همه‌چیز دربارۀ خط 998 اپراتور شاتل موبایل

همه‌چیز دربارۀ خط 998 اپراتور شاتل موبایل

Engagements Icon
0


شاید هیچ‌کس به‌اندازه یک مدیر مارکتینگ و یا یک فعال بازاریابی ارزش یک خط پیامکی خوب را نداند. این خطوط از اپراتورهای قدیمی مانند 1000، 2000، 3000 هستند تا خطوط جدیدتری مانند 9000، 9999 و جدیدترین آن‌ها یعنی خط 998 از اپراتور شاتل. این خطوط اختصاصی پیامکی قدرت آن را دارند که یک مشتری معمولی را به یک مشتری وفادار تبدیل کنند و یک بازار کساد را به کسب‌وکاری پرجنب و جوش برسانند. در این مقاله می‌خواهیم درباره خط 998 از اپراتور شاتل صحبت کنیم و همچنین نحوه دریافت این خطوط را هم توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

چرا باید از خط 998 از اپراتور شاتل استفاده کرد؟

حتماً تاکنون پیامک‌های تبلیغاتی زیادی دریافت کرده‌اید و متوجه شده‌اید که سرشماره‌ها متفاوت هستند. این شماره‌ها معمولاً با 1000، 2000، 5000، 021، 9000، 9999 و 998 شروع می‌شوند. پیش از اینکه به اپراتور 998 بپردازیم، بهتر است بررسی کنیم که خطوط پیامکی به چند دسته تقسیم می‌شوند و هر کدام چه کاربردهایی دارند.

 • خطوط تبلیغاتی: تمام سرشماره‌های پیامکی در ابتدا به عنوان تبلیغاتی در نظر گرفته می‌شوند. البته خطوط 998 شاتل استثنا هستند که بعدا به این نکته خواهیم پرداخت. از این خطوط تبلیغاتی برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی، تخفیف‌ها، قرعه‌کشی‌ها، تبریک‌ها و هر نوع پیام دیگری که تاکنون دریافت کرده‌اید، استفاده می‌شود. اما این خطوط با یک مشکل بزرگ مواجه هستند و آن "لیست سیاه مخابرات" است. لیست سیاه مخابرات شامل افرادی است که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را بر روی سیم‌کارت خود مسدود کرده‌اند.
 • خطوط خدماتی: این خطوط مخصوص اطلاع‌رسانی هستند. ویژگی مهم خطوط خدماتی این است که می‌توانند از لیست سیاه مخابرات عبور کنند و راه ارتباطی شما با مشتریانتان باشند. البته باید توجه داشته باشید که از این خطوط نمی‌توان برای تبلیغات استفاده کرد و باید صرفاً جهت اطلاع‌رسانی به مشتریان به کار روند. صاحبان مشاغل با ارائه مدارک و طی فرآیندی می‌توانند خطوط تبلیغاتی خود را به خطوط خدماتی تبدیل کنند.

خدماتی کردن خط 998 برای افراد حقیقی

یکی از چالش‌های کسب‌وکارهای کوچک و افراد حقیقی تا پیش از این دسترسی به خطوط خدماتی بوده است. زیرا اپراتورهای قدیمی‌تر، فقط به شرکت‌های ثبت شده و سازمان‌ها اجازه داشتن خط خدماتی می‌دادند. اما با وجود اپراتورهای جدید و خط 998، دیگر کسب‌وکارهای کوچک هم می‌توانند خطوط خدماتی داشته باشند.

برای دریافت خط خدماتی 998 به مجوز اینماد یا جواز کسب برای سایت و کسب‌وکار خود نیاز دارید. پس اگر یک کسب‌وکار کوچک و فروشگاه آنلاین هستید، برای پیامک‌های خود می‌توانید خیلی راحت از اپراتور شاتل استفاده کنید.

ویژگی‌های خط 998 شاتل

با استفاده از خط پیامکی 998 شاتل، کسب‌وکارها می‌توانند پیام‌های خود را به گروه‌های مختلف مخاطبان ارسال کنند. این خط پیامکی می‌تواند برای مقاصد مختلفی مانند ارسال کدهای تایید، اطلاع‌رسانی‌های مهم، تبلیغات و تخفیفات ویژه، و همچنین پیامک‌های خدماتی مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی‌های خط 998 شاتل

خط خدماتی

تا پیش از این، خطوط اختصاصی‌ای که اپراتورها ارائه می‌کردند، ابتدا تبلیغاتی بود و پس از آن کسب‌وکارها باید برای خدماتی کردن آن اقدام می‌کردند. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های خط 998 این است که از ابتدا خدماتی است.

اگر دوست دارید از خط تبلیغاتی استفاده کنید و چنین ویژگی‌هایی را از یک سرشماره پیامکی انتظار دارید، می‌توانید از خطوط 9999 سامانتل استفاده کنید.

عبور از بلک لیست

اپراتورهای پیامکی جدید مانند شاتل، یکی از نیازهای اصلی کسب‌وکارها را شناخته‌اند و دارند به خوبی به آن پاسخ می‌دهند. این نیاز اصلی، ارسال پیامک به بلک لیست یا همان لیست سیاه مخابرات است. با استفاده از خطوط اختصاصی 998 می‌توان به‌راحتی، به کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، هم پیامک ارسال کرد.

تمدید سالیانه

یکی از دغدغه‌های افرادی که به سراغ خرید خط اختصاصی می‌آیند، نیاز به تمدید سالانه خطوط است. اما در خط 998 شاتل، نیازی به تمدید سالانه نیست و با یکبار خرید، مالک دائمی این شماره پیامکی هستید.

سرعت بالا

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت خطوط 998، سرعت بالای ارسال پیامک در آن‌هاست. بنابراین چه برای کسب‌وکارهای کوچک و چه برای کسب‌وکارهای شناخته شده گزینه خوبی برای تبلیغات است.

قیمت مناسب خط و پیامک

اگر به دنبال این هستید که تبلیغات خود را با یک خط جدید که قیمت مناسبی دارد شروع کنید، می‌توانید از اپراتور 998 شاتل استفاده کنید. نه تنها هزینه اولیه تهیه این خطوط پایین است، بلکه هزینه تمام شده هر پیامک هم نسبت به سایر اپراتورها مناسب است.

سایر ویژگی‌های اپراتور شاتل

 • بدون قطعی
 • بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده به گوشی
 • گزارش‌گیری دقیق

شرایط دریافت خط خدماتی از اپراتور 998

لابد تا الان حسابی مشتاق شده‌اید که چگونه می‌توان خطوط اختصاصی شاتل را برای کسب‌وکارتان بخرید. چند روش خیلی ساده برای خرید خط اختصاصی 998 وجود دارد. اول باید انتخاب کنید که می‌خواهید شماره رند داشته باشید و ارقام آن را خودتان انتخاب کنید و یا قصد خرید یک شماره غیر رند و با شماره‌های تصادفی دارید.

خرید خط 998 با ارقام تصادفی(ارزان)

برای خرید خط 998 با ارقام تصادفی و غیررند می‌توانید از صفحه خط خدماتی 998  ملی پیامک استفاده کنید. در این صفحه، با وارد کردن شماره موبایل خود خیلی سریع و آسان، از اپراتور شاتل یک خط اختصاصی خریداری کنید و با خیال راحت بازاریابی اس ام اسی را شروع کنید.

خرید خط 998 با ارقام تصادفی

خرید خط رند 998

اگر دوست دارید یک خط ده رقمی رند و با شماره‌هایی که خودتان انتخاب می‌کنید را از اپراتور شاتل بخرید، باید خودتان به صورت مستقیم با کارشناسان ملی پیامک ارتباط برقرار کنید. برای این کار از داخل پنل پیامکی خود یک تیکت بفرستید و درخواست خود را مطرح کنید. همچنین می‌توانید با شماره 02163404 هم تماس بگیرید و تلفنی با مشاوران ملی پیامک صحبت کنید.

مدارک مورد نیاز اشخاص حقیقی برای خرید خط 998

 • تصویر پشت و روی کارت ملی و شناسنامه متقاضی
 • تصویر مدرک کسب‌وکار یا اینماد به نام متقاضی
 • تکمیل فرم خدماتی حقیقی خط 998 با امضا و اثر انگشت متقاضی
 • تکمیل فرم تعهدنامه خط خدماتی 998 با امضا و اثر انگشت متقاضی
 • ارائه بانک شماره موبایل به‌روز کاربران (حداقل 100 شماره موبایل همراه اول غیرتکراری)
 • سفته به مبلغ 20,000,000 تومان (با امضا صاحبان امضا)

مدارک مورد نیاز اشخاص حقوقی برای خرید خط از اپراتور شاتل

 • تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس شرکت
 • تصویر روزنامه رسمی آخرین تغییرات شرکت
 • معرفی نامه رسمی نماینده شرکت بر روی سربرگ در صورت دولتی بودن
 • تصویر مجوز صنفی شرکت
 • تصویر گواهی امضای همه افراد صاحبان امضا
 • تکمیل فرم خدماتی حقوقی خط 998 با امضای همه صاحبان امضا + مهر شرکت
 • تکمیل فرم تعهدنامه خط خدماتی 998 با امضای همه صاحبان امضا + مهر شرکت
 • ارائه بانک شماره موبایل بروز کاربران (حداقل 100 شماره موبایل همراه اول غیرتکراری)
 • سفته به مبلغ 20,000,000 تومان

بازاریابی پیامکی با اپراتور شاتل

در این مقاله راجع‌به خط 998 از اپراتور شاتل صحبت کردیم و ویژگی‌های آن را بررسی نمودیم. امیدواریم با خواندن این مقاله بتوانید از این خطوط جدید بهترین استفاده را ببرید و با بازاریابی پیامکی، کسب‌وکار خود را رونق بخشید. اگر هر سوالی درباره خرید پنل پیامکی و خرید خطوط 998 داشتید، می‌توانید از ساعت 9 صبح تا 10 شب با شماره 02163404 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

آیا با خرید خط خدماتی شاتل می‌توان به وب سرویس پیامکی متصل شد؟

بله! اگر یک سایت یا اپلیکیشن داشته باشید و بخواهید برای کاربران خود پیامک otp یا پیامک‌های اطلاع‌رسانی و خدماتی بفرستید، می‌توانید با خط شاتل به وب سرویس پیامکی متصل شوید.

قیمت خط 998 از اپراتور شاتل چقدر است؟

در حال حاضر (سال 1403) قیمت یک خط ده رقمی 998 معادل 500 هزار تومان است. اما برای مشاهده قیمت‌ خطوط بهتر است به صفحه خط 998 مراجعه کنید.
برچسب سرشماره
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید