ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه

ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه

Engagements Icon
129


مشتری عزیز،
20% تخفیف ویژه خرید آنلاین از وبسایت جین‌وست
www.banimode.com

حتماً شما هم تابه‌حال از این مدل پیام‌ها گرفتید. اس ام اس کد تخفیف، معرفی فروشگاه تازه‌تاسیس، تبریک تولد کاربران و ... از جمله پیامک‌هایی هستند که از طرف سیستمی به نام سامانه ارسال پیامک فرستاده می‌شوند.

سرعت ارسال پیامک‌ انبوه تقریباً بالاست. مثلاً برای ارسال اس ام اس به هزار شماره فقط 15 دقیقه زمان نیاز دارید، از طرفی هزینه‌اش هم از آن مبلغی که فکر می‌کنید، کمتر است. بگذارید ساده‌تر توضیح دهم، به عنوان مثال اگر بخواهید متن شروع جشنواره تخفیف را فقط برای 500 نفر بفرستید، علاوه‌بر هزینه باید زمان زیادی را هم برای ارسال پانصد اس ام اس با گوشی اختصاص دهید که سیمکارت ارسال این تعداد را ساپورت نمی‌کند. در صورتی که با پنل پیامکی علاوه‌بر امکان ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه محدودیت تعداد هم ندارید.

حالا اگر برای استفاده از این سرویس در کسب‌وکارتان وسوسه شدید و می‌خواهید درباره هزینه‌ها و نحوۀ ارسالش بیشتر بدانید، ما راهنمای جامعی دربارۀ ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه را برایتان آماده کردیم تا با هر سرشماره‌ای که می‌خواهید، خط بخرید و برای مشتریانتان در تعداد بالا اس ام اس بفرستید.

مراحل ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه

برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه اول از همه باید پنل پیامکی داشته باشد. حالا پنل پیامک چیست؟

پنل در اصل نرم‌افزاری آنلاین و تحت‌وب است که بعد از ارائۀ مدارک لازم توسط شرکت‌های ارائه دهندۀ سامانه پیامک به کاربران ارائه می‌شود. با دریافت پنل و انتخاب سرشمارۀ مورد نظرتان می‌توانید ارسال اس ام اس را شروع کنید. ما این روش را بر اساس سامانه ارائه شده توسط شرکت ملی پیامک قدم‌به‌قدم برایتان توضیح خواهیم داد. اما قبل از آن، توصیه می‌کنم حتماً ویدئو آموزشی نحوه ثبت‌نام و فعالسازی پنل را ببینید:

شروع کار با ثبت‌نام در صفجه اصلی سایت ملی پیامک است. بعد از کلیک در قسمت ثبت‌نام، نام و نام‌خانوادگی را همراه با شماره موبایل وارد کنید. در مرحله بعدی باید پنل خود را از بین بسته‌های پایه، اقتصادی، شرکتی و تجاری انتخاب کنید.

چرا ملی پیامک را انتخاب کنم؟

چرا ملی پیامک؟

بعد از تائید پنل و خط برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه توسط اپراتور، با پرداخت هزینه می‌توانید از سامانه استفاده کنید ولی شاید این سوال برای شما پیش آمده که چرا برای ارسال پیامک باید ملی پیامک را انتخاب کنید؟! این سامانه چه فاکتورهایی به عنوان یک پنل استاندارد دارد؟

ما در ادامه به تعدادی از این فاکتورها اشاره می کنیم که به عنوان راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس شناخته می شود.

بانک شماره موبایل جامع و تفکیک شده

ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواهبرای کسب‌وکاری مثل تولید پوشاک یا توزیع لوازم آرایشی بهداشتی که تازه کارش را شروع کرده است و می‌خواهد به سراسر ایران ارسال محصول داشته باشد، بانک شماره‌های جامع به تفکیک استان یکی از بهترین فاکتورهای انتخاب پنل است.

شاید بهترین مثال استفاده از بانک شماره‌های استان در بازاریابی پیامکی، فروشگاه‌های آنلاینی مثل سایت فروش لوازم آرایش مو تن رو، سایت فروش لوازم ورزشی ایران اسپورتر و ... باشد. مثلاً به پیام زیر دقت کنید:

ارسال رایگان به سراسر به کشور برای ثبت سفارش و اولین خرید

شما با ابزار ارسال انبوه سامانه ملی پیامک می‌توانید این پیام را برای بانک شماره استان مورد نظرتان بفرستید تا مشتری با ارسال رایگان برای خرید وسوسه شود. ارسال بسته به سراسر ایران چندان هم ارزان نیست و پیشنهاد آن می‌تواند یک اهرم تبلیغاتی مناسب باشد.

بانک شماره موبایل بر اساس مشاغل و اصناف

بانک شماره جامع و به‌روزبعضی از کسب‌وکارها با مشاغل و اصناف خاصی کار می کنند. مثلا همین فروشگاه ایران اسپورتر در بین مردم هم مشتری دارد ولی عمده مخاطبانش ورزشکاران و مربیان هستند و باید بین آن‌ها تبلیغات بیشتری داشته باشد. یا مثلاً فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی علاوه‌بر فروش روزانه اگر با سالن‌های زیبایی و آرایشگاه فعالیت مستمر داشته باشد، به سود بیشتری می‌رسد.

سامانه ملی پیامک برای همین تبلیغات خاص و جزئی‌تر، بانک شماره‌ به‌روز اصناف و مشاغل مختلف به تفکیک گروه شغلی و استان را در اختیارتان قرار دهد. با این روش هم تبلیغات هدفمندی دارید و هم در بین گروهی که مشتریان بالقوه شما هستند، تبلیغ کردید تا به خریدار تبدیل شوند.

همه‌چیز دربارۀ خط 1000 اپراتور رهیاب رایانه گسترحتما بخوانید: همه‌چیز دربارۀ خط 1000 اپراتور رهیاب رایانه گستر

قیمت و تعرفه مناسب

ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواهاگر در حال تحقیق برای خرید بهترین سامانه ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه هستید حتماً دربارۀ پنل رایگان شنیدید یا این سوال برایتان پیش آمده که حدود قیمت چیست!

ما قبلاً هم گفتیم که سامانه رایگان تقریباً یک حقه تبلیغاتی است و حتی اگر ثبت‌نام پنل بدون پرداخت وجه باشد، هزینه‌هایش با بازنگرداندن هزینه پیامک‌های نرسیده به مقصد یا تعرفه بالای هر ارسال جبران خواهد شد. پس به جای اینکه دنبال پنل رایگان باشید، باید تعرفه مناسب را پیدا کنید.

ملی پیامک هم تعرفه مناسب دارد و هم اگر به لیستی شامل شماره‌های بلک لیست پیام بفرستید، هزینه پیام نرسیده را پس خواهد داد. در ضمن این سامانه آموزش رایگان را هم در آپارات و اینستاگرام ملی پیامک برای کاربرانش آماده کرده اسن.

پشتیبانی، قدرت اصلی سامانه اس ام اس

در آخر به عنوان مهم‌ترین فاکتور انتخاب پنل برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه یادتان باشد که نه فقط سامانه پیامکی بلکه هر خرید دیگری هم بدون پشتیبانی هیچ فایده‌ای ندارد.ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه

در این مورد باز هم ملی پیامک پیشتاز است و تیمی از کارشناسان مجرب و آموزش دیده دارد. پشتیبانی ملی پیامک، نحوۀ کار با پنل و استفاده از همه ماژول‌ها را به کاربران توضیح می‌دهد، در صورت نیاز برای کمپین‌های تبلیغاتی و ارسال پیامک راهنمایی می‌کند و در صورت بروز اختلال، مشکل پیش آمده در روند ارسال پیامک را بررسی می‌کند.

ثبت‌نام در وبسایت و ورود به محیط کاربری

پس از ثبت‌نام و پرداخت هزینه خط و نوع پنل، نام کاربری و رمز عبور به شکل زیر برای شما پیامک می‌شود:

احسان عزيز

پرداخت شما با موفقيت انجام شد.

نام كاربري: *******0912
رمز عبور: 1234
لينك ورود به پنل: https://panel.melipayamak.com

پشتيباني تلفني:
02163404

پس از ورود به پنل کاربری با تکمیل اطلاعات و انتخاب گزینه تائید، اطلاعات برای اپراتور ارسال می‌شود.

حالا وقت ارسال مدارک است!

اگر تمایل دارید به صورت یک شخص حیقیقی برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه در سامانه ثبت‌نام کنید، کافیست اسکن یا تصویر کارت ملی خود را به همراه تصویر سلفی احراز هویت اینترنتی (مطابق تصویر نمونه زیر) بارگذاری نمائید.

نمونه تصویر احراز هویت اینترنتی برای ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواهاما اگر می‌خواهید پنل را به صورت حقوقی خریداری کنید نیاز است اسکن یا تصویر کارت ملی مدیرعامل را به همراه تصویر آخرین روزنامه‌رسمی شرکت  برای ما بفرستید.

پس از ارسال مدارک، باید منتظر تائید اپراتور باشید تا در صورت صحت مدارک ارسالی، اپراتور برای شما خط اختصاصی ثبت کند و بتوانید ارسال و دریافت پیامک از طریق اینترنت را شروع کنید. در ضمن، به جز شماره‌ای که اپراتور برای شما ثبت می‌کند امکان انتخاب شماره دلخواه هم دارید. البته در مورد انتخاب سرشماره موردنظرتان باید به نکات دیگری هم توجه کنید که ما خیلی کوتاه به آن اشاره می‌کنیم.

نکات مهم در انتخاب شماره دلخواه

نکات مهماولین نکته مهم در انتخاب خط این است که شماره منتخبتان اگر آزاد نباشد، باید شماره دیگری انتخاب کنید. برای همین یادتان باشد با سرشماره 3000 بیش از 6 رقم انتخاب کنید، زیرا خطوط 5 رقمی آن آزاد نیست. این مورد برای سرشماره 1000 هم صدق می‌کند و بیشتر خطوط این سرشماره توسط کاربران مختلف گرفته شده است.

اما برای سرشماره 2000 اول باید از اپراتور استعلام بگیرید و بعد درخواست بدهید. البته یادتان باشد که سرشماره 2000 از بقیه گران‌تر است و باید سالیانه تمدید شود.

همه‌چیز درباره‌ خط 2000 اپراتور آتیه داده پردازحتما بخوانید: همه‌چیز درباره‌ خط 2000 اپراتور آتیه داده پرداز

برای انتخاب و خرید خط اختصاصی دلخواه حتما قبل از هر چیز به صفحه خطوط اختصاصی سایت ملی پیامک برای بررسی هزینه، شرایط و قوانین اپراتورها مراجعه کنید. حتی اگر در این مرحله هم دچار تردید شدید، بهترین راه تماس با شماره 02163404 است تا با یک مشاوره درست بهترین تصمیم را بگیرید.

چرا ما ملی پیامک را انتخاب کردیم؟

ملی پیامک یکی از شرکت‌های ارائه‌دهندۀ سامانه‌های اس ام اسی با بیش از ده سال سابقه است. این مجموعه بزرگ علاوه‌بر موارد بالا، مزایای دیگری هم از جمله بانک شماره‌ به تفکیک همراه اول و ایرانسل، امکان دریافت گزارش بعد از ارسال پیامک و ابزارهای کاربردی مانند کدخوانی و کددهی برای مشاغل خاص را ارائه می‌دهد.

اگر می‌خواهید تبلیغات و بازاریابی کسب‌وکارتان را حسابی تروتازه کنید و با روش‌های جدیدتر مشتریان بیشتری هم داشته باشید، پنل پیامکی لازم دارید تا با هزینۀ مناسب بتوانید ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه را استفاده کنید و به جای مبالغ گزاف با قیمت معقولی تبلیغات گسترده داشته باشید.

اگر هنوز هم درباره ارسال اس ام اس به صورت اینترنتی با شماره‌های مختلف نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، برایمان کامنت بگذارید، تماس بگیرید و با مشاوران ملی پیامک صحبت کنید.

برچسب سرشماره
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
40دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  محمد جواد باختری

  30 شهریور 1400، 09:39

  من قصد دارم برای سایتم یک خط اختصاصی برای ارسال پیامک صوتی دریافت کنم آیا این امکان وجود داره که خط اختصاصی داشته باشم؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   03 دی 1402، 14:32

   سلام دوست عزیز، بله میتونید این کار رو انجام بدید. فقط قبلش یه تماس با بخش فروش بگیرید که بتونن بهتر راهنماییتون کنن: 02163404

 • Gravatar Icon

  Javidbakht

  28 شهریور 1400، 17:30

  ببخشید من این سوال رو میپرسما
  ولی چه اطمینانی میدید ما همه مدارک رو داریم در اختیار شما قرار میدیم ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   03 دی 1402، 14:34

   سلام دوست گرامی،
   این مدارک برای اینه که مزاحمتی برای کاربران صورت نگیره!
   فرض کنید بدون مدرک و احراز هویت هر کسی میتونست پنل پیامکی خریداری کنه. اینجوری دزدیهای پیامکی و کلاهبرداری چقدر زیاد میشد؟
   اطمینانی که ما میدیم اینه که برای کاربران مزاحمتی ایجاد نمیشه و در عوض به شما خدمات عالی ارائه میشه.

 • Gravatar Icon

  نیوشا مثقالی

  24 شهریور 1400، 10:32

  به من گفته بودید تا 6 رقم بعد از شماره 50004000 میتونم خودم انتخاب کنم چطور میتونم اینکارو کنم همینجا شماره مورد نظرمو اعلام کنم برام ثبت میکنید؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 اسفند 1402، 14:50

   سلام دوست عزیز،
   داخل پنل روی تنظیمات کلیک کنید. گزینه سفارش شماره رو بزندی. البته میتونید با کاشناسان ما به شماره 02163404 تماس بگیرید راهنمایی‌تون کنن.

 • Gravatar Icon

  مرتضی افسری

  23 شهریور 1400، 20:48

  سلام من برای نرم افزار هلو تهیه کردم این مورد رو ارسال خوبی داره بعد از تکمیل فاکتور ارسالش انجام میشه به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم از این مورد استفاده کنن و حالشو ببرن

 • Gravatar Icon

  رخ فر

  18 شهریور 1400، 11:20

  سلامو وقت بخیر
  کارت ملی من قدیمی هستش یک مقدار مخدوش شده
  مشملی نداره برای فعالسازی و احراز هویت؟
  بعد از تایید مدارک فعالسازی چقدر زمان میبره؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   19 اسفند 1402، 10:24

   درود بر شما،
   به جای کارت ملی از گذرنامه هم می‌تونید استفاده کنید.
   بستگی به شلوغی خطوط داره اما نهایتا یک روز طول میکشه.

 • Gravatar Icon

  عارف‌نیا

  17 شهریور 1400، 08:41

  سلام وقتتون بخیر من سوالی از شما داشتم که برای سالن های زیبایی هم میشه از پنل شما استفاده کرد؟میخوام مشتریام بیشتر بشن و سالن منو خانومای منطقه بشناسن. میشه راهنمایی کنین بی زحمت

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   03 دی 1402، 14:40

   سلام دوست عزیز،
   بله شما میتونید از بانک شماره یا ارسال پیامک زنده استفاده کنید. این دو تا قابلیت به شما اجازه میده تو یه محدوده جغرافیایی خاص پیامک به تفکیک جنسیت بفرستید.

 • Gravatar Icon

  مسعود شعبانی

  13 شهریور 1400، 09:49

  سلام می خواستم بدونم امکانش هست به جای شماره ی پیامکی با نام شرکت یا مجموعه یا برند خودمون پیامک رو ارسال کنیم و هزینه ی این مورد به چه صورت است

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:28

   درود بر شما،
   باید ارسال پیامک با شماره تجاری انجام بدید. شماره تجاری همین چیزیه که منظور شماست. هزینه خرید و تمدید ماهیانه زیادی داره. برای استعلام قیمت باید با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  مسعودی

  04 شهریور 1400، 10:17

  سلام وقتتونبخیر
  من یک سالن ارایشی دارم میخوام به خانم های ساکن منطقه ای که سالن ارایشیم مستقر هست ارسال پیامک صورت بگیره برای این کار شما کدوم پنلتون رو پیشنهاد میدید؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   14 فروردین 1403، 15:05

   درود بر شما،
   پنل اقتصادی برای شروع پنل خوبیه اما اگر می‌خواید هزینه هر پیامک براتون ارزون‌تر دربیاد، پنل شرکتی یا تجاری تهیه کنید.

 • Gravatar Icon

  مهراد افشار

  04 شهریور 1400، 08:32

  سلام خط اختصاصی را به صورت رایگان در اختیار ما قرار می دهید یاباید به صورت جداگانه خریداری کنیم و یک هزینه ی جداگانه پرداخت کنیم ممنون میشم توضیح بفرمایید

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   04 شهریور 1400، 08:41

   سلام وقتتون بخیر
   خط اختصاصی 14 رقمی با پیش شماره 50004 به صورت رایگان و به نام شما ثبت میشه! به طور کلی نیازی به خرید اختصاصی ندارید.

 • Gravatar Icon

  حجت آذرکیش

  31 مرداد 1400، 13:14

  من سایت دارم و بیشتر مشتریانم در داخل سایت ثبت شدن میخوام بدونم اگر نخوام خروجی بگیرم و داخل پنل آپلود کنم میشه از داخل سایتم به صورت انبوه ارسال پیامک داشته باشم آیا امکان ارسال پیامک زمانبندی شده هم موجود است.

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   04 شهریور 1400، 08:44

   دوست عزیز، بستگی به زبان برنامه نویسی سایت و یا CMS مورد استفاده‌تون داره! اما به صورت کلی، میشه ارسال انبوه رُ با وب‌ سرویس انجام داد و تو بسته‌های 100تایی میشه فرستاد. امکان آپلود شماره‌ها داخل پنل وجود داره! بله پیامک زمان‌بندی هم میشه فرستاد.
   برای راهنمایی بیشتر می‌تونید با بخش پشتیبانی به شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  امیرحسین قناعتی

  30 مرداد 1400، 21:30

  با سلام و احترام
  بنده قبلا در سامانه شما پنل داشتم و به دلایلی استفاده نکردم
  در حال حاضر منقضی شده است
  حال میبایست پنلی خریداری کنم یا میتوان تمدید کرد؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   04 شهریور 1400، 08:45

   سلام و عرض ادب
   شما می‌تونید با 40% تخفیف نسبت به هزینۀ اولیه پنل، تمدید بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  اکرم السادات محمدی

  30 مرداد 1400، 18:13

  سلام خسته نباشیدمن قصد داشتم شماره مورد نظرمو از قسمت سفارش خط پنلم خریداری کنم برام پیغام اومد مجوز دسترسی به این بخش ندارم ممنون میشم برای خرید خط راهنمایی بفرمایید به چه طریق میبایست خط برای پنل خریداری کرد؟
  ممنون از شما و تیم پشتیبانی شما

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   04 شهریور 1400، 08:46

   سلام ممنون از شما؛
   پنل پایه قابلیت خرید اختصاصی رُ نداره؛ اما می‌تونید پنل رُ ارتقا بدین و بعدش دسترسی به خرید خط اختصاصی رُ داشته باشید. برای ارتقا پنل، با پشتیبانی به شماره 02163404 تماس بگیرید و یا داخل پنل، تیکت ارسال بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  نازنین رسولی

  27 مرداد 1400، 19:43

  سلام وقت بخیر
  من قصد ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره شرکتمون رو دارم قیل از خرید میخواستم بدونم پشتیبانی شرکت شما چجوریه و هزینه های پرداختی به چه صورت هستش؟و چجوری باید باهاتون مذاکره داشته باشیم؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   04 شهریور 1400، 08:50

   سلام وقت شما هم بخیر
   اگر شماره شرکت‌تون با کد 021 یا 026 باشه، می‌تونین تهیه بفرمایید و فعال کنید. پشتیبانی سامانه:
   از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 22 شب؛
   پنج‌شنبه‌ها از ساعت 8 صبح الی 19 عصر؛
   جمعه‌ها و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 صبح الی 17 عصر؛
   پاسخگوی تلفنی هستیم و مابقی ساعات، به صورت آنلاین و از طریق تیکت پاسخگو هستیم. هزینه پنل‌ها به صورت سالانه هستند و برای مذاکره و راهنمایی بیشتر پیشنهاد می‌کنم با بخش فروش به شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  اراد حمیدی

  26 مرداد 1400، 20:00

  سلام من برای سایتم از سامانه شما استفاده میکنم و خیلی راضی ام
  چون کارم فروش محصولات ارایشی هستش و شما هم بانک شماره هاتون تفکیک جنسیت داره
  تو تبلیغات خیلی بهم کمک کرده واقعا
  دمتون گرم واقعا

 • Gravatar Icon

  رامشی

  21 مرداد 1400، 09:11

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بخوام ازتون اگر میشه ارسال با شماره موبایل هم توضیح بدید برام چون شنیده بودم ارسال با شماره موبایل هم انجام میشه مثلا با شماره موبایل خودم ارسال پیامک از داخل پنل انجام بدم تا پیامم رو بتونم به دست همه برسونم.
  مرسی از پاسخدهی

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   04 شهریور 1400، 09:16

   سلام وقتتون بخیر
   ارسال از سیمکارت ممنوع هست و امکان ارسال با سیمکارت وجود نداره!
   ارسال از موبایل به این معنی هست که شما دسترسی به اینترنت ندارید، اما نیاز دارید که پیامک به شماره موبایل‌های مشتریان خودتون ارسال کنید؛ تو این حالت با ارسال یک کد دستوری به سامانه، پیامک شما به لیست شماره‌های شما ارسال میشه! برای آموزش بیشتر می‌تونید با بخش پشتیبانی به شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  حسام راد

  16 مرداد 1400، 12:08

  سلام وقت بخیر ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست انجام میدید ؟ شما راه حلی برای ارسال به شماره های بلک لیست دارید من شنیددن ارسال به بلک لیست غیرقانونی هست ایا این مورد صحت داره پس چه جوری بعضی از سامانه ها انجام میدن ؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   19 مرداد 1400، 13:14

   سلام وقت شما هم بخیر. خیر امکان ارسال پیامک با محتوای تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات امکان‌پذیر نیست و این کار ممنوع است.

 • Gravatar Icon

  کیومرث جهانبان

  31 تیر 1400، 17:36

  سلام من میخوام برای مکانیکی تبلیغ کنم و فقط برای شماره های خودم پیام بفرستم که جابه جا شده مغازه و ادرس جدید بذارم
  این کارو میشه انجام داد؟
  برای همه میخوام ارسال بشه شدنیه؟ لیست سیاه منظورمه برای اونا هم پیامک میره؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   03 مرداد 1400، 10:04

   سلام وقتتون بخیر
   برای افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی رُ بسته باشند، می‌تونین پیام صوتی ارسال بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  صداقتی

  29 تیر 1400، 21:57

  سلام وقت بخیر
  سیستم ارسال مدارکتون یه مقدار سخت نیست؟
  چجوری میشه اعتماد کرد که مدارک رو ارسال کرد برای شما؟ کسی دسترسی نداره آیا؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   04 شهریور 1400، 09:19

   سلام دوست عزیز
   شرکت رسانه تجارت نوین، یک شرکت ثبت شده و حقوقی هست که ملی پیامک یکی از دپارتمان‌های این شرکت محسوب میشه! شما می‌تونید لینک اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی) رُ از فوتر وب‌سایت مشاهده بفرمایید و علاوه بر اون، لیست مشتریان ما رُ هم مشاهده بفرمایید.
   مشتریان ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  اسماعیل صداقتی

  28 تیر 1400، 09:01

  سلام روزتون بخیر؛ سوالی که من دارم آیا ملی پیامک اپلیکیشن هم ارائه میده اگر ارائه میدید من از کجا میتونم دانلود کنم و استفاده کنم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 تیر 1400، 09:06

   سلام روز شما هم بخیر.
   در حال حاضر خیر اپلیکیشن نداره و البته نیازی هم نداره، چون کاملاً تحت وب هست و با داشتن اینترنت و مرورگر روی هر دستگاهی (کامپیوتر، لپتاپ، موبایل،…) می‌تونید استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  سپیده رحمانی

  20 تیر 1400، 07:47

  سلام روزتون بخیر
  چقدر ثبت نام در سامانه ملی پیامک آسون بود من در یک سامانه دیگه ثبت نام کردم همون ابتدا تمامی اطلاعات اعم از آدرس و کد ملی و … رو میخواستن و بخاطر همین منصرف شدم از خرید
  البته که سامانه شما هم میخواد ولی حداقل ثبت نام اولیه انجام میشه بعد میتونی سر فرصت پر کنی
  ممنون واقعا

 • Gravatar Icon

  سهیل روزبهانی

  19 تیر 1400، 08:50

  من میخواستم یک خط 50004 با ارقامی که مدنظرم هست خریداری کنم که شنیدم امکان ارسال لینک بدون محدودیت انجام میده اما داخل سایت نوشته بودید نیاز به مذاکره میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید به چه ترتیبی میتونم خطوط استعلام بگیرم؟
  سپاس از راهنمایی

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 تیر 1400، 14:50

   دوست عزیز از داخل پنل، روی سفارش خط کلیک کنید و شماره مورد نظرتون رُ استعلام کنید
   اگر خط خیلی رند می‌خواین با 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی فروش صحبت کنید

 • Gravatar Icon

  مونا هادی

  03 دی 1399، 09:46

  خیلی عالی بود
  مقاله هاتون مفید و کاربردیه!

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید