تا حالا به این فکر کردید که چقدر راحت همۀ محاسبات مالی و فاکتورهای مهم را می‌شود خیلی راحت روی گوشی تلفن همراه داشت؟ اشتباه نکنید، منظورم ارسال ایمیل نیست! قضیه خیلی ساده‌تر از این حرف‌هاست. می‌خواهم دربارۀ نرم افزار حسابداری هلو صحبت کنم و خیلی ساده راهی را به شما نشان دهم که برای هر تعدا کاربر که می‌خواهید، گردش‌های مالی مهم، فاکتورها و برخی اطلاعات دیگر را پیامک کنید.

نرم افزار حسابداری هلو یکی از نرم‌افزارهای مالیست که قابلیت اتصال به پنل پیامکی را دارد. این برنامه به دلیل ارتباط با مشتری، انتقال اطلاعات مالی و وضعیت خرید به مشتری‌ها و طرف‌های حساب قابلیت اتصال به سامانه پیامک هم دارد. به همین بهانه، در این مقاله نحوۀ اتصال نرم افزار هلو به سامانه ارسال پیامک را آموزش می‌دهیم.

نحوه اتصال نرم افزار هلو به ارسال پیامک

برای ارسال پیامک از طریق نرم‌ افزار حسابداری هلو، باید نسخه‌ای از این نرم ‌افزار را نصب کنید که امکانات ارسال اس ام اس را داشته باشد. نسخه‌های قدیمی نرم ‌افزار قابلیت ارسال پیامک را ندارند.

برای اتصال نرم ‌افزار به سامانه ارسال پیامک، ابتدا باید به منوی تنظیمات نرم افزار بروید. اگر منوی تنظیمات، گزینۀ تنظیمات سرویس‌دهنده داشت، برنامه قابلیت ارسال پیامک را دارد. حالا می‌توانید پیامک‌های موردنظرتان را از همین طریق ارسال کنید.

اتصال پیامک به نرم افزار هلو

ارسال پیامک از نرم افزار حسابداری هلو

ارسال پیامک از طریق مودم

برای ارسال پیامک از طریق نرم ‌افزار حسابداری هلو، باید آن را به یک پنل وصل کنید. این اتصال از دو طریق، مودم و پنل به ‌صورت اینترنتی انجام می‌شود.

در روش اول، ارسال پیامک با استفاده از مودم است. اول باید یک سیم‌کارت را داخل مودم بگذارید. بعد مودم را به کامپیوتر وصل کنید و با پرداخت شارژ ماهیانه به اپراتور، شروع به ارسال پیامک کنید.

ارسال پیامک از طریق سامانه پیامک

روش دوم ارسال پیامک با نرم‌افزار حسابداری هلو از طریق سامانه پیامکی است. پنل پیامکی از طریق وب‌سرویس، قابلیت ارسال پیامک انبوه را دارد. برای استفاده از پنل پیامکی باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. وب‌سرویس این امکان را دارد تا با سرعت بیشتر و در حجم بالاتری برای مخاطبان پیامک ارسال کنید.

استفاده از مودم برای ارسال پیامک، چندان توصیه نمی‌شود. همچنین این روش تقریباً سخت و پیچیده‌ است. به همین دلیل افرادی که نیاز به ارسال پیام از طریق نرم‌افزار حسابداری هلو دارند، سراغ پنل پیامکی می‌روند.

برای اتصال نرم‌افزار هلو به سامانه  پیامک، آدرس وب‌سرویسی که با نرم‌افزار سازگاری دارد را وارد کنید. سپس نام کاربری و رمز عبور را بنویسید. با وارد کردن شماره گیرنده و فرستنده در بخش مورد نظر، اطلاعات کامل است و می‌توانید ارسال پیامک را شروع کنید.

اتصال نرم افزار هلو به مودم gsm

ارسال پیامک با مودم gsm از نرم افزار هلو

نحوه اتصال برنامه هلو به پنل اس‌ام‌اس ملی پیامک

پنل اس ام اس ملی پیامک قابلیت اتصال به نرم‌افزار حسابداری هلو را دارد و خدمات وب‌سرویس را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

برای اتصال دو نرم افزار، نام MELIPAYAMAK و آدرس وب سرویس زیر را در محل مورد نظر در تنظیمات وارد کنید. بعد از دریافت نام کاربری و رمز عبوری، آن را در محل مورد نظر وارد کنید. در صفحۀ بعد، شماره اختصاصی و شماره پنل مورد نظر را بنویسید و آن را ذخیره ‌کنید.

http://api.payamak-panel.com/post/sendsms.ashx?

در صورت عمل نکردن آدرس بالا، می‌توانید از آدرس دوم استفاده نمایید.

http://37.228.138.118/post/sendsms.ashx?

 

اتصال سامانه پیامکی به نرم افزار هلو

پس از ذخیره اطلاعات، روی تنظیمات کلی در انتهای صفحه مطابق با تصویر زیر کلیک کنید تا پنجرۀ زیر باز شود. سپس در بخش‌های مورد نظر اطلاعات زیر را وارد کنید:

نام کاربری username
رمز عبور password
شماره فرستنده from
شماره گیرنده to
پیام ارسالی text

تنظیمات نرم افزار هلو برای پیامک

حالا می‌توانید با خیال راحت از طریق نرم ‌افزار هلو برای مشتریان خود پیامک ارسال کنید

اتصال موفق هلو به پیامک

اتصال هلو به سامانه پیامکی

اتصال نرم افزار هلو به پنل اس ام اس

مزایای اتصال نرم‌افزار حسابداری هلو به سامانه پیامکی

ارسال پیامک از طریق نرم ‌افزار حسابداری هلو، به حسابداران و مشتریان کمک می‌کند تا به راحتی گزارش‌های مالی را برای مشتریان بفرستند. با اتصال این نر‌م ‌افزار به سامانه پیامک، می‌توانید در مواقع لزوم به طور خودکار پیامک ارسال کنید. برای مشتری هم‌زمان با صدور فاکتور، اطلاعات مالی را پیامک کنید.

ارسال‌ پیام‌هایی در زمینه تسویه حساب، یادآوری اقساط، تسویه فاکتور خرید و فروش، یادآوری مربوط به چک و دیگر اطلاعات و یادآوری‌های مهم مالی از جمله مواردیست که می‌توان از طریق پنل پیامکی برای مشتری ارسال کرد.

اتصال نرم‌افزار هلو به سامانه پیامک، ارتباط با مشتری را آسان‌تر می‌کند. بنابراین کسانی که این نرم ‌افزار را به پنل وصل کنند، می‌توانند در شرایط مختلف ارتباط و تعامنل با مشتری را حفظ کنند. استفاده از پیامک در زمینه‌های مختلف فروش، یکی دیگر از مهم‌ترین مواردیست که با این برنامه انجام می‌شود.

جمع‌بندی

نرم‌افزار هلو، یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای مالی بین اصناف و مشاغل مختلف است. این نر‌م‌افزار مدل‌های گوناگونی دارد که مدل فروشگاهی آن توانسته بین افراد غیرحسابدار هم جا بیفتد. اتصال نرم‌افزار حسابداری هلو به سامانه پیامک، می‌تواند برای تبلیغات فروش هم استفاده شود. از این‌رو، امروزه تمامی کسانی که از برنامۀ هلو استفاده می‌کنند، چه در زمینه حسابداری و چه در زمینه فروش، نر‌م‌افزارشان را به پنل هم وصل می‌کنند.

اگر از برنامه هلو استفاده می‌کنید و قصد دارید که با اتصال آن به سامانه پیامکی، جزییات حسابداری را به مشتریان ارسال کنید، برای دریافت پنل در صفحه اصلی سایت ملی ییامک ثبت‌نام کنید. همچنین، می‌توانید با شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک شما را راهنمایی کنند. در ضمن، هزینه‌های پنل و امکانات هر کدام را می‌توانید در قسمت تعرفه‌ها مشاهده کنید تا با اطمینان بیشتری پنل پیامکی کسب‌وکارتان را از ملی پیامک دریافت کنید.

آموزش اتصال نرم افزار حسابداری هلو به سامانه پیامکی
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید