راهنمای تبلیغات هدفمند و اصولی پیامکی با کدپستی کردستان

راهنمای تبلیغات هدفمند و اصولی پیامکی با کدپستی کردستان

Engagements Icon
0


تبلیغات رایج در دنیای امروز پر از روش‌های جدید است. کسب‌وکارهای استان کردستان از هر روشی استفاده می‌کنند تا سهم بیشتری از بازار را بگیرند. ابتکارهای دنیای بازاریابی تا جایی پیش رفت که کسی فکر نمی‌کرد روزی تبلیغات با کمک کدپستی هم به وجود بیاید. به همین دلیل است که ما امروز برای معرفی تبلیغات پیامکی با کمک کدپستی کردستان در کنار شما هستیم.

یک ویژگی که همیشه باید به خاطر داشته باشید این است که یک تبلیغ خوب باید بتواند مخاطب را در هر جایی که می‌خواهید هدف قرار دهد. تبلیغات در کردستان هم دارای شرایط خاصی است. برای این کار پنل اس ام اس به شما کمک می‌کند، پس در ادامه با ما همراه باشید !

پنل اس ام اس چیست؟

بانک شماره ملی پیامکپنل اس ام اس یک سیستم آنلاین است که می‌تواند پیام کوتاه را در تعداد بالا ارسال کند. اگر بخواهید به تمام مردم یک محله یا شهر مثل سنندج یا دیگر شهرهای کردستان پیامک بفرستید انجام دادن این کار با گوشی تلفن همراه کار درستی به نظر نمی‌رسد، علاوه بر سختی این کار، باید بدانید که انجام ان خلاف قانون است. ما برای تبلیغات شما پنل اس ام اس با قابلیت ارسال با کدپستی کردستان را معرفی می‌کنیم.

در این پنل امکان ارسال هزاران پیامک در چند دقیقه وجود دارد. این را هم بگوییم که شما نیازی ندارید شماره تمام مردم شهر را جمع کنید، چون این کار را ملی پیامک برای شما انجام داده است. بانک شماره های مختلفی از کردستان در پنل مشاهده می‌کنید.

پنل اس ام اس قابلیت هایی مثل اتصال به وبسایت دارد. با این ابزار می توانید مدیریت پیام‌های خود را به وبسرویس ملی پیامک بسپارید. ارسال زماندار، خودکار و مناسبتی از قابلیت هایی است که حتما برای شما مهم خواهد بود.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی کردستان

اگر وارد محیط کاربری پنل اس ام اس ملی پیامک شوید، بانک شماره های مختلفی را می‌بینید. این بانک‌ها بر تقسیم‌بندی‌های متفاوتی تهیه شده‌اند. یکی از این تقسیم بندی بر اساس کدپستی کردستان است.

با این روش می‌توانید یک منطقه از شهر را انتخاب کنید و با دادن کدپستی آن به پنل اس ام اس، برای اهالی آن محدوده پیامک بفرستید. برای این کار بهتر است از خودمان بپرسیم کدام روش تبلیغاتی است که اجازه می‌دهد دقیقاً به افراد ساکن یک منطقه پیامتان را برسانیم؟ پنل اس ام اس فکر همه جا را کرده است.

کدپستی همراه اول

تقسیمات پنل از این هم جزئی‌تر می‌شود. کدپستی کردستان را می‌توانید با تقسیم‌بندی همراه اول و ایرانسل هم انتخاب کنید. برای این کار به صفحه اصلی پنل رفته و از نوار ابزار بالا، گزینه کدپستی همراه اول را انتخاب کنید. تصویر زیر نشان دهنده این گزینه است.

پس از انتخاب این گزینه باید عنوان، متن و رنج کدپستی را وارد کنید. در مرحله بعد، پس از تایید پیام و انتخاب تعداد شماره‌‌های منتخب، ارسال انجام می‌شود.

کد پستی همراه اول

کدپستی ایرانسل

درست در نوار ابزار بالایی صفحه، گزینه کدپستی ایرانسل را می توانید در کنار کدپستی همراه اول ببینید. مراحل ارسال دقیقا مشابه روش قبلی است. بهتر است بدانید که هرچه رنج کدپستی دارای تعداد ارقام کمتری باشد شماره‌های بیشتری را می‌توانید در آن منطقه ببینید. در ضمن پیش از ارسال هم یادتان باشد که حتماً نوع ارسال را تصادفی یا ترتیبی انتخاب کنید.

کد پستی ایرانسل

جدول کدپستی کردستان

برای استفاده از کدپستی استان لازم است که جدول کدپستی کردستان را داشته باشید. از این جدول می توانید در پنل اس ام اس یا سایر موارد استفاده کنید.

منطقه کدپستی
کد پستی منطقه بانه 66911 — 66991
کد پستی منطقه بيجار 66511 — 66591
کد پستی منطقه ديواندره 66411 — 66491
کد پستی منطقه سروآباد 66771 — 66791
کد پستی منطقه سقز 66811 — 66891
کد پستی منطقه سنندج 66131 — 66199
کد پستی منطقه قروه 66611 — 66691
کد پستی منطقه كامياران 66311 — 66391
کد پستی منطقه مريوان 66711 — 66761

جمع‌بندی

کدپستی کردستاناستفاده از سامانه پیامکی در کنار قابلیت های ویژه‌ای مانند ارسال با کدپستی کردستان و خیلی موارد دیگر، ویژگی هایی مانند هزینه مقرون‌به‌صرفه و سادگی استفاده را همراه دارد. اطلاعات آموزشی استفاده از پنل در وبلاگ و آپارات ملی پیامک مفصلاً برایتان آورده شده است.

برای تهیه پنل از طریق شماره تماس 02163404 برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید. ملی پیامک به مشتریان خود یک مینی‌دوره آموزش تبلیغات پیامکی هم هدیه می‌دهد. همین الان با ما تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید