، 13:42

  خط 021 رو میشه به من توضیح بیشتر بدید ؟ من متوجه نشدم الان چطوری ثبتش کنم ؟ اگه من یک خط مجازی مثلا از شاتل بگیرم آیا می تونم این خط رو به عنوان خط ارسا پیامکی توی پنلم بذارم ؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   16 بهمن 1400، 09:42

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   به طور کلی شما باید مالک خط ثابت 021 باشید. هزینه خطوط 021 رو می‌تونید از صفحه تعرفه خطوط اختصاصی مشاهده کنید.
   مدارک مورد نیاز برای افراد حقیقی ( تصویر کارت ملی هوشمند مالک خط – تصویر جواز کسب و یا پروانه کسب – تکمیل فرم تعهدنامه و تهیه تصویر سلفی به همراه کارت ملی (چهره باید واضح باشد)) هست.
   پیشنهاد می‌کنم برای مطالعه دقیق شرایط، صفحه “همه‌چیز دربارۀ ارسال پیامک با خط ثابت ۰۲۱” رو مطالعه کنید و اگر همچنان سوالی براتون باقی‌ مونده، با شماره 02163404 و داخلی فروش تماس بگیرید.
   اگر از شاتل تهیه بفرمایید، باید تصویر قرارداد خودتون با شاتل رو هم ارسال بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  احسان

  14 بهمن 1400، 20:01

  سلام خسته نباشید امروز با این سر شماره به من پیامک شده بابت دریافت جایزه میخواستم بدونم واسه کجاست مرسی 100021333000

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   16 بهمن 1400، 09:31

   سلام دوست عزیز
   این سرشماره متعلق به زیرمجموعه ملی پیامک نیست.
   شما می‌تونید برای استعلام از اپراتور 1000 پیگیری بفرمایید.

  • Gravatar Icon

   mellow

   14 فروردین 1402، 11:48

   سلام و روز بخیر
   شماره پیامکی ۲۰۰۰۸۲۱۵۴ مربوط به کجاس ؟ میتونین برای استعلام شماره پیامک راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   محسن محتشمی

   10 اسفند 1402، 19:34

   از این سرشماره برای من پیامک تایید امده مربوط به کجاست
   50004900549

 • Gravatar Icon

  علی موسوی

  14 بهمن 1400، 14:01

  ببخشید از این سر شماره واسم پیامک اومده و زنگ زدن میخوام ببینم جعلی نباشه و کلاهبرداری نیست؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   16 بهمن 1400، 09:34

   سلام جناب موسوی
   شما شماره پیامکی ننوشتید که بتونیم کمکتون کنیم.
   لطفاً سرشماره‌ای که به شما پیامک فرستاده رو بنویسید تا بررسی کنیم و راهنمایی کنیم.

 • Gravatar Icon

  محموبه عطایی

  13 بهمن 1400، 11:30

  سلام با خریداری این خطوط ایا علاوه بر ارسال قابلیت دریافت پیامک هم داریم و ایا دریافت پیامک فقط باید به صورت عدد باشه یا کلمه هم می تونم دریافت کنیم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   16 بهمن 1400، 10:12

   سلام دوست عزیز
   روزتون بخیر
   کدوم خط رو می‌خوایین تهیه بفرمایید؟ به طور کلی با خرید یک خط اختصاصی، قابلیت دریافت پیامک رو هم خواهید داشت.

 • Gravatar Icon

  نیکوئی

  12 بهمن 1400، 13:40

  سلام خوب هستید من از سامانه شما خیلی خط اختصاصی خریدم الان ولی میخوام خط 3000 هشت رقمس بخرم توی قسمت سفارش خط که میرم اونجا خط هشت رقمی وجود نداره از کجا باید سفارش بدم؟ة

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   16 بهمن 1400، 09:46

   سلام جناب نیکوئی، ممنون، شما خوب هستین؟!
   برای استعلام خطوط 8 رقمی از اپراتور 3000، لطفا با شماره 02163404 و بخش فروش تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  تال

  12 بهمن 1400، 12:57

  سلام شماره پیامک 50004103 مربوط به کجاست

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   16 بهمن 1400، 09:36

   سلام دوست عزیز
   این سرشماره متعلق به زیرمجموعه ملی پیامک نیست.
   شما می‌تونید برای استعلام از اپراتور 50004 استعلام کنید.

 • Gravatar Icon

  معین امیدی

  09 بهمن 1400، 00:06

  پیدا کردن خط های 6 رقمی 1000 خیلی سخته آیا شما شماره های آزاد دارید که بهمون معرفی کنید؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   16 بهمن 1400، 10:15

   سلام جناب امیدی عزیز
   خطوط 6 رقمی از اپراتور 1000 رو باید به صورت مذاکره پیش ببرید.
   بایستی بفرمایید برای چه کسب‌وکاری نیاز دارین و حدودا چه تعداد ترافیک ارسال و چه تعداد ترافیک دریافت روی این خط خواهید داشت.

 • Gravatar Icon

  Mojtaba

  13 دی 1400، 23:54

  سلام عرض ادب
  جسارتا چجوری میشه مشخص کرد که این شماره مال کجاست؟
  ۲۱۰۰۰۷۰۰۰۷۰

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   14 دی 1400، 12:11

   سلام دوست عزیز
   وقتتون بخیر، این شماره روی سامانه ملی پیامک ثبت نشده! شما می‌تونید از اپراتور 021 استعلام بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  اسماعیل کریمی

  13 دی 1400، 11:18

  سلام. از سرشماره 3000137720 برام پیامک اومده میخام بدون مربوط به کجا هست ؟اگه لطف کنید ممنون میشم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   14 دی 1400، 12:15

   سلام جناب کریمی، وقتتون بخیر
   این شماره متعلق به ملی پیامک یا زیرمجموعه ملی پیامک نیست!
   اپراتور 3000 معمولاً از طریق سرشاخه شناخته میشه! به عنوان مثال سرشاخه 30008666 متعلق به ملی پیامک و زیرشاخه‌های این شماره هم متعلق به کاربران ملی پیامک هست.
   پیشنهاد می‌کنم مقاله « راهنما و نحوه استعلام شماره پیامک ۳۰۰۰ » رو مطالعه بفرمایید. اگر هم بخوایین می‌‌تونین مستقیماً از شرکت مگفا استعلام بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  فریده نوری

  10 دی 1400، 19:17

  سلام خط ۱۰۰۰۲۲۷۸ و یا ۲۰۰۰۲۲۷۸ آزاده؟؟
  این خطوط برای مجموعه اهمیت داره و درصورتی که آزاد باشه پنل تهیه میشه
  پیشاپیش ممنون بابت پاسخگویی

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   14 دی 1400، 12:32

   سلام خانم نوری، روزتون بخیر
   خط 10002278 آزاد نیست، اما برای استعلام خطوط 2000، لطفاً با پشتیبانی تماس بگیرید تا استعلام دقیقی صورت بگیره و در صورت آزاد بودن، هزینه خط خدمتتون اعلام بشه!

 • Gravatar Icon

  مرتضی علمداری

  07 دی 1400، 00:05

  سلام وقت شما بخیر ، خواستم بدونم سامانه پیامکی 100030066 از کدام ارگان هست ، اصلا مورد تأیید یا جعلی ..ممنون از اطلاعات مفیدی که میدید.

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   14 دی 1400، 12:22

   سلام وقت شما هم بخیر باشه دوست عزیز، این شماره متعلق به ملی پیامک یا زیرمجموعه ملی پیامک نیست.
   طبق اعلام کاربران اینترنتی در وبسایت‌های مختلف: “از سرشماره 100030066 پیامکی مبنی براینکه شما در فروش فوق العاده سایپا برنده شدید برای بنده آمده است که احتمالا کلاهبرداری محض است”
   سامانه ملی پیامک صحت این موضوع رو تایید یا تکذیب نمی‌کنه و صرفاً نقل قول می‌کنه!

 • Gravatar Icon

  هدایت پناه

  27 شهریور 1400، 20:24

  ببخشید از یه شماره پیامک اومده اونو چجوری میتونم پیگیری کنم با شما تماس گرفتم گفتید زیر مجموعه ما نیست.

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 11:06

   سلام شماره‌ای که براتون پیامک ارسال کرده رو میشه بفرمایید تا دوباره چک کنیم؟ اگر تو لیست ملی پیامک نباشه، حتماً راهنمایی میکنیم تا مستقیماً از اپراتور اصلی اون شماره پیگیری بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  ابراهیم میرضعیفی

  21 شهریور 1400، 18:35

  من میخوام چند تا شماره خریداری کنم که با شماره موبایل شرکت و شماره تلفن شرکت باشه. اگر بخوام ارسال پیامک با اسم شرکت داشته باشه این به چه صورت هستش

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 11:10

   اگر بخوایین شماره موبایل باشه، باید یک خط 14 رقمی از سرشاخه 1000 تهیه بفرمایید و 10 رقم انتهای خط رو، شماره موبایل خودتون قرار بدین! 1000XXXXXXXXXX
   اگر بخوایین شماره تلفن ثابت شرکت باشه، صرفاً خط 021 و 026 رو میتونین تهیه بفرمایید.
   اگر هم بخوایین که نام برند تجاری ارسال بشه، هزینه برند تجاری در سال 1399 حدودا 470 الی 500 میلیون تومان است که قابلیت دریافت پیامک رو هم نداره! برای ادامه شرایط میتونین لینک مربوط به راهنمای ارسال پیامک با نام تجاری + مزایا و معایب رو مطالعه بفرمایید و اگر سوال دیگه‌ای براتون پیش اومد، با شماره 02163404 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک به صورت کامل راهنمایی کنند.

 • Gravatar Icon

  همایون خشتی

  16 شهریور 1400، 20:34

  سلام من خط 2000 رو نمیتونم استعلام بگیرم شما باید کارای استعلامشو انجام بدید؟ایا فقط خط 2000 دلیور بیس هستش؟
  ارسال لینک هم میشه باهاش انجام داد؟به لیست سیاه هم میره پیامک؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 11:23

   سلام
   برای استعلام خطوط 2000 لطفا با پشتیبانی پنل در ارتباط باشید.
   بله دلیوربیس هستند.
   بله امکان ارسال لینک هم با ارسال متن پیامک + لینک ، از طریق ارسال تیکت داخل سامانه فعال میشه که حدودا 72 ساعت کاری زمان میبره!
   برای ارسال لینک پیشنهاد میکنم مقالۀ “ارسال لینک در اس ام اس ، قابلیتی که باید جدی بگیرید!” رو مطالعه بفرمایید.
   ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات شرایط مختلفی داره!
   1- اگر میخوایین از طریق وبسرویس ارسال بفرمایید: راهنمای استفاده از خط خدماتی اشتراکی (وب‌سرویس خدماتی)
   2- اگر میخوایین به صورت متنی و با خط خدماتی خودتون ارسال کنید: خطوط خدماتی چیست؟
   3- یه روش هم وجود داره که بتونید با ارسال پیام صوتی، تبلیغات خودتون رو به لیست سیاه مخابرات انجام بدین: ویدئوی آموزشی ارسال پیام صوتی

   • Gravatar Icon

    و خدا گفت

    23 مرداد 1402، 16:41

    سلام با۹۸۳۰۰۰۷۷
    برام کدفرستادن برا چه نام افزاریه؟
    یه کلاهبردار برام پیام داد که نام و کد رو بفرستین
    منم فرستادم
    نمیدونم با اکانت من میخواد چه غلطی کنه

 • Gravatar Icon

  صابری

  16 شهریور 1400، 09:50

  سلام وقتتون بخیر من از شما پنل خریداری کردم اما به این بخشی که تو مقاله تون گفتید من دسترسی ندارم وارد میشم میگه شما مجوز دسترسی به این بخش رو ندارید، باید چه کاری انجام بدم ممنون از پاسخگوییتون

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 11:38

   سلام روزتون بخیر
   لطفاً برای ارتقا سامانه با بخش پشتیبانی ملی پیامک به شماره 02163404 تماس بگیرید تا ضمن ارتقا پنل، دسترسی‌‌های مورد نیاز براتون آزاد بشه!

 • Gravatar Icon

  روشن دل

  08 شهریور 1400، 12:46

  سلام من جدیدا یک سر خط جدید با پیش شماره ی 9999 وجود داره می خواستم بدونم سامانه ی پیامکی شما هم این خط رو داره و حدود قیمت یک خط 8 رقمی با این پیش شماره چقدر است ؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 11:40

   سلام وقتتون بخیر
   بله توسط ملی پیامک هم ارائه میشه که شرایط دقیقش رو می‌تونید از صفحه “خطوط خدماتی چیست؟” مطالعه بفرمایید.
   در حال حاضر، این خطوط فقط به صورت 10 رقمی ارائه میشن! هزینۀ حدودی این خط هم 500 هزارتومان است.

 • Gravatar Icon

  انوشا اشتیانی

  08 شهریور 1400، 10:17

  من چطور میتونم خط مورد نظرمو از همه اپراتورها همزمان استعلام بگیرم 100020_200020_300020_5000120_5000220_5000920_5000420 این خطوط مد نظرم هست همزمان هرکدوم ازاد باشه خریداری کنم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 11:42

   پیشنهاد میکنم با شماره 02163404 و کارشناسان فروش ملی پیامک تماس بگیرید تا خطوط مورد نظر شما رُ استعلام بگیرند.

 • Gravatar Icon

  پورحسنی

  04 شهریور 1400، 13:44

  چقدر زمان میبره تا خط بر روی پنل ثبت بشه و برای این خطوط غیرسفارشی امکانش هست که چندتا شماره به صورت رندم خود سامانه به ما نشون بده و ما از بین اون خطوط انتخاب کنیم بخریم شمار رو ؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   28 شهریور 1400، 11:44

   مدت زمان تقریبی ثبت خطوط از سمت همه اپراتورها، حدود 1 الی 96 ساعت کاری زمانبر هستند و زمان فعالسازی هر خط از سمت اون اپراتور، متفاوته!
   برای قسمت دوم سوالتون، متاسفانه خیر این امکان وجود نداره!

 • Gravatar Icon

  فیروزی

  04 شهریور 1400، 09:11

  سلام وقتتون بخیر سوالی ازتون داشتم
  آیا برای فروش اینترنتی نیاز هستش که حتما پیج اینستاگرام داشته باشم من فقط میخوام تبلیغات سایت خودمو به صورت پیامکی انجام بدم

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   16 بهمن 1400، 09:52

   سلام جناب فیروزی، شما با داشتن پیج اینستاگرام، طبیعتاً مشتریان بیشتری خواهید داشت اما خیر نیازی به داشتن پیج اینستاگرام نیست.
   به راحتی می‌تونید با استفاده از خط 50004 و یا خط 3000 روی سامانه ملی پیامک، از تبلیغات پیامکی برای سایت خودتون استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  قربانعلی

  30 مرداد 1400، 18:41

  سلام خسته نباشین
  سامانه پیامکی فقط بصورت آنلاین کار میکنه؟
  شرایط استفاده بصورت آفلاین نداره برای زمانی که اینترنت در دسترس نیست

  • Gravatar Icon

   محسن

   28 اسفند 1400، 08:25

   سلام وقت بخیر
   شماره 20007005 متعلق به کجاس؟بدون اینکه براشون پیامی ارسال کرده باشم یه پیام طولانی و بی معنی انگلیسی از گوشی من ارسال شده براشون و یه جواب کوتاه انگلیسی و بی معنا(QzpMSyxSOjI=)جواب اومده

 • Gravatar Icon

  امیرجعفری

  29 مرداد 1400، 16:31

  سلام وقت بخیر
  برای من از شماره 3000 یه پیامک اومده که برای دریافت جایزه عدد یک رو ارسال کنید.
  بخوام ببینم از کجا ارسال شده و کدوم شرکت شما میتونید بهم بگید؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   30 مرداد 1400، 09:56

   سلام وقت شما هم بخیر
   شماره مورد نظر رُ بفرمایید تا اگر متعلق به زیرمجموعۀ ملی پیامک باشه راهنمایی کنیم!

 • Gravatar Icon

  طاها یاسینی

  24 مرداد 1400، 17:28

  با اسلام تو این شرایط داغون با تبلیغ پیامکی و اینستا تونستم بازدهی خوبی داشته باشم برای کارم
  فروشم رو افزایش دادم مخصوصا برای سایتم !
  فروش اینترنتیم خیلی افزایش داشته شکرخدا حتی تو فکرم هست مغازه رو ببندم کلا

 • Gravatar Icon

  شیرازی

  12 مرداد 1400، 09:34

  سلام وقت بخیر
  چه مدت زمان میبره خط بر روی پنل ثبت بشه؟
  من نماینده شما هستم کاربر من یک خط سفارش داده هزینه پرداخت کرده و ثبت نیز شده اما داخل پنل قابل مشاهده نیست ممنون میشم این مورد راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   12 مرداد 1400، 09:43

   سلام وقتتون بخیر
   بی‌زحمت این مورد رُ تیکت بذارین تا همکاران ما بلافاصله تو بخش پشتیبانی پیگیری و راهنمایی کنند.

 • Gravatar Icon

  الهام تقوی

  27 تیر 1400، 18:07

  سلام وقتتون بخیر توی سامانه امکان استعلام برخی از اپراتور ها وجود نداره باید تیکت ارسال کنیم آیا این مورد میشه بعدها بر روی سامانه اضافه بشه تا امکان استعلام راحت‌تر از قبل بشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 تیر 1400، 10:13

   سلام وقتتون بخیر.
   این مورد به همکاران طراح و توسعه‌دهنده ارجاع میدم. البته که پشتیبان‌های ملی پیامک توی پاسخگویی سرعت عمل دارند و قطعاً پیگیری می‌کنند.
   ممنون از پیشنهادتون

 • Gravatar Icon

  محمد امین

  23 تیر 1400، 19:12

  آیا درسته میگن خط 3000 رو نمیشه 8 رقمیش رو تهیه کرد و اختصاصی صدا و سیما هست؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   25 مرداد 1400، 12:41

   سلام بله دوست عزیز، اکثر شماره‌های 8 رقمی پر شده! البته ملی پیامک چندتا سرشماره آزاد 8 رقمی از اپراتور 3000 داره! پیشنهاد می‌‌کنم برای استعلام زودتر با واحد فروش 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  شاهرخ خانی

  23 تیر 1400، 18:07

  توضیحات کامل و جامعی بود ولی هنوز ابهاماتی در ذهن من هست برای برطرف کردنش چه کار باید انجام بدم؟
  و اینکه درباره تعرفه ها چیزی ندیدم من کجا میتونم درباره اونا اطلاعات کسب بکنم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   24 تیر 1400، 08:59

   دوست عزیز برای مشاوره که رفع ابهام میشه، می‌تونید با 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی در این مورد صحبت کنید
   تعرفه‌های ارسال پیامک رُ هم می‌تونید از لینکی که براتون گذاشتم، مشاهده کنید

 • Gravatar Icon

  طالبی

  19 تیر 1400، 09:43

  سلام من سوالی ازتون داشتم برای این خطوط غیرسفارشی امکانش هست که چندتا شماره به صورت رندم خود سامانه بهمون نشون بده و ما از بین اون خطوط شماره رو انتخاب کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 تیر 1400، 12:23

   دوست عزیز، نه متاسفانه چنین قابلیتی فعال نیست

  • Gravatar Icon

   تمنا

   30 شهریور 1401، 14:27

   سلام سرشماره ۹۰۰۰۱۷۷۷ برای کجاست؟

 • Gravatar Icon

  هاشمی

  17 تیر 1400، 10:52

  با درود یه سوالی داشتم خدمتتون
  ما ارسال های زیادی نداریم و فقط دریافت داریم بیشتر
  امکانش هست روی پنل پایه ثبت نام داشته باشیم و خط ثابت رو سفارش بدیم بعدها ارتقا بدیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 تیر 1400، 16:03

   بله دوست عزیز همه پنل‌ها قابلیت دریافت پیامک داره، منتها با پنل پایه شما نمی‌تونین خط سفارش بدید
   البته اگر میخواین در قبال هر پیامک مخاطب، پاسخ مشخصی براشون بفرستید باید حتماً پنل پایه به بالا تهیه کنید

 • Gravatar Icon

  ماه نوش

  16 تیر 1400، 10:28

  سلام من یک شماره ی 3000 هشت رقمی می خوام که رند باشه چون اون یکی خط شرکت ما از پیش شماره ی 3000 هست و هشت رقمی هست و میخوام با همین خط باشه ولی متاسفانه لیستی وجود نداره که من بفهم چ خط ازاد هست یا نه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 تیر 1400، 13:59

   دوست عزیز باید از داخل پنلتون، در قسمت سفارش خط روی استعلام کلیک کنید و خطی که می‌خواین رو چک کنید
   اگر خط آزاد باشه، هزینش محاسبه میشه و در اختیارتون قرار می‌گیره

 • Gravatar Icon

  سارا مستمری زاده

  16 تیر 1400، 10:18

  سلام وقتتون بخیر
  برای خرید شماره 3000 بعد از 3000 هر تعداد ارقام که مدنظرمون باشه میتونیم اعلام کنیم استعلام بگیرید؟
  چون من شنیده بودم حتما برای شماره 3000 میبایست از شاخه خاصی باشه مثلا 30008666 مابقیشو ما انتخاب کنیم؟
  اگر اشتباه میکنم محبت بفرمایید توضیحات صحیح و بیشتر را اعلام بفرمایید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 تیر 1400، 14:11

   دوست عزیز برای سفارش خط از سرشماره 3000 حتما جدول مربوط به این سرشماره از لینکی که براتون فرستادم مطالعه کنید و اگر سوالی داشتید با 02163404 تماس بگیرین

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید