لازم نیست تره بار بری!
25000 تومان تخفیف ویژه سفارش میوه با کیفیت و قیمت مناسب از اسنپ فود
کد تخفیف اختصاصی شما: FAMW56RYG3V
مهلت استفاده: تا چهارشنبه 27 اسفند
میوه فروشی های اطراف شما:
https://snpfd.link/Fruit25

ارسال پیامک با خط ثابت 021اگر شما هم مثل فروشنده بالا زبر و زرنگ هستید و می‌خواهید برای تبلیغات از شیوۀ نوین بازاریابی پیامکی استفاده کنید، اول از همه باید با اپراتورهای ارائه‌دهنده خطوط پیامکی آشنا شوید. برای همین بحث امروز ما امکان ارسال پیامک با خط ثابت 021 است. اگر کسب‌وکار شما در تهران یا کرج است، برای بررسی شرایط دریافت این خطوط با ما همراه شوید.

همه‌چیز دربارۀ ارسال پیامک با خط ثابت 021

خب بیایید اول از همه با اپراتور ارسال پیامک با خط ثابت 021 آشنا شویم. اپراتور آسانک از جانب مخابرات تهران به عنوان مجری انحصاری فعال سازی سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت انتخاب شده است. با سرویس‌های این شرکت، مشترکین تلفن ثابت می‌توانند از طریق شمارۀ تلفن خود اقدام به ارسال و دریافت پیامک کنند.

اگر ساکن تهران هستید و می‌خواهید از شمارۀ خودتان برای مشتری پیامک بفرستید، پیش از سفارش خط باید حتماً پنل پیامکی داشته باشید. بعد از تهیه پنل و با ارائۀ مدارک ضروری برای دریافت خط می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و وارد دنیای اس ام اس مارکتینگ شوید.

سامانه ارسال پیام کوتاه

سامانه پیامکی چیست؟برای آن دسته از کاربرانی که هنوز با سامانه آشنا نیستند، اول از همه می‌خواهیم پنل را تعریف کنیم. سامانه ارسال پیامک، نرم افزاری آنلاین و تحت وب است که برای ارسال پیامک به مشتریان قدیمی و بانک شماره‌های جدید استفاده می‌شود. بعد از ثبت‌نام برای دریافت پنل، علاوه‌بر خطوط عمومی می‌توانید برای خط اختصاصی هم درخواست دهید.

با تهیه خط اختصای پنل قابلیت دریافت پیام‌های مشتریان را دارد. اگر هم سایت دارید، می‌توانید از طریق خدمات وب‌سرویس سایتتان را به سامانه پیامکی وصل کنید و شروع به ارسال پیامک کنید. حالا شاید بپرسید که ویژگی‌های این خطوط ثابت چیست و چه برتری نسبت به دیگر خطوط پیامکی دارد؟ در ادامه به این سوال مهم هم جواب می‌دهم.

مزایای ارسال پیامک از خطوط 021

مزایای ارسال پیامک با خط ثابتخب بیایید اول از همه با ویژگی‌های مثبت ارسال پیامک با خط ثابت 021 آشنا شویم. اولین نکته‌ این است که شماره‌های خط ثابتT کاملاً تحت وب هستند یعنی با خدماتی که سایر اپراتورها یا مخابرات برای ارسال پیام کوتاه از طریق تلفن‌های ثابت یا روش‌های دیگر ارائه می‌دهد، متفاوت هستند.

از مهمترین مزایای این خطوط می‌توان به برابر بودن هزینه ارسال پیامک‌های فارسی و انگلیسی اشاره کرد که در بلند مدت برای کاربر اهمیِت دارد. بگذارید ساده‌تر توضیح دهم، نرخ برابری پیامک‌های انگلیسی به فارسی در اپراتور های دیگر تقریباً به این صورت است که هر پیامک انگلیسی قیمتی دو و نیم برابر نمونه فارسی دارد.

سومین ویژگی مثبت ارسال پیامک با خط ثابت 021 این است که کاربردیگر نیازی به درج اطلاعات تماس در متن اس ام اس ندارد، زیرا با شماره ثابتش برای مشتری پیامک فرستاده است. در نتیجه مخاطب می‌تواند به راحتی با زدن روی شماره‌ای که برایa پیامک فرستاده با فرستندۀ پیام تماس بگیرد. همین مورد کوچک باعث شده تا در تعداد کاراکترهای محدود پیامک صرفه‌جویی شود. در واقع با هزینه یک اس ام اس تعداد کلمات بیشتری را می‌توان برای مخاطب ارسال کرد و غیرمستقیم هزینۀ کمتری نسبت به دیگر اپراتورها پرداخت.

آخرین نکته مهم هم در ارسال پیامک با خط ثابت 021 مسئلۀ برندینگ است. زمانی که مخاطب شما می‌بیند پیامک با شمارۀ اختصاصی محل کار ارسال شده، اعتماد بیشتری به مجموعه خواهد داشت و به احتمال زیاد توجه بیشتری به آن نشان خواهد داد.

معایب ارسال پیامک با خطوط 021

ارسال پیامک با خط ثابت 021بعد از این همه تعریف شاید بپرسید که مگر می‌شود ارسال پیامک با خط ثابت 021 معایبی هم داشته باشد؟ متاسفانه مهم‌ترین ویژگی منفی این خطوط که باعث نارضایتی بسیاری از کاربران شده، محدودیت این خط برای ساکنان تهران است. یعنی اگر کسب‌وکار شما در هر جای دیگری به غیر از پایتخت باشد، امکان استفاده از خطوط 021 را نخواهید داشت.

در واقع برای فعال‌سازی خطوط 021 نیاز به قبض تلفن شرکت در تهران دارید در دیگر شهرها نمی‌توانید از این امکان استفاده کنید. البته اگر ساکن کرج هم هستید، می‌توانید از ارسال پیامک با خط ثابت و البته با پیش شمارۀ ۰۲۶ استفاده کنید.

انواع خطوط این اپراتور

اپراتور آسانک انواعی از خطوط را ارائه می‌دهد که به دو دسته شماره‌های متناظر و غیرمتناظر شناخته می‌شوند.

شماره متناظر

شمارۀ متناظر با شماره خط ثابت دفترتان یکیست، یعنی دقیقاً از همان شماره‌ای برای ارسال پیامک استفاده می‌کنید که شماره تلفن ثابت شماست.

این ویژگی به مخاطب این امکان را می‌دهد که در زمان باز کردن پیامک، اول از همه تلفن تماستان را ببیند. حالا دیگر نیازی نیست که در متن پیام شماره تماس برایش بنویسید و می‌توانید به نوشتن آدرس یا تمرکز روی متن جذاب پیامک بسنده کنید.

همانطور که پیشتر هم گفتم، ارسال پیامک با شماره اختصاصی باعث جلب اعتماد بیشتر مخاطب نسبت به خدمات شما خواهد شد.

همه‌چیز درباره‌ی خط 021 تهران برای ارسال پیامک توسط اپراتور آسانک

شماره غیرمتناظر

اگر می‌خواهید از اپراتور آسانک خط سفارش دهید، یعنی خطی که با 021 شروع می‌شود، ولی نمی‌خواهید همان شمارۀ محل کارتان باشد، باید از خطوط غیرمتناظر استفاده کنید.

این شماره به انتخاب کاربر فعال می‌شود و هیچ تناسبی با شماره محل کارتان ندارد.

همه‌چیز درباره‌ی خط 021 تهران برای ارسال پیامک توسط اپراتور آسانک

هزینه ارسال پیامک با خط ثابت 021

حالا حتماً سوال مهمی برایتان پیش آمده است و می‌خواهید دربارۀ تعرفه و هزینه ارسال پیامک با خط ثابت 021 بدانید. جدول زیر تعرفۀ خطوط اپراتور آسانک است که توسط پنل ملی پیامک به کاربران ارائه می‌شود. آخرین به‌روزرسانی این تعرفه‌ها برای تاریخ فروردین 1400 است و در آینده ممکن است هزینه‌های جدول تغییر کند.

همه‌چیز درباره‌ی خط 021 تهران برای ارسال پیامک توسط اپراتور آسانک

نتایج مثبت ارسال پیامک با خط ثابت

تا اینجا با ارسال پیامک با خط ثابت 021 آشنا شدید و دربارۀ مزایا و معایب ارسال پیامک از این خطوط می‌دانید. اگر در تهران حضور دارید، استفاده از این ویژگی‌های مثبت خط 021 می‌تواند برای کسب‌وکارتان انتخاب درستی باشد. ارسال پیامک با شماره اختصاصی شرکت نوعی برندینگ است و مخاطب به راحتی هم می‌تواند از متن پیامک شما استفاده کند و هم اینکه همیشه شمارۀ مستقیم دفترتان را داشته باشد. این مزیت برای آژانس‌های هواپیمایی، شرکت‌های دارویی، آموزشگاه‌ها و موسسات آموزشی، شرکت‌های بازرگانی و تجاری که ارائه‌دهندۀ خدمات هستند، بیشتر توصیه می‌شود. در واقع، به جای تقبل کردن هزینۀ سنگین ارسال پیامک با نام تجاری، می‌توانید فقط از شماره شرکتتان استفاده کنید.

اگر می‌خواهید از این ویژگی مثبت در کسب‌وکارتان استفاده کنید، در صفحه اصلی سایت ملی پیامک برای دریافت پنل ثبت‌نام کنید، یا با 02163404 تماس بگیرید و از مشاورۀ رایگان تیم پشتیبانی استفاده کنید.

همه‌چیز دربارۀ ارسال پیامک با خط ثابت 021
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید