وقتی با یک سیمکارت به کسی اس ام اس می فرستید آیا شماره خود را هم در متن اس ام اس ذکر می کنید؟ طبیعتا خیر زیرا که شماره شما در قسمت فرستنده به وضوح برای گیرنده نمایش داده خواهد شد اما از اپراتورهای ارسال پیامک انبوه استفاده می کنید مجبور هستید که اطلاعات تماس خود را در جایی از پیام ارسالی درج کنید و این مسئله دو ایراد را پیش روی شما می گذرد: یک آن که شماره شما هم با همان پیش شماره های شروع شده است که سایر پیام های تبلیغاتی استفاده می کنند و موجب توجه کمتر مخاطبی به آن می گردد که روزانه با تعداد بالایی از این نوع اس ام اس ها رو به روست.

ایراد بزرگ تر این است که مقداری از کاراکتر های محدود پیامک خود را مجبور هستید به متنی تکراری که اطلاعات تماس شما می باشد اختصاص دهید و این به نوعی موجب هدر رفت هزینه می شود که شما در حال پرداخت آن می باشید. اما ما امروز در این مقاله بر آن هستیم راهکاری را به شما معرفی کنیم که نه تنها این دو مشکل بزرگ را برطرف کرده است بلکه امکانات دیگری هم به شما ارائه می دهد که در ادامه مقاله با هم آنها را کالبدشکافی خواهیم کرد. به این امید که شما با داشتن دانش کافی از تمامی ارائه دهندگان خدمات پیامکی انبوه بتوانید با داشتن دانش کافی انتخابی مطابق با نیازها و میزان هزینه ای که می‌خواهید انجام دهید داشته باشید. با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

همه‌چیز درباره‌ی خط 021 تهران

آسانک از جانب مخابرات تهران به عنوان مجری انحصاری فعال سازی سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت انتخاب گردیده است. با استفاده از سرویس های این شرکت مشترکین تلفن ثابت می توانند از طریق تلفن خود به ارسال و دریافت پیامک و یا فکس نمایند و به جای استفاده از پیش شماره های متعارف با شماره اختصاصی شرکت خود این کار را انجام دهند. این شرکت علاوه بر این خدمات ارسال پیامک زنده و تبلیغات اپلیکیشن ایرانی است در برنامه کاری خود دارد.

ویژگی های اصلی خطوط پیامکی آسانک۰۲۱ چیست؟

  • اولین نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که شماره های مجازی تلفن ثابت کاملا تحت وب می باشند و با خدماتی که سایر اپراتورها و یا مخابرات برای ارسال پیام کوتاه از طریق تلفن های ثابت و یا روشهای دیگر ارائه می دهد متفاوت هستند.
  • از مهمترین مزایای این خطوط می‌توان به برابر بودن میزان هزینه ارسال پیامک های فارسی و انگلیسی اشاره کرد که نکته بسیار حائز اهمیتی در بلند مدت می تواند باشد. قابل ذکر است که نرخ برابری پیامک های انگلیسی به فارسی در اپراتور های دیگر تقریبا به این صورت است که هر پیامک انگلیسی قیمتی دو و نیم برابر نمونه فارسی آن دارد.
  • شاید مهمترین برتری این خطوط نسبت به رقبا این نکته باشد که شما دیگر نیازی به درج اطلاعات تماس در داخل اس ام اس ندارید زیرا که شماره شما به صورت هدر برای دریافت کننده ارسال گردیده است و او می تواند به راحتی با لمس آن شماره با شما ارتباط بگیرد. این نکته جز این مورد منفعت های دیگری نیز دارد. یک آن که با توجه به اینکه شما دیگر نیازی به درج اطلاعات تماس ندارید می توانید در تعداد کاراکترهای محدود پیامک خود صرفه جویی کرده و در واقع با هزینه یک اس ام اس تعداد کلمات بیشتری را برای مخاطب خود ارسال کنید و در واقع به صورت غیرمستقیم هزینه کمتری نسبت به دیگر اپراتورها بپردازید.
  • یکی دیگر از منافعی که از این راه نصیب شما خواهد شد این نکته برندینگ است .زمانی که مخاطب شما می بیند که اس ام اس شما با شماره اختصاصی ارسال گردیده است اعتماد بیشتری به شما خواهد کرد و با پیام شما را به صورت متفاوتی نسبت به دیگران که با پیش شماره های شناخته شده برایش ارسال شده است برخورد خواهد نمود و به احتمال زیاد توجه بیشتری به آن نشان خواهد داد.

انواع خطوط این اپراتور

  1. شماره متناظر : شماره ای است که با شماره خط ثابت شما کاملا متناسب است یعنی شما دقیقا از همان شماره ای برای ارسال اس ام اس استفاده می کنید که شماره تلفن ثابت شماست. این به مخاطب شما این امکان را می دهد که در زمان باز کردن اس ام اس شما به سرعت تلفن تماس شما روبرو گردد و دیگر نیازی نباشد که در داخل پیام به دنبال اطلاعات تماس بگردد. این امر که شما با شماره اختصاصی خود به مخاطب پیام ارسال کرده اید باعث جلب اعتماد بیشتر نسبت به خدمات شما خواهد شد.

همه‌چیز درباره‌ی خط 021 تهران برای ارسال پیامک توسط اپراتور آسانک

  1. شماره غیر متناظر: این شماره ایست که به انتخاب شما فعال گردیده است اما هیچ گونه تناسبی با شماره شما ندارد.

همه‌چیز درباره‌ی خط 021 تهران برای ارسال پیامک توسط اپراتور آسانک

مزایا و معایب شماره های متناظر و غیر متناظر

  • همانطور که در بالا گفته شد مهمترین مزیت شماره های متناظر این نکته می باشد که شما با همان شماره ای که مربوط به شرکت شما است برای مخاطب خود پیام ارسال می کنید ارتباط گیری او را با شرکت تصویر می کنید و همچنین اطلاعات تماس در پیامک در واقع در هزینه خود صرفه جویی چشمگیری انجام می دهید.
  • اما ایراد این شماره های متناظر این است که از آنجایی که برای فعال سازی آن نیاز به قبض تلفن شرکت خود در تهران را دارید در شهرستانها از این امکان نمی توانید استفاده کنید و این امکان تنها برای ساکنین پایتخت فعال می باشد. این امکان برای استان کرج نیز با پیش شماره اختصاصی آن ( ۰۲۶۱) قابل دسترسی است.

هزینه های استفاده از این امکانات به چه صورت است؟

در زیر شما می توانید جدول کامل تمامی تعرفه‌های این شرکت را مشاهده بفرمایید.

همه‌چیز درباره‌ی خط 021 تهران برای ارسال پیامک توسط اپراتور آسانک

جمع بندی

بصورت خلاصه می توان گفت در شهر تهران حضور دارید استفاده از این امکانات میتواند برای شما به دلایل زیر انتخاب درستی باشد: ارسال پیامک با شماره اختصاصی شرکت شما در واقع شما به نوعی برند این هم انجام می دهید و مخاطب شما به راحتی با زدن دکمه کار می تواند با شما ارتباط برقرار کند یا این که شما نیاز باشد هزینه سنگین ارسال پیامک با نام تجاری را تقبل کنید و به جای آن از شماره شرکت خود استفاده خواهید کرد. در شهرستانها هستید در واقع این اپراتور نسبت به دیگر اپراتورها امکانات ویژه ای در اختیار شما قرار نمی دهد و بهتر است با مقایسه قیمت های آنها اقدام به انتخاب و فعال سازی شماره مورد نظر خود بکنید. هنوز در زمینه ارسال پیامک با تلفن ثابت سوالاتی دارید به شما پیشنهاد می شود که مقاله ارسال پیامک با تلفن ثابت را با دقت مطالعه فرمایید.

حالا نوبت شماست که اگر تجربه ای در زمینه استفاده از این اپراتور دارید آن را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید