5 اصلی که صاحبان تجارت های کوچک باید رعایت کنند

در جهان تجارتهای کوچک، باقی ماندن در عرصه بازار مهم ترین اصل است. اگر شما منظم، خلاق و سازنده نباشید مطمئنا در تجارت خود موفق نمی شوید. ملی پیامک نیز در ابتدای راه اندازی شرکتی بسیار کوچک بود، اما با تلاش و کوشش اکنون ما جز بهترین شرکت های ارائه کننده سامانه پیامک در ایران هستیم. ما دائما در حال ارتقا سرویس های خود هستیم، و همچنان بهترین سرویس ارسال اس ام اس را برای کاربران خود تهیه می کنیم.

صاحبان تجارت های کوچک بهتر است که خود را متوجه این مطلب بکنند. در این مطلب می خواهیم 5 اصلی را که برای موفقیت در کسب و کار خود باید رعایت کنید، برایتان بیان کنیم.

مشتریان خود را بشناسید

این یکی از مهم ترین اصول در بازاریابی پیامکی می باشد. اگر شما تنها برای پر کردن اوقات فراغت خود کسب و کاری را راه اندازی کرده اید و نمی دانید که چه افرادی از محصولات و خدمات شما استفاده می کنند، مطمئنا در تجارت خود شکست خواهید خورد. همه چیز به همین سادگیست. شما همیشه باید نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار دهید. مسلما، باید فاکتورهای دیگر را نیز در نظر بگیرید اما باید مشتریان خود را همیشه در اولویت قرار دهید.

بر اساس بودجه ی تعیین شده برنامه ریزی کنید

هیچ وقت اجازه ندهید یکی از فروشندگان یا کارمندانتان شما را قانع کند تا بیشتر از بودجه خود هزینه کنید. بهتر است که تدریجا بودجه تبلیغات و بازاریابی خود را افزایش دهید. این نکته را بدانید که میزان پولی که هزینه میکنید مستقیما با با موفقیت شما در ارتباط نیست.

انتقاد پذیر باشید و از ایده های نو استقبال کنید

اگر مشتریان شما نظرات و افکار خود را با شما در میان می گذارند بهتر است که به آنها گوش بسپارید. لج بازی نکنید و اجازه ندهید که تکبرتان تجارت و کسب و کارتان را از بین ببرد. همیشه به نصیحت های دوستانتان و همکاران تان گوش کنید. 90% از مواقع افراد می خواهند به شما کمک کنند. بهتر است که به آنها این اجازه را بدهید.

همه کارها را خودتان انجام ندهید

نیازی نیست که همه ی پروژه ها را به تنهایی مدیریت و نظارت کنید. از افراد حرفه ای کمک بگیرید. با آدمهایی کار کنید که بهشان اعتماد دارید. لزومی ندارد که همه کارها را به تنهایی انجام دهید. در عوض اینها، می توانید تمرکز خود را بر مدیریت کردن افراد متمرکز کنید.

ماهانه آمار کمپین تبلیغاتی خود را بررسی کنید

نگذارید که همه چیز از کنترلتان خارج شود. هر ماه بهتر است جلسه ای با کارمندان خود برگزار کنید. اهداف جدیدی را تعیین کنید، و میزان پیشرفت تجارت خود را بررسی کنید. برگزاری این جلسات ماهانه ریتم کاری شما را حفظ می کند و وظیفه کاری هر فرد را مشخص می سازد.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

5 اصلی که صاحبان تجارت های کوچک باید رعایت کنند
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید