کدپستی کرمانشاه را در تبلیغات خود استفاده کنید

کدپستی کرمانشاه را در تبلیغات خود استفاده کنید

Engagements Icon
2


دنیای تبلیغات هر روز چیز جدیدی برای عرضه کردن می‌آورد. یکی از مواردی که نباید دست‌کم گرفته شود؛ دستیابی به روشی است که سخن شما را دقیقاً به دست مخاطب برساند. اما مگر می‌شود؟ آیا می‌شود از کدپستی کرمانشاه هم برای تبلیغات استفاده کرد؟

جواب بله است. امروزه با استفاده از پیامک و کمک‌ گرفتن از کدپستی کرمانشاه می‌توانید تبلیغات خود را دقیقاً به دست کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند برسانید. با ما همراه باشید تا روش آن را متوجه شویم.

پنل اس ام اس چیست؟

کدپستی کرمانشاهبرای آن که بتوانید پیامک‌های تبلیغاتی را در حجم انبوه و تعداد بالا ارسال کنید، نیاز به ابزاری به نام پنل اس ام اس دارید. پنل اس ام اس اولین گام برای ورود به بازاریابی پیامکی است. پنل یک نرم افزار اینترنتی که در مرورگر شما باز شده و به همراه یک شماره اختصاصی زیرساخت ارسال را تشکیل می‌دهد.

قابلیت‌های پنل اس ام اس به اینجا ختم نمی‌شود. برای استفاده بهتر، بانک شماره‌های مختلفی در آن قرار دارد. همچنین قابلیت‌هایی مثل ارسال با کدپستی کرمانشاه، پیامپ، ارسال زمان‌دار، تفکیک جنسیت، سن و جنس و ده ها قابلیت دیگر در آن وجود دارد.

با این سامانه‌ها می‌توانید از یک الی چند میلیون پیامک ارسال کنید. لازم نیست نگران دسترسی به شماره مشتریان باشید. چون ملی پیامک قبلاً برای شما این کار را کرده است. با قابلیت ارسال با کد پستی می‌توانید رنج کد هر منطقه را وارد سامانه کرده و برای شماره‌هایی که در آن منطقه ثبت شده‌اند، پیامک بفرستید.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی کرمانشاه

پنل اس ام اس ملی پیامک در بخش ارسال این قابلیت را دارد که با رنج کد پستی هر منطقه، برای شماره خطوطی که در آن محل وجود دارند را هدف ارسالش قرار دهد. هرقدر این کد پستی دارای ارقام بیشتری باشد اشخاص دقیق‌تر انتخاب می‌شوند. هرقدر ارقام کمتری را وارد کنید تعداد افراد بیشتر با وسعت منطقه بزرگ‌تری را انتخاب کرده‌اید.

این قابلیت شامل دو اپراتور همراه اول و ایرانسل می‌شود.

کدپستی همراه اول

برای انتخاب کدپستی همراه اول می‌توانید به صفحه ارسال پنل ملی پیامک مراجعه کنید. در نوار ابزار بالا، گزینه کدپستی همراه اول را انتخاب کنید. سپس با وارد کردن کدپستی کرمانشاه و شهرستان‌های آن هرکدام را به تفکیک انتخاب نمایید.

عکس زیر نشان‌دهنده مسیری است که نیاز است طی شود:

کد پستی همراه اول

کدپستی ایرانسل

شماره‌های کدپستی ایرانسل متفاوت هستند. از این گزینه می‌توانید فقط آنها را انتخاب کرده و کدپستی کرمانشاه را وارد کنید. تفکیک بین خطوط اپراتورها برای خیلی از مشتریان مفید است.

بنا بر عکس بالا، پس از انتخاب گزینه ارسال با کدپستی ایرانسل، متن، عنوان و کدپستی که می‌خواهید را وارد نمایید. در مرحله بعدی می‌توانید همه یا بخشی از شماره‌هایی که نمایش داده می‌شوند را انتخاب کنید. با تأیید نهایی شما ارسال انجام می‌شود.

کد پستی ایرانسل

جدول کدپستی کرمانشاه

برای استفاده از قابلیتی که گفته شد نیاز به لیست دقیق کدپستی کرمانشاه دارید. این اطلاعات به‌صورت کامل در جدول زیر آمده است:

کدپستی جوانرود/ روانسر ۶۷۹۷۱ الی ۶۷۹۷۱
کدپستی جوانرود ۶۷۹۸۱ الی ۶۷۹۸۱
کدپستی دالاهو ۶۷۶۳۱ الی ۶۷۶۷۱
کدپستی روانسر ۶۷۷۳۱ الی ۶۷۹۶۱
کدپستی سرپل ذهاب ۶۷۷۱۱ الی ۶۷۷۵۱
کدپستی سنقر ۶۷۵۱۱ الی ۶۷۵۷۱
کدپستی صحنه ۶۷۴۶۱ الی ۶۷۵۹۱
کدپستی قصر شیرین ۶۷۸۱۱ الی ۶۷۸۶۱
کدپستی کرمانشاه/ روانسر ۶۷۶۸۱ الی ۶۷۶۸۱
کدپستی کرمانشاه ۶۷۱۳۱ الی  ۶۷۸۵۱
کدپستی کنگاور ۶۷۴۱۱ الی ۶۷۴۵۱
کدپستی گیلانغرب ۶۷۷۸۱ الی ۶۷۸۹۱
کدپستی هرسین ۶۷۳۱۱ الی ۶۷۳۷۱

جمع‌بندی

کدپستی کرمانشاه

تبلیغات پیامکی هر روز خدمات جدیدی را ارائه می‌کند. از آنجا که بستر این خدمات پیشرفته است امکان نوآوری در آن بسیار زیاد است. استفاده از کدپستی کرمانشاه و سایر استان‌ها تنها یکی از این خدمات است.

در صورتی که تمایل به تهیه پنل پیامکی دارید می‌توانید از طریق شماره تماس 02163404 با مشاورین ما در ارتباط باشید. ملی پیامک هرروزه حتی ایام تعطیل سال در خدمت شماست.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید